|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
27.11.2013 19:29:30
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| TS muutus teil klainnisiseseks ainult? |
mis klanni?
| Nimetu112 kirjutas: |
| Selles mängus ei ole recoili, va kui HB kasutad aga see tundub eriti kasutu asi olevat |
Mängime me sama mängu? Osadel relvadel on tõesti väike recoil, kuid väitmine, et see puudub, on absurd. Võta ükskõik mis relv, mine kusagile tugeva seina juurde, mis lastes ära ei lagune, lükka üks salvetäis otse seina (nii hipfire kui ka aimimisega) ning vaata, kuidas recoil toimib.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
27.11.2013 19:57:43
|
|
|
| ta võibolla pidas silmas selles mõttes et varasemate bf-idega (eriti Bad Company2) võrreldes tõesti pole erilist recoili mille pärast pead vaevata..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
27.11.2013 20:06:38
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| ta võibolla pidas silmas selles mõttes et varasemate bf-idega (eriti Bad Company2) võrreldes tõesti pole erilist recoili mille pärast pead vaevata.. |
BC2 ja BF4 recoil on üsnagi samad, mida on öelnud ka mitmed ülevaadete tegijad, veidi erinev oli BF3, kus kohati tundus rohkem olevat.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
27.11.2013 20:46:55
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
| ta võibolla pidas silmas selles mõttes et varasemate bf-idega (eriti Bad Company2) võrreldes tõesti pole erilist recoili mille pärast pead vaevata.. |
BC2 ja BF4 recoil on üsnagi samad, mida on öelnud ka mitmed ülevaadete tegijad, veidi erinev oli BF3, kus kohati tundus rohkem olevat. |
mkm, fiiling oli küll suht öö ja päev. Peale 3000h BC2 alustades BF3s polnud muud probleemi kui kaartide selgeks õppimisega. Relvade kasutus tundus lihtsam.
Alustades Bad Company 2's oli esimesel nädalal globaalne kdr 0.3 . BF3's TDMi tagudes esimene nädal midagi 1.1-1.2 kanti. BF4's TDMi (pooleks Conq'iga) tagudes 1.6-1.7
BF4's nüüd peale 800h BF3 on tunne et absoluutselt kõigil on BF3 M16A3 ja tapmine taandub puhtalt reaktsioonikiirusele ja kämpimisoskusele. Recoil ei ole enam arvestatav muutuja.
Kui meeles püsib siis homme katsetan kuipalju ja mis hajub eri mängudes (videorecord)
viimati muutis aht0 27.11.2013 20:48:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
27.11.2013 20:49:26
|
|
|
jah aga see ei võrdle eri mänge, muidu hea leht, tnx
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alar26t
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2011
|
27.11.2013 21:53:50
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
| ta võibolla pidas silmas selles mõttes et varasemate bf-idega (eriti Bad Company2) võrreldes tõesti pole erilist recoili mille pärast pead vaevata.. |
BC2 ja BF4 recoil on üsnagi samad, mida on öelnud ka mitmed ülevaadete tegijad, veidi erinev oli BF3, kus kohati tundus rohkem olevat. |
mkm, fiiling oli küll suht öö ja päev. Peale 3000h BC2 alustades BF3s polnud muud probleemi kui kaartide selgeks õppimisega. Relvade kasutus tundus lihtsam.
Alustades Bad Company 2's oli esimesel nädalal globaalne kdr 0.3 . BF3's TDMi tagudes esimene nädal midagi 1.1-1.2 kanti. BF4's TDMi (pooleks Conq'iga) tagudes 1.6-1.7
BF4's nüüd peale 800h BF3 on tunne et absoluutselt kõigil on BF3 M16A3 ja tapmine taandub puhtalt reaktsioonikiirusele ja kämpimisoskusele. Recoil ei ole enam arvestatav muutuja.
