|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
27.09.2013 20:04:00
|
|
|
Suutsin täna enda 9 eurose DX.com Nohoni aku vist ära lõhkuda. Astusin üliõrnalt jalaga telefonile peale, nägin veel kuidas ekraan läks tööle. Tulin natukese aja pärast tagasi ja vaatasin, et telefon ennast välja lülitanud ning enam sisse ka ei lülitanud. Laadima pannes ainult aku pilt millel ring peal. Vahepeal vilksab ka täisaku märk ette.
Panin siis originaalaku asemele ja läkski jälle tööle.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
27.09.2013 23:37:26
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
Suutsin täna enda 9 eurose DX.com Nohoni aku vist ära lõhkuda. Astusin üliõrnalt jalaga telefonile peale, nägin veel kuidas ekraan läks tööle. Tulin natukese aja pärast tagasi ja vaatasin, et telefon ennast välja lülitanud ning enam sisse ka ei lülitanud. Laadima pannes ainult aku pilt millel ring peal. Vahepeal vilksab ka täisaku märk ette.
Panin siis originaalaku asemele ja läkski jälle tööle. |
Mul siiani töötab, pole veel peal käinud aga peab paremini kui 1 aastat kasutatud originaal.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
28.09.2013 09:19:59
|
|
|
| SilQ, hehh, lasin natukest aega seista akul ja nüüd tõõtab. 6-kuud garantiid ka asjal, kui peaks midagi juhtuma.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.09.2013 12:03:35
|
|
|
K3ndu, hakkaksid tõesti nii odaval asjal garantii-teemat ajama?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
28.09.2013 12:14:02
|
|
|
| arm2004, proovida ju võib. Vaevalt nad tahaksid et selle aku tagasi saadan. Piisab pildi või videomaterjalist.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.09.2013 12:27:58
|
|
|
hiinlased said ju oma eBay tärnid kätte, miks sa arvad, et neid kotivad EL seadused?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
28.09.2013 12:50:42
|
|
|
| arm2004, mis eBay, aku tellitud ju dx.com'ist. Seal vaevalt keegi nii üle kõrvade laseb.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.09.2013 13:21:03
|
|
|
DealExtreme või. noo siis tõsiselt jõudu ebay oleks kena distsiplineeriv puhver, aga dx-iga suhtlemine garantii teemal oleks midagi päris uut ja põnevat
ei suuda oma tarnetega hakkama saada, aga su rikkis aku oleks kindlasti prioriteet
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
28.09.2013 13:31:05
|
|
|
arm2004, nuhjah 
Kusjuures üks pakk oli tulnud jubakuskil kaks kuud, ning võtsin suppordiga ühendust, pidin nädalakese ootama veel. Ning peale nädalakest ootamist, kanti juba raha tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
07.10.2013 13:47:47
|
|
|
| kellelgi ei vedele mingise rikkega s2? vaja oleks tervet ekraani. Kiri postkasti
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
09.10.2013 09:28:51
|
|
|
kes tartus või viljandis klaasi ära vahetaks? musta äärega. Räägitakse, et vahetatakse ainult koos LCD-ga? Kuigi LCD on korras, siis nagu väga pole vaja.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
11.10.2013 22:48:17
|
|
|
Kas keegi tagumise fotoka pealt seda klaasi on vahetanud? Suht ära kriibitud juba. Netist saab miskit hong kongi varianti tellida aga huvitav, kas seal mingi materjali vahe ka sees on? UK-st pakutakse aint kogu tagumist korpust ja Eestisse muidugi ei saadeta.
Miks mind see üldse häirima hakkas.. proovisin lõpuks esimest korda telefoniga filmida ja telefon ei suutnud fokusseerida. "Intervjuu" ajal läks pilt ikka liiga tihti fookusest välja kuigi mingit erilist liikumist ei toimunud. Ja filmimisel mingit anti shake võimalust vist ka pole? Nii nagu käsi väriseb, jääbki kõik videosse
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.10.2013 01:00:20
|
|
|
seekord tuleb 5 ikka ära võtta. Niigi venitasin aasta kauem välimuse pärast. Aga tundub, et peale muu firmat valimata, sellest pole pääsu. Samas äkki ikka muudavad välimust . Aga eks paista, mis elu toob
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
12.10.2013 01:22:54
|
|
|
jeesus188, muud firmat ei saa valida sest ...?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.10.2013 01:48:30
|
|
|
sest võta tootetoeajalugu! S2 tuli välja Gingerbread-iga ja on nüüd JellyBean-il! muude telefonide tugigrupp märksa mannetum....
