|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas mängid Hearthstone'i? |
| Jah |
|
62% |
[ 5 ] |
| Ei |
|
37% |
[ 3 ] |
|
| hääli kokku : 8 |
|
| autor |
|
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
03.11.2013 23:12:10
|
|
|
Mis point on sellel kaardil? Sorry, et pilt nii väike on, aga kaart on siis selline, mis teeb su teised kaardid 3 kristalli kallimaks?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
03.11.2013 23:21:30
|
|
|
| Artyr615 kirjutas: |
Mis point on sellel kaardil? Sorry, et pilt nii väike on, aga kaart on siis selline, mis teeb su teised kaardid 3 kristalli kallimaks? |
Võtab vähem mana crystalit kui teised 5 AD kaardid vist.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
03.11.2013 23:30:59
|
|
|
| Teised 5-s MP-d maksvad kaardid annavad sulle rünne ja elus kooku liites 7-9(10) punkti. See aga 13, miinuseks on aga et teised kaardid maksavad rohkem. Jälle oleneb kuidas seda kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
03.11.2013 23:35:53
|
|
|
üldiselt hea kaart, kuna tõmbab enda peale kõvasti damaget ja sureb kiirelt, aga sina saad odavalt teiselt elusid/tegelasi võtta.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
potsataja
läburaator

liitunud: 01.01.1970
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
04.11.2013 06:25:26
|
|
|
| LaC3rtosus kirjutas: |
| Shamani bloodlust annab üheks roundiks +3 kõikidele minionitele. See hea kuna tottemid saavad ka siis attackida. Päris palju mänge nii ära lõpetanud. Kuid paljud vaatavad seda ei lase sul lihtsalt lauale nii palju minione. Nii OP ta ei ole kuna alati on see, et kui sul on juba 5 minioni väljas, siis see tähendab, et sa võidad ja bloodlustiga lihtsalt lõpetad, mitte see ei aidanud sul laual domineerivat positsiooni saavutada. |
Just ja sellepärast ei hoia ma ka bloodlusti enda deckis. Mul ei ole praktiliselt kunagi rohkem kui 2 totemit laual... vastane jõuab lihtsalt need ära hävitada enne.
Siiani parim deck juba algusest peale on olnud mul murloc mage, aga nüüd hakkab vaikselt roog ka meeldima.
Naljakas natuke, et mul polegi aega mängida üldiselt peale daily questi lõpetamist ja võib-olla 1-2 mängu klassiga, mis veel alla lvl 10. Kaks tükki veel tegemata.
Aga täna tuli õnneks 5-mängu daily quest roogiga, saab natuke rohkem raha mängude eest, mida ma nii kui nii teeks.
Mulle pakub huvi see, et kui ma unrankedis neid daily queste teen või leveleid arendan, siis võidan ma julgelt üle 75% kordadest... tehes siiski korduvalt ebaratsionaalseid otsuseid.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.11.2013 18:50:26
|
|
|
Kellelgi juba üleliigset võtit on postkasti potsatanud?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nukits
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
04.11.2013 20:45:29
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
Kellelgi juba üleliigset võtit on postkasti potsatanud?  |
Hehh, oleks niimoodi õnn naeratanud, siis toodaks ise vähe asjakohasemat juttu siin
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Derbyster
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2010
|
04.11.2013 20:56:53
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
| LaC3rtosus kirjutas: |
| Shamani bloodlust annab üheks roundiks +3 kõikidele minionitele. See hea kuna tottemid saavad ka siis attackida. Päris palju mänge nii ära lõpetanud. Kuid paljud vaatavad seda ei lase sul lihtsalt lauale nii palju minione. Nii OP ta ei ole kuna alati on see, et kui sul on juba 5 minioni väljas, siis see tähendab, et sa võidad ja bloodlustiga lihtsalt lõpetad, mitte see ei aidanud sul laual domineerivat positsiooni saavutada. |
Just ja sellepärast ei hoia ma ka bloodlusti enda deckis. Mul ei ole praktiliselt kunagi rohkem kui 2 totemit laual... vastane jõuab lihtsalt need ära hävitada enne.
Siiani parim deck juba algusest peale on olnud mul murloc mage, aga nüüd hakkab vaikselt roog ka meeldima.
