|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.10.2013 13:37:40
|
|
|
Tõesti "parim" ettevõte
Yleeile pandi pakk kulleriga teele ja siiani ootan pakki.
Kõnes ep-le, mis sisaldas 12 minutit muusikat ja automaatvastajat, sain teada, et täna pakk jõudis rakvere ja täna tuuakse ära...... kiired kullerid, ma veel kindel poleks, et pakk täna jõuab.
Kahjuks pakk ei mahtunud smartposti, muidu oleks sellega saadetud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
09.10.2013 13:41:37
|
|
|
Viimase paari nädal jooksul juba teine kord, kus EP väidab, et tähitud pakki ei saanud kohale toimetada ning teatis jäetud!
Samas oli nendel päevadel abikaasa kodus lapsega - korduvtoimetamine on tasuline
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
10.10.2013 11:23:23
|
|
|
| Kas keegi teab, mida peab tegema, et Eesti post ei paneks mu postkasti adresseerimata kraami ehk reklaami?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
10.10.2013 21:29:40
|
|
|
Tänan.
EDIT: Kleeps on postkastis, 2-3 päeva pärast ei tohiks enam reklaami ega muud pahna tulla.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
14.10.2013 13:20:32
|
|
|
Status : In transit
Date/time Location Details
2013-09-23 Country code: EE Despatched to overseas (Country code: EE)
2013-10-03 Country code: EE Returned from overseas (Country code: EE)
2013-10-03 DBATD In transit to (DBATD)
2013-10-04 In transit to C-O
Mis juhtus? et kaks nädalat jõuab post tallinnast siia=?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.10.2013 13:43:36
|
|
|
| alartt kirjutas: |
Status : In transit
Date/time Location Details
2013-09-23 Country code: EE Despatched to overseas (Country code: EE)
2013-10-03 Country code: EE Returned from overseas (Country code: EE)
2013-10-03 DBATD In transit to (DBATD)
2013-10-04 In transit to C-O
Mis juhtus? et kaks nädalat jõuab post tallinnast siia=? |
Mina loen välja, et pakk saadeti tagasi
Ma ei tea mis need 2 viimast rida tähendavad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
14.10.2013 14:10:27
|
|
|
Vaatasin mis eesti post selle kohta kirjutas.
Saadetise RQ133844210SG sündmused ja staatused
Sündmus Kuupäev Asukoht Vastuvõtja Kommentaar
Väljasaatmine 27.09.2013 10:59 Eesti
Väljasaatmine 23.09.2013 15:49 Singapur
Huvitav on see et kasutasin samu andmeid mis alati, neid mis paypallil kirjas on. Varem on kohale tulnud.
On kuskilt lootust teada saada miks, kus, kes ja mispärast tagasi saadeti?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
14.10.2013 14:12:38
|
|
|
| Lihtsam oleks sul meile öelda mis asi see siis oli? Ju siis CE märk puudu või midagi sarnast. Mul näiteks ükskord ei meeldinud neile aku pakk ja saadeti tagasi. Samas ülejäänud sülearvuti akud on kõik kohale tulnud ja ka singapurist.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.10.2013 14:23:48
|
|
|
| alartt kirjutas: |
Vaatasin mis eesti post selle kohta kirjutas.
Saadetise RQ133844210SG sündmused ja staatused
Sündmus Kuupäev Asukoht Vastuvõtja Kommentaar
Väljasaatmine 27.09.2013 10:59 Eesti
Väljasaatmine 23.09.2013 15:49 Singapur
Huvitav on see et kasutasin samu andmeid mis alati, neid mis paypallil kirjas on. Varem on kohale tulnud.
On kuskilt lootust teada saada miks, kus, kes ja mispärast tagasi saadeti? |
Teed päringu eesti postile, saadki põhjuse teada.
Aga pakun, et eelnev postitaja pani asjaga täppi, kui just e-vedelikud polnud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
14.10.2013 14:47:23
|
|
|
E-vedelik oli
Helistasin kliendiinfole ootasin paar minutit, hakkas rahast kahju 2 eurot juba maha tiksund. Eritariif.
