Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 21:32:17 vasta tsitaadiga

Viimati, kui seda teemat lugesin, siis suur osa telliski kusagilt Hiinast icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 21:40:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Viimati, kui seda teemat lugesin, siis suur osa telliski kusagilt Hiinast icon_rolleyes.gif

loe siis tihemini thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 09.10.2013 22:03:09 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 25.06.2014 20:55:50, muudetud 1 kord
tagasi üles
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.10.2013 22:08:28 vasta tsitaadiga

Ei mäletagi , et mingit hiina vedelikutellimist oleks olnud. võibolla keegi üksinda proovis.
Poolast on ikka põhiliselt olnud aga ma olen laisk - võtan kahelt tuttavalt enamasti kõike kuna ise ei viitsi enam segadagi icon_biggrin.gif
Hinnavahe/võit ei ole nüüd ka nii teab mis mestik (äkki 10-15€ kuu peale).
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 22:10:46 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Ei mäletagi , et mingit hiina vedelikutellimist oleks olnud. võibolla keegi üksinda proovis.
Poolast on ikka põhiliselt olnud aga ma olen laisk - võtan kahelt tuttavalt enamasti kõike kuna ise ei viitsi enam segadagi icon_biggrin.gif
Hinnavahe/võit ei ole nüüd ka nii teab mis mestik (äkki 10-15€ kuu peale).

Siin rahvas ostiski omal algatusel sealt kaugelt maalt.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 22:15:09 vasta tsitaadiga

No 1 kord ostavad, julged rumalad võibolla 2 korda
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 22:21:09 vasta tsitaadiga

Ma tellisin ühe korra Poolast valmisvedelikke, aga ega need suuremad asjad ei olnud, ja nüüd olen ise ülalpoolviidatud baasidest kokku seganud vastavalt vajadusele. Tootja ilmselt usaldusväärsem kui mõnel poest ostetaval sprotikonservil, nii et ei näe põhjust, miks ravimiamet seda reguleerima peaks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 08:46:47 vasta tsitaadiga

Enamus tehnikast tuleb ju Hiinast... selles mõttes saan loomulikult aru, et kui on kontrollitud teema, siis teine lugu.
Samuti saan aru, mida Betamax siin räägib, et kui pole piisavalt uuritud, siis ei tohiks vabatahtlikult neid aineid endale sisse tõmmata.
Sellegipoolest - see küll ei ole õigustus, aga olen veendunud, et ühe klubiskäiguga tõmbad sa endale rohkem saasta sisse, kui kuu ajaga e-sigaretist. Igasugu helendavad sini-rohelised vedelikud, mis looduses muidu eemaldaksid inimese kehalt viimsegi karva. Samuti see toss/suits, mida lastakse tantsulaval rahvasse - seal on seda vedelikku sadades kordades rohkem, kui e-sigareti paagis icon_smile.gif

EDIT: http://www.tarbija24.ee/2331946/sotsiaalminister-e-sigaretid-ei-kao-eestis-vabaturult
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 09:26:33 vasta tsitaadiga

Väga õige märkus LKits. Seda läheb sinna masinasse ikka liitrite kaupa. Ei mäleta, et sellel erilisi hoiatussilte oleks olnud.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 22:18:06 vasta tsitaadiga

Betamax,
propüleenglükool ~50%, glütseriin ~36%,destilleeritud vesi ~10%, maitsestaja ~2%, nikotiin(siia number vastavalt kangusele)
Säilita pimedas. Parim enne: juuli 2014

On piisav silt?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2013 09:15:26 vasta tsitaadiga

Normull. Nii, et adekvaatset kraami on kah. Mis firma oma?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2013 09:56:42 vasta tsitaadiga

Yldiselt pooled segavad jooke ise, pooled valmistoodangut.
Liqua on näiteks topis kindlasti. Kindlasti on veel väga normaalseid tootjaid, aga nende vedelike saamine on problemaatiline. Tervitame siinkohal eesti poliitikuid thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2013 10:12:09 vasta tsitaadiga

Baasvedelik, mida kasutan enda vedelikes - http://www.upload.ee/files/3634139/VPG_12.pdf.html
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2013 14:17:52 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif 8:55
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2013 14:26:49 vasta tsitaadiga

Päris hea vape icon_biggrin.gif Jõhker tossumasin! icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 11.10.2013 17:28:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2013 17:47:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Normull. Nii, et adekvaatset kraami on kah. Mis firma oma?

