Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 18:26:41 vasta tsitaadiga

Paistab, et siinkandi rahval huvi SC-i vastu on olemas. Eks mingiaeg kui rahvast ja huvi rohkem, võiks HV gildi ka toimima panna.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.10.2013 21:23:20 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Paistab, et siinkandi rahval huvi SC-i vastu on olemas. Eks mingiaeg kui rahvast ja huvi rohkem, võiks HV gildi ka toimima panna.


kindlasti paneme toimima icon_smile.gif


Hornet is here!


Link


https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13329-Introducing-The-Anvil-Hornet-Lineup
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 23.10.2013 10:45:48 vasta tsitaadiga

24 milli käes. Sellega saadi mängu public transportation.

26 milli unlock kuulutati ka välja, tundub, et cap ship combat suurte outfittide jaoks läheb huvitavamaks.

Enhanced Capital Ship Systems – In addition to the command and control systems we’ve already outlined, we’re going to expand capital ship functions! Lead a damage control team to fight fires and repair key systems during battle, control internal bulkheads to slow boarders and man a number of consoles, like navigation and engineering, that will make commanding a capital ship feel even more immersive.



Hornetite rinder Super Hornet paistab nice, eriti kui teine crew slot in väga mitmeti kasutatav.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 23.10.2013 21:25:12 vasta tsitaadiga

Suurepärane postitus, Karvane - see sinu eilne pikem.

Mul Freelancer ja Constellation. Samuti maksin rõõmuga, kummardusena Robertsile tema ambitsiooni ja julguse, kire eest selline projekt ette võtta.

Kosmosesimuprojekt Elite: Dangerous sai samuti aegu tagasi Kickstarteris minu toetuse. Kellel see arendatav mäng seni kahe silma vahele jäänud, minge visake pilk peale ja toetage, kui võimalik.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 22:51:20 vasta tsitaadiga

Kuidas sellega on, et kui laevas on mitu kasutaja sloti, et kas seal peab olema teine inimene või NPC (ok, ilmselt mõlemad variandid võimalikud) või võib ikkagi üksi hakkama saada? Ei ole suutnud selget vastust leida sellele. Kui on näiteks 5 slotiga laev siis üksinda seda juhtida (õigemini täies mahus opereerida) reaalselt võimatu?
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 23.10.2013 23:03:49 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Kuidas sellega on, et kui laevas on mitu kasutaja sloti, et kas seal peab olema teine inimene või NPC (ok, ilmselt mõlemad variandid võimalikud) või võib ikkagi üksi hakkama saada? Ei ole suutnud selget vastust leida sellele. Kui on näiteks 5 slotiga laev siis üksinda seda juhtida (õigemini täies mahus opereerida) reaalselt võimatu?


Minu teada siis sai palgata NPC crew, panna AI või reaalsed teised pleirid. Kusjuured NPC crew võib koosneda teistest sinu enda kontole loodud tegelastest. Et saad nende välimuse ise välja aretada. See jutt jooksis kuskilt läbi, kuid eks pöördutakse sellele teemale tagasi, kui see hakkab aktuaalseks muutuma.


Ma ise ei hoia ennast kõigega kursis, ametlik foorum pidi olema ikka väga kreisi koht ja wingmani episoode ülijuhuslikult kuulan, aga tasub ka muidu korra nädalas asjalikke kokkuvõtteid vaadata. Üks vend teeb siis "the hull truth" episoode

http://www.youtube.com/user/TheRomanticsWB?feature=watch
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 24.10.2013 02:31:01 vasta tsitaadiga

Foorumitel jah nüüd päris raske silma peal hoida - uusi inimesi tuleb nii palju peale ja küsitakse vanu ja uusi küsimusi ja aetakse kõik pudruks ja kapsaks icon_smile.gif

Saab palgata NPC crew, aga nad ei ole nii efektiivsed kui playerid ehk tahetakse, et NPCd ei ole üldiselt playeritest paremad, kuid siiski kasulikud. NPCd on ka eraldi tasemetel ja väljaõpetega (väidetavalt).
Sõpru ei pea peale võtma kuskilt baasist, vaid saavad sisse logides sinu kutse peale kohe su laeva "teleporteeruda" (drop-in system). Mis ühtpidi ei tundu nii äge, aga praktiliselt on kasulik, sest huiamine ja sõbra ära korjamine - selleks pole ju enamikul aega icon_smile.gif

