|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
18.11.2013 20:19:29
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| Kõiks saaks OK, kui nad sunnipoliitikast loobuksid ja lubaksid klientidel vabalt uue ja vana teenuse vahel liikuda. Selleks ei ole mingisuguseid tehnilisi takistusi. Boonusena saaks Elion tõeliselt toimiva tagasiside klientide arvamusest. Samuti stimuleeriks see arendajaid uut toodet parandama. Mida paremaks nad asja teevad, seda rohkem kliente liitub vabatahtlikult uue tootega. Veel enam, ma paneks lausa arendajate boonused sellest sõltuma! |
Väga hästi öeldud. Just nii oleks pidanud Elion käituma. On inimesi, kes viitsivad ja tahavad alati uuega kaasa minna, aga on väga palju ka neid inimesi, kes tahavad lihtsalt teenust tarbida, mitte pead vaevata, kuidas seda teenust tarbida. Rääkimata mõnenupulise puldi iga nupu mitmefunktsionaalsuse ja uue menüü õppimisest. |
Öeldi ju, et piisavalt omi testijaid kiitis kõik heaks.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
18.11.2013 20:42:13
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
| Et tehniliselt oleks justkui võinud edasi toimida, kuid kirjutati mingi koodijupp sisse, mis selle ära keelas!? |
Jep. Lasti 4 päeva enne "uue nuti" ametlikku avamist välja. Tehti spetsiaalselt selle uuendusega ainult S2 puldi toimimine vigaseks.
Samas minuarust on S2 pult palju lihtsam ja välimuselt esteetilisem (kasutud on seal ainult 4 väikest nuppu all keskel. Need oleks võinud kõik selleks Returniks programmeerida hoopis) . Aga osa rahvast on ahvi ajuga. Elioni arvates.
Uus pult on pigem mingi vibraatori kaugjuhtimis puldi moodi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.11.2013 20:44:53
|
|
|
Ok, ma siis tunnistan üles, seeru, töötab ka Elionis, me lihtsalt mängime "good cop, bad cop" mängu. Kõik see tsirkus siin on lihtsalt Elioni reklaamiks, sõltumata sellest mida me siin räägime
Kui keegi ei usu, siis näete kui palju seeru, Elioni asjadest teab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
18.11.2013 20:50:43
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Uus pult on pigem mingi vibraatori kaugjuhtimis puldi moodi.  |
| ot: |
| indrekp kirjutas: |
Kõik see tsirkus siin on lihtsalt Elioni reklaamiks, sõltumata sellest mida me siin räägime  |
Räägime siis Ott Speekist. Ehk hakkab ka tema äril paremini minema. Ta on üks igavene pätist ärimees, ta hakkab sellest reklaamist tulenevalt kindlasti rohkem raha teenima. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
18.11.2013 21:41:00
|
|
|
| ot: |
| nigu kalameeste tilgateema |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.11.2013 09:09:19
|
|
|
elioonikud suudavad sinna suvalise puldi juurde pookida, yxinda vastuvoolu on lahedam ujuda kui kambakesi pärivoolu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
19.11.2013 09:09:49
|
|
|
Võimatu.
| tsitaat: |
Micro SD card reader for local timeshift functionality
|
Seda ei ole võimalik teha ju...
/s
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
19.11.2013 09:27:21
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Võimatu.
| tsitaat: |
Micro SD card reader for local timeshift functionality
|
Seda ei ole võimalik teha ju...
/s |
Ohoh, see on ju täitsa hea asi. Loob puhvri, et kui vahepeal vaja korraks midagi muud teha või reklaamipaus on, siis saab edasi-tagasi kerida.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.11.2013 09:47:22
|
|
|
Räägiks veidi elioni töötajatest siin foorumis:
R3negadeX teeb isiklikke solvanguid ja genereerib muidu jama. Imestaks, kui elioni palgal sellist hoitaks, kuigi mine sa tea...
Clover veidi ratsionaalsem. Tihti just sõna ei võta. Tõenäoliselt elioni töötaja, aga see pole kinnitatud info...
indrekp Kõige jutukam tegelane. Kui ta näeb mis talle meeldib, siis on väga ratsionaalne ja edastab isegi tagasiside kuhu vaja. Kui tagasiside ei lange tema vaadetega kokku, siis lendab see nähtavasti digitaalsesse prügikasti. Võib vaidlustes vahel liiga emotsionaalseks minna ja labaseid võrdlusi tuua. Kinnitatud, kui elioni töötaja.
