|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
18.10.2013 21:41:57
|
|
|
| Hmm.. samsung teleri rakendus .. dno kas eile oli mingi uuendus vms aga rakendus jamab.. ei lase kanalit vahetada jne ainult etv ja keerlev rõngas ... :S
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.10.2013 22:24:47
|
|
|
| renekas kirjutas: |
| Hmm.. samsung teleri rakendus .. dno kas eile oli mingi uuendus vms aga rakendus jamab.. ei lase kanalit vahetada jne ainult etv ja keerlev rõngas ... :S |
welcome to the party
vahel juhtub nii jah. soovitan oodata kuniks rign kaob, nupule vajutamine tundub pikendavat seda
ära jummala eest uuesti eliono äppi vajuta, siis pizdauskas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
18.10.2013 22:33:07
|
|
|
| Uus nutiTV pakett on rip off. Selleks, et samu kanaleid saada, mis praegu on noppekanalites, tõuseks kuutasu 10€. Kuniks upgrade peale ei suruta, ei hakka küll uuendama.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
18.10.2013 22:45:39
|
|
|
Keerlev rõngas?
App versioon 4.0 peaks ikka olema ja seal on liikuvad punktid...
| renekas kirjutas: |
| Hmm.. samsung teleri rakendus .. dno kas eile oli mingi uuendus vms aga rakendus jamab.. ei lase kanalit vahetada jne ainult etv ja keerlev rõngas ... :S |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.10.2013 22:50:44
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
| Uus nutiTV pakett on rip off. Selleks, et samu kanaleid saada, mis praegu on noppekanalites, tõuseks kuutasu 10€. Kuniks upgrade peale ei suruta, ei hakka küll uuendama. |
asi on veel hullem.
keegi kahjuks vastata mulle ei taha, aga näiteks kui valida eesti põhipakett, siis vene kanaleid njetu
kui valida vene põhipakett, siis see raamaturiiul on vene keeles
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
18.10.2013 23:10:02
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
Aga klient ei lase ju seda äikesega läbi, Elion laseb, Elioni kaablit mööda see äike ju tulebki. Klient vastutab Elioni tegemata töö eest?
|
Oijah, tuli kohe meelde Reporteri video kus kesikute pooldaja kõndis ringi sildiga "Krossi pärast on häbi" kuigi ise ei teadnud kes too Kross on. Tundub, et nüüd on vähemalt isik tuvastatud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
19.10.2013 00:49:50
|
|
|
Samsungi appis käib ketas ringi nagu youtubes vanasti. Leidsin et kui võrk telekast lahti ühendada või ruuterile resa teha siis hakkab tööle jälle O
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.10.2013 09:44:36
|
|
|
| renekas kirjutas: |
Samsungi appis käib ketas ringi nagu youtubes vanasti. Leidsin et kui võrk telekast lahti ühendada või ruuterile resa teha siis hakkab tööle jälle O |
Kinnita, mis äpi versioon siis sul nutitv menüüs kuvatakse?
Minuteada on viimased versioonid nii eelmise aasta samsungil, selle aasta ja ka motorola boksis 4.0 ning nendel ühelgi ei keerle ekraanil enam ratast vaid on 5 mummu all servas "loading" visuaalseks kuvamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
20.10.2013 12:31:23
|
|
|
| 4.00 ikka. Vahepeal kaagutas telekas et mingi scheduled maintenance vms, ma sain aru et see on kuidagi elioni appiga seotud, ja peale seda ilmselt hakkas kalama..
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.10.2013 17:28:13
|
|
|
| renekas kirjutas: |
| 4.00 ikka. Vahepeal kaagutas telekas et mingi scheduled maintenance vms, ma sain aru et see on kuidagi elioni appiga seotud, ja peale seda ilmselt hakkas kalama.. |
Samsa tegi smarthub serveritele hooldustöid, samal ajal oleks pidanud äpp toimima ja muudatusi see endaga kaasa ei oleks tohtinud tuua, vähemalt halvemas suunas
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
20.10.2013 17:34:25
|
|
|
Pidanuks ja oleks...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
21.10.2013 00:03:47
|
|
|
kas ma saan siis õigesti aru, et kui ma praegu tahan oma ekodu paketis muudatusi teha, siis ma seda enne teha ei saa, kui ma uut nutitv'd ei telli??!!
