Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  IsoHunt peab kustutama piraatliku sisuga torrentifailid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 01:35:21 IsoHunt peab kustutama piraatliku sisuga torrentifailid vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Torrentiträkker IsoHunt kaotas kohtulahingu ja on sunnitud sellega seoses eemaldama oma lehelt piraatliku sisuga lingid. Kalifornia piirkonna kohus kuulutas välja otsuse juba 23ndal märtsil.

Kohtuniku sõnul olevat enam kui 95 protsenti lehe abil levitatavatest failidest autorikaitse objektid ning failide ülelugemise asemel eelistas hoopiski kogu illegaalse sisu edastamist võimaldavate torrentifailide kogumiku eemaldada lasta. Veebisaidi haldajale anti 14 päeva aega failide nimekiri ettekirjutusega vastavusse viia - silma hakkab peal hoidma meediakompaniide sülekoer MPAA.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 01:40:25 vasta tsitaadiga

omg kuhu me nii jõuame
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 08:07:17 vasta tsitaadiga

Millal siis Google kohtusse kaevatakse torrentitele linkimise eest?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 08:28:24 vasta tsitaadiga

Googlet pole vaja kaevata kui kõik torrentisaidid kinni pannakse icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 08:47:37 vasta tsitaadiga

Torrentilehed peaksid ennast tavalisteks otsingumootoriteks ümbernimetama
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 01.04.2010 09:33:17 vasta tsitaadiga

Huvitav et see torrenti sõna on nagu kurjast sündinud. Alati kui nimetad "Torrent", mõeldakse automaatselt mingit kurja asja. Samas saab torrenti klientidega alla laadida ka legaalset kraami (Linux jne)
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Torrent on lihtsalt mingi failijagamisjubin aga seda seondatakse automaatselt maeiteamillega kui torrenti nime mainid.

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 01.04.2010 09:39:46 vasta tsitaadiga

TheDJ, Sama asi oli minu arvates 5-10 aastat tagasi ftp-ga ka.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaNeT
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 09:51:06 vasta tsitaadiga

Alguses ikka ehmatas ikka vägagi ära, enam ei saagi netist filme tõmmata ? icon_neutral.gif
Siis aga suunasin pilgu kalendrisse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 09:53:39 vasta tsitaadiga

Tegemist ei ole aprillinaljaga.

Isohunt Ordered to Remove Infringing Content - March 30, 2010

tsitaat:
A U.S. judge is ordering Isohunt, one of the world’s leading BitTorrent search engines, to remove all infringing content. Isohunt’s operator said Tuesday that the decision would likely shutter the site, which has 30 million unique monthly visitors.

The injunction targeting Isohunt follows similar rulings against competing pirate sites like Mininova and The Pirate Bay, although the Bay has thus far eluded compliance.

A federal court sided last year with the MPAA, ruling that Isohunt was an unlawful avenue to free movies, music, videogames and software — the first U.S. ruling on the legality of a BitTorrent site. Hollywood’s legal tactics shuttered TorrentSpy in the United States in 2008, but the merits of the case were never decided.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.04.2010 10:07:10 vasta tsitaadiga

Otsus et ta peab torrentid eemaldama ei ole veel lõplik ja tegu on vaid suunitlusega mille suunas kohtunik sihib hetkel.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 01.04.2010 10:36:20 jou vasta tsitaadiga

ma t6mban oma mandi alla warez foorumitest, ja neid sadu:D ja k6ik on saada full kiirusega 20mb icon_biggrin.gif kuna kasutan rapitshare icon_biggrin.gif iga kuu maksan mingi 5£ icon_biggrin.gif thumbs_up.gif aga kui mingi m4ng v6i film hea on siis k4in raha heameelega v4lja, kuus keskmiselt 1 originaal koopia icon_smile.gif aga m6ni asi on ikka jube pask, vahest m6tled kui m6ne m4ngu alla tirid v6i filmi siis ikka m6tled hea et selline v6imalus ikka olemas on muidu on ikka asi vaga nutune, siis oleks vist ikka vaga ettevaatlik mida ostaks ja mida mitte. loeks ennem netist mingeid ylevaated jne. aga n4iteks kui inimene t6mbaks 5 pira m4ngu alla yhes kuus ja ostaks 1 hea originaali. aga kui n4iteks ei oleks v6imalik yldse downloadida m4nge v6i filme siis ostaks ikka ainult 1 hea originaali mitte 6 originaali, ja firmad ei v6ida nagunii midagi. oletame nii et need inimesed kellel raha jalga segada on n6us maksma nagunii yks k6ik mis pasa eest kuna raha neid ei koti eriti ja netist alla tirida ei viitsiks blue ray filmi :S ma ei tea kas saate mu m6tele j4rgi icon_biggrin.gif
_________________
jou mis värk on


viimati muutis Fatal1ty 01.04.2010 10:49:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 10:39:13 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 01.04.2010 10:44:01 vasta tsitaadiga

