|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.10.2013 16:56:21
|
|
|
Telerid ei saa sellega hakkama?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miraakel
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2009
|
15.10.2013 16:59:43
|
|
|
Päris muhedat lugemist jagub siin, kuigi peale 10ndat lk kisub asi jube üksluiseks ning üksikud väärt postitused jäävad lihtsalt pasarahe varju.
Mainiks siis enda kogemusest väheke. Hetkel käimas 5. päev uue NutiTV kasutajana, esmamuljed on päris head – kindel on see, et Elion liigub (teokiirusel) õiges suunas.
Seina kaunistab Samsungi 55’’F8000, mille peal jookseb NutiTV äpp (varem VIP1003).
Uuendus oli väga lihtne, kuid kogu protsess võttis ikka üksjagu aega. Enne teekonna alustamist tuli lasta telekale FW update peale, siis pääses Elioni äppi alla laadima – peale seda algas automaatne seadistus (hõlmas ka ruuteri FW update).
Tooks siis välja mõned head/vead, mis endale silma jäid:
NutiTV äpp jookseb nobedalt F8000 peal (VIP1003 peal venib jubedalt);
NutiTV äpp käivitub kauem (VIP1003 vajutad powerit on sul digipilt kohe ees);
Puudub kanalite eelvaade - PiP (toimib ainult VIP1003);
Kogu süsteem toimib ka Samsungi pultidega väga edukalt 100% ulatuses – ei ole kohustatud kasutama Elioni uut pulti (mis on muide päris mugav);
Uus Elioni pult (VIP1003) - paaritamine Philipsi puldiga on eritigi lihtsaks tehtud - minu kiidusõnad!;
Kõike salvestatakse automaatselt (k.a. välismaist kraami) – vali ja vaata;
Filmiriiul – tundub põnev, huvitav kas antud nimekiri hakkab olema kuupõhine?;
Telekava – vajab lihtsustamist! (sooviks näha ka järgmist saadet);
Kasutan 2 vaatajakohta (vana Amino sai puhkusele saadetud ning hetkel asendab teda ustav VIP1003), kuid nüüd on probleem – teleka rakendus ei saa piisavalt andmeside peale ning ruudutab teine (VIP1003 on välja lülitatud). Hämmastav eksole? :/
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
15.10.2013 17:06:44
|
|
|
| Miraakel kirjutas: |
Kõike salvestatakse automaatselt (k.a. välismaist kraami) – vali ja vaata; |
Kui kordustv-d mõtled, siis ei. Ainult oma saated.
edit: Salvestamine on tasuline teenus, 5€ kuu.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
viimati muutis ivokas 15.10.2013 17:22:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
15.10.2013 17:16:55
|
|
|
Vau, ma sain just SMS-i:
Tore, et olite Samasungi telerisse loodud Elioni nutiTV esimeste kasutajate seas. Kingime teile uue nutiTV puldi, mis saabub teie postkasti enne 20.oktoobrit.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.10.2013 17:19:46
|
|
|
normull
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
15.10.2013 17:25:17
|
|
|
Mul ka F8000, aga elioni uue NutiTV-ga veel liitunud ei ole.
See appi ruudutamise jama esineb aga ka vanaga ja algas umbes samal ajal kui elion oma uue NutiTVga välja tuli.
