Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  LG Nexus 5 on juba sellest nädalast saadaval ka Eestis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 13:19:59 LG Nexus 5 on juba sellest nädalast saadaval ka Eestis vasta tsitaadiga

link :: LG


Tallinn, Eesti, 5. november 2013 – Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas, et vaid loetud päevad pärast kiireima ning õhukeseima Google Nexus nutitelefoni esitlust, on seade käesolevast nädalast saadaval juba ka Eesti turul. Nexus 5 on esimene telefon, mis varustatud uusima Android™ 4.4, KitKat® operatsioonisüsteemiga. Nutitelefon, mis on saadaval nii 16GB kui 32GB versioonis, on vastupidav, funktsionaalne ja mugav, kombineerides LG riistvara ja Google’i parima tarkvara

Telefoni 8MP kaamera on varustatud optilise pildi stabiliseerimise tehnoloogiaga, mida tutvustati esmalt LG G2 nutitelefonis. Lisaks on nutitelefonil Photo Sphere funktsioon, mille abil saab hõlpsasti teha 360-kraadise pildiseeria, samas kui Auto Awesome funktsioon loob piltidest ja videotest teistele jagamiseks uusi versioone. Lisaks komplekteerib Nexus 5 täiustatud HDR+ režiim erinevad võtted ning sulatab need ühtseks tervikuks.

Nexus 5 on maailma esimene nutitelefon, millel jookseb uusim Android 4.4 KitKat. See on kiire ja võimas, samas aga lihtne kasutada. Uus automaatvalija jagab soovitusi, kellele kasutaja kõige suurema tõenäosusega helistada soovib. Google’i Caller ID näitab aga helistava kontakti ettevõtte numbrit, isegi kui seda pole kontaktinimistus. Nexus 5 telefonil on kiire SnapdragonTM 800 protessor, 4G/LTE ning 445 ppi Full HD IPS ekraan, mis võimaldab täiustatud puutetundlikkust, selgemat nähtavust välitingimustes ja teravamat pildikvaliteeti.

LG Nexus 5 nutitelefoni 16GB versiooni ligikaudne hind Eesti turul saab olema 460 EUR.

Põhiandmed:
Protsessor: Qualcomm® Snapdragon™ 800 ja 2.26GHz Quad-Core Krait CPU
OS: Android™ 4.4, KitKat®
Ekraan: 5 tolli (tegelik 4.95 tolli) Full HD IPS (1920 x 1080 pikslit)
Võrk: CDMA/1xRTT/EVDO, GSM/GPRS/EDGE, WCDMA/HSPA+, LTE
Mälu: 32GB / 16GB
RAM: 2GB
Kaamera: Taga 8.0MP koos OIS / Ees 1.3MP
Aku: 2,300mAh Li-Polymer (sisene)
Suurus: 137.84 x 69.17 x 8.59mm
Kaal: 130 gr
Muu: Traadita laadimine, NFC


viimati muutis Betamax 05.11.2013 13:46:33, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 05.11.2013 13:41:06 Re: LG Nexus 5 on juba sellest nädalast saadaval ka Eestis vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:


LG Nexus 5 nutitelefoni 16GB versiooni ligikaudne hind Eesti turul saab olema 460 EUR.



hmmzzz...hind aeti vist 32gb omaga sassi, 16gb peaks seal 349€ kandis olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 13:43:30 vasta tsitaadiga

SurfData, kas Google doteerib Nexus 5 hinda Eestis?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 15:50:43 vasta tsitaadiga

Kuidagi kallivõitu on. Pigem helistan oma Londonis pesitsevale sõbrale ja las saadab mulle selle google playst ostetuna normaalse hinnaga icon_eek.gif icon_rolleyes.gif (Prices start at £299 ($349) for 16GB and £339 ($399) for 32GB ) Muidugi need hinnad on google plays ja eesti ei kuulu paraku nende maade (lugeda: normaalsete maade ) nimistusse, kust google play sulle asju müüb icon_evil.gif Google arvates on eestlased pururikkad, kui juba kullahinnaga müüdavad iphoned osteti kiirelt nagu õhk ja USA tuttavad küsisid tänaval autosid nähes, et kas oletegi nii rikkad või? Et asi siis see Nexuski siis ilma subsideerimiseta siin müüa ole....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 17:09:34 vasta tsitaadiga

Pole paha, eelmise nexusega läks ikka aega, et ka meiemaal müüki tuleks.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 05.11.2013 18:03:49 vasta tsitaadiga

Hind on ikka rets jah, kui keegi usast tuua või saata saab on kokkuhoid märgatav.
_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 05.11.2013 18:52:20 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
Hind on ikka rets jah, kui keegi usast tuua või saata saab on kokkuhoid märgatav.