Ise räägib Elion, et peale ei suruta uut ja öeldi, et vana edasi ei arendata. Aga ei saa ka ntks tellida teenuseid juurde või kanaleid vahetada. See natuke nadi. Hetkel nagu ei tahaks veel tooreteenusega liituda, ootaks kuni see paranaeb. Aga see on ju lisaks kliendile näkku sülitamine. eriti, kui näiteks telerivaatajad on vanemad inimesed, kes ei taha iga aasta kahe tagant totaalseid uuendusi (viimane kord sai amino pealt motorolale ümber mindud, juba sai uue puldi). etnoh. pedereeria kuubis. ja kahjuks/õnneks starmani ega ühtki muud teenuspakkujat mul võtta pole.
edit: ja kuidas on arengud vdsl-ga? ma nagu siiani ei leidnud elioni lehelt erilist inffi selle kohta. et kuhu maani selle pakkumisega on välja jõutud ja kas on näha kusagilt, kas see minu elukohta ka jõuab?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.10.2013 00:16:39
|
|
|
No TV osas muudatuste tegemisega on tõesti nii, et mida pole olemas seda ka muuta ei saa. Vana TV paketti enam ju ei müüda.
VDSL saadavuse koha pealt võta ühendust esindusega, või logi sisse elioni lehele, kus peaks olema ka 30/10 netikiirusena kirjas, kui sinuni levib. Alati ple andmed täpsed, seega tasuks alati üle küsida.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.10.2013 08:21:26
|
|
|
| keilast kirjutas: |
| kas ma saan siis õigesti aru, et kui ma praegu tahan oma ekodu paketis muudatusi teha, siis ma seda enne teha ei saa, kui ma uut nutitv'd ei telli??!! |
Ei saa õigesti aru...
PS. nimi on sul tuttav, ma arvasin, et sa ei tarbi enam ammu juba Elioni. Haapsalus peaks nagu kõike levima, peab Elionile mainima, et liiga laialt levinud võrk on siis kus teised ei levi, see ei ole ilus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.10.2013 10:02:26
|
|
|
Eem, sain uue puldi samsa telekale, kas see töötab ka vana nuti tv-ga või panen kapi otsa paremaid aegu ootama ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.10.2013 10:09:31
|
|
|
Telli uus nutitevee ära... pärast kui naise käest pähe saad raha kulutamise eest, siis ütle, et sa ei tea midagi ja laps vast pani OK
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.10.2013 10:18:29
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Telli uus nutitevee ära... pärast kui naise käest pähe saad raha kulutamise eest, siis ütle, et sa ei tea midagi ja laps vast pani OK |
Ei noh, samsale võiks ju teoreetiliselg tellida, kui hind ei muutuks. Paraku keegi ei suuda mulle vastata, kas muutub, kui vaid samsa telekale see tellida. Tundub, et lõustaraamatus on minu postitus vaikselt kustutatud, koos teise postitusega. Eks peab helistama, kui meelde millalgi tuleb
Eile sai natuke elioni lehel surfatud kanalite nimekirjas. Noh, asi on ikka haiglaselt keerukaks tehtud.
Eesti põhipakett, vene põhipakett.
Esimese puhul vene kanaleid ei saa, teise puhul ei ei saa jällegi näiteks tv6-t.
Ja seda kõike põhjendatakse, et inimesed ei taha vene kanaleid nimekirjas näha, krt segab vä? Niikuinii need kanalid seal olemas, aga pole aktiivsed.
Krt pool eestit on 2keelne.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
21.10.2013 10:40:07
|
|
|
| Kui sul oleks 2 liitumist, siis sa muidugi saaks teha nii, et ühes uus ja teises vana. Ühe liitumisega pole selline asi kindlasti võimalik
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
21.10.2013 10:43:22
|
|
|
jeesus188, Sa oled väsimatu. Minuarust jõudsid Sa õigele järeldusele juba mitu nädalat tagasi - see paketivahetus ei ole mõistlik. No las ta siis olla see vana pakett, kaua võib?