Üldse võiks väikse lilla logo neile külge pookida. Näeks kohe ära kes on kes
Elioni töötajaid on siin veel, aga siin teemas võtavad nad haruharva sõna.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
19.11.2013 10:20:04
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Elioni töötajaid on siin veel, aga siin teemas võtavad nad haruharva sõna. |
| ot: |
| Sest nemad on oma töölepingu ka läbi lugenud, enne allkirjastamist... |
Ja enne kui keegi hakkab näpuga näitama, ei mina ei tööta seal, juba mitu head aastat...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.11.2013 11:04:37
|
|
|
Enne, kui hakkate silte omistama ja klassidesse paigutama, võiks mõista, et tegu pole ametliku toega.
Ootus on, et tagasiside jõuaks otse ametlikku kanalisse. Tihtipeale kirju vaadates ei ole näha, et keegi võtaks vaeva kirjutada, kuivõrd foorumis nutumüürile postitada.
Võiks arutleda, kuidas muuta olemasolevat nutiTVd kasutajale mugavamaks muuta. Isiklikult häirib mind uusnutiTV juures, et ma ei saa enam omada X numbrit omaenda poolt tehtud lemmikliste.
Samuti tahaks teada, kas kellelgi on esinenud probleemi, kus pilt läheb kollaseks/roheliseks ja taastub restardiga?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.11.2013 11:36:35
|
|
|
Ma olen kirjutanud, isegi kurikuulsasse lõustaraamatu lehele. Esimesele kysimusele vastati, aga kui teemasse sekkus veel inimesi kysimustega, mis ei olnud eriti mugavad elionile, hakkasid postitused kaduma.
Ma ei tea kas midagi on muudetud, aga ma kysin siis uuesti.
Kui ma soovin vene kanaleid põhipaketti, siis peaks valima vene versiooni, aga siis tekib uus probleem. Videolaenutus ja subtiitrid on vene keeles, kuigi tahaks ikka eesti (originaal) keeles.
| tsitaat: |
| Parimad Vene kanalid koos põhiliste Eesti kanalitega. Telekanalitele lisasime Filmiriiuli, et valida sobilik film vaatamiseks just siis, kui seda soovid. Kõik filmid on venekeelse heli või subtiitritega. |
Kas see parandatakse ära või mis?
Peale selle kysimuse kysimist, mitte vaid minu poolt, kadus see teema lõustaramatu lehekyljelt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.11.2013 11:37:42
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Ma olen kirjutanud, isegi kurikuulsasse lõustaraamatu lehele. Esimesele kysimusele vastati, aga kui teemasse sekkus veel inimesi kysimustega, mis ei olnud eriti mugavad elionile, hakkasid postitused kaduma.
Ma ei tea kas midagi on muudetud, aga ma kysin siis uuesti.
Kui ma soovin vene kanaleid põhipaketti, siis peaks valima vene versiooni, aga siis tekib uus probleem. Videolaenutus ja subtiitrid on vene keeles, kuigi tahaks ikka eesti keeles.
| tsitaat: |
| Parimad Vene kanalid koos põhiliste Eesti kanalitega. Telekanalitele lisasime Filmiriiuli, et valida sobilik film vaatamiseks just siis, kui seda soovid. Kõik filmid on venekeelse heli või subtiitritega. |
Peale selle kysimuse kysimist, mitte vaid minu poolt, kadus see teema lõustaramatu lehekyljelt |
Ma peaksin töö juures testima, kas Filmiriiulis ei ole subtiitrid valitavad. Juhul, kui see nii ei ole. on lugu narr.
Viimati , kui vaatasin, olid filmide all saadaval ka eestikeelne/venekeelne audio ka juhul, kui oli valitud Vene põhipakett.
Räägitakse eesti-vene integratsioonist ja keelekümblusest, kuid kuidas saakski näiteks vene noor vaadata filmi eestikeelsete subtiitritega, kui seda isegi ei Pakkuda võimalusena.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.11.2013 11:40:36
|
|
|
Testi ja anna teada.
Aga kuna sellele kysimusele ei tahetud vastata, siis arvatavasti seal midagi erilist valida ei saa
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.11.2013 11:42:51
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| Elioni töötajaid on siin veel, aga siin teemas võtavad nad haruharva sõna. |
| ot: |
| Sest nemad on oma töölepingu ka läbi lugenud, enne allkirjastamist... |
Ja enne kui keegi hakkab näpuga näitama, ei mina ei tööta seal, juba mitu head aastat...  |
Mina ka mitte...juba yle 6aasta....samas see ei loe kuna toimetasin otseselt vaid digiboksidega omal ajal
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.11.2013 12:08:20
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Testi ja anna teada.
