Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 141, 142, 143  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2013 20:04:00 vasta tsitaadiga

Suutsin täna enda 9 eurose DX.com Nohoni aku vist ära lõhkuda. Astusin üliõrnalt jalaga telefonile peale, nägin veel kuidas ekraan läks tööle. Tulin natukese aja pärast tagasi ja vaatasin, et telefon ennast välja lülitanud ning enam sisse ka ei lülitanud. Laadima pannes ainult aku pilt millel ring peal. Vahepeal vilksab ka täisaku märk ette.

Panin siis originaalaku asemele ja läkski jälle tööle.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 27.09.2013 23:37:26 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Suutsin täna enda 9 eurose DX.com Nohoni aku vist ära lõhkuda. Astusin üliõrnalt jalaga telefonile peale, nägin veel kuidas ekraan läks tööle. Tulin natukese aja pärast tagasi ja vaatasin, et telefon ennast välja lülitanud ning enam sisse ka ei lülitanud. Laadima pannes ainult aku pilt millel ring peal. Vahepeal vilksab ka täisaku märk ette.

Panin siis originaalaku asemele ja läkski jälle tööle.


Mul siiani töötab, pole veel peal käinud aga peab paremini kui 1 aastat kasutatud originaal.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 09:19:59 vasta tsitaadiga

SilQ, hehh, lasin natukest aega seista akul ja nüüd tõõtab. 6-kuud garantiid ka asjal, kui peaks midagi juhtuma.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 12:03:35 vasta tsitaadiga

K3ndu, hakkaksid tõesti nii odaval asjal garantii-teemat ajama? icon_eek.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 12:14:02 vasta tsitaadiga

arm2004, proovida ju võib. Vaevalt nad tahaksid et selle aku tagasi saadan. Piisab pildi või videomaterjalist.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 12:27:58 vasta tsitaadiga

hiinlased said ju oma eBay tärnid kätte, miks sa arvad, et neid kotivad EL seadused?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 12:50:42 vasta tsitaadiga

arm2004, mis eBay, aku tellitud ju dx.com'ist. Seal vaevalt keegi nii üle kõrvade laseb.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 13:21:03 vasta tsitaadiga

DealExtreme või. noo siis tõsiselt jõudu icon_lol.gif ebay oleks kena distsiplineeriv puhver, aga dx-iga suhtlemine garantii teemal oleks midagi päris uut ja põnevat icon_lol.gif
ei suuda oma tarnetega hakkama saada, aga su rikkis aku oleks kindlasti prioriteet rofl.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 13:31:05 vasta tsitaadiga

arm2004, nuhjah icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Kusjuures üks pakk oli tulnud jubakuskil kaks kuud, ning võtsin suppordiga ühendust, pidin nädalakese ootama veel. Ning peale nädalakest ootamist, kanti juba raha tagasi.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 07.10.2013 13:47:47 vasta tsitaadiga

kellelgi ei vedele mingise rikkega s2? vaja oleks tervet ekraani. Kiri postkasti
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 09:28:51 vasta tsitaadiga

kes tartus või viljandis klaasi ära vahetaks? musta äärega. Räägitakse, et vahetatakse ainult koos LCD-ga? Kuigi LCD on korras, siis nagu väga pole vaja.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 11.10.2013 22:48:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi tagumise fotoka pealt seda klaasi on vahetanud? Suht ära kriibitud juba. Netist saab miskit hong kongi varianti tellida aga huvitav, kas seal mingi materjali vahe ka sees on? UK-st pakutakse aint kogu tagumist korpust ja Eestisse muidugi ei saadeta.
Miks mind see üldse häirima hakkas.. proovisin lõpuks esimest korda telefoniga filmida ja telefon ei suutnud fokusseerida. "Intervjuu" ajal läks pilt ikka liiga tihti fookusest välja kuigi mingit erilist liikumist ei toimunud. Ja filmimisel mingit anti shake võimalust vist ka pole? Nii nagu käsi väriseb, jääbki kõik videosse icon_lol.gif

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 00:41:44 vasta tsitaadiga

aivar1988, tegin näidisvideo su jaoks icon_razz.gif https://docs.google.com/file/d/0B9Yo4k4uqzwAU1pESXhqR00tYlU/edit?usp=drive_web
mu kaamera kriimuvaba ja täpselt nii kiiresti on ta eluaeg fokusseerinud..