Emaililt sain järgmise vastuse:
https://www.post24.ee/Iseteenindus oli see link seal.
viimati muutis alartt 14.10.2013 15:18:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.10.2013 15:15:27
|
|
|
| alartt kirjutas: |
E-vedelik oli  |
pole mõtet ep tüütada. Vastan ise
| tsitaat: |
| Tellitud saadetises (kaasas tellimusleht saaja nimele) oli e-sigareti osad ja 1 pudel e-sigareti täitevedelikku 30 ml. Pudelil ja pakendil märge 18 mg. Ravimiameti, Tarbijakaitse ja Tervisekaitse poolt on kinnitatud nõuded e-sigarettide kapslitele ja täitevedelikule, mis seisneb selles, et nendel toodetel või nende toodete pakenditel peab olema info neis sisalduvate aine nimetuste, koguste ja partiinumbrite ning kehtivusaja kohta. Ravimiameti määratluse kohaselt tooted, mis sisaldavad tööstuslikult toodetud vedelat nikotiini vähemalt 1.5 mg või millenikotiini kontsentratsioon tootes ületab 4 mg/ml on ravimid. Antud juhul ei vasta saadetis Ravimiseaduse §31 lg51 ja §33 lg 22. Seega ei saa saadetist Eestimaale lubada. |
Kogused muuda mõttes ära
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
14.10.2013 15:21:39
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| alartt kirjutas: |
E-vedelik oli  |
pole mõtet ep tüütada. Vastan ise
| tsitaat: |
| Tellitud saadetises (kaasas tellimusleht saaja nimele) oli e-sigareti osad ja 1 pudel e-sigareti täitevedelikku 30 ml. Pudelil ja pakendil märge 18 mg. Ravimiameti, Tarbijakaitse ja Tervisekaitse poolt on kinnitatud nõuded e-sigarettide kapslitele ja täitevedelikule, mis seisneb selles, et nendel toodetel või nende toodete pakenditel peab olema info neis sisalduvate aine nimetuste, koguste ja partiinumbrite ning kehtivusaja kohta. Ravimiameti määratluse kohaselt tooted, mis sisaldavad tööstuslikult toodetud vedelat nikotiini vähemalt 1.5 mg või millenikotiini kontsentratsioon tootes ületab 4 mg/ml on ravimid. Antud juhul ei vasta saadetis Ravimiseaduse §31 lg51 ja §33 lg 22. Seega ei saa saadetist Eestimaale lubada. |
Kogused muuda mõttes ära  |
wth
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
14.10.2013 17:49:54
|
|
|
EP pakub võimalust telefoninumbri korral paki peal saata automaatselt! sõnum kandekeskusesse saabumisel.
Kas see kehtib vaid tähitud kraamile?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.10.2013 18:23:50
|
|
|
Sulle või kõigile?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
14.10.2013 18:29:15
|
|
|
Aaa... see e i ole välispakkide jaoks.
http://www.post.ee/saajateavitus - kõigile. Head-aega paber. Täna tuli pakiteatis, millel käisin eile järgi.. milleks on see vajalik?!
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
14.10.2013 18:48:22
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
Aaa... see e i ole välispakkide jaoks.
http://www.post.ee/saajateavitus - kõigile. Head-aega paber. Täna tuli pakiteatis, millel käisin eile järgi.. milleks on see vajalik?! |
Minul on tulnud ka hongkongi paki kohta sms mis on tähitud. Iseeneses on hea süsteem. 1- päeva saab varem paki kätte.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.10.2013 18:52:52
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Mario. kirjutas: |
Aaa... see e i ole välispakkide jaoks.
http://www.post.ee/saajateavitus - kõigile. Head-aega paber. Täna tuli pakiteatis, millel käisin eile järgi.. milleks on see vajalik?! |
Minul on tulnud ka hongkongi paki kohta sms mis on tähitud. Iseeneses on hea süsteem. 1- päeva saab varem paki kätte. |
samas võiks nad seda kõikide puhul teha
mille alusel inimesi valitakse......krt seda teab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
14.10.2013 19:00:19
|
|
|
Ei tea... mina pole sõnumit saanud.
Jääbki segaseks, et vaid riigisisesel saan tellida, aga väljasttulevatel siis valikuline või?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.10.2013 19:01:47
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
Ei tea... mina pole sõnumit saanud.