Aga kuna sellele kysimusele ei tahetud vastata, siis arvatavasti seal midagi erilist valida ei saa |
Esmapilgul vaadates täiesti olemas, valitud venekeelne põhipakett ja menüü, teksti suurus väike. Paluks kuvapauku , kui ei ole.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.11.2013 12:28:57
|
|
|
Mul pole mingit kuvapauku pakkuda. Ma loen seda välja elioni lehel olevast infost.
Kas heli saab valida originaal keeles või on vaid vene keeles?
Kui esimene, siis probleemi pole ja elion võiks paremini sõnastada seda kirjelduses.
Üleelmises postis tsitaat olemas.
Viimane lause peaks olema " Lisaks saab valida kõikidele filmidele venekeelse heli või subtiitrid"
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.11.2013 12:29:50
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mul pole mingit kuvapauku pakkuda. Ma loen seda välja elioni lehel olevast infost.
Kas heli saab valida originaal keeles või on vaid vene keeles?
Kui esimene, siis probleemi pole ja elion võiks paremini sõnastada seda kirjelduses.
Üleelmises postis tsitaat olemas.
Viimane lause peaks olema " Lisaks saab valida kõikidele filmidele venekeelse heli või subtiitrid" |
On sul linki pakkuda?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.11.2013 12:34:07
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Mul pole mingit kuvapauku pakkuda. Ma loen seda välja elioni lehel olevast infost.
Kas heli saab valida originaal keeles või on vaid vene keeles?
Kui esimene, siis probleemi pole ja elion võiks paremini sõnastada seda kirjelduses.
Üleelmises postis tsitaat olemas.
Viimane lause peaks olema " Lisaks saab valida kõikidele filmidele venekeelse heli või subtiitrid" |
On sul linki pakkuda? |
https://www.elion.ee/eraklient/iseteenindus/ekodu?dummy=&selectedTab=TV&productChoice=TV_MAIN&showProductDetail=true
Vali seal vene põhipakett ja kohe kirjelduses see lause olemas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
19.11.2013 13:17:39
|
|
|
| tsitaat: |
Samuti tahaks teada, kas kellelgi on esinenud probleemi, kus pilt läheb kollaseks/roheliseks ja taastub restardiga?
|
Midagi sarnast on olnud korra küll.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.11.2013 16:28:55
|
|
|
Kummaline, et vahel pildi kaadrisagedus kukub. 99% seda vist ei märkakski, aga minu arvutimänguri silm tabab selle ära. Oletades, et def fps on 29, siis justkui langeks 20 peale vms. Vaatan telekast ainult nädalavahetuseti F1. Teised pereliikmed vaatavad rohkem asju, aga nemad seda ei taba. Audio tundub, et ei ole mõjutatud. Asi läheb ise kuskil 5min jooksul korda. See ei mängi rolli, kas ruuteril sel hetkel suur koormus peal või mitte. Kahju, et telekal pole kaadrisageduse mõõdikut ülanurgas nagu arvutil . Kummaline.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.11.2013 16:56:44
|
|
|
väidetavalt kui motorolal seaidstatud pildiformaat vms 1080p peale, siis need frame dropid toimuvadki. 1080i või 720p ei pidavat sellist asja olema.
Ei tea kinnitada ega ümber lükata, pole peale sattunud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
19.11.2013 20:46:15
|
|
|
1080p pole mõtet üldse peale panna, ei toimi selliselt nagu peab. 1080i is the right way, siiamaani pole kordagi probleeme täheldanud.
| ot: |
Ei maksta mulle palka selle eest, et foorumis kommenteerin. Siiamaani puht isiklikust huvist, samas ei ütleks ära lisarahast kui seda niisama antaks
Ja solvanguid ei tasu isiklikult võtta, alati ei pruugi öeldu tähendada seda mida mõeldakse |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
19.11.2013 21:17:39
|
|
|
| endal toimib 1080p ilusti või milles see mittetoimimine võiks välja paista
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.11.2013 21:56:55
|
|
|
Kuradi masendav ettevõte ikka. Mitu nädalat tagasi sai teada antud, et digiboxid hakivad ja nett on konkreetselt koomas.
20 ehk siis homme peaks lõpuks tehnik koju tulema. Milleks ta siia ronib seda ma küll ei tea.
Helistasin just jälle tehnilisele toele. Tüüp ütles jah, et näeb et mõlemad digiboxid saadavad vigu ja et küll siis tehnik vaatab.
Ehk siis tänane õhtu taaskord ilma neti ja telekata. Mitte, et sealt midagi tuleks aga mõte on põhimõttes.
Milleks kuradi pärast neile maksta kui nad ei suuda nädalate kaupa ei pilti ega netti pakkuda?
