|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
27.10.2013 21:39:52
|
|
|
eeemh... "kasulik info" Aga rääkides asjast, siis netist uurides pidid vist kübeke soojema ja bassisema heliga olema kui K702.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
27.10.2013 22:31:23
|
|
|
Vaevalt, et neist keegi siin HV foorumis midagi teab, kui teabki, siis vaid seda mida on netist lugenud. Äkki pacho teab. Seda teemat jälgides, tundub tema ainukene "valge vares" olema kellel võiks need kollektsioonis olla.
Ainukene koht, kust ma nende klappide kasutajaid otsiks... http://www.rada7.ee/foorum/4 üks koht oli veel http://www.producers.ee/foorum/index.php aga seal lubatakse ainult lugeda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
28.10.2013 00:06:35
|
|
|
Tean neid foorumeid küll. Aga tänud info eest. Mõtlesin, et äkki keegi ikkagi omab neid siin peale meinstriim beyerite ja sennide
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
28.10.2013 16:31:03
|
|
|
olavsu1, tänapäeval ei jõua enam keegi erinevate toodetega kursis olla. Kui 8-9 aastat tagasi oli kümmekond tegijamat ettevõtet piiratud tootevalikuga, siis nüüdseks on see arv 5-6 kordistunud. Lisaks on tootevalik paisunud ülemõistuse suureks. Ainuüksi Sennheiser pakub täna rohkem klappe kui tollal AKG, Beyerdynamic, Sennheiser ja Shure kokku. Turu küllastamine on ka ainuke võimalus nendel ettevõttel ellu jääda. Turg on üle ujutatud moetoodetega. Tarbija valiku tegemisel mängib suurt rolli bränd ja disain. Toote kvalitatiivsed omadused on jäänud tahaplaanile. Beats, Monster, Bose, Scullcandy ja lugematud teised on saavutanud erakordse populaarsuse just tänu brändile, mitte helikvaliteedile. Pakutakse alla keskmist hinna-kvaliteedi suhet firmamärgiga mida tarbija tahab avalikus kohas näidata. Selline on tänapäeva elu...
Siit ka vastus. Mul ei ole eelpoolmainitud AKG'si kollektsioonis. Tänasel päeval pole vast ühelgi keskmisel inimesel rahalist ressurssi ega aega, et end teemaga sügavamalt kursis hoida.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
29.10.2013 22:36:52
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
Vaevalt, et neist keegi siin HV foorumis midagi teab, kui teabki, siis vaid seda mida on netist lugenud. Äkki pacho teab. Seda teemat jälgides, tundub tema ainukene "valge vares" olema kellel võiks need kollektsioonis olla.
Ainukene koht, kust ma nende klappide kasutajaid otsiks... http://www.rada7.ee/foorum/4 üks koht oli veel http://www.producers.ee/foorum/index.php aga seal lubatakse ainult lugeda. |
Ingliskeelseid arvamusi ja muljeid 147 lehekülge, muidugi ei tasu iga kasutaja arvamusi puhta kullana võtta, aga kui huvitab, siis terasid kindlasti leidub:
http://www.head-fi.org/t/659251/the-akg-k712-pro-support-and-appreciation-thread
| pacho kirjutas: |
olavsu1, tänapäeval ei jõua enam keegi erinevate toodetega kursis olla. Kui 8-9 aastat tagasi oli kümmekond tegijamat ettevõtet piiratud tootevalikuga, siis nüüdseks on see arv 5-6 kordistunud. Lisaks on tootevalik paisunud ülemõistuse suureks. Ainuüksi Sennheiser pakub täna rohkem klappe kui tollal AKG, Beyerdynamic, Sennheiser ja Shure kokku. Turu küllastamine on ka ainuke võimalus nendel ettevõttel ellu jääda. Turg on üle ujutatud moetoodetega. Tarbija valiku tegemisel mängib suurt rolli bränd ja disain. Toote kvalitatiivsed omadused on jäänud tahaplaanile. Beats, Monster, Bose, Scullcandy ja lugematud teised on saavutanud erakordse populaarsuse just tänu brändile, mitte helikvaliteedile. Pakutakse alla keskmist hinna-kvaliteedi suhet firmamärgiga mida tarbija tahab avalikus kohas näidata. Selline on tänapäeva elu...
