Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 19:29:25 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Test on tehtud samas kohas, kus eelnevadki. Võibolla mobla asend on 10cm muutunud icon_biggrin.gif
Peaks olema 2 megase yhendusega. Pildilt selgub, et ennem liiga palju antud, nüüd siis tehakse tasaarveldust icon_lol.gif


vahepeale langeb uus speedtesti klient? (aga ma ei väida et see oleks tegur, ma ei tea)

Ping on sul kahtlaselt saast läbi aja, üle WiFi miski mobiilse ruuteri küljes?

ei mingit ruuterit otse @ mobiil

kurvastusega pean tõdema, et youtube videode vaatamisega on viimasel ajal probleeme, raibe ei jõua ära laadida pooltel juhtudel ja siis tagatipuks viskab hullult shita kvaliteedi peale icon_neutral.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.10.2013 21:43:26 vasta tsitaadiga

Paistab, et EMT on vargsi ka Simpeli kiiruse kõrgemaks tõstnud. 1,5 megase kiiruse asemel kiirus 2 mega ja kopikaid veel ka peale. icon_cool.gif

Testijaks: Sony-Ericssoni tava-mobiil, (millel kuni 7,2mbit HSPA kiirus), on ühendatud arvutiga USB kaudu:
PS: Pingile tähelepanu pöörata ei tasu, kuna selline suur ping on 7,2 megase HSPA pingi tavaline suurusjärk selle telefoniga.
---------------
Speedtest.net ja serveriks EMT-i hea konkurent ning hea sõber icon_cool.gif Elisa.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 13:16:36 vasta tsitaadiga

Mdea, kas ma olen ainus või mis... Mul tuleb laptopil vahetada peale igat arvuti väljalülitust porti, kus pulk pista. Näitab, et ühendab kuid poole minuti pärast viskab ette mingi teksti ja valikuteks on 'redial' ja 'close', Samas levi näitab 3 kenakest pulgakest.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 23.10.2013 21:03:13 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Paistab, et EMT on vargsi ka Simpeli kiiruse kõrgemaks tõstnud. 1,5 megase kiiruse asemel kiirus 2 mega ja kopikaid veel ka peale. icon_cool.gif

Testijaks: Sony-Ericssoni tava-mobiil, (millel kuni 7,2mbit HSPA kiirus), on ühendatud arvutiga USB kaudu:
PS: Pingile tähelepanu pöörata ei tasu, kuna selline suur ping on 7,2 megase HSPA pingi tavaline suurusjärk selle telefoniga.
---------------
Speedtest.net ja serveriks EMT-i hea konkurent ning hea sõber icon_cool.gif Elisa.


Ilmselt mul siis pole põhja Tallinnas Simpel, vähemalt kiiruse mõttes icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 21:25:53 vasta tsitaadiga

Mul suvel võetud EMT kõige nõrgem 4G paketil on endiselt kiirus piiramatu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
szd4
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 15:17:52 vasta tsitaadiga

Tere,
Mul mingine 20€ diili Huawei pulk ja 3g pakett. Plaanin vahele ühendada 5m usb võimendusega kaabli. Kaks kergesti kättesaadavat oleks sellised:
http://yeint.ee/it-multimeedia/usb-pikendajad/usb-20-pikenduskaabel-voimendiga-50-m
http://yeint.ee/it-multimeedia/arvutitarvikud/usb-ja-firewire/usb-pikendajad/usb-20-pikenduskaabel-voimendiga-50m seda viimast saab igast elisa esindusest 21€ eest.

On neil väga vahet tugevuse mõttes? Ühel oleks justkui mingi võimendi karp aga samas nime poolest mõlemad võimendiga.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.10.2013 17:58:15 vasta tsitaadiga

con1 kirjutas:
Tere,
Mul mingine 20€ diili Huawei pulk ja 3g pakett. Plaanin vahele ühendada 5m usb võimendusega kaabli. Kaks kergesti kättesaadavat oleks sellised:
http://yeint.ee/it-multimeedia/usb-pikendajad/usb-20-pikenduskaabel-voimendiga-50-m
http://yeint.ee/it-multimeedia/arvutitarvikud/usb-ja-firewire/usb-pikendajad/usb-20-pikenduskaabel-voimendiga-50m seda viimast saab igast elisa esindusest 21€ eest.

On neil väga vahet tugevuse mõttes? Ühel oleks justkui mingi võimendi karp aga samas nime poolest mõlemad võimendiga.