Probleem on raudselt jälle nende siinses jaamas, raudselt mõni lammas toppis jälle ühe kaardi taha liiga palju vaatajaid nagu mõned
aastad tagasi kui samad probleemid olid. Siis oli ka jutt samasugune möga. Tulid ja ajasid siin oma juhtme iba ja pakkusid uut ruuterit.
Uus ruuter oli veel hullem kui vana aga selle sai õnneks tagastada ja veast sai lahti siis kui keskjaamas vaatajaid ringi jagati.
Aga noh, mis ma seletan, neil see kasutaja sügavalt pohhui, peaasi et arved ära makstakse.
Eks tuleb seda 0.02 megast netti xx euro eest kuus edasi nautida.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
19.11.2013 22:06:11
|
|
|
| Endal jällegi oli tehniku külastusest kasu hakkimisele. Oli maja juures üks kesine ühendus, mis tekitas rämedalt vigu, kui selle ära parandas, siis peale seda on alles jäänud ainult uuestinutitv-st tingitud mured.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
19.11.2013 22:12:56
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| endal toimib 1080p ilusti või milles see mittetoimimine võiks välja paista |
1080p pole mingit pointi kasutada. Probleemid on aeg-ajalt tekkiv lääg ning kui HD kanaleid vaatad siis tõmbab korralikult kvaliteeti maha.
1080i väljund on hetkel samuti vigane (testitud mitme teleriga, mitme boksiga), vahest sisse lülitades on menüüd udused/varjulised. Sellest on nad teadlikud, parandus tuleb 4.4 uuendusega. (ei tea millal ilmub) Ehk siis kui HD kanaleid ei vaata - väljund 720p, kui vaatad siis 1080i.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
20.11.2013 00:30:55
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Kuradi masendav ettevõte ikka. Mitu nädalat tagasi sai teada antud, et digiboxid hakivad ja nett on konkreetselt koomas.
20 ehk siis homme peaks lõpuks tehnik koju tulema. Milleks ta siia ronib seda ma küll ei tea.
Helistasin just jälle tehnilisele toele. Tüüp ütles jah, et näeb et mõlemad digiboxid saadavad vigu ja et küll siis tehnik vaatab.
Ehk siis tänane õhtu taaskord ilma neti ja telekata. Mitte, et sealt midagi tuleks aga mõte on põhimõttes.
Milleks kuradi pärast neile maksta kui nad ei suuda nädalate kaupa ei pilti ega netti pakkuda?
Probleem on raudselt jälle nende siinses jaamas, raudselt mõni lammas toppis jälle ühe kaardi taha liiga palju vaatajaid nagu mõned
aastad tagasi kui samad probleemid olid. Siis oli ka jutt samasugune möga. Tulid ja ajasid siin oma juhtme iba ja pakkusid uut ruuterit.
Uus ruuter oli veel hullem kui vana aga selle sai õnneks tagastada ja veast sai lahti siis kui keskjaamas vaatajaid ringi jagati.
Aga noh, mis ma seletan, neil see kasutaja sügavalt pohhui, peaasi et arved ära makstakse.
Eks tuleb seda 0.02 megast netti xx euro eest kuus edasi nautida. |
Arvad, et tehnilisel toel on maagilised võimed kehva liini lappida?. Varasemalt võis tõesti Nokia D500 tüüpi jaamades ülekoormusest tingitud probleeme esineda.
Samas ei välista ma tarkvaralist tõrget või kehva optilist ühendust SEMis, kuid siis peaks sarnaselt ruudutama mitmekümnel kliendil. See tuleks võrdlemisi ruttu , kuna kliendid annaksid märku kehvast kvaliteedist.
Viimane stsenaarium on , et dsl liinile/ ethernet pordile korrusmajas tekib füüsilsi vigu või ruuter kipub vanuse tõttu koolema.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
21.11.2013 21:50:50
|
|
|
| KRS13 kirjutas: |
Läks hästi.  |
Ehmatasin ära korralikult. Kõlaritesse lõi ikka korraliku mürina. Tõmbasin välja praegu, äkki ärkab ülesse.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pulse
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
21.11.2013 22:33:29
|
|
|
| Ufo56, mudi HDMI kaablit. Mul on ka korduvalt analoogne jama olnud (oraanz ekraan aint kõlaritesse pole kirjeldatud heli tulnud) ja "mudimine" on alati aidanud - just teleka poolne ots. Arvasin et TV HDMI pistik hakkab läbi minema.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.11.2013 22:42:30
|
|
|
Yle pika aja sai telnindusega suheldus. Kurb, et debiil arvab, et idikas teisel pool toru, pikalt seletamine viis veel suurema imestuseni. Tundub, ei ajudega inimene ei sobi neile. Jälle üks boonus elioni poole.....
