Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 62, 63, 64  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 14.10.2013 16:33:42 vasta tsitaadiga

Mina Nokia Lumia 820 endast kujutab? Oleks vaja telefoni inimesele,kellel siiani puudub eriliste nutitelefonidega kokkupuude. Kuna lumia seeria telefonid tunduvad visuaalse poole pealt ägedad ning just-kui kvaliteetsed,siis kuidas tegelikult lood on?

1.Ma küll ei ole kunagi windows OS'ga telefonil kokku puutunud,kuid olen ma õigesti aru saanud,et seda on väga lihtne kasutada?
2.Kas op jookseb sellise riistvaralise konfiguratsiooniga hästi?
3.Kaua aku peab,kasutades telefoni peamiselt helistamiseks,sõnumiteks,emailideks?
4.Kaamera on asjalik?
5.Kas on mingeid alternatiive sellele mudelile?

Kui 820 peaks suureks jääma,siis igaks juhuks küsiks samad küsimused Lumia 620 kohta
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 14.10.2013 19:02:51 vasta tsitaadiga

1. On üsna lihtne kasutada, kuid tõenäoliselt on ikka nuputelefon vähe lihtsam.
2. Riistvaral jookseb ideaalselt. Nii mõnigi Androidi inimene on peale mu telefoni näppimist mõelnud üle tulemise peale...
3. Kui e-mailid panna sünkima mõistliku ajaga, teha selgeks mis asjad akut kulutavad, siis veab vastavalt inimesele ka 2-3 päeva välja. Tõenäoliselt aga nutitelefon paneb ennast rohkem kasutama ja tasub arvestada sellega, et kord päevas tasuks ikka laadida.
4. Kaamera on väga bro, just nädalavahetusel tegime pilte. Tehti fotokaga ja iPhone4S-iga ning mina oma 820ga. Kui pärast võrdlesime, siis teistele ei mahtunud pähe, kuidas minu pilt parim oli icon_biggrin.gif
5. Näiteks Lumia 925 on kergem ja parem, vahepeal sai ka sama hinnaga osta mis 820. Kõik Lumiad on muidu alternatiivid! Kahjuks ei ole aga ühegi 512mb mudeliga pikemalt kokku puutunud.

Tasub ehk poes käia küsida neid näppida icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 21:44:37 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
1. On üsna lihtne kasutada, kuid tõenäoliselt on ikka nuputelefon vähe lihtsam.
2. Riistvaral jookseb ideaalselt. Nii mõnigi Androidi inimene on peale mu telefoni näppimist mõelnud üle tulemise peale...
3. Kui e-mailid panna sünkima mõistliku ajaga, teha selgeks mis asjad akut kulutavad, siis veab vastavalt inimesele ka 2-3 päeva välja. Tõenäoliselt aga nutitelefon paneb ennast rohkem kasutama ja tasub arvestada sellega, et kord päevas tasuks ikka laadida.
4. Kaamera on väga bro, just nädalavahetusel tegime pilte. Tehti fotokaga ja iPhone4S-iga ning mina oma 820ga. Kui pärast võrdlesime, siis teistele ei mahtunud pähe, kuidas minu pilt parim oli icon_biggrin.gif
5. Näiteks Lumia 925 on kergem ja parem, vahepeal sai ka sama hinnaga osta mis 820. Kõik Lumiad on muidu alternatiivid! Kahjuks ei ole aga ühegi 512mb mudeliga pikemalt kokku puutunud.

Tasub ehk poes käia küsida neid näppida icon_wink.gif
920 müüki tuli ja tahtsin poes näppida, saadeti viisakalt pikalt.
1020 müüki tuli ja tahtsin poes näppida, öeldi, et see ei ole demo telefon ja see on keelatud. Sel korral kasutasin neti poest ostmisel 14 päeva tagastamisõigust ja null sissemakse icon_razz1.gif Praegu teine nädal läheb, kõik on parem, kui mu SE Arc, va. aku, see ei ole kehvem, aga parem ka mitte icon_sad.gif Mitte ei suuda otsustada veel.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 14.10.2013 22:07:49 vasta tsitaadiga

Kunagi käisin esindustes üht teist 600+ telefoni näppimiseks palumas. Tele2 oli lõpuks see, kus lasti ca 30 min kõike teha, mida tahtsin. Tasub mitmest kohast küsida icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 11:52:44 vasta tsitaadiga

Tele2 on jah minu kogemuse järgi üsna lahke alati olnud selles osas.