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.10.2013 10:48:30
|
|
|
| dex kirjutas: |
jeesus188, Sa oled väsimatu. Minuarust jõudsid Sa õigele järeldusele juba mitu nädalat tagasi - see paketivahetus ei ole mõistlik. No las ta siis olla see vana pakett, kaua võib?  |
seda nüüd küll, aga ma valmistan ennast vaimselt ette tuleviku jaoks
Need aastad mööduvad kiirelt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
21.10.2013 10:56:42
|
|
|
See on vist see eestlaste teema. Kõigepealt muretseb endale hariduse, siis muretseb korteri, auto, lapsed, siis maja ja kõige lõpuks hakkab muretsema, millal Elion kaotab ära vana paketi. Lõuna pool öeldakse Hakuna matata
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
21.10.2013 11:38:40
|
|
|
Käisin ükspäev esinduses uut nutit näppimas. Mõni asi isegi meeldis, aga kokkuvõttes on uus pult + siinna juurde kuuluv loogika ikka sama jabur nagu vanagi.
Olen ise tänu eelmisele ametile pidanud näppima kui mitte sadat, siis vähemalt kolmveerandsadat erinevat (nii SAT kui TERR) digiboksi mudelit ning sellist loogikavaba loogikat, nagu Elioni arendajad viljelevad, pole enne kohanud. Vana kasutajaliides on nigu test värvipimeduse avastamiseks: kui normaalsete pultide puhul saab sama nupuga funktsiooni "sisse" ja sealt ka välja, siis ...
Uues on vähe nuppe, seetõttu peaks intuitiivselt loogika kiiresti kätte saama, aga võta näpust. Ei olnud nii.
Õnneks pole vaja uuele üle minna - kolm lisapaketti niikuinii olemas ning praegune seis rahuldab.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
21.10.2013 13:33:48
|
|
|
Käisin täna Elionis näppimas uut Nuti TV-d. Ostsin ka mõlemale boksile uued puldid, kuid üleminuke kohalt mõtlen veel praegu natuke järele. Motorola boksi taga venis see uus menüü nagu tatt. Lisaks pole veel täit kindlust, kuidas õpetada puldile selgeks teleri sisendi valik. 3 pulti oleks juba liiast.
Tekkis ka praktiline küsimus selle PiP funktsiooni kohta. Nimelt, kui DSL-i liinil kasutada kahes boksis seda funktsiooni erinevate kanalite jaoks, siis teoreetiliselt ju liin ei lase isegi nii palju läbi, et 4 striimi samaaegselt korrektselt toimiksid.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
21.10.2013 15:21:18
|
|
|
| Küsimus nendele, kes kasutavad HDMI liidest uue nutiTV-ga. Elion kiidab, et nüüd saab see boks ka HDMI-CEC liidese juurde, mis tähendab, et kui paned karbi käima, siis läheb ka teler ja kui sulged teleri, siis peaks ka karp kinni minema. Vähemalt minu BluRay mängija toimib niimoodi. Küsisin Elionilt, et siis võib nagu ära unustada, et saan kõlaritest raadiot kuulata, ilma et telekas taustaks undab, aga nemad räägivad, et läbi SCART ühenduse see asi toimib ilusti. Arusaadav, et nad ei saanud küsimusest aru ning sellepärast küsin, et kas on võimalik et box jääb tööle, kui telekas on kinni, ilma, et peaks iga kord HDMI kaablit välja sikutama, et ta sulgemise teadet läbi teleka boxile ei saadaks? Või toimib see asi kuidagi teistmoodi kui minu BluRay pleier?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
21.10.2013 15:30:05
|
|
|
teleka CECi saad välja lükata. Boksi oma välja lükata ei saa.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.10.2013 15:34:44
|
|
|
| UB kirjutas: |
| ...et ta sulgemise teadet läbi teleka boxile ei saadaks? Või toimib see asi kuidagi teistmoodi kui minu BluRay pleier? |
Pole nii, nagu normaalses maailmas kombeks on. Ehk siis digibox saadab telerile väljalülitamiskäsu, mitte vastupidi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
21.10.2013 15:39:29
|
|
|
| Pane telekas teise sisendi peale ja siis kinni. Sellepeale peaks box tööle jääma.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.10.2013 17:06:51
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| UB kirjutas: |
| ...et ta sulgemise teadet läbi teleka boxile ei saadaks? Või toimib see asi kuidagi teistmoodi kui minu BluRay pleier? |
Pole nii, nagu normaalses maailmas kombeks on. Ehk siis digibox saadab telerile väljalülitamiskäsu, mitte vastupidi. |
Täiesti normaalne käitumisviis iseenesest. Ainult et seda võiks kasutaja poolt juhtida saada, et kas boks seda saadab või mitte. Samamoodi nagu normaalsetel telekatel saad seadistada, et kas sellele käsule reageerida või mitte.