Siit ka vastus. Mul ei ole eelpoolmainitud AKG'si kollektsioonis. Tänasel päeval pole vast ühelgi keskmisel inimesel rahalist ressurssi ega aega, et end teemaga sügavamalt kursis hoida. |
Täpselt! Ma omaette alati muigan, kui mõnda tüüpi nimetatud tooteid kasutamas näen (Skullid ja Beatsid eelkõige) ja on hetkega selge, et nendega ei ole mõtet väga pikalt hifi teemadel rääkida. Heli tähtsus on sellistel puhkudel teisejärguline - järgmisel aastal on neil juba uut värvi klapid peas ja järgmine Bieberi album telefonis.
Aga teemasse tagasi tulles - palju õnne W4R puhul pacho! Leidub ikka Maarjamaal ka veel hulle, kes selliseid summasid In-Earidele kulutavad Ise läksin aasta keskel natuke odavamat teed ja võtsin TDK BA200-d ligi. Väidetavalt on nad helipildilt omajagu sarnased W4-dele: http://www.head-fi.org/t/657416/upgrade-from-tdk-ba200-to-westone-4-sm64
TDK-d on väga mugavad pikkadeks kuulamisteks - on väga "musikaalsed" aga samas üsna detailsed.
pacho, sa kasutad mingit välist DAC-i ja võimu ka nende jaoks?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
29.10.2013 23:38:36
|
|
|
Edirol UX-midagi usb adapter-> toslink-> Beresford TC-7520+Gator+ LM4562
Ausalt öelda on need enamuse ajast telefoni küljes.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
30.10.2013 13:15:08
|
|
|
| tsitaat: |
Täpselt! Ma omaette alati muigan, kui mõnda tüüpi nimetatud tooteid kasutamas näen (Skullid ja Beatsid eelkõige) ja on hetkega selge, et nendega ei ole mõtet väga pikalt hifi teemadel rääkida. Heli tähtsus on sellistel puhkudel teisejärguline - järgmisel aastal on neil juba uut värvi klapid peas ja järgmine Bieberi album telefonis.
|
See on pigem marketingis kinni. Missuguseid klappe on tolle Bieberi kaelas nähtud? Varusta poppar mingite klappidega ja saada kuskile patseerima, kus ta nende klappidega paratsodele (nimme) vahele jääb ja tema fännikesed rabavad kõik selle sama klapipaari. Fänni mõtlemine on selline "Kui need on head talle, siis need on head mullegi".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
01.11.2013 23:46:28
|
|
|
Uudishimust uurin - kas keegi, lp. vaidlejatest, seda ka mõlgutanud on, et tellida kõrvaklapid ikkagi vastavalt sellele, kuidas vasak-parem kõrv tegelikult kuuleb.
PS: Minul on paar korda tehtud ehtsad Audiotestid ja tehtud kõrvaarstide poolt spets.tehnikaga ja seetõttu ma tean, et üks kõrv kuuleb paremini madalaid sagedusi ja teine paremini kõrgeid sagedusi. Seega "ideaalklapid" saaks ma ainult sel juhul, kui kõigepealt tehtaks audio-helipilt ja vastavalt sellele siis pandaks kokku kõrvaklapid.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
02.11.2013 12:19:58
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Uudishimust uurin - kas keegi, lp. vaidlejatest, seda ka mõlgutanud on, et tellida kõrvaklapid ikkagi vastavalt sellele, kuidas vasak-parem kõrv tegelikult kuuleb.