mario20031 vastuseks: WP8 on kasutajasõbralik ja üsna mugav, jookseb kiiresti ka lahjematel, 1GHz dualcore ja 512MB RAM mudelitel. Kui aus olla, siis Lumia 720 (1GHz/512MB) ja Lumia 925 (1.5GHz, 1GB) kõrvuti pannes ja võrreldes küll mingit erinevust ei märganud. Aku nagu nutitelefonidel ikka, oleneb kasutamisest.
Endal Lumia 925 ja väga rahul. Tüdrukul 720 ja julgekski ilmselt seda pakkuda alternatiivina 820-le. Peamiseks faktoriks aku, mis on sama suur kui tippmudelitel (2000MAh), aga protsessor lahjem ja ekraan väiksem, seega kestab väga hästi. Kergus, disain ja kaamera on ka olulised faktorid siinkohal, endale meeldib välimuselt 720 rohkem kui 820, käes on ka meeldivam hoida. Kaamerad peaks mõlemad olema paremad kui 820-l (eesmine lainurk ja 1.3MP vs vga; tagumine küll 6.7MP, aga review'de järgi pilti teeb paremini kui 820).
Arvestada tuleb, et RAMi vähem ja teoorias saavad arendajad kinni keerata osade rakenduste toe, aga kogemus näitab, et neid on vähe ja need on väga spetsiifilised rakendused. Veelgi enam, mõne aja möödudes kohandatakse rakendust ka vähema RAMi jaoks. Lisaks sellele viimane uuendus tõi küll Glance screeni, aga tap-to-wake (ekraanile koputades äratab telefoni) jäi ainult mudelitele 820 ja üles.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 11:55:43 vasta tsitaadiga

Keegi GDR3 previewd ka endale peale lasknud on?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 15.10.2013 12:27:51 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Keegi GDR3 previewd ka endale peale lasknud on?


Mul on peal, asjade sulgemine X-ist on väga bueno.
Väga palju rohkem pole uusi featuure silma hakanud, aku nagu kestaks kauem (vähemalt täna öösel kulus vähem).
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 12:40:34 vasta tsitaadiga

GDR3 saab Amberile otsa lasta lihtsalt ja mingeid Nokia featureid kaduma ei lähe?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 15.10.2013 12:48:09 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
GDR3 saab Amberile otsa lasta lihtsalt ja mingeid Nokia featureid kaduma ei lähe?


Läks otsa, tuli 3 uuendust juurde, kui Preview For Dev aktiveerisin.
Midagi kaduma ei läinud, vähemalt pole veel märganud...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 13:05:18 vasta tsitaadiga

Kas on mingit äppi või häkki, kuidas saaks telefonist kontakte SIM-kaardile kopeerida Lumia 820 puhul? Mingid sünkroniseerimised ei ole just kõige paremad lahendused.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2013 14:00:14 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
bjaka kirjutas:
Keegi GDR3 previewd ka endale peale lasknud on?


Mul on peal, asjade sulgemine X-ist on väga bueno.
Väga palju rohkem pole uusi featuure silma hakanud, aku nagu kestaks kauem (vähemalt täna öösel kulus vähem).


GDR3?

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 15.10.2013 15:39:50 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
R A T kirjutas:
bjaka kirjutas:
Keegi GDR3 previewd ka endale peale lasknud on?


Mul on peal, asjade sulgemine X-ist on väga bueno.
Väga palju rohkem pole uusi featuure silma hakanud, aku nagu kestaks kauem (vähemalt täna öösel kulus vähem).


GDR3?


No sisuliselt preview, mis lõpuks viib GDR3-ni. Aga jah.
Mul nimelt dev konto ja see tehti arendajatele avalikuks.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2013 16:08:35 vasta tsitaadiga

Seda jagada saab kuidagi? Asjade sulgemine x'st tundub päris mõistlik feature.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 17:00:31 vasta tsitaadiga

Panin ka GDR3 peale, see multitask appide sulgemine on kasulik lisa.
Tegin konto Microsoft App Studios ja sain tirida selle Preview for Developers appi, mis uuendamist võimaldab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 19:21:27 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka developeriks ja panin GDR3 peale icon_razz1.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chimeira1
HV kasutaja
chimeira1

liitunud: 18.09.2008




sõnum 17.10.2013 19:37:37 vasta tsitaadiga

Olgu rahvas, juhe on koos, sai soetatud lumia 925 aga miskipärast volume up ei saa panna. Nupust sai ainult volüümi vähemaks panna, aga juurde ei saa miskipärast panna- lihtsalt nupuvajutuse peale ei juhtu midagi. Milles asi võib olla
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 17.10.2013 20:17:08 vasta tsitaadiga

nupp katki
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chimeira1
HV kasutaja
chimeira1

liitunud: 18.09.2008




sõnum 17.10.2013 20:48:15 vasta tsitaadiga

Jah, õnneks sain ümber vahetada terve vastu. Hea, et niigi läks.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Genert
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 18:58:30 vasta tsitaadiga