üritatakse ehitada nii, et kui on näiteks 2 crewga masin (freelancer), satub konktakti näiteks 300 seeria masinaga,siis üpris võrdse skilli ja equipmenti korral on on asi pigem freelanceri kahjuks , kui aga sul on teine mängija (v npc) siis efektiivsus kasvab märgatavalt. Näiteks üks keskendub manööverdamisele ja laeva esimeste relvade tulistamisele, teine tegeleb laeva lisarelvade opereerimisega (näiteks pöörlev turret, raketid) ja/või vastase rünnakute tõrjumisega - seda siis kas raketitõrje näol - flare's vmt., ning teise väga olulise tegevusega, mis tihti lahingute käiku ilmselt muudab - nimelt powerplantist jõu võtmisega kilpidesse, selle ümber suunamisega jne. Usun, et see viimane - kilpide ümbersuunamine - on SC lahingute üks võtmetegevusi.
Ohverdad laserrelvade jõudu ja laeva kiirust või teiste suundkilpide jõudu, et ohtlik paik saaks lapitud või jällegi varastad kilpidest jõudu, et su relvad kiiremini-tugevamini vastast materdaks või nähes, et kontakti jäädes kaotad, lükkad kogu relvade energia masina mootorisse ja "põtkuritesse" (thrusters), et vastase eest ära pageda saaks icon_smile.gif

Kilpe on muidu mitmeid ja mitmetasandilisi. On olemas üks suur mullike kui ka mitut erinevat suunda kaitsvad "sektor"kilbid vmt.


----
loen ise pea igapäevaselt RSId ja foorumeid, Wingman's Hangar on päris hea koht kust alustada põhiküsimustele vastuste saamiseks.
"Ask a developer" sektsioon foorumis vastab ka paljudele mängu küsimustele, kas gameplay v lore'i kohta siis.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 16:57:24 vasta tsitaadiga

Mis neid "New Backers" pakette saab updgradeda või? Ja ei pea järgmis(te) eest uuesti täis hinda maksma ?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 24.10.2013 16:58:20 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
Mis neid "New Backers" pakette saab kuidagi uuendada või ?


Saadad original backerile, kes selle rahaks muudab ja uue paketi ostab ja sulle tagasi giftib. Saad sellega oma paketis olevale laevale peale LTI, mida sul muidu polnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 24.10.2013 22:11:55 vasta tsitaadiga

on meil ka mõni selline, kes selle LTIga aitab või peab RSI kohalikust foorumist otsima? beer_yum.gif mõtlen, et peaks kah näpud külge ajama ühele freelancer pakile
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 22:57:52 vasta tsitaadiga

LTI saab ju ainult kahe viimase packiga ? Need 2000 ja 4000 eurised? Või olen valesti aru saanud ? Oleks palju üleliigset raha, võiks ehk isegi mõelda sellele icon_lol.gif icon_biggrin.gif
karvane kirjutas:
Velociraptor kirjutas:
Mis neid "New Backers" pakette saab kuidagi uuendada või ?


Saadad original backerile, kes selle rahaks muudab ja uue paketi ostab ja sulle tagasi giftib. Saad sellega oma paketis olevale laevale peale LTI, mida sul muidu polnud.

Möh, mis mõttes ? Hetkel pole mul veel mingit packi. Võiksin hetkel näiteks pathfinderi võtta, aga mõne kuu pärast saaks näiteks Vice või High admiral võtta. Saab seda siis kuidagi uuendada(pathfinderi hind maha arvestada)? Kuidas see maksmine üldse käib , paypaliga saab ?
Life time insurance oleks iseenesest tore küll icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 24.10.2013 23:31:48 vasta tsitaadiga

randy111 kirjutas:
on meil ka mõni selline, kes selle LTIga aitab või peab RSI kohalikust foorumist otsima? beer_yum.gif mõtlen, et peaks kah näpud külge ajama ühele freelancer pakile


Saab ikka, eks anna märku.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 25.10.2013 00:34:05 vasta tsitaadiga

Saan ka aidata LTIga.

Velociraptor,

Maksta saab krediitkaardiga, virtuaalkaardiga, ilmselt ka paypali ja amazoniga.

LTI on kõigil laevadel, kui sa oled Original v Veteran backer.

