Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 22:08:33 vasta tsitaadiga

Tegelt peaks EA -34% alet pakkuma ehk € ja $ kursi vahet ... a noh mis seal ikka, õnneks saab teisiti kah.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.10.2013 22:18:55 vasta tsitaadiga

Nagu juba mainisin et, reaalset elu arvutisse tuua ei saa ja pole ka vist mötet. Yhe kyyli pihtasaamine on äärmiselt "ebameeldiv". Ja mängides NORM versiooni tuleb lihtsalt "totakas" tunne, kui peab 3-5 kuuli laskma. Mina vaid unistasin versioonist, näiteks: HC + realism, kus yhest kuulist piisab, et "tilgad" pyksi tulevad. Kahuri/tanki paugust peaks pyksist juba suuremat häda otsima (kui need mingil arusaamatul pöhjusel yldse veel jalas on). Mitte aga edasi keksima nagu jänes. (loodan, et möistuköne saavutab lugeja).
Muidugi peab olema NORM versioon nagu see on. Kuna enamus mängiatest just sellist mängu tahabki (ja DICE tahab ka töö eest raha)!

Lehys, kui ajalugu arvesse vötta olin mina valel poolel (CCCP ja seda mitte vabatahtlikult).


viimati muutis Avot 14.10.2013 22:25:45, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruutjuur
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2013




sõnum 14.10.2013 22:21:13 vasta tsitaadiga

nii, sain natuke abi oma muredele. esiteks tundus tõesti 90 fov nügimise vastu aitavat. lisaks panin bf4.exe priority realtime, mis kaotas ära suuremad fps dropid, AGA tekkis audioga mingi jama, et nagu freezib audio kohati, nagu jookseks kokku, samas mäng ei freezi. see siis ainult realtime priorityga... keegi oskab aidata ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.10.2013 22:31:22 vasta tsitaadiga

Ruutjuur, soome foorumis samad probleemid heliga. Kui midagi selgub annan teada. Loodan, et öiges versioonis see korda tehtud. Teisipäeval ka löpeb minuteada beta?
Kontrolli audio asetusi, seal peab STEREO olema. Teistega probleeme betas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 14.10.2013 22:35:06 vasta tsitaadiga

Avot vahet pole kes kelle pool oli ühed eestlased ikka,mu ema vend juhtus ka seal vene pool sõdima icon_wink.gif

Aga see selleks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.10.2013 22:47:06 vasta tsitaadiga

Tänx Lehys!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 15.10.2013 08:36:22 vasta tsitaadiga

Täitsa lõpp... BF3 ja BF4 sama teema...
Mure siis selline, et kui tahan kuskile serverisse connectida siis ütleb: connection to the server timed out.
Firewalli pole, pordid avatud elioni poolt.
Ruuteris kõik asjad avatud...
Aitab ainult ruuterile restardi tegemine ... aga siis mingi järgmine päev uuesti mängima hakates jälle sama jama ja uuesti ruuterile resa icon_rolleyes.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 15.10.2013 11:07:54 vasta tsitaadiga

Sul pole vaja ruuteris midagi avada, pane firewall ikka peale tagasi, keera upnp kinni.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 11:51:29 vasta tsitaadiga

DICE says it will support Linux, could see Battlefield 4 on SteamOS

parim uudis BF4 kohta so far
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.10.2013 11:55:17 vasta tsitaadiga

Kas battlefield 4 proovikas veel saadaval?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 12:09:58 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Täitsa lõpp... BF3 ja BF4 sama teema...
Mure siis selline, et kui tahan kuskile serverisse connectida siis ütleb: connection to the server timed out.
Firewalli pole, pordid avatud elioni poolt.
Ruuteris kõik asjad avatud...
Aitab ainult ruuterile restardi tegemine ... aga siis mingi järgmine päev uuesti mängima hakates jälle sama jama ja uuesti ruuterile resa icon_rolleyes.gif

ruuteri ruutimistabelid saavad täis ja enam uusi ühendusi ei lase luua. Või ruuteris upnp aktiivne. võid ka proovida uurida oma ruuteri telneti käsurea käske ja vähendada ühenduste timeout'i perioodi pikkust. ja väldi skype kasutamist. Kõik see eraldi ja koos peaks aitama aga tõenäoliselt viga saastas ruuteris (mingi Alcatel/Thomson/Speedtouch?)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 12:11:44 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
ruuteri ruutimistabelid saavad täis ja enam uusi ühendusi ei lase luua. Või ruuteris upnp aktiivne. võid ka proovida uurida oma ruuteri telneti käsurea käske ja vähendada ühenduste timeout'i perioodi pikkust. ja väldi skype kasutamist. Kõik see eraldi ja koos peaks aitama aga tõenäoliselt viga saastas ruuteris (mingi Alcatel/Thomson/Speedtouch?)


