Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas mängid Hearthstone'i?
Jah
62%
 62%  [ 5 ]
Ei
37%
 37%  [ 3 ]
hääli kokku : 8

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 22:55:47 vasta tsitaadiga

Tunne on küll jäänud, et Blizzard jagab neid võtmeid täiesti suvaliselt. Pole tähtis kui palju sul mänge on või kuna regasid.

Kui keegi mängida tahab, siis võib mind lisada - Firefly#2694
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 23:00:00 vasta tsitaadiga

Avastasin ka praegu postkastist võtme ja ühtegi Blizzi mängu mul ei ole. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 23:13:13 vasta tsitaadiga

Hm, kas EU serverid on juba maintenance jaoks maas või mul errordab niisama..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 00:09:23 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Avastasin ka praegu postkastist võtme ja ühtegi Blizzi mängu mul ei ole. icon_biggrin.gif

Õnne icon_smile.gif
Firefly kirjutas:
Tunne on küll jäänud, et Blizzard jagab neid võtmeid täiesti suvaliselt. Pole tähtis kui palju sul mänge on või kuna regasid.
Kui keegi mängida tahab, siis võib mind lisada - Firefly#2694

Kusjuures ma ei oskagi öelda, kas see suvalisus on hea või halb asi. Iseenesest on ju tore, et mängu võivad saada ka inimesed, kes ei pea ennast betasse "ostma", teisalt... kui oled lojaalne blizzi austaja võiks ju see mingeid võimalusi suurendada... ehk suurendabki.

Mul igatahes see sõber, kes key sai, omab mitut mängu oma kontol.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 00:10:26 vasta tsitaadiga

Kui keegi saab, võib mulle ka anda, kui soovib. Tahaks jõhkralt proovida icon_smile.gif Olen ka sinna betasse optitud, loodan saada võtit, aga veel pole midagi..
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 07:53:28 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
Azatris kirjutas:
Mis nipid teada on arena puhul?
Tegin selle tasuta arena ära, aga kaotasin kõigile. Kas on mõtet üldsegi oma raha sinna alguses magama panna?

Kaardipaki peaks igal juhul saama, lisaks veel kulda ja craftimis materjali. Mida rohkem võidad seda parema saagi saad (max 9 võitu). Vastased peaksid ka raskemaks minema arenal võites. Ma ise ei viitsi arenat mängida, ostan kohe paki kaarte ära ja rahu majas icon_rolleyes.gif

100 võidu auhinnaks antakse 300 kulda thumbs_up.gif

Aha, äkki siis järgmisel korral teen arenat hoopiski... ja vaatan kuidas läheb. Aaaga võib-olla mängin siiski enne kõik klassid läbi, et oleks korralik arusaam.

Igal juhul ma nõustun, et see süsteem on väga mõnus, et mängides ja queste tehes saad kulda. Suhteliselt õigel kiirusel ka - ei teki mõttelist inflatsiooni. : ) Need kes maksta tahavad, las maksavad. Minu jaoks on see rpg-element äge.
Aga kas kaarte saab kuidagi vahetada ka või see pole päris TCG? : )
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 08:32:43 vasta tsitaadiga

Vahetada ei saa, selle asemel craftimine.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 10:00:43 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:

Aha, äkki siis järgmisel korral teen arenat hoopiski... ja vaatan kuidas läheb. Aaaga võib-olla mängin siiski enne kõik klassid läbi, et oleks korralik arusaam.

Ma ise pole arenat veel kordagi teinud, plaanis on kõik klassid level 10ni ära teha, et näha millised nende basic kaardid on ja iga klassiga natuke enne mängida.

Kellegi on leidnud mingi nimekirja, kus kirjas, kui palju ja mida võidad arenal...
stiilis 1 võit =
2 võitu =
3 võitu =.... ?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 10:14:56 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Azatris kirjutas:

Aha, äkki siis järgmisel korral teen arenat hoopiski... ja vaatan kuidas läheb. Aaaga võib-olla mängin siiski enne kõik klassid läbi, et oleks korralik arusaam.

Ma ise pole arenat veel kordagi teinud, plaanis on kõik klassid level 10ni ära teha, et näha millised nende basic kaardid on ja iga klassiga natuke enne mängida.

