|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
14.10.2013 22:08:33
|
|
|
| Tegelt peaks EA -34% alet pakkuma ehk € ja $ kursi vahet ... a noh mis seal ikka, õnneks saab teisiti kah.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
14.10.2013 22:18:55
|
|
|
Nagu juba mainisin et, reaalset elu arvutisse tuua ei saa ja pole ka vist mötet. Yhe kyyli pihtasaamine on äärmiselt "ebameeldiv". Ja mängides NORM versiooni tuleb lihtsalt "totakas" tunne, kui peab 3-5 kuuli laskma. Mina vaid unistasin versioonist, näiteks: HC + realism, kus yhest kuulist piisab, et "tilgad" pyksi tulevad. Kahuri/tanki paugust peaks pyksist juba suuremat häda otsima (kui need mingil arusaamatul pöhjusel yldse veel jalas on). Mitte aga edasi keksima nagu jänes. (loodan, et möistuköne saavutab lugeja).
Muidugi peab olema NORM versioon nagu see on. Kuna enamus mängiatest just sellist mängu tahabki (ja DICE tahab ka töö eest raha)!
Lehys, kui ajalugu arvesse vötta olin mina valel poolel (CCCP ja seda mitte vabatahtlikult).
viimati muutis Avot 14.10.2013 22:25:45, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruutjuur
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2013
|
14.10.2013 22:21:13
|
|
|
| nii, sain natuke abi oma muredele. esiteks tundus tõesti 90 fov nügimise vastu aitavat. lisaks panin bf4.exe priority realtime, mis kaotas ära suuremad fps dropid, AGA tekkis audioga mingi jama, et nagu freezib audio kohati, nagu jookseks kokku, samas mäng ei freezi. see siis ainult realtime priorityga... keegi oskab aidata ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
14.10.2013 22:31:22
|
|
|
Ruutjuur, soome foorumis samad probleemid heliga. Kui midagi selgub annan teada. Loodan, et öiges versioonis see korda tehtud. Teisipäeval ka löpeb minuteada beta?
Kontrolli audio asetusi, seal peab STEREO olema. Teistega probleeme betas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
14.10.2013 22:35:06
|
|
|
Avot vahet pole kes kelle pool oli ühed eestlased ikka,mu ema vend juhtus ka seal vene pool sõdima
Aga see selleks
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
14.10.2013 22:47:06
|
|
|
| Tänx Lehys!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
15.10.2013 08:36:22
|
|
|
Täitsa lõpp... BF3 ja BF4 sama teema...
Mure siis selline, et kui tahan kuskile serverisse connectida siis ütleb: connection to the server timed out.
Firewalli pole, pordid avatud elioni poolt.
Ruuteris kõik asjad avatud...
Aitab ainult ruuterile restardi tegemine ... aga siis mingi järgmine päev uuesti mängima hakates jälle sama jama ja uuesti ruuterile resa
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
15.10.2013 11:07:54
|
|
|
| Sul pole vaja ruuteris midagi avada, pane firewall ikka peale tagasi, keera upnp kinni.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
15.10.2013 11:55:17
|
|
|
| Kas battlefield 4 proovikas veel saadaval?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
15.10.2013 12:09:58
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Täitsa lõpp... BF3 ja BF4 sama teema...
Mure siis selline, et kui tahan kuskile serverisse connectida siis ütleb: connection to the server timed out.
Firewalli pole, pordid avatud elioni poolt.
Ruuteris kõik asjad avatud...
Aitab ainult ruuterile restardi tegemine ... aga siis mingi järgmine päev uuesti mängima hakates jälle sama jama ja uuesti ruuterile resa  |
ruuteri ruutimistabelid saavad täis ja enam uusi ühendusi ei lase luua. Või ruuteris upnp aktiivne. võid ka proovida uurida oma ruuteri telneti käsurea käske ja vähendada ühenduste timeout'i perioodi pikkust. ja väldi skype kasutamist. Kõik see eraldi ja koos peaks aitama aga tõenäoliselt viga saastas ruuteris (mingi Alcatel/Thomson/Speedtouch?)