Kui meeles püsib siis homme katsetan kuipalju ja mis hajub eri mängudes (videorecord) |
Kui meelde ei tule mine pela veidi BC2 xm8-ga. Vennad kukuvad kiiresti ja recoili pole ollagi. Sama engineeril Scariga ja AK-74u-ga.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defon50
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2013
|
27.11.2013 22:20:26
|
|
|
| SP isegi tundus ok, kuigi oli üsna lühike!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
27.11.2013 22:26:56
|
|
|
| Defon50 kirjutas: |
| SP isegi tundus ok, kuigi oli üsna lühike! |
Võrreldes eelmise osaga on edasiminek väga hea.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
28.11.2013 01:06:27
|
|
|
Mina ka ootel, et ehk leidub veel soovijaid? Kummi maitse suus juba.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
28.11.2013 01:07:36
|
|
|
| Kolm jah, kõigil vist teema ununenud. Kolmekesi oleks ~10€ kuus nägu.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teamkills
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2011
|
28.11.2013 01:12:42
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
mkm, fiiling oli küll suht öö ja päev. Peale 3000h BC2 alustades BF3s polnud muud probleemi kui kaartide selgeks õppimisega. Relvade kasutus tundus lihtsam.
Alustades Bad Company 2's oli esimesel nädalal globaalne kdr 0.3 . BF3's TDMi tagudes esimene nädal midagi 1.1-1.2 kanti. BF4's TDMi (pooleks Conq'iga) tagudes 1.6-1.7
BF4's nüüd peale 800h BF3 on tunne et absoluutselt kõigil on BF3 M16A3 ja tapmine taandub puhtalt reaktsioonikiirusele ja kämpimisoskusele. Recoil ei ole enam arvestatav muutuja. |
Tüüpiline loll jutt kuubis!!! M16A3 polnud kindlasti see relv nagu sina seda kirjeldad. Oli vb kõige universaalsem, aga oli ka palju mappe, kus oli palju paremaid relvasid. Nt. CQ mapid. KDR ei näita lõpuks sittagi!!! Accuracy!!! Ei aita teid 120hz monitor ega mingid ime hiired! Hiir on muidugi tähtis! Lõpuks võidab ikkagi tiim, kes tulistab seda, mida tahtis!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
28.11.2013 01:45:38
|
|
|
Mä olen omameelest kaine, aga sellest hoolimata ei leia seost Teamkills kommentaaril ja aht0 kommentaaril??? Yks räägib aiast ja teine aia august?
Peab vist magama minema
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
28.11.2013 02:21:47
|
|
|
| alar26t kirjutas: |
Kui meelde ei tule mine pela veidi BC2 xm8-ga. Vennad kukuvad kiiresti ja recoili pole ollagi. Sama engineeril Scariga ja AK-74u-ga. |
Spoiler 
xm8 "assault rifle" vajas normalis tulistamise ajal samuti pause recoili resettimiseks et pihta saada kaugemalt kui point-blank
vaata http://www.youtube.com/watch?v=z2jhXTRPMG0
1:03|1:28|2:14|4:10|5:42|6:25 peale näitab seda ilusti
mõnel juhul (3:13) tüüp tõmbab laskekiirust kõvasti maha et kuule pihta saada.
1:37 spämmib üks vastane MG36 ca meetri pealt puusalt tema pihta ja laseb enamuse kuule mööda..
| Teamkills kirjutas: |
Tüüpiline loll jutt kuubis!!! M16A3 polnud kindlasti see relv nagu sina seda kirjeldad. Oli vb kõige universaalsem, aga oli ka palju mappe, kus oli palju paremaid relvasid. Nt. CQ mapid. KDR ei näita lõpuks sittagi!!! Accuracy!!! Ei aita teid 120hz monitor ega mingid ime hiired! Hiir on muidugi tähtis! Lõpuks võidab ikkagi tiim, kes tulistab seda, mida tahtis! |
vt nüüd BF3 M16A3 gameplay videot
http://www.youtube.com/watch?v=PS9wWPlAvko
ma ei viitsi hakata kohti välja otsima, tüüp paneb tuimalt automaattulel ja vajaliku mulje recoili suurusest annab juba esimene minut.
võrdle nüüd seda mõttes esimese videoga kus väidetavalt samuti "easy" xm8-ga tüüp asjatab. On vahet ju?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
28.11.2013 09:58:02
|
|
|
| tsitaat: |
| Lõpuks võidab ikkagi tiim, kes tulistab seda, mida tahtis! |
Ma lasin tungrauaga(tunguska) vareseid ja ülejäänud.tiim lasi ka seda mida tahtis aga sellegipoolest saime kotti....