Enne seda olid muud probleemid, aga ei ruudutanud vähemalt. Võibolla, et app 4.0 ikka veel beeta staadiumis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
15.10.2013 17:25:53
|
|
|
| weasel kirjutas: |
Vau, ma sain just SMS-i:
Tore, et olite Samasungi telerisse loodud Elioni nutiTV esimeste kasutajate seas. Kingime teile uue nutiTV puldi, mis saabub teie postkasti enne 20.oktoobrit. |
Kellele nüüd Elion pulti ei kingi, see ütleb bye-bye Elioni teenustele.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
15.10.2013 17:27:11
|
|
|
E: vale quote
_________________ PSN: weaselEST
viimati muutis weasel 15.10.2013 19:24:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
15.10.2013 19:22:57
|
|
|
| Miraakel kirjutas: |
Kasutan 2 vaatajakohta (vana Amino sai puhkusele saadetud ning hetkel asendab teda ustav VIP1003), kuid nüüd on probleem – teleka rakendus ei saa piisavalt andmeside peale ning ruudutab teine (VIP1003 on välja lülitatud). Hämmastav eksole? :/ |
Kui motorola välja lülitad, vaata mõne aja pärast digiboksi tagant või ruuteri pealt, kas koormab võrku edasi. Mul motorola jääbki võrku (sellest ka vast see kiire käivitumine), samas kui amino taga lõppeb võrgutulukeste vilkumine üsna pea ära.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
15.10.2013 19:26:36
|
|
|
| Täna sain elionist vastuse, et 29. oktoobril pidi tulema välja parandus ja peale seda peaksid motorola boxid hakkama jälle sessioone vabastama.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.10.2013 19:27:26
|
|
|
| Kui Amino ilma puldist välja lülitamatta lihtsalt julmalt voolu alt ära võtta, siis jääb ka ühendus üles, puldist välja lülides lastakse ka ühendus maha.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.10.2013 20:44:45
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Kui Amino ilma puldist välja lülitamatta lihtsalt julmalt voolu alt ära võtta, siis jääb ka ühendus üles, puldist välja lülides lastakse ka ühendus maha. |
no nii peabki toimima ja on alati toiminud.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
15.10.2013 20:51:38
|
|
|
| No hetkel ei toimi uue nutitv-ga ja parandus tuleb oktoobri lõpus.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
15.10.2013 20:53:38
|
|
|
Puldi juhendi leiab ka puldi karbi sisemiselt küljelt kui ekraanilt ei taha vaadata. Aga eks iga uus asi tahab juhendit või vähemalt võiks see olemas olla.
| tsitaat: |
| Kellele nüüd Elion pulti ei kingi, see ütleb bye-bye Elioni teenustele. |
Eks see 11€ on tõesti drastiline summa, et minna STV või Starmani peale üle
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
15.10.2013 21:31:15
|
|
|
| Miraakel kirjutas: |
Uus Elioni pult (VIP1003) - paaritamine Philipsi puldiga on eritigi lihtsaks tehtud - minu kiidusõnad!; |
Ongi nii? Saan Philipsi teleka puldi funktsioone Elioni puldiga kasutada või ainult telekat sisse välja lülitada ja helitugevust reguleerida. Või mida sa selle all mõtlesid?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
15.10.2013 23:28:15
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
Eks see 11€ on tõesti drastiline summa, et minna STV või Starmani peale üle  |
Miks on vaja sellist möga ajada? Ei ole vaja kõvatada, ei tee see see ühekordne €11 ja kuus paar lisaeuri siit mitte kedagi oluliselt vaesemaks, lihtsalt mõned inimesed siin võrdlevad kainelt konkureerivaid teenusi ja ütlevad oma arvamuse välja. Ütlen minagi - ise maksan hetkel kolmes kohas Elionile ning vägagi ilmselt saab vähemalt ühes kohas loobutud konkurendi kasuks, kuna need paar lisanduvat euri ei too mitte mingit täiendavat kvaliteeti ning konkurent pakub sama raha eest rohkem. Punkt. Ei ole vaja teha nägu nagu Elion oleks mingi eriliselt eksklusiivne luksustoode, mille eest härrad on nõus maksma rohkem, aga vaesed peavad sente veeretades konkurentide juures virelema, kõik on tegelikult suht samasugused neti ja TV-teenuse pakkujad ning üks nendest lasi ennast just väga haledalt täis. Kaks aastat arendust ja selline asi, johhaidii...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
15.10.2013 23:32:20
|
|
|
Need kes ütlevad, et see paar lisaeuri jne ei tapa - siis ei tohiks te mitte ühegi hinnatõusu pärast ka viriseda. Bensiin, soojus jne - elu lähebki kallimaks ja ärge virisega siis enam....
Sellega hinnatõusu põhjendada on küll väga idiootne....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.10.2013 23:35:46
|
|
|
Jep. Kui lisaväärtust ei looda (hetkel TÕESTI ei näe olulist lisaväärtust) siis raha juurde küsida olukorras, kus konkurent pakub sama raha eest paremat/kiiremat/mugavamat teenust....on natuke naljakas.
