|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
28.10.2013 16:05:38
|
|
|
dstar, Kuida sa ilma Snapmaticuta ingame pilti teed
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
28.10.2013 16:53:20
|
|
|
Imo ta on lihtsalt socialclubi lehelt pildi URL võtnud.
(parem click pildil-''copy image url'')
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kauposss
HV vaatleja
liitunud: 04.04.2005
|
28.10.2013 17:53:54
|
|
|
| Läbitud 76% mängust ja ikka on mu kolm meest vaesed kui kirikurotid. Viimati sai siis Maze pank kullast tühjaks tehtud. Ette viskas kirja, et kõik sellid said 20 milli, kuid raha pole. Ostsin Air Emu aktsiaid. Lasin kogu lennuvälja põhimõtteliselt õhku ja põgenesin ühe väikelennukiga (mitte AIR Emu omaga) minema. Börsil ei muutunud sest midagi. Kas tõesti on nii, et rikkaks saab alles siis, kui mäng sisuliselt läbi?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
28.10.2013 17:57:42
|
|
|
| kauposss kirjutas: |
| Läbitud 76% mängust ja ikka on mu kolm meest vaesed kui kirikurotid. Viimati sai siis Maze pank kullast tühjaks tehtud. Ette viskas kirja, et kõik sellid said 20 milli, kuid raha pole. Ostsin Air Emu aktsiaid. Lasin kogu lennuvälja põhimõtteliselt õhku ja põgenesin ühe väikelennukiga (mitte AIR Emu omaga) minema. Börsil ei muutunud sest midagi. Kas tõesti on nii, et rikkaks saab alles siis, kui mäng sisuliselt läbi? |
täpselt, sa vastasid enda küsimusele
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
28.10.2013 18:44:14
|
|
|
Ma küll ei märganud et oleks SP jooksul papist puudust tulnud.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
28.10.2013 19:25:02
|
|
|
Ma lõpetasin GTAs kõik missioonid ja nüüd on igal tegelasel mul natuke üle 2 miljardi, et nüüd pole rahast puudust
Aga küsimus on selline, et mul oli veel ostetud aktsiaid umbes 400 miljoni $ aga neid maha müüa ei õnnestu. Kas kellelgi on veel selline probleem? Mäng nagu ei laseks üle kindla summa raha omada...
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
28.10.2013 19:33:16
|
|
|
Lesteri missioonid on abiks raha tekitamiseks börsil. Enda viimane investeering lõppes nii:
Spoiler 
Nüüd kõik mis saab, ostetud ja 1,7 miljardit järgi
eddvin, rahal on cap peal jah. Umbes 2,1 miljardi juures.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
28.10.2013 19:40:22
|
|
|
Enda masin
60% kuulikindel
kuulikindlad rehvid
kiirendus põhjas (turbo)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
28.10.2013 22:18:23
|
|
|
Kas see on mingi bug, et ma ei näe mitte kedagi online?
Saan alati tühja servu ja kui joinida tahan kuhugi, siis paneb mind hostiks...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivokewok
HV vaatleja
liitunud: 13.06.2008
|
28.10.2013 22:49:40
|
|
|
Mul sõbral täpselt sama probleem. Forever alone online
Proovisime igat moodi aga midagi tolku polnud, server tühi koguaeg ja loomikult teeb mänge valides alati hostiks.
Ise mängin, siis server pungis rahvast ja pole kordagi mingit probleemi olnud. Tema minu mängu saab tulla ja ainult nimodi saabki online laksida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
28.10.2013 22:58:05
|
|
|
mingi NATi teema?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MafJose
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2013
|
29.10.2013 03:37:21
|
|
|
| Tundub jah mingi networki värk olevat. Mul siin vahepeal jamas samamoodi. Aitas see kui PS3 ühendasin wifiga manuaalselt - ei tea miks see aitas aga nii oli. Muidugi võivad olla sul mingi pordi või NATi teema ka, samas olin ise vahepeal Elisa 3G-ga millel NAT3 ja töötas kõik korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
30.10.2013 14:29:41
|
|
|
Kust ma Eesti servereid leiaks ?