Lindy-ga olemas mitmed positiivsed kogemused, töötab igati hästi. Ja paaril tuttaval toovad pööningult ühendust tuppa juba, mingi, aasta-poolteist. Ja ei ühtki probleemi.
Teisega, kahjuks, reaalne kogemus puudub. Ehk on keegi, kes on katsetanud.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 19:14:19 vasta tsitaadiga

Krt, mul tekkis mingi jama pärast seda kui eile õhtul ühendasin arvuti lahti ja täna õhtul panin tagasi kokku, nimelt siis TP-Link MR3420 + Huawei E3276 kooslus. Ei ühenda enam netti ära, ütleb et unidentified network ja no network access. Samuti ei saa ma http://192.168.0.1/ ip'ga ruuteri seadetesse sisse(problem loading page), tegin ruuterile restardi, nüüd lihtsalt on ruuteril kõik seaded kadunud arvatavasti aga ip'ga sisse ikka ei saa... Kui netipulk on arvutis, siis pole netiga probleeme. Millest selline jama ja mida tegema peaks?. Tänud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 19:39:03 vasta tsitaadiga

Ruuterisse ühendad ikka kaabliga? Üle õhu on minuarust adminn kinni keeratud defauldis.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 20:23:27 vasta tsitaadiga

Jah, netipulk on pikendusega ka ühendatud. Diagnostika annab sellise veateate: ethernet doesn't have a valid IP configuration. Mul on mõistus otsas.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 29.10.2013 20:44:25 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Jah, netipulk on pikendusega ka ühendatud. Diagnostika annab sellise veateate: ethernet doesn't have a valid IP configuration. Mul on mõistus otsas.

Äkki on sellest lehest kasu - http://ofmodemsandmen.com/hostless.html
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 22:15:46 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Renq kirjutas:
Jah, netipulk on pikendusega ka ühendatud. Diagnostika annab sellise veateate: ethernet doesn't have a valid IP configuration. Mul on mõistus otsas.

Äkki on sellest lehest kasu - http://ofmodemsandmen.com/hostless.html


Vaatasin seda lehte a natuke arusaamatuks jääb mulle, mis teha seal. Ma eeldan, et viga on ikka windowsi poolne, mitte et ruuter on lolliks läinud, või eksin? Pulk töötab samuti lihtsalt arvutis olles ilusti.

EDIT: psh, ise olen idikas, rooterist välja kaabeli panin valesse auku, nimelt hoopis wan auku.... doh..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
szd4
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 02:24:23 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
con1 kirjutas:
Tere,
Mul mingine 20€ diili Huawei pulk ja 3g pakett. Plaanin vahele ühendada 5m usb võimendusega kaabli. Kaks kergesti kättesaadavat oleks sellised:
http://yeint.ee/it-multimeedia/usb-pikendajad/usb-20-pikenduskaabel-voimendiga-50-m
http://yeint.ee/it-multimeedia/arvutitarvikud/usb-ja-firewire/usb-pikendajad/usb-20-pikenduskaabel-voimendiga-50m seda viimast saab igast elisa esindusest 21€ eest.

On neil väga vahet tugevuse mõttes? Ühel oleks justkui mingi võimendi karp aga samas nime poolest mõlemad võimendiga.

Lindy-ga olemas mitmed positiivsed kogemused, töötab igati hästi. Ja paaril tuttaval toovad pööningult ühendust tuppa juba, mingi, aasta-poolteist. Ja ei ühtki probleemi.
Teisega, kahjuks, reaalne kogemus puudub. Ehk on keegi, kes on katsetanud.


tänud. Selline küsimus veel, et kas sellest kaablist reaalselt signaalile ka abi on(db võimednus vms)? või see pmselt identne tavalisele usb pikendusele ainult selle vahega, et kaablis endas ei lähe signaal kaduma?

mul siin 30-100kb/sec nett(irw) ja kusagil akna juures saab vahel harva ehk 3000kb(ehk 300kB). Kas siinkohal peaks juba antennile mõtlema? Mast ca 7km ja silmaga nähtav.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 30.10.2013 02:31:11 vasta tsitaadiga

con1 kirjutas:
Kas siinkohal peaks juba antennile mõtlema? Mast ca 7km ja silmaga nähtav.

Tõsta pulk katsetuse mõttes õue kui võimalik ning vaata kuidas siis levi ning kiirused on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 09:50:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tänud. Selline küsimus veel, et kas sellest kaablist reaalselt signaalile ka abi on(db võimednus vms)? või see pmselt identne tavalisele usb pikendusele ainult selle vahega, et kaablis endas ei lähe signaal kaduma?