Aga 20€ eest saad http://www.amazon.co.uk/dp/B00DL48KVI/ref=pe_385721_37986871_TE_item vahele panna ja boksi HDMI-CEC üldse ellimineerida.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.10.2013 18:05:30
|
|
|
A.S., seda HDMI-CEC adapterit yeint.ee e-poe kataloogis nimekirjas hetkel pole. Võimalik et kui küsida, siis saab ka tellida.
Amazonist tuli asi 5 päevaga postkasti. Kasutasin teda küll ühe teise seadme "vaigistamiseks".
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.10.2013 18:38:26
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Võimalik et kui küsida, siis saab ka tellida. |
Kõiki Lindy asju saab minuteada tellida, harvadel juhtudel on hind isegi odavam kui Lindy.co.uk lehel. Postikulu lisandub siis kui koju tellid.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
21.10.2013 18:49:00
|
|
|
Sain siis Samsungi teleri puhul postiga uue puldi, kuid pult mis pidi sobima samsung telerile, telekaga koostööd ei tee. Küll aga reageerib temale motorola digibox.
Indrek, saan ma selle ümber programmeerida kuidagi ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
21.10.2013 18:57:23
|
|
|
| renekas, vale pult saadeti lihtsalt ja tuleks ümber vahetada, muud ei midagi?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.10.2013 19:00:58
|
|
|
| renekas kirjutas: |
Sain siis Samsungi teleri puhul postiga uue puldi, kuid pult mis pidi sobima samsung telerile, telekaga koostööd ei tee. Küll aga reageerib temale motorola digibox.
Indrek, saan ma selle ümber programmeerida kuidagi ? |
eem. kas sul kleepeka peal oli samsa kirjas?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.10.2013 19:17:01
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Eem, sain uue puldi samsa telekale, kas see töötab ka vana nuti tv-ga või panen kapi otsa paremaid aegu ootama ?  |
Samsal on uus menüü olenemata sellest kas sul on uus või vana nutitv teenus. Ehk pult töötab sellega sama hästi.
| renekas kirjutas: |
Sain siis Samsungi teleri puhul postiga uue puldi, kuid pult mis pidi sobima samsung telerile, telekaga koostööd ei tee. Küll aga reageerib temale motorola digibox.
Indrek, saan ma selle ümber programmeerida kuidagi ? |
KUI Samsungi teleri ostnud klient saab puldi postiga koju ja see ei tööta, siis tuleb pult Samsungi telerile üle häälestada.
