Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 487, 488, 489 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 16:56:21 vasta tsitaadiga

Telerid ei saa sellega hakkama?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 15.10.2013 16:59:43 vasta tsitaadiga

Päris muhedat lugemist jagub siin, kuigi peale 10ndat lk kisub asi jube üksluiseks ning üksikud väärt postitused jäävad lihtsalt pasarahe varju.

Mainiks siis enda kogemusest väheke. Hetkel käimas 5. päev uue NutiTV kasutajana, esmamuljed on päris head – kindel on see, et Elion liigub (teokiirusel) õiges suunas.

Seina kaunistab Samsungi 55’’F8000, mille peal jookseb NutiTV äpp (varem VIP1003).

Uuendus oli väga lihtne, kuid kogu protsess võttis ikka üksjagu aega. Enne teekonna alustamist tuli lasta telekale FW update peale, siis pääses Elioni äppi alla laadima – peale seda algas automaatne seadistus (hõlmas ka ruuteri FW update).

Tooks siis välja mõned head/vead, mis endale silma jäid:
NutiTV äpp jookseb nobedalt F8000 peal (VIP1003 peal venib jubedalt);
NutiTV äpp käivitub kauem (VIP1003 vajutad powerit on sul digipilt kohe ees);
Puudub kanalite eelvaade - PiP (toimib ainult VIP1003);
Kogu süsteem toimib ka Samsungi pultidega väga edukalt 100% ulatuses – ei ole kohustatud kasutama Elioni uut pulti (mis on muide päris mugav);
Uus Elioni pult (VIP1003) - paaritamine Philipsi puldiga on eritigi lihtsaks tehtud - minu kiidusõnad!;
Kõike salvestatakse automaatselt (k.a. välismaist kraami) – vali ja vaata;
Filmiriiul – tundub põnev, huvitav kas antud nimekiri hakkab olema kuupõhine?;
Telekava – vajab lihtsustamist! (sooviks näha ka järgmist saadet);

Kasutan 2 vaatajakohta (vana Amino sai puhkusele saadetud ning hetkel asendab teda ustav VIP1003), kuid nüüd on probleem – teleka rakendus ei saa piisavalt andmeside peale ning ruudutab teine (VIP1003 on välja lülitatud). Hämmastav eksole? :/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 17:06:44 vasta tsitaadiga

Miraakel kirjutas:

Kõike salvestatakse automaatselt (k.a. välismaist kraami) – vali ja vaata;

Kui kordustv-d mõtled, siis ei. Ainult oma saated.

edit: Salvestamine on tasuline teenus, 5€ kuu.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!


viimati muutis ivokas 15.10.2013 17:22:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 15.10.2013 17:16:55 vasta tsitaadiga

Vau, ma sain just SMS-i:

Tore, et olite Samasungi telerisse loodud Elioni nutiTV esimeste kasutajate seas. Kingime teile uue nutiTV puldi, mis saabub teie postkasti enne 20.oktoobrit.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.10.2013 17:19:46 vasta tsitaadiga

normull thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 15.10.2013 17:25:17 vasta tsitaadiga

Mul ka F8000, aga elioni uue NutiTV-ga veel liitunud ei ole.
See appi ruudutamise jama esineb aga ka vanaga ja algas umbes samal ajal kui elion oma uue NutiTVga välja tuli.
Enne seda olid muud probleemid, aga ei ruudutanud vähemalt. Võibolla, et app 4.0 ikka veel beeta staadiumis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 17:25:53 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Vau, ma sain just SMS-i:

Tore, et olite Samasungi telerisse loodud Elioni nutiTV esimeste kasutajate seas. Kingime teile uue nutiTV puldi, mis saabub teie postkasti enne 20.oktoobrit.

