Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 17:31:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi EVGA Power Boost vidinaid kasutab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 17:32:10 vasta tsitaadiga

ltc forums= Due to the insane jump in traffic, we've had to move to newer hardware. This transition will be complete in a few days.
bitcointalk üldse maas icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 18:02:14 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mina BTC-e muuks otstarbeks kui hindade vaatamiseks kasutama ei hakka. Seal on küll suur käive, aga see bännide arv ja abipalvete ignoreerimine on ajuvaba. Ei ole riski väärt.
Hetkel kannan kõik oma arveldamisele minevad mündid Cryptsy´sse. Sealt ilmselt bitcoinid edasi bitstampi ja bitstampist raha kontole.
Või on kellelgi paremat varianti pakkuda?

----


Elukoha tõestuse arvega on selline pull lugu, et mul ühtki paberarvet juba mitu aastat ei käi. Nemad aga elektroonilisi arveid ei võta. Seega pidin oma elektroonilise arve ise välja printima, siis skännima ja .jpg neile saatma. No mida perset!
Kauplevad bitcoinidega ja elavad siiski "ürgajas". Või miskipärast arvavad, et elektroonilist arvet on kergem võltsida... Mõlemad variandid on ajuvabad.


Mul sama lugu bitstambiga.. Üritan saada kontot toimima.. tahaks lõpuks oma kasumi välja võtta, siis saan ausa näoga öelda, et ASIC on end tagasi teeninud.
Printisin omal tel arve nüüd välja ja scannisin uuesti sisse.. eks näis, mis ütlevad see kord..
Pole just eriline oskus selliseid asju võltsida - seega täiesti mõttetu "valideerimine" see nagunii. Saad ju teada, mis inimesega tegu nagunii, kui ülekanne tuleb või ta tahab raha oma kontole kanda..

mtgox sain valideeritud kiiresti, aga nagu aru sain, siis seal tuleb raha kuid oodata..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 18:04:02 vasta tsitaadiga

kullakang, kui kiirelt kasumisse jõudsid? EUR või BTC vääringus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.12.2013 18:13:54 vasta tsitaadiga

Miskaudu see mõistlik tee LTC'sid EUR'ideks keerata on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 18:16:39 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Miskaudu see mõistlik tee LTC'sid EUR'ideks keerata on?


inimeselt inimesele... vastasel juhul pead toimima läbi ussi emmi ja kaotad igal sammul kopika.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.12.2013 18:42:58 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Miskaudu see mõistlik tee LTC'sid EUR'ideks keerata on?


inimeselt inimesele... vastasel juhul pead toimima läbi ussi emmi ja kaotad igal sammul kopika.
Ja miskaudu neid inimesi leiab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 18:47:00 vasta tsitaadiga

mikk36, tõenäoliselt kui loogilise pilguga ringi vaadata siis seotud foorumitest või muudelt müügisaitidelt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 18:47:28 vasta tsitaadiga

BTC nädalalõpu crash?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 18:48:18 vasta tsitaadiga

Alles tahtis keegi siin teemas ka osta
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 18:48:47 vasta tsitaadiga

mikk36, võid ju Ostu/Müügi foorumisse suisa teema teha - küll leidub huvilisi. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 18:49:02 vasta tsitaadiga

mauro, tõenäoliselt ajutine glitch, tööpäevad loovad korra tagasi majja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 18:52:32 vasta tsitaadiga

Arvutile resa tegin, panen kaevandama, vaatan wtf, 190+w, kus ta nii palju võtab. Siis tuli meelde et CPU volt maha vaja keerata. PEale seda kenasti 155w thumbs_up.gif Phenomiga ikka võimalik säästa icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 18:53:29 vasta tsitaadiga

pmq kirjutas:
kullakang, kui kiirelt kasumisse jõudsid? EUR või BTC vääringus?

1 kuuga jõudsin kasumisse..

Reaalselt pole seda raha enda pangakontole saanud. mtgox keskkonnas ootab välja kandmist - loodetavasti ei olnud see viga. Lasin tiksuda investeeringu jagu + kasumiks mingi osa ja sealt edasi ülejäänud olen jätnud enda kätte.

Lisaks veel see, et vahepeal ostsin teenitud coinide eest upgrade ka veel. 280GH/s seega tiksub.

