Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Andmeladude arendaja investeerib Eestisse 600 miljonit eurot märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.10.2013 16:45:49 Andmeladude arendaja investeerib Eestisse 600 miljonit eurot vasta tsitaadiga


Data Valley Enterprises planeerib Eestisse Euroopa moodsaimat andmeladu, mis pakuks tööd enam kui 200 inimesele ning vähendaks ideaalis Tallinna küttekulusid.

Projekti esimeses faasis on investeeringute suuruseks 170 miljonit eurot, millega luuakse 30 000 ruutmeetri suurune serveripark. «Investeeringu eesmärk on rajada Eestisse Euroopa suurim andmeladu suuruses 200 000 ruutmeetrit, mis pakub teenuseid globaalsetele suurettevõtetele. Investeeringu kogumaksumus ulatub 600 miljoni euroni,» rääkis ettevõtte esindaja Jussi Vartiainen.

Loe edasi E24-st.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 18:13:04 vasta tsitaadiga

Ootame edasisi arenguid selle teema kohta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 20:25:37 vasta tsitaadiga

Peaasi, et eesti ametnikud ei hakkaks jonni ajama ja kaikaid kodarasse pilduma - et suuremat nutsu saada vms.

Arvata võib, et siis läheb see andmeladu mujale....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 16.10.2013 21:19:24 vasta tsitaadiga

see oleks suurepärane areng Eestile - kahjuks on neid ulme projekte kus kohe kopp maasse läheb ennegi kuuldud, ja see enne valimisi ilmunud ja Krossi promotud projekt pole kahjuks varasematest tõenäolisem icon_sad.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponier
HV kasutaja
ponier

liitunud: 07.11.2001




sõnum 16.10.2013 22:46:59 vasta tsitaadiga

Lahe uudis igatahes - päeval otsingumootorist ei leidnud mingit infot DVE kohta, praeguseks on koduleht valmis visatud ja osutab firma aadressile Tallinnas.
Huvitav kuidas nad oma plaanitud põrandapinda ja võimsust mõõdavad - 1,5KW/m2 tundub suht madal võimsustihedus, kui need mõõdud käivad suletud netopinna kohta.
Eelmises töös ringi reisides ja andmekeskusi otsides ajas ahastusse, kui üritati müüa "ultramodernseid" andmekeskusi, kus võimsus oli piiratud 2-6kW/rack ja jahutus ei suutnud isegi sellega toime tulla korralikult. Paned paar võimsamat serverit seal keerlema ja 2/3 kapist jääb kasutamata.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 23:09:44 vasta tsitaadiga

jään skeptiliseks.

1) täiesti tundmatu ettevõte, ainsad uudised google'ist ongi eestisse tulekuga seotud
2) kust võtab täiesti tundmatu firma 600 miljonit eurot. mingit info pole selle kohta ka, et mingi kõva firma seal taga oleks oma rahade ja know-howga.
3) asjaga on kuidagi seotud härra kross...

loodame muidugi parimat. et ei oleks selline projekt nagu siin mõni ärimees lubas eesti raudtee sularaha eest ära osta ja poliitikute katus sõitis kohe ära selle peale ning kaine mõistus kadus. icon_lol.gif aga hetkeseisuga tundub väga kahtlane asi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.10.2013 23:09:45 vasta tsitaadiga

Pakkuge siis ka asukohti välja.
Mina panustan Kehrale, kuna Kehrat on ka varem mainitud igasugu serverkeskuste teemades.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 17.10.2013 00:32:49 vasta tsitaadiga

ei usu et andmeladu, pigem terminaliserver.
tagasi üles
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 01:39:29 vasta tsitaadiga

Kross nägi lihtsalt võimalust pildile saada.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 01:56:33 vasta tsitaadiga

Kui tego on sama firmaga tütarfirmaga:
DATA VALLEY ENTERPRISES OÜ (12384909) E-Krediidiinfo
Asutatud: 28.11.2012
Põhikapital: 2 500 EUR

Põhikapital küll eriti aukartustäratav pole icon_rolleyes.gif . Kontaktiks on Soome mobiilinumber.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 08:53:41 vasta tsitaadiga

NSA andmeladu Euroopas, seepärast mingit infot polegi, aga samas vajalikud garantiikirjad ja raha on olemas, lisaks Kross ise vana luuraja. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 13:44:24 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Pakkuge siis ka asukohti välja.
Mina panustan Kehrale, kuna Kehrat on ka varem mainitud igasugu serverkeskuste teemades.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt


Varem Kehrasse plaane pidanud Google ei läinud ju sellepärast ,et merekaabel kaugel ja pole piisavat elektrivõimsust seal.
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 17.10.2013 15:17:44 vasta tsitaadiga

väga kahtlane asi.
kõlab nagu mingi EU toetuste/investeeringute väljapetmise skeem.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.10.2013 16:28:13 vasta tsitaadiga

forint kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Pakkuge siis ka asukohti välja.
Mina panustan Kehrale, kuna Kehrat on ka varem mainitud igasugu serverkeskuste teemades.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt


Varem Kehrasse plaane pidanud Google ei läinud ju sellepärast ,et merekaabel kaugel ja pole piisavat elektrivõimsust seal.