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
12.10.2013 08:12:33
|
|
|
arm2004, tänud! Krdi kaua tõesti fokusseerib. Sinul vähemalt fokusseeris ära ja jäi paika aga minul tegi seda ikka liiga tihti. Teine inimene, keda filmisin, istus kohapeal aga ikka poole filmimise pealt lõi koguaeg uduseks ja siis üritas jälle fokusseerida.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.10.2013 09:24:08
|
|
|
aga oled seda õues, valgel ajal, proovinud?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.10.2013 10:50:31
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| jeesus188, muud firmat ei saa valida sest ...? |
teisel on alati midagi puudu. Ega samsagi ideaalne pole, samas puudusi vähem. Tugi on ses suhtes korralik, isegi kui midagi ametliku ei vorbita, saab kasutada alternatiive ja valik lai. Vb on teised ka ses suhtes arenenud, aga vanasti olid ikka parajad shitanikerdised, ei suutnud uut softi valmis treida.
Pm senini vaid üks puudus
Never say never
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
12.10.2013 13:49:50
|
|
|
Öelge millest need failid tekivad? Tihtipeale pean kustutama neid et internal mälu juurde saada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
12.10.2013 14:11:54
|
|
|
| Kuskilt mingil hetkel lugesin, et tegu on mingite wifi logidega, aga pead ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkiii1
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2009
|
21.10.2013 20:41:34
|
|
|
| Kuidas ma wifi hotspoti saan telefoniga teha? Ei leidnud menüüst seda õiget asja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Yeekim
HV vaatleja
liitunud: 13.06.2007
|
21.10.2013 20:51:47
|
|
|
| seaded/veel seadeid/modem ja kaasaskantav kuumkoht/lülitad kaasaskantav wifi sisse
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
21.10.2013 21:03:46
|
|
|
Minu tubli jünger läks siis reedel kaduma.. sain ta eile tagasi, kuid kahjuks oli ta peale väljas olemist veel võõraga õllel käinud. Tagasi saades oli seest märg ja õlle lõhnane, seega vist käis kuskil baaris naistes.
Igatahes kuivatasin teda eilse ja tänase, kuid elumärki ta välja ei anna. Kahjuks pandi laadima ka peale õlle, seega mammi on tõenäoliselt kutu. Kas on mõtet kuskile uurima minna, et võibolla on ekraan terve ja annab see maha müüa, või viskan prügisse ära?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006

|
21.10.2013 21:14:09
|
|
|
| warkriss kirjutas: |
Minu tubli jünger läks siis reedel kaduma.. sain ta eile tagasi, kuid kahjuks oli ta peale väljas olemist veel võõraga õllel käinud. Tagasi saades oli seest märg ja õlle lõhnane, seega vist käis kuskil baaris naistes.
Igatahes kuivatasin teda eilse ja tänase, kuid elumärki ta välja ei anna. Kahjuks pandi laadima ka peale õlle, seega mammi on tõenäoliselt kutu. Kas on mõtet kuskile uurima minna, et võibolla on ekraan terve ja annab see maha müüa, või viskan prügisse ära? |
Kui asja ei saa siis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=589102
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
21.10.2013 21:30:53
|
|
|
| danny kirjutas: |
| warkriss kirjutas: |
Minu tubli jünger läks siis reedel kaduma.. sain ta eile tagasi, kuid kahjuks oli ta peale väljas olemist veel võõraga õllel käinud. Tagasi saades oli seest märg ja õlle lõhnane, seega vist käis kuskil baaris naistes.
Igatahes kuivatasin teda eilse ja tänase, kuid elumärki ta välja ei anna. Kahjuks pandi laadima ka peale õlle, seega mammi on tõenäoliselt kutu. Kas on mõtet kuskile uurima minna, et võibolla on ekraan terve ja annab see maha müüa, või viskan prügisse ära? |
Kui asja ei saa siis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=589102  |
Mis-mis? Kui eelnev jutt segaseks jäi, siis arvatavasti kukkus telefon vee ja õlle sisse, seega ta ei tööta enam üldse ja emaplaat on tõenäoliselt kutu, minu küsimus oli, et kas on mõttekas kuhugi ekraani testima minna või ta lihtsalt prügikasti visata?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
21.10.2013 21:43:41
|
|
|
| Mina arvan, et ekraaniga ei juhtunud midagi "vee" sees.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006

|
21.10.2013 21:47:45
|
|
|
| warkriss kirjutas: |
| danny kirjutas: |
| warkriss kirjutas: |
Minu tubli jünger läks siis reedel kaduma.. sain ta eile tagasi, kuid kahjuks oli ta peale väljas olemist veel võõraga õllel käinud. Tagasi saades oli seest märg ja õlle lõhnane, seega vist käis kuskil baaris naistes.
