Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 16:05:38 vasta tsitaadiga

dstar, Kuida sa ilma Snapmaticuta ingame pilti teed icon_question.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 28.10.2013 16:53:20 vasta tsitaadiga

Imo ta on lihtsalt socialclubi lehelt pildi URL võtnud.
(parem click pildil-''copy image url'')
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kauposss
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2005




sõnum 28.10.2013 17:53:54 vasta tsitaadiga

Läbitud 76% mängust ja ikka on mu kolm meest vaesed kui kirikurotid. Viimati sai siis Maze pank kullast tühjaks tehtud. Ette viskas kirja, et kõik sellid said 20 milli, kuid raha pole. Ostsin Air Emu aktsiaid. Lasin kogu lennuvälja põhimõtteliselt õhku ja põgenesin ühe väikelennukiga (mitte AIR Emu omaga) minema. Börsil ei muutunud sest midagi. Kas tõesti on nii, et rikkaks saab alles siis, kui mäng sisuliselt läbi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 17:57:42 vasta tsitaadiga

kauposss kirjutas:
Läbitud 76% mängust ja ikka on mu kolm meest vaesed kui kirikurotid. Viimati sai siis Maze pank kullast tühjaks tehtud. Ette viskas kirja, et kõik sellid said 20 milli, kuid raha pole. Ostsin Air Emu aktsiaid. Lasin kogu lennuvälja põhimõtteliselt õhku ja põgenesin ühe väikelennukiga (mitte AIR Emu omaga) minema. Börsil ei muutunud sest midagi. Kas tõesti on nii, et rikkaks saab alles siis, kui mäng sisuliselt läbi?


täpselt, sa vastasid enda küsimusele
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 18:44:14 vasta tsitaadiga

Ma küll ei märganud et oleks SP jooksul papist puudust tulnud.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2013 19:25:02 vasta tsitaadiga

Ma lõpetasin GTAs kõik missioonid ja nüüd on igal tegelasel mul natuke üle 2 miljardi, et nüüd pole rahast puudust icon_smile.gif
Aga küsimus on selline, et mul oli veel ostetud aktsiaid umbes 400 miljoni $ aga neid maha müüa ei õnnestu. Kas kellelgi on veel selline probleem? Mäng nagu ei laseks üle kindla summa raha omada...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 19:33:16 vasta tsitaadiga

Lesteri missioonid on abiks raha tekitamiseks börsil. Enda viimane investeering lõppes nii:
Spoiler Spoiler Spoiler
Nüüd kõik mis saab, ostetud ja 1,7 miljardit järgi icon_biggrin.gif

eddvin, rahal on cap peal jah. Umbes 2,1 miljardi juures.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 28.10.2013 19:40:22 vasta tsitaadiga

Enda masin
60% kuulikindel
kuulikindlad rehvid
kiirendus põhjas (turbo)

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 28.10.2013 22:18:23 vasta tsitaadiga

Kas see on mingi bug, et ma ei näe mitte kedagi online?
Saan alati tühja servu ja kui joinida tahan kuhugi, siis paneb mind hostiks...

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivokewok
HV vaatleja

liitunud: 13.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 22:49:40 vasta tsitaadiga

Mul sõbral täpselt sama probleem. Forever alone online icon_biggrin.gif
Proovisime igat moodi aga midagi tolku polnud, server tühi koguaeg ja loomikult teeb mänge valides alati hostiks.
Ise mängin, siis server pungis rahvast ja pole kordagi mingit probleemi olnud. Tema minu mängu saab tulla ja ainult nimodi saabki online laksida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 22:58:05 vasta tsitaadiga

mingi NATi teema?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MafJose
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 03:37:21 vasta tsitaadiga

Tundub jah mingi networki värk olevat. Mul siin vahepeal jamas samamoodi. Aitas see kui PS3 ühendasin wifiga manuaalselt - ei tea miks see aitas aga nii oli. Muidugi võivad olla sul mingi pordi või NATi teema ka, samas olin ise vahepeal Elisa 3G-ga millel NAT3 ja töötas kõik korralikult.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 30.10.2013 14:29:41 vasta tsitaadiga

