Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.11.2013 18:19:21 vasta tsitaadiga

Mingid vennad panevad sinise lenduri kostüümiga ringi, mis teema sellega on ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 18:20:47 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mingid vennad panevad sinise lenduri kostüümiga ringi, mis teema sellega on ?

Kuu lennukist/kopterist piloodina välja hüppad siis on see kostüüm seljas vist.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 18:21:03 vasta tsitaadiga

Windwalk kirjutas:
jannu39 kirjutas:
Küsiks korra, et miks serveris pole rush gamemode?


Ka minu toetus rush'le. icon_smile.gif Kui conquest large toob une silma siis rush paneb selle mängu tõeliselt särama. Kõik need mitte midagi ütlevad kaardid on korraga särtsu täis ja ülipõnevad.




Lauri ütles, et siis kui Time limiti fix tuleb, siis on mõeldav.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 18:27:45 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
pohmakas,, nagu ma aru saan on see "softcore" server icon_cry.gif


Kellele seda hardcore'i vaja on, kui normalis kukud samuti hetkega? Arvestades normalis dämmi, siis hardcores ilmselt varba ära lüües kukud surnuna maha.

kuidas kellelegi icon_exclaim.gif , ma jätsin selle pärast demo ka vahele et HC polnud
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.11.2013 18:29:49 vasta tsitaadiga

Häid HC servereid küllaga, nii vene kui rootsi serverid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 18:30:33 vasta tsitaadiga

Serveril tuli esimene crash ka ära icon_neutral.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 18:44:35 vasta tsitaadiga

eZ kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Mingid vennad panevad sinise lenduri kostüümiga ringi, mis teema sellega on ?

Kuu lennukist/kopterist piloodina välja hüppad siis on see kostüüm seljas vist.


Mitte vist, vaid nii ongi. Pilooti vorm on see.

CTF tulek on hea uudis.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 18:49:42 vasta tsitaadiga

sander989, Rushis küll aja limiiti ei ole vaja, peaasi et üle aru ticketeid ei ole
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 10.11.2013 19:12:54 vasta tsitaadiga

Et asi lihtsam oleks Rush gamemode valimisel thumbs_up.gif
http://www.easypolls.net/poll.html?p=527fb011e4b0988a5cf27bdf
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabu-kabu
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2005




sõnum 10.11.2013 19:25:37 vasta tsitaadiga

ei no minge sooja kohta, siiani suht parim mäng ja 100% boost ka peal ja keski töllakas lasi maja õhku JÄLLE. kergelt võtab tuju ära, nüüd ei saa enne sisse logida kui round läbi. AHVIKARI. Admin peaks julgelt sellistele vendadele banaani pistma... Kui esimese hoiatuse peale ära ei lõpeta saab kicki ja loodetavasti tuleb queuest keegi normaalsem, kes ka jutust aru saab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 19:30:03 vasta tsitaadiga

Kuid on ka ju neid, kes ei ole teadlik, et selline asi serverile crashi tekitab. Nt mina kui siine aktiivne külastaja sain sellest teada vaid siit teemast. Muidu poleks vast teada saanudki, kui juhuslikult ei oleks kuskil selle probleemi otsa netis komistanud või serveris keegi öelnud.
Tuleks vastavasisuline teade panna serveris jooksma, kui see võimalik. Siis asi kõigile selge loodetavasti.

Või hoiatatigi sellest, kuid ikka lasti õhku?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 19:31:00 vasta tsitaadiga

Hoiatasin mitu korda, et maja õhku lasta ei tohi. Sai süüdlane nädalase banaani omale.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabu-kabu
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2005




sõnum 10.11.2013 19:34:11 vasta tsitaadiga

kes see intelligent oli kui küsida tohib?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 19:37:15 vasta tsitaadiga

Miski sakslane oli.
Rank 14, niiet peaks ometi teadlik olema küll sellest veast ja lugemisoskus peaks olemas olema, korduvalt hoiatasin, et ei tohi õhku lasta.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabu-kabu
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2005




sõnum 10.11.2013 19:40:36 vasta tsitaadiga

palju ticketeid veel järgi on tahaks joinida, aga ei taha vana tulemust seepi lasta.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 19:45:26 vasta tsitaadiga

300 ticketit veel.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.11.2013 19:46:20 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Battlelogi voice kohepealt veel infot natuke,

http://battlelog.battlefield.com/bf4/settings/voice/

Sellele lingile klikkides saate ligi battlelogi voice settingutele (mina menüüdest ei suutnud seda kohta leida), sealt saab sättida kas hotkeyga voice või voice activation.


