Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 02:54:03 vasta tsitaadiga

Igatahes sai uus patch peale ja õhtu mängitud. Stabiilsusega mul ennem eriti probleeme polnud ja tänagi nii 5-6 tunnise mängimise peale crashis vaid 3 korda (2 neist järjest). See vahepealne blur teema kohati on ja kohati pole, kuid tekkimisel ajab natuke närvi küll.

Ütleks veel suured tänud kõigile, kellega koos squadis sai mängitud. Oli väga palju tulistamist, suremist ja naermist, eks need kes olid ise teavad kellest räägin.

Keevitaja kaob nüüd magama.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 03:13:51 vasta tsitaadiga

Revan, vaata, et unes keevitamist ja 40 ribbonit ei näe icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 03:17:53 vasta tsitaadiga

izHerbzZ kirjutas:
Suht häbiväärne on kuidas HV vennad käituvad teatud inimestega(ehk siis minuga) kutsudes mind Herpesiks.Ise väidavad et vägivalla õhutamise eest saab 1 nädal banni.Minu meelest see kuidas foorumisse, mängus ning Teamspeakiks räägiti minuga on solvav.Kuigi ma olin TS3-es vait viskasid mind sealt välja.Kui ma pärast küsisin in-game , et miks tee mind Herpesiks kutsute siis oldi vait.Tekib küsimus kas nemad ise võivad teisi solvata?????Enamus nendest inimestest on täiskasvanud aga käituvad nagu väiksed lapsed.Pigem peaksid nad ise endale 1 nädal banni panema.Ma nimesi ei hakka välja ütlema kes mind kuidagi solvas.Lihtsalt kahju on et HV serverit juhivad ülbed inimesed.

Aitäh lugemast. thumbs_down.gif

thumbs_up.gif
Vaheta serverit.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 04:04:50 vasta tsitaadiga

Kogu selle jutu peale oli mul ainult see meeles, explains alot. : icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creephi
HV vaatleja
creephi

liitunud: 11.09.2007




sõnum 16.11.2013 04:33:01 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
izHerbzZ kirjutas:
Suht häbiväärne on kuidas HV vennad käituvad teatud inimestega(ehk siis minuga) kutsudes mind Herpesiks.Ise väidavad et vägivalla õhutamise eest saab 1 nädal banni.Minu meelest see kuidas foorumisse, mängus ning Teamspeakiks räägiti minuga on solvav.Kuigi ma olin TS3-es vait viskasid mind sealt välja.Kui ma pärast küsisin in-game , et miks tee mind Herpesiks kutsute siis oldi vait.Tekib küsimus kas nemad ise võivad teisi solvata?????Enamus nendest inimestest on täiskasvanud aga käituvad nagu väiksed lapsed.Pigem peaksid nad ise endale 1 nädal banni panema.Ma nimesi ei hakka välja ütlema kes mind kuidagi solvas.Lihtsalt kahju on et HV serverit juhivad ülbed inimesed.

Aitäh lugemast. thumbs_down.gif

thumbs_up.gif
Vaheta serverit.


Soovitan ka sul serverit vahetada thumbs_up.gif Õnneks on neid palju.Lõpuks mängivad viiekesi seal serveris.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 04:38:34 vasta tsitaadiga

izHerbzZ kirjutas:
Suht häbiväärne on kuidas HV vennad käituvad teatud inimestega(ehk siis minuga) kutsudes mind Herpesiks.Ise väidavad et vägivalla õhutamise eest saab 1 nädal banni.Minu meelest see kuidas foorumisse, mängus ning Teamspeakiks räägiti minuga on solvav.Kuigi ma olin TS3-es vait viskasid mind sealt välja.Kui ma pärast küsisin in-game , et miks tee mind Herpesiks kutsute siis oldi vait.Tekib küsimus kas nemad ise võivad teisi solvata?????Enamus nendest inimestest on täiskasvanud aga käituvad nagu väiksed lapsed.Pigem peaksid nad ise endale 1 nädal banni panema.Ma nimesi ei hakka välja ütlema kes mind kuidagi solvas.Lihtsalt kahju on et HV serverit juhivad ülbed inimesed.

