|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
01.04.2010 01:35:21
IsoHunt peab kustutama piraatliku sisuga torrentifailid |
|
|
link :: minut.ee
Torrentiträkker IsoHunt kaotas kohtulahingu ja on sunnitud sellega seoses eemaldama oma lehelt piraatliku sisuga lingid. Kalifornia piirkonna kohus kuulutas välja otsuse juba 23ndal märtsil.
Kohtuniku sõnul olevat enam kui 95 protsenti lehe abil levitatavatest failidest autorikaitse objektid ning failide ülelugemise asemel eelistas hoopiski kogu illegaalse sisu edastamist võimaldavate torrentifailide kogumiku eemaldada lasta. Veebisaidi haldajale anti 14 päeva aega failide nimekiri ettekirjutusega vastavusse viia - silma hakkab peal hoidma meediakompaniide sülekoer MPAA.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
01.04.2010 01:40:25
|
|
|
| omg kuhu me nii jõuame
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
01.04.2010 08:07:17
|
|
|
Millal siis Google kohtusse kaevatakse torrentitele linkimise eest?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.04.2010 08:28:24
|
|
|
Googlet pole vaja kaevata kui kõik torrentisaidid kinni pannakse
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
01.04.2010 08:47:37
|
|
|
| Torrentilehed peaksid ennast tavalisteks otsingumootoriteks ümbernimetama
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
01.04.2010 09:33:17
|
|
|
Huvitav et see torrenti sõna on nagu kurjast sündinud. Alati kui nimetad "Torrent", mõeldakse automaatselt mingit kurja asja. Samas saab torrenti klientidega alla laadida ka legaalset kraami (Linux jne)
Torrent on lihtsalt mingi failijagamisjubin aga seda seondatakse automaatselt maeiteamillega kui torrenti nime mainid.
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
01.04.2010 09:39:46
|
|
|
| TheDJ, Sama asi oli minu arvates 5-10 aastat tagasi ftp-ga ka.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaNeT
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2004
|
01.04.2010 09:51:06
|
|
|
Alguses ikka ehmatas ikka vägagi ära, enam ei saagi netist filme tõmmata ?
Siis aga suunasin pilgu kalendrisse
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
01.04.2010 09:53:39
|
|
|
Tegemist ei ole aprillinaljaga.
Isohunt Ordered to Remove Infringing Content - March 30, 2010
| tsitaat: |
A U.S. judge is ordering Isohunt, one of the world’s leading BitTorrent search engines, to remove all infringing content. Isohunt’s operator said Tuesday that the decision would likely shutter the site, which has 30 million unique monthly visitors.
The injunction targeting Isohunt follows similar rulings against competing pirate sites like Mininova and The Pirate Bay, although the Bay has thus far eluded compliance.
A federal court sided last year with the MPAA, ruling that Isohunt was an unlawful avenue to free movies, music, videogames and software — the first U.S. ruling on the legality of a BitTorrent site. Hollywood’s legal tactics shuttered TorrentSpy in the United States in 2008, but the merits of the case were never decided. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.04.2010 10:07:10
|
|
|
| Otsus et ta peab torrentid eemaldama ei ole veel lõplik ja tegu on vaid suunitlusega mille suunas kohtunik sihib hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fatal1ty
HV kasutaja
liitunud: 01.04.2006
|
01.04.2010 10:36:20
jou |
|
|
ma t6mban oma mandi alla warez foorumitest, ja neid sadu:D ja k6ik on saada full kiirusega 20mb kuna kasutan rapitshare iga kuu maksan mingi 5£ aga kui mingi m4ng v6i film hea on siis k4in raha heameelega v4lja, kuus keskmiselt 1 originaal koopia aga m6ni asi on ikka jube pask, vahest m6tled kui m6ne m4ngu alla tirid v6i filmi siis ikka m6tled hea et selline v6imalus ikka olemas on muidu on ikka asi vaga nutune, siis oleks vist ikka vaga ettevaatlik mida ostaks ja mida mitte. loeks ennem netist mingeid ylevaated jne. aga n4iteks kui inimene t6mbaks 5 pira m4ngu alla yhes kuus ja ostaks 1 hea originaali. aga kui n4iteks ei oleks v6imalik yldse downloadida m4nge v6i filme siis ostaks ikka ainult 1 hea originaali mitte 6 originaali, ja firmad ei v6ida nagunii midagi. oletame nii et need inimesed kellel raha jalga segada on n6us maksma nagunii yks k6ik mis pasa eest kuna raha neid ei koti eriti ja netist alla tirida ei viitsiks blue ray filmi :S ma ei tea kas saate mu m6tele j4rgi
_________________ jou mis värk on
viimati muutis Fatal1ty 01.04.2010 10:49:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
01.04.2010 10:44:01
|
|
|
Pole hullu, 1 läheb 5 tuleb asemele.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
01.04.2010 10:56:05
|
|
|
private trackerid ka olemas, pealegi palju paremad..