Viskab mind kogu aeg kuhugi lambi kohta...
Teiseks, kuidas raha teenida ? Poode röövida ja mentide eest ära ka ei viitsi kogu aeg kimada... kopa viskab ette
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MafJose
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2013
|
30.10.2013 18:50:09
|
|
|
Liitu mingi Eesti crew-iga.
Kiireks raha ja xp saamiseks soovitan teha Down the Drain võidusõitu.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
30.10.2013 22:17:50
|
|
|
Criminal Records võidusõidus 1 ring alla 30 sekundi, see ka suht hea, kui tahad grindida.
4kesi peaks kõige kasulikum olema teha. Alates 5st osalejast võitja rp ja cash ei kasva.
viimati muutis battlear 31.10.2013 16:33:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnjack
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2012
|
31.10.2013 16:23:42
|
|
|
| Ostsin ka live endale. Võite lisada : LiftedSugar
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
01.11.2013 23:21:02
|
|
|
| tsitaat: |
| Update (Nov 1): Currently, we expect the next title update (1.05) addressing player progress loss issues to be available sometime early next week. Following that, we hope to deliver everyone’s GTA$ Stimulus Package before the end of next week. A big thank you to GTA Online players worldwide for your continued patience and understanding and we will continue to keep you all updated. |
http://socialclub.rockstargames.com/news/article/51636/grand-theft-auto-online-update
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
02.11.2013 11:07:41
|
|
|
Võite samuti lisada, siis vähemalt on äkki on keegi kes kohe maha ei killi , kui ühes serveris mängida Kasutaja on E30ESTONIA
Krdi närvi ajab , kogu aeg keegi snaibib maha, endal mingi väike uuzi millega ei tee shittaagi
Mis RANK olema peab, et snaiprini jõuda ?
Ja võite nimetada mõnda Eesti crew-d ka...
Avastasin, et autosid saab maha müüa LS Customis, uhkemad autod maksavad 8000+ $ ja tundub ,et niimodi on kõige kiirem viis raha teha. Müüd auto maha, paned mängu kinni, lähed uuesti mängu ja müüd uue maha...
Pole saanud rohkem kui 3000$ mitte ühegi missiooniga seega suht tüütuks muutub nende tegemine
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
02.11.2013 11:59:31
|
|
|
| Durin kirjutas: |
Müüd auto maha, paned mängu kinni, lähed uuesti mängu ja müüd uue maha... |
Tea kas see mängu kinnipanemine midagi ikka aitab. Mängus saab iga päev ära müüa ühe auto. Mängu üks päev on meie ajas 48 minutit. Pole vist vahet kas mäng kinni või lahti, mänguaeg peaks ikka ühtemoodi edasi liikuma. Vaevalt, et lähed mängust välja ja kohe tagasi ning aeg järsku mitu päeva edasi liikunud.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
02.11.2013 12:13:29
|
|
|
Durin, snaiper tuleb mu teada suht pika mängu peale, mingi level 40 kanti, kui ma ei eksi.. aga üldiselt ei tohiks server sind sellistega väga kokku visata. minul mingi level 15 kanti ja pole veel kordagi kuskilt katuselt kuuli saanud kuklasse
muidugi alati saad ju vaadata ka nimekirjast, et mis leveli vennad sees on.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
02.11.2013 13:03:53
|
|
|
Lisage listi , teeb mängu
E30ESTONIA
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
02.11.2013 13:30:01
|
|
|
iFruit nüüd ka androidile saadaval ametlikult
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
02.11.2013 16:16:22
|
|
|
| Durin kirjutas: |
Võite samuti lisada, siis vähemalt on äkki on keegi kes kohe maha ei killi , kui ühes serveris mängida Kasutaja on E30ESTONIA
Krdi närvi ajab , kogu aeg keegi snaibib maha, endal mingi väike uuzi millega ei tee shittaagi
Mis RANK olema peab, et snaiprini jõuda ?
Ja võite nimetada mõnda Eesti crew-d ka...
Avastasin, et autosid saab maha müüa LS Customis, uhkemad autod maksavad 8000+ $ ja tundub ,et niimodi on kõige kiirem viis raha teha. Müüd auto maha, paned mängu kinni, lähed uuesti mängu ja müüd uue maha...