Aitäh lugemast. thumbs_down.gif


Andke tõesti andeks, aga ikkagi. Su enda nimi on "IzHerbzZ". Täpselt ei mäleta, aga jutt läks herpese peale, natuke naerdi, pärast oldi vait. Sina ei öelnud mitte kui üks sõna, et "Kuulge, äkki lõpetaksite selle nalja ära? Natuke solvav on". Või siis midagi siukest. Liigutasime sind teise kanalisse, kuna olid teises tiimis, ja me obv. räägime, kus oleme, kuhu läheme jne. Aga kahjuks saime väga tihti sinu pärast surma, kuna sa ju teadsid, kus olime. Sestap. liigutas sind mode teise kanalisse, et sa meid ghostida ei saaks. Ei ole mingit probleemi meie tiimi tulla. Kui ei taha meie tiimis olla, siis tõesti, ghostimine pole ka tore thumbs_down.gif . Mina seda chatti ausalt ei vaata lahingu ajal, liigapalju märulit. Eks kogemata läheb ka aegajalt "hide" peale, kuna saab "G" tähte tihti vajutatud, nii võib ka "H" peale minna, mille tõttu kaob chat ära.
Eino, tõesti, anna andeks, kui solvasin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 04:52:32 vasta tsitaadiga

seriously nagu 3 aastane tüdruk get over it, jesus christ
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 05:03:04 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
seriously nagu 3 aastane tüdruk get over it, jesus christ


Panin lihtsalt oma arvamuse kirja icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 16.11.2013 07:54:43 vasta tsitaadiga

Welcom to DayZ, where grown men become little girls.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 09:27:10 vasta tsitaadiga

Keegi juba üleval kah on? Võiks mängida.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 16.11.2013 11:15:16 vasta tsitaadiga

võiks jah keegi juba servusse tulla icon_smile.gif server hetkel tühi
_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 16.11.2013 11:18:16 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Kuna lahing käis kõvasti ja jutustamine käis TS-is, ei lugenudki keegi chati.


Adminn peaks chatil ikka silma peal hoidma!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 11:59:42 vasta tsitaadiga

Probleem ei ole vingumises vaid pigem selles, et ollakse valivad keda bannida ja keda mitte
Selles suhtes võiks ikkagi kõigile ühtsed tingimused olla
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 12:06:57 vasta tsitaadiga

l3mpz kirjutas:
Probleem ei ole vingumises vaid pigem selles, et ollakse valivad keda bannida ja keda mitte
Selles suhtes võiks ikkagi kõigile ühtsed tingimused olla


Mis see ban siia puutub? Hetkel ainult 1 vend bani saanud, vähemalt selle aja jooksul kui ma koos pohmakaga pelanud olen ja see vend sai asja eest, ropendas ja sõimas kõiki, mis sest et teda hoiatati.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Whiskey
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 13:10:07 vasta tsitaadiga

izHerbzZ kirjutas:
Jannukaz on minuga sama vana muide.Mõelge ise kui sind kutsutakse Herpesiks.Mind kutsub lihtsat paar klassivenda vahest naljapärast Herpesiks.Teie kaagutasite sellest mitu tundi ja postitades seda foorumisse ka kuidas tee mind tapsite.See veits mõnitav ei ole?


