Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 19:29:30 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
TS muutus teil klainnisiseseks ainult?

mis klanni?
Nimetu112 kirjutas:
Selles mängus ei ole recoili, va kui HB kasutad aga see tundub eriti kasutu asi olevat

Mängime me sama mängu? Osadel relvadel on tõesti väike recoil, kuid väitmine, et see puudub, on absurd. Võta ükskõik mis relv, mine kusagile tugeva seina juurde, mis lastes ära ei lagune, lükka üks salvetäis otse seina (nii hipfire kui ka aimimisega) ning vaata, kuidas recoil toimib.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 19:57:43 vasta tsitaadiga

ta võibolla pidas silmas selles mõttes et varasemate bf-idega (eriti Bad Company2) võrreldes tõesti pole erilist recoili mille pärast pead vaevata..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 20:06:38 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
ta võibolla pidas silmas selles mõttes et varasemate bf-idega (eriti Bad Company2) võrreldes tõesti pole erilist recoili mille pärast pead vaevata..

BC2 ja BF4 recoil on üsnagi samad, mida on öelnud ka mitmed ülevaadete tegijad, veidi erinev oli BF3, kus kohati tundus rohkem olevat.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 20:46:55 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
aht0 kirjutas:
ta võibolla pidas silmas selles mõttes et varasemate bf-idega (eriti Bad Company2) võrreldes tõesti pole erilist recoili mille pärast pead vaevata..

BC2 ja BF4 recoil on üsnagi samad, mida on öelnud ka mitmed ülevaadete tegijad, veidi erinev oli BF3, kus kohati tundus rohkem olevat.


mkm, fiiling oli küll suht öö ja päev. Peale 3000h BC2 alustades BF3s polnud muud probleemi kui kaartide selgeks õppimisega. Relvade kasutus tundus lihtsam.
Alustades Bad Company 2's oli esimesel nädalal globaalne kdr 0.3 icon_lol.gif . BF3's TDMi tagudes esimene nädal midagi 1.1-1.2 kanti. BF4's TDMi (pooleks Conq'iga) tagudes 1.6-1.7

BF4's nüüd peale 800h BF3 on tunne et absoluutselt kõigil on BF3 M16A3 ja tapmine taandub puhtalt reaktsioonikiirusele ja kämpimisoskusele. Recoil ei ole enam arvestatav muutuja.

Kui meeles püsib siis homme katsetan kuipalju ja mis hajub eri mängudes (videorecord)


viimati muutis aht0 27.11.2013 20:48:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 27.11.2013 20:49:10 vasta tsitaadiga

Siit näeb ka icon_biggrin.gif

http://symthic.com/bf4-accuracy-plots
http://symthic.com/bf3-accuracy-plots

BC2 statse sel lehel küll ei ole..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 20:49:26 vasta tsitaadiga

jah aga see ei võrdle eri mänge, muidu hea leht, tnx thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 21:53:50 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
aht0 kirjutas:
ta võibolla pidas silmas selles mõttes et varasemate bf-idega (eriti Bad Company2) võrreldes tõesti pole erilist recoili mille pärast pead vaevata..

BC2 ja BF4 recoil on üsnagi samad, mida on öelnud ka mitmed ülevaadete tegijad, veidi erinev oli BF3, kus kohati tundus rohkem olevat.


mkm, fiiling oli küll suht öö ja päev. Peale 3000h BC2 alustades BF3s polnud muud probleemi kui kaartide selgeks õppimisega. Relvade kasutus tundus lihtsam.
Alustades Bad Company 2's oli esimesel nädalal globaalne kdr 0.3 icon_lol.gif . BF3's TDMi tagudes esimene nädal midagi 1.1-1.2 kanti. BF4's TDMi (pooleks Conq'iga) tagudes 1.6-1.7

BF4's nüüd peale 800h BF3 on tunne et absoluutselt kõigil on BF3 M16A3 ja tapmine taandub puhtalt reaktsioonikiirusele ja kämpimisoskusele. Recoil ei ole enam arvestatav muutuja.

Kui meeles püsib siis homme katsetan kuipalju ja mis hajub eri mängudes (videorecord)

Kui meelde ei tule mine pela veidi BC2 xm8-ga. Vennad kukuvad kiiresti ja recoili pole ollagi. Sama engineeril Scariga ja AK-74u-ga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 22:20:26 vasta tsitaadiga

SP isegi tundus ok, kuigi oli üsna lühike!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 22:26:56 vasta tsitaadiga

Defon50 kirjutas:
SP isegi tundus ok, kuigi oli üsna lühike!

