|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad e-sigarist? |
| Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett |
|
40% |
[ 52 ] |
| Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
7% |
[ 10 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret |
|
23% |
[ 30 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
29% |
[ 38 ] |
|
| hääli kokku : 130 |
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.10.2013 21:40:11
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Viimati, kui seda teemat lugesin, siis suur osa telliski kusagilt Hiinast  |
loe siis tihemini
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
09.10.2013 22:03:09
|
|
|
...
viimati muutis number 25.06.2014 20:55:50, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
09.10.2013 22:08:28
|
|
|
Ei mäletagi , et mingit hiina vedelikutellimist oleks olnud. võibolla keegi üksinda proovis.
Poolast on ikka põhiliselt olnud aga ma olen laisk - võtan kahelt tuttavalt enamasti kõike kuna ise ei viitsi enam segadagi
Hinnavahe/võit ei ole nüüd ka nii teab mis mestik (äkki 10-15€ kuu peale).
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
09.10.2013 22:10:46
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
Ei mäletagi , et mingit hiina vedelikutellimist oleks olnud. võibolla keegi üksinda proovis.
Poolast on ikka põhiliselt olnud aga ma olen laisk - võtan kahelt tuttavalt enamasti kõike kuna ise ei viitsi enam segadagi
Hinnavahe/võit ei ole nüüd ka nii teab mis mestik (äkki 10-15€ kuu peale). |
Siin rahvas ostiski omal algatusel sealt kaugelt maalt.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
09.10.2013 22:15:09
|
|
|
| No 1 kord ostavad, julged rumalad võibolla 2 korda
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
09.10.2013 22:21:09
|
|
|
| Ma tellisin ühe korra Poolast valmisvedelikke, aga ega need suuremad asjad ei olnud, ja nüüd olen ise ülalpoolviidatud baasidest kokku seganud vastavalt vajadusele. Tootja ilmselt usaldusväärsem kui mõnel poest ostetaval sprotikonservil, nii et ei näe põhjust, miks ravimiamet seda reguleerima peaks.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
10.10.2013 08:46:47
|
|
|
Enamus tehnikast tuleb ju Hiinast... selles mõttes saan loomulikult aru, et kui on kontrollitud teema, siis teine lugu.
Samuti saan aru, mida Betamax siin räägib, et kui pole piisavalt uuritud, siis ei tohiks vabatahtlikult neid aineid endale sisse tõmmata.
Sellegipoolest - see küll ei ole õigustus, aga olen veendunud, et ühe klubiskäiguga tõmbad sa endale rohkem saasta sisse, kui kuu ajaga e-sigaretist. Igasugu helendavad sini-rohelised vedelikud, mis looduses muidu eemaldaksid inimese kehalt viimsegi karva. Samuti see toss/suits, mida lastakse tantsulaval rahvasse - seal on seda vedelikku sadades kordades rohkem, kui e-sigareti paagis
EDIT: http://www.tarbija24.ee/2331946/sotsiaalminister-e-sigaretid-ei-kao-eestis-vabaturult
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
10.10.2013 09:26:33
|
|
|
Väga õige märkus LKits. Seda läheb sinna masinasse ikka liitrite kaupa. Ei mäleta, et sellel erilisi hoiatussilte oleks olnud.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
10.10.2013 22:18:06
|
|
|
Betamax,
propüleenglükool ~50%, glütseriin ~36%,destilleeritud vesi ~10%, maitsestaja ~2%, nikotiin(siia number vastavalt kangusele)
Säilita pimedas. Parim enne: juuli 2014
On piisav silt?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.10.2013 09:56:42
|
|
|
Yldiselt pooled segavad jooke ise, pooled valmistoodangut.