Pole hullu, 1 läheb 5 tuleb asemele. icon_razz.gif
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 10:56:05 vasta tsitaadiga

private trackerid ka olemas, pealegi palju paremad.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 12:05:37 vasta tsitaadiga

TheDJ kirjutas:
Huvitav et see torrenti sõna on nagu kurjast sündinud. Alati kui nimetad "Torrent", mõeldakse automaatselt mingit kurja asja. Samas saab torrenti klientidega alla laadida ka legaalset kraami (Linux jne)
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Torrent on lihtsalt mingi failijagamisjubin aga seda seondatakse automaatselt maeiteamillega kui torrenti nime mainid.

Linux ja milline legaalne kraam lisaks sellele? Paar autoriõigusi materdavat filmi ja Linuxi installikad ongi ainsad, mida selle programmiga legaalselt tirida saab. Ülejäänud materjal on allpool marginaalset piiri. Mitte, et ma siin MPAA-d pooldaks, aga see Linuxi näide igas torrentiteemas hakkab kergelt jaburaks-tüütuks muutuma. Eriti, kui arvestada, et FTP/HTTP kaudu olen saanud soovitud Linuxid kordades kiiremini alla laaditud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 12:14:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Linux ja milline legaalne kraam lisaks sellele?


Lisaks sellele paljud MMO mängud, mis on tasuta vms. Keegi teeb näiteks muusikat ise ja jagab seda läbi torrenti... Võimalusi igasuguseid ju. Suht ignorantne mõelda, et torrentid on ainult pahadele piraatidele. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 01.04.2010 12:16:06 vasta tsitaadiga

tõsi küll, torrentites on saadaval ka legaalset kraami aga olgem ausad, see tõesti on marginaalne protsent seal levivast materjalist.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2010 12:16:25 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Torrentilehed peaksid ennast tavalisteks otsingumootoriteks ümbernimetama

Asi on sinnapoole teel jah icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 01.04.2010 12:22:17 vasta tsitaadiga

isohunt ongi praegu vist kõige populaarsem avalik leht?
pb ja mininova said vist litakad kätte
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 12:24:15 vasta tsitaadiga

piraatlus on ja jääb, seda ei saa keegi muuta...

tsitaat:
isohunt ongi praegu vist kõige populaarsem avalik leht?
pb ja mininova said vist litakad kätte

hmm, neid niipalju nüüd, torrentz.com sealt näeb..
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 12:25:26 vasta tsitaadiga

C4ines kirjutas:
Betamax kirjutas:
Linux ja milline legaalne kraam lisaks sellele?


Lisaks sellele paljud MMO mängud, mis on tasuta vms. Keegi teeb näiteks muusikat ise ja jagab seda läbi torrenti... Võimalusi igasuguseid ju. Suht ignorantne mõelda, et torrentid on ainult pahadele piraatidele. icon_biggrin.gif

Rõhk on sõnal "marginaalne" icon_wink.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 01.04.2010 12:47:35 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma täiesti mõistan sellist käiku. Olgem ausad, isohunti mindi ikkagi põhjusel endale piraatversioon saada, mitte legaalse kraami järele. Või kui isegi mindi, siis keegi ei keela panna püsti torrentisaiti ainult legaalse sisu jaoks. Keegi ei hakka torrentitrackerit/saiti maha võtma ainult sellepärast, et tegu on .torrent failidega, ja miks peakski? Paraku legaalsed torrentilehed pole eriti populaarsed meil. Sisu oli see, mis inimesed isohundi lehele tõi, ja sisu oli see, mis isohundi kohtusse viis. Tegelikult isohundi leht ei kao ju kuskile, eemaldada tuleb vaid piraatlikku tüüpi lingid. Et mis te muretsete üldse?

Piraatlus ei sure kuhugi, tulevad uued ja paremad viisid. Eks MPAA järjekordne võit veidi murelikuks tee, aga samas oli seda ka ette näha.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.04.2010 13:02:17 vasta tsitaadiga

Torrent on tehnoloogiana ka mujal rakendust leidnud, üks tuntumaid peaks olema World of Warcrafti auto-update.