Endal Lumia 520 peaegu 2 kuud olnud ja täna heas peast läks ekraan imelikuks.
Nüüd on mustad jooned igal pool ja värvid on nagu vajutaks ekraanile peale.
Garantisse siis... icon_neutral.gif

_________________
Wannapreneur - Front-End Wizard

http://genert.github.io/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 22.10.2013 12:46:36 vasta tsitaadiga

http://www.e24.ee/2569842/nokia-esitles-abu-dhabis-uusi-nutitelefone-ja-esimest-tahvelarvutit

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5760&idPhone2=5791

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_2520-5702.php
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.10.2013 13:04:25 vasta tsitaadiga

Megafail: Windows RT thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 22.10.2013 13:25:56 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Megafail: Windows RT thumbs_down.gif


Kusjuures, olles kasutanud siin mõnda aega Windows 8 tabletit ja nähes nüüd seda Nokia Lumia 2500 seeria tabletit siis ma ei välistaks sellise ostmist.
Nimelt kuigi, et mul on kasutusel full desktop Windows selle peal, ei ole ma ennast leidnud neid x86 võlusid väga kasutamas seal peal...

Tööd temaga muidugi täies mahus teha ei saa, selleks on Surface 2 Pro, aga selliseks lihtsaks tööks meilide, office failide ja muu kräpiga pluss uudiste lugemine ja mängimine - ideaalne pill.
Õhuke, kerge ja fucking seksikas.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 23.10.2013 09:40:29 vasta tsitaadiga

Kuidas ma oma Lumiaga trepikoja ust saan avada NFC abil?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 23.10.2013 11:36:15 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Kuidas ma oma Lumiaga trepikoja ust saan avada NFC abil?


Ma kardan, et ei saagi.
Kui see featuur tuleks, kasutaks minagi oma telefoni 4 NFC kaardi asemel icon_sad.gif

Mingiaeg uurisin, siis see ei õnnestunud igatahes...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 23.10.2013 15:45:58 vasta tsitaadiga

Siin peaks vist olema ka see erinevus, et üks on NFC ja teine RFID?
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 26.10.2013 10:37:16 vasta tsitaadiga

Kahjuks vist jah. Aga mis tehnoloogial need Tallinna ühistranspordi rohelised kaardid töötavad? Tallinnas ei ela ega oma kaarti, muidu prooviks isegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 17:44:01 vasta tsitaadiga

Plaanis Nokia N8 (symbian belle) pealt Nokia 1020 (WP8) peale minna. Millised võimalused mind ootamas on ja mis võiksid olla suuremad erinevused WP föönidel võrreldes symbianiga? Põhivajadused peale rääkimise, smssimise ja veebis kolamise on, pildistamine ja gps ehk siis navigeerimine. Programmidest kasutan veel diktofoni, Sport Trackerit ja WhatsAppi. Veendusin, et viimased täitsa olemas.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 18:17:55 vasta tsitaadiga

raalifriik, saad endale parima kaamera ja GPS tarkvara mis turul saada on.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 12:11:27 vasta tsitaadiga

Keegi firmware ka muutnud on?
Mõtlesin et võiks lasta baltikumi jaoks mõeldud Firmware aga vist ei saa.
RM-824 -> RM-825 on üldse võimalik?

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cabel
HV kasutaja
Cabel

liitunud: 13.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 12:25:37 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
Keegi firmware ka muutnud on?
Mõtlesin et võiks lasta baltikumi jaoks mõeldud Firmware aga vist ei saa.
RM-824 -> RM-825 on üldse võimalik?


Tegin seda ühe 820-nega. Täiesti toimis ja töötab tõrgeteta siiamaani
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 12:56:41 vasta tsitaadiga

raalifriik kirjutas:
Plaanis Nokia N8 (symbian belle) pealt Nokia 1020 (WP8) peale minna. Millised võimalused mind ootamas on ja mis võiksid olla suuremad erinevused WP föönidel võrreldes symbianiga? Põhivajadused peale rääkimise, smssimise ja veebis kolamise on, pildistamine ja gps ehk siis navigeerimine. Programmidest kasutan veel diktofoni, Sport Trackerit ja WhatsAppi. Veendusin, et viimased täitsa olemas.

