|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
14.10.2013 16:33:42
|
|
|
Mina Nokia Lumia 820 endast kujutab? Oleks vaja telefoni inimesele,kellel siiani puudub eriliste nutitelefonidega kokkupuude. Kuna lumia seeria telefonid tunduvad visuaalse poole pealt ägedad ning just-kui kvaliteetsed,siis kuidas tegelikult lood on?
1.Ma küll ei ole kunagi windows OS'ga telefonil kokku puutunud,kuid olen ma õigesti aru saanud,et seda on väga lihtne kasutada?
2.Kas op jookseb sellise riistvaralise konfiguratsiooniga hästi?
3.Kaua aku peab,kasutades telefoni peamiselt helistamiseks,sõnumiteks,emailideks?
4.Kaamera on asjalik?
5.Kas on mingeid alternatiive sellele mudelile?
Kui 820 peaks suureks jääma,siis igaks juhuks küsiks samad küsimused Lumia 620 kohta
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
14.10.2013 19:02:51
|
|
|
1. On üsna lihtne kasutada, kuid tõenäoliselt on ikka nuputelefon vähe lihtsam.
2. Riistvaral jookseb ideaalselt. Nii mõnigi Androidi inimene on peale mu telefoni näppimist mõelnud üle tulemise peale...
3. Kui e-mailid panna sünkima mõistliku ajaga, teha selgeks mis asjad akut kulutavad, siis veab vastavalt inimesele ka 2-3 päeva välja. Tõenäoliselt aga nutitelefon paneb ennast rohkem kasutama ja tasub arvestada sellega, et kord päevas tasuks ikka laadida.
4. Kaamera on väga bro, just nädalavahetusel tegime pilte. Tehti fotokaga ja iPhone4S-iga ning mina oma 820ga. Kui pärast võrdlesime, siis teistele ei mahtunud pähe, kuidas minu pilt parim oli
5. Näiteks Lumia 925 on kergem ja parem, vahepeal sai ka sama hinnaga osta mis 820. Kõik Lumiad on muidu alternatiivid! Kahjuks ei ole aga ühegi 512mb mudeliga pikemalt kokku puutunud.
Tasub ehk poes käia küsida neid näppida
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
14.10.2013 21:44:37
|
|
|
| R A T kirjutas: |
1. On üsna lihtne kasutada, kuid tõenäoliselt on ikka nuputelefon vähe lihtsam.
2. Riistvaral jookseb ideaalselt. Nii mõnigi Androidi inimene on peale mu telefoni näppimist mõelnud üle tulemise peale...
3. Kui e-mailid panna sünkima mõistliku ajaga, teha selgeks mis asjad akut kulutavad, siis veab vastavalt inimesele ka 2-3 päeva välja. Tõenäoliselt aga nutitelefon paneb ennast rohkem kasutama ja tasub arvestada sellega, et kord päevas tasuks ikka laadida.
4. Kaamera on väga bro, just nädalavahetusel tegime pilte. Tehti fotokaga ja iPhone4S-iga ning mina oma 820ga. Kui pärast võrdlesime, siis teistele ei mahtunud pähe, kuidas minu pilt parim oli
5. Näiteks Lumia 925 on kergem ja parem, vahepeal sai ka sama hinnaga osta mis 820. Kõik Lumiad on muidu alternatiivid! Kahjuks ei ole aga ühegi 512mb mudeliga pikemalt kokku puutunud.
Tasub ehk poes käia küsida neid näppida  |
920 müüki tuli ja tahtsin poes näppida, saadeti viisakalt pikalt.
1020 müüki tuli ja tahtsin poes näppida, öeldi, et see ei ole demo telefon ja see on keelatud. Sel korral kasutasin neti poest ostmisel 14 päeva tagastamisõigust ja null sissemakse Praegu teine nädal läheb, kõik on parem, kui mu SE Arc, va. aku, see ei ole kehvem, aga parem ka mitte Mitte ei suuda otsustada veel.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
14.10.2013 22:07:49
|
|
|
Kunagi käisin esindustes üht teist 600+ telefoni näppimiseks palumas. Tele2 oli lõpuks see, kus lasti ca 30 min kõike teha, mida tahtsin. Tasub mitmest kohast küsida
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
15.10.2013 11:52:44
|
|
|
Tele2 on jah minu kogemuse järgi üsna lahke alati olnud selles osas.
mario20031 vastuseks: WP8 on kasutajasõbralik ja üsna mugav, jookseb kiiresti ka lahjematel, 1GHz dualcore ja 512MB RAM mudelitel. Kui aus olla, siis Lumia 720 (1GHz/512MB) ja Lumia 925 (1.5GHz, 1GB) kõrvuti pannes ja võrreldes küll mingit erinevust ei märganud. Aku nagu nutitelefonidel ikka, oleneb kasutamisest.