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teamkills
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2011
|
28.11.2013 10:53:40
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
| Ma lasin tungrauaga(tunguska) vareseid ja ülejäänud.tiim lasi ka seda mida tahtis aga sellegipoolest saime kotti.... |
Vaadates sinu accuracy siis ei toonud sina ühtegi varest taevast alla...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
28.11.2013 10:59:26
|
|
|
Ja sinu jaoks on accuracy mingi suuremat sorti näitaja?
Ja lisaks veel seda, et ma ei mängi seda mängu statside pärast.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
28.11.2013 10:59:44
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
| tsitaat: |
| Lõpuks võidab ikkagi tiim, kes tulistab seda, mida tahtis! |
Ma lasin tungrauaga(tunguska) vareseid ja ülejäänud.tiim lasi ka seda mida tahtis aga sellegipoolest saime kotti.... |
Kui õhus muid liikureid ei ole, siis laseme vareseid!
Tungraua kangelane
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
28.11.2013 11:02:13
|
|
|
Revan, no ikka, midagi peab ju laskma, et igav ei hakkaks.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
28.11.2013 11:05:12
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
Ja sinu jaoks on accuracy mingi suuremat sorti näitaja?
Ja lisaks veel seda, et ma ei mängi seda mängu statside pärast. |
Muidugi on accuracy kõige suurem näitaja ja kdr on järgmine pärast seda ning kõige suurem tegelt üldse see maagiline skill, mis mul eile oli alguses mingi 210, vaatasin kõik reportid üle, nende järgi pidi mul see tõusma mingi +5 jagu aga kokkuvõttes battlelog näitas üldse 195. Accuracy on mul ka reportide järgi mõnel mapil 166% ja 140%.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
28.11.2013 11:10:32
|
|
|
| Revan kirjutas: |
Muidugi on accuracy kõige suurem näitaja |
Tõesti või? Kuidas täpselt see näitab midagi, kui mängija näiteks katab LMGga vastase tiimi Lockeris ja ei lase neid läbi?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.11.2013 11:14:14
|
|
|
| Revan kirjutas: |
| sander989 kirjutas: |
Ja sinu jaoks on accuracy mingi suuremat sorti näitaja?
Ja lisaks veel seda, et ma ei mängi seda mängu statside pärast. |
Muidugi on accuracy kõige suurem näitaja ja kdr on järgmine pärast seda ning kõige suurem tegelt üldse see maagiline skill, mis mul eile oli alguses mingi 210, vaatasin kõik reportid üle, nende järgi pidi mul see tõusma mingi +5 jagu aga kokkuvõttes battlelog näitas üldse 195. Accuracy on mul ka reportide järgi mõnel mapil 166% ja 140%. |
clueless is clueless
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zikiest
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2012
|
28.11.2013 11:32:08
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Kas on vahepeal hardcore serveri toetajaid juurde tulnud? Kunagi oli meid vist 3, kui ma ei eksi. |
| Avot kirjutas: |
Mina ka ootel, et ehk leidub veel soovijaid? Kummi maitse suus juba.  |
| pohmakas, kirjutas: |
| Kolm jah, kõigil vist teema ununenud. Kolmekesi oleks ~10€ kuus nägu. |
HC toetaks isegi. Mitme kohalist serverit plaanite?