Jääbki segaseks, et vaid riigisisesel saan tellida, aga väljasttulevatel siis valikuline või? |
need kes saavad sms, ei tea ise ka miks saavad, kord saavad, kord mitte
mina igatahes ei saa, kuigi võiks.
99% pakkidel on number peal
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.10.2013 06:12:35
|
|
|
ma olen ühe korra kümnest saanud.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
17.10.2013 11:59:48
|
|
|
Tundub, et täna saabub paar pakki mis kaua teel olnud. Vähemalt EP Track&Trace ütleb, et kullerile üle antud. Aga see selleks. Leidsin, et 1 pakk on korra kulleri käes käinud ja väidetavalt on jäetud teade postkasti + saadetud SMS. Kumbagi pole ma aga näinud. Kift
EDIT: Küsisin EP-st miks saadetakse telefoni numbrile mida ei eksisteeri (saab kontrollida EP https://nba.tja.ee/numbriparing.aspx andmebaasist.) Eestis SMS sain vastuse:
"AS Eesti Post saadab sms´id numbrile, mis saatja meile edastab. Meil ei ole võimalik numbrite õigsust kontrollida. Kui saajale läheb sms teade siis paberkandjal teatist enam ei trükita.
Vabandame teile tekitatud ebameeldivuste pärast!"
Klient järelikult ei olekski oma pakist teada saanud kui poleks post.ee lehelt kontrollinud (sedelit postkastis pole olnud).
EDIT 2: Käisin tõin selle paki ära ja pakil oli tel nr küll veidi kortsus kuid igati välja loetav. Nii, et ikkagi EP tegi oma SMS-i saatmisel vea. Samas öeldi, et varsti oleks nad saatnud postkasti kordusteatise. Millal aga ei tea - 17 päeva polnud piisavalt pikk aeg igatahes.
viimati muutis nunnu 18.10.2013 08:28:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
17.10.2013 12:44:02
|
|
|
| ot: |
| nunnu kirjutas: |
EDIT: Küsisin EP-st miks saadetakse telefoni numbrile mida ei eksisteeri (saab kontrollida EP https://nba.tja.ee/numbriparing.aspx andmebaasist.) Eestis SMS sain vastuse:
"AS Eesti Post saadab sms´id numbrile, mis saatja meile edastab. Meil ei ole võimalik numbrite õigsust kontrollida. |
EP vastas ju õigesti. Ei ole võimalik kontrollida, kas number on õige. Viidatud lehel saab kontrollida, mis operaatorile number broneeritud on. See tähendab, et operaator võib selle numbri välja anda, mis omakorda võib tähendada nii seda, et number kuulub reaalsele kliendile kui ka seda, et number on broneeritd tulevaste klientide tarbeks(näiteks kõnekaart, mis poes ostjat ootab).
See on muidugi jabur, et paberist teadet üldse ei tule ja SMSi kohalejõudmist ka ei kontrollita. SMS võib mis iganes põhjusel kaduma või valele numbrile minna eriti veel juhul kui saatja ega saaja ei eelda, et telefoni number oluline on ja seda hoolikalt ei kontrolli.
|
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
21.10.2013 14:13:44
|
|
|
Viimasel ajal on miski uus postiljon tekkinud minu elamisringkonda ning mingi uus komme tekkinud - selle asemel, et postiljon ise üles tuleks nagu tavaliselt (elan korrusmajas , lift olemas) , palutakse alla tulla paki järgi. Kui sai mainitud , et eelmine postiljon tõi ikka paki üles, siis vastati sellepeale, et teie tahate ju pakki saada!?
Suhteliselt imelik suhtumine, kui laps lasteaias on, siis võib tõesti ise alla minna, kuid muidu läheb ju keeruliseks. Pane laps riide jms. (Laps veel väike)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
21.10.2013 14:32:42
|
|
|
| reimoo, sõimasid ikka näo täis?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
21.10.2013 14:54:09
|
|
|
Mul sama asi, kas oli asenduspostiljon või ei tea.
helistab alt, vaatan posti toodi, teen ukse lahti, tema helistab uuesti, teen uuesti ukse lahti, võibolla ennem ei läinud. Fonolukk ka selline vigane, ei tööta ja rääkida üldse ei saa, hästi vaikne kõik.
Helistab siis kolmas kord ja siis kuulen, et räägib midagi, ok, kuulan ja saame siis aru, et olen kodus ja teen ukse lahti.