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.11.2013 22:47:27
|
|
|
Sinna helistades pead jah kohe alguses ise rääkima ära, et sa oled kõiki nende tavavõtteid kasutanud ja kõik asjad ära restartinud ja viskama mõned tehnilised terminid ka vahele, et nad ei saaks sulle hakata ajama mingit jama tähtede seisust ja sellest, et ruuteril ei ole tuju ja hakkavad kohe logisid vaatama
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.11.2013 22:48:24
|
|
|
No seal pole ilmselt enam üldse pädevaid töötajaid järgi jäämas.
Mis te arvate, mis tagamõttega EMT ja Elion emafirma poolt noid ühispoode sunniti looma?
5% pädevatest töötajatest koondatakse. Jääb alles aga 1,8 ühikut ülemust reaalse töötegija, noh, nagu indrekp kohta näiteks.
Korporatsioonid kipuvad hiiglaslike kasumite lainel ikkagi lihtsaid töötajaid lahti lasta. Muidu jääb kasum ikka liiga väikseks.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
22.11.2013 09:27:27
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| KRS13 kirjutas: |
Läks hästi.  |
Ehmatasin ära korralikult. Kõlaritesse lõi ikka korraliku mürina. Tõmbasin välja praegu, äkki ärkab ülesse. |
Mis marki/mudel teler Sul ? Sooviks uut tarkvara proovida. Osadel juhtudel ei pruugi HDMI süüdlane olla, sest teatud telerid ( vanemad LG ja Philips telerid ) ei oska vajalikku reziimi kokku leppida.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
22.11.2013 09:44:04
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Mis te arvate, mis tagamõttega EMT ja Elion emafirma poolt noid ühispoode sunniti looma? |
Sul jälle mingi naised-saunas-inff?
Minu silmis oli see asjade loogiline käik pigem - kaks sama kontserni poodi, kus samad asjad müügil, samas kaubanduskeskuses. Ei pea just majandusteadlane olema, et aru saada, miks need poed kokku viidi
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
22.11.2013 11:34:59
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| No mida sa proovid, kui proovimisvõimalust ju pole. |
See ei vasta ju tõele.
Mine Elioni esindusse proovima
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.11.2013 11:43:33
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| KRS13 kirjutas: |
Läks hästi.  |
Ehmatasin ära korralikult. Kõlaritesse lõi ikka korraliku mürina. Tõmbasin välja praegu, äkki ärkab ülesse. |
Mis marki/mudel teler Sul ? Sooviks uut tarkvara proovida. Osadel juhtudel ei pruugi HDMI süüdlane olla, sest teatud telerid ( vanemad LG ja Philips telerid ) ei oska vajalikku reziimi kokku leppida. |
Igatahes oli otsustanud tööle hakata. Philipsi telekas muidu.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
22.11.2013 12:06:06
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Mis te arvate, mis tagamõttega EMT ja Elion emafirma poolt noid ühispoode sunniti looma? |
Sul jälle mingi naised-saunas-inff?
Minu silmis oli see asjade loogiline käik pigem - kaks sama kontserni poodi, kus samad asjad müügil, samas kaubanduskeskuses. Ei pea just majandusteadlane olema, et aru saada, miks need poed kokku viidi  |
Majandusteadlane ei pea tõesti olema, nood kontserni kahe täiesti eraldiseisva haru esindajat on alati ja ikka väitnud, et tegu ei ole ühe ja sama ettevõttega.
Pressiesindajad ja muud tegelinskid on seda seletanud.
Nüüd siis korraga sai EMT ja Elion ühe katuse alla kolitud. Eelnevalt olid kaks iseseisvat ja sõltumatut ning nüüd enam mitte?
Nad ise kirjeldaved neid sündmuseid kui "koostöö laiendamine".
Varasemalt väideti, siis aastal 2011, peale seda, kui mõlemad ettevõtted said ühise Telia logo ja muu atribuutika.:
| tsitaat: |
| Nii Elioni juht Valdur Laid kui ka Eesti Telekomi ja EMT’d tüüriv Valdo Kalm kinnitasid, et Eestis jäävad EMT ja Elion tegutsema nagu seni – kumbki oma nime all ning oma esinduste võrguga. |
Kõik need saunanaiste väited ja artiklid on huvitatule vabalt kättesaadavad.
Edit:
Ajalugu armastab ennast korrata:
| tsitaat: |
Elioni juhi sõnul on eKodu lahendusest välja kasvamas nn teenuste turuplats, kus kliendil on võimalik ise valida, millise kiirusega internetti, kui mahukat TV-paketti ning milliseid telefoniteenuseid tal täpselt vaja on.