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.04.2010 12:05:37
|
|
|
| TheDJ kirjutas: |
Huvitav et see torrenti sõna on nagu kurjast sündinud. Alati kui nimetad "Torrent", mõeldakse automaatselt mingit kurja asja. Samas saab torrenti klientidega alla laadida ka legaalset kraami (Linux jne)
Torrent on lihtsalt mingi failijagamisjubin aga seda seondatakse automaatselt maeiteamillega kui torrenti nime mainid. |
Linux ja milline legaalne kraam lisaks sellele? Paar autoriõigusi materdavat filmi ja Linuxi installikad ongi ainsad, mida selle programmiga legaalselt tirida saab. Ülejäänud materjal on allpool marginaalset piiri. Mitte, et ma siin MPAA-d pooldaks, aga see Linuxi näide igas torrentiteemas hakkab kergelt jaburaks-tüütuks muutuma. Eriti, kui arvestada, et FTP/HTTP kaudu olen saanud soovitud Linuxid kordades kiiremini alla laaditud.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
01.04.2010 12:14:00
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Linux ja milline legaalne kraam lisaks sellele? |
Lisaks sellele paljud MMO mängud, mis on tasuta vms. Keegi teeb näiteks muusikat ise ja jagab seda läbi torrenti... Võimalusi igasuguseid ju. Suht ignorantne mõelda, et torrentid on ainult pahadele piraatidele.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
01.04.2010 12:16:06
|
|
|
| tõsi küll, torrentites on saadaval ka legaalset kraami aga olgem ausad, see tõesti on marginaalne protsent seal levivast materjalist.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
01.04.2010 12:22:17
|
|
|
isohunt ongi praegu vist kõige populaarsem avalik leht?
pb ja mininova said vist litakad kätte
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
01.04.2010 12:24:15
|
|
|
piraatlus on ja jääb, seda ei saa keegi muuta...
| tsitaat: |
isohunt ongi praegu vist kõige populaarsem avalik leht?
pb ja mininova said vist litakad kätte |
hmm, neid niipalju nüüd, torrentz.com sealt näeb..
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.04.2010 12:25:26
|
|
|
| C4ines kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Linux ja milline legaalne kraam lisaks sellele? |
Lisaks sellele paljud MMO mängud, mis on tasuta vms. Keegi teeb näiteks muusikat ise ja jagab seda läbi torrenti... Võimalusi igasuguseid ju. Suht ignorantne mõelda, et torrentid on ainult pahadele piraatidele.  |
Rõhk on sõnal "marginaalne"
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
01.04.2010 12:47:35
|
|
|
Kusjuures ma täiesti mõistan sellist käiku. Olgem ausad, isohunti mindi ikkagi põhjusel endale piraatversioon saada, mitte legaalse kraami järele. Või kui isegi mindi, siis keegi ei keela panna püsti torrentisaiti ainult legaalse sisu jaoks. Keegi ei hakka torrentitrackerit/saiti maha võtma ainult sellepärast, et tegu on .torrent failidega, ja miks peakski? Paraku legaalsed torrentilehed pole eriti populaarsed meil. Sisu oli see, mis inimesed isohundi lehele tõi, ja sisu oli see, mis isohundi kohtusse viis. Tegelikult isohundi leht ei kao ju kuskile, eemaldada tuleb vaid piraatlikku tüüpi lingid. Et mis te muretsete üldse?