(mõtlevad) inimesed hääletavad rahakotiga.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
15.10.2013 23:54:41
|
|
|
| PCman kirjutas: |
Need kes ütlevad, et see paar lisaeuri jne ei tapa - siis ei tohiks te mitte ühegi hinnatõusu pärast ka viriseda. Bensiin, soojus jne - elu lähebki kallimaks ja ärge virisega siis enam....
Sellega hinnatõusu põhjendada on küll väga idiootne.... |
see ligi 400 v 500 postitust oligi suurem vigisemine, kuid nüüd kõik kasutavad ja ei mingit mokakobinat
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
16.10.2013 00:07:05
|
|
|
shizny, küll kobiseks, kui nutitv-d kasutaks. Siinseid varasemaid postitusi lugedes on Elioni TV kasutamine nagu õnnemäng - ühel toimib, teisel mitte, samal ajal on mõni õnnelik nende elementaarsete funktsioonide üle, mis arvutis tekkisid kümmekond aastat tagasi ...
Ainult siis oleks vait, kui neljaks aastaks 30M netipaketi saaks 4€ soodsamalt.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.10.2013 00:16:49
|
|
|
| shizny kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
Need kes ütlevad, et see paar lisaeuri jne ei tapa - siis ei tohiks te mitte ühegi hinnatõusu pärast ka viriseda. Bensiin, soojus jne - elu lähebki kallimaks ja ärge virisega siis enam....
Sellega hinnatõusu põhjendada on küll väga idiootne.... |
see ligi 400 v 500 postitust oligi suurem vigisemine, kuid nüüd kõik kasutavad ja ei mingit mokakobinat  |
ei kasuta uut
sama hästi võiks 500 korda ka peaga seina taguda, sama kasumlik kui need postid
rahvas sai sydamelt ära öeldud, osa on liitunud, osa on lahkunud, osa on ootel
to be continued.......
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
16.10.2013 07:37:23
|
|
|
Eile õhtul sain DigiTV'd vaadates ekraanile teate a la et nüüdsest on võimalik hakata kasutama uut nutiTV'd.... edasi tuli veel pikk jutt ja all oli ainuke valik "OK" Ma vajutasin igaks juhuks hoopis power nuppu ja sain nõnda sellest teatest ohutult lahti Hetkel ei näe ma veel endiselt mõjuvat põhjust et miks minna üle uuele NutiTV'le. Vana toimib väga kenasti ja olen sellega rahul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.10.2013 07:41:55
|
|
|
| DarkSky kirjutas: |
Eile õhtul sain DigiTV'd vaadates ekraanile teate a la et nüüdsest on võimalik hakata kasutama uut nutiTV'd.... edasi tuli veel pikk jutt ja all oli ainuke valik "OK" Ma vajutasin igaks juhuks hoopis power nuppu ja sain nõnda sellest teatest ohutult lahti Hetkel ei näe ma veel endiselt mõjuvat põhjust et miks minna üle uuele NutiTV'le. Vana toimib väga kenasti ja olen sellega rahul  |
OK viskab sind otse tellimise menüüsse...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.10.2013 08:02:42
|
|
|
segaseks tehtud, et "kogemata" uue peale läheks ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.10.2013 08:08:18
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| segaseks tehtud, et "kogemata" uue peale läheks ? |
Nali selles, et peale OK sul muid valikuid selle dialoogi sulgemiseks polegi...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
16.10.2013 08:24:25
|
|
|
Mul tuli ka see teade ette. Lükkasin välja ja 2-3 seki pärast uuesti sisse - teade oli ikka ees
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
16.10.2013 09:01:40
|
|
|
Eriti hea oli veel see, et seesama teade tuli ka Amino boksile ette
Kes pole asjaga kursis, et Amino ei saa juurde midagi uut, vaid et kuumakse suureneb ja kanaleid jääb vähemaks, see saab küll hiljem "meeldiva" üllatuse.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
16.10.2013 09:22:34
|
|
|
| Loodame ,et Elion siis ka tasaarvelduse teeb kuna kahe vaatajakohaga 12/1 ühenduse asemel on mul 5/1 ühendus täna lõpetamata sesioonidele.
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
16.10.2013 09:56:27
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
Mul ka F8000, aga elioni uue NutiTV-ga veel liitunud ei ole.
See appi ruudutamise jama esineb aga ka vanaga ja algas umbes samal ajal kui elion oma uue NutiTVga välja tuli.