Laidi kinnitusel on ettevõte saanud klientidelt päris palju tagasisidet selle kohta, et viimased sooviksid ise endale sobivaid teenusepakette koostada ning et hetkel maksavad nad asjade eest, mida nad tegelikult ei ei taha. eKodu pakutavad võimalused annavad tema sõnul selleks klientidele vabamad käed. |
See oli siis aastal 2011.
Aastal 2013 tuldi välja uue eKodu lahendusega, mida saatis sama jutt: "Vastu tulles klientide soovile jne."
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 22.11.2013 12:09:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
22.11.2013 12:09:20
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| KRS13 kirjutas: |
Läks hästi.  |
Ehmatasin ära korralikult. Kõlaritesse lõi ikka korraliku mürina. Tõmbasin välja praegu, äkki ärkab ülesse. |
Mis marki/mudel teler Sul ? Sooviks uut tarkvara proovida. Osadel juhtudel ei pruugi HDMI süüdlane olla, sest teatud telerid ( vanemad LG ja Philips telerid ) ei oska vajalikku reziimi kokku leppida. |
Igatahes oli otsustanud tööle hakata. Philipsi telekas muidu. |
Kas sooviksid katsejäneseks hakata, et saaks selle anomaaliale jälile? Jäta kontakti juhul , kui. Uuem Motorola fw peaks asja parandama.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
22.11.2013 12:13:45
|
|
|
Mitte kedagi otseselt silmas pidades aga neid targutajaid on palju kes helistavad ja kukuvad kohe sõimama ning süüdistama kuid kui lõpuks rahulikult seletad, et tõmba korraks see Scart juhe välja ja pane tagasi ning asi tööle hakkab, on vaikus majas ( Lihtsalt üks näide, neid olukordi on tegelikult palju )
Igal juhul on teenindus parem kui pöörduda rahulikult ning olema valmis tegema koostööd, mitte et helistad ja loobid omapoolsed faktid ette, süüdistad kõigepealt firmat, ütled et sina pole midagi teinud ja mitu aastat on toiminud ning ei suvatse teha nii nagu teenindus ütleb. Ega siis teenindajad pole ka selgeltnägijad, nemad saavad teha järeldusi vastavalt sellele, mida nad näevad ja alati ei ole need ka õiged, tegu siiski inimestega.
jeesus188 lugu ei tea, seega ei oska kommenteerida.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.11.2013 12:17:36
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| KRS13 kirjutas: |
Läks hästi.  |
Ehmatasin ära korralikult. Kõlaritesse lõi ikka korraliku mürina. Tõmbasin välja praegu, äkki ärkab ülesse. |
Mis marki/mudel teler Sul ? Sooviks uut tarkvara proovida. Osadel juhtudel ei pruugi HDMI süüdlane olla, sest teatud telerid ( vanemad LG ja Philips telerid ) ei oska vajalikku reziimi kokku leppida. |
Igatahes oli otsustanud tööle hakata. Philipsi telekas muidu. |
Kas sooviksid katsejäneseks hakata, et saaks selle anomaaliale jälile? Jäta kontakti juhul , kui. Uuem Motorola fw peaks asja parandama. |
Hetkel piisas siis paarist restardist. Igatahes ma ei tea kas see on telekast või millest aga kordustv paneb pange esimesel korral alati 5 või 6 minut.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
22.11.2013 12:31:55
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Mis te arvate, mis tagamõttega EMT ja Elion emafirma poolt noid ühispoode sunniti looma? |
Sul jälle mingi naised-saunas-inff?
Minu silmis oli see asjade loogiline käik pigem - kaks sama kontserni poodi, kus samad asjad müügil, samas kaubanduskeskuses. Ei pea just majandusteadlane olema, et aru saada, miks need poed kokku viidi  |
Majandusteadlane ei pea tõesti olema, nood kontserni kahe täiesti eraldiseisva haru esindajat on alati ja ikka väitnud, et tegu ei ole ühe ja sama ettevõttega.
Pressiesindajad ja muud tegelinskid on seda seletanud.
Nüüd siis korraga sai EMT ja Elion ühe katuse alla kolitud. Eelnevalt olid kaks iseseisvat ja sõltumatut ning nüüd enam mitte?
Nad ise kirjeldaved neid sündmuseid kui "koostöö laiendamine".
Varasemalt väideti, siis aastal 2011, peale seda, kui mõlemad ettevõtted said ühise Telia logo ja muu atribuutika.:
| tsitaat: |
| Nii Elioni juht Valdur Laid kui ka Eesti Telekomi ja EMT’d tüüriv Valdo Kalm kinnitasid, et Eestis jäävad EMT ja Elion tegutsema nagu seni – kumbki oma nime all ning oma esinduste võrguga. |
Kõik need saunanaiste väited ja artiklid on huvitatule vabalt kättesaadavad.
