Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas mängid Hearthstone'i?
Jah
62%
 62%  [ 5 ]
Ei
37%
 37%  [ 3 ]
hääli kokku : 8

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 23:12:10 vasta tsitaadiga

Mis point on sellel kaardil? Sorry, et pilt nii väike on, aga kaart on siis selline, mis teeb su teised kaardid 3 kristalli kallimaks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 23:21:30 vasta tsitaadiga

Artyr615 kirjutas:
Mis point on sellel kaardil? Sorry, et pilt nii väike on, aga kaart on siis selline, mis teeb su teised kaardid 3 kristalli kallimaks? icon_rolleyes.gif

Võtab vähem mana crystalit kui teised 5 AD kaardid vist.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 23:30:59 vasta tsitaadiga

Teised 5-s MP-d maksvad kaardid annavad sulle rünne ja elus kooku liites 7-9(10) punkti. See aga 13, miinuseks on aga et teised kaardid maksavad rohkem. Jälle oleneb kuidas seda kasutada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 23:35:53 vasta tsitaadiga

üldiselt hea kaart, kuna tõmbab enda peale kõvasti damaget ja sureb kiirelt, aga sina saad odavalt teiselt elusid/tegelasi võtta.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
potsataja
läburaator
läburaator

liitunud: 01.01.1970




sõnum 04.11.2013 00:32:44 vasta tsitaadiga

Mõned raskendavad kaardid võivad üsna valusasti kätte maksta nagu näiteks siin icon_biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=ydiqTuEvXCA
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2013 06:25:26 vasta tsitaadiga

LaC3rtosus kirjutas:
Shamani bloodlust annab üheks roundiks +3 kõikidele minionitele. See hea kuna tottemid saavad ka siis attackida. Päris palju mänge nii ära lõpetanud. Kuid paljud vaatavad seda ei lase sul lihtsalt lauale nii palju minione. Nii OP ta ei ole kuna alati on see, et kui sul on juba 5 minioni väljas, siis see tähendab, et sa võidad ja bloodlustiga lihtsalt lõpetad, mitte see ei aidanud sul laual domineerivat positsiooni saavutada.

Just ja sellepärast ei hoia ma ka bloodlusti enda deckis. Mul ei ole praktiliselt kunagi rohkem kui 2 totemit laual... vastane jõuab lihtsalt need ära hävitada enne.

Siiani parim deck juba algusest peale on olnud mul murloc mage, aga nüüd hakkab vaikselt roog ka meeldima.
Naljakas natuke, et mul polegi aega mängida üldiselt peale daily questi lõpetamist ja võib-olla 1-2 mängu klassiga, mis veel alla lvl 10. Kaks tükki veel tegemata.
Aga täna tuli õnneks 5-mängu daily quest roogiga, saab natuke rohkem raha mängude eest, mida ma nii kui nii teeks.

Mulle pakub huvi see, et kui ma unrankedis neid daily queste teen või leveleid arendan, siis võidan ma julgelt üle 75% kordadest... tehes siiski korduvalt ebaratsionaalseid otsuseid.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2013 18:50:26 vasta tsitaadiga

Kellelgi juba üleliigset võtit on postkasti potsatanud? icon_lol.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nukits
HV kasutaja
Nukits

liitunud: 30.03.2010




sõnum 04.11.2013 20:45:29 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Kellelgi juba üleliigset võtit on postkasti potsatanud? icon_lol.gif

Hehh, oleks niimoodi õnn naeratanud, siis toodaks ise vähe asjakohasemat juttu siin icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Derbyster
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2010




sõnum 04.11.2013 20:56:53 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
LaC3rtosus kirjutas:
Shamani bloodlust annab üheks roundiks +3 kõikidele minionitele. See hea kuna tottemid saavad ka siis attackida. Päris palju mänge nii ära lõpetanud. Kuid paljud vaatavad seda ei lase sul lihtsalt lauale nii palju minione. Nii OP ta ei ole kuna alati on see, et kui sul on juba 5 minioni väljas, siis see tähendab, et sa võidad ja bloodlustiga lihtsalt lõpetad, mitte see ei aidanud sul laual domineerivat positsiooni saavutada.

Just ja sellepärast ei hoia ma ka bloodlusti enda deckis. Mul ei ole praktiliselt kunagi rohkem kui 2 totemit laual... vastane jõuab lihtsalt need ära hävitada enne.

