|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
22.10.2013 18:26:41
|
|
|
Paistab, et siinkandi rahval huvi SC-i vastu on olemas. Eks mingiaeg kui rahvast ja huvi rohkem, võiks HV gildi ka toimima panna.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
23.10.2013 10:45:48
|
|
|
24 milli käes. Sellega saadi mängu public transportation.
26 milli unlock kuulutati ka välja, tundub, et cap ship combat suurte outfittide jaoks läheb huvitavamaks.
| Enhanced Capital Ship Systems – In addition to the command and control systems we’ve already outlined, we’re going to expand capital ship functions! Lead a damage control team to fight fires and repair key systems during battle, control internal bulkheads to slow boarders and man a number of consoles, like navigation and engineering, that will make commanding a capital ship feel even more immersive. |
Hornetite rinder Super Hornet paistab nice, eriti kui teine crew slot in väga mitmeti kasutatav.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aphextwin
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2005
|
23.10.2013 21:25:12
|
|
|
Suurepärane postitus, Karvane - see sinu eilne pikem.
Mul Freelancer ja Constellation. Samuti maksin rõõmuga, kummardusena Robertsile tema ambitsiooni ja julguse, kire eest selline projekt ette võtta.
Kosmosesimuprojekt Elite: Dangerous sai samuti aegu tagasi Kickstarteris minu toetuse. Kellel see arendatav mäng seni kahe silma vahele jäänud, minge visake pilk peale ja toetage, kui võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
23.10.2013 22:51:20
|
|
|
Kuidas sellega on, et kui laevas on mitu kasutaja sloti, et kas seal peab olema teine inimene või NPC (ok, ilmselt mõlemad variandid võimalikud) või võib ikkagi üksi hakkama saada? Ei ole suutnud selget vastust leida sellele. Kui on näiteks 5 slotiga laev siis üksinda seda juhtida (õigemini täies mahus opereerida) reaalselt võimatu?
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
23.10.2013 23:03:49
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
| Kuidas sellega on, et kui laevas on mitu kasutaja sloti, et kas seal peab olema teine inimene või NPC (ok, ilmselt mõlemad variandid võimalikud) või võib ikkagi üksi hakkama saada? Ei ole suutnud selget vastust leida sellele. Kui on näiteks 5 slotiga laev siis üksinda seda juhtida (õigemini täies mahus opereerida) reaalselt võimatu? |
Minu teada siis sai palgata NPC crew, panna AI või reaalsed teised pleirid. Kusjuured NPC crew võib koosneda teistest sinu enda kontole loodud tegelastest. Et saad nende välimuse ise välja aretada. See jutt jooksis kuskilt läbi, kuid eks pöördutakse sellele teemale tagasi, kui see hakkab aktuaalseks muutuma.
Ma ise ei hoia ennast kõigega kursis, ametlik foorum pidi olema ikka väga kreisi koht ja wingmani episoode ülijuhuslikult kuulan, aga tasub ka muidu korra nädalas asjalikke kokkuvõtteid vaadata. Üks vend teeb siis "the hull truth" episoode
http://www.youtube.com/user/TheRomanticsWB?feature=watch
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
24.10.2013 02:31:01
|
|
|
Foorumitel jah nüüd päris raske silma peal hoida - uusi inimesi tuleb nii palju peale ja küsitakse vanu ja uusi küsimusi ja aetakse kõik pudruks ja kapsaks
Saab palgata NPC crew, aga nad ei ole nii efektiivsed kui playerid ehk tahetakse, et NPCd ei ole üldiselt playeritest paremad, kuid siiski kasulikud. NPCd on ka eraldi tasemetel ja väljaõpetega (väidetavalt).