Kellegi on leidnud mingi nimekirja, kus kirjas, kui palju ja mida võidad arenal...
stiilis 1 võit =
2 võitu =
3 võitu =.... ?


https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AiK4Z3ahtYl8dGloell2cTJjTjU0aTVsaDlJZDJrNkE&usp=sharing#gid=0 (custom collection)

põhimõtteliselt 4-5 winiga + daily quest + 1x 3 wini reward peaks andma 150g ehk uue arena ticketi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
potsataja
läburaator
läburaator

liitunud: 01.01.1970




sõnum 30.10.2013 10:31:08 vasta tsitaadiga

Sain ka 22. oktoobri saatmisega võtme. Väga põnev on, hetkel tundub play mode-s priesti pakk üsna kõva. Eile mängisin võib-olla natuke rumala roogi vastu ning tegin comebacki 1 hp pealt ja võitsin. Kunagi ei tasu liiga vara lõpetada ;)

Battle TAG: BloodLord #2152
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 30.10.2013 11:26:29 vasta tsitaadiga

Jaa need napikad on toredad, lõpus kui pmst oled juba surnud, saad õige kaardi kätte ja pühid vastasel naeratuse ja võidad paari eluga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 30.10.2013 13:06:22 vasta tsitaadiga

päris paljud siin võtme saanud, teeb kadedaks küll icon_smile.gif
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hailer
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 13:08:53 vasta tsitaadiga

Sain ka võtme icon_wink.gif
IGN : Hailer
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 16:34:59 vasta tsitaadiga

Azatris#2990
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krink
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2012




sõnum 30.10.2013 17:53:10 vasta tsitaadiga

oleks tänulik kui keegi üleoleva võtme(d) annaks, elukaaslasel kah vaja. tänud!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3vil.ee
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 19:04:11 vasta tsitaadiga

Ebaeetiline, aga üks võti 15 tugriku eest pakkuda, vähemalt ei saa tünni. PS kui huvitab.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 20:07:25 vasta tsitaadiga

mmorpg annab ära iga päev 200 võtit (10x200, täna teine päev). Lihtsalt vaja postidata vajalik info mida nõutakse. Näiteks täna sinu lemmik Hearthstone hero.
Kellel veel ei ole võib oma õnne proovida seal.

http://www.mmorpg.com/discussion2.cfm/thread/398830/page/1
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 20:42:25 vasta tsitaadiga

_Knight_ kirjutas:
mmorpg annab ära iga päev 200 võtit (10x200, täna teine päev). Lihtsalt vaja postidata vajalik info mida nõutakse. Näiteks täna sinu lemmik Hearthstone hero.
Kellel veel ei ole võib oma õnne proovida seal.

http://www.mmorpg.com/discussion2.cfm/thread/398830/page/1

Tänud.

Hetkel on seal ~1000 postitust 200 võtme kohta. Suhteliselt väike võimalus midyagi saada icon_razz.gif aga parem kui mitte midagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 20:43:49 vasta tsitaadiga

Tegin ka kasutaja, kuigi nendest herodest midagi ei jaga, siiis vaatasin postitusi ning silma jäi Rexxar icon_smile.gif Panin selle, nüüd loodan võtit saada thumbs_up.gif Soovin teistelegi edu
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 22:48:18 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas kõik nendest questidest ka praegu mängus?
http://hearthstone.gamepedia.com/Quest#Daily_quests
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 23:14:04 vasta tsitaadiga

Selle alusel mis seni näinud siis peaks olema küll.

PS: server jälle jamab icon_sad.gif

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
potsataja
läburaator
läburaator

liitunud: 01.01.1970




sõnum 30.10.2013 23:24:57 vasta tsitaadiga

Tuletegija kirjutas:
Selle alusel mis seni näinud siis peaks olema küll.

PS: server jälle jamab :(


Ma ei ole peale 2-ste võitmiste teisi queste näinud veel.

Sain sisse :)
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 17:56:24 vasta tsitaadiga

Seekord mina siis ei saand, aga kuidas see süsteem käib, kui ma nüüd täna tahan uuesti osaleda? Kas igapäev muutub see küsimus?
E: Ei leia seda Day 3 nüüd üles. Keegi saab linki anda?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 18:21:52 vasta tsitaadiga

Artyr615 kirjutas:
E: Ei leia seda Day 3 nüüd üles. Keegi saab linki anda?