OIS jmt jaoks tuleb hetkel platvormi vahetada või oodata S5 - http://www.gsmarena.com/samsung_suggested_to_release_the_galaxy_s5_in_january-news-6955.php

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 01:00:20 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
aivar1988, tegin näidisvideo su jaoks icon_razz.gif https://docs.google.com/file/d/0B9Yo4k4uqzwAU1pESXhqR00tYlU/edit?usp=drive_web
mu kaamera kriimuvaba ja täpselt nii kiiresti on ta eluaeg fokusseerinud..

OIS jmt jaoks tuleb hetkel platvormi vahetada või oodata S5 - http://www.gsmarena.com/samsung_suggested_to_release_the_galaxy_s5_in_january-news-6955.php
seekord tuleb 5 ikka ära võtta. Niigi venitasin aasta kauem välimuse pärast. Aga tundub, et peale muu firmat valimata, sellest pole pääsu. Samas äkki ikka muudavad välimust . Aga eks paista, mis elu toob
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.10.2013 01:22:54 vasta tsitaadiga

jeesus188, muud firmat ei saa valida sest ...?
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 01:48:30 vasta tsitaadiga

sest võta tootetoeajalugu! S2 tuli välja Gingerbread-iga ja on nüüd JellyBean-il! muude telefonide tugigrupp märksa mannetum....
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 12.10.2013 08:12:33 vasta tsitaadiga

arm2004, tänud! Krdi kaua tõesti fokusseerib. Sinul vähemalt fokusseeris ära ja jäi paika aga minul tegi seda ikka liiga tihti. Teine inimene, keda filmisin, istus kohapeal aga ikka poole filmimise pealt lõi koguaeg uduseks ja siis üritas jälle fokusseerida.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 09:24:08 vasta tsitaadiga

aga oled seda õues, valgel ajal, proovinud?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 10:50:31 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
jeesus188, muud firmat ei saa valida sest ...?
teisel on alati midagi puudu. Ega samsagi ideaalne pole, samas puudusi vähem. Tugi on ses suhtes korralik, isegi kui midagi ametliku ei vorbita, saab kasutada alternatiive ja valik lai. Vb on teised ka ses suhtes arenenud, aga vanasti olid ikka parajad shitanikerdised, ei suutnud uut softi valmis treida.
Pm senini vaid üks puudus icon_wink.gif
Never say never

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 12.10.2013 13:49:50 vasta tsitaadiga

Öelge millest need failid tekivad? Tihtipeale pean kustutama neid et internal mälu juurde saada.


_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 12.10.2013 14:11:54 vasta tsitaadiga

Kuskilt mingil hetkel lugesin, et tegu on mingite wifi logidega, aga pead ei anna.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkiii1
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2009




sõnum 21.10.2013 20:41:34 vasta tsitaadiga

Kuidas ma wifi hotspoti saan telefoniga teha? Ei leidnud menüüst seda õiget asja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yeekim
HV vaatleja

liitunud: 13.06.2007




sõnum 21.10.2013 20:51:47 vasta tsitaadiga

seaded/veel seadeid/modem ja kaasaskantav kuumkoht/lülitad kaasaskantav wifi sisse
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 21:03:46 vasta tsitaadiga

Minu tubli jünger läks siis reedel kaduma.. sain ta eile tagasi, kuid kahjuks oli ta peale väljas olemist veel võõraga õllel käinud. Tagasi saades oli seest märg ja õlle lõhnane, seega vist käis kuskil baaris naistes.