Siiani parim deck juba algusest peale on olnud mul murloc mage, aga nüüd hakkab vaikselt roog ka meeldima.
Naljakas natuke, et mul polegi aega mängida üldiselt peale daily questi lõpetamist ja võib-olla 1-2 mängu klassiga, mis veel alla lvl 10. Kaks tükki veel tegemata.
Aga täna tuli õnneks 5-mängu daily quest roogiga, saab natuke rohkem raha mängude eest, mida ma nii kui nii teeks.

Mulle pakub huvi see, et kui ma unrankedis neid daily queste teen või leveleid arendan, siis võidan ma julgelt üle 75% kordadest... tehes siiski korduvalt ebaratsionaalseid otsuseid.

minu teada ainult bloodlust muudabki shamani arvestavaks jõuks, muidu üpris useless ja easy win.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 15:34:48 vasta tsitaadiga

Derbyster kirjutas:

minu teada ainult bloodlust muudabki shamani arvestavaks jõuks, muidu üpris useless ja easy win.


No siis on shaman ikka täiesti balansist väljas kui 2 kaarti tervest deckist temast arvestatava jõu teevad.
Flametongue totem?
Manatide totem?
Totemic health?
Need shamanid kirved? (Doomhammer, stormforged)
Ja aoed on ka tüübil natuke.

Üldiselt decki üles ehitamisel peab ikkagi jälgima seda, et ei jääks sõltuma kahest kaardist, sul on deckis 30 kaarti ja selle kahe kaardi tõmbamine, siis kui sul seda vaja on, ei pruugi õnnestuda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 16:23:48 vasta tsitaadiga

Ajee, nüüd kõik level 10+ ja saab oma maagi edasi arendada.
Nüüd juba viimased 5 pakki lausa on praktiliselt kasutud olnud... peale kahe mana addicti, aga see ikka ei sobi mu pakki praegu.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 19:40:15 vasta tsitaadiga

Spetsid rääkige kaartidest, mis teie meelest head on ja miks.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 19:56:04 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Spetsid rääkige kaartidest, mis teie meelest head on ja miks.


Vaata Trumpi streami ja sinu ees valgustub kaartide võlumaailm!
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 21:24:35 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
Timberg kirjutas:
Spetsid rääkige kaartidest, mis teie meelest head on ja miks.


Vaata Trumpi streami ja sinu ees valgustub kaartide võlumaailm!


Parimaid kohti, kust õppida thumbs_up.gif
iga õhtu alates ~21:00 http://www.twitch.tv/trumpsc

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nukits
HV kasutaja
Nukits

liitunud: 30.03.2010




sõnum 06.11.2013 22:06:12 vasta tsitaadiga

Nendele, kes veel mängus pole.

http://ihearthu.com/beta-key-giveaway-3/
http://gamediplomat.com/hearthstone-beta-key-giveaway-part-2/
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 08.11.2013 19:58:56 vasta tsitaadiga

Mulle istub hunter. Igasugu shot spellidega saab hoida vastase poolt tühjana ja beast kaardid töötavad hästi omavahel.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 22:29:38 vasta tsitaadiga

just announceti blizzconil, open beta next month...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Derbyster
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2010




sõnum 08.11.2013 22:44:36 vasta tsitaadiga

+ Hearthstone in development right now for iPhone and Android, release aimed for second half of 2014.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 08.11.2013 23:27:32 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
just announceti blizzconil, open beta next month...
ot: Kas nüüd on oodata juba käesoleval kuul midagi analoogset kolmandatelt tootjatelt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 11:54:36 vasta tsitaadiga

ei saa küsimusest aru, mis analoogset kolmandatelt tootjatelt?

open beta kestab umbes jaanuarini või veidi kauem ja peale seda tuleb tableti release..

edit: wow, ranked play saab korraliku revampi...
võiduga saad tärni, kaotades kaotad tärni, kokku 25 ranki, igas rankis 5 tärni...
arena saab 3 key'd juurde, 12 key peale

edit2: info internetis üleval nüüd ka - http://www.hearthpwn.com/news/197-fireside-chat-blizzcon-panel
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 09.11.2013 23:32:57 vasta tsitaadiga

suutsin oma kasutaja lukustada kui Heroes of the Storm beta'sse üritasin teisest arvutist regada. ja lahti lukusades ei tulnud nimi meelde mis ma seal kasutasin ja suutsin kasutaja täitsa ära lukustada. kahju et seda Authenticator app'i enne telefoni ei laadinud icon_sad.gif
Huvitav kas on lootust kasutaja lahti saada uuest
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiQKapp
HV kasutaja
TiQKapp

liitunud: 04.02.2010




sõnum 09.11.2013 23:35:36 vasta tsitaadiga

Mine ja aja moosijuttu battle.net live costuer suportile jamad mingi aja ja saadgi lahti.Ise mitmeid kordi nii teinud kui kõik andmed lootusetult ununenud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 23:36:01 vasta tsitaadiga

tee support ticket ja saada neile idkaardi koopia.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 23:47:03 vasta tsitaadiga