Helistab, uuesti" Ärge tehke ust lahti! Kas te alla ei tule või?" Ütlen siis , et ei tule, eelmine tädi tõi koguaeg üles asjad ära, ok, lubas üles tulla.
Paari seki pärast helistab uuesti, küsib kas see olen ikka mina kes paki vastu võtab?
uuuuuuuuuuuuuuuu, ütlesin, siis et oota, ma panen riide ja tulen alla. Selle ajaga tuli juba ise liftiga üles ja kukkus siis seletama, et oi ta ju ei tea kellega ta räägib ja kas paki saaja ikka ise kodus on jne...
Väga lõbus oli
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
21.10.2013 14:55:12
|
|
|
| Eesti Postil on kodulehel kirjas, et pakid ja maksikirjad toimetatakse elukohta. Kui seda ei tehta, siis oled ainult poolt teenust saanud kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
21.10.2013 17:04:29
|
|
|
rocky-b, mis ma ikka naisterahvast sõiman
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
22.10.2013 15:43:28
|
|
|
EP pole juba laupäevast saati viitsinud mu meilile vastata. Teema oli siis selles, et müüja pani saksas mu vana numbri pakile ja nüüd sooviks, et kullerile uus number antakse, et ta ikka mind kätte saab.
DHL samas, kellele ma juba laupäeval mingi 6-e paiku meili saatsin, vastas umbes 10 minutiga.
Ei teagi nüüd kas EP on mu info teadmiseks võtnud ning ei viitsita vastata või pole veel isegi loetud...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
21.11.2013 10:16:46
|
|
|
Eesti Post suutis siis Pärnust teele pandud ja Tallinnasse postitatud mullikileümbriku (loomulikult koos saadetisega) ära kaotada. Ümbrik ja mark ostetud Kaubamajaka Eesti Posti putkast ja sealt samast kohe teele pandud. Lisaks ikka peab ära mainima, et klient võis ise süüdi olla kuna kirjutas vale aadressi peale. Õige aadress on siiamaani rahakoti vahel. Väga ebatõenäoline on, et "kirjutati valesti maha" Äitähh.
Küsimusele miks adressaadini pole jõudnud vastati Eesti Postist nii
| tsitaat: |
Väga vabandame vastuse viibimise pärast ning anname siiski teada, et saime kandekeskusest vastuseks et sellist kirja ei ole veel nendele saabunud.
Vastuseks selgitame, et kui tegemist on lihtkirjaga, siis ei ole võimalik jälgida selle kulgemist, kuna lihtsaadetisi meie andmebaasi ei registreerita. Lihtsaadetiste puhul on väga oluline saaja täpne postiaadress ja õige sihtnumber. Ei ole välistatud ebatäpse või puuduliku aadressiga saadetise väljastamine ebaõigele aadressile
Siiski loodame, et olete saadetist ikkagi juba kätte saanud.
|
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.11.2013 12:46:07
|
|
|
Vabandust
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
21.11.2013 16:40:11
|
|
|
| tsitaat: |
Väga vabandame vastuse viibimise pärast
|
See on neil vist igas vastuses sees (loe: vastatakse mingi nädala pärast)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
01.12.2013 13:58:10
|
|
|
Nonii. EP leidis saadetise ülesse postkontorist mille kaudu pidi see toimetatama adressaadini. Ega nad (EP töötajad) muidugi ise ei tulnud selle peale, et klient ootab saadetist. Ümbrikul oli peal täiesti õige aadress. See lihtsal seisis seal mingi kapi peal. Ümbriku saaja läks sinna küsima, et kas äkki leiate ülesse ja oh imet leitigi. Rõõmu kui palju. Aga miks postitöötajatel ei tulnud mõttesse seda ümbrikut ise saajale postitada ei tea siiani. PS! Saaja kontrollis oma postkasti ava ja see ümbrik mahtus sinna täiesti vabalt. Nii, et ilma ühegi põhjuseta jäeti see Pärnust Tallinna läkitatud ümbrik postitamata. Saatja ja saaja pidid ise mitu nädalat seda taga ajama
| nunnu kirjutas: |
Eesti Post suutis siis Pärnust teele pandud ja Tallinnasse postitatud mullikileümbriku (loomulikult koos saadetisega) ära kaotada. Ümbrik ja mark ostetud Kaubamajaka Eesti Posti putkast ja sealt samast kohe teele pandud. Lisaks ikka peab ära mainima, et klient võis ise süüdi olla kuna kirjutas vale aadressi peale. Õige aadress on siiamaani rahakoti vahel. Väga ebatõenäoline on, et "kirjutati valesti maha" Äitähh.