See seltskond pidi ise omale gaasielektrijaama püsti panema ning ainsateks probleemideks siis jahutus ning soojuse ärajuhtimine.
Kuna lisatud oli kava juhtida soojust Tallinna kütteks, siis järelikult see uus Andmeladu Tallinnast väga kaugel asuda ei saa.

Üks teema on veel - suure tõenäosusega vajab selline Andmeladu ka enda isiklikku väga võimast ja kiiret interneti-välisühendust. Ning uskuda võib, et see netikaabel veetakse sel juhul Soome ning kõige otsesemat teed pidi.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 19:50:00 vasta tsitaadiga

Mida need 200 inimest seal teeks? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 17.10.2013 20:48:09 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mida need 200 inimest seal teeks? icon_rolleyes.gif


ot:

paljude (ca 100000+ kasutajat )kasutajatega terminaliserver vajab kena hulga adminne. ma siiski arvan, et tegu on terminaliserveriga mida googlebookide kaudu kasutatakse.

tulemas on maailm, kus tava PC kasutaja muutub põranda aluseks tegelaseks.

//kes ladvikust ei unistaks mailmast, kus igasugune piraatlus on nullitud.
tagasi üles
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 20:56:54 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mida need 200 inimest seal teeks? icon_rolleyes.gif

Jep, paarist koristajast nagu piisaks, kes aegajalt tolmu pühiksid.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.10.2013 21:17:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mida need 200 inimest seal teeks? icon_rolleyes.gif

Eks suur osa töötab iseenda gaasielektrijaamas. Ülejäänud on siis kõikvõimalikud IT-töötajad ning adminn jms. kaader.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 17.10.2013 21:28:03 vasta tsitaadiga

Ma uskusin siiani, et serverit saab hallata suvalisest maailma punktist, aga tuleb välja, et admin peab ikka füüsiliselt vastu serveri korpust toetama, et seda hallata.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.10.2013 21:57:30 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Ma uskusin siiani, et serverit saab hallata suvalisest maailma punktist, aga tuleb välja, et admin peab ikka füüsiliselt vastu serveri korpust toetama, et seda hallata.

Väga palju on sellist haldust, kus justnimelt kohapeal reaalselt olema pead. icon_wink.gif

PS: Netist on leitavad, näiteks, videod Google serverfarmidest ja seal on samuti näha, kuidas "patsiga-poisid" icon_smile.gif beer_yum.gif kohapeal olemas on.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2013 22:00:03 vasta tsitaadiga

Riistvara saab vaid kohapeal hallata füüsiliselt.
Pean silmas serverite füüsilist hooldust, vahetust jne.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 22:20:36 vasta tsitaadiga

Tore uudis, aga esialgu kõlab liiga hea, et tõsi olla
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.10.2013 22:42:24 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Tore uudis, aga esialgu kõlab liiga hea, et tõsi olla

Noh, kõrgemad ametnikud tunduvad küll positiivselt meelestatud olema. icon_razz1.gif
“ Estonia is the perfect place for data centers because of its Nordic climate, advanced infrastructure, competitive electricity costs, proximity to Russia and safe geological location. This is one of the priorities of Estonia and Enterprise Estonia welcomes data centers initiatives. ”

Mr. Martin Hirvoja
Member of the Management
Board of Enterprise Estonia


Estonia, Secure Location for Your Data
Ideal climate for data centers with innovative business environment and taxation
http://datavalleyenterprises.com/estonia.html
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 09:47:22 vasta tsitaadiga

http://www.e24.ee/2564582/eas-oleme-andmeladude-eestisse-toojaga-aasta-algusest-koostood-teinud

Konkreetse ettevõtte kohta saan hetkel öelda vaid niipalju, et oleme tõepoolest selle ettevõttega aasta algusest koostööd teinud,» kommenteeris Hirvoja.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 10:05:21 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Riistvara saab vaid kohapeal hallata füüsiliselt.
Pean silmas serverite füüsilist hooldust, vahetust jne.

200 inimesega? Pigem käib mingi mullipuhimine poliitikute märgade unistuste toitmiseks. Vabalt võib olla tegu uue Sposatoga või siis Tünni-Haraldiga.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 11:06:51 vasta tsitaadiga

Nendest 200-jast töötajast 1 on kindlasti see vanade kõvaketaste laiaks litsuja icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.10.2013 11:30:38 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
Nendest 200-jast töötajast 1 on kindlasti see vanade kõvaketaste laiaks litsuja icon_lol.gif

Kui tuleb nii nagu on ka, eestlaste lemmikul, Googlel, tema andmekeskustes, siis on tõepoolest olemas ka palgalised kettalõhkujad. icon_cool.gif

Järgmise video lõpus, Google näitab, kuidas tema siis kettaid lõhub.
Explore a Google data center with Street View
http://www.youtube.com/watch?v=avP5d16wEp0
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 18.10.2013 12:25:56 vasta tsitaadiga