ei pea usast tooma, saksas on 349€ ja UK-s on alla ~300£ ehk ka sinna 350€ kanti.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 19:43:49 vasta tsitaadiga

miski ühistellimuse kellegi USA/UK/saksa tuttava kaudu tegema google play poest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 20:07:38 vasta tsitaadiga

Soome hindadest pole miskit teada veel?
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleepwalking
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 20:13:07 vasta tsitaadiga

On ikka. LG pressiteade Soome kohta.

tsitaat:

Hinta ja saatavuus
Nexus 5 (16 Gt musta) -mallin on tarkoitus olla saatavilla Suomessa marraskuun puolestavälistä alkaen ja sen suositushinta on noin 530 euroa (sis. ALV).


Müük alates novembri keskpaigast ja hind 530 eurot.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 21:53:00 vasta tsitaadiga

Huvitav, kus seda siis Eestis osta saab? icon_exclaim.gif
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 21:58:58 vasta tsitaadiga

Klick; operaatorid
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 22:41:55 vasta tsitaadiga

Päris julm hinnavahe ikka icon_eek.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 22:42:46 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Päris julm hinnavahe ikka icon_eek.gif

Sest google ei doteeri Eestis seda hinda.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 23:42:46 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
miski ühistellimuse kellegi USA/UK/saksa tuttava kaudu tegema google play poest icon_rolleyes.gif



thumbs_up.gif Oleks käpp
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2013 07:26:04 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
Laizk kirjutas:
miski ühistellimuse kellegi USA/UK/saksa tuttava kaudu tegema google play poest icon_rolleyes.gif



thumbs_up.gif Oleks käpp


350€ eest haaraks isegi ja viskaks note2 lutsu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 08:28:56 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
ents75 kirjutas:
Laizk kirjutas:
miski ühistellimuse kellegi USA/UK/saksa tuttava kaudu tegema google play poest icon_rolleyes.gif



thumbs_up.gif Oleks käpp


350€ eest haaraks isegi ja viskaks note2 lutsu icon_biggrin.gif


+1

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 09:47:59 vasta tsitaadiga

Tasub arvesse võtta, et USA versioonil puudub 1800 MHz 4G sagedus - mida kasutatakse näiteks päris palju hajaasustusega aladel.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 11:55:37 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Klick; operaatorid


Pole nii Klickis kui EMT saada icon_question.gif

_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 13:06:34 vasta tsitaadiga

Kus seda leida võiks hetkel?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.11.2013 13:08:34 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/digi/lg-tipptelefon-nexus-5-on-eestis-sokeerivalt-kallis.d?id=67039698

ehk siis eestlaseid ei taheta androidi peale meelitada ja meil on konkurentsivõimeline hind:

tsitaat:
[HILJEM LISATUD] LG vastus minu küsimusele Nexus 5 kõrge hinna tagamaade kohta on selline: LG ja Google'i koostöös valminud Nexus 5 nutitelefoni hinda Google Play Store'is saab kommenteerida vaid Google. LG ei saa Google'i hinnapoliitika üle spekuleerida. Nexus 5 hind on jaemüügis aga kõikidel turgudel Google Play Store'i poolt pakutavast kõrgem ning siin ei ole Eesti erand. Nexus 5 16 GB versiooni hind Eestis saab olema umbkaudselt 460 EUR, mida võib võrdluses teiste Euroope Liidu turgude jaemüügi hinnaga igati konkurentsivõimeliseks lugeda.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 13:19:11 vasta tsitaadiga

kaur23 kirjutas:
Mario. kirjutas:
Klick; operaatorid


Pole nii Klickis kui EMT saada icon_question.gif

Eks ta tuleb; vastasin tuletusest, et N4 saabus nii Klick'i kui operaatoritele müügile. Sama tee läbib ka N5?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 13:24:05 vasta tsitaadiga

Nädal pole veel läbi. Jõuavad veel müüki panna.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 13:47:35 vasta tsitaadiga

Hea, et aina rohkem tuttavaid on asunud Inglismaale pesitsema ja sealt regulaarselt kraami Eestisse veavad thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 23:22:04 vasta tsitaadiga

2300mha aku. Järjekordne lauatelefon mille võib tööks telefoni kasutav inimene kohe prügikasti visata
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2013 00:59:51 vasta tsitaadiga

Laadijad ja elekter on ju leiutatud. Vb Tartus ei ole kah.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 08.11.2013 21:18:16 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Tasub arvesse võtta, et USA versioonil puudub 1800 MHz 4G sagedus - mida kasutatakse näiteks päris palju hajaasustusega aladel.