Lisaks veel https://twitter.com/BFDaily/status/399451483046830081/photo/1


Kuhu siis Wake island jääb, ei saa ju ometi traditsiooni murda.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 19:52:27 vasta tsitaadiga

Järgmine kord server tühjaks saab (öösel), panen rushi ka rotationisse ja löön gamemoded segamini, et koguaeg tuimalt sama mode järjest poleks.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.11.2013 19:55:19 vasta tsitaadiga

hea mõte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 21:38:25 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Järgmine kord server tühjaks saab (öösel), panen rushi ka rotationisse ja löön gamemoded segamini, et koguaeg tuimalt sama mode järjest poleks.


Hea uudis thumbs_up.gif Peale kooli hea madistada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 21:39:31 vasta tsitaadiga

keegi kohalikest ka bf4 ja premiumi keysi müüb, rahakott jäi autosse ja mitte ei viitsi järgi minna icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.11.2013 22:00:00 vasta tsitaadiga

Mis pont sellel juhtmega ja piiksuval kohvril on ? vajutasin e ja mingi lampi kohas käis räme pauk
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 22:11:02 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mis pont sellel juhtmega ja piiksuval kohvril on ? vajutasin e ja mingi lampi kohas käis räme pauk

Minumeelest oli see mingis mapis (mingi highway vms.) "levelution" (kirjutasin vist õigesti). Ehksiis kui neid juhtmeid/kaableid vaatad, kuhu viib, siis seal kohas peaks pauk käima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 10.11.2013 22:35:41 vasta tsitaadiga

IED tee ääres. Vastase armor tuleb siis vajuta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.11.2013 22:42:35 vasta tsitaadiga

See oli keset rohumaad icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 22:52:23 vasta tsitaadiga

Hell yesh ! Järjekordsed "god adminid" möllavad. Lasen "meister piloote" tunguskaga alla, siis kickime et lahti saada nuhtlusest, way to go thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 10.11.2013 22:54:08 vasta tsitaadiga

tänasest ei lase enam yldse mängida. 1 -5 min ja mang jookseb kinni.
varem polnud yhtegi probleemi.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 10.11.2013 23:08:59 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal domination shangais või HC lockeris. Shangais roof party on vägev asi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 00:17:38 vasta tsitaadiga

format666 kirjutas:
tänasest ei lase enam yldse mängida. 1 -5 min ja mang jookseb kinni.
varem polnud yhtegi probleemi.


Tekkis mul sama jama nüüd. Crashib peale paari minutit mängimist. Varasemalt täna aga hakkas samuti tavapäratult palju crashima mäng. Jube, kui bugine.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 00:47:33 vasta tsitaadiga

Täna sai siis kõvasti liiferi, jannu39 ja sander989-ga teamspeaki abil tiimitööd tehtud, enam teisiti ei soovigi mängida icon_razz.gif
Mängukogemus ikka kordades võimsam nii icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 00:51:33 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Täna sai siis kõvasti liiferi, jannu39 ja sander989-ga teamspeaki abil tiimitööd tehtud, enam teisiti ei soovigi mängida icon_razz.gif
Mängukogemus ikka kordades võimsam nii icon_smile.gif



See oli ikka jah ülikõva. See veel eriti kus Zavodis 5kesti ühes squadis ja kõik teamspeakis olid, korralikult sai ära tehtud thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 01:29:51 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Täna sai siis kõvasti liiferi, jannu39 ja sander989-ga teamspeaki abil tiimitööd tehtud, enam teisiti ei soovigi mängida icon_razz.gif
Mängukogemus ikka kordades võimsam nii icon_smile.gif