Sõpru ei pea peale võtma kuskilt baasist, vaid saavad sisse logides sinu kutse peale kohe su laeva "teleporteeruda" (drop-in system). Mis ühtpidi ei tundu nii äge, aga praktiliselt on kasulik, sest huiamine ja sõbra ära korjamine - selleks pole ju enamikul aega
üritatakse ehitada nii, et kui on näiteks 2 crewga masin (freelancer), satub konktakti näiteks 300 seeria masinaga,siis üpris võrdse skilli ja equipmenti korral on on asi pigem freelanceri kahjuks , kui aga sul on teine mängija (v npc) siis efektiivsus kasvab märgatavalt. Näiteks üks keskendub manööverdamisele ja laeva esimeste relvade tulistamisele, teine tegeleb laeva lisarelvade opereerimisega (näiteks pöörlev turret, raketid) ja/või vastase rünnakute tõrjumisega - seda siis kas raketitõrje näol - flare's vmt., ning teise väga olulise tegevusega, mis tihti lahingute käiku ilmselt muudab - nimelt powerplantist jõu võtmisega kilpidesse, selle ümber suunamisega jne. Usun, et see viimane - kilpide ümbersuunamine - on SC lahingute üks võtmetegevusi.
Ohverdad laserrelvade jõudu ja laeva kiirust või teiste suundkilpide jõudu, et ohtlik paik saaks lapitud või jällegi varastad kilpidest jõudu, et su relvad kiiremini-tugevamini vastast materdaks või nähes, et kontakti jäädes kaotad, lükkad kogu relvade energia masina mootorisse ja "põtkuritesse" (thrusters), et vastase eest ära pageda saaks
Kilpe on muidu mitmeid ja mitmetasandilisi. On olemas üks suur mullike kui ka mitut erinevat suunda kaitsvad "sektor"kilbid vmt.
----
loen ise pea igapäevaselt RSId ja foorumeid, Wingman's Hangar on päris hea koht kust alustada põhiküsimustele vastuste saamiseks.
"Ask a developer" sektsioon foorumis vastab ka paljudele mängu küsimustele, kas gameplay v lore'i kohta siis.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
24.10.2013 16:57:24
|
|
|
| Mis neid "New Backers" pakette saab updgradeda või? Ja ei pea järgmis(te) eest uuesti täis hinda maksma ?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
24.10.2013 16:58:20
|
|
|
| Velociraptor kirjutas: |
| Mis neid "New Backers" pakette saab kuidagi uuendada või ? |
Saadad original backerile, kes selle rahaks muudab ja uue paketi ostab ja sulle tagasi giftib. Saad sellega oma paketis olevale laevale peale LTI, mida sul muidu polnud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
randy111
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2008
|
24.10.2013 22:11:55
|
|
|
on meil ka mõni selline, kes selle LTIga aitab või peab RSI kohalikust foorumist otsima? mõtlen, et peaks kah näpud külge ajama ühele freelancer pakile
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
24.10.2013 22:57:52
|
|
|
LTI saab ju ainult kahe viimase packiga ? Need 2000 ja 4000 eurised? Või olen valesti aru saanud ? Oleks palju üleliigset raha, võiks ehk isegi mõelda sellele
| karvane kirjutas: |
| Velociraptor kirjutas: |
| Mis neid "New Backers" pakette saab kuidagi uuendada või ? |
Saadad original backerile, kes selle rahaks muudab ja uue paketi ostab ja sulle tagasi giftib. Saad sellega oma paketis olevale laevale peale LTI, mida sul muidu polnud. |
Möh, mis mõttes ? Hetkel pole mul veel mingit packi. Võiksin hetkel näiteks pathfinderi võtta, aga mõne kuu pärast saaks näiteks Vice või High admiral võtta. Saab seda siis kuidagi uuendada(pathfinderi hind maha arvestada)? Kuidas see maksmine üldse käib , paypaliga saab ?
Life time insurance oleks iseenesest tore küll
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aphextwin
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2005
|
24.10.2013 23:31:48
|
|
|
| randy111 kirjutas: |
on meil ka mõni selline, kes selle LTIga aitab või peab RSI kohalikust foorumist otsima? mõtlen, et peaks kah näpud külge ajama ühele freelancer pakile |
Saab ikka, eks anna märku.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
25.10.2013 00:34:05
|
|
|
Saan ka aidata LTIga.
Velociraptor,
Maksta saab krediitkaardiga, virtuaalkaardiga, ilmselt ka paypali ja amazoniga.
LTI on kõigil laevadel, kui sa oled Original v Veteran backer.
