Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 290, 291, 292 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 17:03:39 vasta tsitaadiga

gnjack kirjutas:
Tere!
Selline probleem, et mäng jookseb kokku kohe alguses kui need rockstari ja rockstar north logod on ära olnud. Tuleb see windows live aknake ette, aga hiire kursorit näha pole esc,home nupud ei tööta. Kinni mängu panna ainult task managerist. Oskab keegi aidata?


Ei oska keegi aidata?

Edit: Sain korda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 18:26:58 vasta tsitaadiga

Ja milles viga seisnes?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 21:39:56 vasta tsitaadiga

Viga oli selles, et mul social club ja windows live kasutajad olid erinevad.Social club-i kasutaja ma tegin alguses uue, aga mängu sisenedes oli auto login üldse teise kasutajaga.Loodan, et jutt väga segane ei tulnud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2013 13:26:21 vasta tsitaadiga

Lugesin seda teemat veits ja tundub et paljudel probleemi olnud sellega, et mäng jääb vahepeal ''kinni'', katkub. läägib vms. Minul aitas näiteks see, kui task manageris panin kinni ''windows event log'', services tab'i alt siis. Kui sealt ei luba siis saab selle kinni panna ''msconfig'' abil. Start menüü otsingusse tuleb see siis kirjutada.´Igatahes minu profiilikastiga katkus nii mis jube. Peale eventlogi keelamist jookseb pmst max peal väga sujuvalt. icon_razz1.gif
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.08.2013 13:35:14 vasta tsitaadiga

Mina võin telje kinnitada, et kogu nu*s kadus siis ära kui ma originaali ostsin.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2013 21:05:48 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Mina võin telje kinnitada, et kogu nu*s kadus siis ära kui ma originaali ostsin.

Vastupidi siin icon_biggrin.gif

Edit: Ei saa ühest missioonist kuidagi edasi... Kogu aeg jookseb mäng lihtsalt kokku, tegelikult jookseb niisama ringi liikudes ka kokku... Kas asi võib olla 3 gb videokaardis?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2013 21:22:08 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Mina võin telje kinnitada, et kogu nu*s kadus siis ära kui ma originaali ostsin.

gta 4 on legendaarne oma pipar olemise poolest. seda nii originaaliga kui piraadiga.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 19:40:07 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
tsitaat:

Teine teema hetke lukus...

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=513485 icon_idea.gif


Minu viga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeitZh
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2013




sõnum 17.09.2013 17:54:14 Hei väike probleem GTA IV, ehk oskab keegi välja aidata. vasta tsitaadiga

Hei mul siuke probleem, nimelt kui mängu tööle panen siis hakkab lambist näkku panema ja pooled mängu osad on kadunud nagu tänavad jms. Olen proovinud 2 erinevat versiooni tõmmata aga ikka sama jama, äkki keegi oskab aidata? Mäng jookseb ilusti meediumi peal 60fps välja, niiet selles ei tohiks probleem olla, et arvuti liiga aeglane.
Selline näeb välja praegu:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 17:57:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Olen proovinud 2 erinevat versiooni tõmmata

Ehk sul on piraatversioon.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2013 18:03:15 vasta tsitaadiga

Valest kohast otsid abi icon_biggrin.gif

SinineSiil kirjutas:
tsitaat:
Olen proovinud 2 erinevat versiooni tõmmata

Ehk sul on piraatversioon.

Asi ei tohiks selles olla, sest endal originaaliga sama jama vahest aga mitte kogu aeg.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 13:32:40 vasta tsitaadiga

See ei ole koht kus GTA V'st rääkida. Sellejoks on oma teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=513485
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 13:48:57 vasta tsitaadiga

ei tahakls teid segada teie vestlusel eriti. oman ka seda mängu pikka aega ja minul pole sellega ühtegi probleemi olnud. ilmselt ka jopanud.
_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 17:25:14 Re: Hei väike probleem GTA IV, ehk oskab keegi välja aidata. vasta tsitaadiga

KeitZh kirjutas:
Hei mul siuke probleem, nimelt kui mängu tööle panen siis hakkab lambist näkku panema ja pooled mängu osad on kadunud nagu tänavad jms. Olen proovinud 2 erinevat versiooni tõmmata aga ikka sama jama, äkki keegi oskab aidata? Mäng jookseb ilusti meediumi peal 60fps välja, niiet selles ei tohiks probleem olla, et arvuti liiga aeglane.
Selline näeb välja praegu:

Mul on ka sama asi GTA IV.Mu läppar ei vea teda välja. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 18:06:11 vasta tsitaadiga

Mul juhtus selline anomaalia siis kui videomälu sai täis.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 18:49:09 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
Mul juhtus selline anomaalia siis kui videomälu sai täis.


