|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.10.2013 19:29:25
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Spoiler 
Test on tehtud samas kohas, kus eelnevadki. Võibolla mobla asend on 10cm muutunud
Peaks olema 2 megase yhendusega. Pildilt selgub, et ennem liiga palju antud, nüüd siis tehakse tasaarveldust  |
vahepeale langeb uus speedtesti klient? (aga ma ei väida et see oleks tegur, ma ei tea)
Ping on sul kahtlaselt saast läbi aja, üle WiFi miski mobiilse ruuteri küljes? |
ei mingit ruuterit otse @ mobiil
kurvastusega pean tõdema, et youtube videode vaatamisega on viimasel ajal probleeme, raibe ei jõua ära laadida pooltel juhtudel ja siis tagatipuks viskab hullult shita kvaliteedi peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.10.2013 21:43:26
|
|
|
Paistab, et EMT on vargsi ka Simpeli kiiruse kõrgemaks tõstnud. 1,5 megase kiiruse asemel kiirus 2 mega ja kopikaid veel ka peale.
Testijaks: Sony-Ericssoni tava-mobiil, (millel kuni 7,2mbit HSPA kiirus), on ühendatud arvutiga USB kaudu:
PS: Pingile tähelepanu pöörata ei tasu, kuna selline suur ping on 7,2 megase HSPA pingi tavaline suurusjärk selle telefoniga.
---------------
Speedtest.net ja serveriks EMT-i hea konkurent ning hea sõber Elisa.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
|
21.10.2013 13:16:36
|
|
|
Mdea, kas ma olen ainus või mis... Mul tuleb laptopil vahetada peale igat arvuti väljalülitust porti, kus pulk pista. Näitab, et ühendab kuid poole minuti pärast viskab ette mingi teksti ja valikuteks on 'redial' ja 'close', Samas levi näitab 3 kenakest pulgakest.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
23.10.2013 21:03:13
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Paistab, et EMT on vargsi ka Simpeli kiiruse kõrgemaks tõstnud. 1,5 megase kiiruse asemel kiirus 2 mega ja kopikaid veel ka peale.
Testijaks: Sony-Ericssoni tava-mobiil, (millel kuni 7,2mbit HSPA kiirus), on ühendatud arvutiga USB kaudu:
PS: Pingile tähelepanu pöörata ei tasu, kuna selline suur ping on 7,2 megase HSPA pingi tavaline suurusjärk selle telefoniga.
---------------
Speedtest.net ja serveriks EMT-i hea konkurent ning hea sõber Elisa.
 |
Ilmselt mul siis pole põhja Tallinnas Simpel, vähemalt kiiruse mõttes
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.10.2013 21:25:53
|
|
|
Mul suvel võetud EMT kõige nõrgem 4G paketil on endiselt kiirus piiramatu
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
szd4
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.10.2013 17:58:15
|
|
|
Lindy-ga olemas mitmed positiivsed kogemused, töötab igati hästi. Ja paaril tuttaval toovad pööningult ühendust tuppa juba, mingi, aasta-poolteist. Ja ei ühtki probleemi.
