|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
10.11.2013 18:19:21
|
|
|
| Mingid vennad panevad sinise lenduri kostüümiga ringi, mis teema sellega on ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
10.11.2013 18:20:47
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Mingid vennad panevad sinise lenduri kostüümiga ringi, mis teema sellega on ? |
Kuu lennukist/kopterist piloodina välja hüppad siis on see kostüüm seljas vist.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
10.11.2013 18:21:03
|
|
|
| Windwalk kirjutas: |
| jannu39 kirjutas: |
| Küsiks korra, et miks serveris pole rush gamemode? |
Ka minu toetus rush'le. Kui conquest large toob une silma siis rush paneb selle mängu tõeliselt särama. Kõik need mitte midagi ütlevad kaardid on korraga särtsu täis ja ülipõnevad. |
Lauri ütles, et siis kui Time limiti fix tuleb, siis on mõeldav.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
10.11.2013 18:27:45
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| võtas-uxu kirjutas: |
pohmakas,, nagu ma aru saan on see "softcore" server  |
Kellele seda hardcore'i vaja on, kui normalis kukud samuti hetkega? Arvestades normalis dämmi, siis hardcores ilmselt varba ära lüües kukud surnuna maha. |
kuidas kellelegi , ma jätsin selle pärast demo ka vahele et HC polnud
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
10.11.2013 18:29:49
|
|
|
| Häid HC servereid küllaga, nii vene kui rootsi serverid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
10.11.2013 18:30:33
|
|
|
Serveril tuli esimene crash ka ära
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
10.11.2013 18:44:35
|
|
|
| eZ kirjutas: |
| -Kaivo- kirjutas: |
| Mingid vennad panevad sinise lenduri kostüümiga ringi, mis teema sellega on ? |
Kuu lennukist/kopterist piloodina välja hüppad siis on see kostüüm seljas vist. |
Mitte vist, vaid nii ongi. Pilooti vorm on see.
CTF tulek on hea uudis.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
10.11.2013 18:49:42
|
|
|
| sander989, Rushis küll aja limiiti ei ole vaja, peaasi et üle aru ticketeid ei ole
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kabu-kabu
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2005
|
10.11.2013 19:25:37
|
|
|
| ei no minge sooja kohta, siiani suht parim mäng ja 100% boost ka peal ja keski töllakas lasi maja õhku JÄLLE. kergelt võtab tuju ära, nüüd ei saa enne sisse logida kui round läbi. AHVIKARI. Admin peaks julgelt sellistele vendadele banaani pistma... Kui esimese hoiatuse peale ära ei lõpeta saab kicki ja loodetavasti tuleb queuest keegi normaalsem, kes ka jutust aru saab.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
10.11.2013 19:30:03
|
|
|
Kuid on ka ju neid, kes ei ole teadlik, et selline asi serverile crashi tekitab. Nt mina kui siine aktiivne külastaja sain sellest teada vaid siit teemast. Muidu poleks vast teada saanudki, kui juhuslikult ei oleks kuskil selle probleemi otsa netis komistanud või serveris keegi öelnud.
Tuleks vastavasisuline teade panna serveris jooksma, kui see võimalik. Siis asi kõigile selge loodetavasti.
Või hoiatatigi sellest, kuid ikka lasti õhku?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
10.11.2013 19:31:00
|
|
|
| Hoiatasin mitu korda, et maja õhku lasta ei tohi. Sai süüdlane nädalase banaani omale.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kabu-kabu
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2005
|
10.11.2013 19:34:11
|
|
|
| kes see intelligent oli kui küsida tohib?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
10.11.2013 19:37:15
|
|
|
Miski sakslane oli.