Minu teada on sellel mängul vanusepiiranguks 17+ Mature.
Äkki kui sellest kinni pidada oleks ka vääriti mõistmist vähem?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 16.11.2013 13:28:41 vasta tsitaadiga

mitu levelit mängus kokku on ?
üks vend oli level 103 icon_biggrin.gif

_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 13:38:55 vasta tsitaadiga

izHerbzZ kirjutas:
Suht häbiväärne on kuidas HV vennad käituvad teatud inimestega(ehk siis minuga) kutsudes mind Herpesiks.Ise väidavad et vägivalla õhutamise eest saab 1 nädal banni.Minu meelest see kuidas foorumisse, mängus ning Teamspeakiks räägiti minuga on solvav.Kuigi ma olin TS3-es vait viskasid mind sealt välja.Kui ma pärast küsisin in-game , et miks tee mind Herpesiks kutsute siis oldi vait.Tekib küsimus kas nemad ise võivad teisi solvata?????Enamus nendest inimestest on täiskasvanud aga käituvad nagu väiksed lapsed.Pigem peaksid nad ise endale 1 nädal banni panema.Ma nimesi ei hakka välja ütlema kes mind kuidagi solvas.Lihtsalt kahju on et HV serverit juhivad ülbed inimesed.

Aitäh lugemast. thumbs_down.gif


Ok eile üks neist inimestest olijana lisan ka oma vaate kogu sellest asjast.
Kõik algas sellest, et sa ise ütlesid, et sind herpeseks hüütakse...sa ei öelnud, et see on sinu jaoks solvav, sa ei maininud, et ainult paar klassivenda seda teevad ja kogu see aeg kui sa meiega samas TS channelis olid oli sul mikker ja suu olemas niiet oleksid võinud öelda või mainida midagi. Ma olen kindel, et me oleks maha rahunenud ja isegi vabandanud kui sa oleksid seda oodanud. Kuna aga sa tulid selleasemel siia, tegid kasutaja ja hakkasid foorumis avalikult "halama" selle asja pärast siis minult ära isegi oota, et ma vabandust paluks. Tõesti ma ka in-game chati vaatan harva.
Liigume siis edasi selle kanalist väljatõstmise juurde. Sa olid pikemat aega vastasmeeskonnas ja olid täiesti vait. Mängus aga mitu korda juhtus selliseid olukordi kus sa oleks justkui teadnud kus me oleme või kuhu me liigume. Üks kord me isegi tulime terve squadiga üle sinu tiimi ja mida sa selle peale tegid? Vahetasid jälle tiimi! Sellise käitumise peale oligi meil alust arvata, et sa lihtsalt kuulad meid pealt ja kasutad seda oma kasuks ning me korduvalt hoiatasime sind suuliselt ning soovitasime meie tiimi tulla. Kuna sa jällegi ei reageerinud mitte mingit moodi, siis tõstsime su kanalist välja.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 16.11.2013 14:13:58 vasta tsitaadiga

et siis hea teada HV serveris enne m2ngida pole m6tet kui mikrit pole, ning kui v2hegi "kahtlasem" nimi siis v6ib solvata ja ise nickname v2lja m6elda ?

ning mis vabandus on see et ingame chati vaatan harva ? t6esti kui seda jama k6rvalt vaadata siis loodan, et jookseb t6esti server tyhjaks.

ps:poleks esimene eesti m2nguserver kes ylbeteadminnide/nendes6prade(kellele reeglid kehtivad v2ga valikuliselt) lihtsalt maha j2etakse.

pps: kui server on HV server siis mis tegi ta vaelsti et siia topicusse foorumisse oma mure kurtma tuli ?

_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 14:15:46 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
et siis hea teada HV serveris enne m2ngida pole m6tet kui mikrit pole, ning kui v2hegi "kahtlasem" nimi siis v6ib solvata ja ise nickname v2lja m6elda ?

ning mis vabandus on see et ingame chati vaatan harva ? t6esti kui seda jama k6rvalt vaadata siis loodan, et jookseb t6esti server tyhjaks.

ps:poleks esimene eesti m2nguserver kes ylbeteadminnide/nendes6prade(kellele reeglid kehtivad v2ga valikuliselt) lihtsalt maha j2etakse.

pps: kui server on HV server siis mis tegi ta vaelsti et siia topicusse foorumisse oma mure kurtma tuli ?