Kripp´i ja Artosis´e finaal mäng: http://www.twitch.tv/wow
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 00:42:37 vasta tsitaadiga

oeh, ma muidugi polnud Artosis-e poolt, aga no kurat tal ikka vedas minuarust roppumoodi.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 05:58:31 vasta tsitaadiga

Ma vihkan prieste. icon_sad.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2013 23:40:31 vasta tsitaadiga

Infoks, et kui beta ajal osta mõni kaardipakk raha eest, siis saab sellise kaardi
http://www.hearthhead.com/card=858/gelbin-mekkatorque

Kurat esimene arena läks kanni. 6 võitu oli käes.

Alguses tundus, et vastastel umbes sarnased kaardipakid koos nagu minul.
Viimased 3 mängu (mis olid kaotused), oli vastastel tunduvalt parem kaardipakk.

Ehk kujutan ette, ehk mitte. Igatahes 2 kaotust järjest tulid ühele ja samale roogile, kellel oli üllatavalt hea "tõmba palju uusi kaarte" deck + mingi haige epic kaart.
Viimane kaotus tuli ühelt shamaanilt, kes sõitis lihtsalt üle (ja laksis ka mingit legendary kaarti).

Et mitte valet muljet jätta neile, kes ei mängi või mängivad, siis see, et kaart on legendary või epic, ei tähenda, et kaart peaks kindlasti parem olema. Lihtsalt nende deckidesse sobisid need nagu rusikas silmaauku icon_razz.gif



Sain 6 võidu ja 3 kaotuse eest 115 kulda ja ühe kaardipaki.

Iseenesest arena tegemise juures oli see huvitav, et sai proovida kaarte, mida endal polnud ja mingeid lollakaid kombinatsioone peaks ka saama proovida (pole 2 ühesugust kaarti pakis piirangut).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2013 23:48:48 vasta tsitaadiga

Ise tava mängu ei viitsi enam teha , ainult arenat , mõned € on ära kingitud , kuid enamuse arena runne saab daily questide ja võidetud kulla eest teha.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2013 23:50:32 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
Ise tava mängu ei viitsi enam teha , ainult arenat , mõned € on ära kingitud , kuid enamuse arena runne saab daily questide ja võidetud kulla eest teha.

Ma ise betasse saamisest enamvähem iga päev natuke toksinud. Mõni päev üks mäng, mõni päev 3, mõni päev 10 - kuidas aega on.

Areeni oleks siis päris hää teha, kui mäng open betasse läheb icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 13.11.2013 08:55:07 vasta tsitaadiga

sain ka pikkka jamamise peale key
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri557
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2011




sõnum 13.11.2013 23:47:07 vasta tsitaadiga

kellelgi beta key-d pole üle icon_smile.gif?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 01:09:30 vasta tsitaadiga

lauri557 kirjutas:
kellelgi beta key-d pole üle icon_smile.gif?

Ega neid eriti üle kellelgi pole. Varasemalt teemas jagatud keyde kohta tean seda, et üks kasutaja müüs oma võtit ja teine, kes sai, kasutas ise ära.

Uuri, kus on giveawayd ja osale. Samas open beta on detsembris juba, seega väga hull seis pole.











Põõõõõõõõõõõõõõõõõõrgu icon_biggrin.gif

TÄiesti ulme mäng oli. Lõpus oli maagil võimalik võita. Oleks pidanud ründama ühe tegelasega ja oma abilitiyga minu kangelast, aga ta ei rünnanud. Ml on juhe praegu täiesti koos. Kas ta ei märganud seda? Kas ta "kinkis" mulle võidu? Whoaa...
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 15:35:04 vasta tsitaadiga

Sain ka omale beta key nüüd :O. Päris mõnus mäng, kahju ainult, et raha ja uusi kaarte nii aeglaselt tuleb. Alguses oli lahedad questid, aga nagu ma aru saan, siis neid saab ainult 3tk päevas teha? icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 15:46:41 vasta tsitaadiga

tegelt ei tule raha aeglaselt, natuke aega mängid, võitma hakkad, siis hakkab seda raha ka pudema piisavalt.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 15:48:14 vasta tsitaadiga