Igatahes kuivatasin teda eilse ja tänase, kuid elumärki ta välja ei anna. Kahjuks pandi laadima ka peale õlle, seega mammi on tõenäoliselt kutu. Kas on mõtet kuskile uurima minna, et võibolla on ekraan terve ja annab see maha müüa, või viskan prügisse ära? |
Kui asja ei saa siis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=589102  |
Mis-mis? Kui eelnev jutt segaseks jäi, siis arvatavasti kukkus telefon vee ja õlle sisse, seega ta ei tööta enam üldse ja emaplaat on tõenäoliselt kutu, minu küsimus oli, et kas on mõttekas kuhugi ekraani testima minna või ta lihtsalt prügikasti visata? |
No laadimismooduli võid ulatada mulle selle sama kraami vastu kuhu ta ära "uppus" Äkki jäi toimima, kui ei siis shithappens for me
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
21.10.2013 21:53:23
|
|
|
| Speedee kirjutas: |
| Mina arvan, et ekraaniga ei juhtunud midagi "vee" sees. |
Kuhu see mõttekas viia oleks, või teen lihtsalt müügifoorumisse teema selle looga?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
21.10.2013 21:56:19
|
|
|
| HVsse, Osta-sse. Ekraanid on üks minevamaid osasi nutidel.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cuda
HV vaatleja
liitunud: 14.04.2009
|
22.10.2013 14:50:12
|
|
|
| warkriss kirjutas: |
Minu tubli jünger läks siis reedel kaduma.. sain ta eile tagasi, kuid kahjuks oli ta peale väljas olemist veel võõraga õllel käinud. Tagasi saades oli seest märg ja õlle lõhnane, seega vist käis kuskil baaris naistes.
Igatahes kuivatasin teda eilse ja tänase, kuid elumärki ta välja ei anna. Kahjuks pandi laadima ka peale õlle, seega mammi on tõenäoliselt kutu. Kas on mõtet kuskile uurima minna, et võibolla on ekraan terve ja annab see maha müüa, või viskan prügisse ära? |
soovitaks ikkagi enne remonti proovida, kui kopikate eest osadeks müüd. enda veekahjustusega s2 suudeti keemilise pesuga siiski tagasi elule aidata ja töötab siiani. käis viru keskuse terminalis olevas putkas ja seal oli selle töö eest standardtaks 35 euri + kui asja ei saa, siis maksma ei pea.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006

|
22.10.2013 18:23:55
|
|
|
Kuna telefonil oli emme läbi ja nüüd sai uus külge poogitud siis tahaks ROM-i vahetada. Eelnevalt oli mul juba vahetatud, aga mitte kui mõhkugi ei mäleta. Et mis rom see kõige kõige hetkel on? Ja mis Kerneliga peale pookida. Ei meenu mulle ka mis rom sai varem peale pandud. Kõik olid mul ilusti välisel kettal olemas, aga üks mees suutis xboxiga formati teha
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.10.2013 18:42:42
|
|
|
| danny kirjutas: |
Kuna telefonil oli emme läbi ja nüüd sai uus külge poogitud siis tahaks ROM-i vahetada. Eelnevalt oli mul juba vahetatud, aga mitte kui mõhkugi ei mäleta. Et mis rom see kõige kõige hetkel on? Ja mis Kerneliga peale pookida. Ei meenu mulle ka mis rom sai varem peale pandud. Kõik olid mul ilusti välisel kettal olemas, aga üks mees suutis xboxiga formati teha  |
viska wanamlite selga, lollikindel ja mobiil-id funkab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006

|
22.10.2013 19:14:48
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| danny kirjutas: |
Kuna telefonil oli emme läbi ja nüüd sai uus külge poogitud siis tahaks ROM-i vahetada. Eelnevalt oli mul juba vahetatud, aga mitte kui mõhkugi ei mäleta. Et mis rom see kõige kõige hetkel on? Ja mis Kerneliga peale pookida. Ei meenu mulle ka mis rom sai varem peale pandud. Kõik olid mul ilusti välisel kettal olemas, aga üks mees suutis xboxiga formati teha  |
viska wanamlite selga, lollikindel ja mobiil-id funkab |
Tänan, oligi mul wanamlite eelnevalt, tuletasid meelde.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
24.10.2013 09:05:34
|
|
|
Täna hommikul selgus, miks hommikul olen sisse maganud äratuskella mitte kuulmata. Tegi vaid korra kõll ja siis lõpetas ise tirisemise ära. Lahendust keegi või lihtsalt tõmmata uus äratuskell?