Teisega, kahjuks, reaalne kogemus puudub. Ehk on keegi, kes on katsetanud.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
29.10.2013 19:14:19
|
|
|
| Krt, mul tekkis mingi jama pärast seda kui eile õhtul ühendasin arvuti lahti ja täna õhtul panin tagasi kokku, nimelt siis TP-Link MR3420 + Huawei E3276 kooslus. Ei ühenda enam netti ära, ütleb et unidentified network ja no network access. Samuti ei saa ma http://192.168.0.1/ ip'ga ruuteri seadetesse sisse(problem loading page), tegin ruuterile restardi, nüüd lihtsalt on ruuteril kõik seaded kadunud arvatavasti aga ip'ga sisse ikka ei saa... Kui netipulk on arvutis, siis pole netiga probleeme. Millest selline jama ja mida tegema peaks?. Tänud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
29.10.2013 19:39:03
|
|
|
Ruuterisse ühendad ikka kaabliga? Üle õhu on minuarust adminn kinni keeratud defauldis.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
29.10.2013 20:23:27
|
|
|
Jah, netipulk on pikendusega ka ühendatud. Diagnostika annab sellise veateate: ethernet doesn't have a valid IP configuration. Mul on mõistus otsas.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
29.10.2013 20:44:25
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Jah, netipulk on pikendusega ka ühendatud. Diagnostika annab sellise veateate: ethernet doesn't have a valid IP configuration. Mul on mõistus otsas. |
Äkki on sellest lehest kasu - http://ofmodemsandmen.com/hostless.html
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
29.10.2013 22:15:46
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| Jah, netipulk on pikendusega ka ühendatud. Diagnostika annab sellise veateate: ethernet doesn't have a valid IP configuration. Mul on mõistus otsas. |
Äkki on sellest lehest kasu - http://ofmodemsandmen.com/hostless.html |
Vaatasin seda lehte a natuke arusaamatuks jääb mulle, mis teha seal. Ma eeldan, et viga on ikka windowsi poolne, mitte et ruuter on lolliks läinud, või eksin? Pulk töötab samuti lihtsalt arvutis olles ilusti.
EDIT: psh, ise olen idikas, rooterist välja kaabeli panin valesse auku, nimelt hoopis wan auku.... doh..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
szd4
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2010
|
30.10.2013 02:24:23
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Lindy-ga olemas mitmed positiivsed kogemused, töötab igati hästi. Ja paaril tuttaval toovad pööningult ühendust tuppa juba, mingi, aasta-poolteist. Ja ei ühtki probleemi.
Teisega, kahjuks, reaalne kogemus puudub. Ehk on keegi, kes on katsetanud. |
tänud. Selline küsimus veel, et kas sellest kaablist reaalselt signaalile ka abi on(db võimednus vms)? või see pmselt identne tavalisele usb pikendusele ainult selle vahega, et kaablis endas ei lähe signaal kaduma?
mul siin 30-100kb/sec nett(irw) ja kusagil akna juures saab vahel harva ehk 3000kb(ehk 300kB). Kas siinkohal peaks juba antennile mõtlema? Mast ca 7km ja silmaga nähtav.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
30.10.2013 02:31:11
|
|
|
| con1 kirjutas: |
| Kas siinkohal peaks juba antennile mõtlema? Mast ca 7km ja silmaga nähtav. |
Tõsta pulk katsetuse mõttes õue kui võimalik ning vaata kuidas siis levi ning kiirused on.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.10.2013 09:50:37
|
|
|
| tsitaat: |
tänud. Selline küsimus veel, et kas sellest kaablist reaalselt signaalile ka abi on(db võimednus vms)? või see pmselt identne tavalisele usb pikendusele ainult selle vahega, et kaablis endas ei lähe signaal kaduma?
|
Kaabel ei saa sidesignaalile juurde anda kuna USB kaablit ei kasutata antennina. Võimendatakse sellepärast, et selle 5m kaablist midagi läbi läheks ja teises otsas olev seade ära toita
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hervor
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2011
|
30.10.2013 10:14:15
|
|
|
| Sidesignaali võimenduse võib selle kaabliga tõesti saada ainult nii, et paigutad modemi kohta kus signaal on parem, näiteks akna ette või taha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.10.2013 10:28:44
|
|
|
Väike asi lisaks - neid võimendiga kaableid on ehituselt kahesuguseid olemas.
- ühed on siis sellised, kus see võimendi / HUB on ainult ühes otsas.
- ja siis on sellised, kus Chipid asuvad kaabli mõlemas otsas.