Endal Lumia 925 ja väga rahul. Tüdrukul 720 ja julgekski ilmselt seda pakkuda alternatiivina 820-le. Peamiseks faktoriks aku, mis on sama suur kui tippmudelitel (2000MAh), aga protsessor lahjem ja ekraan väiksem, seega kestab väga hästi. Kergus, disain ja kaamera on ka olulised faktorid siinkohal, endale meeldib välimuselt 720 rohkem kui 820, käes on ka meeldivam hoida. Kaamerad peaks mõlemad olema paremad kui 820-l (eesmine lainurk ja 1.3MP vs vga; tagumine küll 6.7MP, aga review'de järgi pilti teeb paremini kui 820).
Arvestada tuleb, et RAMi vähem ja teoorias saavad arendajad kinni keerata osade rakenduste toe, aga kogemus näitab, et neid on vähe ja need on väga spetsiifilised rakendused. Veelgi enam, mõne aja möödudes kohandatakse rakendust ka vähema RAMi jaoks. Lisaks sellele viimane uuendus tõi küll Glance screeni, aga tap-to-wake (ekraanile koputades äratab telefoni) jäi ainult mudelitele 820 ja üles.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
15.10.2013 11:55:43
|
|
|
| Keegi GDR3 previewd ka endale peale lasknud on?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
15.10.2013 12:27:51
|
|
|
| bjaka kirjutas: |
| Keegi GDR3 previewd ka endale peale lasknud on? |
Mul on peal, asjade sulgemine X-ist on väga bueno.
Väga palju rohkem pole uusi featuure silma hakanud, aku nagu kestaks kauem (vähemalt täna öösel kulus vähem).
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
15.10.2013 12:40:34
|
|
|
| GDR3 saab Amberile otsa lasta lihtsalt ja mingeid Nokia featureid kaduma ei lähe?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
15.10.2013 12:48:09
|
|
|
| heff kirjutas: |
| GDR3 saab Amberile otsa lasta lihtsalt ja mingeid Nokia featureid kaduma ei lähe? |
Läks otsa, tuli 3 uuendust juurde, kui Preview For Dev aktiveerisin.
Midagi kaduma ei läinud, vähemalt pole veel märganud...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
15.10.2013 14:00:14
|
|
|
| R A T kirjutas: |
| bjaka kirjutas: |
| Keegi GDR3 previewd ka endale peale lasknud on? |
Mul on peal, asjade sulgemine X-ist on väga bueno.
Väga palju rohkem pole uusi featuure silma hakanud, aku nagu kestaks kauem (vähemalt täna öösel kulus vähem). |
GDR3?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
15.10.2013 15:39:50
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| R A T kirjutas: |
| bjaka kirjutas: |
| Keegi GDR3 previewd ka endale peale lasknud on? |
Mul on peal, asjade sulgemine X-ist on väga bueno.
Väga palju rohkem pole uusi featuure silma hakanud, aku nagu kestaks kauem (vähemalt täna öösel kulus vähem). |
GDR3? |
No sisuliselt preview, mis lõpuks viib GDR3-ni. Aga jah.
Mul nimelt dev konto ja see tehti arendajatele avalikuks.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
15.10.2013 16:08:35
|
|
|
Seda jagada saab kuidagi? Asjade sulgemine x'st tundub päris mõistlik feature.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
15.10.2013 17:00:31
|
|
|
Panin ka GDR3 peale, see multitask appide sulgemine on kasulik lisa.