Ruutimistabel sul nüüd küll antud juhul täis ei saa...pigem ikka NAT translatsioonide või ühenduste oma... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 12:16:01 vasta tsitaadiga

mingi update tuli

ak12 pilliga saab burst režiimiga lastes salv tühjaks teha kiiremini kui valanguga, 1000rpm vs 650 kiirus, aga jamab nagu an94 bf3-s, seiskab.


viimati muutis trip 15.10.2013 12:20:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 15.10.2013 12:17:54 vasta tsitaadiga

Elioni "super" thompson jah... on küll see nende parim 789 aga siiski 1 kaka ta on...
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 13:02:46 vasta tsitaadiga

upnp kinni windowsi service alt ja ruuterist
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 13:04:31 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
upnp kinni windowsi service alt ja ruuterist


Mis möödaminnes tähendab bye-bye DLNA koduvõrgus... icon_rolleyes.gif
Huvitaval kombel endal sellist probleemi ei esine, kuigi uPnP on igalpool aktiivne, pole kunagi esinenudki.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 15.10.2013 13:54:44 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Lovvi kirjutas:
upnp kinni windowsi service alt ja ruuterist


Mis möödaminnes tähendab bye-bye DLNA koduvõrgus... icon_rolleyes.gif
Huvitaval kombel endal sellist probleemi ei esine, kuigi uPnP on igalpool aktiivne, pole kunagi esinenudki.


Jutt käib siiski ruuterist, arvutis keera tulemüür kinni ja ruuteri keera peale. arvuti upnp ära näpi, ruuteris keera kinni.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 14:47:07 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
aht0 kirjutas:
ruuteri ruutimistabelid saavad täis ja enam uusi ühendusi ei lase luua. Või ruuteris upnp aktiivne. võid ka proovida uurida oma ruuteri telneti käsurea käske ja vähendada ühenduste timeout'i perioodi pikkust. ja väldi skype kasutamist. Kõik see eraldi ja koos peaks aitama aga tõenäoliselt viga saastas ruuteris (mingi Alcatel/Thomson/Speedtouch?)


Ruutimistabel sul nüüd küll antud juhul täis ei saa...pigem ikka NAT translatsioonide või ühenduste oma... icon_wink.gif


jah sorry, pidasin silmas NATi tabelit.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.10.2013 14:56:02 vasta tsitaadiga

beta aeg on läbi tänasest jah ? icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 15:04:55 vasta tsitaadiga

BETA sai täna kell 12:30 meie ajajärgi läbi.

Ise sain pelatud u kokku 25 tundi ning enamus asju ära proovitud mis olid, kõik relvad ja gadgetid sain proovitud ning ootan huviga täisversiooni.

Ning veel suurema huviga ootan AMD R9 290 ja 290X-i jõudlust, need peaks välja tulema samadel kuupäevadel Battlefield 4-ga icon_biggrin.gif Äkki paraneb ka FPS icon_wink.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.10.2013 15:26:00 vasta tsitaadiga

Sai betat mängitud 33 tundi. Ise ka imestan, kuidas nii palju icon_lol.gif Tavaliselt ei viitsi NORM versiooni yle 5 minuti.
nüüd peaks vist ikka kuskilt mängu ära tellima. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.10.2013 15:29:58 vasta tsitaadiga

Peale reliisi hakkavad hinnad kindlasti kukkuma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.10.2013 15:41:14 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
BETA sai täna kell 12:30 meie ajajärgi läbi.

Ise sain pelatud u kokku 25 tundi ning enamus asju ära proovitud mis olid, kõik relvad ja gadgetid sain proovitud ning ootan huviga täisversiooni.