Piraatlus ei sure kuhugi, tulevad uued ja paremad viisid. Eks MPAA järjekordne võit veidi murelikuks tee, aga samas oli seda ka ette näha.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.04.2010 13:02:17
|
|
|
Torrent on tehnoloogiana ka mujal rakendust leidnud, üks tuntumaid peaks olema World of Warcrafti auto-update.
Isohundi üks pakutud lahenditest seoses selle uudise ja kohtuprotsessiga: isoHunt Lite
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
01.04.2010 17:04:52
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| TheDJ kirjutas: |
Huvitav et see torrenti sõna on nagu kurjast sündinud. Alati kui nimetad "Torrent", mõeldakse automaatselt mingit kurja asja. Samas saab torrenti klientidega alla laadida ka legaalset kraami (Linux jne)
Torrent on lihtsalt mingi failijagamisjubin aga seda seondatakse automaatselt maeiteamillega kui torrenti nime mainid. |
Linux ja milline legaalne kraam lisaks sellele? Paar autoriõigusi materdavat filmi ja Linuxi installikad ongi ainsad, mida selle programmiga legaalselt tirida saab. Ülejäänud materjal on allpool marginaalset piiri. Mitte, et ma siin MPAA-d pooldaks, aga see Linuxi näide igas torrentiteemas hakkab kergelt jaburaks-tüütuks muutuma. Eriti, kui arvestada, et FTP/HTTP kaudu olen saanud soovitud Linuxid kordades kiiremini alla laaditud. |
No viimati kui vaatasin oli Linuxi HTTP pleiss maas
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fatal1ty
HV kasutaja
liitunud: 01.04.2006
|
02.04.2010 10:01:00
|
|
|
mina jagan n4iteks oma koduvideot doom3 nime alt
_________________ jou mis värk on |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.04.2010 10:07:08
|
|
|
Fatal1ty, saad varsti Activisionilt kohtukutse autoriõiguste rikkumise eest (nimi on koopiakaitse all)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
02.04.2010 11:40:50
|
|
|
| tsitaat: |
piraatlus on ja jääb, seda ei saa keegi muuta...
|
Jah. Niikaua kuni demokraatia võimutseb.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
02.04.2010 11:58:04
|
|
|
Isohunt pole ju tracker minumeelest.
Tracker viib jagajad ja tõmbajad omavahel kokku.
Trackerite aadressid saab torrenti faili seest.
Piratebay jagas nii torrenti faile kui koordineeris jagajaid ja tõmbajaid.
Isohunt indekseeris internetis leiduvad torrenti failid ja grupeeris samad failid üheks suureks torrentiks. Aga samas Trackeri ülesannet ei täida.
Teisisõnu PirateBay vahendas failivahetajaid. Isohunt vahendas failivahetajate vahendajaid.
viimati muutis degreal 02.04.2010 14:51:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.04.2010 16:39:14
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
piraatlus on ja jääb, seda ei saa keegi muuta...
|
Jah. Niikaua kuni demokraatia võimutseb. |
Hiinas on seis kaugel demokraatiast kuid sellegipoolest on ühe suurema piraatluse osakaaluga riik.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
02.04.2010 19:19:12
|
|
|
| No mitte piisavalt kaugel, kui näiteks Põhja-Koreaga võrrelda.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
03.04.2010 00:27:26
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
isohunt ongi praegu vist kõige populaarsem avalik leht?
pb ja mininova said vist litakad kätte |
Nonoh, Piraadilaht tegutseb praeguse seisuga ikka edasi ju (ja on IMO ikka veel külastataivamate veebilehtede edetabeli ülemises otsas). Tõsi, trackereid nad enam ei jooksuta, aga .torrenteid pakuvad, lisaks ka hashe ja ka kommuun elab edasi. Mininova on see mis on praktiliselt surnud peale seda kui nad kõik olemasoleva minema lõid.
Üldiselt on too hetkeotsus tõesti probleemiks. Sest, laias laastus, pole asi selles et torrentid tuleks eemaldada, vaid et tulevikus ei tohi otsing vastuseks anda piraatkoopiale viitavaid torrenteid. Ja sellise asja tagamine on võimatu, ainus reaalne valik ongi see mida Mininova tegi - torrenteid saavad lisada ainult eelnevat kokkulepet omavad isikud (kes, eeldatavalt, lisavad ainult sellist materjali mida jagada tohib). Teisisõnu - massplatvormist muututakse spetsialiseerunud video-/raadiokanaliks. Ja kuna selliseid on juba lugematul hulgal siis pole ka lehel mingit reaalset võimalust midagi saavutada.