Naljakas natuke, et mul polegi aega mängida üldiselt peale daily questi lõpetamist ja võib-olla 1-2 mängu klassiga, mis veel alla lvl 10. Kaks tükki veel tegemata.
Aga täna tuli õnneks 5-mängu daily quest roogiga, saab natuke rohkem raha mängude eest, mida ma nii kui nii teeks.
Mulle pakub huvi see, et kui ma unrankedis neid daily queste teen või leveleid arendan, siis võidan ma julgelt üle 75% kordadest... tehes siiski korduvalt ebaratsionaalseid otsuseid. |
minu teada ainult bloodlust muudabki shamani arvestavaks jõuks, muidu üpris useless ja easy win.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
05.11.2013 15:34:48
|
|
|
| Derbyster kirjutas: |
minu teada ainult bloodlust muudabki shamani arvestavaks jõuks, muidu üpris useless ja easy win. |
No siis on shaman ikka täiesti balansist väljas kui 2 kaarti tervest deckist temast arvestatava jõu teevad.
Flametongue totem?
Manatide totem?
Totemic health?
Need shamanid kirved? (Doomhammer, stormforged)
Ja aoed on ka tüübil natuke.
Üldiselt decki üles ehitamisel peab ikkagi jälgima seda, et ei jääks sõltuma kahest kaardist, sul on deckis 30 kaarti ja selle kahe kaardi tõmbamine, siis kui sul seda vaja on, ei pruugi õnnestuda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
05.11.2013 16:23:48
|
|
|
Ajee, nüüd kõik level 10+ ja saab oma maagi edasi arendada.
Nüüd juba viimased 5 pakki lausa on praktiliselt kasutud olnud... peale kahe mana addicti, aga see ikka ei sobi mu pakki praegu.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.11.2013 19:40:15
|
|
|
| Spetsid rääkige kaartidest, mis teie meelest head on ja miks.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
05.11.2013 19:56:04
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Spetsid rääkige kaartidest, mis teie meelest head on ja miks. |
Vaata Trumpi streami ja sinu ees valgustub kaartide võlumaailm!
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
05.11.2013 21:24:35
|
|
|
| Fisher kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| Spetsid rääkige kaartidest, mis teie meelest head on ja miks. |
Vaata Trumpi streami ja sinu ees valgustub kaartide võlumaailm! |
Parimaid kohti, kust õppida
iga õhtu alates ~21:00 http://www.twitch.tv/trumpsc
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nukits
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
08.11.2013 19:58:56
|
|
|
| Mulle istub hunter. Igasugu shot spellidega saab hoida vastase poolt tühjana ja beast kaardid töötavad hästi omavahel.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.11.2013 22:29:38
|
|
|
| just announceti blizzconil, open beta next month...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Derbyster
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2010
|
08.11.2013 22:44:36
|
|
|
| + Hearthstone in development right now for iPhone and Android, release aimed for second half of 2014.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
08.11.2013 23:27:32
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| just announceti blizzconil, open beta next month... |
ot: Kas nüüd on oodata juba käesoleval kuul midagi analoogset kolmandatelt tootjatelt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
09.11.2013 11:54:36
|
|
|
ei saa küsimusest aru, mis analoogset kolmandatelt tootjatelt?
open beta kestab umbes jaanuarini või veidi kauem ja peale seda tuleb tableti release..
edit: wow, ranked play saab korraliku revampi...
võiduga saad tärni, kaotades kaotad tärni, kokku 25 ranki, igas rankis 5 tärni...
arena saab 3 key'd juurde, 12 key peale
edit2: info internetis üleval nüüd ka - http://www.hearthpwn.com/news/197-fireside-chat-blizzcon-panel
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
09.11.2013 23:32:57
|
|
|
suutsin oma kasutaja lukustada kui Heroes of the Storm beta'sse üritasin teisest arvutist regada. ja lahti lukusades ei tulnud nimi meelde mis ma seal kasutasin ja suutsin kasutaja täitsa ära lukustada. kahju et seda Authenticator app'i enne telefoni ei laadinud
Huvitav kas on lootust kasutaja lahti saada uuest
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TiQKapp
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2010
|
09.11.2013 23:35:36
|
|
|
| Mine ja aja moosijuttu battle.net live costuer suportile jamad mingi aja ja saadgi lahti.Ise mitmeid kordi nii teinud kui kõik andmed lootusetult ununenud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
09.11.2013 23:36:01
|
|
|
| tee support ticket ja saada neile idkaardi koopia.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
10.11.2013 00:42:37
|
|
|
| oeh, ma muidugi polnud Artosis-e poolt, aga no kurat tal ikka vedas minuarust roppumoodi.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
10.11.2013 05:58:31
|
|
|
Ma vihkan prieste.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.11.2013 23:40:31
|
|
|
Infoks, et kui beta ajal osta mõni kaardipakk raha eest, siis saab sellise kaardi
http://www.hearthhead.com/card=858/gelbin-mekkatorque
Kurat esimene arena läks kanni. 6 võitu oli käes.