Ei ole veel üleval. Kuskil kella seitsme, kaheksa vahel. Tegemist on us ajatsooni lehega, seega peab arvestama nende kellaaega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 18:33:25 vasta tsitaadiga

_Knight_, Selge, aga tead ka millal mis kell täpsemalt eile võitjad välja kuulutati? pool 12 läksin magama ära ning selleks ajaks polnud
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 19:52:39 vasta tsitaadiga

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/974/view/news/page/1/read/28965/Hearthstone-Heroes-of-Warcraft-Closed-Beta-Key-Giveaway-Day-Three.html
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 19:55:32 vasta tsitaadiga

Artyr615 kirjutas:
_Knight_, Selge, aga tead ka millal mis kell täpsemalt eile võitjad välja kuulutati? pool 12 läksin magama ära ning selleks ajaks polnud

Seda ei oska öelda, aga arvatavasti kuskil keset ööd meie jaoks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 20:06:53 vasta tsitaadiga

Artyr615 kirjutas:
_Knight_, Selge, aga tead ka millal mis kell täpsemalt eile võitjad välja kuulutati? pool 12 läksin magama ära ning selleks ajaks polnud

Vahet pole? VÕitmise võimalus on niikuinii üliväike. Mingi olematu tõenäosuse pärast pole küll mõtet närveldada. Võta rahulikult ja homme vaata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 20:56:15 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Artyr615 kirjutas:
_Knight_, Selge, aga tead ka millal mis kell täpsemalt eile võitjad välja kuulutati? pool 12 läksin magama ära ning selleks ajaks polnud

Vahet pole? VÕitmise võimalus on niikuinii üliväike. Mingi olematu tõenäosuse pärast pole küll mõtet närveldada. Võta rahulikult ja homme vaata thumbs_up.gif


Kui eilset osalejate arvu vaadata, siis 3000-le 200 võtit polegi kõige halvem.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 22:30:06 vasta tsitaadiga

Vedas, sain naisele ka HS beta key. Ei mäletagi, milliselt giveawaylt tuli (mingi suvaline oli googlest, stiilis "kirjuta siia oma nimi ja email").

Igatahes kui veel mingi beta key saan, siis annan teemas teada ja annan mõnele ahvile.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 22:41:24 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Igatahes kui veel mingi beta key saan, siis annan teemas teada ja annan mõnele ahvile.


thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
potsataja
läburaator
läburaator

liitunud: 01.01.1970




sõnum 01.11.2013 01:14:45 vasta tsitaadiga

Hetkel priesti pakk selline. Väga suure laua kontrolliga. Questing Adventure on peamiselt söödaks olnud ja ka Lightwell. Väga suure eelise annavad Mind Control kaardid. Algfaasis kui õnnestub Northshire Cleric-ud elus hoida, siis saab kiire mängu eelise. Korraga ei soovita neid väljas hoida, kuna pakk võib tühjaks joosta ning iga vooruga hakkavad elupunktid kaduma suurenedes iga vooruga 1 võrra. Ühe mänguga võitsin teist priesti niimoodi, kuna ta noppis minu omad laualt ära ilusti, siis hakkasin talle kaarte ette söötma.

Üldiselt kui on laua üle kontroll ja vähemalt üks Mind Control kaart käes, siis võib elupunktid julgelt poole peale lasta.

Lisaks, igasugune "silence" kaotab ära ka "taunt"-i, mida saab siis ära kasutada ning otse tegelast rünnata.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 02:06:15 vasta tsitaadiga

Selles mängus on kõik võimalik, ära anna alla!

beer_yum.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 08:55:06 vasta tsitaadiga

Kui ikka 3000 osalejat on 200 key peale, siis on su võiduprotsent 1/15, mis on suurem kui ükskõik missugusel loteriil. Nii et šansside üle ei anna küll kurta. Regasin ennast ka eile sinna mmorpg saidile ja täna hommikul oli invite olemas.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 09:13:47 vasta tsitaadiga

Krt, kadedaks teeb see, kuidas võtmeid paremale ja vasakule tundub langevat, samas ise ei saa kuidagi ühelegi pihta. Juba päris algusest peale taga ajanud kõikvõimalikelt giveaway'delt... icon_cry.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 17:54:20 vasta tsitaadiga

Here’s the entire list of hidden quests in Hearthstone:

Complete a game in play mode – Award: 1 booster pack
Unlock every hero – Award: 100 gold
Get any class to level 10 – Award: 1 booster pack
Win 100 games in any mode – Award: 300 gold
Win 1,000 games in any mode – Award: 300 gold
Defeat all expert AI – Award: 100 gold
Disenchant a card – Award: 95 Arcane Dust
Enter the arena – Award: Free arena entry
Own every pirate card – Award: Captain’s Parrot
Own every golden pirate card – Award: Golden Captain’s Parrot
Own every Murloc card – Award: Old Murk-Eye
Own every golden Murloc card – Award: Golden Old Murk-Eye
Make a real money purchase in the game – Award: Golden Gelbin Mekkatorque (beta only)
Collect every card in the basic set (all classes to level 10) – Award: 100 gold
Collect every card in the expert set – Award: 100 gold