Sama siin oli samasugune jama, uuendsin nvidia draivereid kuid jah asi ikka vist selles, et videomälu vähe. Oman ka läpparit millel nvidia geforce gt 415m 1Gb
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 18:52:13 vasta tsitaadiga

El-Fuego, mul on seda liiga palju ja vahepeal ka selline jama icon_biggrin.gif Endal gtx 660 ti 3 gb
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 20:01:17 vasta tsitaadiga

KeitZh, mis arvuti sul täpsemalt on? Kirjutasid et muidu jookseb ilusti, kas vahepeal seda textuuride kadumist pole? Tirisid torrentist(sellega ei pruugi patche kaasas olla)?
Endal oli srelline jama kui proovisin 128MB 6600GTga icon_biggrin.gif. 512MB HD 4770ga tekstuuridega jamasi polnud.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 13:28:20 vasta tsitaadiga

Tere kaasfoorumlased! icon_smile.gif

Mul tekkis üks rämedalt pindakäiv probleem seoses GTA IV-ga.....

NB! Tegu on karbiversiooniga (mitte torrenti vms asja kaudu tiritud! ! ! ! )

Pinda käib see, et esimene kord peale GTA IV ning ka viimase pätsi pääle panekut sain tööle!....

tegin kõik local profile ära jne, sain mängu ja isegi esimese missiooni tehtud....

Kui läksin mängust välja(oli vaja restart teha arvutile), minuti jagu hiljem - restart tehtud ning panin mängu käima kuid siis jäi mul ette windows live aken ja kuidagi lahti kah ei saa sellest

lähen siis task managerisse ja seal vabsee kirjutab, et GTA IV is not responding......

Keegi teab, milles jama?????

pole ennem selle mänguga sellist janti olnud, seepärast ka kirjutan siia icon_redface.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 23.09.2013 16:09:17 vasta tsitaadiga

jah endal oli ka sama jama. Mängu loading screenis vajtua esc klahvi beer_yum.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 16:39:16 vasta tsitaadiga

caarel123,

ei aita ka see ESC klavi vajutamine icon_rolleyes.gif

EDIT: Justkui freeze-ib ära - lahti saamiseks aitab ainult taskmanagerisse minek Ctrl+Alt+Delete kaudu ning sealt siis juba end task pannes
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 17:51:55 vasta tsitaadiga

metallika, paned mängu tööle ja tuleb windows live aken ,aga vajuta HOME nuppu,siis peaks ära minema,vähemalt minul läheb ta nii eest ära.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 23.09.2013 18:49:37 vasta tsitaadiga

Ise arvasin sama kuid ei aidanud see. Tegu äkki mingi local profile veaga, mis mingi windowws live updatega tuli või ma ei kujuta ette. Sain ainult esc klahviga eest ära kui mängu loadis
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 23.09.2013 19:37:32 vasta tsitaadiga

Proovi lasta hetkeline LIVE klient maha ning tõmba Microsofti kodulehelt kõige uuem versioon.
Rockstar Social Club'i võid ka maha lasta, kuna seda ei lähe enam viimase uuendusega vaja.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2013 22:56:48 vasta tsitaadiga

isegi mitte see live maha laskmine ja uue pääle laskmine ei aita

rääkimata sellest HOME nupust, mida mäng reklaamib icon_sad.gif

ja MP3 (mäks valu 3) kah on mäng, millega jamad tänu rockstarsile

ülejäänud jooksevad ilusti igati thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 24.09.2013 01:46:37 vasta tsitaadiga

pigem just proovi mingi vanemat live kui võimalik icon_rolleyes.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 02:15:36 vasta tsitaadiga

krt triangle parim koht öösel mängus
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 02:36:43 vasta tsitaadiga

trip, icon_question.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2013 03:49:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

krt triangle parim koht öösel mängus

On tõepoolest. Selle kohaga tuleb alati meelde artikkel ajakirjast [digi], kus öeldi selle kohta, et ilusam, kui päris elu icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 22:58:37 vasta tsitaadiga

kas keegi teab, kas savegamed kaovad ära reinstallides?

steami versioon ja black screen peale splash screene, ei tahaks savegame'e kaotada..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 23:20:54 vasta tsitaadiga

afaik peaks saama valida, kas soovid savegame alles jätta või kõik failid ära kustutada

edit: steami versioonil siiski tundub, et ei ole nii.. ainuke võimalus on salvestustest koopia teha ja hiljem need tööle jebida
paremklikk mängu peal, properties ja verify integrity of game cache ei paranda ära?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 07:18:05 vasta tsitaadiga

oh, esimesed 5.98% mängust läbitud
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 30.09.2013 08:12:53 vasta tsitaadiga

