|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas mängid Hearthstone'i? |
| Jah |
|
62% |
[ 5 ] |
| Ei |
|
37% |
[ 3 ] |
|
| hääli kokku : 8 |
|
| autor |
|
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
29.10.2013 22:55:47
|
|
|
Tunne on küll jäänud, et Blizzard jagab neid võtmeid täiesti suvaliselt. Pole tähtis kui palju sul mänge on või kuna regasid.
Kui keegi mängida tahab, siis võib mind lisada - Firefly#2694
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
29.10.2013 23:00:00
|
|
|
Avastasin ka praegu postkastist võtme ja ühtegi Blizzi mängu mul ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
29.10.2013 23:13:13
|
|
|
| Hm, kas EU serverid on juba maintenance jaoks maas või mul errordab niisama..
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.10.2013 00:09:23
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
Avastasin ka praegu postkastist võtme ja ühtegi Blizzi mängu mul ei ole.  |
Õnne
| Firefly kirjutas: |
Tunne on küll jäänud, et Blizzard jagab neid võtmeid täiesti suvaliselt. Pole tähtis kui palju sul mänge on või kuna regasid.
Kui keegi mängida tahab, siis võib mind lisada - Firefly#2694 |
Kusjuures ma ei oskagi öelda, kas see suvalisus on hea või halb asi. Iseenesest on ju tore, et mängu võivad saada ka inimesed, kes ei pea ennast betasse "ostma", teisalt... kui oled lojaalne blizzi austaja võiks ju see mingeid võimalusi suurendada... ehk suurendabki.
Mul igatahes see sõber, kes key sai, omab mitut mängu oma kontol.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
30.10.2013 00:10:26
|
|
|
Kui keegi saab, võib mulle ka anda, kui soovib. Tahaks jõhkralt proovida Olen ka sinna betasse optitud, loodan saada võtit, aga veel pole midagi..
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
30.10.2013 07:53:28
|
|
|
| Firefly kirjutas: |
| Azatris kirjutas: |
Mis nipid teada on arena puhul?
Tegin selle tasuta arena ära, aga kaotasin kõigile. Kas on mõtet üldsegi oma raha sinna alguses magama panna? |
Kaardipaki peaks igal juhul saama, lisaks veel kulda ja craftimis materjali. Mida rohkem võidad seda parema saagi saad (max 9 võitu). Vastased peaksid ka raskemaks minema arenal võites. Ma ise ei viitsi arenat mängida, ostan kohe paki kaarte ära ja rahu majas
100 võidu auhinnaks antakse 300 kulda  |
Aha, äkki siis järgmisel korral teen arenat hoopiski... ja vaatan kuidas läheb. Aaaga võib-olla mängin siiski enne kõik klassid läbi, et oleks korralik arusaam.
Igal juhul ma nõustun, et see süsteem on väga mõnus, et mängides ja queste tehes saad kulda. Suhteliselt õigel kiirusel ka - ei teki mõttelist inflatsiooni. : ) Need kes maksta tahavad, las maksavad. Minu jaoks on see rpg-element äge.
Aga kas kaarte saab kuidagi vahetada ka või see pole päris TCG? : )
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
30.10.2013 08:32:43
|
|
|
Vahetada ei saa, selle asemel craftimine.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.10.2013 10:00:43
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
Aha, äkki siis järgmisel korral teen arenat hoopiski... ja vaatan kuidas läheb. Aaaga võib-olla mängin siiski enne kõik klassid läbi, et oleks korralik arusaam. |
Ma ise pole arenat veel kordagi teinud, plaanis on kõik klassid level 10ni ära teha, et näha millised nende basic kaardid on ja iga klassiga natuke enne mängida.
Kellegi on leidnud mingi nimekirja, kus kirjas, kui palju ja mida võidad arenal...
stiilis 1 võit =
2 võitu =
3 võitu =.... ?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
30.10.2013 10:14:56
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Azatris kirjutas: |
Aha, äkki siis järgmisel korral teen arenat hoopiski... ja vaatan kuidas läheb. Aaaga võib-olla mängin siiski enne kõik klassid läbi, et oleks korralik arusaam. |
Ma ise pole arenat veel kordagi teinud, plaanis on kõik klassid level 10ni ära teha, et näha millised nende basic kaardid on ja iga klassiga natuke enne mängida.