Küsimusele miks adressaadini pole jõudnud vastati Eesti Postist nii
| tsitaat: |
Väga vabandame vastuse viibimise pärast ning anname siiski teada, et saime kandekeskusest vastuseks et sellist kirja ei ole veel nendele saabunud.
Vastuseks selgitame, et kui tegemist on lihtkirjaga, siis ei ole võimalik jälgida selle kulgemist, kuna lihtsaadetisi meie andmebaasi ei registreerita. Lihtsaadetiste puhul on väga oluline saaja täpne postiaadress ja õige sihtnumber. Ei ole välistatud ebatäpse või puuduliku aadressiga saadetise väljastamine ebaõigele aadressile
Siiski loodame, et olete saadetist ikkagi juba kätte saanud.
|
|
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
04.12.2013 16:16:07
|
|
|
Täna viskas küll Eesti Post kopa ette, maksan kallist raha et asi tuuakse uske taha(37~ euro).
Asi algas sellega, et asi oli tollis, saatsin arved lasti eile õhtul pakk lahti. Täna hommikul kell 7 oli Kuressaare Sprteerimiskeskuses juba. Käisin lõunal uurimas et kus mo pakk on. Öeldi et sorteerimiskeskuses ja veel postkontorist kätte ei saa, et on võimalik et kuller toob paki üldse ära. Läksin siis tööle tagasi, uurisin jälgimist ning seal oli kirjas et üritati ühendust võtta aga ei saanud kontakti. Näppisin terve lõuna telefoni ning ei ole kordagi keegi helistanud. Käisin siis kahe ajal uurimas, et kas saaks kulleri numbrit. Kuller ütles pakk täitsa olemas, et kui postkontori jõuab siis räägib täpsemalt. Helistas siis, et pean maksma 38,90€, ning sobib ainult täpne summa(mul oli olemas 40€ ning see ei oleks sobinud, ütles telefonis). Läksin siis kohapeale kuna sain aru, et asub postkontoris nüüd pakk. Kuna lubas postkontorist helistada. Postkontorist öeldi, et pakki pole ikka kohal ja kuller tuleb ilmselt alles kuskil pool viis.
Nii palju jamamist ühe paki pärast, eks näeb kas saab lõpuks selle paki kätte ka.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlip
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2011
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
06.12.2013 20:02:57
|
|
|
Kahju küll. Eks kellelgi lapsena ei käinud jõuluvana ja nüüd peab oma rahuldust saama teiste pakkide avamisega. Enamus on nagunii kaltsud, raamatud mis lendavad üle õla metsa.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.12.2013 20:47:31
|
|
|
tundub, et turvafirma on väga kaugel. annab lahti kangutada kõiki kappe
pakun, et neid uudiseid hakkab yha tihedamini tulema.
hea ylevaate saab ka kaubast.
kui tulevad pakke sisestama, siis märgid yles, mis, kus, kuhu kappi läheb ja öösel tead kust väärtuslikumat kraami võib eeldatavasti saad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
07.12.2013 01:20:39
|
|
|
Lihtsam ametlikus kanalis nagu osta müüa kallimaid läpakaid posti teel. Et konkurendid ette ei jõuaks, siis saadad igaksjuhuks tellise.
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kermit
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2011
|
09.12.2013 10:13:41
|
|
|
Mida teha sellises olukorras, kus tuleb pakk välismaalt, kuid mind ennast sobival ajal kontorisse minemas pole. Samuti, kui ei saa ka volitust teha, et keegi teine paki ära tooks. Kas nad saadavad enda kohalikust kontorist paki enda postiautomaati, kust selle saaks kätte paindlikumal ajal? Mu pakk tuli Singapurist pika tee. Ei tahaks teda tagasi minna lasta...
