Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 27.10.2013 21:39:52 vasta tsitaadiga

eeemh... "kasulik info" icon_rolleyes.gif Aga rääkides asjast, siis netist uurides pidid vist kübeke soojema ja bassisema heliga olema kui K702.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 27.10.2013 22:31:23 vasta tsitaadiga

Vaevalt, et neist keegi siin HV foorumis midagi teab, kui teabki, siis vaid seda mida on netist lugenud. Äkki pacho teab. Seda teemat jälgides, tundub tema ainukene "valge vares" olema kellel võiks need kollektsioonis olla.
Ainukene koht, kust ma nende klappide kasutajaid otsiks... http://www.rada7.ee/foorum/4 üks koht oli veel http://www.producers.ee/foorum/index.php aga seal lubatakse ainult lugeda.
tagasi üles
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.10.2013 00:06:35 vasta tsitaadiga

Tean neid foorumeid küll. Aga tänud info eest. Mõtlesin, et äkki keegi ikkagi omab neid siin peale meinstriim beyerite ja sennide icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 28.10.2013 16:31:03 vasta tsitaadiga

olavsu1, tänapäeval ei jõua enam keegi erinevate toodetega kursis olla. Kui 8-9 aastat tagasi oli kümmekond tegijamat ettevõtet piiratud tootevalikuga, siis nüüdseks on see arv 5-6 kordistunud. Lisaks on tootevalik paisunud ülemõistuse suureks. Ainuüksi Sennheiser pakub täna rohkem klappe kui tollal AKG, Beyerdynamic, Sennheiser ja Shure kokku. Turu küllastamine on ka ainuke võimalus nendel ettevõttel ellu jääda. Turg on üle ujutatud moetoodetega. Tarbija valiku tegemisel mängib suurt rolli bränd ja disain. Toote kvalitatiivsed omadused on jäänud tahaplaanile. Beats, Monster, Bose, Scullcandy ja lugematud teised on saavutanud erakordse populaarsuse just tänu brändile, mitte helikvaliteedile. Pakutakse alla keskmist hinna-kvaliteedi suhet firmamärgiga mida tarbija tahab avalikus kohas näidata. Selline on tänapäeva elu...
Siit ka vastus. Mul ei ole eelpoolmainitud AKG'si kollektsioonis. Tänasel päeval pole vast ühelgi keskmisel inimesel rahalist ressurssi ega aega, et end teemaga sügavamalt kursis hoida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 22:36:52 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Vaevalt, et neist keegi siin HV foorumis midagi teab, kui teabki, siis vaid seda mida on netist lugenud. Äkki pacho teab. Seda teemat jälgides, tundub tema ainukene "valge vares" olema kellel võiks need kollektsioonis olla.
Ainukene koht, kust ma nende klappide kasutajaid otsiks... http://www.rada7.ee/foorum/4 üks koht oli veel http://www.producers.ee/foorum/index.php aga seal lubatakse ainult lugeda.


Ingliskeelseid arvamusi ja muljeid 147 lehekülge, muidugi ei tasu iga kasutaja arvamusi puhta kullana võtta, aga kui huvitab, siis terasid kindlasti leidub:
http://www.head-fi.org/t/659251/the-akg-k712-pro-support-and-appreciation-thread

pacho kirjutas:
olavsu1, tänapäeval ei jõua enam keegi erinevate toodetega kursis olla. Kui 8-9 aastat tagasi oli kümmekond tegijamat ettevõtet piiratud tootevalikuga, siis nüüdseks on see arv 5-6 kordistunud. Lisaks on tootevalik paisunud ülemõistuse suureks. Ainuüksi Sennheiser pakub täna rohkem klappe kui tollal AKG, Beyerdynamic, Sennheiser ja Shure kokku. Turu küllastamine on ka ainuke võimalus nendel ettevõttel ellu jääda. Turg on üle ujutatud moetoodetega. Tarbija valiku tegemisel mängib suurt rolli bränd ja disain. Toote kvalitatiivsed omadused on jäänud tahaplaanile. Beats, Monster, Bose, Scullcandy ja lugematud teised on saavutanud erakordse populaarsuse just tänu brändile, mitte helikvaliteedile. Pakutakse alla keskmist hinna-kvaliteedi suhet firmamärgiga mida tarbija tahab avalikus kohas näidata. Selline on tänapäeva elu...
Siit ka vastus. Mul ei ole eelpoolmainitud AKG'si kollektsioonis. Tänasel päeval pole vast ühelgi keskmisel inimesel rahalist ressurssi ega aega, et end teemaga sügavamalt kursis hoida.