Kellele nüüd Elion pulti ei kingi, see ütleb bye-bye Elioni teenustele. icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 15.10.2013 17:27:11 vasta tsitaadiga

E: vale quote
_________________
PSN: weaselEST


viimati muutis weasel 15.10.2013 19:24:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 15.10.2013 19:22:57 vasta tsitaadiga

Miraakel kirjutas:

Kasutan 2 vaatajakohta (vana Amino sai puhkusele saadetud ning hetkel asendab teda ustav VIP1003), kuid nüüd on probleem – teleka rakendus ei saa piisavalt andmeside peale ning ruudutab teine (VIP1003 on välja lülitatud). Hämmastav eksole? :/


Kui motorola välja lülitad, vaata mõne aja pärast digiboksi tagant või ruuteri pealt, kas koormab võrku edasi. Mul motorola jääbki võrku (sellest ka vast see kiire käivitumine), samas kui amino taga lõppeb võrgutulukeste vilkumine üsna pea ära.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 15.10.2013 19:26:36 vasta tsitaadiga

Täna sain elionist vastuse, et 29. oktoobril pidi tulema välja parandus ja peale seda peaksid motorola boxid hakkama jälle sessioone vabastama.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 19:27:26 vasta tsitaadiga

Kui Amino ilma puldist välja lülitamatta lihtsalt julmalt voolu alt ära võtta, siis jääb ka ühendus üles, puldist välja lülides lastakse ka ühendus maha.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 20:44:45 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kui Amino ilma puldist välja lülitamatta lihtsalt julmalt voolu alt ära võtta, siis jääb ka ühendus üles, puldist välja lülides lastakse ka ühendus maha.
no nii peabki toimima ja on alati toiminud.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 15.10.2013 20:51:38 vasta tsitaadiga

No hetkel ei toimi uue nutitv-ga ja parandus tuleb oktoobri lõpus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 20:53:38 vasta tsitaadiga

Puldi juhendi leiab ka puldi karbi sisemiselt küljelt kui ekraanilt ei taha vaadata. Aga eks iga uus asi tahab juhendit või vähemalt võiks see olemas olla.

tsitaat:
Kellele nüüd Elion pulti ei kingi, see ütleb bye-bye Elioni teenustele.


Eks see 11€ on tõesti drastiline summa, et minna STV või Starmani peale üle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 15.10.2013 21:31:15 vasta tsitaadiga

Miraakel kirjutas:

Uus Elioni pult (VIP1003) - paaritamine Philipsi puldiga on eritigi lihtsaks tehtud - minu kiidusõnad!;

Ongi nii? Saan Philipsi teleka puldi funktsioone Elioni puldiga kasutada või ainult telekat sisse välja lülitada ja helitugevust reguleerida. Või mida sa selle all mõtlesid?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 15.10.2013 23:28:15 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Eks see 11€ on tõesti drastiline summa, et minna STV või Starmani peale üle icon_biggrin.gif
Miks on vaja sellist möga ajada? Ei ole vaja kõvatada, ei tee see see ühekordne €11 ja kuus paar lisaeuri siit mitte kedagi oluliselt vaesemaks, lihtsalt mõned inimesed siin võrdlevad kainelt konkureerivaid teenusi ja ütlevad oma arvamuse välja. Ütlen minagi - ise maksan hetkel kolmes kohas Elionile ning vägagi ilmselt saab vähemalt ühes kohas loobutud konkurendi kasuks, kuna need paar lisanduvat euri ei too mitte mingit täiendavat kvaliteeti ning konkurent pakub sama raha eest rohkem. Punkt. Ei ole vaja teha nägu nagu Elion oleks mingi eriliselt eksklusiivne luksustoode, mille eest härrad on nõus maksma rohkem, aga vaesed peavad sente veeretades konkurentide juures virelema, kõik on tegelikult suht samasugused neti ja TV-teenuse pakkujad ning üks nendest lasi ennast just väga haledalt täis. Kaks aastat arendust ja selline asi, johhaidii...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 23:32:20 vasta tsitaadiga

Need kes ütlevad, et see paar lisaeuri jne ei tapa - siis ei tohiks te mitte ühegi hinnatõusu pärast ka viriseda. Bensiin, soojus jne - elu lähebki kallimaks ja ärge virisega siis enam....
Sellega hinnatõusu põhjendada on küll väga idiootne....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 23:35:46 vasta tsitaadiga

Jep. Kui lisaväärtust ei looda (hetkel TÕESTI ei näe olulist lisaväärtust) siis raha juurde küsida olukorras, kus konkurent pakub sama raha eest paremat/kiiremat/mugavamat teenust....on natuke naljakas.

