Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 10:06:18 vasta tsitaadiga

http://www.tarbija24.ee/2095384/eesti-post-avas-saadetise-ja-pakkis-selle-ringi
Iseenesest mõistetav ja igati tänuväärt, et nad selle ümber pakkisid, aga klienti/adressaati võiks ikkagi teavitada sellest.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 13:37:40 vasta tsitaadiga

Tõesti "parim" ettevõte
Yleeile pandi pakk kulleriga teele ja siiani ootan pakki.
Kõnes ep-le, mis sisaldas 12 minutit muusikat ja automaatvastajat, sain teada, et täna pakk jõudis rakvere ja täna tuuakse ära...... kiired kullerid, ma veel kindel poleks, et pakk täna jõuab.
Kahjuks pakk ei mahtunud smartposti, muidu oleks sellega saadetud thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 13:41:37 vasta tsitaadiga

Viimase paari nädal jooksul juba teine kord, kus EP väidab, et tähitud pakki ei saanud kohale toimetada ning teatis jäetud!
Samas oli nendel päevadel abikaasa kodus lapsega - korduvtoimetamine on tasuline thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 11:23:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, mida peab tegema, et Eesti post ei paneks mu postkasti adresseerimata kraami ehk reklaami?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 11:24:48 vasta tsitaadiga

http://www.post.ee/reklaamistloobumine
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 21:29:40 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
http://www.post.ee/reklaamistloobumine

Tänan. thumbs_up.gif

EDIT: Kleeps on postkastis, 2-3 päeva pärast ei tohiks enam reklaami ega muud pahna tulla. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 13:20:32 vasta tsitaadiga

Status : In transit

Date/time Location Details
2013-09-23 Country code: EE Despatched to overseas (Country code: EE)
2013-10-03 Country code: EE Returned from overseas (Country code: EE)
2013-10-03 DBATD In transit to (DBATD)
2013-10-04 In transit to C-O

Mis juhtus? et kaks nädalat jõuab post tallinnast siia=?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 13:43:36 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Status : In transit

Date/time Location Details
2013-09-23 Country code: EE Despatched to overseas (Country code: EE)
2013-10-03 Country code: EE Returned from overseas (Country code: EE)
2013-10-03 DBATD In transit to (DBATD)
2013-10-04 In transit to C-O

Mis juhtus? et kaks nädalat jõuab post tallinnast siia=?

Mina loen välja, et pakk saadeti tagasi icon_rolleyes.gif
Ma ei tea mis need 2 viimast rida tähendavad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 14:10:27 vasta tsitaadiga

Vaatasin mis eesti post selle kohta kirjutas.
Saadetise RQ133844210SG sündmused ja staatused
Sündmus Kuupäev Asukoht Vastuvõtja Kommentaar
Väljasaatmine 27.09.2013 10:59 Eesti
Väljasaatmine 23.09.2013 15:49 Singapur

Huvitav on see et kasutasin samu andmeid mis alati, neid mis paypallil kirjas on. Varem on kohale tulnud.
On kuskilt lootust teada saada miks, kus, kes ja mispärast tagasi saadeti?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 14:12:38 vasta tsitaadiga

Lihtsam oleks sul meile öelda mis asi see siis oli? Ju siis CE märk puudu või midagi sarnast. Mul näiteks ükskord ei meeldinud neile aku pakk ja saadeti tagasi. Samas ülejäänud sülearvuti akud on kõik kohale tulnud ja ka singapurist.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 14:23:48 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Vaatasin mis eesti post selle kohta kirjutas.
Saadetise RQ133844210SG sündmused ja staatused
Sündmus Kuupäev Asukoht Vastuvõtja Kommentaar
Väljasaatmine 27.09.2013 10:59 Eesti
Väljasaatmine 23.09.2013 15:49 Singapur

Huvitav on see et kasutasin samu andmeid mis alati, neid mis paypallil kirjas on. Varem on kohale tulnud.
On kuskilt lootust teada saada miks, kus, kes ja mispärast tagasi saadeti?

Teed päringu eesti postile, saadki põhjuse teada.
Aga pakun, et eelnev postitaja pani asjaga täppi, kui just e-vedelikud polnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 14:47:23 vasta tsitaadiga

E-vedelik oli icon_lol.gif
Helistasin kliendiinfole ootasin paar minutit, hakkas rahast kahju 2 eurot juba maha tiksund. Eritariif.