Täpselt! Ma omaette alati muigan, kui mõnda tüüpi nimetatud tooteid kasutamas näen (Skullid ja Beatsid eelkõige) ja on hetkega selge, et nendega ei ole mõtet väga pikalt hifi teemadel rääkida. Heli tähtsus on sellistel puhkudel teisejärguline - järgmisel aastal on neil juba uut värvi klapid peas ja järgmine Bieberi album telefonis.

Aga teemasse tagasi tulles - palju õnne W4R puhul pacho! Leidub ikka Maarjamaal ka veel hulle, kes selliseid summasid In-Earidele kulutavad icon_smile.gif Ise läksin aasta keskel natuke odavamat teed ja võtsin TDK BA200-d ligi. Väidetavalt on nad helipildilt omajagu sarnased W4-dele: http://www.head-fi.org/t/657416/upgrade-from-tdk-ba200-to-westone-4-sm64
TDK-d on väga mugavad pikkadeks kuulamisteks - on väga "musikaalsed" aga samas üsna detailsed.

pacho, sa kasutad mingit välist DAC-i ja võimu ka nende jaoks?

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.10.2013 23:38:36 vasta tsitaadiga

Edirol UX-midagi usb adapter-> toslink-> Beresford TC-7520+Gator+ LM4562
Ausalt öelda on need enamuse ajast telefoni küljes.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 30.10.2013 13:15:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Täpselt! Ma omaette alati muigan, kui mõnda tüüpi nimetatud tooteid kasutamas näen (Skullid ja Beatsid eelkõige) ja on hetkega selge, et nendega ei ole mõtet väga pikalt hifi teemadel rääkida. Heli tähtsus on sellistel puhkudel teisejärguline - järgmisel aastal on neil juba uut värvi klapid peas ja järgmine Bieberi album telefonis.


See on pigem marketingis kinni. Missuguseid klappe on tolle Bieberi kaelas nähtud? Varusta poppar mingite klappidega ja saada kuskile patseerima, kus ta nende klappidega paratsodele (nimme) vahele jääb ja tema fännikesed rabavad kõik selle sama klapipaari. Fänni mõtlemine on selline "Kui need on head talle, siis need on head mullegi".
tagasi üles
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.11.2013 23:46:28 vasta tsitaadiga

Uudishimust uurin - kas keegi, lp. vaidlejatest, seda ka mõlgutanud on, et tellida kõrvaklapid ikkagi vastavalt sellele, kuidas vasak-parem kõrv tegelikult kuuleb. icon_razz1.gif

PS: Minul on paar korda tehtud ehtsad Audiotestid ja tehtud kõrvaarstide poolt spets.tehnikaga icon_cool.gif ja seetõttu ma tean, et üks kõrv kuuleb paremini madalaid sagedusi ja teine paremini kõrgeid sagedusi. Seega "ideaalklapid" saaks ma ainult sel juhul, kui kõigepealt tehtaks audio-helipilt ja vastavalt sellele siis pandaks kokku kõrvaklapid.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 12:19:58 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Uudishimust uurin - kas keegi, lp. vaidlejatest, seda ka mõlgutanud on, et tellida kõrvaklapid ikkagi vastavalt sellele, kuidas vasak-parem kõrv tegelikult kuuleb. icon_razz1.gif

PS: Minul on paar korda tehtud ehtsad Audiotestid ja tehtud kõrvaarstide poolt spets.tehnikaga icon_cool.gif ja seetõttu ma tean, et üks kõrv kuuleb paremini madalaid sagedusi ja teine paremini kõrgeid sagedusi. Seega "ideaalklapid" saaks ma ainult sel juhul, kui kõigepealt tehtaks audio-helipilt ja vastavalt sellele siis pandaks kokku kõrvaklapid.