Alguses tundus, et vastastel umbes sarnased kaardipakid koos nagu minul.
Viimased 3 mängu (mis olid kaotused), oli vastastel tunduvalt parem kaardipakk.
Ehk kujutan ette, ehk mitte. Igatahes 2 kaotust järjest tulid ühele ja samale roogile, kellel oli üllatavalt hea "tõmba palju uusi kaarte" deck + mingi haige epic kaart.
Viimane kaotus tuli ühelt shamaanilt, kes sõitis lihtsalt üle (ja laksis ka mingit legendary kaarti).
Et mitte valet muljet jätta neile, kes ei mängi või mängivad, siis see, et kaart on legendary või epic, ei tähenda, et kaart peaks kindlasti parem olema. Lihtsalt nende deckidesse sobisid need nagu rusikas silmaauku
Sain 6 võidu ja 3 kaotuse eest 115 kulda ja ühe kaardipaki.
Iseenesest arena tegemise juures oli see huvitav, et sai proovida kaarte, mida endal polnud ja mingeid lollakaid kombinatsioone peaks ka saama proovida (pole 2 ühesugust kaarti pakis piirangut).
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
12.11.2013 23:48:48
|
|
|
| Ise tava mängu ei viitsi enam teha , ainult arenat , mõned € on ära kingitud , kuid enamuse arena runne saab daily questide ja võidetud kulla eest teha.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.11.2013 23:50:32
|
|
|
| mxr kirjutas: |
| Ise tava mängu ei viitsi enam teha , ainult arenat , mõned € on ära kingitud , kuid enamuse arena runne saab daily questide ja võidetud kulla eest teha. |
Ma ise betasse saamisest enamvähem iga päev natuke toksinud. Mõni päev üks mäng, mõni päev 3, mõni päev 10 - kuidas aega on.
Areeni oleks siis päris hää teha, kui mäng open betasse läheb
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
13.11.2013 08:55:07
|
|
|
sain ka pikkka jamamise peale key
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri557
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2011
|
13.11.2013 23:47:07
|
|
|
kellelgi beta key-d pole üle ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.11.2013 01:09:30
|
|
|
| lauri557 kirjutas: |
kellelgi beta key-d pole üle ? |
Ega neid eriti üle kellelgi pole. Varasemalt teemas jagatud keyde kohta tean seda, et üks kasutaja müüs oma võtit ja teine, kes sai, kasutas ise ära.
Uuri, kus on giveawayd ja osale. Samas open beta on detsembris juba, seega väga hull seis pole.
Põõõõõõõõõõõõõõõõõõrgu
TÄiesti ulme mäng oli. Lõpus oli maagil võimalik võita. Oleks pidanud ründama ühe tegelasega ja oma abilitiyga minu kangelast, aga ta ei rünnanud. Ml on juhe praegu täiesti koos. Kas ta ei märganud seda? Kas ta "kinkis" mulle võidu? Whoaa...