PS: Minul on paar korda tehtud ehtsad Audiotestid ja tehtud kõrvaarstide poolt spets.tehnikaga ja seetõttu ma tean, et üks kõrv kuuleb paremini madalaid sagedusi ja teine paremini kõrgeid sagedusi. Seega "ideaalklapid" saaks ma ainult sel juhul, kui kõigepealt tehtaks audio-helipilt ja vastavalt sellele siis pandaks kokku kõrvaklapid. |
Väga täpselt ei saa aru, kuhu Sa sihid või mis selle mõte oleks?
Mu arvates oleks sellele lahenduseks heade kõrvaklappide soetamine (pigem neutraalsed) ja seejärel arvutis ekvalaiseri abil mõlema kanali jaoks heli paika sättida.
Aga kui rahapuudus ei ähvarda, võid ju ka kõrvaklapitootjatega ühendust võtta, et nad täpselt Sinu kõrvakuulmist arvestades kõrvaklapid välja arendaks, aga see ei tundu ju väga mõistlik, või kuidas?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
02.11.2013 14:48:23
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Uudishimust uurin - kas keegi, lp. vaidlejatest, seda ka mõlgutanud on, et tellida kõrvaklapid ikkagi vastavalt sellele, kuidas vasak-parem kõrv tegelikult kuuleb.
PS: Minul on paar korda tehtud ehtsad Audiotestid ja tehtud kõrvaarstide poolt spets.tehnikaga ja seetõttu ma tean, et üks kõrv kuuleb paremini madalaid sagedusi ja teine paremini kõrgeid sagedusi. Seega "ideaalklapid" saaks ma ainult sel juhul, kui kõigepealt tehtaks audio-helipilt ja vastavalt sellele siis pandaks kokku kõrvaklapid. |
See tähendaks eraldi karpi võimendi ja klappide vahele. Ma olen ka seda mõelnud ja kuskil küsinud, ka suured digihelipuldid teevad uutele helirzii inimetele audiogrammi? monitoorimisel oleks see pluss, kuid siis peab iga helimehe eraldi registreerima. See ei oleks midagi muud, kui konkreetse isiku audiogrammi järgi progetud ekvalaiser.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
03.11.2013 12:54:11
|
|
|
| Suurel enamusel inimkonnast on ebakõla parema ja vasaku kõrva vahel. Selle põhjuseks on ebasümmeetrilised kuulmekanalid ja Eustachi tõri ning korduvad traumad ( näiteks ilma kaitsmeta relva kasutamine). Väga väikesel osal inimestel on see tõsiseks probleemiks. Enamustel kompenseerib aju puuduvad osad.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
03.11.2013 13:44:33
|
|
|
| pacho kirjutas: |
| Suurel enamusel inimkonnast on ebakõla parema ja vasaku kõrva vahel. Selle põhjuseks on ebasümmeetrilised kuulmekanalid ja Eustachi tõri ning korduvad traumad ( näiteks ilma kaitsmeta relva kasutamine). Väga väikesel osal inimestel on see tõsiseks probleemiks. Enamustel kompenseerib aju puuduvad osad. |
Kõrvaarstid väidavad jällegi täpselt vastupidi - seda siis, et inimesed satuvad liialt hilja kõrvaarstide juurde ning siis on kahjustused juba pöördumatult suured.
-----------------------
olavsu1: On olemas sellist kuulmiskontrolli-tarkvara, kus igale inimesele saab teha eraldi mõõtmised ja siis need failina salvestada ning hiljem kasutada.
PS: Huvi pärast katsetasin, koos Aiwa klappidega, mõningaid netis pakutavaid kuulmisteste ja täiesti "seinast-seina" tulemused olid.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
03.11.2013 14:12:11
|
|
|
Iga inimese igale kõrvale eraldi tehtav kõrvaklapp (draiver, misiganes) oleks absurdselt kallis ning sellel puudub igasugune mõte Või kui sa väga rikas oled, siis miks mitte...