Kellegi on leidnud mingi nimekirja, kus kirjas, kui palju ja mida võidad arenal...
stiilis 1 võit =
2 võitu =
3 võitu =.... ? |
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AiK4Z3ahtYl8dGloell2cTJjTjU0aTVsaDlJZDJrNkE&usp=sharing#gid=0 (custom collection)
põhimõtteliselt 4-5 winiga + daily quest + 1x 3 wini reward peaks andma 150g ehk uue arena ticketi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
potsataja
läburaator

liitunud: 01.01.1970
|
30.10.2013 10:31:08
|
|
|
Sain ka 22. oktoobri saatmisega võtme. Väga põnev on, hetkel tundub play mode-s priesti pakk üsna kõva. Eile mängisin võib-olla natuke rumala roogi vastu ning tegin comebacki 1 hp pealt ja võitsin. Kunagi ei tasu liiga vara lõpetada ;)
Battle TAG: BloodLord #2152
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
30.10.2013 11:26:29
|
|
|
Jaa need napikad on toredad, lõpus kui pmst oled juba surnud, saad õige kaardi kätte ja pühid vastasel naeratuse ja võidad paari eluga
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
30.10.2013 13:06:22
|
|
|
päris paljud siin võtme saanud, teeb kadedaks küll
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hailer
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
30.10.2013 13:08:53
|
|
|
Sain ka võtme
IGN : Hailer
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
30.10.2013 16:34:59
|
|
|
| Azatris#2990
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krink
HV vaatleja
liitunud: 20.05.2012
|
30.10.2013 17:53:10
|
|
|
| oleks tänulik kui keegi üleoleva võtme(d) annaks, elukaaslasel kah vaja. tänud!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3vil.ee
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
30.10.2013 19:04:11
|
|
|
| Ebaeetiline, aga üks võti 15 tugriku eest pakkuda, vähemalt ei saa tünni. PS kui huvitab.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_Knight_
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.10.2013 20:42:25
|
|
|
Tänud.
Hetkel on seal ~1000 postitust 200 võtme kohta. Suhteliselt väike võimalus midyagi saada aga parem kui mitte midagi
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
30.10.2013 20:43:49
|
|
|
Tegin ka kasutaja, kuigi nendest herodest midagi ei jaga, siiis vaatasin postitusi ning silma jäi Rexxar Panin selle, nüüd loodan võtit saada Soovin teistelegi edu
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
30.10.2013 23:14:04
|
|
|
Selle alusel mis seni näinud siis peaks olema küll.
PS: server jälle jamab
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
potsataja
läburaator

liitunud: 01.01.1970
|
30.10.2013 23:24:57
|
|
|
| Tuletegija kirjutas: |
Selle alusel mis seni näinud siis peaks olema küll.
PS: server jälle jamab :( |
Ma ei ole peale 2-ste võitmiste teisi queste näinud veel.
Sain sisse :)
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
31.10.2013 17:56:24
|
|
|
Seekord mina siis ei saand, aga kuidas see süsteem käib, kui ma nüüd täna tahan uuesti osaleda? Kas igapäev muutub see küsimus?