Emaililt sain järgmise vastuse:

https://www.post24.ee/Iseteenindus oli see link seal.


viimati muutis alartt 14.10.2013 15:18:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 15:15:27 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
E-vedelik oli icon_lol.gif
pole mõtet ep tüütada. Vastan ise
tsitaat:
Tellitud saadetises (kaasas tellimusleht saaja nimele) oli e-sigareti osad ja 1 pudel e-sigareti täitevedelikku 30 ml. Pudelil ja pakendil märge 18 mg. Ravimiameti, Tarbijakaitse ja Tervisekaitse poolt on kinnitatud nõuded e-sigarettide kapslitele ja täitevedelikule, mis seisneb selles, et nendel toodetel või nende toodete pakenditel peab olema info neis sisalduvate aine nimetuste, koguste ja partiinumbrite ning kehtivusaja kohta. Ravimiameti määratluse kohaselt tooted, mis sisaldavad tööstuslikult toodetud vedelat nikotiini vähemalt 1.5 mg või millenikotiini kontsentratsioon tootes ületab 4 mg/ml on ravimid. Antud juhul ei vasta saadetis Ravimiseaduse §31 lg51 ja §33 lg 22. Seega ei saa saadetist Eestimaale lubada.


Kogused muuda mõttes ära icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 15:21:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
alartt kirjutas:
E-vedelik oli icon_lol.gif
pole mõtet ep tüütada. Vastan ise
tsitaat:
Tellitud saadetises (kaasas tellimusleht saaja nimele) oli e-sigareti osad ja 1 pudel e-sigareti täitevedelikku 30 ml. Pudelil ja pakendil märge 18 mg. Ravimiameti, Tarbijakaitse ja Tervisekaitse poolt on kinnitatud nõuded e-sigarettide kapslitele ja täitevedelikule, mis seisneb selles, et nendel toodetel või nende toodete pakenditel peab olema info neis sisalduvate aine nimetuste, koguste ja partiinumbrite ning kehtivusaja kohta. Ravimiameti määratluse kohaselt tooted, mis sisaldavad tööstuslikult toodetud vedelat nikotiini vähemalt 1.5 mg või millenikotiini kontsentratsioon tootes ületab 4 mg/ml on ravimid. Antud juhul ei vasta saadetis Ravimiseaduse §31 lg51 ja §33 lg 22. Seega ei saa saadetist Eestimaale lubada.


Kogused muuda mõttes ära icon_lol.gif


wth okse.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 17:49:54 vasta tsitaadiga

EP pakub võimalust telefoninumbri korral paki peal saata automaatselt! sõnum kandekeskusesse saabumisel.
Kas see kehtib vaid tähitud kraamile?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 18:23:50 vasta tsitaadiga

Sulle või kõigile?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 18:29:15 vasta tsitaadiga

Aaa... see e i ole välispakkide jaoks.
http://www.post.ee/saajateavitus - kõigile. Head-aega paber. Täna tuli pakiteatis, millel käisin eile järgi.. milleks on see vajalik?!
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 18:48:22 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Aaa... see e i ole välispakkide jaoks.
http://www.post.ee/saajateavitus - kõigile. Head-aega paber. Täna tuli pakiteatis, millel käisin eile järgi.. milleks on see vajalik?!

Minul on tulnud ka hongkongi paki kohta sms mis on tähitud. Iseeneses on hea süsteem. 1- päeva saab varem paki kätte.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 18:52:52 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mario. kirjutas:
Aaa... see e i ole välispakkide jaoks.
http://www.post.ee/saajateavitus - kõigile. Head-aega paber. Täna tuli pakiteatis, millel käisin eile järgi.. milleks on see vajalik?!

Minul on tulnud ka hongkongi paki kohta sms mis on tähitud. Iseeneses on hea süsteem. 1- päeva saab varem paki kätte.

samas võiks nad seda kõikide puhul teha
mille alusel inimesi valitakse......krt seda teab icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 19:00:19 vasta tsitaadiga

Ei tea... mina pole sõnumit saanud.
Jääbki segaseks, et vaid riigisisesel saan tellida, aga väljasttulevatel siis valikuline või?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 19:01:47 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Ei tea... mina pole sõnumit saanud.
Jääbki segaseks, et vaid riigisisesel saan tellida, aga väljasttulevatel siis valikuline või?

need kes saavad sms, ei tea ise ka miks saavad, kord saavad, kord mitte
mina igatahes ei saa, kuigi võiks.
99% pakkidel on number peal