See oli ikka jah ülikõva. See veel eriti kus Zavodis 5kesti ühes squadis ja kõik teamspeakis olid, korralikult sai ära tehtud thumbs_up.gif

Kopteri repair b*tchid ja spotter thumbs_up.gif icon_lol.gif

Mängupäev on lõppenud, mul 'tööpäev' veel veidike kestab.
Serveri muudatused
Nimi: HinnaVaatlus - ALL MAPS CQL, RUSH & OBLITERATION
Map rotation:
Spoiler Spoiler Spoiler


Map rotationi lõin random.org abil. Muudatuste soovimiseks andke teada.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 01:34:37 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
sander989 kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Täna sai siis kõvasti liiferi, jannu39 ja sander989-ga teamspeaki abil tiimitööd tehtud, enam teisiti ei soovigi mängida icon_razz.gif
Mängukogemus ikka kordades võimsam nii icon_smile.gif



See oli ikka jah ülikõva. See veel eriti kus Zavodis 5kesti ühes squadis ja kõik teamspeakis olid, korralikult sai ära tehtud thumbs_up.gif

Kopteri repair b*tchid ja spotter thumbs_up.gif icon_lol.gif



114 repairi, pole probleem icon_biggrin.gif
12-16 asetus meeldib eriti map rotationis.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 01:35:21 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Rambo ei passi põõsas
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 01:35:28 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
sander989 kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Täna sai siis kõvasti liiferi, jannu39 ja sander989-ga teamspeaki abil tiimitööd tehtud, enam teisiti ei soovigi mängida icon_razz.gif
Mängukogemus ikka kordades võimsam nii icon_smile.gif



See oli ikka jah ülikõva. See veel eriti kus Zavodis 5kesti ühes squadis ja kõik teamspeakis olid, korralikult sai ära tehtud thumbs_up.gif

Kopteri repair b*tchid ja spotter thumbs_up.gif icon_lol.gif



114 repairi, pole probleem icon_biggrin.gif
12-16 asetus meeldib eriti map rotationis.

Ehk tuleks seda muuta, et samad mapid järjest on?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 01:37:28 vasta tsitaadiga

Mulle sobib just niimoodi. Aga eks tuleb vaadata mis ülejäänud arvavad.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 09:05:51 vasta tsitaadiga

Ma vist see vähemus kes seda obli mode eriti ei taha. Igakord paari minutiga välja läinud. Rush on aga väga teretulnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 09:40:50 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Ma vist see vähemus kes seda obli mode eriti ei taha. Igakord paari minutiga välja läinud. Rush on aga väga teretulnud thumbs_up.gif


Ühinen vähemusega : )
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 11.11.2013 11:10:57 vasta tsitaadiga

Imo võiks selle HC snoobitsemise juba lõpetada. Kuna recon on nii OP, siis niikuinii istute kõik põõsas, seega vahet pole mis mode.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 12:14:23 vasta tsitaadiga

Well...
http://www.easypolls.net/poll.html?p=5280a455e4b0988a5cf27e87

icon_lol.gif


viimati muutis pohmakas, 11.11.2013 12:33:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 11.11.2013 12:17:19 vasta tsitaadiga

See 9GAG-i postitus meenutab kangesti obliteration mode-t.

http://9gag.com/gag/aD0d4LK

_________________
Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 12:36:46 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
See 9GAG-i postitus meenutab kangesti obliteration mode-t.

http://9gag.com/gag/aD0d4LK

Obliteration on nagu mudilaste jalgpall. Pooled ajavad palli taga ja pooled ei jaga matsu välja, mida nad tegema peavad.
Kuid siiski on vahelduseks päris fun icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gzzld
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2012




sõnum 11.11.2013 13:55:55 vasta tsitaadiga

Tervist!

Pole kordagi veel siin teemas vist sõna võtnud, aga nüüd siis esimest korda. Esiteks tänan inimesi, kes on pannud ülesse Eesti serveri mis toimib ka täitsa okeilt.
Modid on kõik väga head, inimesed lihtsalt peavad õppima koostööd tegema. Aga no publik serverilt ei saagi midagi enamat loota. Lihtsalt peab joppama squadiga, kes vähekenegi tajuvad asja.