Liqua on näiteks topis kindlasti. Kindlasti on veel väga normaalseid tootjaid, aga nende vedelike saamine on problemaatiline. Tervitame siinkohal eesti poliitikuid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.10.2013 14:17:52
|
|
|
8:55
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlenard
HV kasutaja
liitunud: 04.07.2008
|
11.10.2013 17:28:27
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
11.10.2013 17:47:30
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Normull. Nii, et adekvaatset kraami on kah. Mis firma oma? |
Too konkreetne koostis oli Inawera oma. Samuti saadaval Liqua, Dekang, Boge, Hangsen.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
11.10.2013 20:58:09
|
|
|
| zlenard kirjutas: |
Spoiler 
 |
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
23.10.2013 15:26:56
|
|
|
| tsitaat: |
| Võin näiteks tuua veel ühe kogemuse. Tegemist oli terve mehega, kes otsustas tavaliste suitsude asemel tõmmata e-sigaretti. Kui ta oli ühe päeva seda teinud, jõudis ta õhtul väga halva enesetunde üle kaevates haigla erakorralise meditsiini osakonda. Pulss oli kiire ja vererõhk väga madal, ravimite abil ta seisund normaliseeriti. |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
23.10.2013 15:28:26
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| tsitaat: |
| Võin näiteks tuua veel ühe kogemuse. Tegemist oli terve mehega, kes otsustas tavaliste suitsude asemel tõmmata e-sigaretti. Kui ta oli ühe päeva seda teinud, jõudis ta õhtul väga halva enesetunde üle kaevates haigla erakorralise meditsiini osakonda. Pulss oli kiire ja vererõhk väga madal, ravimite abil ta seisund normaliseeriti. |
 |
Tundub kirjelduse järgi tavaline ärevushäirega kaasnev paanikahoog. Kofeiin ja nikotiin ei sobi ärevikule ja võivad hood vallandada.
Jah - esuitsuga on lihtne ennast "üledoseerida" nikotiiniga.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
23.10.2013 15:33:10
|
|
|
Nii loll on ka ikka loll olla.
Pahvitakse ja pahvitakse et oh kui äge, kuid ei mõelda sellele, et kahte tavasuitsu ei tee jutti ju..
Marto., sa interface vms?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
23.10.2013 15:35:42
|
|
|
| Jah.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
23.10.2013 15:39:38
|
|
|
Kusjuures, mul õde ka nädalavahetusel ütles, et e-suitsu tarbid rohkem, kuna see suits ei saa otsa, mis on märk sellest, et doos on käes.. Aga vot ei tarbi. Tuleb nälg, teen paar pahvi jne.. korraga 1 sigareti jagu mahve küll ei tee.. pigem on see jaotatud.
Oskab keegi öelda, 4ml 9mg vedelikku on võrdne mis arvu sigarettidega?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
23.10.2013 15:44:06
|
|
|
60 tumesinist LMi aga samas väidetavalt imendub kehvemini seega 30?
Ma vahest tõmban ikka oma 20-30min jutti aga samas mahvide järgi keskmiselt 250 päevas ja kui võtta, et üks sigarett 10 mahvi siis teeb selle 1.5pakki ikkagi mis ma enne tõmbasin. Tõesti - jaotub ära kuna tihti piisab paarist tõmbest tükiks ajaks.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
23.10.2013 15:47:32
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
Kusjuures, mul õde ka nädalavahetusel ütles, et e-suitsu tarbid rohkem, kuna see suits ei saa otsa, mis on märk sellest, et doos on käes.. Aga vot ei tarbi. Tuleb nälg, teen paar pahvi jne.. korraga 1 sigareti jagu mahve küll ei tee.. pigem on see jaotatud.
Oskab keegi öelda, 4ml 9mg vedelikku on võrdne mis arvu sigarettidega? |
The average cigarette in the United States contains about 9mg of nicotine. However, this is not the amount of nicotine that is ingested by the smoker. Cigarettes are burned and the smoke is inhaled by the person, so the nicotine is absorbed through the smoke. The amount of nicotine that actually enters the body in this manner is typically less than 1mg.
Read more: http://www.ehow.com/about_5370963_much-nicotine-one-cigarette.html#ixzz2iY4uv9pd
Seega neli sigaretti.