Võrreldes eelmise osaga on edasiminek väga hea.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 00:49:31 vasta tsitaadiga

Kas on vahepeal hardcore serveri toetajaid juurde tulnud? icon_biggrin.gif Kunagi oli meid vist 3, kui ma ei eksi.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 28.11.2013 01:06:27 vasta tsitaadiga

Mina ka ootel, et ehk leidub veel soovijaid? Kummi maitse suus juba. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 01:07:36 vasta tsitaadiga

Kolm jah, kõigil vist teema ununenud. Kolmekesi oleks ~10€ kuus nägu.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 28.11.2013 01:12:42 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
mkm, fiiling oli küll suht öö ja päev. Peale 3000h BC2 alustades BF3s polnud muud probleemi kui kaartide selgeks õppimisega. Relvade kasutus tundus lihtsam.
Alustades Bad Company 2's oli esimesel nädalal globaalne kdr 0.3 icon_lol.gif . BF3's TDMi tagudes esimene nädal midagi 1.1-1.2 kanti. BF4's TDMi (pooleks Conq'iga) tagudes 1.6-1.7
BF4's nüüd peale 800h BF3 on tunne et absoluutselt kõigil on BF3 M16A3 ja tapmine taandub puhtalt reaktsioonikiirusele ja kämpimisoskusele. Recoil ei ole enam arvestatav muutuja.


Tüüpiline loll jutt kuubis!!! M16A3 polnud kindlasti see relv nagu sina seda kirjeldad. Oli vb kõige universaalsem, aga oli ka palju mappe, kus oli palju paremaid relvasid. Nt. CQ mapid. KDR ei näita lõpuks sittagi!!! Accuracy!!! Ei aita teid 120hz monitor ega mingid ime hiired! Hiir on muidugi tähtis! Lõpuks võidab ikkagi tiim, kes tulistab seda, mida tahtis!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 28.11.2013 01:45:38 vasta tsitaadiga

Mä olen omameelest kaine, aga sellest hoolimata ei leia seost Teamkills kommentaaril ja aht0 kommentaaril??? Yks räägib aiast ja teine aia august?
Peab vist magama minema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 02:21:47 vasta tsitaadiga

alar26t kirjutas:

Kui meelde ei tule mine pela veidi BC2 xm8-ga. Vennad kukuvad kiiresti ja recoili pole ollagi. Sama engineeril Scariga ja AK-74u-ga.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 09:58:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Lõpuks võidab ikkagi tiim, kes tulistab seda, mida tahtis!


Ma lasin tungrauaga(tunguska) vareseid ja ülejäänud.tiim lasi ka seda mida tahtis aga sellegipoolest saime kotti....

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 28.11.2013 10:53:40 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Ma lasin tungrauaga(tunguska) vareseid ja ülejäänud.tiim lasi ka seda mida tahtis aga sellegipoolest saime kotti....


Vaadates sinu accuracy siis ei toonud sina ühtegi varest taevast alla...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 10:59:26 vasta tsitaadiga

Ja sinu jaoks on accuracy mingi suuremat sorti näitaja?


Ja lisaks veel seda, et ma ei mängi seda mängu statside pärast.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 10:59:44 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
tsitaat:
Lõpuks võidab ikkagi tiim, kes tulistab seda, mida tahtis!


Ma lasin tungrauaga(tunguska) vareseid ja ülejäänud.tiim lasi ka seda mida tahtis aga sellegipoolest saime kotti....


Kui õhus muid liikureid ei ole, siis laseme vareseid!

Tungraua kangelane rofl.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 11:02:13 vasta tsitaadiga

Revan, no ikka, midagi peab ju laskma, et igav ei hakkaks.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 11:05:12 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Ja sinu jaoks on accuracy mingi suuremat sorti näitaja?


Ja lisaks veel seda, et ma ei mängi seda mängu statside pärast.

Muidugi on accuracy kõige suurem näitaja ja kdr on järgmine pärast seda ning kõige suurem tegelt üldse see maagiline skill, mis mul eile oli alguses mingi 210, vaatasin kõik reportid üle, nende järgi pidi mul see tõusma mingi +5 jagu aga kokkuvõttes battlelog näitas üldse 195. Accuracy on mul ka reportide järgi mõnel mapil 166% ja 140%.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 11:10:32 vasta tsitaadiga

Revan kirjutas:

Muidugi on accuracy kõige suurem näitaja


Tõesti või? Kuidas täpselt see näitab midagi, kui mängija näiteks katab LMGga vastase tiimi Lockeris ja ei lase neid läbi?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 11:14:14 vasta tsitaadiga

Revan kirjutas:
sander989 kirjutas:
Ja sinu jaoks on accuracy mingi suuremat sorti näitaja?


