Origin ava VPN-iga ja saab MP/SP mängida, ja siis võid vpn kinni panna. Aga kui Origin kinni panna, siis uuesti Origini käima paned, pead jälle VPN kasutama, muidu lukus. _________________ Systeemid!
MP on täisfunktsionaalne, kuid rahvast veel suhteliselt tühi. Vast homme on juba mõtet tõsiselt uhama hakata, sest näiteks täna varahommikul kell 1 oli EU regioonis lausa kuue serveri jagu rahvast mängimas. Täna hommikul kell 11 oli aga täidetud ainult kaks.
Mis jama see on, et kui üritan serverisse sisse saada, siis Origin viskab ette selle akna: http://www.upload.ee/image/3674660/Untitled.png
Mis mõttes pole aktiveeritud? Isegi kui seal aknas selle BF4 key uuesti sisse panen, siis ütleb, et kood kasutatud.
Mis jama see on, et kui üritan serverisse sisse saada, siis Origin viskab ette selle akna: http://www.upload.ee/image/3674660/Untitled.png
Mis mõttes pole aktiveeritud? Isegi kui seal aknas selle BF4 key uuesti sisse panen, siis ütleb, et kood kasutatud.
Proovisin küll erinevaid VPN-e ning nüüd üritasin veel ühe teisega ja sellega probleem tõesti kadus.
Aga kas full serverisse joinimisel järjekorda võtta ei saagi enam? Lööb kirja, et server full ning proovi uuesti. BF3 battlelogis ju järjekord ilusti olemas.
Proovisin küll erinevaid VPN-e ning nüüd üritasin veel ühe teisega ja sellega probleem tõesti kadus.
Aga kas full serverisse joinimisel järjekorda võtta ei saagi enam? Lööb kirja, et server full ning proovi uuesti. BF3 battlelogis ju järjekord ilusti olemas.
DICE oma piiritus tarkuses ei suutnud release versioonile queued külge tinutada, mis beetas oli muuseas olemas.
Tõenäoliselt on see selle teema kõige "most asked question" - aga kust saab praegu kõige soodsamalt BF4 Standard Editionit?
Praegu olen leidnud CJS'st £33.99 ehk ~40€ eest.
Genert kirjutas:
Kas keegi oskaks öelda, et kas on Battlefield 4 mitmikmäng mängitav 1Mbit/s interneti ühendusega?
Scart, madalam FOV annab sihtides suurema eelise , legaalne zoomi hack siis kui dice seda ära ei paranda siis refund ja kobige BF3 peale tagasi - sama mäng _________________ "Mõtle kriitiliselt"
Scart, madalam FOV annab sihtides suurema eelise , legaalne zoomi hack siis kui dice seda ära ei paranda siis refund ja kobige BF3 peale tagasi - sama mäng
ja oled nagu kanapime sest külgedele nähtavus.. no ei ole halligi näha.. suht häiriv nii ju mängida
See FOV teema, DICE-l on siis oma nägemus. Mönes möttes saan nende loogikast aru. nüüd siis olenevalt valitud FOV ist, söltub ka zoom fov (sihtimisel). Lyhidalt kui keeran fov 120 peale siis sihtimisel jäävaad vastased ka "kirbusita" suuruseks. (mis tegelikult on öige)
Kas DICE näeb asja nii, et BF3-es näiteks kasutati suuremat fovi ära edu saamiseks ja sihtimine oli olenemata fovist köigil sama foviga? Arvatavasti DICE arvab, et FOV peab muutma ainult siis, kui on suurem monitor?
Praegu tuleb sihtimisel väiksem fov kasuks.
Kas keegi on asja uurinud ja millised on arvamused?
Kahjuks küll. Pole hetkel võimalust igast asjadega jurada ja läksin kindla peale välja. Kodus oleks vast proovinud kuskilt odavamalt võtta. _________________ Steam|Last.fm|
Kuidas siis ikkagi on, lähen poodi ostan mängu ära, tahan mängida täpselt nagu bf2-s 64 inimese serveris. Ma ei pea muretsema mingite hdkdkdk või xxxxx modede pärast? Ühesõnaga ma tahan minna poodi ja selle mängu ära osta ja onlines mängida! On see asi nii lihtne?
ja nii ongi, käi poes ära ja võid rahumeeli mängida, see verivärske mäng miks peaks siis mingid "moded" küljes olema? _________________ "Mõtle kriitiliselt"
Redeem'isin koodi originis ära. võttis kenasti vastu, aga mänguna eraldi ei näita .. see pidavat suurema ringi mure olema, ehk ajapikku tuleb ikka nähtavale!
Krt stock Helid ajavad küll naerma. Littlebirdiga täristad end lolliks, ennem kui ühe jala venna maha saad. Attack heliga lased ka 2 reloadi vähemalt tangile sisse ennem kui midagi juhtub.
Vaatasin lihtsalt, et euronicsis 40 euri, aga siin foorumis räägiti 70-st eurost jne. Kuidas seal nii soodne?
70.- on koos premmiga ilmselt
Standard bf4 on 35.-
jah, nii see on. mängu peaosa on üks asi (lihtsalt battlefield 4), siis on premium teenus (kõik lisaosad mängule) ja omakorda veel bf4 premium edition (mäng + premium teenus, ehk kõik lisaosad). _________________
Betat proovisin, siis kõik kuidagi venis ja oli selline uimane.
Nüüd eile öösel nägin, et Piraadilahes oli "laetud" versioon BF4'st. Tirisin ära, et näha kuidas asi performib - vapsee hästi liikus kõik!
Lõpuks ostsin mängu lausa ära, võtsin homse päeva töölt vabaks ja nüüd ootan, et kell oleks juba 01:00 .
Betat proovisin, siis kõik kuidagi venis ja oli selline uimane.
Nüüd eile öösel nägin, et Piraadilahes oli "laetud" versioon BF4'st. Tirisin ära, et näha kuidas asi performib - vapsee hästi liikus kõik!
Lõpuks ostsin mängu lausa ära, võtsin homse päeva töölt vabaks ja nüüd ootan, et kell oleks juba 01:00 .
HV ei poolda piraatlust, seega sellest siin rääkida pole mõtet
Originaali saad ka juba praegu VPN-iga mängida.
ega ta ka otseselt ei poolda, võibolla sõnastas jah vähe kehvasti, aga ise kavatsen ka niiöelda demo ära proovida, et kas üldse funkab lõplik versioon piisavalt hästi.. kui ei, siis ei osta ka, aga kui funksib, siis kindel ost.. paljud kasutavad sellist varianti kui arvuti pole kindlapeale mineku masin
ega ta ka otseselt ei poolda, võibolla sõnastas jah vähe kehvasti, aga ise kavatsen ka niiöelda demo ära proovida, et kas üldse funkab lõplik versioon piisavalt hästi.. kui ei, siis ei osta ka, aga kui funksib, siis kindel ost.. paljud kasutavad sellist varianti kui arvuti pole kindlapeale mineku masin
Selle jaoks on nn. Origin Great Game Guarantee. 24h refund kui mäng ei meeldi või pole oma arvuti võimetes kindel.
teab keegi kuidas saab tagasi võtta hide game in library? peida mäng raamatukogu! Ilmselt olen ma kogemata klikinud selle peale ja kuskile peidus ORIGINIS
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.