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 06:12:35 vasta tsitaadiga

ma olen ühe korra kümnest saanud.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 11:59:48 vasta tsitaadiga

Tundub, et täna saabub paar pakki mis kaua teel olnud. Vähemalt EP Track&Trace ütleb, et kullerile üle antud. Aga see selleks. Leidsin, et 1 pakk on korra kulleri käes käinud ja väidetavalt on jäetud teade postkasti + saadetud SMS. Kumbagi pole ma aga näinud. Kift icon_evil.gif



EDIT: Küsisin EP-st miks saadetakse telefoni numbrile mida ei eksisteeri (saab kontrollida EP https://nba.tja.ee/numbriparing.aspx andmebaasist.) Eestis SMS sain vastuse:
"AS Eesti Post saadab sms´id numbrile, mis saatja meile edastab. Meil ei ole võimalik numbrite õigsust kontrollida. Kui saajale läheb sms teade siis paberkandjal teatist enam ei trükita.
Vabandame teile tekitatud ebameeldivuste pärast!"

Klient järelikult ei olekski oma pakist teada saanud kui poleks post.ee lehelt kontrollinud (sedelit postkastis pole olnud).

EDIT 2: Käisin tõin selle paki ära ja pakil oli tel nr küll veidi kortsus kuid igati välja loetav. Nii, et ikkagi EP tegi oma SMS-i saatmisel vea. Samas öeldi, et varsti oleks nad saatnud postkasti kordusteatise. Millal aga ei tea - 17 päeva polnud piisavalt pikk aeg igatahes.


viimati muutis nunnu 18.10.2013 08:28:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 12:44:02 vasta tsitaadiga

ot:

nunnu kirjutas:

EDIT: Küsisin EP-st miks saadetakse telefoni numbrile mida ei eksisteeri (saab kontrollida EP https://nba.tja.ee/numbriparing.aspx andmebaasist.) Eestis SMS sain vastuse:
"AS Eesti Post saadab sms´id numbrile, mis saatja meile edastab. Meil ei ole võimalik numbrite õigsust kontrollida.

EP vastas ju õigesti. Ei ole võimalik kontrollida, kas number on õige. Viidatud lehel saab kontrollida, mis operaatorile number broneeritud on. See tähendab, et operaator võib selle numbri välja anda, mis omakorda võib tähendada nii seda, et number kuulub reaalsele kliendile kui ka seda, et number on broneeritd tulevaste klientide tarbeks(näiteks kõnekaart, mis poes ostjat ootab).
See on muidugi jabur, et paberist teadet üldse ei tule ja SMSi kohalejõudmist ka ei kontrollita. SMS võib mis iganes põhjusel kaduma või valele numbrile minna eriti veel juhul kui saatja ega saaja ei eelda, et telefoni number oluline on ja seda hoolikalt ei kontrolli.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 21.10.2013 14:13:44 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on miski uus postiljon tekkinud minu elamisringkonda ning mingi uus komme tekkinud - selle asemel, et postiljon ise üles tuleks nagu tavaliselt (elan korrusmajas , lift olemas) , palutakse alla tulla paki järgi. Kui sai mainitud , et eelmine postiljon tõi ikka paki üles, siis vastati sellepeale, et teie tahate ju pakki saada!?

Suhteliselt imelik suhtumine, kui laps lasteaias on, siis võib tõesti ise alla minna, kuid muidu läheb ju keeruliseks. Pane laps riide jms. (Laps veel väike)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 14:32:42 vasta tsitaadiga

reimoo, sõimasid ikka näo täis?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 14:54:09 vasta tsitaadiga

Mul sama asi, kas oli asenduspostiljon või ei tea.
helistab alt, vaatan posti toodi, teen ukse lahti, tema helistab uuesti, teen uuesti ukse lahti, võibolla ennem ei läinud. Fonolukk ka selline vigane, ei tööta ja rääkida üldse ei saa, hästi vaikne kõik.
Helistab siis kolmas kord ja siis kuulen, et räägib midagi, ok, kuulan ja saame siis aru, et olen kodus ja teen ukse lahti.
Helistab, uuesti" Ärge tehke ust lahti! Kas te alla ei tule või?" Ütlen siis , et ei tule, eelmine tädi tõi koguaeg üles asjad ära, ok, lubas üles tulla.
Paari seki pärast helistab uuesti, küsib kas see olen ikka mina kes paki vastu võtab?
uuuuuuuuuuuuuuuu, ütlesin, siis et oota, ma panen riide ja tulen alla. Selle ajaga tuli juba ise liftiga üles ja kukkus siis seletama, et oi ta ju ei tea kellega ta räägib ja kas paki saaja ikka ise kodus on jne...
thumbs_up.gif
Väga lõbus oli
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 14:55:12 vasta tsitaadiga