Ja lisaks veel seda, et ma ei mängi seda mängu statside pärast.

Muidugi on accuracy kõige suurem näitaja ja kdr on järgmine pärast seda ning kõige suurem tegelt üldse see maagiline skill, mis mul eile oli alguses mingi 210, vaatasin kõik reportid üle, nende järgi pidi mul see tõusma mingi +5 jagu aga kokkuvõttes battlelog näitas üldse 195. Accuracy on mul ka reportide järgi mõnel mapil 166% ja 140%.


clueless is clueless icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zikiest
HV vaatleja
zikiest

liitunud: 07.05.2012




sõnum 28.11.2013 11:32:08 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas on vahepeal hardcore serveri toetajaid juurde tulnud? icon_biggrin.gif Kunagi oli meid vist 3, kui ma ei eksi.

Avot kirjutas:
Mina ka ootel, et ehk leidub veel soovijaid? Kummi maitse suus juba. icon_biggrin.gif

pohmakas, kirjutas:
Kolm jah, kõigil vist teema ununenud. Kolmekesi oleks ~10€ kuus nägu.


HC toetaks isegi. Mitme kohalist serverit plaanite?

_________________
BF4 = Mr-ZiKi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 11:43:40 vasta tsitaadiga

Paistab, et sound luup on korda vist saadud, igatahe win 8.1 peal seda enam ei kohta! icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 11:57:24 vasta tsitaadiga

Okei Herr Keevitaja, pole väga mötet sarkasmi kasutada. Ei tajuta ära vist icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2013 12:02:32 vasta tsitaadiga

Accurace on kõige lambim stats. Mida kõrgem %, seda lambam oled, ei oska vastast alla suruda.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 12:12:23 vasta tsitaadiga

zikiest kirjutas:
LKits kirjutas:
Kas on vahepeal hardcore serveri toetajaid juurde tulnud? icon_biggrin.gif Kunagi oli meid vist 3, kui ma ei eksi.

Avot kirjutas:
Mina ka ootel, et ehk leidub veel soovijaid? Kummi maitse suus juba. icon_biggrin.gif

pohmakas, kirjutas:
Kolm jah, kõigil vist teema ununenud. Kolmekesi oleks ~10€ kuus nägu.


HC toetaks isegi. Mitme kohalist serverit plaanite?
Kui ma ei eksi, siis algselt 32 mängijaga ja pärastpoole, kui populaarsus kasvab tõstame 48 peale jne.
Aga kuna me 3 kuu raha (~83€) kokku ei saa, siis peaksime leppime 1 kuuga, mis oli vist ~38€.
Iseeneses fair-deal, sest ehk selle kuu aja jooksul tekib huvilisi juurde just sellepärast, et reserved-slots on hea asi icon_wink.gif


PS: Kas serveri servered-slot on premiumi kasutajaga täpselt sama õigustega ehk samas eelisjärjekorras või toimub prioritiseerimine nii: 1) VIP/reserved; 2) Premium; 3) Tavamängija
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 28.11.2013 12:20:22 vasta tsitaadiga

Küsiks midagi asjalikku kah selle serverijutu vahele. Jõulualed tulemas ja mõte liikuda 3-->4 Siis antud olukorras huvituks kas "Crash/bugfest" on suudetud ära parandada. Ei ole tahtmist poolikut produkti tarbida.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 12:24:30 vasta tsitaadiga

Minul isiklikult jookseb umbes iga kümnes mäng kokku. Hea on muidugi see, et punkte saab ikka, halb on see, et server registreerib mind kui "lahkujat" (quitter) ja äraminemise protsent suureneb.
Serverisse tagasiminnes on punktid nullis, sest ära minnes said sa enda eelnevad punktid kätte.