elion.ee/eraklient/abiinfo/nutitv-abiline#/eraklient/abiinfo/nutitv-abiline/elioni-uue-nutitv-puldi-ühildamine-teleriga
Soovitan, teha puldile algseaded ja siis Samsungi seaded. (alusta juhendi lugemist video alt)
viimati muutis indrpo 21.10.2013 19:33:57, muudetud 5 korda |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.10.2013 19:19:48
|
|
|
Kas selle elioni puldiga saab kõiki samsa enda asju kh juhtida? igasugused smarttv-d, appstored jne.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.10.2013 19:23:57
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Kas selle elioni puldiga saab kõiki samsa enda asju kh juhtida? igasugused smarttv-d, appstored jne. |
Kuidas sa seda ette kujutad, puldil pole ju smarthub nuppugi. Ega Elioni pult nüüd kõiki maailma probleeme ka ära ei lahenda. See on lihtsalt mugavaks nutitv kasutamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.10.2013 19:30:31
|
|
|
indrekp, see link on vist vigane, seal pole midagi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.10.2013 19:31:50
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Kas selle elioni puldiga saab kõiki samsa enda asju kh juhtida? igasugused smarttv-d, appstored jne. |
Kuidas sa seda ette kujutad, puldil pole ju smarthub nuppugi. Ega Elioni pult nüüd kõiki maailma probleeme ka ära ei lahenda. See on lihtsalt mugavaks nutitv kasutamiseks. |
Seega mis point asjal on? Pulte juurde tekitada?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.10.2013 19:35:00
|
|
|
kopipeist, viskab muidu täpid ära
elion.ee/eraklient/abiinfo/nutitv-abiline#/eraklient/abiinfo/nutitv-abiline/elioni-uue-nutitv-puldi-ühildamine-teleriga
salatoimik, su tsitaadis on vastus olemas, viska metsa kui ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
21.10.2013 19:41:42
|
|
|
Oii tänud mehed, tänud
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
21.10.2013 21:04:04
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| keilast kirjutas: |
| kas ma saan siis õigesti aru, et kui ma praegu tahan oma ekodu paketis muudatusi teha, siis ma seda enne teha ei saa, kui ma uut nutitv'd ei telli??!! |
Ei saa õigesti aru...
PS. nimi on sul tuttav, ma arvasin, et sa ei tarbi enam ammu juba Elioni. Haapsalus peaks nagu kõike levima, peab Elionile mainima, et liiga laialt levinud võrk on siis kus teised ei levi, see ei ole ilus. |
Teema selles, et elukoht kahes linnas. Haapsalus probleeme pole. Olen uhke STV kasutaja, aga Elioniga sain nüüd asjaga niimoodi ühelepoole, et tellisin uue nutiTV ära. Tegelikult polnud seda üldse tahtmine teha, kuid kuna olin ise enne väga unarusse selle ekodu asja jätnud, siis nüüd kogu selle asja päevakorda tulemisega otsustasin süveneda.
Seega tellisin uue nutitv põhipaketi (5€), baasühenduse (20€), noppekanalid (2,40€) ja salvestusteenuse (5€). Koguhinnaks siis 32.40€ ja tuleb mainida, et enne oli mul hinnaks 32.02€. Seega nüüdne sääst see, et kaotasin ära mitte-kunagi-vaadtavad 40-50 kanalit, leidsin noppekanalitest 1-2 kanalit, mida enne polnud tellinud ja milledel oli päris odav hind - kokku 11 noppekanalit. Lisaks tellisin salvestusteenuse ja nii jäigi hind samaks nagu vanasti.
Muidugi kogu seda juttu uue menüü kohmakuse kohta lugedes ma veel Elioni esindusse uusi pulte ostma ei lähe. Seega kuni oktoobri lõpuni (loe: uute uuenduste tulekuni) pole plaanis uut menüüd veel aktiveerida. Kuid kõik toimib tibatoba okeilt. Mina olen hetkel veel rahul. Eks vaatame, kuhu suurmeistrid Elionist selle uue kujundusega liiguvad...
edit: lisaks üllatas mind vägagi filmiriiuli esinduslikus: kokku 40 tasuta filmi - 10 komöödiat, 10 draamat, põnevikku ja õudukat. Kes kõiki uusimaid filme kohe netist või dvd pealt vaadanud pole, selle jaoks kindlasti midagi vaatamisväärset. Küsimus oleks vbl indrekule siis selline, et kui tihti seda listi seal uuendama on plaanis hakata? Kas mõne kuu tagant v poole aasta tagant?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
21.10.2013 21:12:21
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
Käisin täna Elionis näppimas uut Nuti TV-d. Ostsin ka mõlemale boksile uued puldid, kuid üleminuke kohalt mõtlen veel praegu natuke järele. Motorola boksi taga venis see uus menüü nagu tatt. Lisaks pole veel täit kindlust, kuidas õpetada puldile selgeks teleri sisendi valik. 3 pulti oleks juba liiast.