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.10.2013 12:11:44
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| ruuteri ruutimistabelid saavad täis ja enam uusi ühendusi ei lase luua. Või ruuteris upnp aktiivne. võid ka proovida uurida oma ruuteri telneti käsurea käske ja vähendada ühenduste timeout'i perioodi pikkust. ja väldi skype kasutamist. Kõik see eraldi ja koos peaks aitama aga tõenäoliselt viga saastas ruuteris (mingi Alcatel/Thomson/Speedtouch?) |
Ruutimistabel sul nüüd küll antud juhul täis ei saa...pigem ikka NAT translatsioonide või ühenduste oma...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
15.10.2013 12:16:01
|
|
|
mingi update tuli
ak12 pilliga saab burst režiimiga lastes salv tühjaks teha kiiremini kui valanguga, 1000rpm vs 650 kiirus, aga jamab nagu an94 bf3-s, seiskab.
viimati muutis trip 15.10.2013 12:20:27, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
15.10.2013 12:17:54
|
|
|
Elioni "super" thompson jah... on küll see nende parim 789 aga siiski 1 kaka ta on...
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
15.10.2013 13:02:46
|
|
|
| upnp kinni windowsi service alt ja ruuterist
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.10.2013 13:04:31
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| upnp kinni windowsi service alt ja ruuterist |
Mis möödaminnes tähendab bye-bye DLNA koduvõrgus...
Huvitaval kombel endal sellist probleemi ei esine, kuigi uPnP on igalpool aktiivne, pole kunagi esinenudki.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
15.10.2013 13:54:44
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Lovvi kirjutas: |
| upnp kinni windowsi service alt ja ruuterist |
Mis möödaminnes tähendab bye-bye DLNA koduvõrgus...
Huvitaval kombel endal sellist probleemi ei esine, kuigi uPnP on igalpool aktiivne, pole kunagi esinenudki. |
Jutt käib siiski ruuterist, arvutis keera tulemüür kinni ja ruuteri keera peale. arvuti upnp ära näpi, ruuteris keera kinni.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
15.10.2013 14:47:07
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
| ruuteri ruutimistabelid saavad täis ja enam uusi ühendusi ei lase luua. Või ruuteris upnp aktiivne. võid ka proovida uurida oma ruuteri telneti käsurea käske ja vähendada ühenduste timeout'i perioodi pikkust. ja väldi skype kasutamist. Kõik see eraldi ja koos peaks aitama aga tõenäoliselt viga saastas ruuteris (mingi Alcatel/Thomson/Speedtouch?) |
Ruutimistabel sul nüüd küll antud juhul täis ei saa...pigem ikka NAT translatsioonide või ühenduste oma...  |
jah sorry, pidasin silmas NATi tabelit.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
15.10.2013 14:56:02
|
|
|
beta aeg on läbi tänasest jah ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
15.10.2013 15:04:55
|
|
|
BETA sai täna kell 12:30 meie ajajärgi läbi.
Ise sain pelatud u kokku 25 tundi ning enamus asju ära proovitud mis olid, kõik relvad ja gadgetid sain proovitud ning ootan huviga täisversiooni.
Ning veel suurema huviga ootan AMD R9 290 ja 290X-i jõudlust, need peaks välja tulema samadel kuupäevadel Battlefield 4-ga Äkki paraneb ka FPS
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.10.2013 15:26:00
|
|
|
Sai betat mängitud 33 tundi. Ise ka imestan, kuidas nii palju Tavaliselt ei viitsi NORM versiooni yle 5 minuti.
nüüd peaks vist ikka kuskilt mängu ära tellima.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
15.10.2013 15:29:58
|
|
|
| Peale reliisi hakkavad hinnad kindlasti kukkuma.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
15.10.2013 15:41:14
|
|
|
| parm kirjutas: |
BETA sai täna kell 12:30 meie ajajärgi läbi.