Kui sind välja kickitakse serverist mingil põhjusel (liiga palju omasid tapnud vms), siis punkte vist ei saa - ja see on idiootne.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 28.11.2013 12:37:49 vasta tsitaadiga

Tahes tahtmata vötab muigama see "punktide" ja eri saavutuste vördlemine. Samas räägitakse kergest ajaviitest jne. icon_biggrin.gif Minu meelest BF4 kuulub sellisesse mängu klassi, kus neid tuleks köige viimase asjana jälgida. Et BF4 mängida pole vaja erilisi ajusi ega mingit erilist mänguoskust. Tavaline mängija kellel hiir peos pysib teeb olenevalt önnest ja tähtede seisust taevas, vägagi erinevaid tulemusi. Peaasi, et jooksed ja tulistad/hävitad. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 12:38:19 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Okei Herr Keevitaja, pole väga mötet sarkasmi kasutada. Ei tajuta ära vist icon_biggrin.gif


Tundub nii jah.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 13:40:33 vasta tsitaadiga

Ükski neist statsidest pole selline näitaja, mida mina tõsiselt võtaks.
Skill? Skilli pole võimalik välja arvutada, vähemalt mitte sel moel, nagu battlelogis seda tehakse.
k/d? Don't give a flying f*** 'bout this, kuna tihtipeale saab niisama pulli tehtud.
SPM? Eriti mõttetu näitaja, kuna rank on üsnagi teisejärguline minu jaoks.
Accuracy? Jällegi mõttetu näitaja, kuna see peaks arvestama ka kõik muu sodi sisse lendavad kuulid ning igasugu betoonjurakaid ning tiimikaaslaste sander989 ja Revani kupleid saab pidevalt augustatud.

LKits kirjutas:
zikiest kirjutas:
LKits kirjutas:
Kas on vahepeal hardcore serveri toetajaid juurde tulnud? icon_biggrin.gif Kunagi oli meid vist 3, kui ma ei eksi.

Avot kirjutas:
Mina ka ootel, et ehk leidub veel soovijaid? Kummi maitse suus juba. icon_biggrin.gif

pohmakas, kirjutas:
Kolm jah, kõigil vist teema ununenud. Kolmekesi oleks ~10€ kuus nägu.


HC toetaks isegi. Mitme kohalist serverit plaanite?
Kui ma ei eksi, siis algselt 32 mängijaga ja pärastpoole, kui populaarsus kasvab tõstame 48 peale jne.
Aga kuna me 3 kuu raha (~83€) kokku ei saa, siis peaksime leppime 1 kuuga, mis oli vist ~38€.
Iseeneses fair-deal, sest ehk selle kuu aja jooksul tekib huvilisi juurde just sellepärast, et reserved-slots on hea asi icon_wink.gif


PS: Kas serveri servered-slot on premiumi kasutajaga täpselt sama õigustega ehk samas eelisjärjekorras või toimub prioritiseerimine nii: 1) VIP/reserved; 2) Premium; 3) Tavamängija

Esialgu oli plaanis 32p jah (ehk siis 32 mängijat + 2 commanderit + 2 spectatorit). Kui HC serverit saadaks alguses selline edu, nagu preaegust serverit, siis oleks tõepoolest lootust toetajaid juurde saada (praegusel oli tihtipeale kuni 10 pealine queue).

Reserved slot peaks prioriteedi järgi olema üle ka premiumist.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 14:32:12 vasta tsitaadiga

pohmakas,, http://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/1rlm5x/how_skill_is_calculated_solved/ skilli arvutamine täiesti olemas.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 28.11.2013 14:41:23 vasta tsitaadiga

Selline hiir on küll väga paha :A4Tech Bloody V7. Muudab ikka asja väga ebavördseks ja peaks teatud cheatingu alla kuuluma. Vöin vaid ette kujutada kui seda raske kuulipidujaga kasutan + sellega kaasnev program. Lasen teise mapi otsa snaipri täpsusega terveid seeriaid. Lyhidalt suur jama! icon_sad.gif

Ps. Kui venekeel suus, siis siin "hea" näide: http://www.youtube.com/watch?v=AnV1GxMR9C0
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 14:51:16 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Selline hiir on küll väga paha :A4Tech Bloody V7. Muudab ikka asja väga ebavördseks ja peaks teatud cheatingu alla kuuluma. Vöin vaid ette kujutada kui seda raske kuulipidujaga kasutan + sellega kaasnev program. Lasen teise mapi otsa snaipri täpsusega terveid seeriaid. Lyhidalt suur jama! icon_sad.gif

Ps. Kui venekeel suus, siis siin "hea" näide: http://www.youtube.com/watch?v=AnV1GxMR9C0