Eldest kirjutas:
Sain ka omale beta key nüüd :O. Päris mõnus mäng, kahju ainult, et raha ja uusi kaarte nii aeglaselt tuleb. Alguses oli lahedad questid, aga nagu ma aru saan, siis neid saab ainult 3tk päevas teha? icon_sad.gif

Iga päev tuleb üks daily quest juurde. Ma olen päris palju mänginud ja omajagu booster packe avanud, aga pole ühtegi legendary kaarti saanud siiamaani icon_sad.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 15:58:56 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:

Iga päev tuleb üks daily quest juurde. Ma olen päris palju mänginud ja omajagu booster packe avanud, aga pole ühtegi legendary kaarti saanud siiamaani icon_sad.gif


Siis on olukord veel hullem, meh :/. Kui Arenat mängin, siis on mul ligipääs kõikidele kaartidele?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 16:06:36 vasta tsitaadiga

Eldest kirjutas:
Sain ka omale beta key nüüd :O. Päris mõnus mäng, kahju ainult, et raha ja uusi kaarte nii aeglaselt tuleb. Alguses oli lahedad questid, aga nagu ma aru saan, siis neid saab ainult 3tk päevas teha? icon_sad.gif

Hiljem on ka täitsa ok, kui ostad neid 100g pakke, kui areeniga möllad, siis natuke raskem.

Daily queste tuleb iga päev 1 juurde. Kokku saab sul olla korraga 3 daily questi.

daily quest = 40g
3 võitu = 10g... ei ütleks, et aeglane. Sa vist pole varem tõelise grindi või pikkusega mänge näinud? icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 17:06:48 vasta tsitaadiga

Arenat teha on kasulikum kuna 150g eest on booster garanteeritud juba ka siis kui 3 mängu kaotad , ja 5 võidu pealt peaks juba 50g ka vabalt tagasi saama. 8 võidu peale sain eile 2x kuskil 280g
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 18:07:47 vasta tsitaadiga

Timberg, ma olen saanud ka 60 ja 100 kulda väärt daily queste.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 19:09:52 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kuidas teil arenas nii hästi läheb. icon_smile.gif Olen mänginud 3 korda ja iga kord ainult 1 võit. Pooled on mänginud oma legendarysid... mida pole ma veel kordagi näinud enda valikutes.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 20:05:18 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Ma ei tea, kuidas teil arenas nii hästi läheb. icon_smile.gif Olen mänginud 3 korda ja iga kord ainult 1 võit. Pooled on mänginud oma legendarysid... mida pole ma veel kordagi näinud enda valikutes.

Areenis tähtsal osal õnn ka thumbs_up.gif

Kõigil on vahel rohkem õnne.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2013 01:16:20 vasta tsitaadiga

mulle arena ei meeldi, mängin pigem oma tehtud deckidega play mode. Aga ootan huviga uut ranked süsteemi mis mõne nädala jooksul peaks sisse patchitama.

ise ostnud ca 15-20 pakki kaarte ja saanud nii epic, legendary kui ka golden legendary, lisaks mõned tavalised golden kaardid, mis kõik disenchanti läinud icon_smile.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2013 01:50:08 vasta tsitaadiga

20 pakki kaarte... see on 20 doltsi. Palju beta kutse eest maksid? icon_razz.gif

Mäs selle ranked süsteemiga muutub?

Ise siiani õnneks ühe 2 kaardipaki ostmisega piirdunud (2 doltsi) ja loodan, et asi nii jääb ka. Seal kurat see ostmine nii lihtsaks tehtud, et juba esimesel ostukorral oli tunne nagu "see pole ju päris raha, mida kulutan ja võttis nii vähe aega, ostaks veel." icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2013 02:33:18 vasta tsitaadiga

Timberg, ma pole öelnud, et ma kaardid raha eest ostsin icon_wink.gif raha eest vist kokku 5 pakki ostnud + 1 areana ticketi, kui ma ei teadnud, et selle kuldse kaardi saab ainult 1. Mingi hetk oli kirjas mõlemas ingame poes, et saab special kaardi.