Isohundi üks pakutud lahenditest seoses selle uudise ja kohtuprotsessiga: isoHunt Lite
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 01.04.2010 17:04:52 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
TheDJ kirjutas:
Huvitav et see torrenti sõna on nagu kurjast sündinud. Alati kui nimetad "Torrent", mõeldakse automaatselt mingit kurja asja. Samas saab torrenti klientidega alla laadida ka legaalset kraami (Linux jne)
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Torrent on lihtsalt mingi failijagamisjubin aga seda seondatakse automaatselt maeiteamillega kui torrenti nime mainid.

Linux ja milline legaalne kraam lisaks sellele? Paar autoriõigusi materdavat filmi ja Linuxi installikad ongi ainsad, mida selle programmiga legaalselt tirida saab. Ülejäänud materjal on allpool marginaalset piiri. Mitte, et ma siin MPAA-d pooldaks, aga see Linuxi näide igas torrentiteemas hakkab kergelt jaburaks-tüütuks muutuma. Eriti, kui arvestada, et FTP/HTTP kaudu olen saanud soovitud Linuxid kordades kiiremini alla laaditud.

No viimati kui vaatasin oli Linuxi HTTP pleiss maas thumbs_up.gif

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 02.04.2010 10:01:00 vasta tsitaadiga

mina jagan n4iteks oma koduvideot doom3 nime alt icon_biggrin.gif
_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.04.2010 10:07:08 vasta tsitaadiga

Fatal1ty, saad varsti Activisionilt kohtukutse autoriõiguste rikkumise eest (nimi on koopiakaitse all) icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2010 11:40:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

piraatlus on ja jääb, seda ei saa keegi muuta...


Jah. Niikaua kuni demokraatia võimutseb.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2010 11:58:04 vasta tsitaadiga

Isohunt pole ju tracker minumeelest.

Tracker viib jagajad ja tõmbajad omavahel kokku.
Trackerite aadressid saab torrenti faili seest.

Piratebay jagas nii torrenti faile kui koordineeris jagajaid ja tõmbajaid.
Isohunt indekseeris internetis leiduvad torrenti failid ja grupeeris samad failid üheks suureks torrentiks. Aga samas Trackeri ülesannet ei täida.

Teisisõnu PirateBay vahendas failivahetajaid. Isohunt vahendas failivahetajate vahendajaid. icon_lol.gif


viimati muutis degreal 02.04.2010 14:51:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 02.04.2010 12:15:32 vasta tsitaadiga

Top 35 Torrent Sites of 2010
IsoHunt pole miski eriline tegija, .............

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.04.2010 16:39:14 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

piraatlus on ja jääb, seda ei saa keegi muuta...


Jah. Niikaua kuni demokraatia võimutseb.
Hiinas on seis kaugel demokraatiast kuid sellegipoolest on ühe suurema piraatluse osakaaluga riik.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2010 19:19:12 vasta tsitaadiga

No mitte piisavalt kaugel, kui näiteks Põhja-Koreaga võrrelda.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 03.04.2010 00:27:26 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
isohunt ongi praegu vist kõige populaarsem avalik leht?
pb ja mininova said vist litakad kätte
Nonoh, Piraadilaht tegutseb praeguse seisuga ikka edasi ju (ja on IMO ikka veel külastataivamate veebilehtede edetabeli ülemises otsas). Tõsi, trackereid nad enam ei jooksuta, aga .torrenteid pakuvad, lisaks ka hashe ja ka kommuun elab edasi. Mininova on see mis on praktiliselt surnud peale seda kui nad kõik olemasoleva minema lõid.

Üldiselt on too hetkeotsus tõesti probleemiks. Sest, laias laastus, pole asi selles et torrentid tuleks eemaldada, vaid et tulevikus ei tohi otsing vastuseks anda piraatkoopiale viitavaid torrenteid. Ja sellise asja tagamine on võimatu, ainus reaalne valik ongi see mida Mininova tegi - torrenteid saavad lisada ainult eelnevat kokkulepet omavad isikud (kes, eeldatavalt, lisavad ainult sellist materjali mida jagada tohib). Teisisõnu - massplatvormist muututakse spetsialiseerunud video-/raadiokanaliks. Ja kuna selliseid on juba lugematul hulgal siis pole ka lehel mingit reaalset võimalust midagi saavutada.
Lisaks muidugi ka filosoofiline pool (piraatlusega tegeleb see kes asja üles laeb, olenevalt seadustest ka võib-olla see kes alla tirib, aga mitte üldinfoga hangeldav vahemees. kohtu loogika kohaselt peaks ilmselt ka teleris jooksvad krimisaated ära keelama kuna need annavad samuti infot selle kohta kes ja kus mida pakkus mille peale mõni end levitusvõrku võiks lõlitada icon_lol.gif )

PS! Mis Googlesse puutub - kas ei olnud vahepeal mingi teema, et mingis riigis kaevati paar G. töötajat kohtusse ja võeti isegi vahi alla?