Tahaks osta KNC neptunet - kuid momendil ei hakka hammas peale sellele. Kui keegi sooviks ühineda ja teha mingisugune grupiost, siis PM.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 18:58:37 vasta tsitaadiga

kullakang kirjutas:
pmq kirjutas:
kullakang, kui kiirelt kasumisse jõudsid? EUR või BTC vääringus?

1 kuuga jõudsin kasumisse..

Reaalselt pole seda raha enda pangakontole saanud. mtgox keskkonnas ootab välja kandmist - loodetavasti ei olnud see viga. Lasin tiksuda investeeringu jagu + kasumiks mingi osa ja sealt edasi ülejäänud olen jätnud enda kätte.

Lisaks veel see, et vahepeal ostsin teenitud coinide eest upgrade ka veel. 280GH/s seega tiksub.

Tahaks osta KNC neptunet - kuid momendil ei hakka hammas peale sellele. Kui keegi sooviks ühineda ja teha mingisugune grupiost, siis PM.

Esimesed 1200 müüdi vist paari päevaga juba midagi ostnud klientidele maha? Saan aru, et oled ka seal nimekirjas, kas saab veel osta enne avalikku müüki?
Peab mõtlema, ehk peakski koos ühe uhkema aparaadi hankima. Tänu BTC hinna järsule tõusule tuli mul masinate ost EUR vääringus samuti 2,5 nädalaga tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 19:14:55 vasta tsitaadiga

Bfff, IFC kukkus olematule väärtusele thumbs_down.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 19:21:24 vasta tsitaadiga

pmq kirjutas:
kullakang kirjutas:
pmq kirjutas:
kullakang, kui kiirelt kasumisse jõudsid? EUR või BTC vääringus?

1 kuuga jõudsin kasumisse..

Reaalselt pole seda raha enda pangakontole saanud. mtgox keskkonnas ootab välja kandmist - loodetavasti ei olnud see viga. Lasin tiksuda investeeringu jagu + kasumiks mingi osa ja sealt edasi ülejäänud olen jätnud enda kätte.

Lisaks veel see, et vahepeal ostsin teenitud coinide eest upgrade ka veel. 280GH/s seega tiksub.

Tahaks osta KNC neptunet - kuid momendil ei hakka hammas peale sellele. Kui keegi sooviks ühineda ja teha mingisugune grupiost, siis PM.

Esimesed 1200 müüdi vist paari päevaga juba midagi ostnud klientidele maha? Saan aru, et oled ka seal nimekirjas, kas saab veel osta enne avalikku müüki?
Peab mõtlema, ehk peakski koos ühe uhkema aparaadi hankima. Tänu BTC hinna järsule tõusule tuli mul masinate ost EUR vääringus samuti 2,5 nädalaga tagasi.

Müük pandi hetkel kinni tõesti ja osta said vaid senised kliendid. Patuga pooleks õnnestuks mul tegelikult veel isegi ost teha (masin on tellitud, aga maksmata), kui nüüd ülekande homme/ülehomme ära teeks, võib neile väita, et see sai tehtud juba eelmine nädal - makseid, mis on alustatud reedel pidid nad veel arvestama icon_lol.gif icon_lol.gif

Lootsin, et saan väljamakse piisavalt kiiresti järsku kusagil ära teha, aga kõik vahetuskeskkonnad on jube uimased rahade välja maksmisel.
Hind ikkagi üpris kõrge ja kätte saaks selle alles 2014-Q1-Q2 , päris pikk määramatuse periood.
Seega olen ostmise osas kahevahel - üksinda veits ränk summa välja panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 19:24:59 vasta tsitaadiga

Eelmisele tähtajale oli KNC üsna lähedal, jäid vaid mõned päevad hiljaks saatmisega.
Nüüd siis enam täpset kuupäeva ei sea, Q2 võib jaanipäeva ka rahulikult tähendada.
Siis jääb see 3TH küll üsna suure tõenäosusega miinusesse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 19:27:42 vasta tsitaadiga

nende uute asicutega lendab difficulty lakke... q1/2 on see juba õudne... kahtlen et uue asicu ost su enam kausmisse läheb.

Ehk viimane age otsida veel algav/uus altcoin ja kaevata.