Väga täpselt ei saa aru, kuhu Sa sihid või mis selle mõte oleks?
Mu arvates oleks sellele lahenduseks heade kõrvaklappide soetamine (pigem neutraalsed) ja seejärel arvutis ekvalaiseri abil mõlema kanali jaoks heli paika sättida.

Aga kui rahapuudus ei ähvarda, võid ju ka kõrvaklapitootjatega ühendust võtta, et nad täpselt Sinu kõrvakuulmist arvestades kõrvaklapid välja arendaks, aga see ei tundu ju väga mõistlik, või kuidas? icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 02.11.2013 14:48:23 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Uudishimust uurin - kas keegi, lp. vaidlejatest, seda ka mõlgutanud on, et tellida kõrvaklapid ikkagi vastavalt sellele, kuidas vasak-parem kõrv tegelikult kuuleb. icon_razz1.gif

PS: Minul on paar korda tehtud ehtsad Audiotestid ja tehtud kõrvaarstide poolt spets.tehnikaga icon_cool.gif ja seetõttu ma tean, et üks kõrv kuuleb paremini madalaid sagedusi ja teine paremini kõrgeid sagedusi. Seega "ideaalklapid" saaks ma ainult sel juhul, kui kõigepealt tehtaks audio-helipilt ja vastavalt sellele siis pandaks kokku kõrvaklapid.


See tähendaks eraldi karpi võimendi ja klappide vahele. Ma olen ka seda mõelnud ja kuskil küsinud, ka suured digihelipuldid teevad uutele helirzii inimetele audiogrammi? monitoorimisel oleks see pluss, kuid siis peab iga helimehe eraldi registreerima. See ei oleks midagi muud, kui konkreetse isiku audiogrammi järgi progetud ekvalaiser.
tagasi üles
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.11.2013 12:54:11 vasta tsitaadiga

Suurel enamusel inimkonnast on ebakõla parema ja vasaku kõrva vahel. Selle põhjuseks on ebasümmeetrilised kuulmekanalid ja Eustachi tõri ning korduvad traumad ( näiteks ilma kaitsmeta relva kasutamine). Väga väikesel osal inimestel on see tõsiseks probleemiks. Enamustel kompenseerib aju puuduvad osad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.11.2013 13:44:33 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Suurel enamusel inimkonnast on ebakõla parema ja vasaku kõrva vahel. Selle põhjuseks on ebasümmeetrilised kuulmekanalid ja Eustachi tõri ning korduvad traumad ( näiteks ilma kaitsmeta relva kasutamine). Väga väikesel osal inimestel on see tõsiseks probleemiks. Enamustel kompenseerib aju puuduvad osad.

Kõrvaarstid väidavad jällegi täpselt vastupidi - seda siis, et inimesed satuvad liialt hilja kõrvaarstide juurde ning siis on kahjustused juba pöördumatult suured.
-----------------------
olavsu1: On olemas sellist kuulmiskontrolli-tarkvara, kus igale inimesele saab teha eraldi mõõtmised ja siis need failina salvestada ning hiljem kasutada.

PS: Huvi pärast katsetasin, koos Aiwa klappidega, mõningaid netis pakutavaid kuulmisteste ja täiesti "seinast-seina" tulemused olid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 14:12:11 vasta tsitaadiga

Iga inimese igale kõrvale eraldi tehtav kõrvaklapp (draiver, misiganes) oleks absurdselt kallis ning sellel puudub igasugune mõte icon_rolleyes.gif Või kui sa väga rikas oled, siis miks mitte...