Lisaks muidugi ka filosoofiline pool (piraatlusega tegeleb see kes asja üles laeb, olenevalt seadustest ka võib-olla see kes alla tirib, aga mitte üldinfoga hangeldav vahemees. kohtu loogika kohaselt peaks ilmselt ka teleris jooksvad krimisaated ära keelama kuna need annavad samuti infot selle kohta kes ja kus mida pakkus mille peale mõni end levitusvõrku võiks lõlitada )
PS! Mis Googlesse puutub - kas ei olnud vahepeal mingi teema, et mingis riigis kaevati paar G. töötajat kohtusse ja võeti isegi vahi alla?
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.04.2010 01:25:53
|
|
|
| HacaX, Googlel oli jama Youtubega seoses Itaalias kus mingid nolgid laadisid sinna ülesse video ühe puudega lapse kiusamisest.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.04.2010 01:58:04
|
|
|
huvitav millal nende lehtede kallale minnakse nagu rapidshare ja muud sellise kohad mis jagavad neid miljon rar failidena asju
need kohad võik kinni panna siis ehk kaovad ära ka need torrentid kus on sadu rar-e sees ja vahet pole kas mäng või film või mida iganes siis
suht närvidele käivad need rar kogud ja siis need vingumised et miks ei seemendata .. no krt kui õnnestub kätte saada nii et winrar ei viska sulle mingit errorit ette et ühte või mitut rar faili vigased ja ei ava kuna mingi volume teema on siis on õnne laks .. enamus viimaseid asju mis ma olen alla laadind on kõik vigased ja siis tõmba neid vigaseid rar-e uuesti alla ja lahti pakkimisel avastad et on uus rar vigane
kõige arusaamatumad on need kus mingi film on 700mb ja see on tehtud mingi 25mb juppidega rariks .. no ma saan aru kui sul vaja neid toppida kuhugi saidile jne aga milleks vaja torrentitesse toppida neid ? torrent naguinii ju tõmbab juppi kaupa igalt ühelt mingi jupp
aga jah see suht mõttetu tegevus nende saitide kohtu kaebamisest kui üks kaob tuleb kümmekond saiti juurde mitte küll nii head ja usaldusväärsed aga ajavad augu kinni mitmekordselt
samas need autorite kaitsejad ju peavad ka kohtu kulusi maksma nagu ... mis kindlasti pole ka just eriti odav kui arvestada seda et advokaat nõuab tunni tasu ja seal usas need head tegelased nõuavad mingi 1k us tunni eest umbes kui mitte veel rohkem ja kui siis veel kohtu istungi pähe ka saavad siis ju tulevad kohtu kulud ka
ja samas kui võidavad siis nad sellest kasumit ju ei saa sest piraadid jääevad alles ju ja google on ka mis leiab kõike aint lisades torrent taha mida otsida
nad peaksid filmide puhul kinodesse mingid segajate süsteemi ehitama mis ei lase kaameral pilti lindistada siis saaks selle pirale vastu mingi sammu ja kuluks kokkuvõttes ka vähem raha
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
03.04.2010 03:17:53
|
|
|
lopes39
1) torrenti kasutamisest ei tea sa ilmselgelt midagi, kui sa ainult vigaseid rare saad
2) mingi kaamerate segajate leiutamine oleks liiga kulukas + dvdscr/dvdrip/brrip ja muud asjad jäävad ikka alles. Olekski parem, kui kohe algusest leitaks parem materjal kui on seda need kaameraga lindistatud versioonid.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
03.04.2010 10:43:13
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
kõige arusaamatumad on need kus mingi film on 700mb ja see on tehtud mingi 25mb juppidega rariks .. no ma saan aru kui sul vaja neid toppida kuhugi saidile jne aga milleks vaja torrentitesse toppida neid ? torrent naguinii ju tõmbab juppi kaupa igalt ühelt mingi jupp
|
Kuna algselt upitakse grupi poolt teos FTP'sse, kuhu uppimisel võib alati midagi juhtuda ning asi jääb poolikuks, sel juhul on alati kergem uppida juppide kaupa. Sest et kui üks jupp feilib saab selle kohe kiirelt uuesti üles lasta.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.04.2010 13:13:53
|
|
|
isohunt ei pidavat midagi ära korjama. Tehakse asi vaid ümber.