Enne seda olid muud probleemid, aga ei ruudutanud vähemalt. Võibolla, et app 4.0 ikka veel beeta staadiumis. |
Vaata ka sul on ikka uusim firmware.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
16.10.2013 10:07:33
|
|
|
Uue NutiTv-ga pidid kordussaated olema ju reklaamivabad.
Õhtul sama päeva saateid vaadates on küll reklaamid sees.
Vähemalt samsa nutitv appiga.
Kas motorolaga on ilma reklaamideta?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.10.2013 10:08:27
|
|
|
| Kordustv-d ühe korra vaatasin ja siis jättis küll reklaamid vahele, samas salvestus on ikka koos reklaamidega. Samas see motorolaga, samsungi äppi ei ole võimalust proovida olnud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miraakel
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2009
|
16.10.2013 10:23:17
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Miraakel kirjutas: |
Kõike salvestatakse automaatselt (k.a. välismaist kraami) – vali ja vaata; |
Kui kordustv-d mõtled, siis ei. Ainult oma saated.
edit: Salvestamine on tasuline teenus, 5€ kuu. |
Ikka salvestamisest räägin, sellest ka "välismaine kraam", mida teadupärast KordusTV ei võimalda.
Olen juba pikemalt kasutanud Elioni salvestamise teenust, seega muutus minu jaoks järgivaatamine oluliselt mugavamaks.
Varem istusid pimedal õhtul teleri ette ja avastasid, et film juba 10 minutit peal olnud - enam seda muret ei ole (ausalt öeldes, kes see jõudis seda TV-kava jälgida ja igale saatele neid linnukesi ette toppida?).
| harakas kirjutas: |
| Miraakel kirjutas: |
Uus Elioni pult (VIP1003) - paaritamine Philipsi puldiga on eritigi lihtsaks tehtud - minu kiidusõnad!; |
Ongi nii? Saan Philipsi teleka puldi funktsioone Elioni puldiga kasutada või ainult telekat sisse välja lülitada ja helitugevust reguleerida. Või mida sa selle all mõtlesid? |
Mõtlen selle all järgmist - enam ei ole tarvis sul mingit koodiraamatut, millest tuleb enda telekale sobiv leida. Hoia lihtsalt paari nuppu all ja vajuta paaritataval puldil Powerit ning asi vask. Philipsi oleksin võinud mainimata jätta, usun et see toimib teiste pultidega sama muretult. Kevadel, peale Samsungi ostu, oli võimatu leida sobivat koodi Elioni puldile, et too suudaks ka telekat kinni panna.
Samsungiga see hea, et nüüd on kolm pulti telekal, millest kahega võin juhtida kogu süsteemi (ka. Elioni äppi). Philipsi telekas on sekundaarne vaatamiskoht, seega pole seal (vähemalt minu jaoks) midagi erilist juhtida.
| Jänes kirjutas: |
| Miraakel kirjutas: |
Kasutan 2 vaatajakohta (vana Amino sai puhkusele saadetud ning hetkel asendab teda ustav VIP1003), kuid nüüd on probleem – teleka rakendus ei saa piisavalt andmeside peale ning ruudutab teine (VIP1003 on välja lülitatud). Hämmastav eksole? :/ |
Kui motorola välja lülitad, vaata mõne aja pärast digiboksi tagant või ruuteri pealt, kas koormab võrku edasi. Mul motorola jääbki võrku (sellest ka vast see kiire käivitumine), samas kui amino taga lõppeb võrgutulukeste vilkumine üsna pea ära. |
Ei ole teste teinud, kuid arvan (puhtalt tänu kasutuskogemusele), et mul on sama keiss - net aeglane ja kui mõlemad, nii VIP1003 kui ka Elioni äpp, on sees, siis ruudutab vahest... ahjaa, kui Elioni äpp käima lasta, siis on u 20 sekundit see kasutamatu (ruudutab ja laeb mingit 5 täppi).
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
16.10.2013 10:24:38
|
|
|
Saate alguses tuleb alla küll kiri, et saade on reklaamivaba, aga reklaamid on sees.
Võibolla jälle appi kamm.