Promob asja IRLi esinumber ja väidab, et pole kuidagi seotud. EAS poolelt kinnitab IRLi pahapoiss, kes on ennegi jama ajanud.
Füüsiliselt pole Eestis seda 200 tegelast hetkel võtta. Samuti on jäme võrguühendus vaja ehitada Eestisse. Elektijaam + soojavõrguga liitumine.
600milj EUR investeerida elektrijaama on küll piisk meres. Need mehed aga mõistavad vist mustkunsti ja saavad selle raha eest veel töölised, datacenter'i jpm icon_smile.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 13:26:53 vasta tsitaadiga

Ah see mingi valmisreklaam kokkuvõttes. Et IT inimesed krossile hääle annaks.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mygger
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2001




sõnum 18.10.2013 14:29:54 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Kui tego on sama firmaga tütarfirmaga:
DATA VALLEY ENTERPRISES OÜ (12384909) E-Krediidiinfo
Asutatud: 28.11.2012
Põhikapital: 2 500 EUR

Põhikapital küll eriti aukartustäratav pole icon_rolleyes.gif . Kontaktiks on Soome mobiilinumber.


Lisan siia juurde

Osanik asutamisel asutamisel Biznia OÜ - selle omanik on füüsiline isik Marco Wass
Osanik asutamisel asutamisel Speed Channel OÜ - omanik on Jukka Aulis Jääskeläinen
Osanik 11914890 CERESTONIA OÜ - omanik on Paavo Juhani Huhtanen
Osanik 11917500 DIVESTORUM CONSULTING OÜ – omanik on Jussi Kalevi Vartiainen
Osanik 11182180 VILJAKAINEN HOLDING & INVESTMENT OÜ – omanik on Teppo Tuomas Viljakainen


Juhatuse liige 26.04.1965 Jukka Aulis Jääskeläinen Tallinna linn, Harju maakond
Juhatuse liige 06.05.1970 Jussi Kalevi Vartiainen Tallinna linn, Harju maakond
Juhatuse liige 07.10.1967 Marco Wass Soome
Juhatuse liige 18.12.1973 Paavo Juhani Huhtanen Soome
Juhatuse liige 37403040045 Teppo Tuomas Viljakainen Tallinna linn, Harju maakond

Leidsin ühe sellise artikli selle investeeringu tegija võimaliku tausta kohta:
http://www.arcticstartup.com/2013/10/18/e600-million-datacenter-to-be-built-in-estonia

Seal on selle kohta kirjas:
Out of those, only Marco Wass was on Linkedin and he holds the role of a sales director for TDC Oy Finland, which seems to be a part of TDC, a Danish telecommunications company established in 1879. Their reported revenue for 2010 was around €3.51 billion, so they do have the backing for a project of this size. They also seem to be in the right industry and have the needed experience.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 10:28:02 vasta tsitaadiga

Valimised läbi. Kuidas nüüd asi edeneb?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 10:35:19 vasta tsitaadiga

Loe ekspressi
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hervor
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2011




sõnum 28.11.2013 10:39:44 vasta tsitaadiga

Esimeses artiklis antud info põhjal peaks nad otsustama tuleva aasta algul täpse asukoha, nii et natuke kannatust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 10:42:50 vasta tsitaadiga

http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/eestiuudised/sahinad-ja-huuded-eerik-niiles-kross-bluffis.d?id=67224208
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2013 15:47:41 vasta tsitaadiga

Eks näis icon_rolleyes.gif
http://www.e24.ee/2616022/kross-andmeladu-tuleb-kindlasti

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.01.2014 14:36:08 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Eks näis icon_rolleyes.gif
http://www.e24.ee/2616022/kross-andmeladu-tuleb-kindlasti

Selle firma ajalise arengukava (aastad 2014-2017) pdf istub IRL-i kodulehel ja seal on kirjas kenasti, et järgmine aasta peab toimuma nii kohavalik ning projekteerimine. icon_razz1.gif

2014, Q1: Piece of land and permissions
Siemens prestudy
Q2: Architectural design starts
Q4: Conseptual design ready
End of project design
http://www.irl.ee/sites/default/files/page/failid/dve_presentation-20131016.pdf

---------------
Edit: Käes on siis selle aasta esimene kvartal - ja kas keegi on siis kusagilt kuulnud või lugenud selle Arengukava 1. punkti täitmisest: icon_razz1.gif
Q1: Piece of land and permissions
Siemens prestudy

Selle kava järgi peaks kõikvõimalikud ametmehed juba usinasti askeldama ja meedia peaks juba muudkui kirjutama. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hervor
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2011




sõnum 28.01.2014 15:22:03 vasta tsitaadiga

pigem võiks vaadata tulemusi Q2, sest isegi kui elu toimub, siis pigem esialgu kabinetivaikuses ja pressiteadet on mõtet kribada siis kui tulemused käes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Andmeladude arendaja investeerib Eestisse 600 miljonit eurot
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.