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.04.2010 01:25:53 vasta tsitaadiga

HacaX, Googlel oli jama Youtubega seoses Itaalias kus mingid nolgid laadisid sinna ülesse video ühe puudega lapse kiusamisest.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.04.2010 01:58:04 vasta tsitaadiga

huvitav millal nende lehtede kallale minnakse nagu rapidshare ja muud sellise kohad mis jagavad neid miljon rar failidena asju
need kohad võik kinni panna siis ehk kaovad ära ka need torrentid kus on sadu rar-e sees ja vahet pole kas mäng või film või mida iganes siis
suht närvidele käivad need rar kogud ja siis need vingumised et miks ei seemendata .. no krt kui õnnestub kätte saada nii et winrar ei viska sulle mingit errorit ette et ühte või mitut rar faili vigased ja ei ava kuna mingi volume teema on siis on õnne laks .. enamus viimaseid asju mis ma olen alla laadind on kõik vigased ja siis tõmba neid vigaseid rar-e uuesti alla ja lahti pakkimisel avastad et on uus rar vigane

kõige arusaamatumad on need kus mingi film on 700mb ja see on tehtud mingi 25mb juppidega rariks .. no ma saan aru kui sul vaja neid toppida kuhugi saidile jne aga milleks vaja torrentitesse toppida neid ? torrent naguinii ju tõmbab juppi kaupa igalt ühelt mingi jupp

aga jah see suht mõttetu tegevus nende saitide kohtu kaebamisest kui üks kaob tuleb kümmekond saiti juurde mitte küll nii head ja usaldusväärsed aga ajavad augu kinni mitmekordselt
samas need autorite kaitsejad ju peavad ka kohtu kulusi maksma nagu ... mis kindlasti pole ka just eriti odav kui arvestada seda et advokaat nõuab tunni tasu ja seal usas need head tegelased nõuavad mingi 1k us tunni eest umbes kui mitte veel rohkem ja kui siis veel kohtu istungi pähe ka saavad siis ju tulevad kohtu kulud ka
ja samas kui võidavad siis nad sellest kasumit ju ei saa sest piraadid jääevad alles ju ja google on ka mis leiab kõike aint lisades torrent taha mida otsida
nad peaksid filmide puhul kinodesse mingid segajate süsteemi ehitama mis ei lase kaameral pilti lindistada siis saaks selle pirale vastu mingi sammu ja kuluks kokkuvõttes ka vähem raha
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 03:17:53 vasta tsitaadiga

lopes39
1) torrenti kasutamisest ei tea sa ilmselgelt midagi, kui sa ainult vigaseid rare saad
2) mingi kaamerate segajate leiutamine oleks liiga kulukas + dvdscr/dvdrip/brrip ja muud asjad jäävad ikka alles. Olekski parem, kui kohe algusest leitaks parem materjal kui on seda need kaameraga lindistatud versioonid.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 10:43:13 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

kõige arusaamatumad on need kus mingi film on 700mb ja see on tehtud mingi 25mb juppidega rariks .. no ma saan aru kui sul vaja neid toppida kuhugi saidile jne aga milleks vaja torrentitesse toppida neid ? torrent naguinii ju tõmbab juppi kaupa igalt ühelt mingi jupp

Kuna algselt upitakse grupi poolt teos FTP'sse, kuhu uppimisel võib alati midagi juhtuda ning asi jääb poolikuks, sel juhul on alati kergem uppida juppide kaupa. Sest et kui üks jupp feilib saab selle kohe kiirelt uuesti üles lasta.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.04.2010 10:45:37 vasta tsitaadiga

lopes39, rapidsharel kusjuures juba elavad nad seljas.
Rapidshare Aims To Convert Pirates Into Customers | TorrentFreak
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 13:13:53 vasta tsitaadiga

isohunt ei pidavat midagi ära korjama. Tehakse asi vaid ümber.

Asi peaks hakkama siis välja nägema selline http://isohunt.com/lite/ ehk siis otsingumootor.