(mõtlevad) inimesed hääletavad rahakotiga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 15.10.2013 23:54:41 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Need kes ütlevad, et see paar lisaeuri jne ei tapa - siis ei tohiks te mitte ühegi hinnatõusu pärast ka viriseda. Bensiin, soojus jne - elu lähebki kallimaks ja ärge virisega siis enam....
Sellega hinnatõusu põhjendada on küll väga idiootne....



see ligi 400 v 500 postitust oligi suurem vigisemine, kuid nüüd kõik kasutavad ja ei mingit mokakobinat icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 00:07:05 vasta tsitaadiga

shizny, küll kobiseks, kui nutitv-d kasutaks. icon_rolleyes.gif Siinseid varasemaid postitusi lugedes on Elioni TV kasutamine nagu õnnemäng - ühel toimib, teisel mitte, samal ajal on mõni õnnelik nende elementaarsete funktsioonide üle, mis arvutis tekkisid kümmekond aastat tagasi ...

Ainult siis oleks vait, kui neljaks aastaks 30M netipaketi saaks 4€ soodsamalt. icon_razz1.gif icon_razz1.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 00:16:49 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
PCman kirjutas:
Need kes ütlevad, et see paar lisaeuri jne ei tapa - siis ei tohiks te mitte ühegi hinnatõusu pärast ka viriseda. Bensiin, soojus jne - elu lähebki kallimaks ja ärge virisega siis enam....
Sellega hinnatõusu põhjendada on küll väga idiootne....



see ligi 400 v 500 postitust oligi suurem vigisemine, kuid nüüd kõik kasutavad ja ei mingit mokakobinat icon_lol.gif

ei kasuta uut
sama hästi võiks 500 korda ka peaga seina taguda, sama kasumlik kui need postid
rahvas sai sydamelt ära öeldud, osa on liitunud, osa on lahkunud, osa on ootel

to be continued.......

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 16.10.2013 07:37:23 vasta tsitaadiga

Eile õhtul sain DigiTV'd vaadates ekraanile teate a la et nüüdsest on võimalik hakata kasutama uut nutiTV'd.... edasi tuli veel pikk jutt ja all oli ainuke valik "OK" Ma vajutasin igaks juhuks hoopis power nuppu ja sain nõnda sellest teatest ohutult lahti icon_biggrin.gif Hetkel ei näe ma veel endiselt mõjuvat põhjust et miks minna üle uuele NutiTV'le. Vana toimib väga kenasti ja olen sellega rahul beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 07:41:55 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
Eile õhtul sain DigiTV'd vaadates ekraanile teate a la et nüüdsest on võimalik hakata kasutama uut nutiTV'd.... edasi tuli veel pikk jutt ja all oli ainuke valik "OK" Ma vajutasin igaks juhuks hoopis power nuppu ja sain nõnda sellest teatest ohutult lahti icon_biggrin.gif Hetkel ei näe ma veel endiselt mõjuvat põhjust et miks minna üle uuele NutiTV'le. Vana toimib väga kenasti ja olen sellega rahul beer_yum.gif


OK viskab sind otse tellimise menüüsse... icon_evil.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 08:02:42 vasta tsitaadiga

segaseks tehtud, et "kogemata" uue peale läheks ?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 08:08:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
segaseks tehtud, et "kogemata" uue peale läheks ?


Nali selles, et peale OK sul muid valikuid selle dialoogi sulgemiseks polegi... icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 08:24:25 vasta tsitaadiga

Mul tuli ka see teade ette. Lükkasin välja ja 2-3 seki pärast uuesti sisse - teade oli ikka ees icon_biggrin.gif
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 16.10.2013 09:01:40 vasta tsitaadiga

Eriti hea oli veel see, et seesama teade tuli ka Amino boksile ette icon_smile.gif
Kes pole asjaga kursis, et Amino ei saa juurde midagi uut, vaid et kuumakse suureneb ja kanaleid jääb vähemaks, see saab küll hiljem "meeldiva" üllatuse.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 09:22:34 vasta tsitaadiga

Loodame ,et Elion siis ka tasaarvelduse teeb kuna kahe vaatajakohaga 12/1 ühenduse asemel on mul 5/1 ühendus täna lõpetamata sesioonidele.
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 16.10.2013 09:56:27 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Mul ka F8000, aga elioni uue NutiTV-ga veel liitunud ei ole.
See appi ruudutamise jama esineb aga ka vanaga ja algas umbes samal ajal kui elion oma uue NutiTVga välja tuli.
Enne seda olid muud probleemid, aga ei ruudutanud vähemalt. Võibolla, et app 4.0 ikka veel beeta staadiumis.