Tekkis ka praktiline küsimus selle PiP funktsiooni kohta. Nimelt, kui DSL-i liinil kasutada kahes boksis seda funktsiooni erinevate kanalite jaoks, siis teoreetiliselt ju liin ei lase isegi nii palju läbi, et 4 striimi samaaegselt korrektselt toimiksid. |
Optimiseeritud et ei tekkitaks koormust dsli peal. Kiiruse langust ei märkanud kui mõlemas boksis pip aktiivsel kuvas pilti.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
22.10.2013 01:30:14
|
|
|
| kas seda samsungi elion appi saab kuidagi uuendada ka või see uuendab ennast ise. endal näitab see endiselt ainult nelja kanalit, sai see peale installitud kuu tagasi ja ruuterile uus soft ka pandud elioni poolt
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.10.2013 08:49:08
|
|
|
| keilast kirjutas: |
Küsimus oleks vbl indrekule siis selline, et kui tihti seda listi seal uuendama on plaanis hakata? Kas mõne kuu tagant v poole aasta tagant?  |
Meeldiv lugeda suhteliselt positiivset vastust, eriti seda, et nüüd lausa mõlemat, nii kordusTV'd kui Salvestusteenust koos ajamasinaga kasutad
Filmiriiul hakkab kindlasti uuenema, kui tihti ei julge lubada, õigemini ei tea. Kuna aga filmid tellitakse teatava tasu eest mingiks tähtajaks laenutusse ja riiulisse siis ilmselt väga pikk see periood ei olnud.
| MummikAl kirjutas: |
| kas seda samsungi elion appi saab kuidagi uuendada ka või see uuendab ennast ise. endal näitab see endiselt ainult nelja kanalit, sai see peale installitud kuu tagasi ja ruuterile uus soft ka pandud elioni poolt |
Alusta teleri algseadetest, mul on tunne, et mõni teler ei ole pakkunud automaatselt tarkvarauuendust ei telerile ega ka äpile.
Algseadete tegemisel saad uuesti viisardiga kõik ära häälestada, tarkvarauuendus tee selle käigus ära kui pakub, kanaliotsing jäta vahele ja peale tingimustega nõustumist saab juba smarthubi vaadata kas äpp olemas või mitte, kui mitte siis Samsung Appsist sealtsamast laed ver4.0 alla.
| dentartu kirjutas: |
| MaitK kirjutas: |
Käisin täna Elionis näppimas uut Nuti TV-d. Ostsin ka mõlemale boksile uued puldid, kuid üleminuke kohalt mõtlen veel praegu natuke järele. Motorola boksi taga venis see uus menüü nagu tatt. Lisaks pole veel täit kindlust, kuidas õpetada puldile selgeks teleri sisendi valik. 3 pulti oleks juba liiast.
Tekkis ka praktiline küsimus selle PiP funktsiooni kohta. Nimelt, kui DSL-i liinil kasutada kahes boksis seda funktsiooni erinevate kanalite jaoks, siis teoreetiliselt ju liin ei lase isegi nii palju läbi, et 4 striimi samaaegselt korrektselt toimiksid. |
Optimiseeritud et ei tekkitaks koormust dsli peal. Kiiruse langust ei märkanud kui mõlemas boksis pip aktiivsel kuvas pilti. |
1. Kui uus pult HDMI-CEC abil telerit ja digiboksi korraga kinni ja käima paneb siis võid TV nupu häälestada TV AV nupuks.