Sellist pikendust, kus HUB on ühes otsas, saab ka ise teha mõne mittevajaliku USB-HUB-i kaasabil. Kunagi sai Sweexi USB-HUB-iga katsetatud. Sellega USB-modem täiesti töötas ja kaabel oli proovimise ajal mingi 4-5 meetri pikkune.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2013 12:43:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Spoiler 
Test on tehtud samas kohas, kus eelnevadki. Võibolla mobla asend on 10cm muutunud
Peaks olema 2 megase yhendusega. Pildilt selgub, et ennem liiga palju antud, nüüd siis tehakse tasaarveldust  |
Youtube yldse ei saa kylastada, lehtede avanemine venib. Järjest hullemaks läheb 3g
Asi ikka täitsa putsi läinud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.10.2013 12:55:29
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Spoiler 
Test on tehtud samas kohas, kus eelnevadki. Võibolla mobla asend on 10cm muutunud
Peaks olema 2 megase yhendusega. Pildilt selgub, et ennem liiga palju antud, nüüd siis tehakse tasaarveldust  |
Youtube yldse ei saa kylastada, lehtede avanemine venib. Järjest hullemaks läheb 3g
Asi ikka täitsa <b>piixu</b> läinud
 |
Anna Rikkena üles, las teevad seadmetele "restardi" või kui sellest ei piisa, siis vahetagu katkine sõlm välja.
----------------------
PS: Sellist riket tuleb aeg-ajalt kõigi juures ette, kus siis samamoodi võrk selliseks "jäädavalt aeglaseks" muutub. Kegemal juhul pääseb ISP selle süsteemi "restartimisega".
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
30.10.2013 13:34:19
|
|
|
| con1 kirjutas: |
| ...mul siin 30-100kb/sec nett(irw) ja kusagil akna juures saab vahel harva ehk 3000kb(ehk 300kB) |
bittide ja baitide suhe on 8:1, mitte 10:1.
| tahanteada kirjutas: |
Anna Rikkena üles, las teevad seadmetele "restardi" või kui sellest ei piisa, siis vahetagu katkine sõlm välja.
----------------------
PS: Sellist riket tuleb aeg-ajalt kõigi juures ette, kus siis samamoodi võrk selliseks "jäädavalt aeglaseks" muutub. Kegemal juhul pääseb ISP selle süsteemi "restartimisega". |
Ühtegi isp-i praktiliselt ei huvita enam 3G. Nad elavad ainult 4G-le. See 3G on nende jaoks nagu rudiment, mis kaasa lohiseb...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2013 13:38:22
|
|
|
Kuhu putsi ma 4g pistan oma telefoni?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
30.10.2013 13:44:59
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Kuhu <b>piixu</b> ma 4g pistan oma telefoni? |
Tõeline mees vahetab nutifoni 2x aastas, ok äärmisel juhul korra. Aga kindlasti. Ja võtab 4G nüüd juba. Staatuse värk. Muidu naisi ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
30.10.2013 13:55:32
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Kuhu <b>piixu</b> ma 4g pistan oma telefoni? |
Ise oled nüüd süüdi, et ikkagi S4 ei ostnud nagu algul lubasid
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2013 14:00:12
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Kuhu <b>piixu</b> ma 4g pistan oma telefoni? |
Tõeline mees vahetab nutifoni 2x aastas, ok äärmisel juhul korra. Aga kindlasti. Ja võtab 4G nüüd juba. Staatuse värk. Muidu naisi ei saa. |
Naisi pole vaja taga ajada, suht idikad vahetavad moblat 2 korda aastas. Järgmine aasta läheb mobla vahetuseks kindlasti, aga ma ei viitsi mune sygada selle hetkeni kui see aeg kätte jõuab.
Enamus kasutab 4g arvutis. Huvitav oleks näha statistikat mobla 4g kasutuse kohta.
Saatsin kirja neile. Kindlasti helistatakse ja öeldakse, et nende poolt kõik korras.
Heal juhul tõusebki peale kõnet kiirus, aga eks seda näha ole.