Ilmselt ei oma see väga tähtsust väiksematel laevadel, a la maksad mõnisada krediiti mingi mõttetu kindlustuse eest, samas suuremad laevad Connie jt võivad veidi rohkem maksta..
aga mugav on ta kindlasti, samas kui oma LTI laeva maha müüd oled ikkagi ilma.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
25.10.2013 01:17:43
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
Saan ka aidata LTIga.
Velociraptor,
LTI on kõigil laevadel, kui sa oled Original v Veteran backer.
|
Ahh okei, siis ma LTId ei saa. Huvitav palju insutance maskma hakkab lõpuks, kui mäng väljas.?
Coleneli võiks võtta küll algatuseks, saab vähemalt alpha/beta accessi.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
25.10.2013 01:26:01
|
|
|
| Velociraptor kirjutas: |
| Ertai kirjutas: |
Saan ka aidata LTIga.
Velociraptor,
LTI on kõigil laevadel, kui sa oled Original v Veteran backer.
|
Ahh okei, siis ma LTId ei saa. Huvitav palju insutance maskma hakkab lõpuks, kui mäng väljas.?
Coleneli võiks võtta küll algatuseks, saab vähemalt alpha/beta accessi. |
oleneb laevast, Colonel vist Hornet ? Midagi ikka maksab, vb häirivalt, vb mitte.
Nagu keegi õpetas - ostad paki ära, giftid selle mõnele LTI staatusega isikule, tema saab selle paki "melt do credits" teha, ostab meltitud credside eest sama paki (aga kuna ta on Original v Veteran backer) saab lisaks LTI, ning giftib sulle tagasi. win-win.
Mina ja siin mitmed Original/Veteran backerid, küsi aga julgelt abi, kui vaja
P.S. kui ostad, maksa dollarites, niiviisi võidad 2-8€ vmt, ma vaatasin et osadel pakkidel, mis nii 80-100€ maksid, oli 5-6€ võit ja osadel vähem kui dollarid eurodeks arvutasin. Hetkel USA dollar üpris nõrk.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
25.10.2013 09:23:52
|
|
|
| Velociraptor kirjutas: |
LTI saab ju ainult kahe viimase packiga ? Need 2000 ja 4000 eurised? Või olen valesti aru saanud ? Oleks palju üleliigset raha, võiks ehk isegi mõelda sellele
| karvane kirjutas: |
| Velociraptor kirjutas: |
| Mis neid "New Backers" pakette saab kuidagi uuendada või ? |
Saadad original backerile, kes selle rahaks muudab ja uue paketi ostab ja sulle tagasi giftib. Saad sellega oma paketis olevale laevale peale LTI, mida sul muidu polnud. |
Möh, mis mõttes ? Hetkel pole mul veel mingit packi. Võiksin hetkel näiteks pathfinderi võtta, aga mõne kuu pärast saaks näiteks Vice või High admiral võtta. Saab seda siis kuidagi uuendada(pathfinderi hind maha arvestada)? Kuidas see maksmine üldse käib , paypaliga saab ?
Life time insurance oleks iseenesest tore küll  |
LTI saab original ja veteran backer iga laeva pakikiga, kuid seda kuni 26nda novembrini, peale seda enam ei saa. Ei ole ka veel 100% kindel, et constellationile näiteks tulevad variandid enne seda välja, aga kui baas versiooni ostad ära, siis upgradel on hiljem ka LTI olemas.
Paari kuu pärast oleme meie kõik võrdsed oma shoppingute teemal, kui just RSI reegleid muutma ei hakka. Retaliatoritel oli näpuka tõttu ka uutel backeritel mingi periood LTI küljes kuni maha võeti, kuid need kes said LTIga, neile see ka jäi.
Ise maksan jah paypaliga.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007

|
25.10.2013 09:36:43
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
| Velociraptor kirjutas: |
| Ertai kirjutas: |
Saan ka aidata LTIga.
Velociraptor,
LTI on kõigil laevadel, kui sa oled Original v Veteran backer.
|
Ahh okei, siis ma LTId ei saa. Huvitav palju insutance maskma hakkab lõpuks, kui mäng väljas.?
Coleneli võiks võtta küll algatuseks, saab vähemalt alpha/beta accessi. |
oleneb laevast, Colonel vist Hornet ? Midagi ikka maksab, vb häirivalt, vb mitte.