Pole saanud rohkem kui 3000$ mitte ühegi missiooniga seega suht tüütuks muutub nende tegemine  |
''Legaalselt'' saad 1 auto iga 48 minuti tagant müüa.
Kui juba glitchid, siis siin on vähe etem viis
http://www.youtube.com/watch?v=BK8-oeVqQFU
Tõenäoliselt uue nädala alguses patchitakse ära.
edit: Mine Ammunationisse ja vaata, mis lvl sniper tuleb
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.11.2013 17:41:05
|
|
|
battlear, siiamaani siuke auto glitch? See mingi kuu aega juba olnud seal.. ise ennast ei tõmba enam kuidagi Online.. noo nii metsa see keeratud oma bugide, chiitidega. Ootan vist PC oma ära enne kui netis pelama hakkan.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
02.11.2013 17:49:02
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
battlear, siiamaani siuke auto glitch? See mingi kuu aega juba olnud seal.. ise ennast ei tõmba enam kuidagi Online.. noo nii metsa see keeratud oma bugide, chiitidega. Ootan vist PC oma ära enne kui netis pelama hakkan. |
No mis seal nii metsa keeratud on? Endal töötab küll kenasti. Sulle vist lihtsalt ei meeldi, et need kes "chiite" ja glitche ära kasutavad, on sinust nii palju kaugemale jõudnud? Sinu mängu see küll absoluutselt ei mõjuta.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MafJose
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2013
|
02.11.2013 17:58:31
|
|
|
Kui Onlinet mängida ainult raha, RP ja autode pärast siis jah võib isu ära kaduda. Minu arust pigem huvitavam seal koos teistega möllata ja pulli teha. Suht savi mitu milli sul kontol on ja igasugu raha/autode glitchid ei tohiks ka segada otsest mängimist.
Nüüd varsti veel uut contenti tulemas nii Onlinesse kui ka Single Playerisse, väga igav ei tohiks hakata...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
02.11.2013 21:19:29
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
battlear, siiamaani siuke auto glitch? See mingi kuu aega juba olnud seal.. ise ennast ei tõmba enam kuidagi Online.. noo nii metsa see keeratud oma bugide, chiitidega. Ootan vist PC oma ära enne kui netis pelama hakkan. |
Ma ausalt öeldes pead ei anna, aga kuna ühetgi patchi pole tulnud, siis peaks töötama, kommentaarid väidavad ka seda.
Olen rank 83, RP-d on täitsa ausalt teenitud, aga seda glitchi kasutasin küll. Ausalt olen teeninud selle ajaga 4 miljonit, glitchiga teenisin 11 miljonit kokku ja ostsin kõik, mis süda ihkas. Rank 83 jõudmine võttis mul aega 125+ h, selle ajaga sai kõik content, mis hetkel saadaval on, ära mängitud ja hakkas igav. Glitchisin, ostsin tanki ja buzzardi ja kiired autod garaazi, et teha freeroamis veelgi rohkem lollusi, mis on ka minu arvates kindlasti üks funimaid asju kogu mängu juures.
Uus content ära tuleb, võtab mängu uuesti ette ja teeb rank 100 ära, see achivement veel jäänud ainult.
Btw, Gtaforumsis oli mingi rank 100, kes oli ausalt mängides teeninud 4 miljonit. Eks see teenistus sõltub ka sellest, mida teed.