Allikad:
http://hearthstone.blizzpro.com/2013/10/22/hidden-hearthstone-quest-list/
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 23:18:11 vasta tsitaadiga

Day four!
http://www.mmorpg.com/newsroom.cfm/read/28975/Hearthstone-Closed-Beta-Key-Giveaway-Day-Four.html
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 10:24:29 vasta tsitaadiga

Sain minagi oma võtme kätte icon_smile.gif Aga, kui saab siis osalen edasi, kui joppab veel siis postitan võtme siia icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 11:15:57 vasta tsitaadiga

Artyr615 kirjutas:
Sain minagi oma võtme kätte icon_smile.gif Aga, kui saab siis osalen edasi, kui joppab veel siis postitan võtme siia icon_wink.gif

Teemasse otse ei soovita postitada. Võimaluse korral ikka vaata ka, kellele annad icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 13:21:03 vasta tsitaadiga

vaata jah, näiteks mulle võid võtme anda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 14:11:12 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Ei ütleks ka võtmest ära.
Kas kellelgi teisel ka jama, et mmorpg.com aktiveerimine ei tule e-mailile? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 15:35:52 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
icon_biggrin.gif Ei ütleks ka võtmest ära.
Kas kellelgi teisel ka jama, et mmorpg.com aktiveerimine ei tule e-mailile? icon_rolleyes.gif


rämpsmeili vaatasid?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 17:44:03 vasta tsitaadiga

Viimased kolm avatud pakki on täiesti mõttetud olnud. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 18:57:35 vasta tsitaadiga

Mai saa aru, mille järgi te vaatate seal, kas kaart on hea või mitte. Ma ei tee neil vahet, kõik pmst. head millel attack suur icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 19:24:36 vasta tsitaadiga

Artyr615 kirjutas:
Mai saa aru, mille järgi te vaatate seal, kas kaart on hea või mitte. Ma ei tee neil vahet, kõik pmst. head millel attack suur icon_smile.gif


Oleneb, mis mana eest sa selle suure atacki saad. Videodest on üldiselt mulje jäänud, et parem mitu nõrgemat ja neid siis kaartide abil tugevamaks teha, kui üks hullult tugev platsil, mille saab paljude kaartidega ära nullida.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 19:53:59 vasta tsitaadiga

Sünergiad on olulised, jah.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
potsataja
läburaator
läburaator

liitunud: 01.01.1970




sõnum 03.11.2013 21:02:10 vasta tsitaadiga

Priestiga mängides on paljud vastased unustanud ära priesti ühe võimsamatest spellidest - Mind Control ning paljud lahkuvad mängust, kui ma nende minioni ära kraban endale. Seega proovide igasugused neutraliseerivad spellid vastaselt ennem välja meelitada. Või ärge ehitage oma strateegiat ainult 7+ kollide peale.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 03.11.2013 21:33:17 vasta tsitaadiga

shaman'il icon_question.gif on spell mis annab üheks korraks kõikidel kollidele +3 attack dmg on päris tugev.
Kui suudad saada väljakule 5+ kolli kellel attack dmg 1~3 või rohkem ja selle spelliga boostida siis vastasest ei jää suht midagi alles. Aga kui mängida vastase vastu kes suudab platsi kähku puhtaks lüüa siis see strateegia ei tööta...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 21:43:05 vasta tsitaadiga

Vaatasin kas kellegi streami või youtube-i, kus kahe bloodlustiga tehti ühes raundis mingi 20+ damaget
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 22:26:05 vasta tsitaadiga

Shamani bloodlust annab üheks roundiks +3 kõikidele minionitele. See hea kuna tottemid saavad ka siis attackida. Päris palju mänge nii ära lõpetanud. Kuid paljud vaatavad seda ei lase sul lihtsalt lauale nii palju minione. Nii OP ta ei ole kuna alati on see, et kui sul on juba 5 minioni väljas, siis see tähendab, et sa võidad ja bloodlustiga lihtsalt lõpetad, mitte see ei aidanud sul laual domineerivat positsiooni saavutada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.