Tegin konto Microsoft App Studios ja sain tirida selle Preview for Developers appi, mis uuendamist võimaldab.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
15.10.2013 19:21:27
|
|
|
Hakkasin ka developeriks ja panin GDR3 peale
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chimeira1
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2008
|
17.10.2013 19:37:37
|
|
|
| Olgu rahvas, juhe on koos, sai soetatud lumia 925 aga miskipärast volume up ei saa panna. Nupust sai ainult volüümi vähemaks panna, aga juurde ei saa miskipärast panna- lihtsalt nupuvajutuse peale ei juhtu midagi. Milles asi võib olla
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
17.10.2013 20:17:08
|
|
|
| nupp katki
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chimeira1
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2008
|
17.10.2013 20:48:15
|
|
|
| Jah, õnneks sain ümber vahetada terve vastu. Hea, et niigi läks.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Genert
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2011
|
18.10.2013 18:58:30
|
|
|
Endal Lumia 520 peaegu 2 kuud olnud ja täna heas peast läks ekraan imelikuks.
Nüüd on mustad jooned igal pool ja värvid on nagu vajutaks ekraanile peale.
Garantisse siis...
_________________ Wannapreneur - Front-End Wizard
http://genert.github.io/ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.10.2013 13:04:25
|
|
|
Megafail: Windows RT
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
22.10.2013 13:25:56
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Megafail: Windows RT  |
Kusjuures, olles kasutanud siin mõnda aega Windows 8 tabletit ja nähes nüüd seda Nokia Lumia 2500 seeria tabletit siis ma ei välistaks sellise ostmist.
Nimelt kuigi, et mul on kasutusel full desktop Windows selle peal, ei ole ma ennast leidnud neid x86 võlusid väga kasutamas seal peal...
Tööd temaga muidugi täies mahus teha ei saa, selleks on Surface 2 Pro, aga selliseks lihtsaks tööks meilide, office failide ja muu kräpiga pluss uudiste lugemine ja mängimine - ideaalne pill.
Õhuke, kerge ja fucking seksikas.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
23.10.2013 09:40:29
|
|
|
| Kuidas ma oma Lumiaga trepikoja ust saan avada NFC abil?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
23.10.2013 11:36:15
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| Kuidas ma oma Lumiaga trepikoja ust saan avada NFC abil? |
Ma kardan, et ei saagi.
Kui see featuur tuleks, kasutaks minagi oma telefoni 4 NFC kaardi asemel
Mingiaeg uurisin, siis see ei õnnestunud igatahes...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
23.10.2013 15:45:58
|
|
|
Siin peaks vist olema ka see erinevus, et üks on NFC ja teine RFID?
_________________ Experience is gained immediately after it is needed. |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
26.10.2013 10:37:16
|
|
|
| Kahjuks vist jah. Aga mis tehnoloogial need Tallinna ühistranspordi rohelised kaardid töötavad? Tallinnas ei ela ega oma kaarti, muidu prooviks isegi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raalifriik
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2001
|
31.10.2013 17:44:01
|
|
|
| Plaanis Nokia N8 (symbian belle) pealt Nokia 1020 (WP8) peale minna. Millised võimalused mind ootamas on ja mis võiksid olla suuremad erinevused WP föönidel võrreldes symbianiga? Põhivajadused peale rääkimise, smssimise ja veebis kolamise on, pildistamine ja gps ehk siis navigeerimine. Programmidest kasutan veel diktofoni, Sport Trackerit ja WhatsAppi. Veendusin, et viimased täitsa olemas.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
31.10.2013 18:17:55
|
|
|
| raalifriik, saad endale parima kaamera ja GPS tarkvara mis turul saada on.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
01.11.2013 12:11:27
|
|
|
Keegi firmware ka muutnud on?
Mõtlesin et võiks lasta baltikumi jaoks mõeldud Firmware aga vist ei saa.
RM-824 -> RM-825 on üldse võimalik?
_________________ https://steamcommunity.com/id/okman_est/ |
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cabel
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2002
|
01.11.2013 12:25:37
|
|
|
| Okman kirjutas: |
Keegi firmware ka muutnud on?
Mõtlesin et võiks lasta baltikumi jaoks mõeldud Firmware aga vist ei saa.