Krt, oleks ikka võinud korralikult töötava tootega välja tulla...
| eltso kirjutas: |
| Kordustv-d ühe korra vaatasin ja siis jättis küll reklaamid vahele, samas salvestus on ikka koos reklaamidega. Samas see motorolaga, samsungi äppi ei ole võimalust proovida olnud. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.10.2013 10:29:33
|
|
|
| tsitaat: |
Varem istusid pimedal õhtul teleri ette ja avastasid, et film juba 10 minutit peal olnud - enam seda muret ei ole
|
Ehk siis see sama asi mis Starmanis. Alustan viimasel ajal nii mõnegi asja vaatamist 10-20 minutit hiljem, et siis reklaamid lihtsalt edasi kerida
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.10.2013 10:30:52
|
|
|
Mul telekas see äpp uuendatud 4.0 peale, aga jah, see paarikymne sekundiline pulditu elu alles (ka eelmise versiooniga oli). Ruudutab samuti.
Ja kui veel korra tööl oleva äpp uuesti käivitada, siis on puhta pekkis.
Seda kõike siis ilma uue nutita samsa telekas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miraakel
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2009
|
16.10.2013 10:51:55
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| tsitaat: |
Varem istusid pimedal õhtul teleri ette ja avastasid, et film juba 10 minutit peal olnud - enam seda muret ei ole
|
Ehk siis see sama asi mis Starmanis. Alustan viimasel ajal nii mõnegi asja vaatamist 10-20 minutit hiljem, et siis reklaamid lihtsalt edasi kerida  |
See jah ülihea! Isegi kasutan sellist lähenemist asjale (tavaliselt alustan 30 min peal). Üks asi, mida ma lootsin näha oli see, et ka salvestused oleksid "reaalajas" - nt. kui sa magasid filmi alguse maha (1-2 minutit peal olnud), siis sul ei ole võimalik seda kohe salvestusest järgi vaadata (st. salvestused on kuskil 5 minutit reaalajas jooksvast pildist taga).
| jeesus188 kirjutas: |
Mul telekas see äpp uuendatud 4.0 peale, aga jah, see paarikymne sekundiline pulditu elu alles (ka eelmise versiooniga oli). Ruudutab samuti.
Ja kui veel korra tööl oleva äpp uuesti käivitada, siis on puhta pekkis.
Seda kõike siis ilma uue nutita samsa telekas |
Mul on uuema nutiga teler, kuid rahustuseks võin sulle öelda nii palju et ka minul tõmbab see äpp teleka kooma. Kas asi võib olla selles, et ta (telekas) proovib ruuteriga suhelda WiFi'ga? Esimest korda laadisin äppi alla WiFi kaudu ning käivitasin ka... siis sain veateate, et ühtegi kanalit ei leitud vms. - ühendasin esimest korda kaabli taha ja asi hakkas tööle.
Telekasse pole mingit pahna installinud, va. Spotify lisasin juurde (kuigi ega seal Samsungi äppStores suurt valikut polegi )
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.10.2013 11:53:30
|
|
|
Wifis asi pole, mul pole wifit
Väike ot
Muideks kuidas tv3 ja kanal2 lehel asju normaalselt järelvaadata läbi samsa , no ei õnnestu browseris neid krd reklaame kinni panna.
Kas neile eraldi äppi pole olemas nagu etv-l
| ot: |
sirvisin elioni magazini, mis täna postkasti potsatas.....
Krt elu võiks ka nii lille(a)line olla, kui selles elioni kuulutajas |
Lisaks........
Mis asja nüüd tehti.
Enam põhipaketis pole vene kanaleid ja peaks valima vene põhipaketi, et neid näha, Jah, ma vaatan neid, aga all olev kirjeldus paneb mind imestama. Eestlane tahab vene kanaleid vaadata, siis järelikult on ta venelane?
| tsitaat: |
| Parimad Vene kanalid koos põhiliste Eesti kanalitega. Telekanalitele lisasime Filmiriiuli, et valida sobilik film vaatamiseks just siis, kui seda soovid. Kõik filmid on venekeelse heli või subtiitritega. Põhipakett sisaldab ka KordusTV-d, et saaksid Eesti telekanalite omatoodangut endale sobival ajal järelvaadata. |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
16.10.2013 11:59:33
|
|
|
| shizny kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
Need kes ütlevad, et see paar lisaeuri jne ei tapa - siis ei tohiks te mitte ühegi hinnatõusu pärast ka viriseda. Bensiin, soojus jne - elu lähebki kallimaks ja ärge virisega siis enam....