Too konkreetne koostis oli Inawera oma. Samuti saadaval Liqua, Dekang, Boge, Hangsen.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2013 20:58:09 vasta tsitaadiga

zlenard kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
icon_lol.gif icon_lol.gif

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 12:11:47 vasta tsitaadiga

http://www.tarbija24.ee/2330268/euroopa-parlament-otsustas-e-sigaret-ei-ole-ravim

Kaks nädalat metsas ja siis avastan sellise huvitava artikli viimastest uudistest.

Saan ma õigesti aru, et EL pressib peale, et nikotiiniga vedelike võib EL'is müüa? Seda nüüd juhul, kui Eesti banaanivalitsus viitsib selle EL'i poolt kehtestatud seaduse lõpuks vastu võta?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 15:14:32 vasta tsitaadiga

http://www.sakala.ajaleht.ee/2439842/vastutustundetu-on-konelda-e-sigarettide-ohutusest/
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 15:26:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Võin näiteks tuua veel ühe kogemuse. Tegemist oli terve mehega, kes otsustas tavaliste suitsude asemel tõmmata e-sigaretti. Kui ta oli ühe päeva seda teinud, jõudis ta õhtul väga halva enesetunde üle kaevates haigla erakorralise meditsiini osakonda. Pulss oli kiire ja vererõhk väga madal, ravimite abil ta seisund normaliseeriti.



kopp.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.10.2013 15:28:26 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
tsitaat:
Võin näiteks tuua veel ühe kogemuse. Tegemist oli terve mehega, kes otsustas tavaliste suitsude asemel tõmmata e-sigaretti. Kui ta oli ühe päeva seda teinud, jõudis ta õhtul väga halva enesetunde üle kaevates haigla erakorralise meditsiini osakonda. Pulss oli kiire ja vererõhk väga madal, ravimite abil ta seisund normaliseeriti.



kopp.gif


Tundub kirjelduse järgi tavaline ärevushäirega kaasnev paanikahoog. Kofeiin ja nikotiin ei sobi ärevikule ja võivad hood vallandada.
Jah - esuitsuga on lihtne ennast "üledoseerida" nikotiiniga.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 15:33:10 vasta tsitaadiga

Nii loll on ka ikka loll olla.

Pahvitakse ja pahvitakse et oh kui äge, kuid ei mõelda sellele, et kahte tavasuitsu ei tee jutti ju..

Marto., sa interface vms? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.10.2013 15:35:42 vasta tsitaadiga

Jah.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 15:39:38 vasta tsitaadiga

Kusjuures, mul õde ka nädalavahetusel ütles, et e-suitsu tarbid rohkem, kuna see suits ei saa otsa, mis on märk sellest, et doos on käes.. Aga vot ei tarbi. Tuleb nälg, teen paar pahvi jne.. korraga 1 sigareti jagu mahve küll ei tee.. pigem on see jaotatud.

Oskab keegi öelda, 4ml 9mg vedelikku on võrdne mis arvu sigarettidega?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.10.2013 15:44:06 vasta tsitaadiga

60 tumesinist LMi aga samas väidetavalt imendub kehvemini seega 30?
Ma vahest tõmban ikka oma 20-30min jutti aga samas mahvide järgi keskmiselt 250 päevas ja kui võtta, et üks sigarett 10 mahvi siis teeb selle 1.5pakki ikkagi mis ma enne tõmbasin. Tõesti - jaotub ära kuna tihti piisab paarist tõmbest tükiks ajaks.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2013 15:47:32 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Kusjuures, mul õde ka nädalavahetusel ütles, et e-suitsu tarbid rohkem, kuna see suits ei saa otsa, mis on märk sellest, et doos on käes.. Aga vot ei tarbi. Tuleb nälg, teen paar pahvi jne.. korraga 1 sigareti jagu mahve küll ei tee.. pigem on see jaotatud.

Oskab keegi öelda, 4ml 9mg vedelikku on võrdne mis arvu sigarettidega?


The average cigarette in the United States contains about 9mg of nicotine. However, this is not the amount of nicotine that is ingested by the smoker. Cigarettes are burned and the smoke is inhaled by the person, so the nicotine is absorbed through the smoke. The amount of nicotine that actually enters the body in this manner is typically less than 1mg.

Read more: http://www.ehow.com/about_5370963_much-nicotine-one-cigarette.html#ixzz2iY4uv9pd

Seega neli sigaretti.