EDIT: krt ette jõutud juba.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 13:16:08 vasta tsitaadiga

Niikaua kuni leiutatakse vahendeid, kuidas piraatlust piirata, leiutatakse ka mooduseid, kuidas nendest mõõda pääseda. beer_yum.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 19:32:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tasu ja seal usas need head tegelased nõuavad mingi 1k us tunni eest umbes kui mitte veel rohkem ja kui siis veel kohtu istungi pähe ka saavad siis ju tulevad kohtu kulud ka

Suurfirmasid ei kõiguta karvavõrdki see tuhandedoltsine tunnitasu.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2010 16:47:44 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
isohunt ei pidavat midagi ära korjama. Tehakse asi vaid ümber.

Asi peaks hakkama siis välja nägema selline http://isohunt.com/lite/ ehk siis otsingumootor.

EDIT: krt ette jõutud juba.


Ja see isohunt lite tehakse üldse vaid amide jaoks, muu maailm saab rahulikult edasi kasutada nö vana versiooni.

+ "Despite rumors that we are ordered to keyword filter for US, there's only a proposed order, no actual order. Freedom of speech, non-infringing use and technical implementability issues are still being debated."
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.04.2010 15:36:34 vasta tsitaadiga

isoHunt Redirects US Visitors to Lite Version kirjutas:
Tulenevalt MPAA poolsest survest otsustas isoHunt suunata kõik Ühendriikidest ühenduvad külastajad lehe Lite versioonile. Selle lükkega loodab isoHunt vältida kohtuotsust mis nõuaks portaalilt kohustusliku filtri rakendamist ja keelatud märksõnadega torrentite eemaldamist.

Lite versiooniga loodab Gary Fung, isoHunti omanik, ära hoida saidi sulgemist Ühendriikidele, mida ta eelistab filtreerimisele. Kui kohti siiski otsustab et see rikub koopiakaitseseadust, siis paneb see mõtlema et mis implikatsioone omab see Google'i, Yahoo! ja teiste otsingumootorite suhtes.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 09.04.2010 16:09:36 vasta tsitaadiga

http://www.boingboing.net/2009/11/20/britains-new-interne.html
http://mashable.com/2010/04/07/digital-economy-bill/

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 09.04.2010 17:48:56 vasta tsitaadiga

Brittidele tuleb kaasa tunda. Kui ma õieti aru saan siis paar nõmedamat kohta (fotode vaba kommertskasutus kui autorit ei õnnestu leida ja otsene 3-strikes) jäid välja, selle eest aga laiendati üht teist punkti mis nüüd lubab blokeerida veebilehti mis võivad piraatmaterjali pakkuda. Google ja Wikileaks ilmselt esimesed mis selle laialivalguva tõlgenduse alla mahuvad icon_rolleyes.gif
_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.10.2013 13:36:01 vasta tsitaadiga

Delfi pajatab, isoHunt pannakse nüüd siis kinni.
Üle kümne aasta tegutsenud populaarne piraatlehekülg isoHunt jäi kohtuvaidluses alla Hollywoodi filmistuudiote esindajatele ja lõpetab töö.

Kanadalase Gary Fungi asutatud isoHunt peab Hollywoodi filmistuudioid esindavale MPAA-le maksma hüvitiseks 110 miljonit dollarit.


Popp piraatsait isoHunt jäi kohtuvaidluses alla ja lõpetab tegevuse
http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/popp-piraatsait-isohunt-jai-kohtuvaidluses-alla-ja-lopetab-tegevuse.d?id=66930406
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geronimo
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2003




sõnum 22.10.2013 00:27:41 vasta tsitaadiga

nüüd on sellega jah lõpp , praegu leht maas:
tsitaat:

Initiating Self Destruct

This is it. We are shutting down isoHunt services a little early. I'm told there was this Internet archival team that wants to make historical copy of our .torrent files, I'm honoured that people think our site is worthy of historical preservation. But the truth is about 95% of those .torrent files can be found off Google regardless and mostly have been indexed from other BitTorrent sites in the first place. So I might as well do a proper send-off to you dear isoHunt users, before final shutdown sequence on Tuesday. It's been an adventure in the last 10.5 years working on isoHunt, a privilege working with some of the smartest guys I've worked with, and my life won't be the same without this journey. For what I'm working on next, please look up my blog on Google and follow me there. Because as the Terminator would say with a German accent,

I'll be backkk.

- Gary Fung
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 01:38:17 vasta tsitaadiga

Ei kao see kuhugi.
http://isohunt.to/

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 11:42:43 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Ei kao see kuhugi.
http://isohunt.to/


tsitaat:
Hey everyone! IsoHunt is back online! It’s the same old isoHunt from the outside but very different from the inside. We have nothing in common with the isoHunt Inc. that made the original website. We proudly copied it and are happy to share. Isn’t that what we’re all here for?

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  IsoHunt peab kustutama piraatliku sisuga torrentifailid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.