2. PiP striim on eraldi "kilodes", et mitte DSL liini kliende kokku lasta, seega ei maksa muretseda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marec
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2006
|
22.10.2013 09:45:25
|
|
|
| indrekp Kas on tulemas/plaanis mingeid uuendusi Motorolale, mis uueNutitv keskkonna kiiremaks muudaks?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
22.10.2013 09:53:39
|
|
|
| Marec kirjutas: |
| indrekp Kas on tulemas/plaanis mingeid uuendusi Motorolale, mis uueNutitv keskkonna kiiremaks muudaks? |
Sama küsimus, natuke häirivaks on muutunud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
22.10.2013 09:53:42
|
|
|
Kui välja jätte see, et uus pult vahel ei reageeri või reageerib sada aega hiljem ning see, et menüüd on ülimega aeglased nagunii ja see, et telepildil värvid hüppavad (sinakad toonid - tekkisid koheselt peale uuendamist), siis on tegu peaaegu uhke asjaga...
Justnimelt peaaegu, sest see, mis p***ga elion on hakkama saanud saatekava tehes on ikka väga kummaline, kas tõesti mingi järjekordne maci ***** it-mees arvas, et selline lahendus ja disain on ikka cool ja müüme seda kindlasti ka (kalli raha eest loomulikult) ka klientidele...
mis oli viga eelmisel saatekaval? Oli ju lihtne ja loogiline ning hõlmas kogu päeva kava ilusasti, lisaks oli ka tekst arusaadavas suuruses - menüü oli lihtne ja loogiline, sai erinevate päevade ja kanalite kavade vahel lihtne liikuda, aga nüüd on keegi kõvasti ülemõelnud ja teinud valmis mingisuguse amatöörliku junni, ise samal ajal kindlasti mõeldes, et "küll ma olen ikka tegija" - ülesehitus on ikka täielik .... ma isegi ei tea, mis asi...
See on minu jaoks kõige suurem põhjus, mille tõttu olen nõus päevapealt kasvõi teenusest loobuma, kui lähiajal midagi paremuse poole ei muutu.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cul
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2001
|
22.10.2013 10:30:58
|
|
|
Tere.
Panen siia ja ka elioni foorumisse oma arvamused/ettepanekud seoses uue NutiTVga.
Nagu ilmselt juba aimate, siis otsustasin kah enda TV paketid ja teenused üle vaadata ja ära korrastada. See oli üks põhjus uuele NutiTVle üle minekuks. Lisaks muidugi uudishimu ja minu krooniline vajadus kõige uue ja huvitava järgi Enne üleminekut sai loomulikult mitmes esinduses käidud, et asjast mingi ülevaade saada . Mitmes seepärast, et Tartu Lõunakeskuse esinduses ei saadudki pilti ette. Samas kiitus Kaubamaja esindusele, kus mind väga asjalikult nõustati. Aga nüüd siis asjast.
Kõigepealt oli minu suurimaks hirmuks, et kuna numbreid kanalivalikul enam kasutada ei saa, siis kuidas saab selle uue lahendusega hakkama minu pisipere. Siinkohal aga osutus minu hirm täiesti asjatuks. Nimelt tehti omale lastenurga kasutamine kohe selgeks ja sealne valik annab pisikesele tegevust siiani. Pean täitsa mingid limiidid kehtestama. Lastenurga eest küll SUUR AITÄH Elionile!
Samuti on väga teretulnud mõningate filmide tasuta vaatamise võimalus ja vaikimisi juba kaasas olev võimalus vaadata saateid järgi. Kiitus.
Aga ka mõned küsimused ettepanekud.
1. No ei saa ma aru, miks on olemas ainult ühe lemmiklisti võimalus. Kui ma elaksin üksi, siis ei oleks ehk isegi hullu, aga naisega me listid ikka päris erinevad. Ideaalis võiks saada ka listi lukustada.
2. Kanalite nimekirjast kanali ära valides võiks nimekiri ise eest ära minna, mitte et ma peaksin alati ka seda tagasi nuppu vajutama. Lisaks, kui seda kogemata rohkem vajutada (Tihti juhtub, et reageerib väga pika viivitusega), siis visatakse sind mingile varasemale kanalile tagasi. Vahel ikka päris korralikult häirib.