Igatahes kuivatasin teda eilse ja tänase, kuid elumärki ta välja ei anna. Kahjuks pandi laadima ka peale õlle, seega mammi on tõenäoliselt kutu. Kas on mõtet kuskile uurima minna, et võibolla on ekraan terve ja annab see maha müüa, või viskan prügisse ära?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2013 21:14:09 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
Minu tubli jünger läks siis reedel kaduma.. sain ta eile tagasi, kuid kahjuks oli ta peale väljas olemist veel võõraga õllel käinud. Tagasi saades oli seest märg ja õlle lõhnane, seega vist käis kuskil baaris naistes.

Igatahes kuivatasin teda eilse ja tänase, kuid elumärki ta välja ei anna. Kahjuks pandi laadima ka peale õlle, seega mammi on tõenäoliselt kutu. Kas on mõtet kuskile uurima minna, et võibolla on ekraan terve ja annab see maha müüa, või viskan prügisse ära?


Kui asja ei saa siis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=589102 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 21:30:53 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
warkriss kirjutas:
Minu tubli jünger läks siis reedel kaduma.. sain ta eile tagasi, kuid kahjuks oli ta peale väljas olemist veel võõraga õllel käinud. Tagasi saades oli seest märg ja õlle lõhnane, seega vist käis kuskil baaris naistes.

Igatahes kuivatasin teda eilse ja tänase, kuid elumärki ta välja ei anna. Kahjuks pandi laadima ka peale õlle, seega mammi on tõenäoliselt kutu. Kas on mõtet kuskile uurima minna, et võibolla on ekraan terve ja annab see maha müüa, või viskan prügisse ära?


Kui asja ei saa siis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=589102 icon_rolleyes.gif


Mis-mis? icon_biggrin.gif Kui eelnev jutt segaseks jäi, siis arvatavasti kukkus telefon vee ja õlle sisse, seega ta ei tööta enam üldse ja emaplaat on tõenäoliselt kutu, minu küsimus oli, et kas on mõttekas kuhugi ekraani testima minna või ta lihtsalt prügikasti visata?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 21.10.2013 21:43:41 vasta tsitaadiga

Mina arvan, et ekraaniga ei juhtunud midagi "vee" sees.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2013 21:47:45 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
danny kirjutas:
warkriss kirjutas:
Minu tubli jünger läks siis reedel kaduma.. sain ta eile tagasi, kuid kahjuks oli ta peale väljas olemist veel võõraga õllel käinud. Tagasi saades oli seest märg ja õlle lõhnane, seega vist käis kuskil baaris naistes.

Igatahes kuivatasin teda eilse ja tänase, kuid elumärki ta välja ei anna. Kahjuks pandi laadima ka peale õlle, seega mammi on tõenäoliselt kutu. Kas on mõtet kuskile uurima minna, et võibolla on ekraan terve ja annab see maha müüa, või viskan prügisse ära?


Kui asja ei saa siis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=589102 icon_rolleyes.gif


Mis-mis? icon_biggrin.gif Kui eelnev jutt segaseks jäi, siis arvatavasti kukkus telefon vee ja õlle sisse, seega ta ei tööta enam üldse ja emaplaat on tõenäoliselt kutu, minu küsimus oli, et kas on mõttekas kuhugi ekraani testima minna või ta lihtsalt prügikasti visata?


No laadimismooduli võid ulatada mulle selle sama kraami vastu kuhu ta ära "uppus" icon_smile.gif Äkki jäi toimima, kui ei siis shithappens for me icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 21:53:23 vasta tsitaadiga

Speedee kirjutas:
Mina arvan, et ekraaniga ei juhtunud midagi "vee" sees.


Kuhu see mõttekas viia oleks, või teen lihtsalt müügifoorumisse teema selle looga?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 21.10.2013 21:56:19 vasta tsitaadiga

HVsse, Osta-sse. Ekraanid on üks minevamaid osasi nutidel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cuda
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 14:50:12 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
Minu tubli jünger läks siis reedel kaduma.. sain ta eile tagasi, kuid kahjuks oli ta peale väljas olemist veel võõraga õllel käinud. Tagasi saades oli seest märg ja õlle lõhnane, seega vist käis kuskil baaris naistes.