RM-824 -> RM-825 on üldse võimalik? |
Tegin seda ühe 820-nega. Täiesti toimis ja töötab tõrgeteta siiamaani
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
01.11.2013 12:56:41
|
|
|
| raalifriik kirjutas: |
| Plaanis Nokia N8 (symbian belle) pealt Nokia 1020 (WP8) peale minna. Millised võimalused mind ootamas on ja mis võiksid olla suuremad erinevused WP föönidel võrreldes symbianiga? Põhivajadused peale rääkimise, smssimise ja veebis kolamise on, pildistamine ja gps ehk siis navigeerimine. Programmidest kasutan veel diktofoni, Sport Trackerit ja WhatsAppi. Veendusin, et viimased täitsa olemas. |
Kui kasutad Sports Trackerit koos pulsivööga siis WP8 versioon seda ei toeta. Vaatamata sellele, et kohe-kohe lubatakse uut versiooni ... ja nii juba üle aasta .
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
01.11.2013 14:23:13
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| Kahjuks vist jah. Aga mis tehnoloogial need Tallinna ühistranspordi rohelised kaardid töötavad? Tallinnas ei ela ega oma kaarti, muidu prooviks isegi. |
See liikmekaart töötab NFC'l aga see kõik selle taga et peaks tegema rakenduse mis "karjuks" välja vastavaid kaardi identifitseerimis andmeid.
Mobiil ise oskab küll antud kaarti lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
02.11.2013 11:07:21
|
|
|
| LongHorn kirjutas: |
| skyhigh kirjutas: |
| Kahjuks vist jah. Aga mis tehnoloogial need Tallinna ühistranspordi rohelised kaardid töötavad? Tallinnas ei ela ega oma kaarti, muidu prooviks isegi. |
See liikmekaart töötab NFC'l aga see kõik selle taga et peaks tegema rakenduse mis "karjuks" välja vastavaid kaardi identifitseerimis andmeid.
Mobiil ise oskab küll antud kaarti lugeda. |
Loe paar õpetust netis läbi ja tee ise lihtne rakendus, mis su andmeid mööda NFC saata suudab ja ongi olemas.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
02.11.2013 22:48:00
|
|
|
Mingi aeg kui vaba aega rohkem, peakski tuletama C# meelde ja aretama midagi. Telefon niiehknii DEV lahtilukustatud.
Kuigi ei tea kui õnnelik on MuPo kui oma mobiili selle terminali vastu tahad panna. Pole muidugi neid tegelasi üle aasta näinud ka.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raalifriik
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2001
|
03.11.2013 03:34:01
|
|
|
| kris kirjutas: |
| raalifriik kirjutas: |
| Plaanis Nokia N8 (symbian belle) pealt Nokia 1020 (WP8) peale minna. Millised võimalused mind ootamas on ja mis võiksid olla suuremad erinevused WP föönidel võrreldes symbianiga? Põhivajadused peale rääkimise, smssimise ja veebis kolamise on, pildistamine ja gps ehk siis navigeerimine. Programmidest kasutan veel diktofoni, Sport Trackerit ja WhatsAppi. Veendusin, et viimased täitsa olemas. |
Kui kasutad Sports Trackerit koos pulsivööga siis WP8 versioon seda ei toeta. Vaatamata sellele, et kohe-kohe lubatakse uut versiooni ... ja nii juba üle aasta .
terv
Kris. |
Pulsivööd ei kasuta, aga pulsikella soetamise mõte on olemas. Loodetavasti need sobivad omavahel. Hetkel juba ka Nokia 1020 omanik ja väga rahul!
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
03.11.2013 11:08:37
|
|
|
| Okman kirjutas: |
| Keegi Lumia firmware ülekirjutamist oskab siis võiks ühendust võtta. |
Tegin ise selle järgi ja töötas.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.11.2013 11:38:39
|
|
|
Kas mingit wifi hotspoti levitugevuse muutmise võimalust ka on?
Osadel ruuteritel selline asi olemas, aga kas ka mõnel nokial ja rakendusel?
Moblade wifi leviala kohati sama mis kehvemal ruuteril ja see selge overkill.
Lisaks sööb mõnuga akut.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
04.11.2013 19:51:43
|
|
|
Tere
Probleem 620ne wifiga. Nimelt ei ühendu kusagil. Võib-olla on teemas kusagil juba juttu olnud mis raviks, et oskab keegi viidata. Probleem tuli ise täiesti tühja koha pealt üleeelmine nädal. Lugesin googlest seal ka ei old see võõras aga lahendused olid stiilis umbes osta uus ruuter vms. Aga no mul on selge, et ruuteri asi see ei saa olla. Kui isegi avalikus võrgus ei ühendu.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
07.11.2013 20:45:46
|
|
|
Kurjam küll. Lumia 925 näitas tarkvara uuendust. Versiooninumbritesse absoluutselt süvenemata panin rõõmsalt installima, eeldades muidugi GDR3'e. Aga võta näpust Pusis ära, ning tulemuseks on mitte kui midagi..