Ilmselt ei oma see väga tähtsust väiksematel laevadel, a la maksad mõnisada krediiti mingi mõttetu kindlustuse eest, samas suuremad laevad Connie jt võivad veidi rohkem maksta..
aga mugav on ta kindlasti, samas kui oma LTI laeva maha müüd oled ikkagi ilma.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2013 01:17:43 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Saan ka aidata LTIga.

Velociraptor,


LTI on kõigil laevadel, kui sa oled Original v Veteran backer.

Ahh okei, siis ma LTId ei saa. Huvitav palju insutance maskma hakkab lõpuks, kui mäng väljas.?
Coleneli võiks võtta küll algatuseks, saab vähemalt alpha/beta accessi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 25.10.2013 01:26:01 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
Ertai kirjutas:
Saan ka aidata LTIga.

Velociraptor,


LTI on kõigil laevadel, kui sa oled Original v Veteran backer.

Ahh okei, siis ma LTId ei saa. Huvitav palju insutance maskma hakkab lõpuks, kui mäng väljas.?
Coleneli võiks võtta küll algatuseks, saab vähemalt alpha/beta accessi.


oleneb laevast, Colonel vist Hornet ? Midagi ikka maksab, vb häirivalt, vb mitte.

Nagu keegi õpetas - ostad paki ära, giftid selle mõnele LTI staatusega isikule, tema saab selle paki "melt do credits" teha, ostab meltitud credside eest sama paki (aga kuna ta on Original v Veteran backer) saab lisaks LTI, ning giftib sulle tagasi. win-win.

Mina ja siin mitmed Original/Veteran backerid, küsi aga julgelt abi, kui vaja icon_smile.gif

P.S. kui ostad, maksa dollarites, niiviisi võidad 2-8€ vmt, ma vaatasin et osadel pakkidel, mis nii 80-100€ maksid, oli 5-6€ võit ja osadel vähem kui dollarid eurodeks arvutasin. Hetkel USA dollar üpris nõrk.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 25.10.2013 09:23:52 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
LTI saab ju ainult kahe viimase packiga ? Need 2000 ja 4000 eurised? Või olen valesti aru saanud ? Oleks palju üleliigset raha, võiks ehk isegi mõelda sellele icon_lol.gif icon_biggrin.gif
karvane kirjutas:
Velociraptor kirjutas:
Mis neid "New Backers" pakette saab kuidagi uuendada või ?


Saadad original backerile, kes selle rahaks muudab ja uue paketi ostab ja sulle tagasi giftib. Saad sellega oma paketis olevale laevale peale LTI, mida sul muidu polnud.

Möh, mis mõttes ? Hetkel pole mul veel mingit packi. Võiksin hetkel näiteks pathfinderi võtta, aga mõne kuu pärast saaks näiteks Vice või High admiral võtta. Saab seda siis kuidagi uuendada(pathfinderi hind maha arvestada)? Kuidas see maksmine üldse käib , paypaliga saab ?
Life time insurance oleks iseenesest tore küll icon_rolleyes.gif


LTI saab original ja veteran backer iga laeva pakikiga, kuid seda kuni 26nda novembrini, peale seda enam ei saa. Ei ole ka veel 100% kindel, et constellationile näiteks tulevad variandid enne seda välja, aga kui baas versiooni ostad ära, siis upgradel on hiljem ka LTI olemas.

Paari kuu pärast oleme meie kõik võrdsed oma shoppingute teemal, kui just RSI reegleid muutma ei hakka. Retaliatoritel oli näpuka tõttu ka uutel backeritel mingi periood LTI küljes kuni maha võeti, kuid need kes said LTIga, neile see ka jäi.

Ise maksan jah paypaliga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2013 09:36:43 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Velociraptor kirjutas:
Ertai kirjutas:
Saan ka aidata LTIga.

Velociraptor,


LTI on kõigil laevadel, kui sa oled Original v Veteran backer.

Ahh okei, siis ma LTId ei saa. Huvitav palju insutance maskma hakkab lõpuks, kui mäng väljas.?
Coleneli võiks võtta küll algatuseks, saab vähemalt alpha/beta accessi.


oleneb laevast, Colonel vist Hornet ? Midagi ikka maksab, vb häirivalt, vb mitte.

Nagu keegi õpetas - ostad paki ära, giftid selle mõnele LTI staatusega isikule, tema saab selle paki "melt do credits" teha, ostab meltitud credside eest sama paki (aga kuna ta on Original v Veteran backer) saab lisaks LTI, ning giftib sulle tagasi. win-win.