Eesti Postil on kodulehel kirjas, et pakid ja maksikirjad toimetatakse elukohta. Kui seda ei tehta, siis oled ainult poolt teenust saanud kasutada.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2013 15:00:28 vasta tsitaadiga

Ja paki peaks ju üle andma isikut tõendava dokumendi esitamisel...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 21.10.2013 17:04:29 vasta tsitaadiga

rocky-b, mis ma ikka naisterahvast sõiman icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.10.2013 15:43:28 vasta tsitaadiga

EP pole juba laupäevast saati viitsinud mu meilile vastata. Teema oli siis selles, et müüja pani saksas mu vana numbri pakile ja nüüd sooviks, et kullerile uus number antakse, et ta ikka mind kätte saab.
DHL samas, kellele ma juba laupäeval mingi 6-e paiku meili saatsin, vastas umbes 10 minutiga.

Ei teagi nüüd kas EP on mu info teadmiseks võtnud ning ei viitsita vastata või pole veel isegi loetud... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2013 10:16:46 vasta tsitaadiga

Eesti Post suutis siis Pärnust teele pandud ja Tallinnasse postitatud mullikileümbriku (loomulikult koos saadetisega) ära kaotada. Ümbrik ja mark ostetud Kaubamajaka Eesti Posti putkast ja sealt samast kohe teele pandud. Lisaks ikka peab ära mainima, et klient võis ise süüdi olla kuna kirjutas vale aadressi peale. Õige aadress on siiamaani rahakoti vahel. Väga ebatõenäoline on, et "kirjutati valesti maha" Äitähh.

Küsimusele miks adressaadini pole jõudnud vastati Eesti Postist nii
tsitaat:
Väga vabandame vastuse viibimise pärast ning anname siiski teada, et saime kandekeskusest vastuseks et sellist kirja ei ole veel nendele saabunud.
Vastuseks selgitame, et kui tegemist on lihtkirjaga, siis ei ole võimalik jälgida selle kulgemist, kuna lihtsaadetisi meie andmebaasi ei registreerita. Lihtsaadetiste puhul on väga oluline saaja täpne postiaadress ja õige sihtnumber. Ei ole välistatud ebatäpse või puuduliku aadressiga saadetise väljastamine ebaõigele aadressile
Siiski loodame, et olete saadetist ikkagi juba kätte saanud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2013 12:46:07 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

Vabandust

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 21.11.2013 16:40:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Väga vabandame vastuse viibimise pärast

See on neil vist igas vastuses sees (loe: vastatakse mingi nädala pärast) thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 13:58:10 vasta tsitaadiga

Nonii. EP leidis saadetise ülesse postkontorist mille kaudu pidi see toimetatama adressaadini. Ega nad (EP töötajad) muidugi ise ei tulnud selle peale, et klient ootab saadetist. Ümbrikul oli peal täiesti õige aadress. See lihtsal seisis seal mingi kapi peal. Ümbriku saaja läks sinna küsima, et kas äkki leiate ülesse ja oh imet leitigi. Rõõmu kui palju. Aga miks postitöötajatel ei tulnud mõttesse seda ümbrikut ise saajale postitada ei tea siiani. PS! Saaja kontrollis oma postkasti ava ja see ümbrik mahtus sinna täiesti vabalt. Nii, et ilma ühegi põhjuseta jäeti see Pärnust Tallinna läkitatud ümbrik postitamata. Saatja ja saaja pidid ise mitu nädalat seda taga ajama thumbs_down.gif


nunnu kirjutas:
Eesti Post suutis siis Pärnust teele pandud ja Tallinnasse postitatud mullikileümbriku (loomulikult koos saadetisega) ära kaotada. Ümbrik ja mark ostetud Kaubamajaka Eesti Posti putkast ja sealt samast kohe teele pandud. Lisaks ikka peab ära mainima, et klient võis ise süüdi olla kuna kirjutas vale aadressi peale. Õige aadress on siiamaani rahakoti vahel. Väga ebatõenäoline on, et "kirjutati valesti maha" Äitähh.