Sellega hinnatõusu põhjendada on küll väga idiootne.... |
see ligi 400 v 500 postitust oligi suurem vigisemine, kuid nüüd kõik kasutavad ja ei mingit mokakobinat  |
Elioniga koostöö lõpetamine seisab kaablitööde taga praegu.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
16.10.2013 12:26:49
|
|
|
| renekas kirjutas: |
| freestyler kirjutas: |
Mul ka F8000, aga elioni uue NutiTV-ga veel liitunud ei ole.
See appi ruudutamise jama esineb aga ka vanaga ja algas umbes samal ajal kui elion oma uue NutiTVga välja tuli.
Enne seda olid muud probleemid, aga ei ruudutanud vähemalt. Võibolla, et app 4.0 ikka veel beeta staadiumis. |
Vaata ka sul on ikka uusim firmware. |
Kõik on uusim.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crossfire
HV kasutaja
liitunud: 03.07.2004
|
16.10.2013 12:52:29
|
|
|
| Six kirjutas: |
Uue NutiTv-ga pidid kordussaated olema ju reklaamivabad.
Õhtul sama päeva saateid vaadates on küll reklaamid sees.
Vähemalt samsa nutitv appiga.
Kas motorolaga on ilma reklaamideta? |
Sama päeva saated ongi reklaamidega. Need kaovad järgmiseks päevaks.
Vanemad kõik siiani reklaamivabad olnud. Motorologa siis, äppi osas ei oska kaasa
rääkida aga peaks samamoodi olema.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.10.2013 13:48:49
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Muideks kuidas tv3 ja kanal2 lehel asju normaalselt järelvaadata läbi samsa , no ei õnnestu browseris neid krd reklaame kinni panna.
Kas neile eraldi äppi pole olemas nagu etv-l
|
Tirid arvutisse ja siis mälutava pulgaga või üle võrgu striimid televusserisse.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
16.10.2013 14:27:18
|
|
|
PIP võiks olla nii, et on kastike üleval nurgas ilma muu menüü sodita.
Elion, tehke seda!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.10.2013 14:54:32
|
|
|
kordusTV sisaldab eesti omatoodangut, saateid ja seriaale reklaamivabalt 8tp. Reklaamid kaovad lubatuna järgmiseks päevaks, reaalsuses peaks isegi peale saate lõppu olema juba parajaks hakitud. Saade algab ja lõppeb täpselt nii nagu saade on.
Salvestusteenus salvestab siis kõiki salvestatavaid kanaleid 24/7 mida saab vaadata läbi telekava vastavalt 14 päeva kuid on võimalik märkida kindlad saated ja seriaalid salvestamiseks mida näeb salvestusteenuse "kaustas". Saateid salvestatakse vastavalt telekavas märgitud saate algus ja lõpu ajale, lisades algusesse 5min ja lõppu 15min kui telekanal kavast kinni ei pea.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.10.2013 15:00:12
|
|
|
Indrek, äkki kommenteerid viimast lõiku?
Lõustaraamatus keegi ei taha vastata
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7856934#7856934
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
16.10.2013 15:24:44
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| renekas kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
| shizny kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
Need kes ütlevad, et see paar lisaeuri jne ei tapa - siis ei tohiks te mitte ühegi hinnatõusu pärast ka viriseda. Bensiin, soojus jne - elu lähebki kallimaks ja ärge virisega siis enam....
Sellega hinnatõusu põhjendada on küll väga idiootne.... |
see ligi 400 v 500 postitust oligi suurem vigisemine, kuid nüüd kõik kasutavad ja ei mingit mokakobinat  |
Elioniga koostöö lõpetamine seisab kaablitööde taga praegu. |
Ehk oleks aeg sul starmani teemasse kolida selle jutuga? |
Hetkel olen veel Elioni klient ja vanematel ei ole ühtegi alternatiivi hetkel tänu Elioni monopoolsele seisundile antud regioonis. Ja lõppkokkuvõttes pole nagu sinu asi, millises teemas ma kirjutan. |
Oeh kulla laps, ikka sa oma monopoolse seisundi jutuga.