Nad ei rääkinud ju ingame chatis vaid teamspeakis, kuhu keegi pole sundinud joinima.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 16.11.2013 14:17:10 vasta tsitaadiga

point j22b samaks, et siis on t2iesti ok kedagi tagar22kida solvata ? sitt loogika teil ikka
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 16.11.2013 14:17:52 vasta tsitaadiga

Revan, asi on lihtne, vähemalt minule. Inimene solvus! Ja siia kirjutas ta alles peale seda, kui ka siia ilmusid teiste mängijate tsitaadid: said pommi pähe,nuga jne. HERPES!
Mis siin ikka tagasi ajade, tegite nooremale liiga ja solvasite. Väga vöimalik, et tegite seda endale arusaamata. Aga seda te ju ikkagi tegite KURAT!

Kui keegi, kedagi näiteks: TRIPPERIKS kutsuks mängus ja peale seda veel siia kirjutaks kui osavalt ta seda TRIPPERIT mängus tappis. Siis selge on ju see, et noorem mängija "tömbab herned ninna"?
See, et keegi mainis, kuidas teda koolis kunagi on nimetatud, ei anna mingit öigust täiskasvanutel nooremat suguhaiguste termidega "hellitada". thumbs_down.gif

PS! Kuigi mäng on alla 18 keelatud.


viimati muutis Avot 16.11.2013 14:24:48, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 14:19:41 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
point j22b samaks, et siis on t2iesti ok kedagi tagar22kida solvata ? sitt loogika teil ikka

Point ei jää samaks, kui vend joinib teamspeaki, mainib et ta hüüdnimi oli kunagi herpes vms ja siis hakkab hiljem halama et teda solvatakse. Miks seda üldse välja tuua?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 16.11.2013 14:22:29 vasta tsitaadiga

alar26t kirjutas:
KaarelK kirjutas:
point j22b samaks, et siis on t2iesti ok kedagi tagar22kida solvata ? sitt loogika teil ikka

Point ei jää samaks, kui vend joinib teamspeaki, mainib et ta hüüdnimi oli kunagi herpes vms ja siis hakkab hiljem halama et teda solvatakse. Miks seda üldse välja tuua?


seda sama teamspeaki reklaamitakse siin kui sellesama serveri teamspeaki adminnide poolt, see kui inimene ytleb et ta oli kunagi paks jne kas siis hakkad v66rast inimest ka paksuks kutsuma ? tglt mis su vigastus on ?

ja see ytleb juba m6ndagi et teamspeakis hoia oma suu kinni sest kunagi ei tea kui m6ni kunn tahab ennast m6ne vales6nap2rast v2lja elada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 14:33:04 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
alar26t kirjutas:
KaarelK kirjutas:
point j22b samaks, et siis on t2iesti ok kedagi tagar22kida solvata ? sitt loogika teil ikka

Point ei jää samaks, kui vend joinib teamspeaki, mainib et ta hüüdnimi oli kunagi herpes vms ja siis hakkab hiljem halama et teda solvatakse. Miks seda üldse välja tuua?


seda sama teamspeaki reklaamitakse siin kui sellesama serveri teamspeaki adminnide poolt, see kui inimene ytleb et ta oli kunagi paks jne kas siis hakkad v66rast inimest ka paksuks kutsuma ? tglt mis su vigastus on ?

ja see ytleb juba m6ndagi et teamspeakis hoia oma suu kinni sest kunagi ei tea kui m6ni kunn tahab ennast m6ne vales6nap2rast v2lja elada.