Nagu keegi õpetas - ostad paki ära, giftid selle mõnele LTI staatusega isikule, tema saab selle paki "melt do credits" teha, ostab meltitud credside eest sama paki (aga kuna ta on Original v Veteran backer) saab lisaks LTI, ning giftib sulle tagasi. win-win.
Mina ja siin mitmed Original/Veteran backerid, küsi aga julgelt abi, kui vaja
P.S. kui ostad, maksa dollarites, niiviisi võidad 2-8€ vmt, ma vaatasin et osadel pakkidel, mis nii 80-100€ maksid, oli 5-6€ võit ja osadel vähem kui dollarid eurodeks arvutasin. Hetkel USA dollar üpris nõrk. |
Ma ka original backer, kui abi vaja.
Hirmsasti isutab see uus Hornet, aga siiamaani olen suutnud oma tahtmisi kontrolli all hoida. See on ikka väga suur raha.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
25.10.2013 10:04:29
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Ertai kirjutas: |
| Velociraptor kirjutas: |
| Ertai kirjutas: |
Saan ka aidata LTIga.
Velociraptor,
LTI on kõigil laevadel, kui sa oled Original v Veteran backer.
|
Ahh okei, siis ma LTId ei saa. Huvitav palju insutance maskma hakkab lõpuks, kui mäng väljas.?
Coleneli võiks võtta küll algatuseks, saab vähemalt alpha/beta accessi. |
oleneb laevast, Colonel vist Hornet ? Midagi ikka maksab, vb häirivalt, vb mitte.
Nagu keegi õpetas - ostad paki ära, giftid selle mõnele LTI staatusega isikule, tema saab selle paki "melt do credits" teha, ostab meltitud credside eest sama paki (aga kuna ta on Original v Veteran backer) saab lisaks LTI, ning giftib sulle tagasi. win-win.
Mina ja siin mitmed Original/Veteran backerid, küsi aga julgelt abi, kui vaja
P.S. kui ostad, maksa dollarites, niiviisi võidad 2-8€ vmt, ma vaatasin et osadel pakkidel, mis nii 80-100€ maksid, oli 5-6€ võit ja osadel vähem kui dollarid eurodeks arvutasin. Hetkel USA dollar üpris nõrk. |
Ma ka original backer, kui abi vaja.
Hirmsasti isutab see uus Hornet, aga siiamaani olen suutnud oma tahtmisi kontrolli all hoida. See on ikka väga suur raha. |
Mhm, mängus saab kõik ju omastada ka, ainuke miinus on see, et kui juba tavaline Hornet on, siis seda upgrade'ida ei saa - kere on teine, kahekohaline, et tuleb siis täitsa uus masin osta ja ilmselt on see selline 2kuu grind vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
25.10.2013 11:00:31
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Hirmsasti isutab see uus Hornet, aga siiamaani olen suutnud oma tahtmisi kontrolli all hoida. See on ikka väga suur raha. |
Kokkuvõttes on see ainult LTI, millest ilma jääd. oota dogfighting moodul ära, saad seal kõiki laevu proovida ja siis otsusta, mida tõega tahad. Ainuke küsimus on, et millal RSI taas neid limited edition laevu müüa pakub.
Üks asi, mida ma olen tähele pannud on see, et sa saad ka neid endale tellida, mida pole poes enam müügil. Scythe näiteks. Pead supporti kirjutama ning sind pannakse ootelisti ja paari nädala, kuni kuuga on enamasti laevad kätte antud. See info baseerub BWC liikmete kogemustel, kes seda jaganud on. Üks teooria oli see, et mida rohkem alpha testijaid, siis seda suurem on ka kvoot haruldastele laevadele mängus. Nii et alati saad ka supportis siis hiljem nuruda mänguasja endale.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
25.10.2013 11:43:15
|
|
|
Selge. Eks ainuke küsimus ongi, kui kasulik see LTI saab olema, kui full release tuleb. Laevu tuleb ilmselt hiljem juurde kah vms ja nende puhul see vist enam ei kehti.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
25.10.2013 13:19:49
|
|
|
| ma väga ei usu, et see sale enam tuleb limited laevadele, võibolla viimasel nädalal või kaks enne kui LTI periood kõigile lõplikult läbi saab, see peaks siis novembri kolmas-neljas nädal olema kui ehk midagi toimub ja kui siis mitte, siis enam üldse mitte.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
27.10.2013 23:03:19
|
|
|
Aga rääkige millese seadmega ise plaanite seda mängima hakata. Leidsin endal kapis igiammuse gameport otsaga Trusti Predator joysticki. Leidsin isegi mingi vana PCI Creative-i helikaardi oma arvutijuppide surnuaiast aga nagu selgub siis paraku sellele 64-bit Windowsi alla enam mingeid drivereid saada ei ole. Seega jääb see plaan katki. Hakka või uut joysticki ostma. Aga millega teie plaanite mängima hakata - klaviatuuri, hiire või joystickiga?