_________________ BF4 = Mr-ZiKi |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defon50
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2013
|
28.11.2013 11:43:40
|
|
|
Paistab, et sound luup on korda vist saadud, igatahe win 8.1 peal seda enam ei kohta!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
28.11.2013 11:57:24
|
|
|
Okei Herr Keevitaja, pole väga mötet sarkasmi kasutada. Ei tajuta ära vist
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005

|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
28.11.2013 12:12:23
|
|
|
| zikiest kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Kas on vahepeal hardcore serveri toetajaid juurde tulnud? Kunagi oli meid vist 3, kui ma ei eksi. |
| Avot kirjutas: |
Mina ka ootel, et ehk leidub veel soovijaid? Kummi maitse suus juba.  |
| pohmakas, kirjutas: |
| Kolm jah, kõigil vist teema ununenud. Kolmekesi oleks ~10€ kuus nägu. |
HC toetaks isegi. Mitme kohalist serverit plaanite? |
Kui ma ei eksi, siis algselt 32 mängijaga ja pärastpoole, kui populaarsus kasvab tõstame 48 peale jne.
Aga kuna me 3 kuu raha (~83€) kokku ei saa, siis peaksime leppime 1 kuuga, mis oli vist ~38€.
Iseeneses fair-deal, sest ehk selle kuu aja jooksul tekib huvilisi juurde just sellepärast, et reserved-slots on hea asi
PS: Kas serveri servered-slot on premiumi kasutajaga täpselt sama õigustega ehk samas eelisjärjekorras või toimub prioritiseerimine nii: 1) VIP/reserved; 2) Premium; 3) Tavamängija
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
28.11.2013 12:20:22
|
|
|
Küsiks midagi asjalikku kah selle serverijutu vahele. Jõulualed tulemas ja mõte liikuda 3-->4 Siis antud olukorras huvituks kas "Crash/bugfest" on suudetud ära parandada. Ei ole tahtmist poolikut produkti tarbida.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
28.11.2013 12:37:49
|
|
|
Tahes tahtmata vötab muigama see "punktide" ja eri saavutuste vördlemine. Samas räägitakse kergest ajaviitest jne. Minu meelest BF4 kuulub sellisesse mängu klassi, kus neid tuleks köige viimase asjana jälgida. Et BF4 mängida pole vaja erilisi ajusi ega mingit erilist mänguoskust. Tavaline mängija kellel hiir peos pysib teeb olenevalt önnest ja tähtede seisust taevas, vägagi erinevaid tulemusi. Peaasi, et jooksed ja tulistad/hävitad.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
28.11.2013 12:38:19
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
Okei Herr Keevitaja, pole väga mötet sarkasmi kasutada. Ei tajuta ära vist  |
Tundub nii jah.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
28.11.2013 13:40:33
|
|
|
Ükski neist statsidest pole selline näitaja, mida mina tõsiselt võtaks.
Skill? Skilli pole võimalik välja arvutada, vähemalt mitte sel moel, nagu battlelogis seda tehakse.
k/d? Don't give a flying f*** 'bout this, kuna tihtipeale saab niisama pulli tehtud.
SPM? Eriti mõttetu näitaja, kuna rank on üsnagi teisejärguline minu jaoks.
Accuracy? Jällegi mõttetu näitaja, kuna see peaks arvestama ka kõik muu sodi sisse lendavad kuulid ning igasugu betoonjurakaid ning tiimikaaslaste sander989 ja Revani kupleid saab pidevalt augustatud.
| LKits kirjutas: |
| zikiest kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Kas on vahepeal hardcore serveri toetajaid juurde tulnud? Kunagi oli meid vist 3, kui ma ei eksi. |
| Avot kirjutas: |
Mina ka ootel, et ehk leidub veel soovijaid? Kummi maitse suus juba.  |
| pohmakas, kirjutas: |
| Kolm jah, kõigil vist teema ununenud. Kolmekesi oleks ~10€ kuus nägu. |
HC toetaks isegi. Mitme kohalist serverit plaanite? |
Kui ma ei eksi, siis algselt 32 mängijaga ja pärastpoole, kui populaarsus kasvab tõstame 48 peale jne.
Aga kuna me 3 kuu raha (~83€) kokku ei saa, siis peaksime leppime 1 kuuga, mis oli vist ~38€.