E: Ei leia seda Day 3 nüüd üles. Keegi saab linki anda?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_Knight_
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2003
|
31.10.2013 18:21:52
|
|
|
| Artyr615 kirjutas: |
| E: Ei leia seda Day 3 nüüd üles. Keegi saab linki anda? |
Ei ole veel üleval. Kuskil kella seitsme, kaheksa vahel. Tegemist on us ajatsooni lehega, seega peab arvestama nende kellaaega.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
31.10.2013 18:33:25
|
|
|
| _Knight_, Selge, aga tead ka millal mis kell täpsemalt eile võitjad välja kuulutati? pool 12 läksin magama ära ning selleks ajaks polnud
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_Knight_
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2003
|
31.10.2013 19:55:32
|
|
|
| Artyr615 kirjutas: |
| _Knight_, Selge, aga tead ka millal mis kell täpsemalt eile võitjad välja kuulutati? pool 12 läksin magama ära ning selleks ajaks polnud |
Seda ei oska öelda, aga arvatavasti kuskil keset ööd meie jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
31.10.2013 20:06:53
|
|
|
| Artyr615 kirjutas: |
| _Knight_, Selge, aga tead ka millal mis kell täpsemalt eile võitjad välja kuulutati? pool 12 läksin magama ära ning selleks ajaks polnud |
Vahet pole? VÕitmise võimalus on niikuinii üliväike. Mingi olematu tõenäosuse pärast pole küll mõtet närveldada. Võta rahulikult ja homme vaata
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
31.10.2013 20:56:15
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Artyr615 kirjutas: |
| _Knight_, Selge, aga tead ka millal mis kell täpsemalt eile võitjad välja kuulutati? pool 12 läksin magama ära ning selleks ajaks polnud |
Vahet pole? VÕitmise võimalus on niikuinii üliväike. Mingi olematu tõenäosuse pärast pole küll mõtet närveldada. Võta rahulikult ja homme vaata  |
Kui eilset osalejate arvu vaadata, siis 3000-le 200 võtit polegi kõige halvem.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
31.10.2013 22:30:06
|
|
|
Vedas, sain naisele ka HS beta key. Ei mäletagi, milliselt giveawaylt tuli (mingi suvaline oli googlest, stiilis "kirjuta siia oma nimi ja email").
Igatahes kui veel mingi beta key saan, siis annan teemas teada ja annan mõnele ahvile.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
31.10.2013 22:41:24
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Igatahes kui veel mingi beta key saan, siis annan teemas teada ja annan mõnele ahvile. |
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
potsataja
läburaator

liitunud: 01.01.1970
|
01.11.2013 01:14:45
|
|
|
Hetkel priesti pakk selline. Väga suure laua kontrolliga. Questing Adventure on peamiselt söödaks olnud ja ka Lightwell. Väga suure eelise annavad Mind Control kaardid. Algfaasis kui õnnestub Northshire Cleric-ud elus hoida, siis saab kiire mängu eelise. Korraga ei soovita neid väljas hoida, kuna pakk võib tühjaks joosta ning iga vooruga hakkavad elupunktid kaduma suurenedes iga vooruga 1 võrra. Ühe mänguga võitsin teist priesti niimoodi, kuna ta noppis minu omad laualt ära ilusti, siis hakkasin talle kaarte ette söötma.
Üldiselt kui on laua üle kontroll ja vähemalt üks Mind Control kaart käes, siis võib elupunktid julgelt poole peale lasta.
Lisaks, igasugune "silence" kaotab ära ka "taunt"-i, mida saab siis ära kasutada ning otse tegelast rünnata.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
01.11.2013 02:06:15
|
|
|
Selles mängus on kõik võimalik, ära anna alla!
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
01.11.2013 08:55:06
|
|
|
| Kui ikka 3000 osalejat on 200 key peale, siis on su võiduprotsent 1/15, mis on suurem kui ükskõik missugusel loteriil. Nii et šansside üle ei anna küll kurta. Regasin ennast ka eile sinna mmorpg saidile ja täna hommikul oli invite olemas.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
01.11.2013 09:13:47
|
|
|
Krt, kadedaks teeb see, kuidas võtmeid paremale ja vasakule tundub langevat, samas ise ei saa kuidagi ühelegi pihta. Juba päris algusest peale taga ajanud kõikvõimalikelt giveaway'delt...