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
27.10.2013 23:10:46
|
|
|
Oleneb, kuidas kogu see juhtimine toimima hakkab. Ideaalis joystickiga ja äkki ka trackIR/riftiga(kui viimane edasi areneks)
Mingi Logitech Xtreme 3D Pro stick on olemas, mida hetkel kasutan. Ideaalis peaks midagi tõsisemat sebima vast.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007

|
28.10.2013 10:39:51
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
| Aga rääkige millese seadmega ise plaanite seda mängima hakata. Leidsin endal kapis igiammuse gameport otsaga Trusti Predator joysticki. Leidsin isegi mingi vana PCI Creative-i helikaardi oma arvutijuppide surnuaiast aga nagu selgub siis paraku sellele 64-bit Windowsi alla enam mingeid drivereid saada ei ole. Seega jääb see plaan katki. Hakka või uut joysticki ostma. Aga millega teie plaanite mängima hakata - klaviatuuri, hiire või joystickiga? |
Mul on praegu Wing Commander ajast CH Flightsick Pro ja Pro Pedals koos gamport-usb konverteriga. Hirmsasti tahtsin alguses osta Hotas Warthogi aga kuna Pixmania pandi eestis kinni, siis jäi katki. Plaanin osta kompromissina Thrustmasteri T-Flight Hotas X.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
28.10.2013 11:51:10
|
|
|
Ega Eestist vist midagi mõistlikku ei pakuta ega osta pole, et ainuke variant kuskilt väljast tellida? Vaatasin, et Ebays on päris palju Logitechi Extreme 3D-sid müügis aga see vist ka juba vanem mudel. Peab mõtlema, et mida teha.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
28.10.2013 12:32:08
|
|
|
Tuleb ära oodata Dogfighting alpha tagasiside, tahaks teada, palju nad üldse ressurssi panevad joysticki, seni nagu on räägitud CR poolt, et miks keegi peaks m+k kasutama, kui joystick ligi, ehk joystickiga pidi parem kõvasti olema,no loodame - seni on ta demodes xboxi pulti kasutanud aga eks see ole mugavam esialgu kui joysticki süsteemi pole välja töödatud.
On lubatud HOTAS setupi tuge ja kõike, no loodame
Kui tugi tuleb ostan kindlasti joysticki.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
28.10.2013 13:49:33
|
|
|
Hetkel Logitechi Extreme 3D Pro ka endal tolmu kogumas, plaan seda vähemalt alphas kasutada ning vaadata full releasi kanti, mis plaanid neil joystickuga on. Mingid jutud käisid, et CR tahab ka pakkuda mängu jaoks tehtud joystikku, niikaua kui see pole lihtsalt mingi tavaline stick rebranditud. Nii et ma ootan upgradega kuni on selgus selles valdkonnas käes.
Rift + hotas võib immersioni küll uuele tasemele viia pilootide jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
28.10.2013 13:56:12
|
|
|
| karvane kirjutas: |
Hetkel Logitechi Extreme 3D Pro ka endal tolmu kogumas, plaan seda vähemalt alphas kasutada ning vaadata full releasi kanti, mis plaanid neil joystickuga on. Mingid jutud käisid, et CR tahab ka pakkuda mängu jaoks tehtud joystikku, niikaua kui see pole lihtsalt mingi tavaline stick rebranditud. Nii et ma ootan upgradega kuni on selgus selles valdkonnas käes.