AGA, see on kogu nikotiini sisaldus tavalises sigaretis või vedelikus, palju inimene kätte sealt saab, seda ma ei tea ( tavasigareti kohta on kirjas et 1mg)
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
31.10.2013 02:37:44
|
|
|
| Ei suitseta, ei eed ega mitte-eed. Nii et ma pole asjaga kursis. Aga lähedase jaoks oleks vaja infot Tallinnas olevatest müügikohtadest. Senimaani telliti ja segati vedelik (ilma "maitseta") talle kokku, aga see variant langes ära. Nüüd siis on ainukeseks võimaluseks kohapealt osta. Millist poodi soovitate Tallinnas? Kui avalik reklaam keelatud, siis PS.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
05.11.2013 19:28:50
|
|
|
| Sikupilli Prismast mööda sõites jäi silma, et seal ka mingisugune e-suitsu kauplus avatud. On keegi seal käinud või oskab kodulehele viidata?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
05.11.2013 19:58:34
|
|
|
| see vist avatakse peale uuenduskuuri alles..
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
26.11.2013 00:54:10
|
|
|
Võtsin veidi aega tagasi julguse kokku ja proovisin ananassi vedelikku ja milline positiivne üllatus - nagu sööks ananassi ( kusjuures ise ananassi ei söö, aga e-sigaretis paffides on väga meeltmööda )
Kellelgi vision VT on muudetava pingega aku küljes ka? Mis volte peale annate?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
26.11.2013 00:57:49
|
|
|
| tunde järgi pane
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
26.11.2013 00:59:56
|
|
|
| No eks panengi, lihtsalt mõtlesin, et mis pingel teised tõmmata saavad, ise üle 3.8 ei kipu lükkama. Üldse see vision VT on väga erineva tossutamisega, olenevalt kas vedelikku on sees kas üle või alla 1ml.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
26.11.2013 01:14:33
|
|
|
| ise kasutan kartosi ja kimun 10W peal (4,8V)
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.11.2013 14:06:58
|
|
|
| Kui e-sigareti kahjulikkusest üldse rääkida, siis ehk seoses (happeliste) maitselisanditega ainult? Plastmassi pragunemised jmt. Ja pikas perspektiivis võib mõjuda sarnaselt/kahjulikult ka inimorganismis...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
27.11.2013 19:28:23
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| Kui e-sigareti kahjulikkusest üldse rääkida, siis ehk seoses (happeliste) maitselisanditega ainult? Plastmassi pragunemised jmt. Ja pikas perspektiivis võib mõjuda sarnaselt/kahjulikult ka inimorganismis... |
Kindlasti mitte ainult see. Nikotiin on siiski see, mis südame- ja verseoonkonnahaiguste otsene põhjustaja on.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.11.2013 20:24:33
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
| Kui e-sigareti kahjulikkusest üldse rääkida, siis ehk seoses (happeliste) maitselisanditega ainult? Plastmassi pragunemised jmt. Ja pikas perspektiivis võib mõjuda sarnaselt/kahjulikult ka inimorganismis... |
Kindlasti mitte ainult see. Nikotiin on siiski see, mis südame- ja verseoonkonnahaiguste otsene põhjustaja on. |
Nojah. Mul on esivanem, kes liikus kuskil pool aastat tagasi e-peale. Siiamaani varustas teda üks tuttav, kes nüüd ära langes. Kogu lootus siis minu peal "varustamise" osas. Ma ise ei suitseta ei analoogi ega e-d. Pidi natuke ennast kurssi viima viimase mõne nädala jooksul. Mis mind aga täiega üllatas, et suitsetab ta baasvedelikku nikotiiniga, milles 0% maitset. Et ongi hea mõnes mõttes ja ei hakka teda ümber ka harjutama. Sellest ka minu eelmise postituse mõte.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
27.11.2013 21:11:54
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
| Kui e-sigareti kahjulikkusest üldse rääkida, siis ehk seoses (happeliste) maitselisanditega ainult? Plastmassi pragunemised jmt. Ja pikas perspektiivis võib mõjuda sarnaselt/kahjulikult ka inimorganismis... |
Kindlasti mitte ainult see. Nikotiin on siiski see, mis südame- ja verseoonkonnahaiguste otsene põhjustaja on. |
Nojah. Mul on esivanem, kes liikus kuskil pool aastat tagasi e-peale. Siiamaani varustas teda üks tuttav, kes nüüd ära langes. Kogu lootus siis minu peal "varustamise" osas. Ma ise ei suitseta ei analoogi ega e-d. Pidi natuke ennast kurssi viima viimase mõne nädala jooksul. Mis mind aga täiega üllatas, et suitsetab ta baasvedelikku nikotiiniga, milles 0% maitset. Et ongi hea mõnes mõttes ja ei hakka teda ümber ka harjutama. Sellest ka minu eelmise postituse mõte. |