Küsimusele miks adressaadini pole jõudnud vastati Eesti Postist nii
tsitaat:
Väga vabandame vastuse viibimise pärast ning anname siiski teada, et saime kandekeskusest vastuseks et sellist kirja ei ole veel nendele saabunud.
Vastuseks selgitame, et kui tegemist on lihtkirjaga, siis ei ole võimalik jälgida selle kulgemist, kuna lihtsaadetisi meie andmebaasi ei registreerita. Lihtsaadetiste puhul on väga oluline saaja täpne postiaadress ja õige sihtnumber. Ei ole välistatud ebatäpse või puuduliku aadressiga saadetise väljastamine ebaõigele aadressile
Siiski loodame, et olete saadetist ikkagi juba kätte saanud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2013 16:16:07 vasta tsitaadiga

Täna viskas küll Eesti Post kopa ette, maksan kallist raha et asi tuuakse uske taha(37~ euro).

Asi algas sellega, et asi oli tollis, saatsin arved lasti eile õhtul pakk lahti. Täna hommikul kell 7 oli Kuressaare Sprteerimiskeskuses juba. Käisin lõunal uurimas et kus mo pakk on. Öeldi et sorteerimiskeskuses ja veel postkontorist kätte ei saa, et on võimalik et kuller toob paki üldse ära. Läksin siis tööle tagasi, uurisin jälgimist ning seal oli kirjas et üritati ühendust võtta aga ei saanud kontakti. Näppisin terve lõuna telefoni ning ei ole kordagi keegi helistanud. Käisin siis kahe ajal uurimas, et kas saaks kulleri numbrit. Kuller ütles pakk täitsa olemas, et kui postkontori jõuab siis räägib täpsemalt. Helistas siis, et pean maksma 38,90€, ning sobib ainult täpne summa(mul oli olemas 40€ ning see ei oleks sobinud, ütles telefonis). Läksin siis kohapeale kuna sain aru, et asub postkontoris nüüd pakk. Kuna lubas postkontorist helistada. Postkontorist öeldi, et pakki pole ikka kohal ja kuller tuleb ilmselt alles kuskil pool viis.

Nii palju jamamist ühe paki pärast, eks näeb kas saab lõpuks selle paki kätte ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karlip
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2011




sõnum 06.12.2013 19:55:42 vasta tsitaadiga

Post24 peaks siia alla vist käima, niiet Ida-Viru inimesed, kes pakke kätte pole saanud või pole asukohta kohale jõudnud, siis lugege:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/ida-virumaal-tehti-kaks-pakiautomaati-tuhjaks.d?id=67391998
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 20:02:57 vasta tsitaadiga

Karlip kirjutas:
Post24 peaks siia alla vist käima, niiet Ida-Viru inimesed, kes pakke kätte pole saanud või pole asukohta kohale jõudnud, siis lugege:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/ida-virumaal-tehti-kaks-pakiautomaati-tuhjaks.d?id=67391998

Kahju küll. Eks kellelgi lapsena ei käinud jõuluvana ja nüüd peab oma rahuldust saama teiste pakkide avamisega. Enamus on nagunii kaltsud, raamatud mis lendavad üle õla metsa.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 20:47:31 vasta tsitaadiga

tundub, et turvafirma on väga kaugel. annab lahti kangutada kõiki kappe icon_eek.gif

pakun, et neid uudiseid hakkab yha tihedamini tulema.

hea ylevaate saab ka kaubast.
kui tulevad pakke sisestama, siis märgid yles, mis, kus, kuhu kappi läheb ja öösel tead kust väärtuslikumat kraami võib eeldatavasti saad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 01:20:39 vasta tsitaadiga

Lihtsam ametlikus kanalis nagu osta müüa kallimaid läpakaid posti teel. Et konkurendid ette ei jõuaks, siis saadad igaksjuhuks tellise.
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 09.12.2013 10:13:41 vasta tsitaadiga

Mida teha sellises olukorras, kus tuleb pakk välismaalt, kuid mind ennast sobival ajal kontorisse minemas pole. Samuti, kui ei saa ka volitust teha, et keegi teine paki ära tooks. Kas nad saadavad enda kohalikust kontorist paki enda postiautomaati, kust selle saaks kätte paindlikumal ajal? Mu pakk tuli Singapurist pika tee. Ei tahaks teda tagasi minna lasta...
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 10:46:58 vasta tsitaadiga

Kermit kirjutas:
Mida teha sellises olukorras, kus tuleb pakk välismaalt, kuid mind ennast sobival ajal kontorisse minemas pole. Samuti, kui ei saa ka volitust teha, et keegi teine paki ära tooks. Kas nad saadavad enda kohalikust kontorist paki enda postiautomaati, kust selle saaks kätte paindlikumal ajal? Mu pakk tuli Singapurist pika tee. Ei tahaks teda tagasi minna lasta...