Kust ma Eesti servereid leiaks ?
Viskab mind kogu aeg kuhugi lambi kohta...
Teiseks, kuidas raha teenida ? Poode röövida ja mentide eest ära ka ei viitsi kogu aeg kimada... kopa viskab ette kopp.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MafJose
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 18:50:09 vasta tsitaadiga

Liitu mingi Eesti crew-iga.
Kiireks raha ja xp saamiseks soovitan teha Down the Drain võidusõitu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 30.10.2013 22:17:50 vasta tsitaadiga

Criminal Records võidusõidus 1 ring alla 30 sekundi, see ka suht hea, kui tahad grindida.
4kesi peaks kõige kasulikum olema teha. Alates 5st osalejast võitja rp ja cash ei kasva.


viimati muutis battlear 31.10.2013 16:33:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 16:23:42 vasta tsitaadiga

Ostsin ka live endale. Võite lisada : LiftedSugar
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 01.11.2013 23:21:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Update (Nov 1): Currently, we expect the next title update (1.05) addressing player progress loss issues to be available sometime early next week. Following that, we hope to deliver everyone’s GTA$ Stimulus Package before the end of next week. A big thank you to GTA Online players worldwide for your continued patience and understanding and we will continue to keep you all updated.


http://socialclub.rockstargames.com/news/article/51636/grand-theft-auto-online-update
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 02.11.2013 11:07:41 vasta tsitaadiga

Võite samuti lisada, siis vähemalt on äkki on keegi kes kohe maha ei killi , kui ühes serveris mängida icon_biggrin.gif Kasutaja on E30ESTONIA
Krdi närvi ajab , kogu aeg keegi snaibib maha, endal mingi väike uuzi millega ei tee shittaagi icon_evil.gif
Mis RANK olema peab, et snaiprini jõuda ?
Ja võite nimetada mõnda Eesti crew-d ka...
Avastasin, et autosid saab maha müüa LS Customis, uhkemad autod maksavad 8000+ $ ja tundub ,et niimodi on kõige kiirem viis raha teha. Müüd auto maha, paned mängu kinni, lähed uuesti mängu ja müüd uue maha... thumbs_up.gif
Pole saanud rohkem kui 3000$ mitte ühegi missiooniga seega suht tüütuks muutub nende tegemine icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 02.11.2013 11:59:31 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
Müüd auto maha, paned mängu kinni, lähed uuesti mängu ja müüd uue maha... thumbs_up.gif


Tea kas see mängu kinnipanemine midagi ikka aitab. Mängus saab iga päev ära müüa ühe auto. Mängu üks päev on meie ajas 48 minutit. Pole vist vahet kas mäng kinni või lahti, mänguaeg peaks ikka ühtemoodi edasi liikuma. Vaevalt, et lähed mängust välja ja kohe tagasi ning aeg järsku mitu päeva edasi liikunud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 12:13:29 vasta tsitaadiga

Durin, snaiper tuleb mu teada suht pika mängu peale, mingi level 40 kanti, kui ma ei eksi.. aga üldiselt ei tohiks server sind sellistega väga kokku visata. minul mingi level 15 kanti ja pole veel kordagi kuskilt katuselt kuuli saanud kuklasse icon_smile.gif
muidugi alati saad ju vaadata ka nimekirjast, et mis leveli vennad sees on.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 02.11.2013 13:03:53 vasta tsitaadiga

Lisage listi , teeb mängu icon_cool.gif
E30ESTONIA
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 13:30:01 vasta tsitaadiga

iFruit nüüd ka androidile saadaval ametlikult icon_cool.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 02.11.2013 16:16:22 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
Võite samuti lisada, siis vähemalt on äkki on keegi kes kohe maha ei killi , kui ühes serveris mängida icon_biggrin.gif Kasutaja on E30ESTONIA
Krdi närvi ajab , kogu aeg keegi snaibib maha, endal mingi väike uuzi millega ei tee shittaagi icon_evil.gif
Mis RANK olema peab, et snaiprini jõuda ?
Ja võite nimetada mõnda Eesti crew-d ka...
Avastasin, et autosid saab maha müüa LS Customis, uhkemad autod maksavad 8000+ $ ja tundub ,et niimodi on kõige kiirem viis raha teha. Müüd auto maha, paned mängu kinni, lähed uuesti mängu ja müüd uue maha... thumbs_up.gif
Pole saanud rohkem kui 3000$ mitte ühegi missiooniga seega suht tüütuks muutub nende tegemine icon_confused.gif

''Legaalselt'' saad 1 auto iga 48 minuti tagant müüa.