Vaata ka sul on ikka uusim firmware.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 10:07:33 vasta tsitaadiga

Uue NutiTv-ga pidid kordussaated olema ju reklaamivabad.
Õhtul sama päeva saateid vaadates on küll reklaamid sees.
Vähemalt samsa nutitv appiga.
Kas motorolaga on ilma reklaamideta?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.10.2013 10:08:27 vasta tsitaadiga

Kordustv-d ühe korra vaatasin ja siis jättis küll reklaamid vahele, samas salvestus on ikka koos reklaamidega. Samas see motorolaga, samsungi äppi ei ole võimalust proovida olnud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 16.10.2013 10:23:17 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Miraakel kirjutas:

Kõike salvestatakse automaatselt (k.a. välismaist kraami) – vali ja vaata;

Kui kordustv-d mõtled, siis ei. Ainult oma saated.

edit: Salvestamine on tasuline teenus, 5€ kuu.


Ikka salvestamisest räägin, sellest ka "välismaine kraam", mida teadupärast KordusTV ei võimalda.
Olen juba pikemalt kasutanud Elioni salvestamise teenust, seega muutus minu jaoks järgivaatamine oluliselt mugavamaks.
Varem istusid pimedal õhtul teleri ette ja avastasid, et film juba 10 minutit peal olnud - enam seda muret ei ole (ausalt öeldes, kes see jõudis seda TV-kava jälgida ja igale saatele neid linnukesi ette toppida?).

harakas kirjutas:
Miraakel kirjutas:

Uus Elioni pult (VIP1003) - paaritamine Philipsi puldiga on eritigi lihtsaks tehtud - minu kiidusõnad!;

Ongi nii? Saan Philipsi teleka puldi funktsioone Elioni puldiga kasutada või ainult telekat sisse välja lülitada ja helitugevust reguleerida. Või mida sa selle all mõtlesid?


Mõtlen selle all järgmist - enam ei ole tarvis sul mingit koodiraamatut, millest tuleb enda telekale sobiv leida. Hoia lihtsalt paari nuppu all ja vajuta paaritataval puldil Powerit ning asi vask. Philipsi oleksin võinud mainimata jätta, usun et see toimib teiste pultidega sama muretult. Kevadel, peale Samsungi ostu, oli võimatu leida sobivat koodi Elioni puldile, et too suudaks ka telekat kinni panna.
Samsungiga see hea, et nüüd on kolm pulti telekal, millest kahega võin juhtida kogu süsteemi (ka. Elioni äppi). Philipsi telekas on sekundaarne vaatamiskoht, seega pole seal (vähemalt minu jaoks) midagi erilist juhtida.

Jänes kirjutas:
Miraakel kirjutas:

Kasutan 2 vaatajakohta (vana Amino sai puhkusele saadetud ning hetkel asendab teda ustav VIP1003), kuid nüüd on probleem – teleka rakendus ei saa piisavalt andmeside peale ning ruudutab teine (VIP1003 on välja lülitatud). Hämmastav eksole? :/


Kui motorola välja lülitad, vaata mõne aja pärast digiboksi tagant või ruuteri pealt, kas koormab võrku edasi. Mul motorola jääbki võrku (sellest ka vast see kiire käivitumine), samas kui amino taga lõppeb võrgutulukeste vilkumine üsna pea ära.


Ei ole teste teinud, kuid arvan (puhtalt tänu kasutuskogemusele), et mul on sama keiss - net aeglane ja kui mõlemad, nii VIP1003 kui ka Elioni äpp, on sees, siis ruudutab vahest... ahjaa, kui Elioni äpp käima lasta, siis on u 20 sekundit see kasutamatu (ruudutab ja laeb mingit 5 täppi).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 10:24:38 vasta tsitaadiga

Saate alguses tuleb alla küll kiri, et saade on reklaamivaba, aga reklaamid on sees.
Võibolla jälle appi kamm.
Krt, oleks ikka võinud korralikult töötava tootega välja tulla...