_________________
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
09.12.2013 10:46:58
|
|
|
| Kermit kirjutas: |
| Mida teha sellises olukorras, kus tuleb pakk välismaalt, kuid mind ennast sobival ajal kontorisse minemas pole. Samuti, kui ei saa ka volitust teha, et keegi teine paki ära tooks. Kas nad saadavad enda kohalikust kontorist paki enda postiautomaati, kust selle saaks kätte paindlikumal ajal? Mu pakk tuli Singapurist pika tee. Ei tahaks teda tagasi minna lasta... |
Tuleb neile teatada, et sa ei saa pakile järgi minna ja siis nad hoiustavad lisatasu eest niikaua kui sa soovid. Vastasel puhul lähebki pakk tagasi sinna kust tuli.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.12.2013 12:04:51
|
|
|
Või kui maksta ei soovi, siis lase kellelgi teisel see volitus valmis kirjutada ja mingu tollega järgi. Varemgi postkontori ukse taga neid volitusi vorbitud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
16.12.2013 15:27:13
|
|
|
Issand halasta, mis postkontorites praegu toimub. Olen kolmel päeval järjest üritanud Kristiine kontorist kätte saada mingi hiina jubina paki. Iga kord on tüütult palju inimesi olnud ning endal natuke kiire. Täna otsustasin saba ära seista. Töötas üks putka, ülejäänud neli töötajat sahmisid jumal-teab-mida tehes ringi ja peale seda, kui ühel seeniorkodanikul oli läinud 20 minutit ja tundus, et kommipakkide pakkimine, saatmine ja üldine segadus, kuhu aadressile ta neid ikkagi saata soovib, ei tundunud lõppevat, ohkasin ja tulin tulema. Peale teda ja ennem mind oli veel 3 pensionäri, kõigil pea küsimusi ja näpud hunnikutes postkaarte täis.
Mul ei ole vanade inimeste vastu eriti midagi, aga see mis postkontorites praegu toimub on nagu perearsti järjekord on steroids.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
16.12.2013 16:36:01
|
|
|
| ot: |
| lugesin ja mul tuli kohe silme ette millegipärast Villu Parveti "kursus" e-maili kasutamisest ning selle "kursuse" saal oli ainult penskaritega täidetud. Vist soovunelm... |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Starfield
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
17.12.2013 01:21:26
|
|
|
| Kermit kirjutas: |
| Mida teha sellises olukorras, kus tuleb pakk välismaalt, kuid mind ennast sobival ajal kontorisse minemas pole. Samuti, kui ei saa ka volitust teha, et keegi teine paki ära tooks. Kas nad saadavad enda kohalikust kontorist paki enda postiautomaati, kust selle saaks kätte paindlikumal ajal? Mu pakk tuli Singapurist pika tee. Ei tahaks teda tagasi minna lasta... |
Mul pole veel kordagi probleeme olnud, et keegi teine ei oleks saanud minu pakki vastu võtta kontoris. Ise olen liikuva loomuga ja kõik ebay pakid on suunatud tööjuurde - kõik ootavad valvelauas....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
17.12.2013 12:33:22
|
|
|
| Suuremad pakid viiakse ikka posti ju... (juhul, kui postiljon rattaga veab, kui kaubikuga, siis muidugi teine lugu...)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
17.12.2013 19:01:03
|
|
|
Täna oli hea nali. Ootasin mõnda pakki UK-st.
Vaatasin trackinguga, et kohalikus postkontoris kohal - lähen sinna - uurin - öeldakse, et ei ole.
Vaatan siis trackingu lehte ja seal ühel pakil selline tekst:
Ebaõnnestumise põhjus: Hilisem kättetoimetamine saaja soovil (müstika kuidas nad seda minu käest said järele küsida....)
Teisel pakil oli:
Ebaõnnestumise põhjus: Saaja ei olnud kättesaadav
Samas mõlemad pakid lasin viia oma töökohta kus on alati keegi kohal.
Ühe sain kätte - esimene ootab ilmselt homset saaja polnud kättesaadav kandega.....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
18.12.2013 17:34:48
|
|
|
Ootasin vana head Sportsdirecti pakki ja üllatav oli see, et ELS ei toogi seekord. Sain kohe samal päeval kätte kui pakk Eestisse jõudis.
Oleks ELSile edasi antud, siis oleks ilmselt alles 3 päeva hiljem saanud nende koormuse juures
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|