Oma HD-681 "plastikpadjad" on aga pooleteise aastaga päris kõvaks muutunud, vaja vist mingid uued-korralikumad tellida. Õigemini, üks neist on täiesti okei, üptis pehme ja ei häiri, aga teine padi on tõesti nagu plastmassist icon_lol.gif

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 14:26:49 vasta tsitaadiga

Olen oma HD681 mõned päevad kasutanud, esmamulje on küll hea, selle raha eest väärt asjad icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.11.2013 15:50:41 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
pacho kirjutas:
Suurel enamusel inimkonnast on ebakõla parema ja vasaku kõrva vahel. Selle põhjuseks on ebasümmeetrilised kuulmekanalid ja Eustachi tõri ning korduvad traumad ( näiteks ilma kaitsmeta relva kasutamine). Väga väikesel osal inimestel on see tõsiseks probleemiks. Enamustel kompenseerib aju puuduvad osad.

Kõrvaarstid väidavad jällegi täpselt vastupidi - seda siis, et inimesed satuvad liialt hilja kõrvaarstide juurde ning siis on kahjustused juba pöördumatult suured.

Peab tegema vahet füsioloogilistel eripäradel ja traumadel.
Iga inimene kuuleb erinevalt. Ja sellest on ka igasugune teoretiseerimine personaliseeritud klappide teemal mõttetu.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 03.11.2013 17:19:27 vasta tsitaadiga

pacho, lisaks kõigele muule laastab keskõrvapõletik kuulmist üsna tublisti....

ilmselt on helimeestelgi mingi kuulmis standard olemas....
tagasi üles
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.11.2013 18:38:31 vasta tsitaadiga

Ei ole mingit standardit. Igal helimehel on oma "sound". Võta näiteks Bob Ludwigu, Roger Nicholsi või David Botrilli tööd läbi aastakümnte. Huvitav on jälgida nende töö arengut.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 03.11.2013 18:51:34 vasta tsitaadiga

pacho, sellisel juhul on lastevanematel küll kohatu hirmutada, et helirezisööril peab väga hea kuulmine olema.
tagasi üles
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.11.2013 19:12:02 vasta tsitaadiga

Mõnedki potentsiaalselt suurepärased salvestused on produtseeringuprotsessis persse keeratud.

Näiteks Maarja ja Rannap "Läbi jäätunud klaasi". Ma armastan Ruja muusikat ja Rannapi loomingut ja Maarjat vaatan ka hea meelega. Aga see album on "veidike"
kuum, olematu dünaamikaga, naturaalsed pillid kõlavad valesti ja helipilt puudub avarus ja instrumentide lahutus. See on üks väheseid muusikateoseid mis mind vihastab... Vilets tehniline pool rikub kogu elamuse
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 03.11.2013 19:25:37 vasta tsitaadiga

pacho, see on muidugi asi, mida olematu muusikaharidusega tavaisik oma tavatehnikaga ja mõõdukalt rikutud kuulmisega tähele ei pane.
tagasi üles
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.11.2013 19:29:55 vasta tsitaadiga

Niipalju "õelutsen" icon_biggrin.gif - et mina ise eelistan klappe, mis kõrvu ära ei tapa ning, et siis hiljem peab kõrvatohter kõrva sisse implanaadi paigaldama icon_smile.gif .

Mina eelistan tavakuulmist ja selle nimel võin vabalt igasugu In-Ear klapid jms. kõrvapiinajad, ostmata jätta. icon_smile.gif
-------------
Igatahes olen olemasolevate Aiwa klappidega täiesti rahul. On kerged, ei sulge kõrvu õhukindlalt. Ning kõrvad tunnavad nendega ennast igati OK. Ja pole vaja kõrvaarstide vahet sebida, et kas kuulmine alles või on juba kuulmisaparaati vaja. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.11.2013 19:45:07 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Niipalju "õelutsen" icon_biggrin.gif - et mina ise eelistan klappe, mis kõrvu ära ei tapa ning, et siis hiljem peab kõrvatohter kõrva sisse implanaadi paigaldama icon_smile.gif .

Mina eelistan tavakuulmist ja selle nimel võin vabalt igasugu In-Ear klapid jms. kõrvapiinajad, ostmata jätta. icon_smile.gif
-------------

Kummalisel kombel on in-earide juured just kuulamise kaitsmises.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 03.11.2013 19:55:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kummalisel kombel on in-earide juured just kuulamise kaitsmises.