Tuleb neile teatada, et sa ei saa pakile järgi minna ja siis nad hoiustavad lisatasu eest niikaua kui sa soovid. Vastasel puhul lähebki pakk tagasi sinna kust tuli.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 12:04:51 vasta tsitaadiga

Või kui maksta ei soovi, siis lase kellelgi teisel see volitus valmis kirjutada ja mingu tollega järgi. Varemgi postkontori ukse taga neid volitusi vorbitud.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 15:27:13 vasta tsitaadiga

Issand halasta, mis postkontorites praegu toimub. Olen kolmel päeval järjest üritanud Kristiine kontorist kätte saada mingi hiina jubina paki. Iga kord on tüütult palju inimesi olnud ning endal natuke kiire. Täna otsustasin saba ära seista. Töötas üks putka, ülejäänud neli töötajat sahmisid jumal-teab-mida tehes ringi ja peale seda, kui ühel seeniorkodanikul oli läinud 20 minutit ja tundus, et kommipakkide pakkimine, saatmine ja üldine segadus, kuhu aadressile ta neid ikkagi saata soovib, ei tundunud lõppevat, ohkasin ja tulin tulema. Peale teda ja ennem mind oli veel 3 pensionäri, kõigil pea küsimusi ja näpud hunnikutes postkaarte täis.

Mul ei ole vanade inimeste vastu eriti midagi, aga see mis postkontorites praegu toimub on nagu perearsti järjekord on steroids.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 16:36:01 vasta tsitaadiga

ot:
lugesin ja mul tuli kohe silme ette millegipärast Villu Parveti "kursus" e-maili kasutamisest ning selle "kursuse" saal oli ainult penskaritega täidetud. Vist soovunelm...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 23:04:45 vasta tsitaadiga

Fisher, http://www.youtube.com/watch?v=Et1KJRkK5eo
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 01:21:26 vasta tsitaadiga

Kermit kirjutas:
Mida teha sellises olukorras, kus tuleb pakk välismaalt, kuid mind ennast sobival ajal kontorisse minemas pole. Samuti, kui ei saa ka volitust teha, et keegi teine paki ära tooks. Kas nad saadavad enda kohalikust kontorist paki enda postiautomaati, kust selle saaks kätte paindlikumal ajal? Mu pakk tuli Singapurist pika tee. Ei tahaks teda tagasi minna lasta...

Mul pole veel kordagi probleeme olnud, et keegi teine ei oleks saanud minu pakki vastu võtta kontoris. Ise olen liikuva loomuga ja kõik ebay pakid on suunatud tööjuurde - kõik ootavad valvelauas....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.12.2013 12:33:22 vasta tsitaadiga

Suuremad pakid viiakse ikka posti ju... (juhul, kui postiljon rattaga veab, kui kaubikuga, siis muidugi teine lugu...)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 19:01:03 vasta tsitaadiga

Täna oli hea nali. Ootasin mõnda pakki UK-st.

Vaatasin trackinguga, et kohalikus postkontoris kohal - lähen sinna - uurin - öeldakse, et ei ole.


Vaatan siis trackingu lehte ja seal ühel pakil selline tekst:
Ebaõnnestumise põhjus: Hilisem kättetoimetamine saaja soovil (müstika kuidas nad seda minu käest said järele küsida....)

Teisel pakil oli:
Ebaõnnestumise põhjus: Saaja ei olnud kättesaadav

Samas mõlemad pakid lasin viia oma töökohta kus on alati keegi kohal.

Ühe sain kätte - esimene ootab ilmselt homset saaja polnud kättesaadav kandega.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.12.2013 17:34:48 vasta tsitaadiga

Ootasin vana head Sportsdirecti pakki ja üllatav oli see, et ELS ei toogi seekord. Sain kohe samal päeval kätte kui pakk Eestisse jõudis.
Oleks ELSile edasi antud, siis oleks ilmselt alles 3 päeva hiljem saanud nende koormuse juures icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.