No ega siin mingit konsensust ei tekigi antud juhtumi puhul. Mina seal teamspeakis ei olnud antud juhul, kuid serveris olin ja ma ei näinud küll ühtegi otsest solvangut kellegi poole. Seega see, et see vend ronis sinna teamspeaki ja hakkas võõrastele oma elulugu rääkima. See on tema enda süü. Aga nagu alati, süü on mõlemapoolne. Tuleb lihtsalt alla neelata antud juhtum ja minna omateed.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 16.11.2013 14:41:22 vasta tsitaadiga

see teamspeak on v2lja reklaamitud kui HV bf4 teamspeak kanal, see et ta sinna sattus on tema syy jah ? ning yhefakti mainimist ma küll elulooks nimetama hetkel ei hakkaks, kuid see kuidas seda infot edaspidi kasutati on k6rvaltvaadates ikka V2GA labane ning ytleb nii m6ndagi. ning miks peaks miks peaks midagi keegi alla neelama ?

hetkel on pigem teema pigem juba sedapidi et ma ei soovita seda serverit oma s6pradele/tuttavatele ning palun ka seda edasi 8elda, ning noh hea reklaam ka HVle endale eks ? seda enam et nii v2rske server on.

_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 14:41:31 vasta tsitaadiga

alar26t kirjutas:
KaarelK kirjutas:
point j22b samaks, et siis on t2iesti ok kedagi tagar22kida solvata ? sitt loogika teil ikka

Point ei jää samaks, kui vend joinib teamspeaki, mainib et ta hüüdnimi oli kunagi herpes vms ja siis hakkab hiljem halama et teda solvatakse. Miks seda üldse välja tuua?


Kui ma nüüd mainiks siin, et mu sõbrad kutsusid mind kunagi sitapeaks, siis teie loogika järgi peakski mind edaspidi sitapeaks kutsuma icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 16.11.2013 14:46:13 vasta tsitaadiga

Mis see steampeak enam siia puutub? Peale seda mönitamine jätkus siin foorumis. Mina siit lugedes ei teadnud yldse, mis seal mängus toimus. Siin luges vaid HERPES ja tema tapmine! Ja sellejärgne solvatu kirjutis siia, et on pettunud mängukaaslaste käitumise yle.
Ja nüüd mönitamine jatkub veelgi, ka Sinu poolt alar26t. Kas sa siis töesti aru ei saa? Noormehele on haiget tehtud asjata ja nüüd veel aetakse tagasi ja syydistatakse takka. Tegemist on ju karjuva mölaklusega!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 14:47:06 vasta tsitaadiga

Avot, ma arvan et sa oled nüüd küll väga vale inimene siin mõnitamise ja solvamise teemal sõna võtma... icon_rolleyes.gif

Ise oled ju täpselt samasugune teiste suhtes...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 16.11.2013 14:47:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.11.2013 14:47:34 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif huumor
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 16.11.2013 14:51:53 vasta tsitaadiga

izHerbzZ kirjutas:
Suht häbiväärne on kuidas HV vennad käituvad teatud inimestega(ehk siis minuga) kutsudes mind Herpesiks.Ise väidavad et vägivalla õhutamise eest saab 1 nädal banni.Minu meelest see kuidas foorumisse, mängus ning Teamspeakiks räägiti minuga on solvav.Kuigi ma olin TS3-es vait viskasid mind sealt välja.Kui ma pärast küsisin in-game , et miks tee mind Herpesiks kutsute siis oldi vait.Tekib küsimus kas nemad ise võivad teisi solvata?????Enamus nendest inimestest on täiskasvanud aga käituvad nagu väiksed lapsed.Pigem peaksid nad ise endale 1 nädal banni panema.Ma nimesi ei hakka välja ütlema kes mind kuidagi solvas.Lihtsalt kahju on et HV serverit juhivad ülbed inimesed.

Aitäh lugemast. thumbs_down.gif


+1 thumbs_up.gif

Tundub, et mu varasem soov, et saaks eestlastega koos ühes serveris mängida, polegi nii hea.

Õige mees paluks vabandust, mitte ei üritaks end veel takkajärgi õigustada.