Kaabel ei saa sidesignaalile juurde anda kuna USB kaablit ei kasutata antennina. Võimendatakse sellepärast, et selle 5m kaablist midagi läbi läheks ja teises otsas olev seade ära toita

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hervor
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2011




sõnum 30.10.2013 10:14:15 vasta tsitaadiga

Sidesignaali võimenduse võib selle kaabliga tõesti saada ainult nii, et paigutad modemi kohta kus signaal on parem, näiteks akna ette või taha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.10.2013 10:28:44 vasta tsitaadiga

Väike asi lisaks - neid võimendiga kaableid on ehituselt kahesuguseid olemas.
- ühed on siis sellised, kus see võimendi / HUB on ainult ühes otsas.
- ja siis on sellised, kus Chipid asuvad kaabli mõlemas otsas.

Sellist pikendust, kus HUB on ühes otsas, saab ka ise teha mõne mittevajaliku USB-HUB-i kaasabil. Kunagi sai Sweexi USB-HUB-iga katsetatud. Sellega USB-modem täiesti töötas ja kaabel oli proovimise ajal mingi 4-5 meetri pikkune.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 12:43:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Test on tehtud samas kohas, kus eelnevadki. Võibolla mobla asend on 10cm muutunud icon_biggrin.gif
Peaks olema 2 megase yhendusega. Pildilt selgub, et ennem liiga palju antud, nüüd siis tehakse tasaarveldust icon_lol.gif

Youtube yldse ei saa kylastada, lehtede avanemine venib. Järjest hullemaks läheb 3g icon_evil.gif
Asi ikka täitsa putsi läinud thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.10.2013 12:55:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Test on tehtud samas kohas, kus eelnevadki. Võibolla mobla asend on 10cm muutunud icon_biggrin.gif
Peaks olema 2 megase yhendusega. Pildilt selgub, et ennem liiga palju antud, nüüd siis tehakse tasaarveldust icon_lol.gif

Youtube yldse ei saa kylastada, lehtede avanemine venib. Järjest hullemaks läheb 3g icon_evil.gif
Asi ikka täitsa <b>piixu</b> läinud thumbs_down.gif

Anna Rikkena üles, las teevad seadmetele "restardi" või kui sellest ei piisa, siis vahetagu katkine sõlm välja.
----------------------
PS: Sellist riket tuleb aeg-ajalt kõigi juures ette, kus siis samamoodi võrk selliseks "jäädavalt aeglaseks" muutub. Kegemal juhul pääseb ISP selle süsteemi "restartimisega".
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 13:34:19 vasta tsitaadiga

con1 kirjutas:
...mul siin 30-100kb/sec nett(irw) ja kusagil akna juures saab vahel harva ehk 3000kb(ehk 300kB)

bittide ja baitide suhe on 8:1, mitte 10:1.
tahanteada kirjutas:

Anna Rikkena üles, las teevad seadmetele "restardi" või kui sellest ei piisa, siis vahetagu katkine sõlm välja.
----------------------
PS: Sellist riket tuleb aeg-ajalt kõigi juures ette, kus siis samamoodi võrk selliseks "jäädavalt aeglaseks" muutub. Kegemal juhul pääseb ISP selle süsteemi "restartimisega".

Ühtegi isp-i praktiliselt ei huvita enam 3G. Nad elavad ainult 4G-le. See 3G on nende jaoks nagu rudiment, mis kaasa lohiseb...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 13:38:22 vasta tsitaadiga

Kuhu putsi ma 4g pistan oma telefoni?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 13:44:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kuhu <b>piixu</b> ma 4g pistan oma telefoni?

Tõeline mees vahetab nutifoni 2x aastas, ok äärmisel juhul korra. Aga kindlasti. Ja võtab 4G nüüd juba. Staatuse värk. Muidu naisi ei saa.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 30.10.2013 13:55:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kuhu <b>piixu</b> ma 4g pistan oma telefoni?

Ise oled nüüd süüdi, et ikkagi S4 ei ostnud nagu algul lubasid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 14:00:12 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Kuhu <b>piixu</b> ma 4g pistan oma telefoni?

Tõeline mees vahetab nutifoni 2x aastas, ok äärmisel juhul korra. Aga kindlasti. Ja võtab 4G nüüd juba. Staatuse värk. Muidu naisi ei saa.