Kahtlen väga. Ma ei saa ühtegi in-eari ega nööpi kasutada ilma, et kõrvad ei hakkaks valutama. Endal siis on Pioneer SE-CL28 ja Philips she1350/00 mõlemad panevad ca 10 minutiga kõrvad valutama. Suured ülekõrva klapid sellist asja ei tee.
tagasi üles
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2013 20:05:20 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
tsitaat:

Kummalisel kombel on in-earide juured just kuulamise kaitsmises.



Kahtlen väga. Ma ei saa ühtegi in-eari ega nööpi kasutada ilma, et kõrvad ei hakkaks valutama. Endal siis on Pioneer SE-CL28 ja Philips she1350/00 mõlemad panevad ca 10 minutiga kõrvad valutama. Suured ülekõrva klapid sellist asja ei tee.

asi kõrvades, mitte klappides

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 03.11.2013 20:05:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.11.2013 20:05:27 vasta tsitaadiga

Kõrvade valutamine tuleb viletsast disainist. Rippuvad kaablid panevad kuulmekanalile suure koormuse ja sellest ka valu. Korralikult disainitud klappide ja sobivate otsikutega seda muret pole.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 04.11.2013 22:15:21 vasta tsitaadiga

Kas need 681 Evo'd sobivad sellise veidi bassikama elektroonilise muusika kuulamiseks ka ( Burial, Aphex Twin jms. )? Ei taha mingit rõvedat ülepeksvat bassi vaid lihtsalt, et oleks midagi seal madalamas otsas ka kuulda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 00:50:48 vasta tsitaadiga

Plaan teha pikaajaline investeering ja ligi võtta parim headset. Oskab keegi otsustada aidata? Eelistaks 3d heli võimalusega üllitisi.
eraldi klappe- mikrit ei sooviks.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.11.2013 14:48:38 vasta tsitaadiga

Valame veel õli tulle - muidu seda vaidlemist liialt vähe. icon_cool.gif
Üks vägagi tõsiseltvõetav test-leht ja veel tõsisemalt siis nendepoolne soovitus - et kõigepealt kontrolli üle oma seadme helikaart, siis alles hakkad klappe ja kõrvu piinama igasugu testidega. icon_smile.gif

Beware of possible Aliasing!
Cheap sound cards may have trouble reproducing the highest frequencies of this test. At best, they won't reproduce anything. At worst, ghost frequencies will be generated in the audible range. These frequencies are not representative of the file's contents!
If you hear strange ups and downs, like someone tuning an AM radio, or anything else that does not sound like a continuously descending sweep, suspect this test to be corrupted by aliasing (the scientific name to this phenomenon).
Check your sound card with our Online Aliasing Test.

AudioCheck - Internet's largest collection of Sound Tests, Audio Test Tones, and Tone Generators. Online and Free!
http://www.audiocheck.net/audiotests_frequencycheckhigh.php
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 14:52:18 vasta tsitaadiga

100% nõus, et helikaart on korraliku heli alustala.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.11.2013 16:12:27 vasta tsitaadiga

tahanteada, sa kondad neid samu urkaid pidi kus ma isegi... nende urgaste täpsus jätab soovida, nad on liiga suure sammuga.

ja tahad väita, et need tooted on kehvad? laiatarbe helikaartides koinitakse salvestusega , mitte taasesitusega.

-------------
Tegin loomkatseid oma in-earidega. Originaal kummiotsikute asemele lõikasin vahtkummist pesukäsnast uued otsikud. Tulemus on rõõmustav, valuprobleem kadus.
Seega peaksin otsima in-eare millel on vahtplast otsikud.
tagasi üles
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 05.11.2013 22:34:47 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:

-------------
Tegin loomkatseid oma in-earidega. Originaal kummiotsikute asemele lõikasin vahtkummist pesukäsnast uued otsikud. Tulemus on rõõmustav, valuprobleem kadus.
Seega peaksin otsima in-eare millel on vahtplast otsikud.