Ei ole tegu üksikjuhtumiga, on ka minult küsitud "ilma maitseta" vedelikku, kõik korrad vanemad härrad kes kõvad suitsumehed olnud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.11.2013 21:15:57
|
|
|
Mõnda uut head clearot on ka turule tulnud? Või mõnda poodi kus tallinnas hea valik kohapeal? Mul see suht standard aku mis siin vahepeal popp oli...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
27.11.2013 21:18:17
|
|
|
| Soodsamatest olla näiteks ProTank 3 tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
27.11.2013 21:34:27
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Mõnda uut head clearot on ka turule tulnud? Või mõnda poodi kus tallinnas hea valik kohapeal? Mul see suht standard aku mis siin vahepeal popp oli... |
Ühtteist ikka on, mu poolt pakutav valik siin: http://foorum.e-suits.eu/m-spezzi-sahtel-t65.html
Soojalt soovitan iClear16, Vision VT või Vapeonly CE5 BDCC
Protank3 tavalise ego aku otsa pole väga hea mõte.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
27.11.2013 22:05:28
|
|
|
| on keegi tuttav fasttechis oleva dekang vedelikuga? hind tundub täitsa ok aga pilt vähe teine ja " YNDK " printi ei näe kuskil
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
27.11.2013 22:07:30
|
|
|
| tarvo-usoi kirjutas: |
| on keegi tuttav fasttechis oleva dekang vedelikuga? hind tundub täitsa ok aga pilt vähe teine ja " YNDK " printi ei näe kuskil |
Arvesta sellega, et suhteliselt suure tõenäosusega võtab transport kuu aega ja toll saadab paki tagasi lõpuks ka veel (N)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
27.11.2013 22:11:21
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| tarvo-usoi kirjutas: |
| on keegi tuttav fasttechis oleva dekang vedelikuga? hind tundub täitsa ok aga pilt vähe teine ja " YNDK " printi ei näe kuskil |
Arvesta sellega, et suhteliselt suure tõenäosusega võtab transport kuu aega ja toll saadab paki tagasi lõpuks ka veel (N) |
ooteaeg on jah seal päris pikk , tellisin natuke elektroonikat seal suvel ... aga kuidas vedelik ise on?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
27.11.2013 22:22:54
|
|
|
Ei või kurta, Dekangi kirss on üks mu enda lemmikutest
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.11.2013 22:23:11
|
|
|
kuugeldage e-suits ja jõuate õigesse kohta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
28.11.2013 00:00:58
|
|
|
| tarvo-usoi kirjutas: |
| on keegi tuttav fasttechis oleva dekang vedelikuga? hind tundub täitsa ok aga pilt vähe teine ja " YNDK " printi ei näe kuskil |
need paistavad vana sildiga pudelid.
endale ka viimasel ajal ananass ja piparmünt meeldima hakanud (dekangi omad).
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
28.11.2013 04:29:11
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Mõnda uut head clearot on ka turule tulnud? Või mõnda poodi kus tallinnas hea valik kohapeal? Mul see suht standard aku mis siin vahepeal popp oli... |
IClear 16 sisse visata IClear 30 clearo annab pisikese boosti mahedusele kusalgi 3,8-4,2V vahemikus
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
03.12.2013 13:09:41
|
|
|
Commission proposal for the regulation of e-cigarettes
| tsitaat: |
| Late last week the European Commission circulated a confidential new proposal for regulating e-cigarettes. The document was sent only to those negotiating the future of e-cigarettes behind closed doors in Brussels – representatives of the European Parliament and European Council. This isn’t a final proposal, but it provides the negotiators with something to discuss. The Nicotine Science and Policy website has obtained the document, and it is here. It is quite frankly appalling – lacking any legitimacy in public health or internal market policy-making… Make no mistake, if implemented this proposal bans every product on the market today and would severely limit options for future products - and may make it commercially unviable to develop in future. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|