Oma HD-681 "plastikpadjad" on aga pooleteise aastaga päris kõvaks muutunud, vaja vist mingid uued-korralikumad tellida. Õigemini, üks neist on täiesti okei, üptis pehme ja ei häiri, aga teine padi on tõesti nagu plastmassist
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
03.11.2013 14:26:49
|
|
|
Olen oma HD681 mõned päevad kasutanud, esmamulje on küll hea, selle raha eest väärt asjad
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
03.11.2013 15:50:41
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| pacho kirjutas: |
| Suurel enamusel inimkonnast on ebakõla parema ja vasaku kõrva vahel. Selle põhjuseks on ebasümmeetrilised kuulmekanalid ja Eustachi tõri ning korduvad traumad ( näiteks ilma kaitsmeta relva kasutamine). Väga väikesel osal inimestel on see tõsiseks probleemiks. Enamustel kompenseerib aju puuduvad osad. |
Kõrvaarstid väidavad jällegi täpselt vastupidi - seda siis, et inimesed satuvad liialt hilja kõrvaarstide juurde ning siis on kahjustused juba pöördumatult suured.
|
Peab tegema vahet füsioloogilistel eripäradel ja traumadel.
Iga inimene kuuleb erinevalt. Ja sellest on ka igasugune teoretiseerimine personaliseeritud klappide teemal mõttetu.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
03.11.2013 17:19:27
|
|
|
pacho, lisaks kõigele muule laastab keskõrvapõletik kuulmist üsna tublisti....
ilmselt on helimeestelgi mingi kuulmis standard olemas....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
03.11.2013 18:38:31
|
|
|
| Ei ole mingit standardit. Igal helimehel on oma "sound". Võta näiteks Bob Ludwigu, Roger Nicholsi või David Botrilli tööd läbi aastakümnte. Huvitav on jälgida nende töö arengut.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
03.11.2013 18:51:34
|
|
|
| pacho, sellisel juhul on lastevanematel küll kohatu hirmutada, et helirezisööril peab väga hea kuulmine olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
03.11.2013 19:12:02
|
|
|
Mõnedki potentsiaalselt suurepärased salvestused on produtseeringuprotsessis persse keeratud.
Näiteks Maarja ja Rannap "Läbi jäätunud klaasi". Ma armastan Ruja muusikat ja Rannapi loomingut ja Maarjat vaatan ka hea meelega. Aga see album on "veidike"
kuum, olematu dünaamikaga, naturaalsed pillid kõlavad valesti ja helipilt puudub avarus ja instrumentide lahutus. See on üks väheseid muusikateoseid mis mind vihastab... Vilets tehniline pool rikub kogu elamuse
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
03.11.2013 19:25:37
|
|
|
| pacho, see on muidugi asi, mida olematu muusikaharidusega tavaisik oma tavatehnikaga ja mõõdukalt rikutud kuulmisega tähele ei pane.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
03.11.2013 19:29:55
|
|
|
Niipalju "õelutsen" - et mina ise eelistan klappe, mis kõrvu ära ei tapa ning, et siis hiljem peab kõrvatohter kõrva sisse implanaadi paigaldama .
Mina eelistan tavakuulmist ja selle nimel võin vabalt igasugu In-Ear klapid jms. kõrvapiinajad, ostmata jätta.
-------------
Igatahes olen olemasolevate Aiwa klappidega täiesti rahul. On kerged, ei sulge kõrvu õhukindlalt. Ning kõrvad tunnavad nendega ennast igati OK. Ja pole vaja kõrvaarstide vahet sebida, et kas kuulmine alles või on juba kuulmisaparaati vaja.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
03.11.2013 19:45:07
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Niipalju "õelutsen" - et mina ise eelistan klappe, mis kõrvu ära ei tapa ning, et siis hiljem peab kõrvatohter kõrva sisse implanaadi paigaldama .
Mina eelistan tavakuulmist ja selle nimel võin vabalt igasugu In-Ear klapid jms. kõrvapiinajad, ostmata jätta.