Asi peaks hakkama siis välja nägema selline http://isohunt.com/lite/ ehk siis otsingumootor.
EDIT: krt ette jõutud juba.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
03.04.2010 13:16:08
|
|
|
Niikaua kuni leiutatakse vahendeid, kuidas piraatlust piirata, leiutatakse ka mooduseid, kuidas nendest mõõda pääseda.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
03.04.2010 19:32:03
|
|
|
| tsitaat: |
tasu ja seal usas need head tegelased nõuavad mingi 1k us tunni eest umbes kui mitte veel rohkem ja kui siis veel kohtu istungi pähe ka saavad siis ju tulevad kohtu kulud ka
|
Suurfirmasid ei kõiguta karvavõrdki see tuhandedoltsine tunnitasu.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
04.04.2010 16:47:44
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
isohunt ei pidavat midagi ära korjama. Tehakse asi vaid ümber.
Asi peaks hakkama siis välja nägema selline http://isohunt.com/lite/ ehk siis otsingumootor.
EDIT: krt ette jõutud juba. |
Ja see isohunt lite tehakse üldse vaid amide jaoks, muu maailm saab rahulikult edasi kasutada nö vana versiooni.
+ "Despite rumors that we are ordered to keyword filter for US, there's only a proposed order, no actual order. Freedom of speech, non-infringing use and technical implementability issues are still being debated."
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.04.2010 15:36:34
|
|
|
| isoHunt Redirects US Visitors to Lite Version kirjutas: |
Tulenevalt MPAA poolsest survest otsustas isoHunt suunata kõik Ühendriikidest ühenduvad külastajad lehe Lite versioonile. Selle lükkega loodab isoHunt vältida kohtuotsust mis nõuaks portaalilt kohustusliku filtri rakendamist ja keelatud märksõnadega torrentite eemaldamist.
Lite versiooniga loodab Gary Fung, isoHunti omanik, ära hoida saidi sulgemist Ühendriikidele, mida ta eelistab filtreerimisele. Kui kohti siiski otsustab et see rikub koopiakaitseseadust, siis paneb see mõtlema et mis implikatsioone omab see Google'i, Yahoo! ja teiste otsingumootorite suhtes. |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
09.04.2010 17:48:56
|
|
|
Brittidele tuleb kaasa tunda. Kui ma õieti aru saan siis paar nõmedamat kohta (fotode vaba kommertskasutus kui autorit ei õnnestu leida ja otsene 3-strikes) jäid välja, selle eest aga laiendati üht teist punkti mis nüüd lubab blokeerida veebilehti mis võivad piraatmaterjali pakkuda. Google ja Wikileaks ilmselt esimesed mis selle laialivalguva tõlgenduse alla mahuvad
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geronimo
HV vaatleja
liitunud: 30.10.2003
|
22.10.2013 00:27:41
|
|
|
nüüd on sellega jah lõpp , praegu leht maas:
| tsitaat: |
Initiating Self Destruct
This is it. We are shutting down isoHunt services a little early. I'm told there was this Internet archival team that wants to make historical copy of our .torrent files, I'm honoured that people think our site is worthy of historical preservation. But the truth is about 95% of those .torrent files can be found off Google regardless and mostly have been indexed from other BitTorrent sites in the first place. So I might as well do a proper send-off to you dear isoHunt users, before final shutdown sequence on Tuesday. It's been an adventure in the last 10.5 years working on isoHunt, a privilege working with some of the smartest guys I've worked with, and my life won't be the same without this journey. For what I'm working on next, please look up my blog on Google and follow me there. Because as the Terminator would say with a German accent,
I'll be backkk.
- Gary Fung
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.11.2013 11:42:43
|
|
|
| tsitaat: |
| Hey everyone! IsoHunt is back online! It’s the same old isoHunt from the outside but very different from the inside. We have nothing in common with the isoHunt Inc. that made the original website. We proudly copied it and are happy to share. Isn’t that what we’re all here for? |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|