Iseeneses fair-deal, sest ehk selle kuu aja jooksul tekib huvilisi juurde just sellepärast, et reserved-slots on hea asi
PS: Kas serveri servered-slot on premiumi kasutajaga täpselt sama õigustega ehk samas eelisjärjekorras või toimub prioritiseerimine nii: 1) VIP/reserved; 2) Premium; 3) Tavamängija |
Esialgu oli plaanis 32p jah (ehk siis 32 mängijat + 2 commanderit + 2 spectatorit). Kui HC serverit saadaks alguses selline edu, nagu preaegust serverit, siis oleks tõepoolest lootust toetajaid juurde saada (praegusel oli tihtipeale kuni 10 pealine queue).
Reserved slot peaks prioriteedi järgi olema üle ka premiumist.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
28.11.2013 14:41:23
|
|
|
Selline hiir on küll väga paha :A4Tech Bloody V7. Muudab ikka asja väga ebavördseks ja peaks teatud cheatingu alla kuuluma. Vöin vaid ette kujutada kui seda raske kuulipidujaga kasutan + sellega kaasnev program. Lasen teise mapi otsa snaipri täpsusega terveid seeriaid. Lyhidalt suur jama!
Ps. Kui venekeel suus, siis siin "hea" näide: http://www.youtube.com/watch?v=AnV1GxMR9C0
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
28.11.2013 14:51:16
|
|
|
| Avot kirjutas: |
Selline hiir on küll väga paha :A4Tech Bloody V7. Muudab ikka asja väga ebavördseks ja peaks teatud cheatingu alla kuuluma. Vöin vaid ette kujutada kui seda raske kuulipidujaga kasutan + sellega kaasnev program. Lasen teise mapi otsa snaipri täpsusega terveid seeriaid. Lyhidalt suur jama!
Ps. Kui venekeel suus, siis siin "hea" näide: http://www.youtube.com/watch?v=AnV1GxMR9C0 |
Arvestama peab ka sellega, et see funktsioon on hiire ostul kinni, ning seda peab lisa 20$eest ostma.
Ja nagu videost välja tuleb siis recoili summutamise arvelt kaotab ta päris korralikult fire rate.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zikiest
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2012
|
28.11.2013 14:53:13
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
PS: Kas serveri servered-slot on premiumi kasutajaga täpselt sama õigustega ehk samas eelisjärjekorras või toimub prioritiseerimine nii: 1) VIP/reserved; 2) Premium; 3) Tavamängija
Esialgu oli plaanis 32p jah (ehk siis 32 mängijat + 2 commanderit + 2 spectatorit). Kui HC serverit saadaks alguses selline edu, nagu preaegust serverit, siis oleks tõepoolest lootust toetajaid juurde saada (praegusel oli tihtipeale kuni 10 pealine queue). Reserved slot peaks prioriteedi järgi olema üle ka premiumist. |
Kas te kasutate FB? Võiks sinna teha mingi kinnise adminnide grupi, et liigse jutuga siin ei risustaks.
_________________ BF4 = Mr-ZiKi |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005

|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
28.11.2013 15:12:26
|
|
|
Mida ma valesti ette kujutan? Videol ju puust ette tehtud ja punaseks ka värvitud.
Revan, eile laadisin huvi pärast programmi alla, ILMA RAHATA, et seda uurida (seda hiirt mul ei ole).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
28.11.2013 15:25:55
|
|
|
| Avot kirjutas: |
Mida ma valesti ette kujutan? Videol ju puust ette tehtud ja punaseks ka värvitud.
Revan, eile laadisin huvi pärast programmi alla, ILMA RAHATA, et seda uurida (seda hiirt mul ei ole). |
Programmi sa võid ju alla laadida aga kui hiire külge ühendad, siis ta annab sulle valikuks Core1 ja Core2..See Core3 mille peal kogu see asi jookseb on hiire sees lukustatud ning programm seda kasutada ei lase. Pead minema Bloody kodulehele ja maksma neile 20$, siis saad koodi ja saad avada selle funktsionaalsuse.