Igatahes kuivatasin teda eilse ja tänase, kuid elumärki ta välja ei anna. Kahjuks pandi laadima ka peale õlle, seega mammi on tõenäoliselt kutu. Kas on mõtet kuskile uurima minna, et võibolla on ekraan terve ja annab see maha müüa, või viskan prügisse ära?


soovitaks ikkagi enne remonti proovida, kui kopikate eest osadeks müüd. enda veekahjustusega s2 suudeti keemilise pesuga siiski tagasi elule aidata ja töötab siiani. käis viru keskuse terminalis olevas putkas ja seal oli selle töö eest standardtaks 35 euri + kui asja ei saa, siis maksma ei pea.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2013 18:23:55 vasta tsitaadiga

Kuna telefonil oli emme läbi ja nüüd sai uus külge poogitud siis tahaks ROM-i vahetada. Eelnevalt oli mul juba vahetatud, aga mitte kui mõhkugi ei mäleta. Et mis rom see kõige kõige hetkel on? Ja mis Kerneliga peale pookida. Ei meenu mulle ka mis rom sai varem peale pandud. Kõik olid mul ilusti välisel kettal olemas, aga üks mees suutis xboxiga formati teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 18:42:42 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Kuna telefonil oli emme läbi ja nüüd sai uus külge poogitud siis tahaks ROM-i vahetada. Eelnevalt oli mul juba vahetatud, aga mitte kui mõhkugi ei mäleta. Et mis rom see kõige kõige hetkel on? Ja mis Kerneliga peale pookida. Ei meenu mulle ka mis rom sai varem peale pandud. Kõik olid mul ilusti välisel kettal olemas, aga üks mees suutis xboxiga formati teha icon_biggrin.gif

viska wanamlite selga, lollikindel ja mobiil-id funkab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2013 19:14:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
danny kirjutas:
Kuna telefonil oli emme läbi ja nüüd sai uus külge poogitud siis tahaks ROM-i vahetada. Eelnevalt oli mul juba vahetatud, aga mitte kui mõhkugi ei mäleta. Et mis rom see kõige kõige hetkel on? Ja mis Kerneliga peale pookida. Ei meenu mulle ka mis rom sai varem peale pandud. Kõik olid mul ilusti välisel kettal olemas, aga üks mees suutis xboxiga formati teha icon_biggrin.gif

viska wanamlite selga, lollikindel ja mobiil-id funkab


Tänan, oligi mul wanamlite eelnevalt, tuletasid meelde. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 09:05:34 vasta tsitaadiga

Täna hommikul selgus, miks hommikul olen sisse maganud äratuskella mitte kuulmata. Tegi vaid korra kõll ja siis lõpetas ise tirisemise ära. Lahendust keegi või lihtsalt tõmmata uus äratuskell?
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 09:23:17 vasta tsitaadiga

äratushelinaks valitud ikka midagi muud kui lihtsalt kõll? icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 10:05:42 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
äratushelinaks valitud ikka midagi muud kui lihtsalt kõll? icon_razz.gif

ikka kõll. kõige häirivam heli ju.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2013 10:12:45 vasta tsitaadiga

Alarmdroid pole seni alt vedanud, saab igast pulli sellega seadistada icon_biggrin.gif

Ise eelistan valjeneva heliga äratust, Celebration by madonna, esimesed 30s valjeneb.
Vanust ka juba palju, et kui midagi räiget panna, siis ärgates võib äkki sydameataki saada icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 17:18:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada parimat asja millega backup teha asjadest? Nt memo, kontaktid, sms'id.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 18:50:51 vasta tsitaadiga

Kies
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 29.10.2013 23:33:58 vasta tsitaadiga

Ta küsis parimat asja, mitte halvimat.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 04:05:42 vasta tsitaadiga

Jah kiesest olen ilmselgelt teadlik ja selle välistasin, vastik bloatware.

Igaljuhul kontaktidest saab teha androidi enda võimetega, SMS jaoks kasutasin "super backup" ning pildid jms kama kopeerisin lihtsalt arvutisse.