Kui kasutad Sports Trackerit koos pulsivööga siis WP8 versioon seda ei toeta. Vaatamata sellele, et kohe-kohe lubatakse uut versiooni ... ja nii juba üle aasta icon_evil.gif .

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 01.11.2013 14:23:13 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Kahjuks vist jah. Aga mis tehnoloogial need Tallinna ühistranspordi rohelised kaardid töötavad? Tallinnas ei ela ega oma kaarti, muidu prooviks isegi.


See liikmekaart töötab NFC'l aga see kõik selle taga et peaks tegema rakenduse mis "karjuks" välja vastavaid kaardi identifitseerimis andmeid.
Mobiil ise oskab küll antud kaarti lugeda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 11:07:21 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
skyhigh kirjutas:
Kahjuks vist jah. Aga mis tehnoloogial need Tallinna ühistranspordi rohelised kaardid töötavad? Tallinnas ei ela ega oma kaarti, muidu prooviks isegi.


See liikmekaart töötab NFC'l aga see kõik selle taga et peaks tegema rakenduse mis "karjuks" välja vastavaid kaardi identifitseerimis andmeid.
Mobiil ise oskab küll antud kaarti lugeda.

Loe paar õpetust netis läbi ja tee ise lihtne rakendus, mis su andmeid mööda NFC saata suudab ja ongi olemas.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 02.11.2013 22:48:00 vasta tsitaadiga

Mingi aeg kui vaba aega rohkem, peakski tuletama C# meelde ja aretama midagi. Telefon niiehknii DEV lahtilukustatud.
Kuigi ei tea kui õnnelik on MuPo kui oma mobiili selle terminali vastu tahad panna. Pole muidugi neid tegelasi üle aasta näinud ka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 01:52:22 vasta tsitaadiga

Keegi Lumia firmware ülekirjutamist oskab siis võiks ühendust võtta.
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 03:34:01 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
raalifriik kirjutas:
Plaanis Nokia N8 (symbian belle) pealt Nokia 1020 (WP8) peale minna. Millised võimalused mind ootamas on ja mis võiksid olla suuremad erinevused WP föönidel võrreldes symbianiga? Põhivajadused peale rääkimise, smssimise ja veebis kolamise on, pildistamine ja gps ehk siis navigeerimine. Programmidest kasutan veel diktofoni, Sport Trackerit ja WhatsAppi. Veendusin, et viimased täitsa olemas.

Kui kasutad Sports Trackerit koos pulsivööga siis WP8 versioon seda ei toeta. Vaatamata sellele, et kohe-kohe lubatakse uut versiooni ... ja nii juba üle aasta icon_evil.gif .

terv
Kris.


Pulsivööd ei kasuta, aga pulsikella soetamise mõte on olemas. Loodetavasti need sobivad omavahel. Hetkel juba ka Nokia 1020 omanik ja väga rahul!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 11:08:37 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
Keegi Lumia firmware ülekirjutamist oskab siis võiks ühendust võtta.


Cabel kirjutas:
Mina kasutasin järgnevaid õpetusi:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2401464 ja siit saad product koodi http://forum.gsmhosting.com/vbb/f609/nokia-product-code-listing-care-suite-download-nokia-515-added-1660094/ ja NaviFirm proget.
Mina tõmbasin RM-821 alt selle 059R5G3 RM-821 VAR EU EE LV LT CV BLACK, 059R5G3 on siis product code mille toksid NaviFirmi ja see kakkus kusagilt Nokiast firmware alla.


Tegin ise selle järgi ja töötas.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.11.2013 11:38:39 vasta tsitaadiga

Kas mingit wifi hotspoti levitugevuse muutmise võimalust ka on?
Osadel ruuteritel selline asi olemas, aga kas ka mõnel nokial ja rakendusel?

Moblade wifi leviala kohati sama mis kehvemal ruuteril ja see selge overkill.
Lisaks sööb mõnuga akut.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2013 19:51:43 vasta tsitaadiga

Tere

Probleem 620ne wifiga. Nimelt ei ühendu kusagil. Võib-olla on teemas kusagil juba juttu olnud mis raviks, et oskab keegi viidata. Probleem tuli ise täiesti tühja koha pealt üleeelmine nädal. Lugesin googlest seal ka ei old see võõras aga lahendused olid stiilis umbes osta uus ruuter vms. Aga no mul on selge, et ruuteri asi see ei saa olla. Kui isegi avalikus võrgus ei ühendu.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2013 20:45:46 vasta tsitaadiga