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.11.2013 17:54:20
|
|
|
Here’s the entire list of hidden quests in Hearthstone:
Complete a game in play mode – Award: 1 booster pack
Unlock every hero – Award: 100 gold
Get any class to level 10 – Award: 1 booster pack
Win 100 games in any mode – Award: 300 gold
Win 1,000 games in any mode – Award: 300 gold
Defeat all expert AI – Award: 100 gold
Disenchant a card – Award: 95 Arcane Dust
Enter the arena – Award: Free arena entry
Own every pirate card – Award: Captain’s Parrot
Own every golden pirate card – Award: Golden Captain’s Parrot
Own every Murloc card – Award: Old Murk-Eye
Own every golden Murloc card – Award: Golden Old Murk-Eye
Make a real money purchase in the game – Award: Golden Gelbin Mekkatorque (beta only)
Collect every card in the basic set (all classes to level 10) – Award: 100 gold
Collect every card in the expert set – Award: 100 gold
Allikad:
http://hearthstone.blizzpro.com/2013/10/22/hidden-hearthstone-quest-list/
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
02.11.2013 10:24:29
|
|
|
Sain minagi oma võtme kätte Aga, kui saab siis osalen edasi, kui joppab veel siis postitan võtme siia
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.11.2013 11:15:57
|
|
|
| Artyr615 kirjutas: |
Sain minagi oma võtme kätte Aga, kui saab siis osalen edasi, kui joppab veel siis postitan võtme siia  |
Teemasse otse ei soovita postitada. Võimaluse korral ikka vaata ka, kellele annad
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
02.11.2013 13:21:03
|
|
|
vaata jah, näiteks mulle võid võtme anda
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
02.11.2013 14:11:12
|
|
|
Ei ütleks ka võtmest ära.
Kas kellelgi teisel ka jama, et mmorpg.com aktiveerimine ei tule e-mailile?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
02.11.2013 15:35:52
|
|
|
| xonix kirjutas: |
Ei ütleks ka võtmest ära.
Kas kellelgi teisel ka jama, et mmorpg.com aktiveerimine ei tule e-mailile?  |
rämpsmeili vaatasid?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
03.11.2013 17:44:03
|
|
|
Viimased kolm avatud pakki on täiesti mõttetud olnud.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
03.11.2013 18:57:35
|
|
|
Mai saa aru, mille järgi te vaatate seal, kas kaart on hea või mitte. Ma ei tee neil vahet, kõik pmst. head millel attack suur
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
03.11.2013 19:24:36
|
|
|
| Artyr615 kirjutas: |
Mai saa aru, mille järgi te vaatate seal, kas kaart on hea või mitte. Ma ei tee neil vahet, kõik pmst. head millel attack suur  |
Oleneb, mis mana eest sa selle suure atacki saad. Videodest on üldiselt mulje jäänud, et parem mitu nõrgemat ja neid siis kaartide abil tugevamaks teha, kui üks hullult tugev platsil, mille saab paljude kaartidega ära nullida.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
03.11.2013 19:53:59
|
|
|
| Sünergiad on olulised, jah.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
potsataja
läburaator

liitunud: 01.01.1970
|
03.11.2013 21:02:10
|
|
|
| Priestiga mängides on paljud vastased unustanud ära priesti ühe võimsamatest spellidest - Mind Control ning paljud lahkuvad mängust, kui ma nende minioni ära kraban endale. Seega proovide igasugused neutraliseerivad spellid vastaselt ennem välja meelitada. Või ärge ehitage oma strateegiat ainult 7+ kollide peale.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
03.11.2013 21:33:17
|
|
|
shaman'il on spell mis annab üheks korraks kõikidel kollidele +3 attack dmg on päris tugev.
Kui suudad saada väljakule 5+ kolli kellel attack dmg 1~3 või rohkem ja selle spelliga boostida siis vastasest ei jää suht midagi alles. Aga kui mängida vastase vastu kes suudab platsi kähku puhtaks lüüa siis see strateegia ei tööta...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
03.11.2013 21:43:05
|
|
|
Vaatasin kas kellegi streami või youtube-i, kus kahe bloodlustiga tehti ühes raundis mingi 20+ damaget
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
03.11.2013 22:26:05
|
|
|
| Shamani bloodlust annab üheks roundiks +3 kõikidele minionitele. See hea kuna tottemid saavad ka siis attackida. Päris palju mänge nii ära lõpetanud. Kuid paljud vaatavad seda ei lase sul lihtsalt lauale nii palju minione. Nii OP ta ei ole kuna alati on see, et kui sul on juba 5 minioni väljas, siis see tähendab, et sa võidad ja bloodlustiga lihtsalt lõpetad, mitte see ei aidanud sul laual domineerivat positsiooni saavutada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|