Kahju et eesti piires odavamaid 1+ghs usb vms minereid pole.... postikulud on õudsad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 01.12.2013 19:31:34 vasta tsitaadiga

Sain BTC-E lehel konto lahti thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 19:39:48 vasta tsitaadiga

pmq kirjutas:
Eelmisele tähtajale oli KNC üsna lähedal, jäid vaid mõned päevad hiljaks saatmisega.
Nüüd siis enam täpset kuupäeva ei sea, Q2 võib jaanipäeva ka rahulikult tähendada.
Siis jääb see 3TH küll üsna suure tõenäosusega miinusesse.


Ma olen ka selles osas kahevahel.
Aga ma olen umbes 99% kindel, et suur osa turule tulevatest uutest ASIC-utest jääb õigeaegselt tulemata. Paistab päris kõvasti pettuseid olevat - sealt tulevad arvatavasti parasjagu valusad tagasilöögid. Need numbrid, mida nii mõnigi tootja välja pakub on ulme - need on kas pettused või valmivad masinad ei tule ikkagi nii heade tulemustega. (See on muidugi minu arvamus)
Suured rahad meelitavad ligi pettureid ja suur kasumiootus hullutab inimesi, kes hakkavad tegema rumalaid otsuseid.

65 nm asicud on liikvel küll, aga elektrit tarbivad nad märksa rohkem. Hetkel veel on enamvähem kasumlikud.

Teine asi on 20nm tehnoloogia - intel ja apple tulevad 22 nm chippidega alles lagedale, sealt ehk väikesed tehnoloogilised riskid, et kas saadakse edukalt projektiga valmis. Midagi võimatut pole, aga samas riskid jäävad..

Kõige rohkem pelgan ma tegelikult neid kauplemiskeskkondi. Kui seal peaks juhtuma, et tegemist on ebaausate inimestega, siis kaotused tulevad miljonites - see oleks valus löök BTC -le. Seni paistab asi kahtlane olevat see mtgox asi - miks nad nii paganama kaua seda raha kinni peavad hoidma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.12.2013 19:42:20 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
Sain BTC-E lehel konto lahti thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kõik mündid jne ka alles?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 19:42:41 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
nende uute asicutega lendab difficulty lakke... q1/2 on see juba õudne... kahtlen et uue asicu ost su enam kausmisse läheb.

Ehk viimane age otsida veel algav/uus altcoin ja kaevata.

Kahju et eesti piires odavamaid 1+ghs usb vms minereid pole.... postikulud on õudsad.


Järsku tasuks teha BTC kaevandamise OÜ? icon_biggrin.gif Säästaks ASIC-ute ostmisel käibemaksult ning suurema summaga annaks ilmselt ka alet saada.
Huvitav, mis EAS sellisest ettevõttest arvaks? Järsku oleks toetustki võimalik saada icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 01.12.2013 19:43:26 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
davidco kirjutas:
Sain BTC-E lehel konto lahti thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kõik mündid jne ka alles?
jah alles
_________________
.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 19:48:56 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
mikk36 kirjutas:
davidco kirjutas:
Sain BTC-E lehel konto lahti thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kõik mündid jne ka alles?
jah alles


Kuidas või mismoodi siis seda tsirkust põhjendati?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 19:53:05 vasta tsitaadiga

kullakang kirjutas:
mauro kirjutas:
nende uute asicutega lendab difficulty lakke... q1/2 on see juba õudne... kahtlen et uue asicu ost su enam kausmisse läheb.

Ehk viimane age otsida veel algav/uus altcoin ja kaevata.

Kahju et eesti piires odavamaid 1+ghs usb vms minereid pole.... postikulud on õudsad.


Järsku tasuks teha BTC kaevandamise OÜ? icon_biggrin.gif Säästaks ASIC-ute ostmisel käibemaksult ning suurema summaga annaks ilmselt ka alet saada.
Huvitav, mis EAS sellisest ettevõttest arvaks? Järsku oleks toetustki võimalik saada icon_biggrin.gif

Igal juhul on mõistlik äriühinguna tegutseda, toetuste osas nii kindel ei ole icon_smile.gif
Võin kogemusest öelda, et praegu on isegi 130nm Asicmineri asjad kasumlikud, ning ka Bitfury 55nm ei jää KNC kividele energiaefektiivsuses palju alla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 01.12.2013 19:53:12 vasta tsitaadiga

seven` kirjutas:
davidco kirjutas:
mikk36 kirjutas:
davidco kirjutas:
Sain BTC-E lehel konto lahti thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kõik mündid jne ka alles?
jah alles