Naisi pole vaja taga ajada, suht idikad vahetavad moblat 2 korda aastas. Järgmine aasta läheb mobla vahetuseks kindlasti, aga ma ei viitsi mune sygada selle hetkeni kui see aeg kätte jõuab.

Enamus kasutab 4g arvutis. Huvitav oleks näha statistikat mobla 4g kasutuse kohta.

Saatsin kirja neile. Kindlasti helistatakse ja öeldakse, et nende poolt kõik korras.
Heal juhul tõusebki peale kõnet kiirus, aga eks seda näha ole.



No miks nad siis selle s4 nii rõvedaks tegid thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 30.10.2013 17:39:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Test on tehtud samas kohas, kus eelnevadki. Võibolla mobla asend on 10cm muutunud icon_biggrin.gif
Peaks olema 2 megase yhendusega. Pildilt selgub, et ennem liiga palju antud, nüüd siis tehakse tasaarveldust icon_lol.gif

Youtube yldse ei saa kylastada, lehtede avanemine venib. Järjest hullemaks läheb 3g icon_evil.gif
Asi ikka täitsa <b>piixu</b> läinud thumbs_down.gif


Aga ütle ka seda, kus piirkonnas sa mõõdad. sest minu HTC veab kenasti megasid 3G peal ja ei kurda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 18:07:14 vasta tsitaadiga

tellisin lisamahu ruuterist sms-iga, eileõhtune tellimine
sai kinnituse aga kiirus ei taastunud, tellisin hommikul uuesti,
teatas et enne pean eelmise mahu ära kulutama.

samas paar eelmist tellimist taastasid kiiruse mõne minutiga.

klienditelefon oli umbes hommikul, lõunal ja ka praegu.
hommikul saadetud email pole veel vastust saanud icon_evil.gif

0,07Mbps alla thumbs_down.gif
näeb, kas enne vastab klienditugi või saab kuu täis ja kiirus taastub automaatselt icon_neutral.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 30.10.2013 18:22:41 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
tellisin lisamahu ruuterist sms-iga, eileõhtune tellimine
sai kinnituse aga kiirus ei taastunud, tellisin hommikul uuesti,
teatas et enne pean eelmise mahu ära kulutama.

samas paar eelmist tellimist taastasid kiiruse mõne minutiga.

klienditelefon oli umbes hommikul, lõunal ja ka praegu.
hommikul saadetud email pole veel vastust saanud icon_evil.gif

0,07Mbps alla thumbs_down.gif
näeb, kas enne vastab klienditugi või saab kuu täis ja kiirus taastub automaatselt icon_neutral.gif



Kas 4G sul kasutusel? mul aitas ühendus katkestamine korra (lükkasin sisse/välja).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 18:32:38 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Test on tehtud samas kohas, kus eelnevadki. Võibolla mobla asend on 10cm muutunud icon_biggrin.gif
Peaks olema 2 megase yhendusega. Pildilt selgub, et ennem liiga palju antud, nüüd siis tehakse tasaarveldust icon_lol.gif

Youtube yldse ei saa kylastada, lehtede avanemine venib. Järjest hullemaks läheb 3g icon_evil.gif
Asi ikka täitsa <b>piixu</b> läinud thumbs_down.gif


Aga ütle ka seda, kus piirkonnas sa mõõdad. sest minu HTC veab kenasti megasid 3G peal ja ei kurda.

Tapal, pärnu mnt poolne mast peaks olema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 18:54:46 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
tellisin lisamahu ruuterist sms-iga

Mis see eesti keeles tähendab? icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 18:57:27 vasta tsitaadiga

Tundub, et mul mingi muu kamm.
Kadrinas samad kiirused, wtf thumbs_down.gif

Download 0,2Mbps
Upload 0,7Mbps

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 30.10.2013 19:04:22 vasta tsitaadiga

sitasikutajad on kõik umbe tirinud icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 19:07:15 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
sitasikutajad on kõik umbe tirinud icon_wink.gif

Eks proovin rakveres ka, aga sellist sitahunnikut annab tirida. Kus nad siis kuu 2 tagasi olid?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 30.10.2013 19:10:37 vasta tsitaadiga

veel suvepuhkusel
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 30.10.2013 19:11:18 vasta tsitaadiga

Emt keeras 3g kiirused maha, et 4g mehed rohkem kätte saaksid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.10.2013 19:59:37 vasta tsitaadiga

Mis siin ikka põdeda, kui ühendus jukerdab või kui kiirused on "metsas", siis tuleb probleem Rikkena üles anda.