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eldest
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2013
|
14.11.2013 15:35:04
|
|
|
Sain ka omale beta key nüüd :O. Päris mõnus mäng, kahju ainult, et raha ja uusi kaarte nii aeglaselt tuleb. Alguses oli lahedad questid, aga nagu ma aru saan, siis neid saab ainult 3tk päevas teha?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
14.11.2013 15:46:41
|
|
|
| tegelt ei tule raha aeglaselt, natuke aega mängid, võitma hakkad, siis hakkab seda raha ka pudema piisavalt.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
14.11.2013 15:48:14
|
|
|
| Eldest kirjutas: |
Sain ka omale beta key nüüd :O. Päris mõnus mäng, kahju ainult, et raha ja uusi kaarte nii aeglaselt tuleb. Alguses oli lahedad questid, aga nagu ma aru saan, siis neid saab ainult 3tk päevas teha?  |
Iga päev tuleb üks daily quest juurde. Ma olen päris palju mänginud ja omajagu booster packe avanud, aga pole ühtegi legendary kaarti saanud siiamaani
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eldest
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2013
|
14.11.2013 15:58:56
|
|
|
| Firefly kirjutas: |
Iga päev tuleb üks daily quest juurde. Ma olen päris palju mänginud ja omajagu booster packe avanud, aga pole ühtegi legendary kaarti saanud siiamaani  |
Siis on olukord veel hullem, meh :/. Kui Arenat mängin, siis on mul ligipääs kõikidele kaartidele?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.11.2013 16:06:36
|
|
|
| Eldest kirjutas: |
Sain ka omale beta key nüüd :O. Päris mõnus mäng, kahju ainult, et raha ja uusi kaarte nii aeglaselt tuleb. Alguses oli lahedad questid, aga nagu ma aru saan, siis neid saab ainult 3tk päevas teha?  |
Hiljem on ka täitsa ok, kui ostad neid 100g pakke, kui areeniga möllad, siis natuke raskem.
Daily queste tuleb iga päev 1 juurde. Kokku saab sul olla korraga 3 daily questi.
daily quest = 40g
3 võitu = 10g... ei ütleks, et aeglane. Sa vist pole varem tõelise grindi või pikkusega mänge näinud?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
14.11.2013 17:06:48
|
|
|
| Arenat teha on kasulikum kuna 150g eest on booster garanteeritud juba ka siis kui 3 mängu kaotad , ja 5 võidu pealt peaks juba 50g ka vabalt tagasi saama. 8 võidu peale sain eile 2x kuskil 280g
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
14.11.2013 18:07:47
|
|
|
| Timberg, ma olen saanud ka 60 ja 100 kulda väärt daily queste.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
14.11.2013 19:09:52
|
|
|
Ma ei tea, kuidas teil arenas nii hästi läheb. Olen mänginud 3 korda ja iga kord ainult 1 võit. Pooled on mänginud oma legendarysid... mida pole ma veel kordagi näinud enda valikutes.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.11.2013 20:05:18
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
Ma ei tea, kuidas teil arenas nii hästi läheb. Olen mänginud 3 korda ja iga kord ainult 1 võit. Pooled on mänginud oma legendarysid... mida pole ma veel kordagi näinud enda valikutes. |
Areenis tähtsal osal õnn ka
Kõigil on vahel rohkem õnne.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
15.11.2013 01:16:20
|
|
|
mulle arena ei meeldi, mängin pigem oma tehtud deckidega play mode. Aga ootan huviga uut ranked süsteemi mis mõne nädala jooksul peaks sisse patchitama.
ise ostnud ca 15-20 pakki kaarte ja saanud nii epic, legendary kui ka golden legendary, lisaks mõned tavalised golden kaardid, mis kõik disenchanti läinud
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.11.2013 01:50:08
|
|
|
20 pakki kaarte... see on 20 doltsi. Palju beta kutse eest maksid?
Mäs selle ranked süsteemiga muutub?
Ise siiani õnneks ühe 2 kaardipaki ostmisega piirdunud (2 doltsi) ja loodan, et asi nii jääb ka. Seal kurat see ostmine nii lihtsaks tehtud, et juba esimesel ostukorral oli tunne nagu "see pole ju päris raha, mida kulutan ja võttis nii vähe aega, ostaks veel."
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
15.11.2013 02:33:18
|
|
|
Timberg, ma pole öelnud, et ma kaardid raha eest ostsin raha eest vist kokku 5 pakki ostnud + 1 areana ticketi, kui ma ei teadnud, et selle kuldse kaardi saab ainult 1. Mingi hetk oli kirjas mõlemas ingame poes, et saab special kaardi.