Kuidas või mismoodi siis seda tsirkust põhjendati?


davidco kirjutas:
Pommitasin veidike igas suunas neid ja tuli lõpuks vastus:

Since your account was spam viruses

nagu, mis asja icon_lol.gif hea vabandus!
Since your account was spam viruses

edit: Venelased on seal taga, seega vene keeles saab kiiremini probleemile lahenduse ja e-mailidele vastavad rohkem. 1 neist on: root.servers.btc@gmail.com

teised e-mailid saad bitcointalk foorumist btc-e teemast 72-lt lehelt

_________________
.....


viimati muutis davidco 01.12.2013 19:57:37, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 19:54:51 vasta tsitaadiga

kullakang,
ot:
Intel on 22nm peal juba päris pikka aega. icon_biggrin.gif Poole aasta pärast neil 14nm tulemas.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 20:55:21 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
seven` kirjutas:
davidco kirjutas:
mikk36 kirjutas:
davidco kirjutas:
Sain BTC-E lehel konto lahti thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kõik mündid jne ka alles?
jah alles


Kuidas või mismoodi siis seda tsirkust põhjendati?


davidco kirjutas:
Pommitasin veidike igas suunas neid ja tuli lõpuks vastus:

Since your account was spam viruses

nagu, mis asja icon_lol.gif hea vabandus!
Since your account was spam viruses

edit: Venelased on seal taga, seega vene keeles saab kiiremini probleemile lahenduse ja e-mailidele vastavad rohkem. 1 neist on: root.servers.btc@gmail.com

teised e-mailid saad bitcointalk foorumist btc-e teemast 72-lt lehelt


Tore igatahes, et lahenduseni jõudsid. Oleks minu teha, siis nendega enam tegemist ei teeks. Period.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 20:57:59 vasta tsitaadiga

Keegi IFC-ga ka tegeleb? Mõtlesin et võiks natuke osta varuks .. aga ei leia ühtegi btc/ifc vms trade...Oo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 21:44:18 vasta tsitaadiga

ifc/ltc
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 22:08:25 vasta tsitaadiga

kullakang kirjutas:
Järsku tasuks teha BTC kaevandamise OÜ? mis EAS sellisest ettevõttest arvaks? Järsku oleks toetustki võimalik saada icon_biggrin.gif
EMF, Eesti Mündi Fond - eesti oma krüptoraha siseriiklikuks kasutamiseks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 22:29:31 vasta tsitaadiga

parem siis oma eesti krüptoraha estcoin... saab etc-d müüa ja osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 22:36:39 vasta tsitaadiga

Kaugele see asi huvitav läheb, enam ei ole suuremaid foorumeid võimalik ka sirvida teadmiste täiendamiseks icon_neutral.gif Kõik koomas jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 22:38:47 vasta tsitaadiga

Midagi väga hullu on toimumas hetkel.
Bitcointalk on maas, bitcoini hind langeb igal vahetussaidil paanika tõttu

Bitminter pooli võimsus on kukkunud päris korralikult ja tundub justkui oleks ta rünnaku all

icon_lol.gif vaat, kui palju üks foorum mõjutava võib
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darth-Maul
HV kasutaja
Darth-Maul

liitunud: 24.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 22:39:27 vasta tsitaadiga

ei tea millest selline paanika... tundub nagu võetaks ikka suuri summasid jupphaaval välja
võetakse välja ... lastakse törts kosuda ja siis lennatakse järgmise lainega peale...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 22:43:20 vasta tsitaadiga

LTC ja BTC koodil koine on nii palju, et süda läheb pahaks. Veel ühe sellise loomisel poleks mingit mõtet. Kui uue koini loomisele mõelda, siis tuleks suht nullist alustada ja millegi kasulikuga põimida. Nii nagu tehakse Curecoin´ga.
Viimasele ennustan ma küll väga suurt tulevikku kui asi probleemivabalt tööle saadakse. Pole pelgalt soojuse genereerimine.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 22:46:10 vasta tsitaadiga

Hiina üks börsidest (fxbtc.com) oli ka mõne hetke maas. Keegi omab aimu, mis toimub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 22:48:58 vasta tsitaadiga

Siuke estcoin, kus ülekandeid ei saa ilma id-kaardita teha. Ja kaevandamise asemel saab iga id-kaardi omanik 10000 estcoini.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 22:55:10 vasta tsitaadiga

päris paanika inimestel just pandi jälle hea hunnik btc-d müüki ja hind kukkus.