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
24.10.2013 09:23:17
|
|
|
äratushelinaks valitud ikka midagi muud kui lihtsalt kõll?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
24.10.2013 10:05:42
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
äratushelinaks valitud ikka midagi muud kui lihtsalt kõll?  |
ikka kõll. kõige häirivam heli ju.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.10.2013 10:12:45
|
|
|
Alarmdroid pole seni alt vedanud, saab igast pulli sellega seadistada
Ise eelistan valjeneva heliga äratust, Celebration by madonna, esimesed 30s valjeneb.
Vanust ka juba palju, et kui midagi räiget panna, siis ärgates võib äkki sydameataki saada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
29.10.2013 17:18:11
|
|
|
| Kas keegi oskab soovitada parimat asja millega backup teha asjadest? Nt memo, kontaktid, sms'id.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.10.2013 18:50:51
|
|
|
Kies
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
29.10.2013 23:33:58
|
|
|
Ta küsis parimat asja, mitte halvimat.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
30.10.2013 04:05:42
|
|
|
Jah kiesest olen ilmselgelt teadlik ja selle välistasin, vastik bloatware.
Igaljuhul kontaktidest saab teha androidi enda võimetega, SMS jaoks kasutasin "super backup" ning pildid jms kama kopeerisin lihtsalt arvutisse.
Lasin Pac-man 4.3 rom'i peale ning vastava gapps'i. Peaks olema siis kombinatsioon Paranoid Androidist, AOKP sourcest ja CM'ist. Funktsioone on niiet tapab, aga mõned asjad on ikkagi puudu. Näiteks infinite scrolling dockis ja menüüs. Selle lahendaks küll mingi muu launcheri kasutamine. Memo on vist samsungi enda leiutis, mitte androidi "baasvara"? Seda igaljuhul ei ole, vaja asendus leida. Kaamera app on igaljuhul üsna radikaalse uuenduse üle elanud võrreldes 4.1.2'ga.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
30.10.2013 13:46:59
|
|
|
MyPhoneExplorer on hea lihtne asi, millega igasuguseid vigureid saab teha. Samsungi memosid ei saa vist ühegi muu asjaga automaatselt backupida, kui Kiesiga. Kuid alternatiivse variandina saab need memod näiteks oma dropboxi või e-mailile saata...
Wifi pääsupunktide andmed on mugav google kontole saata, tulevad kenasti kohe tagasi kõik, kui tühja telefoni sisse logid.
Edit: Leidsin, et memod saab Google Docs'i sünkida
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
30.10.2013 14:43:04
|
|
|
Memod uploadisin dropboxi jah, wifi ap'dest on suhteliselt savi kuna paroolide peale on üsna hea mälu ja üleüldse ei kasuta telefoni wifit väga rohkemates võrkudes kui töö ja kodu - mujal piisab lihtsalt andmesidest. Memo app on ikkagi vaja kuskilt leida.
4.3 androidil on by default USB Mass storage mode ka kinni keeratud ja võimalik ainult media transfer. Google ise kiitis, et see on parem.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2013 15:23:14
|
|
|
Mitte just samasugust, aga kasutan jah. Väga mugav
Ühe käega sisse ja välja. Vanasti otsisin usb juhet arvuti taga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
30.10.2013 15:34:48
|
|
|
telefon ikka toetub tagumisele äärele ka või jääb ainult USB otsa seisma?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yeekim
HV vaatleja
liitunud: 13.06.2007
|
30.10.2013 15:59:07
|
|
|
Mul on ka taoline, ainult et AUX väljundiga.Saab toitega kõlarid taha ühendada.Nagu mini muusikakeskus.Jääb ikka tagumisele äärele ka toetama.Panin veel suure aku 3500mAh, tagumise kaane ja kummiümbrise ümber telefonile.Kenasti seisab, nii originaalakuga ja ka suuremaga.
viimati muutis Yeekim 30.10.2013 16:08:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2013 16:11:08
|
|
|
Ses suhtes ta seisab ikka ilusti pesas, mitte vaid junni otsas.
Ja kui panna preservatiiv ymber, siis tuleb põhjas kummijunn ära võtta.
Edit:
Sellel odaval ei paista seda olevat.
Kui õhtul meeles, siis vaatan yle mis isendiga tegu.
Igatahes ennem kui ma ostsin, siis keegi myys neid alla 10€, läksid nagu soojad saiad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yeekim
HV vaatleja
liitunud: 13.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|