eltso kirjutas:
Kordustv-d ühe korra vaatasin ja siis jättis küll reklaamid vahele, samas salvestus on ikka koos reklaamidega. Samas see motorolaga, samsungi äppi ei ole võimalust proovida olnud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 10:29:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Varem istusid pimedal õhtul teleri ette ja avastasid, et film juba 10 minutit peal olnud - enam seda muret ei ole

Ehk siis see sama asi mis Starmanis. Alustan viimasel ajal nii mõnegi asja vaatamist 10-20 minutit hiljem, et siis reklaamid lihtsalt edasi kerida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 10:30:52 vasta tsitaadiga

Mul telekas see äpp uuendatud 4.0 peale, aga jah, see paarikymne sekundiline pulditu elu alles (ka eelmise versiooniga oli). Ruudutab samuti.
Ja kui veel korra tööl oleva äpp uuesti käivitada, siis on puhta pekkis.

Seda kõike siis ilma uue nutita samsa telekas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 16.10.2013 10:51:55 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

Varem istusid pimedal õhtul teleri ette ja avastasid, et film juba 10 minutit peal olnud - enam seda muret ei ole

Ehk siis see sama asi mis Starmanis. Alustan viimasel ajal nii mõnegi asja vaatamist 10-20 minutit hiljem, et siis reklaamid lihtsalt edasi kerida thumbs_up.gif


See jah ülihea! Isegi kasutan sellist lähenemist asjale (tavaliselt alustan 30 min peal). thumbs_up.gif Üks asi, mida ma lootsin näha oli see, et ka salvestused oleksid "reaalajas" - nt. kui sa magasid filmi alguse maha (1-2 minutit peal olnud), siis sul ei ole võimalik seda kohe salvestusest järgi vaadata (st. salvestused on kuskil 5 minutit reaalajas jooksvast pildist taga).

jeesus188 kirjutas:
Mul telekas see äpp uuendatud 4.0 peale, aga jah, see paarikymne sekundiline pulditu elu alles (ka eelmise versiooniga oli). Ruudutab samuti.
Ja kui veel korra tööl oleva äpp uuesti käivitada, siis on puhta pekkis.

Seda kõike siis ilma uue nutita samsa telekas


Mul on uuema nutiga teler, kuid rahustuseks võin sulle öelda nii palju et ka minul tõmbab see äpp teleka kooma. Kas asi võib olla selles, et ta (telekas) proovib ruuteriga suhelda WiFi'ga? Esimest korda laadisin äppi alla WiFi kaudu ning käivitasin ka... siis sain veateate, et ühtegi kanalit ei leitud vms. - ühendasin esimest korda kaabli taha ja asi hakkas tööle.

Telekasse pole mingit pahna installinud, va. Spotify lisasin juurde (kuigi ega seal Samsungi äppStores suurt valikut polegi icon_lol.gif )
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 11:53:30 vasta tsitaadiga

Wifis asi pole, mul pole wifit icon_biggrin.gif

Väike ot
Muideks kuidas tv3 ja kanal2 lehel asju normaalselt järelvaadata läbi samsa , no ei õnnestu browseris neid krd reklaame kinni panna.
Kas neile eraldi äppi pole olemas nagu etv-l

ot:
sirvisin elioni magazini, mis täna postkasti potsatas.....
Krt elu võiks ka nii lille(a)line olla, kui selles elioni kuulutajas icon_lol.gif



Lisaks........
Mis asja nüüd tehti.
Enam põhipaketis pole vene kanaleid ja peaks valima vene põhipaketi, et neid näha, Jah, ma vaatan neid, aga all olev kirjeldus paneb mind imestama. Eestlane tahab vene kanaleid vaadata, siis järelikult on ta venelane?
tsitaat:
Parimad Vene kanalid koos põhiliste Eesti kanalitega. Telekanalitele lisasime Filmiriiuli, et valida sobilik film vaatamiseks just siis, kui seda soovid. Kõik filmid on venekeelse heli või subtiitritega. Põhipakett sisaldab ka KordusTV-d, et saaksid Eesti telekanalite omatoodangut endale sobival ajal järelvaadata.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 11:59:33 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
PCman kirjutas:
Need kes ütlevad, et see paar lisaeuri jne ei tapa - siis ei tohiks te mitte ühegi hinnatõusu pärast ka viriseda. Bensiin, soojus jne - elu lähebki kallimaks ja ärge virisega siis enam....
Sellega hinnatõusu põhjendada on küll väga idiootne....