3. Kanalite lukustamine. See, et järgmise/eelmise kanali nuppu vajutades lukustatud kanalist üle minnakse, see on minumeelest väga hea. Küll aga on lukustatud kanalite vahel sirvimine tõeline piin. Isegi 0000 PIN koodi korral peab tegema viis vajutust. Kas ei oleks võimalik teha nii, et saaks korraga avada kõik lukustatud kanalid ja need jääksid lahti kuni digipoksi väljalülitamiseni. Antud lahendusega on kanali lukustamist võimatu kasutada.
4. See HDMI-CEC teema. Siin pean ütlema, et nii nagu minul hetkel töötab on täitsa OK, kuigi ilmselt päris nii olema ei peaks. Mul telekaks samsungi 6 seeria ja mis mulle nüüd tohutult meeldib, et telekas lülitub ise automaatselt HDMI sisendi peale. Varem oli just pere teiste liikmetega hirmus jama koguaeg, keegi ei saanud aru, et kuidas ja mismoodi seda AV nuppu tuleb vajutada (see vana Elioni pult, seal oli vaja valida veel vastav seade ja kui telekas näitab ka vabalevis olevaid kanaleid, siis koguaeg üks segadus, et kas nüüd on digibox või õhust tulev kanal jne. Noh kujutate vast ette küll ). Aga muidu siis selline viga?, et telekal tekib sisendite alla uus sisend cec… midagi nimega (lisaks tavalisele HDMI1 sisendile, mille pesa on üks ja seesama), mis siis valitakse automaatselt. Nüüd kui ma valin uue sisendi, saan teate, et ühendatakse lahti AnyNet (või miskit sarnast) seadmest. Uuesti seda cec sisendit tagasi valides ütleb telekas, et ei saa ühendust seadmega ja annab ette seadmete nimekirja, kus on see Motorola täiesti olemas. Aga ära ei ühenda. Pilt ise on täiesti olemas, aga nagu siis üle tavalise HDMI sisendi. Nüüd kui ma lülitan digiboxi korraks välja ja sisse ja valin telekast uuesti selle cec… algusega sisendi, siis lülitab telekas ennast välja? Muidu niisama digiboxi sisse ja välja lülitades see telekale miskit ei muuda.
5. Noppekanalite valik. Ilmselt see ka kanali omanikega seotud, aga miks ei saa noppekanaleid valida kõigist saadaolevatest kanalitest? Pange siis vastav hind lihtsalt WEBis noppekanalite valiku alt võiksid automaatselt ära kaduda need, mis juba mõnes eelnevalt tellitud paketis sisalduvad.
Ja mõned BUGid?
1. Elioni webi keskkonnast noppekanaleid tellides need kuidagi ei kajastunud. Pidin TV ekraanilt uuesti üle tellima. Noppekanalid ei ilmu ka listi ’Tellitud kanalid’ alla. On näha vaid listis ’Kõik kanalid’.
2. Valides listi ’Tellitud kanalid’ ja sealt nüüd asuda vaatama mõnda kanalit, mis on lisatud ka ’Lemmikute’ alla, siis valitakse automaatselt aktiivseks listiks ’Lemmiklist’.
3. Aegajalt kanalite nimekirjas üles/alla vajutades jääks nagu nupp sisse ja nimekiri hakkab ennast kiiresti vastavas suunas kerima.
4. Menüüde kuvamine võiks PALJU kiirem olla, aga vahel ei tulegi menüü ette, vajuta palju tahad ja ka järgmine/eelmine kanal ei vahetu või vahetub kuni mitmekümne sekundilise viivitusega. Natukese aja pärast aga jälle kõik toimib.
5. Kanalite nimekirjas kanalil peatudes kuvatakse ka see pisipilt. Mulle meeldib. Aga miks ainult osadel kanalitel?
6. No ei saa veelkord mainimata jätta – lemmikliste saab teha ainult ühe.
Kuigi siin nüüd võib tunduda, et virin virin virin, siis ei, ma üldiselt täitsa rahul. Kuigi ma endiselt tunnen suurt puudust numbri klahvidest, siis muidu on see uus pult väga meeldiv ja lihtne ning kogu nende ülejäänud mittevajalike nuppude eemaldamine on väga hea.
_________________ Kui ma eksin siis ärge kõvasti lööge.
Paar pilti
Natuke juttu |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|