Lasin Pac-man 4.3 rom'i peale ning vastava gapps'i. Peaks olema siis kombinatsioon Paranoid Androidist, AOKP sourcest ja CM'ist. Funktsioone on niiet tapab, aga mõned asjad on ikkagi puudu. Näiteks infinite scrolling dockis ja menüüs. Selle lahendaks küll mingi muu launcheri kasutamine. Memo on vist samsungi enda leiutis, mitte androidi "baasvara"? Seda igaljuhul ei ole, vaja asendus leida. Kaamera app on igaljuhul üsna radikaalse uuenduse üle elanud võrreldes 4.1.2'ga.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 30.10.2013 13:46:59 vasta tsitaadiga

MyPhoneExplorer on hea lihtne asi, millega igasuguseid vigureid saab teha. Samsungi memosid ei saa vist ühegi muu asjaga automaatselt backupida, kui Kiesiga. Kuid alternatiivse variandina saab need memod näiteks oma dropboxi või e-mailile saata...
Wifi pääsupunktide andmed on mugav google kontole saata, tulevad kenasti kohe tagasi kõik, kui tühja telefoni sisse logid.
Edit: Leidsin, et memod saab Google Docs'i sünkida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 14:43:04 vasta tsitaadiga

Memod uploadisin dropboxi jah, wifi ap'dest on suhteliselt savi kuna paroolide peale on üsna hea mälu ja üleüldse ei kasuta telefoni wifit väga rohkemates võrkudes kui töö ja kodu - mujal piisab lihtsalt andmesidest. Memo app on ikkagi vaja kuskilt leida.


4.3 androidil on by default USB Mass storage mode ka kinni keeratud ja võimalik ainult media transfer. Google ise kiitis, et see on parem.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 15:14:30 vasta tsitaadiga

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-CN-1-pcs-lot-Dock-Cradle-Charger-Adapter-Base-Holder-for-Samsung-for-Galaxy/1127311571.html

Keegi sellist docki on kasutanud?
3 euro eest võiksin selle isegi vist laua peale asetada, aga kas on kasutuskõlblik ka?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 15:23:14 vasta tsitaadiga

Mitte just samasugust, aga kasutan jah. Väga mugav thumbs_up.gif
Ühe käega sisse ja välja. Vanasti otsisin usb juhet arvuti taga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 15:34:48 vasta tsitaadiga

telefon ikka toetub tagumisele äärele ka või jääb ainult USB otsa seisma?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yeekim
HV vaatleja

liitunud: 13.06.2007




sõnum 30.10.2013 15:59:07 vasta tsitaadiga

Mul on ka taoline, ainult et AUX väljundiga.Saab toitega kõlarid taha ühendada.Nagu mini muusikakeskus.Jääb ikka tagumisele äärele ka toetama.Panin veel suure aku 3500mAh, tagumise kaane ja kummiümbrise ümber telefonile.Kenasti seisab, nii originaalakuga ja ka suuremaga.

viimati muutis Yeekim 30.10.2013 16:08:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2013 16:11:08 vasta tsitaadiga

Ses suhtes ta seisab ikka ilusti pesas, mitte vaid junni otsas.
Ja kui panna preservatiiv ymber, siis tuleb põhjas kummijunn ära võtta.
Edit:
Sellel odaval ei paista seda olevat.
Kui õhtul meeles, siis vaatan yle mis isendiga tegu.
Igatahes ennem kui ma ostsin, siis keegi myys neid alla 10€, läksid nagu soojad saiad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yeekim
HV vaatleja

liitunud: 13.06.2007




sõnum 30.10.2013 16:25:29 vasta tsitaadiga

Mul muidu selline
http://www.ebay.com/itm/Universal-Dock-With-AUX-for-Android-micro-5-pin-Galaxy-S3-Note-S2-HD-LTE-Black-/140878604442?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&hash=item20cd04e89a

Et dockida ja ära võtta, siis peab ikka ühe käega docki kinni hoidma sellel.See siis selline universaalne laadija.Saab ka miskit suuremat sinna susata.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 141, 142, 143  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.