Rank 14, niiet peaks ometi teadlik olema küll sellest veast ja lugemisoskus peaks olemas olema, korduvalt hoiatasin, et ei tohi õhku lasta.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kabu-kabu
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2005
|
10.11.2013 19:40:36
|
|
|
| palju ticketeid veel järgi on tahaks joinida, aga ei taha vana tulemust seepi lasta.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
10.11.2013 19:45:26
|
|
|
| 300 ticketit veel.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
10.11.2013 19:46:20
|
|
|
Kuhu siis Wake island jääb, ei saa ju ometi traditsiooni murda.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
10.11.2013 19:52:27
|
|
|
| Järgmine kord server tühjaks saab (öösel), panen rushi ka rotationisse ja löön gamemoded segamini, et koguaeg tuimalt sama mode järjest poleks.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
10.11.2013 19:55:19
|
|
|
hea mõte
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
10.11.2013 21:38:25
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Järgmine kord server tühjaks saab (öösel), panen rushi ka rotationisse ja löön gamemoded segamini, et koguaeg tuimalt sama mode järjest poleks. |
Hea uudis Peale kooli hea madistada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
10.11.2013 21:39:31
|
|
|
keegi kohalikest ka bf4 ja premiumi keysi müüb, rahakott jäi autosse ja mitte ei viitsi järgi minna
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
10.11.2013 22:00:00
|
|
|
| Mis pont sellel juhtmega ja piiksuval kohvril on ? vajutasin e ja mingi lampi kohas käis räme pauk
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
10.11.2013 22:11:02
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Mis pont sellel juhtmega ja piiksuval kohvril on ? vajutasin e ja mingi lampi kohas käis räme pauk |
Minumeelest oli see mingis mapis (mingi highway vms.) "levelution" (kirjutasin vist õigesti). Ehksiis kui neid juhtmeid/kaableid vaatad, kuhu viib, siis seal kohas peaks pauk käima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
10.11.2013 22:35:41
|
|
|
IED tee ääres. Vastase armor tuleb siis vajuta
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
10.11.2013 22:42:35
|
|
|
See oli keset rohumaad
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
10.11.2013 22:52:23
|
|
|
Hell yesh ! Järjekordsed "god adminid" möllavad. Lasen "meister piloote" tunguskaga alla, siis kickime et lahti saada nuhtlusest, way to go
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
10.11.2013 22:54:08
|
|
|
tänasest ei lase enam yldse mängida. 1 -5 min ja mang jookseb kinni.
varem polnud yhtegi probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
10.11.2013 23:08:59
|
|
|
Viimasel ajal domination shangais või HC lockeris. Shangais roof party on vägev asi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
11.11.2013 00:17:38
|
|
|
| format666 kirjutas: |
tänasest ei lase enam yldse mängida. 1 -5 min ja mang jookseb kinni.
varem polnud yhtegi probleemi. |
Tekkis mul sama jama nüüd. Crashib peale paari minutit mängimist. Varasemalt täna aga hakkas samuti tavapäratult palju crashima mäng. Jube, kui bugine.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
11.11.2013 00:47:33
|
|
|
Täna sai siis kõvasti liiferi, jannu39 ja sander989-ga teamspeaki abil tiimitööd tehtud, enam teisiti ei soovigi mängida
Mängukogemus ikka kordades võimsam nii
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
11.11.2013 00:51:33
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
Täna sai siis kõvasti liiferi, jannu39 ja sander989-ga teamspeaki abil tiimitööd tehtud, enam teisiti ei soovigi mängida
Mängukogemus ikka kordades võimsam nii  |
See oli ikka jah ülikõva. See veel eriti kus Zavodis 5kesti ühes squadis ja kõik teamspeakis olid, korralikult sai ära tehtud
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
11.11.2013 01:29:51
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
Täna sai siis kõvasti liiferi, jannu39 ja sander989-ga teamspeaki abil tiimitööd tehtud, enam teisiti ei soovigi mängida
Mängukogemus ikka kordades võimsam nii  |
See oli ikka jah ülikõva. See veel eriti kus Zavodis 5kesti ühes squadis ja kõik teamspeakis olid, korralikult sai ära tehtud  |
Kopteri repair b*tchid ja spotter
Mängupäev on lõppenud, mul 'tööpäev' veel veidike kestab.
Serveri muudatused
Nimi: HinnaVaatlus - ALL MAPS CQL, RUSH & OBLITERATION
Map rotation:
Spoiler 
Map rotationi lõin random.org abil. Muudatuste soovimiseks andke teada.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
11.11.2013 01:34:37
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| sander989 kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
Täna sai siis kõvasti liiferi, jannu39 ja sander989-ga teamspeaki abil tiimitööd tehtud, enam teisiti ei soovigi mängida
Mängukogemus ikka kordades võimsam nii  |
See oli ikka jah ülikõva. See veel eriti kus Zavodis 5kesti ühes squadis ja kõik teamspeakis olid, korralikult sai ära tehtud  |
Kopteri repair b*tchid ja spotter |
114 repairi, pole probleem
12-16 asetus meeldib eriti map rotationis.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.11.2013 01:35:21
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Rambo ei passi põõsas |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
11.11.2013 01:35:28
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
| sander989 kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
Täna sai siis kõvasti liiferi, jannu39 ja sander989-ga teamspeaki abil tiimitööd tehtud, enam teisiti ei soovigi mängida
Mängukogemus ikka kordades võimsam nii  |
See oli ikka jah ülikõva. See veel eriti kus Zavodis 5kesti ühes squadis ja kõik teamspeakis olid, korralikult sai ära tehtud  |
Kopteri repair b*tchid ja spotter |
114 repairi, pole probleem
12-16 asetus meeldib eriti map rotationis. |
Ehk tuleks seda muuta, et samad mapid järjest on?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
11.11.2013 01:37:28
|
|
|
Mulle sobib just niimoodi. Aga eks tuleb vaadata mis ülejäänud arvavad.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
11.11.2013 09:05:51
|
|
|
Ma vist see vähemus kes seda obli mode eriti ei taha. Igakord paari minutiga välja läinud. Rush on aga väga teretulnud
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
11.11.2013 09:40:50
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
Ma vist see vähemus kes seda obli mode eriti ei taha. Igakord paari minutiga välja läinud. Rush on aga väga teretulnud  |
Ühinen vähemusega : )
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
11.11.2013 11:10:57
|
|
|
| Imo võiks selle HC snoobitsemise juba lõpetada. Kuna recon on nii OP, siis niikuinii istute kõik põõsas, seega vahet pole mis mode.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
11.11.2013 12:17:19
|
|
|
See 9GAG-i postitus meenutab kangesti obliteration mode-t.