OS version on 8.0.10328.78. Oma lollus muidugi, et ei vaadanud, mis ta varem oli. GDR3 see igatahes ei ole - selle versioonid on 8.0.10501 või 512.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
08.11.2013 12:54:27
|
|
|
Vahel võib ka väiksemaid uuendusi tulla, see ei tohiks eriline üllatus ega pettumus nüüd olla.
Ise panin kohe GDR3 peale kui n-ö developer-ready'ks asi sai ja enam ei kujuta ette, kuidas elu ilma selleta oleks
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tavka007
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
08.11.2013 15:43:05
|
|
|
| Kas keegi on samuti sellist probleemi täheldanud, et Nokia Lumia 620 jääb ajapikku aina aeglasemaks. Telefonile mingeid lisaappe pole peale pannud võrreldes paari kuu taguse ajaga. Uusin tarkvara on peal aga telefon on läinud päris aeglaseks ja hangub ka tihti. Praeguste ilmadega ei kipu väljas touch screen ka töötama korralikult. Vahepeal arvab, et vajutan ekraani. Kas see ainult minu telefoni eripära või on ka teistel telefon aeglasemaks läinud?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
08.11.2013 19:19:11
|
|
|
| raul. kirjutas: |
Tere
Probleem 620ne wifiga. Nimelt ei ühendu kusagil. Võib-olla on teemas kusagil juba juttu olnud mis raviks, et oskab keegi viidata. Probleem tuli ise täiesti tühja koha pealt üleeelmine nädal. Lugesin googlest seal ka ei old see võõras aga lahendused olid stiilis umbes osta uus ruuter vms. Aga no mul on selge, et ruuteri asi see ei saa olla. Kui isegi avalikus võrgus ei ühendu. |
NOONIII
Pärast mõningaid nädalaid, salapäraselt saabunud anomaalia lahendus ise. Ainuke tähelepanuväärne asi, mis siis täna juhtus oli see, et aku jooksis täiesti tühjaks ja koju tulles laadima pannes taas proovisin ja voilaa ühendas wifisse ära ilma pikema jututa. Ehk on kellelgi sellest abi tulevikus ka. See muidugi ei selgita probleemi olemust kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
08.11.2013 23:11:52
|
|
|
Mul oli miski kala 520-ga kus arvuti ei tuvastanud telefoni ära ja ei saanud kuidagi ligi. Aitas see, et tegin telefonile restardi ja siis sain ligi. Võimalik et ka WIFI-ga võib see nii olla, kui algul ei taha sisse logida.
Kui selle amber peale lasin, siis tegi telefon ise restardi ja ma ei arvanud, et seda peaksin ka veelkord ise tegema.
Tundub et win phonedel tuleb restarti ikka aegajalt teha.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2002
|
09.11.2013 00:03:46
|
|
|
Kuidas te Dev rakenduse endal telefoni saite? Mul väidab rahulikult, et pole selle regiooni jaoks ette nähtud ning alla laadida ei saa.
_________________ Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi.. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
11.11.2013 01:04:00
|
|
|
| Kas 701'l polegi internet sharing'ut? Enda arust kõik uuendused tehtud, 7.8 on os'iks
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
17.11.2013 02:12:44
|
|
|
| Minu Lumia 720 käis siis garantiiremondis ära, välja vahetati küljelülitid. Volume-down nupp töötas väga harva. Välismaa veebilehtedelt leidsin mitmeid kümneid sarnase probleemiga kaebusi, sama mudeli kohta. Seal räägiti tarkvaprobleemist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel^
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
17.11.2013 13:04:32
|
|
|
| Nii, kui te mõtleksite, millist Lumiat osta, siis kolm põhjust, miks eelistada üht teisele nende vahel, 520,625,720. Nende vahel sooviksin valida, sest jäävad enam-vähem samasse hinnaklassi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|