No miks nad siis selle s4 nii rõvedaks tegid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
30.10.2013 17:39:42
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Spoiler 
Test on tehtud samas kohas, kus eelnevadki. Võibolla mobla asend on 10cm muutunud
Peaks olema 2 megase yhendusega. Pildilt selgub, et ennem liiga palju antud, nüüd siis tehakse tasaarveldust  |
Youtube yldse ei saa kylastada, lehtede avanemine venib. Järjest hullemaks läheb 3g
Asi ikka täitsa <b>piixu</b> läinud
 |
Aga ütle ka seda, kus piirkonnas sa mõõdad. sest minu HTC veab kenasti megasid 3G peal ja ei kurda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
30.10.2013 18:07:14
|
|
|
tellisin lisamahu ruuterist sms-iga, eileõhtune tellimine
sai kinnituse aga kiirus ei taastunud, tellisin hommikul uuesti,
teatas et enne pean eelmise mahu ära kulutama.
samas paar eelmist tellimist taastasid kiiruse mõne minutiga.
klienditelefon oli umbes hommikul, lõunal ja ka praegu.
hommikul saadetud email pole veel vastust saanud
0,07Mbps alla
näeb, kas enne vastab klienditugi või saab kuu täis ja kiirus taastub automaatselt
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
30.10.2013 18:22:41
|
|
|
| B6 kirjutas: |
tellisin lisamahu ruuterist sms-iga, eileõhtune tellimine
sai kinnituse aga kiirus ei taastunud, tellisin hommikul uuesti,
teatas et enne pean eelmise mahu ära kulutama.
samas paar eelmist tellimist taastasid kiiruse mõne minutiga.
klienditelefon oli umbes hommikul, lõunal ja ka praegu.
hommikul saadetud email pole veel vastust saanud
0,07Mbps alla
näeb, kas enne vastab klienditugi või saab kuu täis ja kiirus taastub automaatselt  |
Kas 4G sul kasutusel? mul aitas ühendus katkestamine korra (lükkasin sisse/välja).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2013 18:32:38
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Spoiler 
Test on tehtud samas kohas, kus eelnevadki. Võibolla mobla asend on 10cm muutunud
Peaks olema 2 megase yhendusega. Pildilt selgub, et ennem liiga palju antud, nüüd siis tehakse tasaarveldust  |
Youtube yldse ei saa kylastada, lehtede avanemine venib. Järjest hullemaks läheb 3g
Asi ikka täitsa <b>piixu</b> läinud
 |
Aga ütle ka seda, kus piirkonnas sa mõõdad. sest minu HTC veab kenasti megasid 3G peal ja ei kurda. |
Tapal, pärnu mnt poolne mast peaks olema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
30.10.2013 18:54:46
|
|
|
| B6 kirjutas: |
| tellisin lisamahu ruuterist sms-iga |
Mis see eesti keeles tähendab?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2013 18:57:27
|
|
|
Tundub, et mul mingi muu kamm.
Kadrinas samad kiirused, wtf
Download 0,2Mbps
Upload 0,7Mbps
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
30.10.2013 19:04:22
|
|
|
sitasikutajad on kõik umbe tirinud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2013 19:07:15
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
sitasikutajad on kõik umbe tirinud  |
Eks proovin rakveres ka, aga sellist sitahunnikut annab tirida. Kus nad siis kuu 2 tagasi olid?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
30.10.2013 19:10:37
|
|
|
| veel suvepuhkusel
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
30.10.2013 19:11:18
|
|
|
Emt keeras 3g kiirused maha, et 4g mehed rohkem kätte saaksid
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.10.2013 19:59:37
|
|
|
Mis siin ikka põdeda, kui ühendus jukerdab või kui kiirused on "metsas", siis tuleb probleem Rikkena üles anda.
Värk on tegelikult lihtne - on olemas terve rida süsteemirikkeid, mida tehnikud omalt poolt ei näe ja kui kliendid ka värisevad ning ainult täis kõrtsis või tühjas kirikus kiruvad , siis ei saagi ISP teada, et tema võrgus mingi jama on.