Beta kutse ostsin 30ga, enda oma müüsin 15ga, ehk siis 15 kokku. Aga arvestades seda tundide arvu, mis ma õhtuti mängind olen, siis hea meelelahutuse eest polegi palju
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eldest
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2013
|
16.11.2013 03:13:01
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Eldest kirjutas: |
Sain ka omale beta key nüüd :O. Päris mõnus mäng, kahju ainult, et raha ja uusi kaarte nii aeglaselt tuleb. Alguses oli lahedad questid, aga nagu ma aru saan, siis neid saab ainult 3tk päevas teha?  |
Hiljem on ka täitsa ok, kui ostad neid 100g pakke, kui areeniga möllad, siis natuke raskem.
Daily queste tuleb iga päev 1 juurde. Kokku saab sul olla korraga 3 daily questi.
daily quest = 40g
3 võitu = 10g... ei ütleks, et aeglane. Sa vist pole varem tõelise grindi või pikkusega mänge näinud?  |
Grindimist on ikka väga palju ette tulnud igast MMORPGde näol, aga sellist tõesti mitte, et 30 mängu tuleb VÕITA, et saada üks pakk puhtalt kätte. Ma võibolla lihtsalt liiga harjunud Mojangi Scrollsiga, kus juba pärast 10 võitu sai endale laheda uue kaardi soetada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
16.11.2013 08:05:31
|
|
|
Viimasel ajal ei saa questegi tehtud... Miskipärast on inimestel ulmelised kaardid, kus ma üritan queste teha basic kaartidega. Praegu on 7 võitu vaja pluss 3 võitu pally/priestiga. Mõttetult nõrgad deckid kuidagi.
Kellelgi mingeid tipe on questide tegemiseks klassidega, millele ma end optimiseerinud pole? Või peabki kõik 9 decki korralikuks tegema... Aa, vist piisab ka neljast deckist või nii? Samas ei tahaks igaks juhuks teiste klasside decke täiesti pulbriks teha kui lõpuks peaks mingi nendele sobiv legendary tekkima.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
16.11.2013 13:00:10
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
Viimasel ajal ei saa questegi tehtud... Miskipärast on inimestel ulmelised kaardid, kus ma üritan queste teha basic kaartidega. Praegu on 7 võitu vaja pluss 3 võitu pally/priestiga. Mõttetult nõrgad deckid kuidagi.
Kellelgi mingeid tipe on questide tegemiseks klassidega, millele ma end optimiseerinud pole? Või peabki kõik 9 decki korralikuks tegema... Aa, vist piisab ka neljast deckist või nii? Samas ei tahaks igaks juhuks teiste klasside decke täiesti pulbriks teha kui lõpuks peaks mingi nendele sobiv legendary tekkima. |
Tippe...
1. Leia klass, mis sulle meeldib, mängi sellega.
2. Võida kõik basic ai vastased.
3. Mängi kõigi klassidega natukene, et saada aru, kuidas need toimivad.
Sa ei saa basic decke disenchantida. Keegi ei käsi sul midagi teha. Tee üks deck korralik, tee üheksa, pane rõhku general kaartidele - sinu enda valik.
Võidud hakkavad lihtsamalt tulema, kui mängust paremini aru saad ja mõned kaardid juurde saanud. Alguses tuleb ROPULT kiiresti raha.
http://hearthstone.gamepedia.com/Quest
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
16.11.2013 13:28:29
|
|
|
Ma olen kõike seda juba teinud... ma lihtsalt loll võib-olla. Algul oli pidevalt 75-80% võite, aga millegipärast nüüd vastupidi. Tahaks midagi stabiilsemat.
Ma ei saa ainult ühte klassi ju mängida kui ma queste teha tahan?
Gameplay suhtes ma peaks olema täitsa arvestatav vastane, aga mul on pigem probleeme korraliku decki loomisega kaartidest, mis mul on.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
16.11.2013 13:28:35
|
|
|
| Kus kohast võtme hankisite ja kui palju maksite? Mõtlesin, et prooviks ka mängu ära.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
16.11.2013 13:49:22
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
Ma olen kõike seda juba teinud... ma lihtsalt loll võib-olla. Algul oli pidevalt 75-80% võite, aga millegipärast nüüd vastupidi. Tahaks midagi stabiilsemat.
Ma ei saa ainult ühte klassi ju mängida kui ma queste teha tahan?
Gameplay suhtes ma peaks olema täitsa arvestatav vastane, aga mul on pigem probleeme korraliku decki loomisega kaartidest, mis mul on. |
Mõned deckid siin on täitsa asjalikud. http://www.hearthpwn.com/decks
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|