Edit:
Ajalugu armastab ennast korrata:
| tsitaat: |
Elioni juhi sõnul on eKodu lahendusest välja kasvamas nn teenuste turuplats, kus kliendil on võimalik ise valida, millise kiirusega internetti, kui mahukat TV-paketti ning milliseid telefoniteenuseid tal täpselt vaja on.
Laidi kinnitusel on ettevõte saanud klientidelt päris palju tagasisidet selle kohta, et viimased sooviksid ise endale sobivaid teenusepakette koostada ning et hetkel maksavad nad asjade eest, mida nad tegelikult ei ei taha. eKodu pakutavad võimalused annavad tema sõnul selleks klientidele vabamad käed. |
See oli siis aastal 2011.
Aastal 2013 tuldi välja uue eKodu lahendusega, mida saatis sama jutt: "Vastu tulles klientide soovile jne." |
Ohjah, kontekstist vist jälle mõnusalt välja rebitud. Allikat pole kah juurde toodud.
Pakun, et antud lõigus kommenteeritakse seda, mis pärast imagovahetust edasi saama hakkab. Ei suuda ka ridade vahelt välja lugeda, et seal oleks öeldud "nüüd ja igavesti nii"
| R3negadeX kirjutas: |
Mitte kedagi otseselt silmas pidades aga neid targutajaid on palju kes helistavad ja kukuvad kohe sõimama ning süüdistama kuid kui lõpuks rahulikult seletad, et tõmba korraks see Scart juhe välja ja pane tagasi ning asi tööle hakkab, on vaikus majas ( Lihtsalt üks näide, neid olukordi on tegelikult palju )
Igal juhul on teenindus parem kui pöörduda rahulikult ning olema valmis tegema koostööd, mitte et helistad ja loobid omapoolsed faktid ette, süüdistad kõigepealt firmat, ütled et sina pole midagi teinud ja mitu aastat on toiminud ning ei suvatse teha nii nagu teenindus ütleb. Ega siis teenindajad pole ka selgeltnägijad, nemad saavad teha järeldusi vastavalt sellele, mida nad näevad ja alati ei ole need ka õiged, tegu siiski inimestega.
jeesus188 lugu ei tea, seega ei oska kommenteerida. |
Ma küll ütlen klienditeenindajale kohe välja, et mida ma temast ja tema ekspertjuhistest arvan. Pole tema asi, kas ja kui kiiresti ma torrentitega tõmban! Torrent on inimõigus!
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
22.11.2013 13:42:20
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Mis te arvate, mis tagamõttega EMT ja Elion emafirma poolt noid ühispoode sunniti looma? |
Sul jälle mingi naised-saunas-inff?
Minu silmis oli see asjade loogiline käik pigem - kaks sama kontserni poodi, kus samad asjad müügil, samas kaubanduskeskuses. Ei pea just majandusteadlane olema, et aru saada, miks need poed kokku viidi  |
Majandusteadlane ei pea tõesti olema, nood kontserni kahe täiesti eraldiseisva haru esindajat on alati ja ikka väitnud, et tegu ei ole ühe ja sama ettevõttega.
Pressiesindajad ja muud tegelinskid on seda seletanud.
Nüüd siis korraga sai EMT ja Elion ühe katuse alla kolitud. Eelnevalt olid kaks iseseisvat ja sõltumatut ning nüüd enam mitte?
Nad ise kirjeldaved neid sündmuseid kui "koostöö laiendamine".
Varasemalt väideti, siis aastal 2011, peale seda, kui mõlemad ettevõtted said ühise Telia logo ja muu atribuutika.:
| tsitaat: |
| Nii Elioni juht Valdur Laid kui ka Eesti Telekomi ja EMT’d tüüriv Valdo Kalm kinnitasid, et Eestis jäävad EMT ja Elion tegutsema nagu seni – kumbki oma nime all ning oma esinduste võrguga. |
Kõik need saunanaiste väited ja artiklid on huvitatule vabalt kättesaadavad.
Edit:
Ajalugu armastab ennast korrata:
| tsitaat: |
Elioni juhi sõnul on eKodu lahendusest välja kasvamas nn teenuste turuplats, kus kliendil on võimalik ise valida, millise kiirusega internetti, kui mahukat TV-paketti ning milliseid telefoniteenuseid tal täpselt vaja on.
Laidi kinnitusel on ettevõte saanud klientidelt päris palju tagasisidet selle kohta, et viimased sooviksid ise endale sobivaid teenusepakette koostada ning et hetkel maksavad nad asjade eest, mida nad tegelikult ei ei taha. eKodu pakutavad võimalused annavad tema sõnul selleks klientidele vabamad käed. |
See oli siis aastal 2011.