edit: Sinu online kogemust need chiitid ja glitchid ei tohiks väga mõjutada, egas keegi sinust tugevam selle raha pärast ei ole, relvade jms nodi jaoks jätkub raha küll.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sav1saar
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009
|
06.11.2013 18:29:42
|
|
|
| Kuidas te onlines mängijaid leiate, kui näiteks mõnda missiooni hostite? Autoinvite mängijate leidmiseks töötab ikka väga väikestel tuuridel...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
07.11.2013 13:56:09
|
|
|
| posthuman kirjutas: |
iFruit nüüd ka androidile saadaval ametlikult  |
Ja on räme saast! Crashib, ei lae garaaži ära ja läägib kohutavalt vahepeal mängides.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
07.11.2013 14:52:06
|
|
|
| Electrical kirjutas: |
| Kas keegi on enda oma juba kätte saanud? |
Olen saanud.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
07.11.2013 15:23:32
|
|
|
| rahakogumine ongi ainukene huvitav tegevus selles mängus ning kui kohe raha kätte antakse siis mis point mängul üldse on?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
07.11.2013 15:41:26
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| rahakogumine ongi ainukene huvitav tegevus selles mängus ning kui kohe raha kätte antakse siis mis point mängul üldse on? |
No see nende poolt antav ei ole nüüd küll mingi eriline summa. Paar natukenegi normaalsemat autot saad osta ja ongi juba läinud. Su jutust jääb mulje, et sellega saab kohe kõik mida hing ihaldab osta ja rohkem enam vaja ei lähegi.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
07.11.2013 17:38:20
|
|
|
| firemark, Eks igalühel omad eesmärgid, ma mängin ikka sellel eesmärgil, et mängust maksimum lõbu saada, raha tuleb selle käigus. Tuleb siiski tunnistada, et kõik need deathmatchid, race'd ja kõik muu kompott ammendavad end maru kiirelt. Aga eks üldine kogemus oleneb muidugi kambast kellega koos mängida kh.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnjack
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2012
|
07.11.2013 22:07:50
|
|
|
| Electrical kirjutas: |
Kas keegi on enda oma juba kätte saanud? |
Ma sain ka enda raha kätte ja jõudsin juba korteri soetada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
08.11.2013 02:08:24
|
|
|
| Kas see 500k anti kõigile? Sain ise sama summa, aga mille eest, ei tea...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lxx2
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.03.2009
|
08.11.2013 03:13:42
|
|
|
No ei mõista mis jama on, alati kui online lähen, olen alati üksi
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
08.11.2013 09:14:30
|
|
|
dstar, raha said need, kes oktoobris mängisid, oli nö. lohutus bug'ide eest.
lxx2, pordid on kinni ehk?
viimati muutis Defeee 08.11.2013 18:22:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
08.11.2013 10:17:55
|
|
|
| Kõik kes oktoobris mängu mänginud on vähemalt korra onlines.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
08.11.2013 14:34:06
|
|
|
Kellelgi GTA V x-boxi oma on laenata ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
08.11.2013 20:02:09
|
|
|
| Kas nad ei pidanud seda poolt miljonit kahes osas maksma??
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
08.11.2013 20:31:17
|
|
|
Kes siit üldse onlines mängivad? Lisage F Kozl endale listi vmt.
tekitasin aastase goldi täna ja nüüd näpud veidi sügelevad
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
09.11.2013 11:08:11
|
|
|
| flake kirjutas: |
Kes siit üldse onlines mängivad? Lisage F Kozl endale listi vmt.
tekitasin aastase goldi täna ja nüüd näpud veidi sügelevad  |
Kas nimi peaks olema FKozl ? Sest tühikut nimes ta seal vist ei tunnista.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
09.11.2013 11:29:44
|
|
|
| Durin, Xboxil peaks lubama, ps3 peal jah ei saa panna.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
09.11.2013 15:08:53
|
|
|
| ot: |
| Kas GTA V reklaamid on juba ammu TAKi bussidel olnud? |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kauposss
HV vaatleja
liitunud: 04.04.2005
|
10.11.2013 15:00:00
|
|
|
| suht tume crewga liitumise osas. Kas keegi saab mind ka kuhugi listi lisada? Kauposss.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
10.11.2013 17:21:49
|
|
|
Palju teil playereid MP's on? Ise just alustasin ja näen suurel mapil kokku ainult 3 playerit
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
10.11.2013 17:27:20
|
|
|
| Järelikult seal serveris siis pole rohkem mängijaid kui 3...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
10.11.2013 17:34:46
|
|
|
see gta5 online mängimine hakkab vaibuma vaikselt
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
10.11.2013 17:37:57
|
|
|
Saab seal kuskil serverit ka vahetada? 3 playeriga on küll väga lamp
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|