|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
gnjack
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2012
|
25.08.2013 17:03:39
|
|
|
| gnjack kirjutas: |
Tere!
Selline probleem, et mäng jookseb kokku kohe alguses kui need rockstari ja rockstar north logod on ära olnud. Tuleb see windows live aknake ette, aga hiire kursorit näha pole esc,home nupud ei tööta. Kinni mängu panna ainult task managerist. Oskab keegi aidata? |
Ei oska keegi aidata?
Edit: Sain korda.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
25.08.2013 18:26:58
|
|
|
| Ja milles viga seisnes?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnjack
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2012
|
25.08.2013 21:39:56
|
|
|
| Viga oli selles, et mul social club ja windows live kasutajad olid erinevad.Social club-i kasutaja ma tegin alguses uue, aga mängu sisenedes oli auto login üldse teise kasutajaga.Loodan, et jutt väga segane ei tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thetommi
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
28.08.2013 13:26:21
|
|
|
Lugesin seda teemat veits ja tundub et paljudel probleemi olnud sellega, et mäng jääb vahepeal ''kinni'', katkub. läägib vms. Minul aitas näiteks see, kui task manageris panin kinni ''windows event log'', services tab'i alt siis. Kui sealt ei luba siis saab selle kinni panna ''msconfig'' abil. Start menüü otsingusse tuleb see siis kirjutada.´Igatahes minu profiilikastiga katkus nii mis jube. Peale eventlogi keelamist jookseb pmst max peal väga sujuvalt.
_________________ Enne mõtle, siis ütle. |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
29.08.2013 13:35:14
|
|
|
| Mina võin telje kinnitada, et kogu nu*s kadus siis ära kui ma originaali ostsin.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
04.09.2013 21:05:48
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
| Mina võin telje kinnitada, et kogu nu*s kadus siis ära kui ma originaali ostsin. |
Vastupidi siin
Edit: Ei saa ühest missioonist kuidagi edasi... Kogu aeg jookseb mäng lihtsalt kokku, tegelikult jookseb niisama ringi liikudes ka kokku... Kas asi võib olla 3 gb videokaardis?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
04.09.2013 21:22:08
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
| Mina võin telje kinnitada, et kogu nu*s kadus siis ära kui ma originaali ostsin. |
gta 4 on legendaarne oma pipar olemise poolest. seda nii originaaliga kui piraadiga.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
13.09.2013 19:40:07
|
|
|
Minu viga
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KeitZh
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2013
|
17.09.2013 17:54:14
Hei väike probleem GTA IV, ehk oskab keegi välja aidata. |
|
|
Hei mul siuke probleem, nimelt kui mängu tööle panen siis hakkab lambist näkku panema ja pooled mängu osad on kadunud nagu tänavad jms. Olen proovinud 2 erinevat versiooni tõmmata aga ikka sama jama, äkki keegi oskab aidata? Mäng jookseb ilusti meediumi peal 60fps välja, niiet selles ei tohiks probleem olla, et arvuti liiga aeglane.
Selline näeb välja praegu:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
17.09.2013 17:57:37
|
|
|
| tsitaat: |
| Olen proovinud 2 erinevat versiooni tõmmata |
Ehk sul on piraatversioon.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
17.09.2013 18:03:15
|
|
|
Valest kohast otsid abi
| SinineSiil kirjutas: |
| tsitaat: |
| Olen proovinud 2 erinevat versiooni tõmmata |
Ehk sul on piraatversioon. |
Asi ei tohiks selles olla, sest endal originaaliga sama jama vahest aga mitte kogu aeg.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pruuli555
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2007
|
18.09.2013 13:48:57
|
|
|
ei tahakls teid segada teie vestlusel eriti. oman ka seda mängu pikka aega ja minul pole sellega ühtegi probleemi olnud. ilmselt ka jopanud.
_________________ BatRat |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
18.09.2013 17:25:14
Re: Hei väike probleem GTA IV, ehk oskab keegi välja aidata. |
|
|
| KeitZh kirjutas: |
Hei mul siuke probleem, nimelt kui mängu tööle panen siis hakkab lambist näkku panema ja pooled mängu osad on kadunud nagu tänavad jms. Olen proovinud 2 erinevat versiooni tõmmata aga ikka sama jama, äkki keegi oskab aidata? Mäng jookseb ilusti meediumi peal 60fps välja, niiet selles ei tohiks probleem olla, et arvuti liiga aeglane.