Ning veel suurema huviga ootan AMD R9 290 ja 290X-i jõudlust, need peaks välja tulema samadel kuupäevadel Battlefield 4-ga icon_biggrin.gif Äkki paraneb ka FPS icon_wink.gif


Ise võtsin kaardi MSI GF GTX770 4GB GDDR5
Kuidas sellega võib jõudlus ja fps olla? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.10.2013 15:43:20 vasta tsitaadiga

Ütleme nii ,et 4 jooksis sujuvamalt ja paremini, kui 3-s.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 15:43:29 vasta tsitaadiga

Eks andke teada kui kuskil EU's odavaid hindu märgata, mingi kambapeale tellimine vms.
Sain uue prose kätte ning ei saanudki proovida palju juurde annab, sest beta läbi icon_sad.gif


viimati muutis A-Circus. 15.10.2013 15:44:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.10.2013 15:45:44 vasta tsitaadiga

Minule hakkas betas tunduma, et veel piisab GTX 580 ja Intel Core i7 2600. Kui just ULTRA peal köik ei ole. Elame näeme. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 15:49:29 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
parm kirjutas:
BETA sai täna kell 12:30 meie ajajärgi läbi.

Ise sain pelatud u kokku 25 tundi ning enamus asju ära proovitud mis olid, kõik relvad ja gadgetid sain proovitud ning ootan huviga täisversiooni.

Ning veel suurema huviga ootan AMD R9 290 ja 290X-i jõudlust, need peaks välja tulema samadel kuupäevadel Battlefield 4-ga icon_biggrin.gif Äkki paraneb ka FPS icon_wink.gif


Ise võtsin kaardi MSI GF GTX770 4GB GDDR5
Kuidas sellega võib jõudlus ja fps olla? icon_rolleyes.gif


280X on odavam, sama kiire (koos Mantle-ga tõenäoliselt kenasti kiirem).

mõttetu kaardi valik
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.10.2013 15:55:49 vasta tsitaadiga

Dave20, mina ka vaatasin seda kaarti. Sellega ei peaks enam mingeid probleeme olema thumbs_up.gif

Minul on olnud 2 erinevat Radeoni kaarti ja mölematega oli minu puhul probleeme. Seega kolmandat ei tule.
Aga kindlasti oli tegemist vaid mingi kokkusobivus asjaga, või krt. seda teab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.10.2013 16:13:07 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Dave20, mina ka vaatasin seda kaarti. Sellega ei peaks enam mingeid probleeme olema thumbs_up.gif

Minul on olnud 2 erinevat Radeoni kaarti ja mölematega oli minu puhul probleeme. Seega kolmandat ei tule.
Aga kindlasti oli tegemist vaid mingi kokkusobivus asjaga, või krt. seda teab.



Ma loodan ise, et polnud nii mõttetu kaardi valik icon_rolleyes.gif
Bf 4 ma ise usun ka,et veab ilma probleemideta ultra peal välja?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.10.2013 16:37:06 vasta tsitaadiga

Minu meelest oli see hea valik, eriti veel siis kui mingil pöhjusel ei taha Radeonile yle minna. Arvan, et saad ULTRA ga mängida. See muidugi oleneb ka muudest "juppidest" esim., milline protsessor Sinul on?

Vördle kas siin: http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html

Mina ka olen ikka selle ULTRA poole pyrginud (mis ei ole vist päris "terve" toiming, vähemalt abikaasa silmis icon_eek.gif ). Aga lohutukseks endale, siis BF4 beta oli minu silmale ka high/medium väga ilus.
Vaatame mida toob valmis mäng. beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 16:41:33 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Minu meelest oli see hea valik, eriti veel siis kui mingil pöhjusel ei taha Radeonile yle minna. Arvan, et saad ULTRA ga mängida. See muidugi oleneb ka muudest "juppidest" esim., milline protsessor Sinul on?

Vördle kas siin: http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html

Mina ka olen ikka selle ULTRA poole pyrginud (mis ei ole vist päris "terve" toiming, vähemalt abikaasa silmis icon_eek.gif ). Aga lohutukseks endale, siis BF4 beta oli minu silmale ka high/medium väga ilus.
Vaatame mida toob valmis mäng. beer_yum.gif


no kui talle pakub just huvi BF4 perf, siis sai tehtud halb valik. Iga non-amd kaart selle mängu jaoks on kehvem valik
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 16:43:22 vasta tsitaadiga

6gb ruumi juurde thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.10.2013 17:02:37 vasta tsitaadiga

Eks see nii ole: möögal on kaks terra! Ise oleksin ikkagi valinud selle GTX770. Minul ja minu tuttavatel on selliseid kogemusi et GeForce kaardid toodavad yhtlasema FPS-i.
See oli vist BF3-es. Radeoni fps oli 30 - 90 ja gtx 60 - 80. Täpset kaartide infot enam ei mäleta aga vahe oli umbes selline (samade näidete/hinnaga kaardid). Igaljuhul GTX kaardid on tootnud suhteliselt tasase fps-i. Mis on minule meeldinud.