Värk on tegelikult lihtne - on olemas terve rida süsteemirikkeid, mida tehnikud omalt poolt ei näe ja kui kliendid ka värisevad ning ainult täis kõrtsis või tühjas kirikus kiruvad icon_smile.gif , siis ei saagi ISP teada, et tema võrgus mingi jama on.
-----------------------
PS: Kartliku talupoja-ajastust tasuks lõpuks üle saada. icon_smile.gif ISP pole ju Kuri Mõisnik, kelle ees talumees mütsi peast võttis ja siis maani kummardama pidi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 21:22:35 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Mis siin ikka põdeda, kui ühendus jukerdab või kui kiirused on "metsas", siis tuleb probleem Rikkena üles anda.

Värk on tegelikult lihtne - on olemas terve rida süsteemirikkeid, mida tehnikud omalt poolt ei näe ja kui kliendid ka värisevad ning ainult täis kõrtsis või tühjas kirikus kiruvad icon_smile.gif , siis ei saagi ISP teada, et tema võrgus mingi jama on.
-----------------------
PS: Kartliku talupoja-ajastust tasuks lõpuks üle saada. icon_smile.gif ISP pole ju Kuri Mõisnik, kelle ees talumees mütsi peast võttis ja siis maani kummardama pidi. icon_smile.gif

sa ikka varasemaid postitusi ka loed? icon_razz.gif
tsitaat:
Saatsin kirja neile. Kindlasti helistatakse ja öeldakse, et nende poolt kõik korras.

nüüd helistasin, tehakse sim-kaardile restart (siiani aru ei saa, et mida see tähendab).... see vist juba 4 kord paari aasta jooksul, eks 15min pärast olen näha kas töötab.
aga väga tuim tyyp oli, kysisin, et kas aitab?
vastu: aitab küll icon_lol.gif

eks helistan siis uuesti kui ei aita
Edit:
Same shit

Uus kõne neile.......haigelt pikad järjekorrad, kõik vist kurdavad
Jälle peale 5 min tagasi helistamine, sest järjekord pikem kui 5min ....veel
Edit2:
uus kõne, teisel pool tehnilinetugi ei näegi, et mu sim-kaardile restart tehtud (30 min tagasi).......tere talv icon_idea.gif
no siis uus yritus, jälle 15min ootamist.....tea kas keegi lõpetas tõmbamise, aga download tõusis 1Mbps peale, upload jäi samaks
hetkel ma ei viitsi enam seda 30min kadalippu ette võtta. homme tööl vaatan uuesti. Kui seal yle mega, siis las olla, 2 mega näeb sit vaid unes.
eks homme annan teada ka AHV´idele thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 22:39:59 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
B6 kirjutas:
tellisin lisamahu ruuterist sms-iga, eileõhtune tellimine
sai kinnituse aga kiirus ei taastunud, tellisin hommikul uuesti,
teatas et enne pean eelmise mahu ära kulutama.

samas paar eelmist tellimist taastasid kiiruse mõne minutiga.

klienditelefon oli umbes hommikul, lõunal ja ka praegu.
hommikul saadetud email pole veel vastust saanud icon_evil.gif

0,07Mbps alla thumbs_down.gif
näeb, kas enne vastab klienditugi või saab kuu täis ja kiirus taastub automaatselt icon_neutral.gif



Kas 4G sul kasutusel? mul aitas ühendus katkestamine korra (lükkasin sisse/välja).

korduvalt ruuter on/off, lülisin mobiilivõrku sisse/välja ruuteri seadetest.
veel muutsin mobiilvõrgu seaded automaatne/ainult 4g

tulemust pole thumbs_down.gif laps nutab, et ei näe juubituubi.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 22:42:27 vasta tsitaadiga