Selline näeb välja praegu:
 |
Mul on ka sama asi GTA IV.Mu läppar ei vea teda välja.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
18.09.2013 18:06:11
|
|
|
| Mul juhtus selline anomaalia siis kui videomälu sai täis.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
18.09.2013 18:49:09
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
| Mul juhtus selline anomaalia siis kui videomälu sai täis. |
Sama siin oli samasugune jama, uuendsin nvidia draivereid kuid jah asi ikka vist selles, et videomälu vähe. Oman ka läpparit millel nvidia geforce gt 415m 1Gb
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
18.09.2013 18:52:13
|
|
|
El-Fuego, mul on seda liiga palju ja vahepeal ka selline jama Endal gtx 660 ti 3 gb
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
18.09.2013 20:01:17
|
|
|
KeitZh, mis arvuti sul täpsemalt on? Kirjutasid et muidu jookseb ilusti, kas vahepeal seda textuuride kadumist pole? Tirisid torrentist(sellega ei pruugi patche kaasas olla)?
Endal oli srelline jama kui proovisin 128MB 6600GTga . 512MB HD 4770ga tekstuuridega jamasi polnud.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
23.09.2013 13:28:20
|
|
|
Tere kaasfoorumlased!
Mul tekkis üks rämedalt pindakäiv probleem seoses GTA IV-ga.....
NB! Tegu on karbiversiooniga (mitte torrenti vms asja kaudu tiritud! ! ! ! )
Pinda käib see, et esimene kord peale GTA IV ning ka viimase pätsi pääle panekut sain tööle!....
tegin kõik local profile ära jne, sain mängu ja isegi esimese missiooni tehtud....
Kui läksin mängust välja(oli vaja restart teha arvutile), minuti jagu hiljem - restart tehtud ning panin mängu käima kuid siis jäi mul ette windows live aken ja kuidagi lahti kah ei saa sellest
lähen siis task managerisse ja seal vabsee kirjutab, et GTA IV is not responding......
Keegi teab, milles jama?????
pole ennem selle mänguga sellist janti olnud, seepärast ka kirjutan siia
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
23.09.2013 16:09:17
|
|
|
jah endal oli ka sama jama. Mängu loading screenis vajtua esc klahvi
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
23.09.2013 16:39:16
|
|
|
caarel123,
ei aita ka see ESC klavi vajutamine
EDIT: Justkui freeze-ib ära - lahti saamiseks aitab ainult taskmanagerisse minek Ctrl+Alt+Delete kaudu ning sealt siis juba end task pannes
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
23.09.2013 17:51:55
|
|
|
| metallika, paned mängu tööle ja tuleb windows live aken ,aga vajuta HOME nuppu,siis peaks ära minema,vähemalt minul läheb ta nii eest ära.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
23.09.2013 18:49:37
|
|
|
Ise arvasin sama kuid ei aidanud see. Tegu äkki mingi local profile veaga, mis mingi windowws live updatega tuli või ma ei kujuta ette. Sain ainult esc klahviga eest ära kui mängu loadis
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
23.09.2013 19:37:32
|
|
|
Proovi lasta hetkeline LIVE klient maha ning tõmba Microsofti kodulehelt kõige uuem versioon.
Rockstar Social Club'i võid ka maha lasta, kuna seda ei lähe enam viimase uuendusega vaja.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
23.09.2013 22:56:48
|
|
|
isegi mitte see live maha laskmine ja uue pääle laskmine ei aita
rääkimata sellest HOME nupust, mida mäng reklaamib
ja MP3 (mäks valu 3) kah on mäng, millega jamad tänu rockstarsile
ülejäänud jooksevad ilusti igati
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
24.09.2013 01:46:37
|
|
|
pigem just proovi mingi vanemat live kui võimalik
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
24.09.2013 02:15:36
|
|
|
krt triangle parim koht öösel mängus
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
24.09.2013 02:36:43
|
|
|
trip,
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
24.09.2013 03:49:33
|
|
|
| tsitaat: |
krt triangle parim koht öösel mängus
|
On tõepoolest. Selle kohaga tuleb alati meelde artikkel ajakirjast [digi], kus öeldi selle kohta, et ilusam, kui päris elu
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.09.2013 22:58:37
|
|
|
kas keegi teab, kas savegamed kaovad ära reinstallides?
steami versioon ja black screen peale splash screene, ei tahaks savegame'e kaotada..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
29.09.2013 23:20:54
|
|
|
afaik peaks saama valida, kas soovid savegame alles jätta või kõik failid ära kustutada
edit: steami versioonil siiski tundub, et ei ole nii.. ainuke võimalus on salvestustest koopia teha ja hiljem need tööle jebida
paremklikk mängu peal, properties ja verify integrity of game cache ei paranda ära?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
30.09.2013 07:18:05
|
|
|
oh, esimesed 5.98% mängust läbitud
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
30.09.2013 08:12:53
|
|
|
| Kas Multiplayer käibki ainult läbi in game telefoni?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MZ
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2009
|
30.09.2013 08:34:56
|
|
|
vist küll. Iga kord kui MP-d olen proovinud, olen ainuke mängija nimekirjas.