Mina ja siin mitmed Original/Veteran backerid, küsi aga julgelt abi, kui vaja icon_smile.gif

P.S. kui ostad, maksa dollarites, niiviisi võidad 2-8€ vmt, ma vaatasin et osadel pakkidel, mis nii 80-100€ maksid, oli 5-6€ võit ja osadel vähem kui dollarid eurodeks arvutasin. Hetkel USA dollar üpris nõrk.

Ma ka original backer, kui abi vaja.
Hirmsasti isutab see uus Hornet, aga siiamaani olen suutnud oma tahtmisi kontrolli all hoida. See on ikka väga suur raha.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 25.10.2013 10:04:29 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Ertai kirjutas:
Velociraptor kirjutas:
Ertai kirjutas:
Saan ka aidata LTIga.

Velociraptor,


LTI on kõigil laevadel, kui sa oled Original v Veteran backer.

Ahh okei, siis ma LTId ei saa. Huvitav palju insutance maskma hakkab lõpuks, kui mäng väljas.?
Coleneli võiks võtta küll algatuseks, saab vähemalt alpha/beta accessi.


oleneb laevast, Colonel vist Hornet ? Midagi ikka maksab, vb häirivalt, vb mitte.

Nagu keegi õpetas - ostad paki ära, giftid selle mõnele LTI staatusega isikule, tema saab selle paki "melt do credits" teha, ostab meltitud credside eest sama paki (aga kuna ta on Original v Veteran backer) saab lisaks LTI, ning giftib sulle tagasi. win-win.

Mina ja siin mitmed Original/Veteran backerid, küsi aga julgelt abi, kui vaja icon_smile.gif

P.S. kui ostad, maksa dollarites, niiviisi võidad 2-8€ vmt, ma vaatasin et osadel pakkidel, mis nii 80-100€ maksid, oli 5-6€ võit ja osadel vähem kui dollarid eurodeks arvutasin. Hetkel USA dollar üpris nõrk.

Ma ka original backer, kui abi vaja.
Hirmsasti isutab see uus Hornet, aga siiamaani olen suutnud oma tahtmisi kontrolli all hoida. See on ikka väga suur raha.


Mhm, mängus saab kõik ju omastada ka, ainuke miinus on see, et kui juba tavaline Hornet on, siis seda upgrade'ida ei saa - kere on teine, kahekohaline, et tuleb siis täitsa uus masin osta ja ilmselt on see selline 2kuu grind vähemalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 25.10.2013 11:00:31 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Hirmsasti isutab see uus Hornet, aga siiamaani olen suutnud oma tahtmisi kontrolli all hoida. See on ikka väga suur raha.


Kokkuvõttes on see ainult LTI, millest ilma jääd. oota dogfighting moodul ära, saad seal kõiki laevu proovida ja siis otsusta, mida tõega tahad. Ainuke küsimus on, et millal RSI taas neid limited edition laevu müüa pakub.

Üks asi, mida ma olen tähele pannud on see, et sa saad ka neid endale tellida, mida pole poes enam müügil. Scythe näiteks. Pead supporti kirjutama ning sind pannakse ootelisti ja paari nädala, kuni kuuga on enamasti laevad kätte antud. See info baseerub BWC liikmete kogemustel, kes seda jaganud on. Üks teooria oli see, et mida rohkem alpha testijaid, siis seda suurem on ka kvoot haruldastele laevadele mängus. Nii et alati saad ka supportis siis hiljem nuruda mänguasja endale.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2013 11:43:15 vasta tsitaadiga

Selge. Eks ainuke küsimus ongi, kui kasulik see LTI saab olema, kui full release tuleb. Laevu tuleb ilmselt hiljem juurde kah vms ja nende puhul see vist enam ei kehti. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 25.10.2013 13:19:49 vasta tsitaadiga

ma väga ei usu, et see sale enam tuleb limited laevadele, võibolla viimasel nädalal või kaks enne kui LTI periood kõigile lõplikult läbi saab, see peaks siis novembri kolmas-neljas nädal olema kui ehk midagi toimub ja kui siis mitte, siis enam üldse mitte.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 19:31:36 vasta tsitaadiga

Ah, vahetasin ka paketi ringi. Võtsin vanade aegade nimel Digital Freelanceri.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 19:47:20 vasta tsitaadiga