Mul oli täna alla 5 mbit ja yles 0.43...tavaliselt yles mingi 3 mbit....
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 22:18:13 vasta tsitaadiga

mul sai ka nett otsa-
õnneks kuu viimasel päeval icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2013 22:20:20 vasta tsitaadiga

sama teema, täna hommikul tuli sõnum et 5GB selleks kuuks kasutatud, õnneks sai ka piiratud kiirusega ilusti netiraadiot streamida niiet all good, vaatasin datausage alt viimase 10 päevaga on youtube 2.5GB nahka pannud icon_eek.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 22:34:40 vasta tsitaadiga

normaalne, proovisin siis oma sim teises telefonis, et välistada, et kiirusekaos pole syydi telefon, sama olukord, kiirust netu

panin siis päras sim´i oma moblasse tagasi ja tegin kiirustesti. ja mis ma avastan, kiirused nagu ennevanasti 3,2Mbps alla ja 2,5Mbps yles
Kas see SIM kaardi restart mõjus alles nüüd päev hiljem? icon_lol.gif
vaatab kas homme ka asi töötab.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.11.2013 11:25:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tahanteada kirjutas:
blablabla probleem Rikkena üles anda blablabla

sa ikka varasemaid postitusi ka loed? icon_razz.gif

Ma olen nii aru saanud, et eitahamidagiteada on robot, mis kellegi postituses mingi sõnakombinatsiooni tuvastamisel genereerib automaatselt taolise teksti. Lootus, et see robot midagi mitme postituse kontekstiga ühilduvat kribaks ei ole tõenäoline (või noh - sama tõenäoline, kui lotovõit).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 11:28:36 vasta tsitaadiga

Elu on lill, nett tagasi, probleem kadunud thumbs_up.gif
Emt-lt saan maile, et mu probleemiga tegeletakse icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 11:38:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Elu on lill, nett tagasi, probleem kadunud thumbs_up.gif
Emt-lt saan maile, et mu probleemiga tegeletakse icon_biggrin.gif

Tegelikult taastasid ahvid lähimas mastis elektritoite. Mõned neist olid ikka kolm päeva tummad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.11.2013 12:06:06 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Elu on lill, nett tagasi, probleem kadunud thumbs_up.gif
Emt-lt saan maile, et mu probleemiga tegeletakse icon_biggrin.gif

Tegelikult taastasid ahvid lähimas mastis elektritoite. Mõned neist olid ikka kolm päeva tummad.

Ära ole nii optimistlik, et asi alati ilmtingimata ühe mastiga piirdub. icon_cool.gif

Igatahes, nii USB-modemid kui ka, näiteks, telefonid suudavad ennast vabalt "haakida" mõne järgmise, kaugemal asuva masti külge. Ja kui seda "haakimist" pole, siis on maas ikkagi midagi enamat, kesksõlm näiteks või siis suurem piirkond voolu alt maas.
------------------------
Igatahes väga hea, kui teateid saadetakse, et midagi tehakse. Need teated on mõistlik alles hoida - juhuks, kui süsteem "uuesti kokku kukub".
Nähtud asi, muide - kuidas kordatehtud süsteem veel isegi mitmeid kordi kokku jookseb ja siis taas remonditakse ja remonditakse - enne, kui süsteem lõplikult, veavabalt, tööle saadakse. Eelmine aasta sai, mingil ajal, "kakeldud" icon_smile.gif Tele2 Eestiga, kui nende süsteem tükk aega jukerdas. Ning kulus kõvasti aega, enne kui süsteem taas veavabalt tööle saadi.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 12:13:05 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Elu on lill, nett tagasi, probleem kadunud thumbs_up.gif
Emt-lt saan maile, et mu probleemiga tegeletakse icon_biggrin.gif

Tegelikult taastasid ahvid lähimas mastis elektritoite. Mõned neist olid ikka kolm päeva tummad.
mul ei olnud yhe masti case. Tapa, kadrina, rakvere kõigis oli sama jama.
Kui mastides oleks asi olnud, oleks kisa juba ammu meedias.
Ja asi kestis juba tykk aega

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 14:33:46 vasta tsitaadiga

Mul EMT on paugutama hakanud: telefonis speedtestiga ilusti 10+mbit alla ja 4+ üles... kodus metsavahel ruuteriga vana XL pakett mida enam ei anta 12-13 alla ja 5 üles...

ehk mingid põhilised koormajad on minu asukohtades vist 4G või teiste operaatorite juurde kolinud thumbs_up.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 14:37:35 vasta tsitaadiga

Mul 1Mbit piirajas.
Tegin testid, http://www.speedtest.net/my-result/a/638139208

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 03.11.2013 15:14:20 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Mul 1Mbit piirajas.
Tegin testid, http://www.speedtest.net/my-result/a/638139208


Järsku sul 1 Mbit pakett, miski vana telefoni M+?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2013 15:15:51 vasta tsitaadiga

Jah, on küll M+ pakett, kõik on korras. Saan seda, mille eest maksan.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.