Ise sain pelatud u kokku 25 tundi ning enamus asju ära proovitud mis olid, kõik relvad ja gadgetid sain proovitud ning ootan huviga täisversiooni.
Ning veel suurema huviga ootan AMD R9 290 ja 290X-i jõudlust, need peaks välja tulema samadel kuupäevadel Battlefield 4-ga Äkki paraneb ka FPS  |
Ise võtsin kaardi MSI GF GTX770 4GB GDDR5
Kuidas sellega võib jõudlus ja fps olla?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
15.10.2013 15:43:20
|
|
|
| Ütleme nii ,et 4 jooksis sujuvamalt ja paremini, kui 3-s.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
15.10.2013 15:43:29
|
|
|
Eks andke teada kui kuskil EU's odavaid hindu märgata, mingi kambapeale tellimine vms.
Sain uue prose kätte ning ei saanudki proovida palju juurde annab, sest beta läbi
viimati muutis A-Circus. 15.10.2013 15:44:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.10.2013 15:45:44
|
|
|
Minule hakkas betas tunduma, et veel piisab GTX 580 ja Intel Core i7 2600. Kui just ULTRA peal köik ei ole. Elame näeme.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
15.10.2013 15:49:29
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| parm kirjutas: |
BETA sai täna kell 12:30 meie ajajärgi läbi.
Ise sain pelatud u kokku 25 tundi ning enamus asju ära proovitud mis olid, kõik relvad ja gadgetid sain proovitud ning ootan huviga täisversiooni.
Ning veel suurema huviga ootan AMD R9 290 ja 290X-i jõudlust, need peaks välja tulema samadel kuupäevadel Battlefield 4-ga Äkki paraneb ka FPS  |
Ise võtsin kaardi MSI GF GTX770 4GB GDDR5
Kuidas sellega võib jõudlus ja fps olla?  |
280X on odavam, sama kiire (koos Mantle-ga tõenäoliselt kenasti kiirem).
mõttetu kaardi valik
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.10.2013 15:55:49
|
|
|
Dave20, mina ka vaatasin seda kaarti. Sellega ei peaks enam mingeid probleeme olema
Minul on olnud 2 erinevat Radeoni kaarti ja mölematega oli minu puhul probleeme. Seega kolmandat ei tule.
Aga kindlasti oli tegemist vaid mingi kokkusobivus asjaga, või krt. seda teab.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
15.10.2013 16:13:07
|
|
|
| Avot kirjutas: |
Dave20, mina ka vaatasin seda kaarti. Sellega ei peaks enam mingeid probleeme olema
Minul on olnud 2 erinevat Radeoni kaarti ja mölematega oli minu puhul probleeme. Seega kolmandat ei tule.
Aga kindlasti oli tegemist vaid mingi kokkusobivus asjaga, või krt. seda teab. |
Ma loodan ise, et polnud nii mõttetu kaardi valik
Bf 4 ma ise usun ka,et veab ilma probleemideta ultra peal välja?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.10.2013 16:37:06
|
|
|
Minu meelest oli see hea valik, eriti veel siis kui mingil pöhjusel ei taha Radeonile yle minna. Arvan, et saad ULTRA ga mängida. See muidugi oleneb ka muudest "juppidest" esim., milline protsessor Sinul on?
Vördle kas siin: http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html
Mina ka olen ikka selle ULTRA poole pyrginud (mis ei ole vist päris "terve" toiming, vähemalt abikaasa silmis ). Aga lohutukseks endale, siis BF4 beta oli minu silmale ka high/medium väga ilus.
Vaatame mida toob valmis mäng.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
15.10.2013 16:41:33
|
|
|
| Avot kirjutas: |
Minu meelest oli see hea valik, eriti veel siis kui mingil pöhjusel ei taha Radeonile yle minna. Arvan, et saad ULTRA ga mängida. See muidugi oleneb ka muudest "juppidest" esim., milline protsessor Sinul on?