4G Network LTE 700 / 800 / 850 / 1700 / 1900 / 2100 / 2600 - North America version
Eestis kasutatakse 800 ja 2600 MHz sagedusi.

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 21:26:53 vasta tsitaadiga

Myoldryn kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Tasub arvesse võtta, et USA versioonil puudub 1800 MHz 4G sagedus - mida kasutatakse näiteks päris palju hajaasustusega aladel.


4G Network LTE 700 / 800 / 850 / 1700 / 1900 / 2100 / 2600 - North America version
Eestis kasutatakse 800 ja 2600 MHz sagedusi.

Eestis kasutatakse ka 1800Mhz sagedust 4G-s.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 04:05:15 vasta tsitaadiga

449.- https://www.emt.ee/et/sisu/-/pood/mobiiltelefonid/lg_nexus_5
399.- https://pood.tele2.ee/et/product/5457
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 09.11.2013 04:28:26 vasta tsitaadiga

Kas Andorid susteem on eesti keelne ja kui pohjalikult see tolgitud on. Kuidas on KitKat eesti keelne ulatus. Kui ma ostaksin oma emale ja vana emale kas siis koik on eesti keelne? Mis keeles android seadmed on eestis saadaval?
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 11:21:27 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Myoldryn kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Tasub arvesse võtta, et USA versioonil puudub 1800 MHz 4G sagedus - mida kasutatakse näiteks päris palju hajaasustusega aladel.


4G Network LTE 700 / 800 / 850 / 1700 / 1900 / 2100 / 2600 - North America version
Eestis kasutatakse 800 ja 2600 MHz sagedusi.

Eestis kasutatakse ka 1800Mhz sagedust 4G-s.
Just. Tsiteerin uuesti end: "Tasub arvesse võtta, et USA versioonil puudub 1800 MHz 4G sagedus - mida kasutatakse näiteks päris palju hajaasustusega aladel." See on siis EMT puhul, teisi operaatoreid ei tea nii täpselt kommenteerida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 18:56:21 vasta tsitaadiga

Ei usu, et Google midagi doteerib. Pigem lepib vähe inimlikuma kasumiga per telefon, et levitada korralikke telefone ja hoida Androidi lipulaev hinna/kvaliteedi tasemelt kindlalt esikohal.

Neil turgudel kus Google Playst osta ei saa levitab tootja ise, ning lipulaevade turuosa säilitamiseks keeratakse hinnale juurde.

Kahju, et N5 vee- ja tolmukindlust ei saanud.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 00:01:19 vasta tsitaadiga

Seda LG ´d ei julge osta ju.Viimane ajakiri Digi tegi LG G2 maatasa.Kokkuvõtvalt on tegemist lihtsalt mingi rämpsuga.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 01:42:19 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Seda LG ´d ei julge osta ju.Viimane ajakiri Digi tegi LG G2 maatasa.Kokkuvõtvalt on tegemist lihtsalt mingi rämpsuga.


Suvaline LG vs. Nexus on väga suur vahe ikka.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 06:54:27 vasta tsitaadiga

Rääkimata, et Eesti ajakiri? midagi pädevat kunagi öelda suudab.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 12:11:13 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Seda LG ´d ei julge osta ju.Viimane ajakiri Digi tegi LG G2 maatasa.Kokkuvõtvalt on tegemist lihtsalt mingi rämpsuga.


OT No kui digi ütles siis LG vist ikka ei kõlba kuskile icon_lol.gif

N5 huvitav aga veel vahetama ei kutsu, paar kuud veel L9 elama
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 13:17:22 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ei usu, et Google midagi doteerib. Pigem lepib vähe inimlikuma kasumiga per telefon, et levitada korralikke telefone ja hoida Androidi lipulaev hinna/kvaliteedi tasemelt kindlalt esikohal.

Neil turgudel kus Google Playst osta ei saa levitab tootja ise, ning lipulaevade turuosa säilitamiseks keeratakse hinnale juurde.

http://www.theverge.com/2013/11/8/5082000/nexus-5-tmobile-release-date-november-14-449
tsitaat:
CNET spoke with a T-Mobile representative that stated the carrier is not increasing prices to generate a profit, and that it in fact pays full retail price when purchasing the Nexus 5 from LG. The inference is that Google is selling the phone at a loss, either to generate interest or encourage customers to buy direct rather than going through their carriers.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 14:06:19 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ei usu, et Google midagi doteerib. Pigem lepib vähe inimlikuma kasumiga per telefon, et levitada korralikke telefone ja hoida Androidi lipulaev hinna/kvaliteedi tasemelt kindlalt esikohal.

Neil turgudel kus Google Playst osta ei saa levitab tootja ise, ning lipulaevade turuosa säilitamiseks keeratakse hinnale juurde.