AGA, see on kogu nikotiini sisaldus tavalises sigaretis või vedelikus, palju inimene kätte sealt saab, seda ma ei tea ( tavasigareti kohta on kirjas et 1mg)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 02:37:44 vasta tsitaadiga

Ei suitseta, ei eed ega mitte-eed. Nii et ma pole asjaga kursis. Aga lähedase jaoks oleks vaja infot Tallinnas olevatest müügikohtadest. Senimaani telliti ja segati vedelik (ilma "maitseta") talle kokku, aga see variant langes ära. Nüüd siis on ainukeseks võimaluseks kohapealt osta. Millist poodi soovitate Tallinnas? Kui avalik reklaam keelatud, siis PS.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 19:28:50 vasta tsitaadiga

Sikupilli Prismast mööda sõites jäi silma, et seal ka mingisugune e-suitsu kauplus avatud. On keegi seal käinud või oskab kodulehele viidata?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2013 19:58:34 vasta tsitaadiga

see vist avatakse peale uuenduskuuri alles..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 00:54:10 vasta tsitaadiga

Võtsin veidi aega tagasi julguse kokku ja proovisin ananassi vedelikku ja milline positiivne üllatus - nagu sööks ananassi ( icon_biggrin.gif kusjuures ise ananassi ei söö, aga e-sigaretis paffides on väga meeltmööda )
Kellelgi vision VT on muudetava pingega aku küljes ka? Mis volte peale annate?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 00:57:49 vasta tsitaadiga

tunde järgi pane
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 00:59:56 vasta tsitaadiga

No eks panengi, lihtsalt mõtlesin, et mis pingel teised tõmmata saavad, ise üle 3.8 ei kipu lükkama. Üldse see vision VT on väga erineva tossutamisega, olenevalt kas vedelikku on sees kas üle või alla 1ml.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 01:14:33 vasta tsitaadiga

ise kasutan kartosi ja kimun 10W peal (4,8V)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 19:58:29 vasta tsitaadiga

Kellelgi huvi e sigarett soetada siin siis pakuks välja Volcano Inferno kiti http://www.volcanoecigs.com/inferno-kit.html .Korra pmts proovitud ja karpi tagasi pandud.
Huvi siis ps.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 14:06:58 vasta tsitaadiga

Kui e-sigareti kahjulikkusest üldse rääkida, siis ehk seoses (happeliste) maitselisanditega ainult? Plastmassi pragunemised jmt. Ja pikas perspektiivis võib mõjuda sarnaselt/kahjulikult ka inimorganismis...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 19:28:23 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Kui e-sigareti kahjulikkusest üldse rääkida, siis ehk seoses (happeliste) maitselisanditega ainult? Plastmassi pragunemised jmt. Ja pikas perspektiivis võib mõjuda sarnaselt/kahjulikult ka inimorganismis...

Kindlasti mitte ainult see. Nikotiin on siiski see, mis südame- ja verseoonkonnahaiguste otsene põhjustaja on.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 20:24:33 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
ewur kirjutas:
Kui e-sigareti kahjulikkusest üldse rääkida, siis ehk seoses (happeliste) maitselisanditega ainult? Plastmassi pragunemised jmt. Ja pikas perspektiivis võib mõjuda sarnaselt/kahjulikult ka inimorganismis...

Kindlasti mitte ainult see. Nikotiin on siiski see, mis südame- ja verseoonkonnahaiguste otsene põhjustaja on.

Nojah. Mul on esivanem, kes liikus kuskil pool aastat tagasi e-peale. Siiamaani varustas teda üks tuttav, kes nüüd ära langes. Kogu lootus siis minu peal "varustamise" osas. Ma ise ei suitseta ei analoogi ega e-d. Pidi natuke ennast kurssi viima viimase mõne nädala jooksul. Mis mind aga täiega üllatas, et suitsetab ta baasvedelikku nikotiiniga, milles 0% maitset. icon_smile.gif Et ongi hea mõnes mõttes ja ei hakka teda ümber ka harjutama. Sellest ka minu eelmise postituse mõte.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 21:11:54 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Spezz kirjutas:
ewur kirjutas:
Kui e-sigareti kahjulikkusest üldse rääkida, siis ehk seoses (happeliste) maitselisanditega ainult? Plastmassi pragunemised jmt. Ja pikas perspektiivis võib mõjuda sarnaselt/kahjulikult ka inimorganismis...