Comply müüb pea kõikidele in-earidele otsikuid.
Ise saab otsikuid kõrvakaitsmetest teha. Kuuma naela/sukavardaga saab augu sisse. Akustiliselt ei ole väga hea, aga ajab hädapärast asja ära.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 05.11.2013 22:43:39 vasta tsitaadiga

Kui sa oled enne kuulanud muusikat ikka täieliku pornoga siis üleminekul korralikele klappidele see võim küll nii oluline.
Hiljem muidugi kui kõrv kuulata oskab on väärt lisa. Endal esialgu inboard soundcard ja nüüd NI Audio 8 + DT770
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.11.2013 00:24:40 vasta tsitaadiga

Ei oska hinnata, pole onboard helikaarte kasutanud.. Esimesel mobol (6ESA2, ESS Solo-1) oli natuke aega kasutusel. See oli ajal kui arvutitest mittemidagi ei teadnud. Heliga mässamine tuli pele esimese creative hankimist.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 06.11.2013 02:04:44 vasta tsitaadiga

Pankook kirjutas:
Kas need 681 Evo'd sobivad sellise veidi bassikama elektroonilise muusika kuulamiseks ka ( Burial, Aphex Twin jms. )? Ei taha mingit rõvedat ülepeksvat bassi vaid lihtsalt, et oleks midagi seal madalamas otsas ka kuulda icon_rolleyes.gif


Jah, peaks Teile sobima. Endal vana HD-681 (punaste rõngastega) ja kuulan üsna palju Burial`le sarnast muusikat (Volor Flex, Arapaima, Liar, Village, Blak Nite, Odd Shapes, EPROM, Goth-Trad, Borealis, Eleven Tigers jne.) ning koos mkII filtriga (EVO`l ei olevat vaja filtrit kuigi sellele ka erinevad modifikatsioonid olemas) on väga nauditav madal ots mis samas ei peksa kõigest üle thumbs_up.gif EVO pidavat kübeke bassisem olema kui vana versioon.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 14:27:42 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Plaan teha pikaajaline investeering ja ligi võtta parim headset. Oskab keegi otsustada aidata? Eelistaks 3d heli võimalusega üllitisi.
eraldi klappe- mikrit ei sooviks.

Soovitan mängimiseks:
Sony PlayStation 3 Pulse Wireless Stereo Headset (PS3) - £79.00 + transa
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008HODBAM/ref=nosim
Töötab ka PC-ga ja teiste seadmetega (bass impact töötab ainult PS3/PS Vita'ga) - natuke lugemist:
http://www.digitaltrends.com/gaming-headset-headphone-reviews/sony-pulse-review-ps3-elite-edition/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2013 15:08:48 vasta tsitaadiga

Tänan, aga wirelessi ei taha. Hetkel on vengeance 2000, mis iseenesest on väga hea headset, aga eesmärk on traadita võrkude arvu vähendamine kodus.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2013 16:31:33 vasta tsitaadiga

Pikaajalise investeeringu mõttes tasub uurida:
link

Endal Sennheiser HD600 ning olen väga rahul.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 10:20:57 vasta tsitaadiga

http://www.sportsdirect.com/output-headphones-755047
Keegi selliseid on kasutanud?
Tahaks lihtsalt vahel arvutist mingi filmi vaadata/muusikat kuulata nii et toakaaslast väga ei häiriks, st audiofiil ei ole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 08.11.2013 13:34:43 vasta tsitaadiga

Tunduvad jube ebamugavad olevat, pigem vaata mingi sellised ja on suurem tõenäosus, et need ei häiri kõrval olevaid isikuid. http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/LISASEADMED-Korvaklapid/Esperanza-ESPERANZA-Audio-Stereo-Headphones-with-volume-control-EH120-Reggae-63991
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 08.11.2013 14:25:47 vasta tsitaadiga

RaPTiLE, need tunduvad olema jäljendatud dr. Dre'd. disain sarnane, logo teine, hind võimalikult odav (püüdlik ärimehe viienda käsu järgimine). Sedasi teenib mitmeid kordi rohkem kui dr.Dre originaalidega.

