Nii kui Online stabiilseks saavad siis tuleb ju uut contenti juurde s.h heistid. Kuigi häirivalt palju annab vahepeal mingeid vanu madalama ranki missioone jah.
Nagu näha, on füüsikamootor ikka Rockstaril täiesti pekkis
vana mootor ka ju. Üldse ei saa aru miks seda GTA5 nimetatakse. Peaks nagu san andreas, vice city alatiitliga olema. 5 pidanuks nextgex uue mootoriga olema. _________________ zero
kriist, piltide üles laadimine jah, aga muud asjad küll häiritud pole. tean ju täpselt mida räägin. kolm nädalat mängisin ilma goldita ja social clubis oli kogu inf üleval reaalajas + sain sõpradega võrrelda kõike. nii, et väga hästi toimib. hetkel olen goldiga nädal aega olnud mingit vahet pole. pilditeema on niikuinii mõttetu
ertr2, Social Clubi kasutajat siiski vaja, aga kvaliteet on sellel Snapmaticul suht hale seega ei jää sa ka millestki ilma.
nmk Anna andeks, et ma Teie meelt ei lahutanud oo isand, järgmine kord katsun rohkem plahvatusi või midagi Teile meelepärast kaadrisse jäädvustada. Päris lambised kaadrid need siiski ei ole, minu jaoks vähemalt. Lihtsalt see kvaliteet, mida R* pakub riivab silma.
ertr2, Social Clubi kasutajat siiski vaja, aga kvaliteet on sellel Snapmaticul suht hale seega ei jää sa ka millestki ilma.
nmk Anna andeks, et ma Teie meelt ei lahutanud oo isand, järgmine kord katsun rohkem plahvatusi või midagi Teile meelepärast kaadrisse jäädvustada. Päris lambised kaadrid need siiski ei ole, minu jaoks vähemalt. Lihtsalt see kvaliteet, mida R* pakub riivab silma.
1. viltune post ja mingid puud
2. bussi pilt nii pimedas tehtud, et midagi ei näe
3. hea rocktstari stiilis huumor, ok
4. suvaline tühi tänav, omg päikeseloojag, kui romantiline...
5. maja kus on v täht peal, so?
6. kaks tüüpi kuskil garaazis...?
ma saan aru, et sinul seostuvad nende piltidega suured emotsioonid ja mälestused mängimise hetkest jne aga ülejäänud rahva jaoks on küll lambikaadrid ju...? lisaks veel vilets kvaliteet. yeah, isand nmk is not entertained
Sai ka eile story läbi tehtud, väga viis . Nüüd ainult story välised missioonid teha, tehtud on neid vaid mõni üksik. Trevor on kõige haigem vend . Kui tema valida siis alailma on kuskil täis tõmmanud mägedevahel susparite väel, paras mats on
Küsimus ka, kas oma isiklikku autot, mis mind aegajalt missioonides "jälitab" on võimalik ka välja vahetada?
Tegelastega ei ole seda võimalik teha. Küll aga on võimalik selle masina tuunimine.
Online'is saab osta endale meeldiva masina ja ka vahetada neid, kuid see eeldab ressurssi.
ertr2, Social Clubi kasutajat siiski vaja, aga kvaliteet on sellel Snapmaticul suht hale seega ei jää sa ka millestki ilma.
nmk Anna andeks, et ma Teie meelt ei lahutanud oo isand, järgmine kord katsun rohkem plahvatusi või midagi Teile meelepärast kaadrisse jäädvustada. Päris lambised kaadrid need siiski ei ole, minu jaoks vähemalt. Lihtsalt see kvaliteet, mida R* pakub riivab silma.
1. viltune post ja mingid puud
2. bussi pilt nii pimedas tehtud, et midagi ei näe
3. hea rocktstari stiilis huumor, ok
4. suvaline tühi tänav, omg päikeseloojag, kui romantiline...
5. maja kus on v täht peal, so?
6. kaks tüüpi kuskil garaazis...?
ma saan aru, et sinul seostuvad nende piltidega suured emotsioonid ja mälestused mängimise hetkest jne aga ülejäänud rahva jaoks on küll lambikaadrid ju...? lisaks veel vilets kvaliteet. yeah, isand nmk is not entertained
Okei ma saan aru, ei meeldi. mõttetu siin mingit teemat aretada sellepärast
Kas serverid on praegu maas või mis toimub? Juba tund aega on peksnud, et cloud server on offline Mõnus õhtu oleks olnud rallitamiseks.
R* jah kuseb nurgas jälle oma serveritega. See kuidas nad ei suuda enda asju käima panna juba 3 nädalat ajab si_a keema küll
Osasi missione ei saanudki tehtud näiteks:
Death from above mission läks ka prse sellepärast, et keset tulevahetust tuleb mobiiltelefoniga ühest laibast pilti teha, aga R* server laadis snapmatic fotosi mingi 30 sekundit ja viskas lõpuks teate et ei saa ühendust ja vahepeal lasti mind sõelapõhjaks 2 korda ...
Üldse laadimist ja teiste järel ootamist on mõttetult palju GTA onlines.
Näiteks kui missioni ära lõpetad ja tuleb mapvote, siis miks KÕIK peavad olema hääletanud, enne kui mängijat kuhugi laadima haktakse. Keegi äkki ei taha edasi mängida sama inimestega, siis miks ta peab teiste järel ootama kui tahab näiteks freemode tagasi minna?
Täiesti nõus Sinuga. Lisaks häirib mind see, et pidevalt pärast missioone viiakse mind ja mu Sõber erinevatesse ''serveritesse'' kuigi tegime koos closed friend sessioni. Iga kord nagu kilplane saada uuesti kutse. Vahepeal on jackpot ja saame tagasi koos ühte serverisse. No aru ma ei saa
Äkki teeme midagi valesti?
SP on küll täielik feil selles osas, et questi sisese actioni ja questi sisese autoga-sõida-sinna-tänna suhe on ikka väga paigast ära. Freeroamis muidu kui vähe sõita saab, siis tee paar missiooni otsa veel. Kollast GPSi joont on ju maruvinge taga ajada 90% kogu mängust. Selleks ajaks kuniks selle Hillbillyga kõrbes kärutama saab hakata, kulub juba LSi kaart pähe. Edaspidi AINULT taksoga. Muidu on mäng hea!
A seda veel, et kas enam ei olegi seda kaarhalli möllu nagu romuralli ja krossikaga trial jne?
A ja kas keegi annaks lingi nendest propertitest, mis ostes mingisuguseid missioone annaks? Üks on vist mingi teater või? Ise ei olnud suuteline muud midagi välja kaevama...
viimati muutis sav1saar 21.10.2013 00:48:10, muudetud 1 kord
X360 peal töötab küll, ju siis ka PS3 peal. Vahest pilti tehes annab cloud serveri errorit, aga mängust kuhugi välja ei viska, lihtsalt fotot ei salvesta ära.
Häirib see, et voting screenil peavad kõik hääletama. Võiks olla nii, et enamus maksab. Lihstalt nõme on vahest ühe mängija pärast minut aega passida. Tõsi, kui tahad freemode minna, siis on kiirem quit panna, aga kui tahad midagi muud, siis peab ära passima lihtsalt .
Mõnel üksikul hetkel otsustavad serverid, et nad ei soovi enam koostööd teha ja viskavad välja.
Viimane, mida ma nägin oli pühapäeva öösel kell 3.
Seega vahel juhtub, et cloud serverites toimuvad tõrked, aga save'id peaks nüüd olema stabiilsed.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.