Saad aru, Elion ei ole ju selles süüdi, et teisi teenusepakkujaid maarotid ei koti. Võid ju alati satelliiditaldriku püsti lüüa kui arvad, et sinule on ülekohut tehtud
Aga vaata enne asja natukene objektiivsemalt. Sa oled vihane Elioni peale, sest tema on ainus kes teile teenust saab pakkuda, mitte nende peale kes ei vaevu teieni oma infrat rajama.
Makes sense ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2013
|
16.10.2013 16:40:30
|
|
|
ilmselt mõtleb "kulla laps" seda, mida mõni ehk oma nooruse tõttu või mõne muu iseärasuse tõttu ei mäleta või mäletada ei taha. Nimelt on need nn. maarottide võrgud meie kõigi ressursside eest ehitatud ja Elion ei ole nendesse tihtipeale mitte midagi investeerinud ja sai need seoses uue riigikorraga lihtsalt endale. Keegi teine aga ei saa neid samadel tingimustel kasutada, sest need võrgud on Elioni omaks saanud. Seetõttu ei allu see asi küll mitte just eriti tänapäevase turu loogikale.
See ei oma küll võib-olla päris otsest seost näiteks selle uue nutitv-ga, aga väike ajaloolise mälu olemasolu võiks vahest kasuks tulla.
[/quote]
Oeh kulla laps, ikka sa oma monopoolse seisundi jutuga.
Saad aru, Elion ei ole ju selles süüdi, et teisi teenusepakkujaid maarotid ei koti. Võid ju alati satelliiditaldriku püsti lüüa kui arvad, et sinule on ülekohut tehtud
Aga vaata enne asja natukene objektiivsemalt. Sa oled vihane Elioni peale, sest tema on ainus kes teile teenust saab pakkuda, mitte nende peale kes ei vaevu teieni oma infrat rajama.
Makes sense ?[/quote]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
16.10.2013 18:36:03
|
|
|
| triu kirjutas: |
ilmselt mõtleb "kulla laps" seda, mida mõni ehk oma nooruse tõttu või mõne muu iseärasuse tõttu ei mäleta või mäletada ei taha. Nimelt on need nn. maarottide võrgud meie kõigi ressursside eest ehitatud ja Elion ei ole nendesse tihtipeale mitte midagi investeerinud ja sai need seoses uue riigikorraga lihtsalt endale. Keegi teine aga ei saa neid samadel tingimustel kasutada, sest need võrgud on Elioni omaks saanud. Seetõttu ei allu see asi küll mitte just eriti tänapäevase turu loogikale.
See ei oma küll võib-olla päris otsest seost näiteks selle uue nutitv-ga, aga väike ajaloolise mälu olemasolu võiks vahest kasuks tulla.
|
OT: paranda kui ma eksin, aga kas mitte polnud nii, et Elionile eelnenud asutus oli kohustatud infravõrku rajama just nendesamade piiratud ajaga monopoliõiguste tõttu? Ehk siis jah, täna on võrgud tema omad, aga seda tänu sellele, et tegi kulutused omal ajal ära. Täna on turg vaba ning miski ei takista konkurentidel neidsamu kulutusi tegemast ja oma võrku ehitamast...
Ja nagu eelpool viidati - kellele Elion ei meeldi ja muud ei tarnita saab alati satitaldriku püsti panna. Kui ise mässata ei viitsi, siis on meil Viasat riigis olemas, nad tulevad meeleldi sulle tehnikat panema millega enamus Eesti ning ka üksjagu välismaistest kanalitest kätte saad. Ja ärivad sulle meeleldi ka lisapea millega ka sellele ligi pääsed mida nad isiklikult ei paku.
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.10.2013 18:57:33
|
|
|
| HacaX kirjutas: |
| triu kirjutas: |
ilmselt mõtleb "kulla laps" seda, mida mõni ehk oma nooruse tõttu või mõne muu iseärasuse tõttu ei mäleta või mäletada ei taha. Nimelt on need nn. maarottide võrgud meie kõigi ressursside eest ehitatud ja Elion ei ole nendesse tihtipeale mitte midagi investeerinud ja sai need seoses uue riigikorraga lihtsalt endale. Keegi teine aga ei saa neid samadel tingimustel kasutada, sest need võrgud on Elioni omaks saanud. Seetõttu ei allu see asi küll mitte just eriti tänapäevase turu loogikale.