Kas Multiplayer käibki ainult läbi in game telefoni?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MZ
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2009




sõnum 30.09.2013 08:34:56 vasta tsitaadiga

vist küll. Iga kord kui MP-d olen proovinud, olen ainuke mängija nimekirjas.
Ennast huvitab ka, kas on mingied servereid vms kus GTA IV mitmikmängu mängida?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 30.09.2013 17:59:24 vasta tsitaadiga

GTA IV free roam-is peaks alati kedagi olema! Jah, just läbi telefoni toimub sisenemine.
Kui kedagi ei leia siis ehk mingi asi blokib ühenduse ära, tulemüür vms!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 20:06:15 vasta tsitaadiga

Paar lehte tagasi oli juttu sellest, et tekstuurid lihtsalt ei lae ära ja kõik on hall udu. Mul juhtub ka tihti nii - kas mingid commandline.txt käsud aitaksid? Ajab suht närvi, profiiliarvutiga ei kannata üldse mängida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 28.10.2013 23:04:24 vasta tsitaadiga

Kuuldavasti pidi seda onlines ka mängida saama kuid ma ei jaga mõhku mis ja kuhu ma pean logima, et ma seda mängida saaks? Steamis on olemas ja kui üritan windows live registreerida või midagi taolist siis viskab xbox360 kirja ette ja tahab, et ma kuskil xboxi kaudu seda teeks. wtf
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 23:07:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

windows live registreerida või midagi taolist siis viskab xbox360 kirja ette ja tahab, et ma kuskil xboxi kaudu seda teeks. wtf

sinna peaks saama tavalise microsofti kontoga logida (@hotmail; @outlook, jms)
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.11.2013 23:41:49 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi selline jama on olnud, et kui mäng ära installida ja video seadeid hakata muutma, siis ei saa neid muuta?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 23:48:08 vasta tsitaadiga

tee \gta4\Grand Theft Auto IV\ kaustas commandline.txt faili ja pane -norestrictions sinna
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.11.2013 00:18:55 vasta tsitaadiga

Aga millest see tuleb, et ei lase seadeid muuta?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 09:34:51 vasta tsitaadiga

vana mäng ju, tõenäoliselt probleem uue raua toega, mäng ei toeta korrektselt cf/sli, kuskil oli info et mäng ei tuvasta rohkem kui 2gb videomälut, ehk 3gb kaardi puhul mõtleb et sul ei ole piisavalt vram-i ja paneb graafika sätted lukku.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 12:30:11 vasta tsitaadiga

põhiliselt läpakate teema, mul endal ka olnud mitme läpakaga, millel nvidia optimus süsteem peal.. abiks tuleb see kui shortcuti properties target reale lisada pärast hüüumärke tühikuga -norestrictions, -nomemrestrict,
-availablevidmem 2 neid käske on veel ja üsna palju isegi, millega kannatab timmida, et ta n.ö sunniks käivituma mingite kindlate parameetritega
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 12:48:26 vasta tsitaadiga

mul on läpakas ja sellist asja pole olnud et ei lase muuta,saan ikka aga kui ma muudan siis kipub jõnksutama ..muidu arvutil kaart on NVIDIA GEFORCE GT 650M 2GB ,mis ma tegema peaks et jõnksutama ei hakkaks.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 13:02:09 vasta tsitaadiga

proovida võid neid samu käske.. googeldades leiad neid veel erinevaid.. üllatav, et jõnkab, mul gt540m ja jookseb nagu ei miskit. muidugi installi viimane patch (1.0.7.0) ja värskeimad videodraiverid
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.11.2013 22:23:55 vasta tsitaadiga

Mul gtx 770 4GB ja iga natukese aja tagant hakkas mängus hakkima. 5sekundit mängimist ja paus jne.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 23:00:27 vasta tsitaadiga

est4ever, jah ma olen alati selle patchi peale pannud ja video driver on viimane mis väljas on.Aga kui installin mängu ära,patch ka peale ja videosätteid ei muuda jookseb nagu valatult.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 01:01:50 vasta tsitaadiga

osadel aitab ka event log service välja lülitamine
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 14:13:44 vasta tsitaadiga

est4ever, Või kas see mõjutab ka et olen real cars packi modi pannud alati peale.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 15:10:31 vasta tsitaadiga

võib ikka mõjutada, nende modide kohta ei oska iial öelda.. proovi ilma car packita
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 290, 291, 292 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.