Vördle kas siin: http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html
Mina ka olen ikka selle ULTRA poole pyrginud (mis ei ole vist päris "terve" toiming, vähemalt abikaasa silmis ). Aga lohutukseks endale, siis BF4 beta oli minu silmale ka high/medium väga ilus.
Vaatame mida toob valmis mäng.  |
no kui talle pakub just huvi BF4 perf, siis sai tehtud halb valik. Iga non-amd kaart selle mängu jaoks on kehvem valik
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.10.2013 17:02:37
|
|
|
Eks see nii ole: möögal on kaks terra! Ise oleksin ikkagi valinud selle GTX770. Minul ja minu tuttavatel on selliseid kogemusi et GeForce kaardid toodavad yhtlasema FPS-i.
See oli vist BF3-es. Radeoni fps oli 30 - 90 ja gtx 60 - 80. Täpset kaartide infot enam ei mäleta aga vahe oli umbes selline (samade näidete/hinnaga kaardid). Igaljuhul GTX kaardid on tootnud suhteliselt tasase fps-i. Mis on minule meeldinud.
Vibolla BF4 on köik teisiti, seda ei tea
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
15.10.2013 19:29:30
|
|
|
Nagu arvata oli, siis vanakooli i7 920 pisikese oc-ga saab suurepäraselt BF4ga hakkama. Ja saab veel mitmed järgmised aastad tänu konsoolidele.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
15.10.2013 19:34:37
|
|
|
HOLY S#IT. Ülikõva laks. BF4 on seotud Origin´ iga, see tähendab seda et Origin tuleb steamboxi peale. Nad katsetasid mantlet BF4 peal.See võib tähendada omakorda, et suure tõenäosusega tuleb mantle ka SteamOs´ile Sayonara pc gaming
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.10.2013 19:35:29
|
|
|
| Goon kirjutas: |
HOLY S#IT. Ülikõva laks. BF4 on seotud Origin´ iga, see tähendab seda et Origin tuleb steamboxi peale. Nad katsetasid mantlet BF4 peal.See võib tähendada omakorda, et suure tõenäosusega tuleb mantle ka SteamOs´ile Sayonara pc gaming |
Tundub, et võib üsna pea siis kodumasinast lõpuks Windowsi maha lasta...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
15.10.2013 20:19:57
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Goon kirjutas: |
HOLY S#IT. Ülikõva laks. BF4 on seotud Origin´ iga, see tähendab seda et Origin tuleb steamboxi peale. Nad katsetasid mantlet BF4 peal.See võib tähendada omakorda, et suure tõenäosusega tuleb mantle ka SteamOs´ile Sayonara pc gaming |
Tundub, et võib üsna pea siis kodumasinast lõpuks Windowsi maha lasta...  |
Jepp. Endal on plaan kast maha müüa ja võtta steambox näiteks R9 290x videokaartiga Vaadates arvutitark´ast R9 280x hindu siis ei anna GTX 780 võrrelda kuid jõudlus on suht sama
R9 280x review
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.10.2013 20:22:38
|
|
|
Goon, ise päris PC`st ei loobuks...aga windows jookseb mul seal veel tõesti vaid konkreetselt BF seeria pärast...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
15.10.2013 20:39:18
|
|
|
| Goon kirjutas: |
Jepp. Endal on plaan kast maha müüa ja võtta steambox näiteks R9 290x videokaartiga Vaadates arvutitark´ast R9 280x hindu siis ei anna GTX 780 võrrelda kuid jõudlus on suht sama
|
Spoiler 
tahaks tglt elus näha protsessi , mis viisil sa sinna r9 pistad
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
15.10.2013 20:47:11
|
|
|
| trip kirjutas: |
| Goon kirjutas: |
Jepp. Endal on plaan kast maha müüa ja võtta steambox näiteks R9 290x videokaartiga Vaadates arvutitark´ast R9 280x hindu siis ei anna GTX 780 võrrelda kuid jõudlus on suht sama
|
Spoiler 
tahaks tglt elus näha protsessi , mis viisil sa sinna r9 pistad  |