-----------------------
PS: Kartliku talupoja-ajastust tasuks lõpuks üle saada. ISP pole ju Kuri Mõisnik, kelle ees talumees mütsi peast võttis ja siis maani kummardama pidi.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2013 21:22:35
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Mis siin ikka põdeda, kui ühendus jukerdab või kui kiirused on "metsas", siis tuleb probleem Rikkena üles anda.
Värk on tegelikult lihtne - on olemas terve rida süsteemirikkeid, mida tehnikud omalt poolt ei näe ja kui kliendid ka värisevad ning ainult täis kõrtsis või tühjas kirikus kiruvad , siis ei saagi ISP teada, et tema võrgus mingi jama on.
-----------------------
PS: Kartliku talupoja-ajastust tasuks lõpuks üle saada. ISP pole ju Kuri Mõisnik, kelle ees talumees mütsi peast võttis ja siis maani kummardama pidi.  |
sa ikka varasemaid postitusi ka loed?
| tsitaat: |
| Saatsin kirja neile. Kindlasti helistatakse ja öeldakse, et nende poolt kõik korras. |
nüüd helistasin, tehakse sim-kaardile restart (siiani aru ei saa, et mida see tähendab).... see vist juba 4 kord paari aasta jooksul, eks 15min pärast olen näha kas töötab.
aga väga tuim tyyp oli, kysisin, et kas aitab?
vastu: aitab küll
eks helistan siis uuesti kui ei aita
Edit:
Same shit
Uus kõne neile.......haigelt pikad järjekorrad, kõik vist kurdavad
Jälle peale 5 min tagasi helistamine, sest järjekord pikem kui 5min ....veel
Edit2:
uus kõne, teisel pool tehnilinetugi ei näegi, et mu sim-kaardile restart tehtud (30 min tagasi).......tere talv
no siis uus yritus, jälle 15min ootamist.....tea kas keegi lõpetas tõmbamise, aga download tõusis 1Mbps peale, upload jäi samaks
hetkel ma ei viitsi enam seda 30min kadalippu ette võtta. homme tööl vaatan uuesti. Kui seal yle mega, siis las olla, 2 mega näeb sit vaid unes.
eks homme annan teada ka AHV´idele
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
30.10.2013 22:39:59
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| B6 kirjutas: |
tellisin lisamahu ruuterist sms-iga, eileõhtune tellimine
sai kinnituse aga kiirus ei taastunud, tellisin hommikul uuesti,
teatas et enne pean eelmise mahu ära kulutama.
samas paar eelmist tellimist taastasid kiiruse mõne minutiga.
klienditelefon oli umbes hommikul, lõunal ja ka praegu.
hommikul saadetud email pole veel vastust saanud
0,07Mbps alla
näeb, kas enne vastab klienditugi või saab kuu täis ja kiirus taastub automaatselt  |
Kas 4G sul kasutusel? mul aitas ühendus katkestamine korra (lükkasin sisse/välja). |
korduvalt ruuter on/off, lülisin mobiilivõrku sisse/välja ruuteri seadetest.
veel muutsin mobiilvõrgu seaded automaatne/ainult 4g
tulemust pole laps nutab, et ei näe juubituubi.
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.10.2013 22:42:27
|
|
|
Mul oli täna alla 5 mbit ja yles 0.43...tavaliselt yles mingi 3 mbit....