see ligi 400 v 500 postitust oligi suurem vigisemine, kuid nüüd kõik kasutavad ja ei mingit mokakobinat icon_lol.gif

Elioniga koostöö lõpetamine seisab kaablitööde taga praegu.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 16.10.2013 12:26:49 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
freestyler kirjutas:
Mul ka F8000, aga elioni uue NutiTV-ga veel liitunud ei ole.
See appi ruudutamise jama esineb aga ka vanaga ja algas umbes samal ajal kui elion oma uue NutiTVga välja tuli.
Enne seda olid muud probleemid, aga ei ruudutanud vähemalt. Võibolla, et app 4.0 ikka veel beeta staadiumis.


Vaata ka sul on ikka uusim firmware.


Kõik on uusim.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crossfire
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 12:52:29 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Uue NutiTv-ga pidid kordussaated olema ju reklaamivabad.
Õhtul sama päeva saateid vaadates on küll reklaamid sees.
Vähemalt samsa nutitv appiga.
Kas motorolaga on ilma reklaamideta?


Sama päeva saated ongi reklaamidega. Need kaovad järgmiseks päevaks.
Vanemad kõik siiani reklaamivabad olnud. Motorologa siis, äppi osas ei oska kaasa
rääkida aga peaks samamoodi olema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 13:48:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:


Muideks kuidas tv3 ja kanal2 lehel asju normaalselt järelvaadata läbi samsa , no ei õnnestu browseris neid krd reklaame kinni panna.
Kas neile eraldi äppi pole olemas nagu etv-l
Tirid arvutisse ja siis mälutava pulgaga või üle võrgu striimid televusserisse.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 16.10.2013 14:27:18 vasta tsitaadiga

PIP võiks olla nii, et on kastike üleval nurgas ilma muu menüü sodita.
Elion, tehke seda!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 14:54:32 vasta tsitaadiga

kordusTV sisaldab eesti omatoodangut, saateid ja seriaale reklaamivabalt 8tp. Reklaamid kaovad lubatuna järgmiseks päevaks, reaalsuses peaks isegi peale saate lõppu olema juba parajaks hakitud. Saade algab ja lõppeb täpselt nii nagu saade on.
Salvestusteenus salvestab siis kõiki salvestatavaid kanaleid 24/7 mida saab vaadata läbi telekava vastavalt 14 päeva kuid on võimalik märkida kindlad saated ja seriaalid salvestamiseks mida näeb salvestusteenuse "kaustas". Saateid salvestatakse vastavalt telekavas märgitud saate algus ja lõpu ajale, lisades algusesse 5min ja lõppu 15min kui telekanal kavast kinni ei pea.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 15:00:12 vasta tsitaadiga

Indrek, äkki kommenteerid viimast lõiku?
Lõustaraamatus keegi ei taha vastata icon_rolleyes.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7856934#7856934

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 16.10.2013 15:24:44 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
renekas kirjutas:
sukelduja kirjutas:
shizny kirjutas:
PCman kirjutas:
Need kes ütlevad, et see paar lisaeuri jne ei tapa - siis ei tohiks te mitte ühegi hinnatõusu pärast ka viriseda. Bensiin, soojus jne - elu lähebki kallimaks ja ärge virisega siis enam....
Sellega hinnatõusu põhjendada on küll väga idiootne....



see ligi 400 v 500 postitust oligi suurem vigisemine, kuid nüüd kõik kasutavad ja ei mingit mokakobinat icon_lol.gif

Elioniga koostöö lõpetamine seisab kaablitööde taga praegu.


Ehk oleks aeg sul starmani teemasse kolida selle jutuga?

Hetkel olen veel Elioni klient ja vanematel ei ole ühtegi alternatiivi hetkel tänu Elioni monopoolsele seisundile antud regioonis. Ja lõppkokkuvõttes pole nagu sinu asi, millises teemas ma kirjutan.