Kurjam küll. Lumia 925 näitas tarkvara uuendust. Versiooninumbritesse absoluutselt süvenemata panin rõõmsalt installima, eeldades muidugi GDR3'e. Aga võta näpust icon_neutral.gif Pusis ära, ning tulemuseks on mitte kui midagi..
OS version on 8.0.10328.78. Oma lollus muidugi, et ei vaadanud, mis ta varem oli. GDR3 see igatahes ei ole - selle versioonid on 8.0.10501 või 512.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 12:54:27 vasta tsitaadiga

Vahel võib ka väiksemaid uuendusi tulla, see ei tohiks eriline üllatus ega pettumus nüüd olla.
Ise panin kohe GDR3 peale kui n-ö developer-ready'ks asi sai ja enam ei kujuta ette, kuidas elu ilma selleta oleks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 08.11.2013 15:43:05 vasta tsitaadiga

Kas keegi on samuti sellist probleemi täheldanud, et Nokia Lumia 620 jääb ajapikku aina aeglasemaks. Telefonile mingeid lisaappe pole peale pannud võrreldes paari kuu taguse ajaga. Uusin tarkvara on peal aga telefon on läinud päris aeglaseks ja hangub ka tihti. Praeguste ilmadega ei kipu väljas touch screen ka töötama korralikult. Vahepeal arvab, et vajutan ekraani. Kas see ainult minu telefoni eripära või on ka teistel telefon aeglasemaks läinud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 19:19:11 vasta tsitaadiga

raul. kirjutas:
Tere

Probleem 620ne wifiga. Nimelt ei ühendu kusagil. Võib-olla on teemas kusagil juba juttu olnud mis raviks, et oskab keegi viidata. Probleem tuli ise täiesti tühja koha pealt üleeelmine nädal. Lugesin googlest seal ka ei old see võõras aga lahendused olid stiilis umbes osta uus ruuter vms. Aga no mul on selge, et ruuteri asi see ei saa olla. Kui isegi avalikus võrgus ei ühendu.


NOONIII

Pärast mõningaid nädalaid, salapäraselt saabunud anomaalia lahendus ise. Ainuke tähelepanuväärne asi, mis siis täna juhtus oli see, et aku jooksis täiesti tühjaks ja koju tulles laadima pannes taas proovisin ja voilaa ühendas wifisse ära ilma pikema jututa. Ehk on kellelgi sellest abi tulevikus ka. See muidugi ei selgita probleemi olemust kuidagi.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.11.2013 23:11:52 vasta tsitaadiga

Mul oli miski kala 520-ga kus arvuti ei tuvastanud telefoni ära ja ei saanud kuidagi ligi. Aitas see, et tegin telefonile restardi ja siis sain ligi. Võimalik et ka WIFI-ga võib see nii olla, kui algul ei taha sisse logida.
Kui selle amber peale lasin, siis tegi telefon ise restardi ja ma ei arvanud, et seda peaksin ka veelkord ise tegema.
Tundub et win phonedel tuleb restarti ikka aegajalt teha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 09.11.2013 00:03:46 vasta tsitaadiga

Kuidas te Dev rakenduse endal telefoni saite? Mul väidab rahulikult, et pole selle regiooni jaoks ette nähtud ning alla laadida ei saa.
_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 10.11.2013 02:20:48 vasta tsitaadiga

siim kirjutas:
Kuidas te Dev rakenduse endal telefoni saite? Mul väidab rahulikult, et pole selle regiooni jaoks ette nähtud ning alla laadida ei saa.


Mina sain abi siit.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 01:04:00 vasta tsitaadiga

Kas 701'l polegi internet sharing'ut? Enda arust kõik uuendused tehtud, 7.8 on os'iks
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 03:21:32 vasta tsitaadiga

Keegi Nokia Lumiale teenusepakkuja unlocki teostab?
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 17.11.2013 02:12:44 vasta tsitaadiga

Minu Lumia 720 käis siis garantiiremondis ära, välja vahetati küljelülitid. Volume-down nupp töötas väga harva. Välismaa veebilehtedelt leidsin mitmeid kümneid sarnase probleemiga kaebusi, sama mudeli kohta. Seal räägiti tarkvaprobleemist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel^
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 17.11.2013 13:04:32 vasta tsitaadiga

Nii, kui te mõtleksite, millist Lumiat osta, siis kolm põhjust, miks eelistada üht teisele nende vahel, 520,625,720. Nende vahel sooviksin valida, sest jäävad enam-vähem samasse hinnaklassi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 62, 63, 64  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.