_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 16.11.2013 14:54:24 vasta tsitaadiga

Etz, kes sa arvad olevat, et sul on öigus määrata kellegi öiguste yle? Vötke siis teised foorumi kaaslased ka arvesse, et ennem siia kirjutamist peate Etzi käest luba kysima, kas olette ikka öige inimene, et siia kirjutada. icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 14:55:42 vasta tsitaadiga

Mehed, rahuneme. Ärge hakake nüüd asja suuremaks mõtlema, kui ta oli. Fakt on, et keegi ei teinud kellelegi meelega liiga ning kuna keegi selle kohta miskit ei öelnud, ei osanud nagu kuidagi reageerida. Praeguse seltskonnaga lõõbime koguaeg teineteise üle, tuleb uusi mehi TS-i, naeravad kaasa, sulanduvad punti.

Ma arvan, et veidi liigne on hetkel siin ütlema hakata, et vahetage serverit ja et see punt jääbki sinna viiekesi mängima ja miskit bännimisjuttu ajada, nagu admin oleks ülekohtune. Bänni on saanud vaid üks eestlane, kes teab hästi, mille eest ning oleme selle ka läbi arutlenud temaga.

Antud teamspeak on tehtud ühe toetaja poolt ning otseselt HV serveriga see seotud pole. Tehtud on see meie endi mängulusti suurendamiseks ning ootame vabalt ka sinna uusi mehi, kuid ehk peaks selle allkirjast eemaldama või seadma vanusepiiranguks sama, mis mängul endal on, et sellised asju ei juhtuks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 16.11.2013 14:56:36 vasta tsitaadiga

Põhjust vabandamiseks ei ole?
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 14:58:42 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Etz, kes sa arvad olevat, et sul on öigus määrata kellegi öiguste yle? Vötke siis teised foorumi kaaslased ka arvesse, et ennem siia kirjutamist peate Etzi käest luba kysima, kas olette ikka öige inimene, et siia kirjutada. icon_sad.gif


Ja kes arvad sina end olevat, et valimatult teisi foorumis solvata?

Huvitaval kombel kipud sa teiste tegemisi siin foorumis küll arvustama, samas kui su täpselt analoogne enda käitumine on sul juba ununenud.
Kui sulle aga seda meelde tuletada, tunned end haavunult ja solvatult.

Mina oleks sult küll oodanud natuke rohkem su eale vastavat käitumist, aga mis teha, issanda loomaaed on suur ja lai...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 16.11.2013 14:59:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 16.11.2013 15:00:29 vasta tsitaadiga

tuleb v2lja et ei ole, ning
HinnaVaatluse Battlefield 4 server! link
Mängulusti suurendamiseks Teamspeak 3 serveri IP: battlefiled4.teamspeak3.com

on mis asi ? see et seal HV nime sees pole loen mina kui v2lja seda et see on selle konkreetse serveri teamspeak, ning v2hegi viisakust v6iks ometi olla.
seda enam v66ra inimese seisukohast vaadates on see l66pimine paras selline et noh natuke sai peksa mis siis ikka k6ik saavad ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 16.11.2013 15:07:00 vasta tsitaadiga

Etz, kui Sind on vaevama jäänud siia maani see Cheateri/ban.i teema. Siis vabandan, kui vötsid seda isikliku solvanguna! Ja köigele lisaks olid syytu!
Vandasuseks enda suhtes vöin vaid öelda, et olen äärmiselt söjakalt häälestatud cheatrite vastu. Teadlikult ei tahtnud Sind seekord solavata! Oma meelest kirjutasin mitemeid kordi, et mina ei ole kohtunik ja alvustav suhtumine cheaterite suhtes oli YLDINE. Sellest hoolimata kui solvusid, siis mina VABANDAN.


viimati muutis Avot 16.11.2013 15:08:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 16.11.2013 15:08:05 vasta tsitaadiga

Jätkake palun. Jõle huvitav on lugeda. beer_yum.gif
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 15:08:10 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
tuleb v2lja et ei ole, ning
HinnaVaatluse Battlefield 4 server! link
Mängulusti suurendamiseks Teamspeak 3 serveri IP: battlefiled4.teamspeak3.com

on mis asi ? see et seal HV nime sees pole loen mina kui v2lja seda et see on selle konkreetse serveri teamspeak, ning v2hegi viisakust v6iks ometi olla.
seda enam v66ra inimese seisukohast vaadates on see l66pimine paras selline et noh natuke sai peksa mis siis ikka k6ik saavad ?