Kui juba glitchid, siis siin on vähe etem viis
http://www.youtube.com/watch?v=BK8-oeVqQFU
Tõenäoliselt uue nädala alguses patchitakse ära.

edit: Mine Ammunationisse ja vaata, mis lvl sniper tuleb
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 17:41:05 vasta tsitaadiga

battlear, siiamaani siuke auto glitch? icon_lol.gif See mingi kuu aega juba olnud seal.. ise ennast ei tõmba enam kuidagi Online.. noo nii metsa see keeratud oma bugide, chiitidega. Ootan vist PC oma ära enne kui netis pelama hakkan.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 02.11.2013 17:49:02 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
battlear, siiamaani siuke auto glitch? icon_lol.gif See mingi kuu aega juba olnud seal.. ise ennast ei tõmba enam kuidagi Online.. noo nii metsa see keeratud oma bugide, chiitidega. Ootan vist PC oma ära enne kui netis pelama hakkan.


No mis seal nii metsa keeratud on? Endal töötab küll kenasti. Sulle vist lihtsalt ei meeldi, et need kes "chiite" ja glitche ära kasutavad, on sinust nii palju kaugemale jõudnud? Sinu mängu see küll absoluutselt ei mõjuta.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MafJose
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 17:58:31 vasta tsitaadiga

Kui Onlinet mängida ainult raha, RP ja autode pärast siis jah võib isu ära kaduda. Minu arust pigem huvitavam seal koos teistega möllata ja pulli teha. Suht savi mitu milli sul kontol on ja igasugu raha/autode glitchid ei tohiks ka segada otsest mängimist.
Nüüd varsti veel uut contenti tulemas nii Onlinesse kui ka Single Playerisse, väga igav ei tohiks hakata...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 02.11.2013 21:19:29 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
battlear, siiamaani siuke auto glitch? icon_lol.gif See mingi kuu aega juba olnud seal.. ise ennast ei tõmba enam kuidagi Online.. noo nii metsa see keeratud oma bugide, chiitidega. Ootan vist PC oma ära enne kui netis pelama hakkan.


Ma ausalt öeldes pead ei anna, aga kuna ühetgi patchi pole tulnud, siis peaks töötama, kommentaarid väidavad ka seda.

Olen rank 83, RP-d on täitsa ausalt teenitud, aga seda glitchi kasutasin küll. Ausalt olen teeninud selle ajaga 4 miljonit, glitchiga teenisin 11 miljonit kokku ja ostsin kõik, mis süda ihkas. Rank 83 jõudmine võttis mul aega 125+ h, selle ajaga sai kõik content, mis hetkel saadaval on, ära mängitud ja hakkas igav. Glitchisin, ostsin tanki ja buzzardi ja kiired autod garaazi, et teha freeroamis veelgi rohkem lollusi, mis on ka minu arvates kindlasti üks funimaid asju kogu mängu juures.

Uus content ära tuleb, võtab mängu uuesti ette ja teeb rank 100 ära, see achivement veel jäänud ainult.

Btw, Gtaforumsis oli mingi rank 100, kes oli ausalt mängides teeninud 4 miljonit. Eks see teenistus sõltub ka sellest, mida teed.


edit: Sinu online kogemust need chiitid ja glitchid ei tohiks väga mõjutada, egas keegi sinust tugevam selle raha pärast ei ole, relvade jms nodi jaoks jätkub raha küll.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 06.11.2013 18:29:42 vasta tsitaadiga

Kuidas te onlines mängijaid leiate, kui näiteks mõnda missiooni hostite? Autoinvite mängijate leidmiseks töötab ikka väga väikestel tuuridel...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2013 13:56:09 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
iFruit nüüd ka androidile saadaval ametlikult icon_cool.gif

Ja on räme saast! Crashib, ei lae garaaži ära ja läägib kohutavalt vahepeal mängides.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2013 14:36:11 vasta tsitaadiga

GTA Online $500,000 Stimulus Package Starts Now
Rahalaevad on teel thumbs_up.gif
Kas keegi on enda oma juba kätte saanud?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 07.11.2013 14:52:06 vasta tsitaadiga

Electrical kirjutas:
Kas keegi on enda oma juba kätte saanud?