I know what you mean. Ma arvan et see mingi vale asi. Sest osades steambox prototüüpides mis ära antakse 300 inimesele pidi olema ka Nvidia Titan ja GTX 780 - need oluliselt väiksemad kaardid ei ole
http://www.rockpapershotgun.com/2013/10/05/steam-box-specs-revealed/
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
15.10.2013 20:56:11
|
|
|
| Goon kirjutas: |
Jepp. Endal on plaan kast maha müüa ja võtta steambox näiteks R9 290x videokaartiga Vaadates arvutitark´ast R9 280x hindu siis ei anna GTX 770 võrrelda kuid jõudlus on suht sama
R9 280x review
Spoiler 
|
Parandasin trükivea. 780 on ikka hoopis teine klass nii perfis, OC potensiaalis kui ka kahjuks hinnas.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
15.10.2013 20:56:58
|
|
|
| trip kirjutas: |
| Goon kirjutas: |
Jepp. Endal on plaan kast maha müüa ja võtta steambox näiteks R9 290x videokaartiga Vaadates arvutitark´ast R9 280x hindu siis ei anna GTX 780 võrrelda kuid jõudlus on suht sama
|
Spoiler 
tahaks tglt elus näha protsessi , mis viisil sa sinna r9 pistad  |
ära postita kui ei tea mida postitad
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.10.2013 20:58:29
|
|
|
| tsitaat: |
R9 280x hindu siis ei anna GTX 780 võrrelda kuid jõudlus on suht sama
|
Ütle ausalt, ega sa tuult ei ole saanud.
GTX770 on Neck and neck antud kaardiga ja on napilt parem.
R9 on odavam aga saab peksa enamus FPS-ides ja tarbib rohkem voolu.
Mingi kivi tüübi eripära või AMD ei oska teha enamlevinud FPS-i mootorile sobivat rauda.
GTX780 on teisest liigast ja hinnast pole mõtet rääkida igaüks ostab selle mis endale vajalikuks peab.
Seega loe mõni ülevaade enne läbi kui tuled küla juttu puhuma.
http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/R9_280X_Gaming/26.html
Kohe Nitrub, tuleb nagu nii rääkima mingist Mantle-st kui AMD messiast, kes kohe ilmutab ennast
Arvestamata et asi on alles rohujuure tasandil, Dice lubas. Dice on lubanud aastate jooksul palju.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
15.10.2013 21:00:10
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Kohe Nitrub, tuleb nagu nii rääkima mingist Mantle-st kui AMD messiast, kes kohe ilmutab ennast
Arvestamata et asi on alles rohujuure tasandil, Dice lubas. Dice on lubanud aastate jooksul palju. |
ei ma loobun - pole mõtet kui keegi kuulata ei taha
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.10.2013 21:06:02
|
|
|
Nitrub, Oleks midagi olemas ma ei lõõbiks aga paaar nädalat tagasi oli üritus kus räägiti tuleviku võimalustest jms.
Igaüks kes koolis käinud saab ise lugeda, seega sa ei pea väga midagi rääkima ja ümberjutustama.
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-could-amd-mantle-revolutionise-pc-gaming
Muidugi silmaspidades: This article was based on a press trip to AMD's GPU14 conference in Hawaii. AMD paid for travel and accommodation.
Mis muud kui tulevik on raju, AMD vaatevinklist.
Huvitav kes unistab põhja minemisest, Intel; Nvidia ?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
15.10.2013 21:08:34
|
|
|
| 11-14 nov kuuleme rohkem kui toimub AMD APU event
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
15.10.2013 21:14:43
|
|
|
| kle, mine võta rahusti või mis sa seal tablettidest sööd, ostad endale pisii või aurukast bf4 mängimiseks siis tule tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
15.10.2013 21:19:32
|
|
|
| trip kirjutas: |
| kle, mine võta rahusti või mis sa seal tablettidest sööd, ostad endale pisii või aurukast bf4 mängimiseks siis tule tagasi. |
piston ei ole steambox u idiot
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|