Oeh kulla laps, ikka sa oma monopoolse seisundi jutuga.
Saad aru, Elion ei ole ju selles süüdi, et teisi teenusepakkujaid maarotid ei koti. Võid ju alati satelliiditaldriku püsti lüüa kui arvad, et sinule on ülekohut tehtud icon_biggrin.gif
Aga vaata enne asja natukene objektiivsemalt. Sa oled vihane Elioni peale, sest tema on ainus kes teile teenust saab pakkuda, mitte nende peale kes ei vaevu teieni oma infrat rajama.
Makes sense ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 16.10.2013 16:40:30 vasta tsitaadiga

ilmselt mõtleb "kulla laps" seda, mida mõni ehk oma nooruse tõttu või mõne muu iseärasuse tõttu ei mäleta või mäletada ei taha. Nimelt on need nn. maarottide võrgud meie kõigi ressursside eest ehitatud ja Elion ei ole nendesse tihtipeale mitte midagi investeerinud ja sai need seoses uue riigikorraga lihtsalt endale. Keegi teine aga ei saa neid samadel tingimustel kasutada, sest need võrgud on Elioni omaks saanud. Seetõttu ei allu see asi küll mitte just eriti tänapäevase turu loogikale.
See ei oma küll võib-olla päris otsest seost näiteks selle uue nutitv-ga, aga väike ajaloolise mälu olemasolu võiks vahest kasuks tulla.
[/quote]
Oeh kulla laps, ikka sa oma monopoolse seisundi jutuga.
Saad aru, Elion ei ole ju selles süüdi, et teisi teenusepakkujaid maarotid ei koti. Võid ju alati satelliiditaldriku püsti lüüa kui arvad, et sinule on ülekohut tehtud icon_biggrin.gif
Aga vaata enne asja natukene objektiivsemalt. Sa oled vihane Elioni peale, sest tema on ainus kes teile teenust saab pakkuda, mitte nende peale kes ei vaevu teieni oma infrat rajama.
Makes sense ?[/quote]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 16.10.2013 18:36:03 vasta tsitaadiga

triu kirjutas:
ilmselt mõtleb "kulla laps" seda, mida mõni ehk oma nooruse tõttu või mõne muu iseärasuse tõttu ei mäleta või mäletada ei taha. Nimelt on need nn. maarottide võrgud meie kõigi ressursside eest ehitatud ja Elion ei ole nendesse tihtipeale mitte midagi investeerinud ja sai need seoses uue riigikorraga lihtsalt endale. Keegi teine aga ei saa neid samadel tingimustel kasutada, sest need võrgud on Elioni omaks saanud. Seetõttu ei allu see asi küll mitte just eriti tänapäevase turu loogikale.
See ei oma küll võib-olla päris otsest seost näiteks selle uue nutitv-ga, aga väike ajaloolise mälu olemasolu võiks vahest kasuks tulla.
OT: paranda kui ma eksin, aga kas mitte polnud nii, et Elionile eelnenud asutus oli kohustatud infravõrku rajama just nendesamade piiratud ajaga monopoliõiguste tõttu? Ehk siis jah, täna on võrgud tema omad, aga seda tänu sellele, et tegi kulutused omal ajal ära. Täna on turg vaba ning miski ei takista konkurentidel neidsamu kulutusi tegemast ja oma võrku ehitamast...
Ja nagu eelpool viidati - kellele Elion ei meeldi ja muud ei tarnita saab alati satitaldriku püsti panna. Kui ise mässata ei viitsi, siis on meil Viasat riigis olemas, nad tulevad meeleldi sulle tehnikat panema millega enamus Eesti ning ka üksjagu välismaistest kanalitest kätte saad. Ja ärivad sulle meeleldi ka lisapea millega ka sellele ligi pääsed mida nad isiklikult ei paku.

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.10.2013 18:57:33 vasta tsitaadiga