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13345-Letter-From-The-Chairman-25-Million
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 23:03:19 vasta tsitaadiga

Aga rääkige millese seadmega ise plaanite seda mängima hakata. Leidsin endal kapis igiammuse gameport otsaga Trusti Predator joysticki. Leidsin isegi mingi vana PCI Creative-i helikaardi oma arvutijuppide surnuaiast aga nagu selgub siis paraku sellele 64-bit Windowsi alla enam mingeid drivereid saada ei ole. Seega jääb see plaan katki. Hakka või uut joysticki ostma. Aga millega teie plaanite mängima hakata - klaviatuuri, hiire või joystickiga?
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2013 23:10:46 vasta tsitaadiga

Oleneb, kuidas kogu see juhtimine toimima hakkab. Ideaalis joystickiga ja äkki ka trackIR/riftiga(kui viimane edasi areneks)
Mingi Logitech Xtreme 3D Pro stick on olemas, mida hetkel kasutan. Ideaalis peaks midagi tõsisemat sebima vast.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 10:39:51 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Aga rääkige millese seadmega ise plaanite seda mängima hakata. Leidsin endal kapis igiammuse gameport otsaga Trusti Predator joysticki. Leidsin isegi mingi vana PCI Creative-i helikaardi oma arvutijuppide surnuaiast aga nagu selgub siis paraku sellele 64-bit Windowsi alla enam mingeid drivereid saada ei ole. Seega jääb see plaan katki. Hakka või uut joysticki ostma. Aga millega teie plaanite mängima hakata - klaviatuuri, hiire või joystickiga?

Mul on praegu Wing Commander ajast CH Flightsick Pro ja Pro Pedals koos gamport-usb konverteriga. Hirmsasti tahtsin alguses osta Hotas Warthogi aga kuna Pixmania pandi eestis kinni, siis jäi katki. Plaanin osta kompromissina Thrustmasteri T-Flight Hotas X.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 11:51:10 vasta tsitaadiga

Ega Eestist vist midagi mõistlikku ei pakuta ega osta pole, et ainuke variant kuskilt väljast tellida? Vaatasin, et Ebays on päris palju Logitechi Extreme 3D-sid müügis aga see vist ka juba vanem mudel. Peab mõtlema, et mida teha.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.10.2013 12:32:08 vasta tsitaadiga

Tuleb ära oodata Dogfighting alpha tagasiside, tahaks teada, palju nad üldse ressurssi panevad joysticki, seni nagu on räägitud CR poolt, et miks keegi peaks m+k kasutama, kui joystick ligi, ehk joystickiga pidi parem kõvasti olema,no loodame - seni on ta demodes xboxi pulti kasutanud icon_smile.gif aga eks see ole mugavam esialgu kui joysticki süsteemi pole välja töödatud.

On lubatud HOTAS setupi tuge ja kõike, no loodame icon_smile.gif

Kui tugi tuleb ostan kindlasti joysticki.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 28.10.2013 13:49:33 vasta tsitaadiga

Hetkel Logitechi Extreme 3D Pro ka endal tolmu kogumas, plaan seda vähemalt alphas kasutada ning vaadata full releasi kanti, mis plaanid neil joystickuga on. Mingid jutud käisid, et CR tahab ka pakkuda mängu jaoks tehtud joystikku, niikaua kui see pole lihtsalt mingi tavaline stick rebranditud. Nii et ma ootan upgradega kuni on selgus selles valdkonnas käes.

Rift + hotas võib immersioni küll uuele tasemele viia pilootide jaoks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.10.2013 13:56:12 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Hetkel Logitechi Extreme 3D Pro ka endal tolmu kogumas, plaan seda vähemalt alphas kasutada ning vaadata full releasi kanti, mis plaanid neil joystickuga on. Mingid jutud käisid, et CR tahab ka pakkuda mängu jaoks tehtud joystikku, niikaua kui see pole lihtsalt mingi tavaline stick rebranditud. Nii et ma ootan upgradega kuni on selgus selles valdkonnas käes.

Rift + hotas võib immersioni küll uuele tasemele viia pilootide jaoks.


Mingi kõlakas tõesti, et räägitakse läbi erinevate tootjatega, et SCle teha mingi brand joystick.