Beta kutse ostsin 30ga, enda oma müüsin 15ga, ehk siis 15 kokku. Aga arvestades seda tundide arvu, mis ma õhtuti mängind olen, siis hea meelelahutuse eest polegi palju icon_smile.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 03:13:01 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Eldest kirjutas:
Sain ka omale beta key nüüd :O. Päris mõnus mäng, kahju ainult, et raha ja uusi kaarte nii aeglaselt tuleb. Alguses oli lahedad questid, aga nagu ma aru saan, siis neid saab ainult 3tk päevas teha? icon_sad.gif

Hiljem on ka täitsa ok, kui ostad neid 100g pakke, kui areeniga möllad, siis natuke raskem.

Daily queste tuleb iga päev 1 juurde. Kokku saab sul olla korraga 3 daily questi.

daily quest = 40g
3 võitu = 10g... ei ütleks, et aeglane. Sa vist pole varem tõelise grindi või pikkusega mänge näinud? icon_razz.gif


Grindimist on ikka väga palju ette tulnud igast MMORPGde näol, aga sellist tõesti mitte, et 30 mängu tuleb VÕITA, et saada üks pakk puhtalt kätte. Ma võibolla lihtsalt liiga harjunud Mojangi Scrollsiga, kus juba pärast 10 võitu sai endale laheda uue kaardi soetada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 08:05:31 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal ei saa questegi tehtud... icon_biggrin.gif Miskipärast on inimestel ulmelised kaardid, kus ma üritan queste teha basic kaartidega. icon_rolleyes.gif Praegu on 7 võitu vaja pluss 3 võitu pally/priestiga. Mõttetult nõrgad deckid kuidagi.
Kellelgi mingeid tipe on questide tegemiseks klassidega, millele ma end optimiseerinud pole? Või peabki kõik 9 decki korralikuks tegema... Aa, vist piisab ka neljast deckist või nii? Samas ei tahaks igaks juhuks teiste klasside decke täiesti pulbriks teha kui lõpuks peaks mingi nendele sobiv legendary tekkima.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 13:00:10 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Viimasel ajal ei saa questegi tehtud... icon_biggrin.gif Miskipärast on inimestel ulmelised kaardid, kus ma üritan queste teha basic kaartidega. icon_rolleyes.gif Praegu on 7 võitu vaja pluss 3 võitu pally/priestiga. Mõttetult nõrgad deckid kuidagi.
Kellelgi mingeid tipe on questide tegemiseks klassidega, millele ma end optimiseerinud pole? Või peabki kõik 9 decki korralikuks tegema... Aa, vist piisab ka neljast deckist või nii? Samas ei tahaks igaks juhuks teiste klasside decke täiesti pulbriks teha kui lõpuks peaks mingi nendele sobiv legendary tekkima.

Tippe...

1. Leia klass, mis sulle meeldib, mängi sellega.
2. Võida kõik basic ai vastased.
3. Mängi kõigi klassidega natukene, et saada aru, kuidas need toimivad.

Sa ei saa basic decke disenchantida. Keegi ei käsi sul midagi teha. Tee üks deck korralik, tee üheksa, pane rõhku general kaartidele - sinu enda valik.

Võidud hakkavad lihtsamalt tulema, kui mängust paremini aru saad ja mõned kaardid juurde saanud. Alguses tuleb ROPULT kiiresti raha.

http://hearthstone.gamepedia.com/Quest
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 13:28:29 vasta tsitaadiga

Ma olen kõike seda juba teinud... ma lihtsalt loll võib-olla. icon_smile.gif Algul oli pidevalt 75-80% võite, aga millegipärast nüüd vastupidi. Tahaks midagi stabiilsemat.
Ma ei saa ainult ühte klassi ju mängida kui ma queste teha tahan?

Gameplay suhtes ma peaks olema täitsa arvestatav vastane, aga mul on pigem probleeme korraliku decki loomisega kaartidest, mis mul on.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2013 13:28:35 vasta tsitaadiga

Kus kohast võtme hankisite ja kui palju maksite? Mõtlesin, et prooviks ka mängu ära.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 13:49:22 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Ma olen kõike seda juba teinud... ma lihtsalt loll võib-olla. icon_smile.gif Algul oli pidevalt 75-80% võite, aga millegipärast nüüd vastupidi. Tahaks midagi stabiilsemat.
Ma ei saa ainult ühte klassi ju mängida kui ma queste teha tahan?

Gameplay suhtes ma peaks olema täitsa arvestatav vastane, aga mul on pigem probleeme korraliku decki loomisega kaartidest, mis mul on.



Mõned deckid siin on täitsa asjalikud. http://www.hearthpwn.com/decks
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.