Olen saanud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2013 15:23:32 vasta tsitaadiga

rahakogumine ongi ainukene huvitav tegevus selles mängus ning kui kohe raha kätte antakse siis mis point mängul üldse on?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 07.11.2013 15:41:26 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
rahakogumine ongi ainukene huvitav tegevus selles mängus ning kui kohe raha kätte antakse siis mis point mängul üldse on?


No see nende poolt antav ei ole nüüd küll mingi eriline summa. Paar natukenegi normaalsemat autot saad osta ja ongi juba läinud. Su jutust jääb mulje, et sellega saab kohe kõik mida hing ihaldab osta ja rohkem enam vaja ei lähegi.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2013 17:38:20 vasta tsitaadiga

firemark, Eks igalühel omad eesmärgid, ma mängin ikka sellel eesmärgil, et mängust maksimum lõbu saada, raha tuleb selle käigus. Tuleb siiski tunnistada, et kõik need deathmatchid, race'd ja kõik muu kompott ammendavad end maru kiirelt. Aga eks üldine kogemus oleneb muidugi kambast kellega koos mängida kh.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2013 22:07:50 vasta tsitaadiga

Electrical kirjutas:

Kas keegi on enda oma juba kätte saanud?


Ma sain ka enda raha kätte ja jõudsin juba korteri soetada. icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 02:08:24 vasta tsitaadiga

Kas see 500k anti kõigile? Sain ise sama summa, aga mille eest, ei tea...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 03:13:42 vasta tsitaadiga

No ei mõista mis jama on, alati kui online lähen, olen alati üksi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 08.11.2013 09:14:30 vasta tsitaadiga

dstar, raha said need, kes oktoobris mängisid, oli nö. lohutus bug'ide eest.
lxx2, pordid on kinni ehk?


viimati muutis Defeee 08.11.2013 18:22:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 10:17:55 vasta tsitaadiga

Kõik kes oktoobris mängu mänginud on vähemalt korra onlines.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 14:34:06 vasta tsitaadiga

Kellelgi GTA V x-boxi oma on laenata ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 20:02:09 vasta tsitaadiga

Kas nad ei pidanud seda poolt miljonit kahes osas maksma??
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 20:31:17 vasta tsitaadiga

Kes siit üldse onlines mängivad? Lisage F Kozl endale listi vmt.
tekitasin aastase goldi täna ja nüüd näpud veidi sügelevad thumbs_up.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 09.11.2013 11:08:11 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Kes siit üldse onlines mängivad? Lisage F Kozl endale listi vmt.
tekitasin aastase goldi täna ja nüüd näpud veidi sügelevad thumbs_up.gif


Kas nimi peaks olema FKozl ? Sest tühikut nimes ta seal vist ei tunnista.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 11:29:44 vasta tsitaadiga

Durin, Xboxil peaks lubama, ps3 peal jah ei saa panna.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 15:08:53 vasta tsitaadiga

ot:
Kas GTA V reklaamid on juba ammu TAKi bussidel olnud?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kauposss
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.11.2013 15:00:00 vasta tsitaadiga

suht tume crewga liitumise osas. Kas keegi saab mind ka kuhugi listi lisada? Kauposss.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 17:21:49 vasta tsitaadiga

Palju teil playereid MP's on? Ise just alustasin ja näen suurel mapil kokku ainult 3 playerit icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 17:27:20 vasta tsitaadiga

Järelikult seal serveris siis pole rohkem mängijaid kui 3...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 17:34:46 vasta tsitaadiga

see gta5 online mängimine hakkab vaibuma vaikselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 17:37:57 vasta tsitaadiga

Saab seal kuskil serverit ka vahetada? 3 playeriga on küll väga lamp icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.