See ei oma küll võib-olla päris otsest seost näiteks selle uue nutitv-ga, aga väike ajaloolise mälu olemasolu võiks vahest kasuks tulla.
|
OT: paranda kui ma eksin, aga kas mitte polnud nii, et Elionile eelnenud asutus oli kohustatud infravõrku rajama just nendesamade piiratud ajaga monopoliõiguste tõttu? Ehk siis jah, täna on võrgud tema omad, aga seda tänu sellele, et tegi kulutused omal ajal ära. Täna on turg vaba ning miski ei takista konkurentidel neidsamu kulutusi tegemast ja oma võrku ehitamast...
Ja nagu eelpool viidati - kellele Elion ei meeldi ja muud ei tarnita saab alati satitaldriku püsti panna. Kui ise mässata ei viitsi, siis on meil Viasat riigis olemas, nad tulevad meeleldi sulle tehnikat panema millega enamus Eesti ning ka üksjagu välismaistest kanalitest kätte saad. Ja ärivad sulle meeleldi ka lisapea millega ka sellele ligi pääsed mida nad isiklikult ei paku. |
Väikse ääremärkusena - Elionile eeslnenud firma nimi oli Eesti Telefon.
Ja Eesti Telefon, tõepoolest, vedas Riigi käsu korras valguskaableid. Aga samal ajal, need, kes kõvasti sebida ja vaielda viitsisid, said ET-st ka päris mitmeid hüvesid (näiteks Status püsiühendused) varem, kui need, kes sebida ei viitsinud.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.10.2013 19:59:58
|
|
|
Nagu ma korra ka mainisin, tehniline foorum, tehnilised küsimused on alati teretulnud eriti kui suunad küsimust minule. Ma ei ole Elioni support, et kõiki teenuste valikuid kinnisilmi peast teaksin, isegi kui teaksin, mina ei ole neid valikuid teenustesse loonud, et oskaksin neid põhjendada.
| triu kirjutas: |
ilmselt mõtleb "kulla laps" seda, mida mõni ehk oma nooruse tõttu või mõne muu iseärasuse tõttu ei mäleta või mäletada ei taha. Nimelt on need nn. maarottide võrgud meie kõigi ressursside eest ehitatud ja Elion ei ole nendesse tihtipeale mitte midagi investeerinud ja sai need seoses uue riigikorraga lihtsalt endale. Keegi teine aga ei saa neid samadel tingimustel kasutada, sest need võrgud on Elioni omaks saanud. Seetõttu ei allu see asi küll mitte just eriti tänapäevase turu loogikale.
See ei oma küll võib-olla päris otsest seost näiteks selle uue nutitv-ga, aga väike ajaloolise mälu olemasolu võiks vahest kasuks tulla. |
Tule taevas appi, järgmine ajaloolane tuli olukorda selgitama. Kas Elion peaks siis selle "kullast" vene võrgu sinu auks analoogtelefoni jaama otsa tööle panema ning vanad klaaskaitsmetega puupostid tänavanurkadele vahele ühendama? PS. Võrk ei ole meie vanaemade rahadega loodud vaid nõukogude liidu rahadega.
Eesti Telefoni ja varasemast ajast on praktiliselt säilinud see viimane vasepaar mis kliendile tänavanurgast tuppa jookseb. Mõned ajaloolised analoogjaamad loomulikult ka, kuid need on järjest sulgemisel seoses optika jaama jõudmisega ning DSL2+ teenustele üleminekuga.
Mina ütleks nii, et see "Elionile" sunniviisiliselt antud vene võrk on rohkem kohustusi ja kulusi kaasa toonud kui sellest kasu on. Kogu sellele kulunud raha oleks olnud vist isegi kasulikum kohe optikasse investeerida kui renoveerimine, ülal hoidmine, kohustustega klientidele telefoniteenuse loomisega teatud aastatel jms.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
16.10.2013 21:18:27
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Nüüd ma küsin jälle 1 lolli küsimuse aga mis teha...
Ühesõnaga kuulasin taustaks VH1 pealt muusikat kui kogemata läks TallinnaTV peale ...
Ja heli tuli palju kõvemini ja palju kuidagi detailsemalt...
Millest see tingitud on? Ja kas VH1 jne. ei anna mingeid heli sätteid muuta vms? |
Tallinna TV on HD ju.
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|