Vibolla BF4 on köik teisiti, seda ei tea icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 19:29:30 vasta tsitaadiga

Nagu arvata oli, siis vanakooli i7 920 pisikese oc-ga saab suurepäraselt BF4ga hakkama. Ja saab veel mitmed järgmised aastad tänu konsoolidele. thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 15.10.2013 19:34:37 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
DICE says it will support Linux, could see Battlefield 4 on SteamOS

parim uudis BF4 kohta so far


HOLY S#IT. Ülikõva laks. BF4 on seotud Origin´ iga, see tähendab seda et Origin tuleb steamboxi peale. Nad katsetasid mantlet BF4 peal.See võib tähendada omakorda, et suure tõenäosusega tuleb mantle ka SteamOs´ile thumbs_up.gif thumbs_up.gif Sayonara pc gaming
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 19:35:29 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
HOLY S#IT. Ülikõva laks. BF4 on seotud Origin´ iga, see tähendab seda et Origin tuleb steamboxi peale. Nad katsetasid mantlet BF4 peal.See võib tähendada omakorda, et suure tõenäosusega tuleb mantle ka SteamOs´ile thumbs_up.gif thumbs_up.gif Sayonara pc gaming


Tundub, et võib üsna pea siis kodumasinast lõpuks Windowsi maha lasta... icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 15.10.2013 19:41:40 vasta tsitaadiga

Battlefield 4 499 Peso (28,31€)
Battlefield 4 Digital Deluxe 649 Peso (36,82€)
Battlefield 4 Premium 399 Peso (22,64€)

http://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/1ohy1r/origin_mexico_battlefield_4_premium_2831_2281/


Endal töötas. My Games all Battlefield 4 koos Premiumiga olemas. Minu mäletamist mööda Sim City'ga keegi bani ei saanud, seega mõtlesin, et riskin. 50 eurot täismängu eest on minu meelest vähe õiglasem hind, kui 100 eurot.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 15.10.2013 20:19:57 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Goon kirjutas:
HOLY S#IT. Ülikõva laks. BF4 on seotud Origin´ iga, see tähendab seda et Origin tuleb steamboxi peale. Nad katsetasid mantlet BF4 peal.See võib tähendada omakorda, et suure tõenäosusega tuleb mantle ka SteamOs´ile thumbs_up.gif thumbs_up.gif Sayonara pc gaming


Tundub, et võib üsna pea siis kodumasinast lõpuks Windowsi maha lasta... icon_biggrin.gif


Jepp. Endal on plaan kast maha müüa ja võtta steambox näiteks R9 290x videokaartiga thumbs_up.gif Vaadates arvutitark´ast R9 280x hindu siis ei anna GTX 780 võrrelda kuid jõudlus on suht sama

R9 280x review

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 20:22:38 vasta tsitaadiga

Goon, ise päris PC`st ei loobuks...aga windows jookseb mul seal veel tõesti vaid konkreetselt BF seeria pärast... icon_confused.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 20:39:18 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:

Jepp. Endal on plaan kast maha müüa ja võtta steambox näiteks R9 290x videokaartiga thumbs_up.gif Vaadates arvutitark´ast R9 280x hindu siis ei anna GTX 780 võrrelda kuid jõudlus on suht sama


Spoiler Spoiler Spoiler

tahaks tglt elus näha protsessi icon_lol.gif, mis viisil sa sinna r9 pistad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 15.10.2013 20:47:11 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
Goon kirjutas:

Jepp. Endal on plaan kast maha müüa ja võtta steambox näiteks R9 290x videokaartiga thumbs_up.gif Vaadates arvutitark´ast R9 280x hindu siis ei anna GTX 780 võrrelda kuid jõudlus on suht sama