Arvestama peab ka sellega, et see funktsioon on hiire ostul kinni, ning seda peab lisa 20$eest ostma.
Ja nagu videost välja tuleb siis recoili summutamise arvelt kaotab ta päris korralikult fire rate.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zikiest
HV vaatleja
zikiest

liitunud: 07.05.2012




sõnum 28.11.2013 14:53:13 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:

PS: Kas serveri servered-slot on premiumi kasutajaga täpselt sama õigustega ehk samas eelisjärjekorras või toimub prioritiseerimine nii: 1) VIP/reserved; 2) Premium; 3) Tavamängija
Esialgu oli plaanis 32p jah (ehk siis 32 mängijat + 2 commanderit + 2 spectatorit). Kui HC serverit saadaks alguses selline edu, nagu preaegust serverit, siis oleks tõepoolest lootust toetajaid juurde saada (praegusel oli tihtipeale kuni 10 pealine queue). Reserved slot peaks prioriteedi järgi olema üle ka premiumist.

Kas te kasutate FB? Võiks sinna teha mingi kinnise adminnide grupi, et liigse jutuga siin ei risustaks.

_________________
BF4 = Mr-ZiKi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2013 15:04:16 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Selline hiir on küll väga paha :A4Tech Bloody V7. Muudab ikka asja väga ebavördseks ja peaks teatud cheatingu alla kuuluma. Vöin vaid ette kujutada kui seda raske kuulipidujaga kasutan + sellega kaasnev program. Lasen teise mapi otsa snaipri täpsusega terveid seeriaid. Lyhidalt suur jama! icon_sad.gif

Ps. Kui venekeel suus, siis siin "hea" näide: http://www.youtube.com/watch?v=AnV1GxMR9C0

Kujutad väga valesti ette. Sihik ei värise a kuulidel on ikka mingi spread ju olemas. BF3 proovisin ja nii küll tööle asja ei saanud. Suht lamp asi

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 28.11.2013 15:12:26 vasta tsitaadiga

Mida ma valesti ette kujutan? Videol ju puust ette tehtud ja punaseks ka värvitud.

Revan, eile laadisin huvi pärast programmi alla, ILMA RAHATA, et seda uurida (seda hiirt mul ei ole).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 15:15:11 vasta tsitaadiga

Tegin sellise huvitava tabeli, kuhu toppisin kõik relvad (v.a kahurid jms) ning sorteerisin "Base Damage * RPM" ehk siis, millise relvaga saab sekundis kõige rohkem damage-it teha.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqVYuzPJ1tmodG9kbzVNbDhRNlY3RlEtakVWdDdyNWc&usp=sharing


Kõik andmed on võetud sellelt lehelt - võin vastutada ainult kommentaaride lahtri eest icon_biggrin.gif
link

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 15:25:55 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Mida ma valesti ette kujutan? Videol ju puust ette tehtud ja punaseks ka värvitud.

Revan, eile laadisin huvi pärast programmi alla, ILMA RAHATA, et seda uurida (seda hiirt mul ei ole).


Programmi sa võid ju alla laadida aga kui hiire külge ühendad, siis ta annab sulle valikuks Core1 ja Core2..See Core3 mille peal kogu see asi jookseb on hiire sees lukustatud ning programm seda kasutada ei lase. Pead minema Bloody kodulehele ja maksma neile 20$, siis saad koodi ja saad avada selle funktsionaalsuse.

Sellest pole mõtet vaidlust tekitama hakata, kuna ma just nädal aega tagasi testisin seda reaalse õige Bloody V8 hiirega.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2013 15:32:46 vasta tsitaadiga

Selle core3 saab väga lihtsalt "tasuta" ka lahti, mis sa ikka pätte toetad icon_biggrin.gif Aga õiget macro pead leidma, siis igasugu video settinguid näppima ja veel confi faile+ mingit programmi veel kasutama. Nagu ütlesin, täitsa lamp. Kui mängida ei oska, ei oska ka sellega.
A minu bloody 5 on igati hea hiir oma raha eest. Näeb vinge välja ka.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 28.11.2013 15:33:13 vasta tsitaadiga

Revan, selge. Mina nii kaugele ei ole läinud. Aga arvan, et leidub neid, kes selle 20 maksab ja sellega kogu mängu minu arusaamadele möttetuks teeb.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 15:46:31 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Tegin sellise huvitava tabeli, kuhu toppisin kõik relvad (v.a kahurid jms) ning sorteerisin "Base Damage * RPM" ehk siis, millise relvaga saab sekundis kõige rohkem damage-it teha.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqVYuzPJ1tmodG9kbzVNbDhRNlY3RlEtakVWdDdyNWc&usp=sharing