Sellest pole mõtet vaidlust tekitama hakata, kuna ma just nädal aega tagasi testisin seda reaalse õige Bloody V8 hiirega.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005

|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
28.11.2013 15:33:13
|
|
|
| Revan, selge. Mina nii kaugele ei ole läinud. Aga arvan, et leidub neid, kes selle 20 maksab ja sellega kogu mängu minu arusaamadele möttetuks teeb.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
28.11.2013 15:46:31
|
|
|
Mul on mingi eliit MP7 ilmselt, sest 41 padrunit on salves, mitte 20.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
28.11.2013 15:47:04
|
|
|
Väga pointless on näha probleeme sellistest väikestest asjadest. Paaril inimesel sajast selline hiir ja võimalused on, siis ei muuda see mängu kuidagi mängimatuks. Mängida tuleb ikka lõbu pärast, mitte selle jaoks, et ilmtingimata võita. Laseb sind keegi paar korda maha, big deal.. Ega see päriselu pole.
Cheatimisest on asi väga kaugel. On ikka erinevus sees, kas sul on veidi vähem recoili või sa näed läbi seinte vastaste iga liigutust.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
28.11.2013 15:51:52
|
|
|
| Millist hiirt soovitate, vana Mx518 on juba omadega kohe,kohe öhtul? Hiir tuleb mängimiseks ja hinnal vahet pole.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
28.11.2013 15:54:46
|
|
|
Mulle meeldib minu Razer Taipan, mille võtsin kulunud Razer Diamondbacki asemele. Kui sellised hiired meeldivad, siis võid kaaluda.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
28.11.2013 16:08:03
|
|
|
| Avot kirjutas: |
| Millist hiirt soovitate, vana Mx518 on juba omadega kohe,kohe öhtul? Hiir tuleb mängimiseks ja hinnal vahet pole. |
Oleks sa seda nädal aega tagasi öelnud oleks sulle müünud uue Logitechi G400, mis on MX518 otsene järglane aga nüüdseks on hiir juba maha müüdud.
Siin oleneb sellest, et palju sa maksta ka tahad.
Kuni 30 € on parimad needsamad A4Techi hiired nii X7 seeria kui ka Bloody V seeria. X7 hiir on mul ka täitsa olemas ning siiani 4 aastat vastu pidanud ja pean ütlema et ülimugav hiir on.
Kuni 45 € ütleks, et parimad tunduvad olema Logitech G300, Razer Abyssus ja Steelseries Kana
Kuni 60 € Saitek Cyborg/Mad Catz R.A.T. 5, Razer Deathadder 2013 (mida ise hetkel kasutan), Roccat Kova, Logitech G500/G500s
Kallimatest veel võiks ehk soovitada: Roccat Kone XTD, Steelseries Sensei, Logitech G700, Razer Mamba, Mad Catz R.A.T. 7/9
Kõik nad on head hiired, pead eelkõige valima selle järgi, et milline kõige rohkem meeldid, kui palju lisanuppe sul vaja on ja kõige tähtsam on enne ostu võimalusel hiirt käes proovida, et kuidas istub.
| lauri123 kirjutas: |
Selle core3 saab väga lihtsalt "tasuta" ka lahti, mis sa ikka pätte toetad icon_biggrin.gif Aga õiget macro pead leidma, siis igasugu video settinguid näppima ja veel confi faile+ mingit programmi veel kasutama. Nagu ütlesin, täitsa lamp. Kui mängida ei oska, ei oska ka sellega.
A minu bloody 5 on igati hea hiir oma raha eest. Näeb vinge välja ka. |
Jah ma tean, ise ka sain niimoodi lahti selle Bloody 3 programmiga ja proovisin igatipidi seadistada, ning olen nõus, et päris paremaks mängijaks ta ei tee kedagi. Proovisin ka macrodega ja ikka erilist parandust ei näinud. Huvi pärast proovisin ka kõige värskema tarkvaraga, millega pole võimalik lahti kräkkida hiirt ja tuum oli kinni. Proovisin sellega ka igatipidi seadistada, ikka ei leidnud midagi erilist.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defon50
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2013
|
28.11.2013 16:09:40
|
|
|
Flight Stick Controller annaks hea eelise lendamisel!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|