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
31.10.2013 22:18:13
|
|
|
mul sai ka nett otsa-
õnneks kuu viimasel päeval
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
31.10.2013 22:20:20
|
|
|
sama teema, täna hommikul tuli sõnum et 5GB selleks kuuks kasutatud, õnneks sai ka piiratud kiirusega ilusti netiraadiot streamida niiet all good, vaatasin datausage alt viimase 10 päevaga on youtube 2.5GB nahka pannud
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.10.2013 22:34:40
|
|
|
normaalne, proovisin siis oma sim teises telefonis, et välistada, et kiirusekaos pole syydi telefon, sama olukord, kiirust netu
panin siis päras sim´i oma moblasse tagasi ja tegin kiirustesti. ja mis ma avastan, kiirused nagu ennevanasti 3,2Mbps alla ja 2,5Mbps yles
Kas see SIM kaardi restart mõjus alles nüüd päev hiljem?
vaatab kas homme ka asi töötab.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
02.11.2013 11:25:12
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
| blablabla probleem Rikkena üles anda blablabla |
sa ikka varasemaid postitusi ka loed? |
Ma olen nii aru saanud, et eitahamidagiteada on robot, mis kellegi postituses mingi sõnakombinatsiooni tuvastamisel genereerib automaatselt taolise teksti. Lootus, et see robot midagi mitme postituse kontekstiga ühilduvat kribaks ei ole tõenäoline (või noh - sama tõenäoline, kui lotovõit).
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.11.2013 11:28:36
|
|
|
Elu on lill, nett tagasi, probleem kadunud
Emt-lt saan maile, et mu probleemiga tegeletakse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.11.2013 11:38:29
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Elu on lill, nett tagasi, probleem kadunud
Emt-lt saan maile, et mu probleemiga tegeletakse  |
Tegelikult taastasid ahvid lähimas mastis elektritoite. Mõned neist olid ikka kolm päeva tummad.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.11.2013 12:06:06
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Elu on lill, nett tagasi, probleem kadunud
Emt-lt saan maile, et mu probleemiga tegeletakse  |
Tegelikult taastasid ahvid lähimas mastis elektritoite. Mõned neist olid ikka kolm päeva tummad. |
Ära ole nii optimistlik, et asi alati ilmtingimata ühe mastiga piirdub.
Igatahes, nii USB-modemid kui ka, näiteks, telefonid suudavad ennast vabalt "haakida" mõne järgmise, kaugemal asuva masti külge. Ja kui seda "haakimist" pole, siis on maas ikkagi midagi enamat, kesksõlm näiteks või siis suurem piirkond voolu alt maas.
------------------------
Igatahes väga hea, kui teateid saadetakse, et midagi tehakse. Need teated on mõistlik alles hoida - juhuks, kui süsteem "uuesti kokku kukub".
Nähtud asi, muide - kuidas kordatehtud süsteem veel isegi mitmeid kordi kokku jookseb ja siis taas remonditakse ja remonditakse - enne, kui süsteem lõplikult, veavabalt, tööle saadakse. Eelmine aasta sai, mingil ajal, "kakeldud" Tele2 Eestiga, kui nende süsteem tükk aega jukerdas. Ning kulus kõvasti aega, enne kui süsteem taas veavabalt tööle saadi.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.11.2013 12:13:05
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Elu on lill, nett tagasi, probleem kadunud
Emt-lt saan maile, et mu probleemiga tegeletakse  |
Tegelikult taastasid ahvid lähimas mastis elektritoite. Mõned neist olid ikka kolm päeva tummad. |
mul ei olnud yhe masti case. Tapa, kadrina, rakvere kõigis oli sama jama.
Kui mastides oleks asi olnud, oleks kisa juba ammu meedias.
Ja asi kestis juba tykk aega
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.11.2013 14:33:46
|
|
|
Mul EMT on paugutama hakanud: telefonis speedtestiga ilusti 10+mbit alla ja 4+ üles... kodus metsavahel ruuteriga vana XL pakett mida enam ei anta 12-13 alla ja 5 üles...
ehk mingid põhilised koormajad on minu asukohtades vist 4G või teiste operaatorite juurde kolinud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
03.11.2013 15:14:20
|
|
|
Järsku sul 1 Mbit pakett, miski vana telefoni M+?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
03.11.2013 15:15:51
|
|
|
Jah, on küll M+ pakett, kõik on korras. Saan seda, mille eest maksan.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|