Spoiler Spoiler Spoiler

tahaks tglt elus näha protsessi icon_lol.gif, mis viisil sa sinna r9 pistad icon_biggrin.gif


I know what you mean. icon_smile.gif Ma arvan et see mingi vale asi. Sest osades steambox prototüüpides mis ära antakse 300 inimesele pidi olema ka Nvidia Titan ja GTX 780 - need oluliselt väiksemad kaardid ei ole

http://www.rockpapershotgun.com/2013/10/05/steam-box-specs-revealed/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 20:56:11 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Jepp. Endal on plaan kast maha müüa ja võtta steambox näiteks R9 290x videokaartiga thumbs_up.gif Vaadates arvutitark´ast R9 280x hindu siis ei anna GTX 770 võrrelda kuid jõudlus on suht sama
R9 280x review
Spoiler Spoiler Spoiler

Parandasin trükivea. 780 on ikka hoopis teine klass nii perfis, OC potensiaalis kui ka kahjuks hinnas.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 20:56:58 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
Goon kirjutas:

Jepp. Endal on plaan kast maha müüa ja võtta steambox näiteks R9 290x videokaartiga thumbs_up.gif Vaadates arvutitark´ast R9 280x hindu siis ei anna GTX 780 võrrelda kuid jõudlus on suht sama


Spoiler Spoiler Spoiler

tahaks tglt elus näha protsessi icon_lol.gif, mis viisil sa sinna r9 pistad icon_biggrin.gif


ära postita kui ei tea mida postitad
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 20:58:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

R9 280x hindu siis ei anna GTX 780 võrrelda kuid jõudlus on suht sama

Ütle ausalt, ega sa tuult ei ole saanud.
GTX770 on Neck and neck antud kaardiga ja on napilt parem.
R9 on odavam aga saab peksa enamus FPS-ides ja tarbib rohkem voolu.
Mingi kivi tüübi eripära või AMD ei oska teha enamlevinud FPS-i mootorile sobivat rauda.
GTX780 on teisest liigast ja hinnast pole mõtet rääkida igaüks ostab selle mis endale vajalikuks peab.

Seega loe mõni ülevaade enne läbi kui tuled küla juttu puhuma.
http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/R9_280X_Gaming/26.html

Kohe Nitrub, tuleb nagu nii rääkima mingist Mantle-st kui AMD messiast, kes kohe ilmutab ennast rofl.gif
Arvestamata et asi on alles rohujuure tasandil, Dice lubas. Dice on lubanud aastate jooksul palju.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 21:00:10 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:

Kohe Nitrub, tuleb nagu nii rääkima mingist Mantle-st kui AMD messiast, kes kohe ilmutab ennast rofl.gif
Arvestamata et asi on alles rohujuure tasandil, Dice lubas. Dice on lubanud aastate jooksul palju.


ei ma loobun - pole mõtet kui keegi kuulata ei taha icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 21:06:02 vasta tsitaadiga

Nitrub, Oleks midagi olemas ma ei lõõbiks aga paaar nädalat tagasi oli üritus kus räägiti tuleviku võimalustest jms.
Igaüks kes koolis käinud saab ise lugeda, seega sa ei pea väga midagi rääkima ja ümberjutustama.
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-could-amd-mantle-revolutionise-pc-gaming

Muidugi silmaspidades: This article was based on a press trip to AMD's GPU14 conference in Hawaii. AMD paid for travel and accommodation.

Mis muud kui tulevik on raju, AMD vaatevinklist.
Huvitav kes unistab põhja minemisest, Intel; Nvidia ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 21:08:34 vasta tsitaadiga

11-14 nov kuuleme rohkem kui toimub AMD APU event
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 21:14:43 vasta tsitaadiga

kle, mine võta rahusti või mis sa seal tablettidest sööd, ostad endale pisii või aurukast bf4 mängimiseks siis tule tagasi.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 21:19:32 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
kle, mine võta rahusti või mis sa seal tablettidest sööd, ostad endale pisii või aurukast bf4 mängimiseks siis tule tagasi.


piston ei ole steambox u idiot
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.10.2013 21:28:14 vasta tsitaadiga

Mida teadjad soovitavad? Kuigi enne mainisin, et kolmandat korda enam Radeoni ei osta.
Siis mida arvab "raad" sellest : http://www.jimms.fi/tuote/R9280X-DC2-3GD5
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.