-------------
|
Kummalisel kombel on in-earide juured just kuulamise kaitsmises.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
03.11.2013 19:55:24
|
|
|
| tsitaat: |
Kummalisel kombel on in-earide juured just kuulamise kaitsmises.
|
Kahtlen väga. Ma ei saa ühtegi in-eari ega nööpi kasutada ilma, et kõrvad ei hakkaks valutama. Endal siis on Pioneer SE-CL28 ja Philips she1350/00 mõlemad panevad ca 10 minutiga kõrvad valutama. Suured ülekõrva klapid sellist asja ei tee.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.11.2013 20:05:20
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| tsitaat: |
Kummalisel kombel on in-earide juured just kuulamise kaitsmises.
|
Kahtlen väga. Ma ei saa ühtegi in-eari ega nööpi kasutada ilma, et kõrvad ei hakkaks valutama. Endal siis on Pioneer SE-CL28 ja Philips she1350/00 mõlemad panevad ca 10 minutiga kõrvad valutama. Suured ülekõrva klapid sellist asja ei tee. |
asi kõrvades, mitte klappides
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 03.11.2013 20:05:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
03.11.2013 20:05:27
|
|
|
| Kõrvade valutamine tuleb viletsast disainist. Rippuvad kaablid panevad kuulmekanalile suure koormuse ja sellest ka valu. Korralikult disainitud klappide ja sobivate otsikutega seda muret pole.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
04.11.2013 22:15:21
|
|
|
Kas need 681 Evo'd sobivad sellise veidi bassikama elektroonilise muusika kuulamiseks ka ( Burial, Aphex Twin jms. )? Ei taha mingit rõvedat ülepeksvat bassi vaid lihtsalt, et oleks midagi seal madalamas otsas ka kuulda
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.11.2013 14:48:38
|
|
|
Valame veel õli tulle - muidu seda vaidlemist liialt vähe.
Üks vägagi tõsiseltvõetav test-leht ja veel tõsisemalt siis nendepoolne soovitus - et kõigepealt kontrolli üle oma seadme helikaart, siis alles hakkad klappe ja kõrvu piinama igasugu testidega.
Beware of possible Aliasing!
Cheap sound cards may have trouble reproducing the highest frequencies of this test. At best, they won't reproduce anything. At worst, ghost frequencies will be generated in the audible range. These frequencies are not representative of the file's contents!
If you hear strange ups and downs, like someone tuning an AM radio, or anything else that does not sound like a continuously descending sweep, suspect this test to be corrupted by aliasing (the scientific name to this phenomenon).
Check your sound card with our Online Aliasing Test.
AudioCheck - Internet's largest collection of Sound Tests, Audio Test Tones, and Tone Generators. Online and Free!
http://www.audiocheck.net/audiotests_frequencycheckhigh.php
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
05.11.2013 16:12:27
|
|
|
tahanteada, sa kondad neid samu urkaid pidi kus ma isegi... nende urgaste täpsus jätab soovida, nad on liiga suure sammuga.
ja tahad väita, et need tooted on kehvad? laiatarbe helikaartides koinitakse salvestusega , mitte taasesitusega.
-------------
Tegin loomkatseid oma in-earidega. Originaal kummiotsikute asemele lõikasin vahtkummist pesukäsnast uued otsikud. Tulemus on rõõmustav, valuprobleem kadus.
Seega peaksin otsima in-eare millel on vahtplast otsikud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
05.11.2013 22:34:47
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
-------------
Tegin loomkatseid oma in-earidega. Originaal kummiotsikute asemele lõikasin vahtkummist pesukäsnast uued otsikud. Tulemus on rõõmustav, valuprobleem kadus.
Seega peaksin otsima in-eare millel on vahtplast otsikud. |
Comply müüb pea kõikidele in-earidele otsikuid.