Rift + hotas võib immersioni küll uuele tasemele viia pilootide jaoks. |
Mingi kõlakas tõesti, et räägitakse läbi erinevate tootjatega, et SCle teha mingi brand joystick.
Lisaks veel Rifti kohta - viimases Wingman Hangoveris ütles ta, et koguaeg näpivad Rifti ja neile see väga meeldib, et proovivad asja SCga kenasti tööle panna.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
02.11.2013 03:13:54
|
|
|
damn you hornet. digital colonel + super hornet upgrade mulle ja advanced aurora pack sõbrale.
Ja enne 26nda deadline pidi veel mingi sale tulema, kus limited laevu veel korra saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
02.11.2013 04:15:58
|
|
|
oot, seletage nüüd tavalisele inimesele ka ära, miks peaks nagu pöördese minema? on olemas mingi supporter pack aga siiamaani pole mitte FMigi näinud ega saanud.
Kõvatate olematute asjade peale?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
02.11.2013 12:25:13
|
|
|
Anisse, Chris Roberts ütles ühes striimis: "We made buying things into a game"
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
02.11.2013 14:02:43
|
|
|
Pöördesse peaks minema sellepärast, et EA ja muud suured publisherid ei saa oma räpaseid käppasid sellele asjale taha, et see keskmisele konsoolikale meeldivaks teha.
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.11.2013 16:28:21
|
|
|
noh, arvestades kuidas inimesed day1 dlc-d omale ostavad, siis pole publisheri räpaseid käppasid vajagi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
12.11.2013 21:15:21
|
|
|
Paistab, et ma pean oma varem öeldud sõnu (et rahakogumise hoog hakkab raugema) sööma hakkama Juba liigutakse 28-nda miljoni poole
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
13.11.2013 04:02:59
|
|
|
| Vaevalt, see eriti peatub. Sujuvas tempos tiksub koguaeg.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
13.11.2013 11:30:29
|
|
|
Kindlasi on tõsisemale jälgijale juba selge, kuid huvitav, kui suur tiim seal taga on?
Lubadusi on ikka kuhjaga. Tundub nagu tegemist oleks parima ulmemänguga, mis eales tehtud. Aga mitu inimest selle kvaliteeti tagamas on?
Sai ka kunagi raha sisse pandud... loodan, et original backeri boonused ikka alles jäävad. Vahepeal on mulje, et kui nüüd kohe paarsada dollarit juurde ei maksa, oled mängust taas väljas.
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.11.2013 11:44:23
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
Kindlasi on tõsisemale jälgijale juba selge, kuid huvitav, kui suur tiim seal taga on?
Lubadusi on ikka kuhjaga. Tundub nagu tegemist oleks parima ulmemänguga, mis eales tehtud. Aga mitu inimest selle kvaliteeti tagamas on?
Sai ka kunagi raha sisse pandud... loodan, et original backeri boonused ikka alles jäävad. Vahepeal on mulje, et kui nüüd kohe paarsada dollarit juurde ei maksa, oled mängust taas väljas. |
Robertsi selja taga on põhimõtteliselt terve kosmosesimude kuldajastu koolkond, seega ma arvan, et sellega küll probleeme ei teki.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
14.11.2013 15:00:43
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| NeroEST kirjutas: |
Kindlasi on tõsisemale jälgijale juba selge, kuid huvitav, kui suur tiim seal taga on?
Lubadusi on ikka kuhjaga. Tundub nagu tegemist oleks parima ulmemänguga, mis eales tehtud. Aga mitu inimest selle kvaliteeti tagamas on?
Sai ka kunagi raha sisse pandud... loodan, et original backeri boonused ikka alles jäävad. Vahepeal on mulje, et kui nüüd kohe paarsada dollarit juurde ei maksa, oled mängust taas väljas. |
Robertsi selja taga on põhimõtteliselt terve kosmosesimude kuldajastu koolkond, seega ma arvan, et sellega küll probleeme ei teki. |
Väljas küll ei ole, kui juurde ei maksa, piisab basic pledge'ist, mis mängu tagab.
Tiim on tõesti suur, kui ma ei eksi on hetkel neil neljas (vb kolmes) eri kohas suuremad stuudiod, 3 (2?) ameerikas ja inglismaal manchesteris.