Kõik andmed on võetud sellelt lehelt - võin vastutada ainult kommentaaride lahtri eest icon_biggrin.gif
link

Mul on mingi eliit MP7 ilmselt, sest 41 padrunit on salves, mitte 20.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 15:47:04 vasta tsitaadiga

Väga pointless on näha probleeme sellistest väikestest asjadest. Paaril inimesel sajast selline hiir ja võimalused on, siis ei muuda see mängu kuidagi mängimatuks. Mängida tuleb ikka lõbu pärast, mitte selle jaoks, et ilmtingimata võita. Laseb sind keegi paar korda maha, big deal.. Ega see päriselu pole.
Cheatimisest on asi väga kaugel. On ikka erinevus sees, kas sul on veidi vähem recoili või sa näed läbi seinte vastaste iga liigutust.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 28.11.2013 15:51:52 vasta tsitaadiga

Millist hiirt soovitate, vana Mx518 on juba omadega kohe,kohe öhtul? Hiir tuleb mängimiseks ja hinnal vahet pole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 15:54:46 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib minu Razer Taipan, mille võtsin kulunud Razer Diamondbacki asemele. Kui sellised hiired meeldivad, siis võid kaaluda.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 16:08:03 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Millist hiirt soovitate, vana Mx518 on juba omadega kohe,kohe öhtul? Hiir tuleb mängimiseks ja hinnal vahet pole.


Oleks sa seda nädal aega tagasi öelnud oleks sulle müünud uue Logitechi G400, mis on MX518 otsene järglane aga nüüdseks on hiir juba maha müüdud.

Siin oleneb sellest, et palju sa maksta ka tahad.

Kuni 30 € on parimad needsamad A4Techi hiired nii X7 seeria kui ka Bloody V seeria. X7 hiir on mul ka täitsa olemas ning siiani 4 aastat vastu pidanud ja pean ütlema et ülimugav hiir on.
Kuni 45 € ütleks, et parimad tunduvad olema Logitech G300, Razer Abyssus ja Steelseries Kana
Kuni 60 € Saitek Cyborg/Mad Catz R.A.T. 5, Razer Deathadder 2013 (mida ise hetkel kasutan), Roccat Kova, Logitech G500/G500s
Kallimatest veel võiks ehk soovitada: Roccat Kone XTD, Steelseries Sensei, Logitech G700, Razer Mamba, Mad Catz R.A.T. 7/9

Kõik nad on head hiired, pead eelkõige valima selle järgi, et milline kõige rohkem meeldid, kui palju lisanuppe sul vaja on ja kõige tähtsam on enne ostu võimalusel hiirt käes proovida, et kuidas istub.

lauri123 kirjutas:
Selle core3 saab väga lihtsalt "tasuta" ka lahti, mis sa ikka pätte toetad icon_biggrin.gif Aga õiget macro pead leidma, siis igasugu video settinguid näppima ja veel confi faile+ mingit programmi veel kasutama. Nagu ütlesin, täitsa lamp. Kui mängida ei oska, ei oska ka sellega.
A minu bloody 5 on igati hea hiir oma raha eest. Näeb vinge välja ka.


Jah ma tean, ise ka sain niimoodi lahti selle Bloody 3 programmiga ja proovisin igatipidi seadistada, ning olen nõus, et päris paremaks mängijaks ta ei tee kedagi. Proovisin ka macrodega ja ikka erilist parandust ei näinud. Huvi pärast proovisin ka kõige värskema tarkvaraga, millega pole võimalik lahti kräkkida hiirt ja tuum oli kinni. Proovisin sellega ka igatipidi seadistada, ikka ei leidnud midagi erilist.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 16:09:40 vasta tsitaadiga

Flight Stick Controller annaks hea eelise lendamisel! icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 16:16:03 vasta tsitaadiga

Defon50 kirjutas:
Flight Stick Controller annaks hea eelise lendamisel! icon_smile.gif


Saitek praegu müüb oma flight controllereid jõuluhindadega

Keegi siin TSis mainis üks päev, et võiks pedaalid laua all olla, granaatide viskamiseks...palun väga seal bundles ka need olemas.

Saiteki Flight stick ka hea hinnaga
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.