Kuna HV server on nüüd mu üks lemmikum( sest rush ja obliteration on lisatud) siis võite mind sõbraks ka lisada. Ingame name on siis BZZLD.

Võiksid need lisada, kes tajuvad rohkem biiti:)

Good luck and keep up the good work!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InsidePC
HV kasutaja
InsidePC

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 14:06:10 vasta tsitaadiga

Mängin peagu igapäevaselt nii, et võite mind ka listi lisada kes taha/viitsib.
Ingame: Al1as

Kes tahab pelada Operation Locker -it siis see on minu server ja kõik eestlased teretulnud ning ka eesti keel lubatud icon_smile.gif
http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/3155af72-3585-4d66-bdad-6a5bf2b87616/EU-IMS-House-of-Fun-24-7-Operation-Locker/

_________________
If you design it, it will break.
If you fix it and it's not broke it will be ruined.
If you just walk away you can't make it any worse.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 14:30:32 vasta tsitaadiga

gzzld kirjutas:
Tervist!

Pole kordagi veel siin teemas vist sõna võtnud, aga nüüd siis esimest korda. Esiteks tänan inimesi, kes on pannud ülesse Eesti serveri mis toimib ka täitsa okeilt.
Modid on kõik väga head, inimesed lihtsalt peavad õppima koostööd tegema. Aga no publik serverilt ei saagi midagi enamat loota. Lihtsalt peab joppama squadiga, kes vähekenegi tajuvad asja.

Kuna HV server on nüüd mu üks lemmikum( sest rush ja obliteration on lisatud) siis võite mind sõbraks ka lisada. Ingame name on siis BZZLD.

Võiksid need lisada, kes tajuvad rohkem biiti:)

Good luck and keep up the good work!

Tiimitöö sujumiseks oleme püsti pannud Teamspeak 3 serveri (IP on minu allkirjas). Õhtupoole ilmselt väike punt jälle koos, eile möllasime kõvasti kopterite ning soomustatud sõidukitega, väga edukalt.
Kõik normaalsed mehed/naised on Teamspeaki igati oodatud ja saab kenasti kokku mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 14:33:09 vasta tsitaadiga

ot:
Te ei oleks pidanud TS serveri peale raha raiskama. Oleks saanud tasuta anda. Paar aastat juba üks server käimas.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2013 14:36:20 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
ot:
Te ei oleks pidanud TS serveri peale raha raiskama. Oleks saanud tasuta anda. Paar aastat juba üks server käimas.


sama teema mumblega, aga kui tahetakse kulutada las maksavad

juba paar aastat kõikidele tasuta mumble server mumble.carshop.ee port 64738, vajadusel saab privaatseid võtmega kanaleid teha ja mingeid kasutajate ega mahu limiite ei ole

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 14:40:20 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
ufo56 kirjutas:
ot:
Te ei oleks pidanud TS serveri peale raha raiskama. Oleks saanud tasuta anda. Paar aastat juba üks server käimas.


sama teema mumblega, aga kui tahetakse kulutada las maksavad

juba paar aastat kõikidele tasuta mumble server mumble.carshop.ee port 64738, vajadusel saab privaatseid võtmega kanaleid teha ja mingeid kasutajate ega mahu limiite ei ole

Ega neid erinevad mumble servereid on mitmeid läbi käinud aegade jooksul, aga kui on raha siis palun väga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 14:54:36 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
ot:
Te ei oleks pidanud TS serveri peale raha raiskama. Oleks saanud tasuta anda. Paar aastat juba üks server käimas.



5 ja kopikad pole mul probleemi maksta selle serveri eest kuus. Aga noh nüüd juba hilja selle jaoks icon_razz.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 15:54:08 vasta tsitaadiga

Eem ei leia nagu HinnaVaatluse serverit üles seal otsingust, kas keegi saab äkki HV serveri linki visata?
_________________
Origin: Qufi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.