Lisaks veel Rifti kohta - viimases Wingman Hangoveris ütles ta, et koguaeg näpivad Rifti ja neile see väga meeldib, et proovivad asja SCga kenasti tööle panna.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 02.11.2013 03:13:54 vasta tsitaadiga

damn you hornet. digital colonel + super hornet upgrade mulle ja advanced aurora pack sõbrale.

Ja enne 26nda deadline pidi veel mingi sale tulema, kus limited laevu veel korra saadaval.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 04:15:58 vasta tsitaadiga

oot, seletage nüüd tavalisele inimesele ka ära, miks peaks nagu pöördese minema? on olemas mingi supporter pack aga siiamaani pole mitte FMigi näinud ega saanud.
Kõvatate olematute asjade peale?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 12:25:13 vasta tsitaadiga

Anisse, Chris Roberts ütles ühes striimis: "We made buying things into a game" icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 14:02:43 vasta tsitaadiga

Pöördesse peaks minema sellepärast, et EA ja muud suured publisherid ei saa oma räpaseid käppasid sellele asjale taha, et see keskmisele konsoolikale meeldivaks teha.
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 16:28:21 vasta tsitaadiga

noh, arvestades kuidas inimesed day1 dlc-d omale ostavad, siis pole publisheri räpaseid käppasid vajagi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2013 21:15:21 vasta tsitaadiga

Paistab, et ma pean oma varem öeldud sõnu (et rahakogumise hoog hakkab raugema) sööma hakkama icon_lol.gif Juba liigutakse 28-nda miljoni poole icon_eek.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 04:02:59 vasta tsitaadiga

Vaevalt, see eriti peatub. Sujuvas tempos tiksub koguaeg.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 13.11.2013 11:30:29 vasta tsitaadiga

Kindlasi on tõsisemale jälgijale juba selge, kuid huvitav, kui suur tiim seal taga on?
Lubadusi on ikka kuhjaga. Tundub nagu tegemist oleks parima ulmemänguga, mis eales tehtud. Aga mitu inimest selle kvaliteeti tagamas on?
Sai ka kunagi raha sisse pandud... loodan, et original backeri boonused ikka alles jäävad. Vahepeal on mulje, et kui nüüd kohe paarsada dollarit juurde ei maksa, oled mängust taas väljas.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 11:44:23 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Kindlasi on tõsisemale jälgijale juba selge, kuid huvitav, kui suur tiim seal taga on?
Lubadusi on ikka kuhjaga. Tundub nagu tegemist oleks parima ulmemänguga, mis eales tehtud. Aga mitu inimest selle kvaliteeti tagamas on?
Sai ka kunagi raha sisse pandud... loodan, et original backeri boonused ikka alles jäävad. Vahepeal on mulje, et kui nüüd kohe paarsada dollarit juurde ei maksa, oled mängust taas väljas.


Robertsi selja taga on põhimõtteliselt terve kosmosesimude kuldajastu koolkond, seega ma arvan, et sellega küll probleeme ei teki.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 14.11.2013 15:00:43 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
NeroEST kirjutas:
Kindlasi on tõsisemale jälgijale juba selge, kuid huvitav, kui suur tiim seal taga on?
Lubadusi on ikka kuhjaga. Tundub nagu tegemist oleks parima ulmemänguga, mis eales tehtud. Aga mitu inimest selle kvaliteeti tagamas on?
Sai ka kunagi raha sisse pandud... loodan, et original backeri boonused ikka alles jäävad. Vahepeal on mulje, et kui nüüd kohe paarsada dollarit juurde ei maksa, oled mängust taas väljas.


Robertsi selja taga on põhimõtteliselt terve kosmosesimude kuldajastu koolkond, seega ma arvan, et sellega küll probleeme ei teki.


Väljas küll ei ole, kui juurde ei maksa, piisab basic pledge'ist, mis mängu tagab.



Tiim on tõesti suur, kui ma ei eksi on hetkel neil neljas (vb kolmes) eri kohas suuremad stuudiod, 3 (2?) ameerikas ja inglismaal manchesteris.
+ lisaks võetakse ohtralt alltöövõtjaid palgale.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 18.11.2013 12:40:37 vasta tsitaadiga

Sportlikust huvist tahaks teada mõne veteran backeri käest, mis M50 hind täna on. Uuele backerile 90 doltsi, kas vanadel vähem?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 18.11.2013 14:13:15 vasta tsitaadiga

randy111 kirjutas:
Sportlikust huvist tahaks teada mõne veteran backeri käest, mis M50 hind täna on. Uuele backerile 90 doltsi, kas vanadel vähem?