Ise saab otsikuid kõrvakaitsmetest teha. Kuuma naela/sukavardaga saab augu sisse. Akustiliselt ei ole väga hea, aga ajab hädapärast asja ära.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
05.11.2013 22:43:39
|
|
|
Kui sa oled enne kuulanud muusikat ikka täieliku pornoga siis üleminekul korralikele klappidele see võim küll nii oluline.
Hiljem muidugi kui kõrv kuulata oskab on väärt lisa. Endal esialgu inboard soundcard ja nüüd NI Audio 8 + DT770
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
06.11.2013 02:04:44
|
|
|
| Pankook kirjutas: |
Kas need 681 Evo'd sobivad sellise veidi bassikama elektroonilise muusika kuulamiseks ka ( Burial, Aphex Twin jms. )? Ei taha mingit rõvedat ülepeksvat bassi vaid lihtsalt, et oleks midagi seal madalamas otsas ka kuulda  |
Jah, peaks Teile sobima. Endal vana HD-681 (punaste rõngastega) ja kuulan üsna palju Burial`le sarnast muusikat (Volor Flex, Arapaima, Liar, Village, Blak Nite, Odd Shapes, EPROM, Goth-Trad, Borealis, Eleven Tigers jne.) ning koos mkII filtriga (EVO`l ei olevat vaja filtrit kuigi sellele ka erinevad modifikatsioonid olemas) on väga nauditav madal ots mis samas ei peksa kõigest üle EVO pidavat kübeke bassisem olema kui vana versioon.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
07.11.2013 16:31:33
|
|
|
Pikaajalise investeeringu mõttes tasub uurida:
link
Endal Sennheiser HD600 ning olen väga rahul.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
08.11.2013 14:25:47
|
|
|
RaPTiLE, need tunduvad olema jäljendatud dr. Dre'd. disain sarnane, logo teine, hind võimalikult odav (püüdlik ärimehe viienda käsu järgimine). Sedasi teenib mitmeid kordi rohkem kui dr.Dre originaalidega.
Need on selleks, et võtta vaestelt ära nende raha. Kas vaesed asjaliku toote saavad pole üldse oluline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
08.11.2013 16:03:59
|
|
|
HD681 X-Fi XtremeMusic taga teeb päris head mürtsu
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
09.11.2013 01:57:12
|
|
|
martin366, nüüd muretse veel miskine klapivõim ka, läheb veelgi paremaks Iseenesest need klapid võimu ei vaja aga paremaks läheb küll
viimati muutis CoiL 09.11.2013 01:59:28, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
09.11.2013 01:58:25
|
|
|
| CoiL kirjutas: |
martin366, nüüd muretse veel miskine klapivõim ka, läheb veelgi paremaks Iseenesest need klapid võimu ei vaja aga paremaks läheb küll  |
Ei tunne puudust küll, väga hea on
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
09.11.2013 01:59:47
|
|
|
Muuseas, kas sul EVO versioon või tavaline? Vaatan, et sa ka Tartus. kui sul EVO, siis võiks väikse võrdluse vana versiooniga teha koos Aune T1-ga kui viitsid kunagi
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
09.11.2013 02:00:53
|
|
|
| CoiL kirjutas: |
Muuseas, kas sul EVO versioon või tavaline? Vaatan, et sa ka Tartus. kui sul EVO, siis võiks väikse võrdluse vana versiooniga teha koos Aune T1-ga kui viitsid kunagi  |
Õnneks või kahjuks tavalised
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
09.11.2013 02:02:40
|
|
|
| Ise arvan siiani, et pigem õnneks aga netiavaruse kommentaaridele ei saa kunagi põhja alla panna. Seepärast tahakski EVO`ga võrrelda (mitte, et mul oma moditud mkII filtriga HD-681 suhtes midagi ette heita oleks).
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
09.11.2013 11:49:23
|
|
|
Tõesti ? need ei ole kõrvaklapid
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
12.11.2013 11:15:20
|
|
|
| pacho, su võrdluses pole 681 EVO vaid 668B, mis on hoopis teine asi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|