See on minu hostitud teamspeak. See ei ole ainult selle serveri oma ja ei ole ka ainult BF4 oma.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 15:13:46 vasta tsitaadiga

Helbeke kirjutas:
Põhjust vabandamiseks ei ole?

Olen isiklikult vabandanud.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 16.11.2013 15:15:45 vasta tsitaadiga

see et see teamspeak konkreetselt sinuoma on ei oma hetekl absoluutselt t2htsust. point on hetkel selles et seda kohta reklaamitakse siin pohmaka ja sinupoolt kui selle serveri teamspeak kanalit, mis aga on HV nimeline, on sellest nii keeruline aru saada ?
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 15:28:36 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
see et see teamspeak konkreetselt sinuoma on ei oma hetekl absoluutselt t2htsust. point on hetkel selles et seda kohta reklaamitakse siin pohmaka ja sinupoolt kui selle serveri teamspeak kanalit, mis aga on HV nimeline, on sellest nii keeruline aru saada ?



Sul on nagu väga raske aru saada, et see ei ole selle KONKREETSE serveri teamspeak. Aga noh mida ma ikka peaga vastu seina jooksen, kui ei saa aru , siis ei saa aru.

Lisan siis veel: See on HV battlefield 4 mängijate jaoks teamspeak. Mitte HinnaVaatluse serveris mängijate jaoks ainult. Võid campaigni mängida ja seal teamspeakis olla või kuskil kuradi Hiina serveris.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 15:32:42 vasta tsitaadiga

Oodake sõbrad ma lähen ostan poest popcorni siis jätkake samas vaimus icon_biggrin.gif
_________________
Origin: Qufi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 15:38:55 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Sellest hoolimata kui solvusid, siis mina VABANDAN.


Vastu võetud, rohkem seda teemat puudutada seega ka ei kavatse... icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.11.2013 16:18:36 vasta tsitaadiga

Keegi võiks palun rääkida, palju cpu temp seda mängu mängides läheb? Mul läheb cpu temp 62, kas see liiga palju?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 16:22:19 vasta tsitaadiga

62 peaks igati OK olema.

Ning suuresti sõltub temp ka CPU-st endast ja tolle jahutusest.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.11.2013 16:28:10 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
62 peaks igati OK olema.

Ning suuresti sõltub temp ka CPU-st endast ja tolle jahutusest.


Cpu teemas lihtsalt mulle räägiti, et kui fx 8320 prose läheb juba üle 60 siis pole enam kasulik see. Aga just selle mänguga läheb.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 16:29:11 vasta tsitaadiga

60 pole kasulik ? kui 90c+ ei lähe siis on jumala savi
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 16:31:09 vasta tsitaadiga

Ehk räägiti idle olekust? Aga jah, kui juba 90-ne juurde küünib, siis tuleks vastavalt tegutseda (puhastus, termopasta vm).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slice&Dice
HV vaatleja
Slice&Dice

liitunud: 17.03.2012




sõnum 16.11.2013 17:02:00 vasta tsitaadiga

Teamspeak

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 17:06:54 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Keegi võiks palun rääkida, palju cpu temp seda mängu mängides läheb? Mul läheb cpu temp 62, kas see liiga palju?


Mul läheb ka täpselt 62 kraadi peale mängides icon_biggrin.gif Just 58-62 kraadis tiksub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.