Aastal 2013 tuldi välja uue eKodu lahendusega, mida saatis sama jutt: "Vastu tulles klientide soovile jne." |
Ohjah, kontekstist vist jälle mõnusalt välja rebitud. Allikat pole kah juurde toodud.
Pakun, et antud lõigus kommenteeritakse seda, mis pärast imagovahetust edasi saama hakkab. Ei suuda ka ridade vahelt välja lugeda, et seal oleks öeldud "nüüd ja igavesti nii" |
Õigus, see artikkel oligi sellest,või tegelikult mis artikkel, paar lauset ainult, et peale nimevahetust ei ole plaanis midagi muuta.
Küllaga artikkel, selle aasta kevadest, kirjutab läbi esindajate suukeste, et juba üle aasta on tegeletud ühise liitesinduste loomisega.
Kes mida järeldada tahab, aga võib arvata, et juba imagovahetuse ajal liikusid tuuled suunas, et tuleb siia üks suur ja ühine Telia nime kandev ettevõte.
Ah et miks ma nii arvan? Sest räägiti ju peale ühise imago ja värvikujunduse turuletulemist, et tegu on liikumisega suunas, mis viib kõikides riikides Telia ettevõtted ühise lipu ja nime alla. Kas keegi kahtleb selles?
Artiklid on hõlpsasti leitavad EPL ja E24 lehtedel asuva temaatilise ajajoone pealt.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
22.11.2013 13:55:29
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
Aastal 2013 tuldi välja uue eKodu lahendusega, mida saatis sama jutt: "Vastu tulles klientide soovile jne." |
Ohjah, kontekstist vist jälle mõnusalt välja rebitud. Allikat pole kah juurde toodud.
Pakun, et antud lõigus kommenteeritakse seda, mis pärast imagovahetust edasi saama hakkab. Ei suuda ka ridade vahelt välja lugeda, et seal oleks öeldud "nüüd ja igavesti nii"
| R3negadeX kirjutas: |
Mitte kedagi otseselt silmas pidades aga neid targutajaid on palju kes helistavad ja kukuvad kohe sõimama ning süüdistama kuid kui lõpuks rahulikult seletad, et tõmba korraks see Scart juhe välja ja pane tagasi ning asi tööle hakkab, on vaikus majas ( Lihtsalt üks näide, neid olukordi on tegelikult palju )
Igal juhul on teenindus parem kui pöörduda rahulikult ning olema valmis tegema koostööd, mitte et helistad ja loobid omapoolsed faktid ette, süüdistad kõigepealt firmat, ütled et sina pole midagi teinud ja mitu aastat on toiminud ning ei suvatse teha nii nagu teenindus ütleb. Ega siis teenindajad pole ka selgeltnägijad, nemad saavad teha järeldusi vastavalt sellele, mida nad näevad ja alati ei ole need ka õiged, tegu siiski inimestega.
jeesus188 lugu ei tea, seega ei oska kommenteerida. |
Ma küll ütlen klienditeenindajale kohe välja, et mida ma temast ja tema ekspertjuhistest arvan. Pole tema asi, kas ja kui kiiresti ma torrentitega tõmban! Torrent on inimõigus! |
Kui ma oleks kliediteenindaja ja minu poole pöördub klient kes ise viga tekitab ja sellest teab ja ei taha juhendamist kuulata, sellisele kliendi oleks suht lihtne vastus kui tee nii targat olete parandage ise ja ärge helistage
Elion ju ei keela torrentid kasutada, lihtsalt soovitab seadistada.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
22.11.2013 15:01:53
|
|
|
| oeh...kas Elion kavatseb midagi selle läägimisega ka ette võtta? Vähe sellest, et menüü on nii debiilse ülesehitusega siis ennekõige on see nii krdi aeglane ka veel. Endal kaks vaatamis kohta ja teise jätsin nimelt vana puldi/menüü peale ja hakkab tunduma, et pean elutuppa vana süsteemi peale kolima, kuna viimane ikka kordades kasutajasõbralikum.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
22.11.2013 15:14:42
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| oeh...kas Elion kavatseb midagi selle läägimisega ka ette võtta? Vähe sellest, et menüü on nii debiilse ülesehitusega siis ennekõige on see nii krdi aeglane ka veel. Endal kaks vaatamis kohta ja teise jätsin nimelt vana puldi/menüü peale ja hakkab tunduma, et pean elutuppa vana süsteemi peale kolima, kuna viimane ikka kordades kasutajasõbralikum. |
uimama ta jääbki. Tahab küll aga siis tuleks midagi kapitaalselt muuta ja seda nende ego praegu ei luba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|