Kahju, et N5 vee- ja tolmukindlust ei saanud.


LG, kui otse tehaselt osta, ei soovi seda müüa odavamalt, muidu muutuks OG2 turustamine üsna keeruliseks.

Detailide hind tõenäoliselt jälle ~150-180USD, seega doteerimisest on asi kaugel. Ja "esindaja" sõnasid hinnapoliitika kujundamise kohta usun vähem kui poliitiku juttu.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 14:29:08 vasta tsitaadiga

anubis, lisaks detailidele on veel ka muid kulutusi, kogu tootmise infra ning R&D.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.11.2013 14:47:32 vasta tsitaadiga

anubis, kujutad sa ette, et need robotid, mis su telefoni kokku lapivad, maksavad ka raha, tarbivad voolu ja nõuavad hooldust ning juhatamist ja lisaks tahavad ka need insenerid raha, kes selle telefoni välja disainisid jne?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 16:41:59 vasta tsitaadiga

Jah, kujutan.

Kas te arvate, et telefonide koostamine on nagu kiibiehitus/arendus - igale uuele mudelile tuleb uus tehas ehitada?

edit: Google ei pea lihtsalt telefoni pealt nii suurt kasumit teenima, nemad teenivad raha terve selle toote eluaja, läbi kasutaja tarbimisharjumuste ja ostude. Telefoni enda tootja peab raha kätte saama lihtsalt kohe ja korraga.

Seda, et Google per telefon väiksema kasumiga lepib ma ju alguses ütlesingi. Aga see, et Google alla omahinna müüb - põhineb nördinud tootjate ja telekomi firmade jutul (kes müüks kõike võimalikult kõrge hinnaga).
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.11.2013 17:47:59 vasta tsitaadiga

anubis, kui kujutad, siis ei ole ju mõtet välja tuua, et juppide hind on x, kuna see ei ole enamus telefoni hinnast.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 18:39:44 vasta tsitaadiga

Jah, kuna arendus- ja tootmiskulud nii "suured" siis teenivadki telefonitootjad nii "väikseid" kasumeid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.11.2013 19:36:29 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Jah, kuna arendus- ja tootmiskulud nii "suured" siis teenivadki telefonitootjad nii "väikseid" kasumeid.

Väike asi, mille unustad - suure kasumi teenimiseks piisab ka suure hulga toodete mahamüümisest. icon_wink.gif
Kui tootja müüb maha 1 miljon telefoni ning iga telefoni puhaskasum on 1USD, siis on firma puhaskasum kokku miljon USD. Päris kena kopikas. icon_cool.gif Kui aga osatakse maha müüa 100 miljonit telefoni, siis on ka see puhaskasum 100x suurem. beer_yum.gif

Seetõttu suudetaksegi toota ka telefone, mille müügihind on, näiteks, mingi a 10-20eur ja ollakse veel ka selle hinnaga kasumis.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2013 20:37:25 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Kas Andorid susteem on eesti keelne ja kui pohjalikult see tolgitud on. Kuidas on KitKat eesti keelne ulatus. Kui ma ostaksin oma emale ja vana emale kas siis koik on eesti keelne? Mis keeles android seadmed on eestis saadaval?

Huvitaks ennastki, kas Eestis müüdav N5 omab Eesti keelt?
On keegi Tele2/EMT'st telefoni kätte saanud juba?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oriz
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004




sõnum 10.11.2013 21:17:36 vasta tsitaadiga

Eesti keel täiesti olemas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 11.11.2013 05:43:34 vasta tsitaadiga

oriz kirjutas:
Eesti keel täiesti olemas.

Kui pohjalik see on?

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oriz
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004




sõnum 13.11.2013 13:15:16 vasta tsitaadiga

Põhjalik, kuni õigekirja kontrollini välja.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 13.11.2013 21:17:32 vasta tsitaadiga

oriz kirjutas:
Põhjalik, kuni õigekirja kontrollini välja.

Huvitav, et minu eestist ostetud nexus 4-l eestikeelne klaviatuur on, kuid UI-d ja õigekirjakontrolli pole. (mitte, et ma puudust tunneks, lihtsalt hoiatan)
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 15:11:23 vasta tsitaadiga

Raid0 kirjutas:
oriz kirjutas:
Põhjalik, kuni õigekirja kontrollini välja.

Huvitav, et minu eestist ostetud nexus 4-l eestikeelne klaviatuur on, kuid UI-d ja õigekirjakontrolli pole. (mitte, et ma puudust tunneks, lihtsalt hoiatan)

Antud hetkel jutuks nexus 5 (ja sellega kaasnev android 4.4).

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  LG Nexus 5 on juba sellest nädalast saadaval ka Eestis mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.