HacaX kirjutas:
triu kirjutas:
ilmselt mõtleb "kulla laps" seda, mida mõni ehk oma nooruse tõttu või mõne muu iseärasuse tõttu ei mäleta või mäletada ei taha. Nimelt on need nn. maarottide võrgud meie kõigi ressursside eest ehitatud ja Elion ei ole nendesse tihtipeale mitte midagi investeerinud ja sai need seoses uue riigikorraga lihtsalt endale. Keegi teine aga ei saa neid samadel tingimustel kasutada, sest need võrgud on Elioni omaks saanud. Seetõttu ei allu see asi küll mitte just eriti tänapäevase turu loogikale.
See ei oma küll võib-olla päris otsest seost näiteks selle uue nutitv-ga, aga väike ajaloolise mälu olemasolu võiks vahest kasuks tulla.
OT: paranda kui ma eksin, aga kas mitte polnud nii, et Elionile eelnenud asutus oli kohustatud infravõrku rajama just nendesamade piiratud ajaga monopoliõiguste tõttu? Ehk siis jah, täna on võrgud tema omad, aga seda tänu sellele, et tegi kulutused omal ajal ära. Täna on turg vaba ning miski ei takista konkurentidel neidsamu kulutusi tegemast ja oma võrku ehitamast...
Ja nagu eelpool viidati - kellele Elion ei meeldi ja muud ei tarnita saab alati satitaldriku püsti panna. Kui ise mässata ei viitsi, siis on meil Viasat riigis olemas, nad tulevad meeleldi sulle tehnikat panema millega enamus Eesti ning ka üksjagu välismaistest kanalitest kätte saad. Ja ärivad sulle meeleldi ka lisapea millega ka sellele ligi pääsed mida nad isiklikult ei paku.

Väikse ääremärkusena - Elionile eeslnenud firma nimi oli Eesti Telefon. icon_wink.gif
Ja Eesti Telefon, tõepoolest, vedas Riigi käsu korras valguskaableid. Aga samal ajal, need, kes kõvasti sebida ja vaielda viitsisid, said ET-st ka päris mitmeid hüvesid (näiteks Status püsiühendused) varem, kui need, kes sebida ei viitsinud. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 19:59:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Indrek, äkki kommenteerid viimast lõiku?
Lõustaraamatus keegi ei taha vastata icon_rolleyes.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7856934#7856934

Nagu ma korra ka mainisin, tehniline foorum, tehnilised küsimused on alati teretulnud eriti kui suunad küsimust minule. Ma ei ole Elioni support, et kõiki teenuste valikuid kinnisilmi peast teaksin, isegi kui teaksin, mina ei ole neid valikuid teenustesse loonud, et oskaksin neid põhjendada.

triu kirjutas:
ilmselt mõtleb "kulla laps" seda, mida mõni ehk oma nooruse tõttu või mõne muu iseärasuse tõttu ei mäleta või mäletada ei taha. Nimelt on need nn. maarottide võrgud meie kõigi ressursside eest ehitatud ja Elion ei ole nendesse tihtipeale mitte midagi investeerinud ja sai need seoses uue riigikorraga lihtsalt endale. Keegi teine aga ei saa neid samadel tingimustel kasutada, sest need võrgud on Elioni omaks saanud. Seetõttu ei allu see asi küll mitte just eriti tänapäevase turu loogikale.
See ei oma küll võib-olla päris otsest seost näiteks selle uue nutitv-ga, aga väike ajaloolise mälu olemasolu võiks vahest kasuks tulla.


Tule taevas appi, järgmine ajaloolane tuli olukorda selgitama. Kas Elion peaks siis selle "kullast" vene võrgu sinu auks analoogtelefoni jaama otsa tööle panema ning vanad klaaskaitsmetega puupostid tänavanurkadele vahele ühendama? PS. Võrk ei ole meie vanaemade rahadega loodud vaid nõukogude liidu rahadega.
Eesti Telefoni ja varasemast ajast on praktiliselt säilinud see viimane vasepaar mis kliendile tänavanurgast tuppa jookseb. Mõned ajaloolised analoogjaamad loomulikult ka, kuid need on järjest sulgemisel seoses optika jaama jõudmisega ning DSL2+ teenustele üleminekuga.
Mina ütleks nii, et see "Elionile" sunniviisiliselt antud vene võrk on rohkem kohustusi ja kulusi kaasa toonud kui sellest kasu on. Kogu sellele kulunud raha oleks olnud vist isegi kasulikum kohe optikasse investeerida kui renoveerimine, ülal hoidmine, kohustustega klientidele telefoniteenuse loomisega teatud aastatel jms.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 21:18:27 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Nüüd ma küsin jälle 1 lolli küsimuse aga mis teha...
Ühesõnaga kuulasin taustaks VH1 pealt muusikat kui kogemata läks TallinnaTV peale ...
Ja heli tuli palju kõvemini ja palju kuidagi detailsemalt...
Millest see tingitud on? Ja kas VH1 jne. ei anna mingeid heli sätteid muuta vms?

Tallinna TV on HD ju.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 487, 488, 489 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.