3- päeva hiljem läheb asi jälle ülesse ja siis kõik nutavad et odavalt müüsid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 22:57:00 vasta tsitaadiga

arvatavasti üritab keegi paanikat tekitada.. btcchina oli ka vahepeal maas ja tundub, et see mõjub
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darth-Maul
HV kasutaja
Darth-Maul

liitunud: 24.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 22:57:29 vasta tsitaadiga

Kas oleks aeg juba osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 22:59:51 vasta tsitaadiga

ostaks ka varsti... kui oleks millegi eest osta :/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 23:00:33 vasta tsitaadiga

Darth-Maul kirjutas:
Kas oleks aeg juba osta?


Tasub Hiinat jälgida... ma olen täheldanud, et esimene muutus tuleb sealt.
Ma pakun, et enne Hiina hommikut tasub ära osta börsi hinnaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 23:13:10 vasta tsitaadiga

Heh, no panic. Alles paar nädalat tagasi maksid LTC ja derivaadid lausa paari euro ringis. Nüüd kui hind kukub 40 eur pealt 20 peale, ei võtaks küll asja paanikana. icon_smile.gif

Kes veel endale kaarte otsivad, siis üks kena sissejuhatus alustuseks: http://www.cryptobadger.com/2013/11/radeon-7950-gpus-are-becoming-scarce/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 23:18:10 vasta tsitaadiga

ikka kukub veel... kõik panevad hullult btc-d müüki.

688 peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 23:19:25 vasta tsitaadiga

pmq kirjutas:
kullakang kirjutas:
mauro kirjutas:
nende uute asicutega lendab difficulty lakke... q1/2 on see juba õudne... kahtlen et uue asicu ost su enam kausmisse läheb.

Ehk viimane age otsida veel algav/uus altcoin ja kaevata.

Kahju et eesti piires odavamaid 1+ghs usb vms minereid pole.... postikulud on õudsad.


Järsku tasuks teha BTC kaevandamise OÜ? icon_biggrin.gif Säästaks ASIC-ute ostmisel käibemaksult ning suurema summaga annaks ilmselt ka alet saada.
Huvitav, mis EAS sellisest ettevõttest arvaks? Järsku oleks toetustki võimalik saada icon_biggrin.gif

Igal juhul on mõistlik äriühinguna tegutseda, toetuste osas nii kindel ei ole icon_smile.gif
Võin kogemusest öelda, et praegu on isegi 130nm Asicmineri asjad kasumlikud, ning ka Bitfury 55nm ei jää KNC kividele energiaefektiivsuses palju alla.



kutid kui teil reaalne plaan peaks tekkima, siis hüppaks ka hea meelega kampa, pakun et curecoin jne altcoinidel on tulevik veel ees, seega seda kaevandamist maha kanda pole veel mõtet. Foorumi peale klapiks rahad ilusti kokku ma pakun. Väikese OÜ tegemine ning raamatupidamine on lebo, pmst vaja ainult välja mõelda, kas tasub ning raha leida icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 23:20:19 vasta tsitaadiga

Well, 7950d saavad otsa, sest nad on juba mõnda aega EOL. Samamoodi 7970 ja 7990. Viimased on päris otsakorral ja pole suurt kuskilt enam norm hinnaga saadaval. Veel kuu aega tagasi oli 7990 võtta 450ga. Nüüd üle 500 ja hea kui üldse laos leidubki.
Loomulikult on üheks põhjuseks virtuaalrahade võidukäik.
Samas NVidat ma kaevandamise koha pealt maha ei mataks. Curecoini tulekuga on neilgi peagi pidu pidu pidu.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 01.12.2013 23:21:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 23:21:17 vasta tsitaadiga

Täitsa huvitav vaadata jah, mis toimub - tavaliselt on sellisele langusele järgnenud tugev tõus. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 23:25:31 vasta tsitaadiga

Huvitav kas praegu oleks mõistlik suurendada Litecoinide hulka, või osta hoopis BTC juppe nende raha eest
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.