Ennast huvitab ka, kas on mingied servereid vms kus GTA IV mitmikmängu mängida?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
30.09.2013 17:59:24
|
|
|
GTA IV free roam-is peaks alati kedagi olema! Jah, just läbi telefoni toimub sisenemine.
Kui kedagi ei leia siis ehk mingi asi blokib ühenduse ära, tulemüür vms!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
30.09.2013 20:06:15
|
|
|
Paar lehte tagasi oli juttu sellest, et tekstuurid lihtsalt ei lae ära ja kõik on hall udu. Mul juhtub ka tihti nii - kas mingid commandline.txt käsud aitaksid? Ajab suht närvi, profiiliarvutiga ei kannata üldse mängida
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
28.10.2013 23:04:24
|
|
|
| Kuuldavasti pidi seda onlines ka mängida saama kuid ma ei jaga mõhku mis ja kuhu ma pean logima, et ma seda mängida saaks? Steamis on olemas ja kui üritan windows live registreerida või midagi taolist siis viskab xbox360 kirja ette ja tahab, et ma kuskil xboxi kaudu seda teeks. wtf
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
28.10.2013 23:07:59
|
|
|
| tsitaat: |
windows live registreerida või midagi taolist siis viskab xbox360 kirja ette ja tahab, et ma kuskil xboxi kaudu seda teeks. wtf
|
sinna peaks saama tavalise microsofti kontoga logida (@hotmail; @outlook, jms)
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
01.11.2013 23:41:49
|
|
|
| Kas kellelgi selline jama on olnud, et kui mäng ära installida ja video seadeid hakata muutma, siis ei saa neid muuta?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
01.11.2013 23:48:08
|
|
|
| tee \gta4\Grand Theft Auto IV\ kaustas commandline.txt faili ja pane -norestrictions sinna
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
02.11.2013 00:18:55
|
|
|
| Aga millest see tuleb, et ei lase seadeid muuta?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
02.11.2013 09:34:51
|
|
|
| vana mäng ju, tõenäoliselt probleem uue raua toega, mäng ei toeta korrektselt cf/sli, kuskil oli info et mäng ei tuvasta rohkem kui 2gb videomälut, ehk 3gb kaardi puhul mõtleb et sul ei ole piisavalt vram-i ja paneb graafika sätted lukku.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
02.11.2013 12:30:11
|
|
|
põhiliselt läpakate teema, mul endal ka olnud mitme läpakaga, millel nvidia optimus süsteem peal.. abiks tuleb see kui shortcuti properties target reale lisada pärast hüüumärke tühikuga -norestrictions, -nomemrestrict,
-availablevidmem 2 neid käske on veel ja üsna palju isegi, millega kannatab timmida, et ta n.ö sunniks käivituma mingite kindlate parameetritega
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
02.11.2013 12:48:26
|
|
|
| mul on läpakas ja sellist asja pole olnud et ei lase muuta,saan ikka aga kui ma muudan siis kipub jõnksutama ..muidu arvutil kaart on NVIDIA GEFORCE GT 650M 2GB ,mis ma tegema peaks et jõnksutama ei hakkaks.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
02.11.2013 13:02:09
|
|
|
| proovida võid neid samu käske.. googeldades leiad neid veel erinevaid.. üllatav, et jõnkab, mul gt540m ja jookseb nagu ei miskit. muidugi installi viimane patch (1.0.7.0) ja värskeimad videodraiverid
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
02.11.2013 22:23:55
|
|
|
| Mul gtx 770 4GB ja iga natukese aja tagant hakkas mängus hakkima. 5sekundit mängimist ja paus jne.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
02.11.2013 23:00:27
|
|
|
| est4ever, jah ma olen alati selle patchi peale pannud ja video driver on viimane mis väljas on.Aga kui installin mängu ära,patch ka peale ja videosätteid ei muuda jookseb nagu valatult.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
03.11.2013 01:01:50
|
|
|
| osadel aitab ka event log service välja lülitamine
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
03.11.2013 14:13:44
|
|
|
| est4ever, Või kas see mõjutab ka et olen real cars packi modi pannud alati peale.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
03.11.2013 15:10:31
|
|
|
| võib ikka mõjutada, nende modide kohta ei oska iial öelda.. proovi ilma car packita
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|