80$.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2013 19:42:22 vasta tsitaadiga

Et kel siis LTI huvi, täna läks siis anniversary sale lahti. Kahju, et Freelancerile ei ole. Aga noh kuna mänguraha eest saab ka seda osta siis vahet pole muus kui põhiliselt mugavuses.
https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13377-Anniversary-Sale-Details

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 19.11.2013 23:13:15 vasta tsitaadiga

Nii, järjekordne miljon sai täis, nüüd kuulutati uueks strech goaliks välja laev, mille kohta väga informatsiooni seni ei leidunud:

tsitaat:

Origin 890 JUMP – The rumors are true: Origin Jumpworks has a larger ship in the works! The Origin 890 JUMP is an interstellar super-yacht with exquisite styling and an array of high quality upgrade options. Travel the stars in style with multiple decks, high visibility windows and a small boat bay. Whether you’re outfitting it to explore new worlds or to take a pleasure cruise through Terra, the 890 JUMP is the epitome of luxury, class and refinement!
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 20.11.2013 02:03:57 vasta tsitaadiga

meeletu hulk raha neil kogutud
veel kaalun kas oma 2c sinna lisada

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alphard
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2006




sõnum 20.11.2013 17:14:10 vasta tsitaadiga

Nendele kes arutasid mis input-i mängus kasutada... Kui Thrustmasteri Warthog kõrvale jätta siis üheks parimaks HOTAS-eks on vist Saiteki X52 Pro (aga kindlasti pro mitte tavaline). Antud mudel on aga viimase poole aasta jooksul kogu maailmast ära ostetud. Ise tellisin ka kolmest kohast (k.a. Surfdatast) aga kõik tühistasid hiljem tellimuse kuna ladu oli just tühjaks saanud. Saitek õnneks toodab mudeleid juurde ja novembris pididki uuesti ladudesse jõudma...

Ise plaanin ka kindlasti hotas-e, pedaalide ja Riftiga seigelda.. See peaks ikka eepiliselt lahe olema icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 20.11.2013 17:22:25 vasta tsitaadiga

Loodetavasti selgub detsember-jaanuariks, kuidas input support on. Nimelt ju detsembris launchib dogfight alpha. Esialgu ilmselt ainult kosmoselend + bottide vastu sõda, jaanuari lõpuks juba ehk teiste playerite vastu mingisugune asi.
i
Kõlakad ja devid ise huvitatud, et mingi kindlama firmaga tehakse ehk koostööd, et HOTAS SC jaoks optimiseerida täielikult.

Ootan ise aasta alguse ära, ei hakka enne mingit joysticki muretsema kui just foorumites "omg, hotas ruulz" asja ei ole. Aastaid pole ma kohanud MP mänge, kus joysticki kasutamine mingi suur eelis on, tihti m+k on sama hea või paremgi - lihtsalt pole ressursse raisatud joysticki tööks.
CR ja tiim peab tegema mängu ikka veidi simulaadseks, et joystickiga oleks ka eelis, mis reaalselt peaks/võiks olla. Ise on CR öelnud midagi sellist küsimuse peale, et mis controlleri tema kasutab, et muidugi joysticki, sest muud controllerid on ebatäpsed ja panevad halvemasse seisu.

Laevad tulevad ju moditavad, et saad ise süsteeme näppida, a la auto-thrusters jms jant pmst nagu autoralli, et igast abid peal, aga kui on hea rool/joystick, siis ilma abideta on võimalik maksimum võtta.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 20.11.2013 23:36:45 vasta tsitaadiga

Pledgesin ka 40 taala, et alpha ja beta kaasa lüüa. Eks näis kuidas mäng ennast õigustab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 12:59:58 vasta tsitaadiga

29 miljonti täis, õigemini pool 30-ndast juba. Järgmine strechgoal on 32 miljonit. Ning nagu aru sain selle goali valivad mängijad ise. Pluss uus Wingman Hangar vihjas, et midagi tehakse jõulude puhul. Ehk siis dogfight moodul järsku?
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 26.11.2013 11:45:39 vasta tsitaadiga

31.4 milli käes ja Xi'an scout ja Banu merchant müügil. Viimane päev LTId saada.

https://robertsspaceindustries.com/pledge/xian-scout
https://robertsspaceindustries.com/store/354-banu-merchantman-lti
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.