Kindlasti mitte ainult see. Nikotiin on siiski see, mis südame- ja verseoonkonnahaiguste otsene põhjustaja on.

Nojah. Mul on esivanem, kes liikus kuskil pool aastat tagasi e-peale. Siiamaani varustas teda üks tuttav, kes nüüd ära langes. Kogu lootus siis minu peal "varustamise" osas. Ma ise ei suitseta ei analoogi ega e-d. Pidi natuke ennast kurssi viima viimase mõne nädala jooksul. Mis mind aga täiega üllatas, et suitsetab ta baasvedelikku nikotiiniga, milles 0% maitset. icon_smile.gif Et ongi hea mõnes mõttes ja ei hakka teda ümber ka harjutama. Sellest ka minu eelmise postituse mõte.


Ei ole tegu üksikjuhtumiga, on ka minult küsitud "ilma maitseta" vedelikku, kõik korrad vanemad härrad kes kõvad suitsumehed olnud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 21:15:57 vasta tsitaadiga

Mõnda uut head clearot on ka turule tulnud? Või mõnda poodi kus tallinnas hea valik kohapeal? Mul see suht standard aku mis siin vahepeal popp oli...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 21:18:17 vasta tsitaadiga

Soodsamatest olla näiteks ProTank 3 tulnud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 21:34:27 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mõnda uut head clearot on ka turule tulnud? Või mõnda poodi kus tallinnas hea valik kohapeal? Mul see suht standard aku mis siin vahepeal popp oli...

Ühtteist ikka on, mu poolt pakutav valik siin: http://foorum.e-suits.eu/m-spezzi-sahtel-t65.html
Soojalt soovitan iClear16, Vision VT või Vapeonly CE5 BDCC thumbs_up.gif
Protank3 tavalise ego aku otsa pole väga hea mõte.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 27.11.2013 22:05:28 vasta tsitaadiga

on keegi tuttav fasttechis oleva dekang vedelikuga? hind tundub täitsa ok aga pilt vähe teine ja " YNDK " printi ei näe kuskil
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 22:07:30 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi kirjutas:
on keegi tuttav fasttechis oleva dekang vedelikuga? hind tundub täitsa ok aga pilt vähe teine ja " YNDK " printi ei näe kuskil

Arvesta sellega, et suhteliselt suure tõenäosusega võtab transport kuu aega ja toll saadab paki tagasi lõpuks ka veel (N)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 27.11.2013 22:11:21 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
tarvo-usoi kirjutas:
on keegi tuttav fasttechis oleva dekang vedelikuga? hind tundub täitsa ok aga pilt vähe teine ja " YNDK " printi ei näe kuskil

Arvesta sellega, et suhteliselt suure tõenäosusega võtab transport kuu aega ja toll saadab paki tagasi lõpuks ka veel (N)


ooteaeg on jah seal päris pikk , tellisin natuke elektroonikat seal suvel ... aga kuidas vedelik ise on?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 22:22:54 vasta tsitaadiga

Ei või kurta, Dekangi kirss on üks mu enda lemmikutest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 22:23:11 vasta tsitaadiga

kuugeldage e-suits ja jõuate õigesse kohta thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 00:00:58 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi kirjutas:
on keegi tuttav fasttechis oleva dekang vedelikuga? hind tundub täitsa ok aga pilt vähe teine ja " YNDK " printi ei näe kuskil

need paistavad vana sildiga pudelid.

endale ka viimasel ajal ananass ja piparmünt meeldima hakanud (dekangi omad).
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 04:29:11 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mõnda uut head clearot on ka turule tulnud? Või mõnda poodi kus tallinnas hea valik kohapeal? Mul see suht standard aku mis siin vahepeal popp oli...

IClear 16 sisse visata IClear 30 clearo annab pisikese boosti mahedusele kusalgi 3,8-4,2V vahemikus

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 13:09:41 vasta tsitaadiga

Commission proposal for the regulation of e-cigarettes

tsitaat:
Late last week the European Commission circulated a confidential new proposal for regulating e-cigarettes. The document was sent only to those negotiating the future of e-cigarettes behind closed doors in Brussels – representatives of the European Parliament and European Council. This isn’t a final proposal, but it provides the negotiators with something to discuss. The Nicotine Science and Policy website has obtained the document, and it is here. It is quite frankly appalling – lacking any legitimacy in public health or internal market policy-making… Make no mistake, if implemented this proposal bans every product on the market today and would severely limit options for future products - and may make it commercially unviable to develop in future.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.