http://9gag.com/gag/aD0d4LK
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha. |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
11.11.2013 12:36:46
|
|
|
Obliteration on nagu mudilaste jalgpall. Pooled ajavad palli taga ja pooled ei jaga matsu välja, mida nad tegema peavad.
Kuid siiski on vahelduseks päris fun
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gzzld
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2012
|
11.11.2013 13:55:55
|
|
|
Tervist!
Pole kordagi veel siin teemas vist sõna võtnud, aga nüüd siis esimest korda. Esiteks tänan inimesi, kes on pannud ülesse Eesti serveri mis toimib ka täitsa okeilt.
Modid on kõik väga head, inimesed lihtsalt peavad õppima koostööd tegema. Aga no publik serverilt ei saagi midagi enamat loota. Lihtsalt peab joppama squadiga, kes vähekenegi tajuvad asja.
Kuna HV server on nüüd mu üks lemmikum( sest rush ja obliteration on lisatud) siis võite mind sõbraks ka lisada. Ingame name on siis BZZLD.
Võiksid need lisada, kes tajuvad rohkem biiti:)
Good luck and keep up the good work!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InsidePC
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
11.11.2013 14:30:32
|
|
|
| gzzld kirjutas: |
Tervist!
Pole kordagi veel siin teemas vist sõna võtnud, aga nüüd siis esimest korda. Esiteks tänan inimesi, kes on pannud ülesse Eesti serveri mis toimib ka täitsa okeilt.
Modid on kõik väga head, inimesed lihtsalt peavad õppima koostööd tegema. Aga no publik serverilt ei saagi midagi enamat loota. Lihtsalt peab joppama squadiga, kes vähekenegi tajuvad asja.
Kuna HV server on nüüd mu üks lemmikum( sest rush ja obliteration on lisatud) siis võite mind sõbraks ka lisada. Ingame name on siis BZZLD.
Võiksid need lisada, kes tajuvad rohkem biiti:)
Good luck and keep up the good work! |
Tiimitöö sujumiseks oleme püsti pannud Teamspeak 3 serveri (IP on minu allkirjas). Õhtupoole ilmselt väike punt jälle koos, eile möllasime kõvasti kopterite ning soomustatud sõidukitega, väga edukalt.
Kõik normaalsed mehed/naised on Teamspeaki igati oodatud ja saab kenasti kokku mängida
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
11.11.2013 14:33:09
|
|
|
| ot: |
| Te ei oleks pidanud TS serveri peale raha raiskama. Oleks saanud tasuta anda. Paar aastat juba üks server käimas. |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
11.11.2013 14:36:20
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| ot: |
| Te ei oleks pidanud TS serveri peale raha raiskama. Oleks saanud tasuta anda. Paar aastat juba üks server käimas. |
|
sama teema mumblega, aga kui tahetakse kulutada las maksavad
juba paar aastat kõikidele tasuta mumble server mumble.carshop.ee port 64738, vajadusel saab privaatseid võtmega kanaleid teha ja mingeid kasutajate ega mahu limiite ei ole
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
11.11.2013 14:40:20
|
|
|
| parm kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| ot: |
| Te ei oleks pidanud TS serveri peale raha raiskama. Oleks saanud tasuta anda. Paar aastat juba üks server käimas. |
|
sama teema mumblega, aga kui tahetakse kulutada las maksavad
juba paar aastat kõikidele tasuta mumble server mumble.carshop.ee port 64738, vajadusel saab privaatseid võtmega kanaleid teha ja mingeid kasutajate ega mahu limiite ei ole |
Ega neid erinevad mumble servereid on mitmeid läbi käinud aegade jooksul, aga kui on raha siis palun väga
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
11.11.2013 14:54:36
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| ot: |
| Te ei oleks pidanud TS serveri peale raha raiskama. Oleks saanud tasuta anda. Paar aastat juba üks server käimas. |
|
5 ja kopikad pole mul probleemi maksta selle serveri eest kuus. Aga noh nüüd juba hilja selle jaoks
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qufi
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2011
|
11.11.2013 15:54:08
|
|
|
Eem ei leia nagu HinnaVaatluse serverit üles seal otsingust, kas keegi saab äkki HV serveri linki visata?
_________________ Origin: Qufi |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|