Need on selleks, et võtta vaestelt ära nende raha. Kas vaesed asjaliku toote saavad pole üldse oluline.
tagasi üles
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 16:03:59 vasta tsitaadiga

HD681 X-Fi XtremeMusic taga teeb päris head mürtsu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.11.2013 01:57:12 vasta tsitaadiga

martin366, nüüd muretse veel miskine klapivõim ka, läheb veelgi paremaks icon_wink.gif Iseenesest need klapid võimu ei vaja aga paremaks läheb küll thumbs_up.gif

viimati muutis CoiL 09.11.2013 01:59:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 01:58:25 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
martin366, nüüd muretse veel miskine klapivõim ka, läheb veelgi paremaks icon_wink.gif Iseenesest need klapid võimu ei vaja aga paremaks läheb küll thumbs_up.gif

Ei tunne puudust küll, väga hea on icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.11.2013 01:59:47 vasta tsitaadiga

Muuseas, kas sul EVO versioon või tavaline? Vaatan, et sa ka Tartus. kui sul EVO, siis võiks väikse võrdluse vana versiooniga teha koos Aune T1-ga kui viitsid kunagi beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 02:00:53 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Muuseas, kas sul EVO versioon või tavaline? Vaatan, et sa ka Tartus. kui sul EVO, siis võiks väikse võrdluse vana versiooniga teha koos Aune T1-ga kui viitsid kunagi beer_yum.gif

Õnneks või kahjuks tavalised beer_yum.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.11.2013 02:02:40 vasta tsitaadiga

Ise arvan siiani, et pigem õnneks aga netiavaruse kommentaaridele ei saa kunagi põhja alla panna. Seepärast tahakski EVO`ga võrrelda (mitte, et mul oma moditud mkII filtriga HD-681 suhtes midagi ette heita oleks).
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 11:49:23 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
http://www.sportsdirect.com/output-headphones-755047
Keegi selliseid on kasutanud?
Tahaks lihtsalt vahel arvutist mingi filmi vaadata/muusikat kuulata nii et toakaaslast väga ei häiriks, st audiofiil ei ole.


Tõesti ? need ei ole kõrvaklapid
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.11.2013 16:54:23 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Tahaks lihtsalt vahel arvutist mingi filmi vaadata/muusikat kuulata nii et toakaaslast väga ei häiriks, st audiofiil ei ole.


natuke pappi juurde ja saad juba talutavalt muusikat ka kuulata:

1) http://shop.pillipood.ee/326575/0/readmore/122585/
2) http://shop.pillipood.ee/327818/0/readmore/153364/
3) http://shop.pillipood.ee/327817/0/readmore/116657/

Omast kogemusest soovitan viimast, hästi isoleeritud ja detailne puhas heli. Filmi vaatamiseks (kõne) väga head ja muusika jaoks samuti väga head kui just bassipede ei ole.

Valikuid on muidki kui superluxid... otsi ja uuri aga sellist jama küll ei tasuks osta nagu linkisid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.11.2013 01:18:09 vasta tsitaadiga

Mõõtmistulemuste järgi on 681 parem kui EVO mudel.

http://graphs.headphone.com/graphCompare.php?graphType=3&graphID[]=3311&graphID[]=3301&scale=30
Bass ei lähe eriti madalale ja kõigele lisaks on tugevalt faasist väljas. Originaalil on bass palju lineaarsem. Evol on väga vilets bassikontroll. Originaalil ka midagi kiita pole. Aga evo versioonil on see üks hullemaid mida minu silmad näinud on.
http://graphs.headphone.com/graphCompare.php?graphType=4&graphID[]=3311&graphID[]=3301&scale=30
Mõlemad reageerivad lainele ühesuguse piigigiga, mis tähendab, et kõrged on väga teravad. 681 on palju lineaarsem. Evol on tugev resonants.

Kokkuvõtteks on Evol rohkem mid-bassi. Kehvem bassi kvaliteet ja ülemises otsas tugevalt parasiitsignaale.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 12.11.2013 11:15:20 vasta tsitaadiga

pacho, su võrdluses pole 681 EVO vaid 668B, mis on hoopis teine asi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.