+ lisaks võetakse ohtralt alltöövõtjaid palgale.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
randy111
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2008
|
18.11.2013 12:40:37
|
|
|
| Sportlikust huvist tahaks teada mõne veteran backeri käest, mis M50 hind täna on. Uuele backerile 90 doltsi, kas vanadel vähem?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
18.11.2013 14:13:15
|
|
|
| randy111 kirjutas: |
| Sportlikust huvist tahaks teada mõne veteran backeri käest, mis M50 hind täna on. Uuele backerile 90 doltsi, kas vanadel vähem? |
80$.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
19.11.2013 23:13:15
|
|
|
Nii, järjekordne miljon sai täis, nüüd kuulutati uueks strech goaliks välja laev, mille kohta väga informatsiooni seni ei leidunud:
| tsitaat: |
Origin 890 JUMP – The rumors are true: Origin Jumpworks has a larger ship in the works! The Origin 890 JUMP is an interstellar super-yacht with exquisite styling and an array of high quality upgrade options. Travel the stars in style with multiple decks, high visibility windows and a small boat bay. Whether you’re outfitting it to explore new worlds or to take a pleasure cruise through Terra, the 890 JUMP is the epitome of luxury, class and refinement!
|
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
20.11.2013 02:03:57
|
|
|
meeletu hulk raha neil kogutud
veel kaalun kas oma 2c sinna lisada
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alphard
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2006
|
20.11.2013 17:14:10
|
|
|
Nendele kes arutasid mis input-i mängus kasutada... Kui Thrustmasteri Warthog kõrvale jätta siis üheks parimaks HOTAS-eks on vist Saiteki X52 Pro (aga kindlasti pro mitte tavaline). Antud mudel on aga viimase poole aasta jooksul kogu maailmast ära ostetud. Ise tellisin ka kolmest kohast (k.a. Surfdatast) aga kõik tühistasid hiljem tellimuse kuna ladu oli just tühjaks saanud. Saitek õnneks toodab mudeleid juurde ja novembris pididki uuesti ladudesse jõudma...
Ise plaanin ka kindlasti hotas-e, pedaalide ja Riftiga seigelda.. See peaks ikka eepiliselt lahe olema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
20.11.2013 17:22:25
|
|
|
Loodetavasti selgub detsember-jaanuariks, kuidas input support on. Nimelt ju detsembris launchib dogfight alpha. Esialgu ilmselt ainult kosmoselend + bottide vastu sõda, jaanuari lõpuks juba ehk teiste playerite vastu mingisugune asi.
i
Kõlakad ja devid ise huvitatud, et mingi kindlama firmaga tehakse ehk koostööd, et HOTAS SC jaoks optimiseerida täielikult.
Ootan ise aasta alguse ära, ei hakka enne mingit joysticki muretsema kui just foorumites "omg, hotas ruulz" asja ei ole. Aastaid pole ma kohanud MP mänge, kus joysticki kasutamine mingi suur eelis on, tihti m+k on sama hea või paremgi - lihtsalt pole ressursse raisatud joysticki tööks.
CR ja tiim peab tegema mängu ikka veidi simulaadseks, et joystickiga oleks ka eelis, mis reaalselt peaks/võiks olla. Ise on CR öelnud midagi sellist küsimuse peale, et mis controlleri tema kasutab, et muidugi joysticki, sest muud controllerid on ebatäpsed ja panevad halvemasse seisu.
Laevad tulevad ju moditavad, et saad ise süsteeme näppida, a la auto-thrusters jms jant pmst nagu autoralli, et igast abid peal, aga kui on hea rool/joystick, siis ilma abideta on võimalik maksimum võtta.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supersize
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2008
|
20.11.2013 23:36:45
|
|
|
| Pledgesin ka 40 taala, et alpha ja beta kaasa lüüa. Eks näis kuidas mäng ennast õigustab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
23.11.2013 12:59:58
|
|
|
29 miljonti täis, õigemini pool 30-ndast juba. Järgmine strechgoal on 32 miljonit. Ning nagu aru sain selle goali valivad mängijad ise. Pluss uus Wingman Hangar vihjas, et midagi tehakse jõulude puhul. Ehk siis dogfight moodul järsku?
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|