Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 22:30:42 vasta tsitaadiga

Sai ka eile siis pelatud, suht ulme suur map ikka icon_razz.gif
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MafJose
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 00:11:18 vasta tsitaadiga

Nii kui Online stabiilseks saavad siis tuleb ju uut contenti juurde s.h heistid. Kuigi häirivalt palju annab vahepeal mingeid vanu madalama ranki missioone jah.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 13:03:07 vasta tsitaadiga

Kummal nagu pilt siis reaalselt parem on kas xboxil v ps3-l?
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 16:51:28 vasta tsitaadiga

Mõlemil on ta pmst identne.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 12:38:04 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Suurim peaks minu oma hetkel olema, kõik on oodatud icon_smile.gif
http://socialclub.rockstargames.com/crew/hdtanel_crew

Palju liikmemaks on?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 13:25:21 vasta tsitaadiga


Link


Nagu näha, on füüsikamootor ikka Rockstaril täiesti pekkis icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 14.10.2013 13:52:24 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:


Nagu näha, on füüsikamootor ikka Rockstaril täiesti pekkis icon_smile.gif


vana mootor ka ju. Üldse ei saa aru miks seda GTA5 nimetatakse. Peaks nagu san andreas, vice city alatiitliga olema. 5 pidanuks nextgex uue mootoriga olema.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 14:02:25 vasta tsitaadiga

486, turundus, turundus...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2013 18:16:57 vasta tsitaadiga

Kas seal rekka missioone ka on mida saab nagu teha niisama raha kogumiseks?
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 10:07:25 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Kas seal rekka missioone ka on mida saab nagu teha niisama raha kogumiseks?


Ei, neid ei ole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 10:25:49 vasta tsitaadiga

social club ja xbox live on omavahel seotud või on eraldi asi gta-s?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 10:28:40 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
social club ja xbox live on omavahel seotud või on eraldi asi gta-s?


mõnesmõttes seotud ja mõnesmõttes eraldi asjad, kuna xbox live goldi on vaja,et social club toimiks.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 12:40:46 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Arvutipäss kirjutas:
social club ja xbox live on omavahel seotud või on eraldi asi gta-s?


mõnesmõttes seotud ja mõnesmõttes eraldi asjad, kuna xbox live goldi on vaja,et social club toimiks.


ei ole goldi vaja, et toimiks
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 16:27:41 vasta tsitaadiga


_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 16:30:34 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:


thumbs_up.gif not bad
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 17:04:10 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
firemark kirjutas:
Arvutipäss kirjutas:
social club ja xbox live on omavahel seotud või on eraldi asi gta-s?


mõnesmõttes seotud ja mõnesmõttes eraldi asjad, kuna xbox live goldi on vaja,et social club toimiks.


ei ole goldi vaja, et toimiks
On vaja, et socialclub´i asjad toimiksid xboxis. Isegi üksikmängus piltide salvestamine nõuab gold kontot.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 15.10.2013 17:28:44 vasta tsitaadiga

Xbox ja ps omavahel online's mängida ilmselt ei tohiks saada, või eksin?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 17:31:21 vasta tsitaadiga

kriist, piltide üles laadimine jah, aga muud asjad küll häiritud pole. tean ju täpselt mida räägin. kolm nädalat mängisin ilma goldita ja social clubis oli kogu inf üleval reaalajas + sain sõpradega võrrelda kõike. nii, et väga hästi toimib. hetkel olen goldiga nädal aega olnud mingit vahet pole. pilditeema on niikuinii mõttetu icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.10.2013 17:32:15 vasta tsitaadiga

Defeee kirjutas:
Xbox ja ps omavahel online's mängida ilmselt ei tohiks saada, või eksin?


Ei saa.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2013 19:30:43 vasta tsitaadiga

posthuman, socialclubis võib info olemas olla, aga xboxist sa leaderboarile näiteks ligi ei pääse.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poolkaks
HV kasutaja
poolkaks

liitunud: 15.05.2011




sõnum 15.10.2013 23:08:29 vasta tsitaadiga

no see oli küll naljakas-sellel kolmandal hullul tegelasel ka triatlon
tea kas tal mõni tantsuõhtu ka ette nähtud on icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 16:08:54 vasta tsitaadiga

Lõhkusin ära masina...

Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 16:59:02 vasta tsitaadiga

Panen kah mõne pildi. Kahju, et see Snapmaticu kvaliteet nii jama on icon_sad.gif
http://rsg.ms/19PwfqN
A-Rühma buss: http://rsg.ms/19PwvWI
http://rsg.ms/19PwGRW
http://rsg.ms/19PwSkj
V maja: http://rsg.ms/19PwZfz
& LSC sees http://rsg.ms/19Pxd6u
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.10.2013 18:45:55 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Panen kah mõne pildi. Kahju, et see Snapmaticu kvaliteet nii jama on icon_sad.gif
http://rsg.ms/19PwfqN
A-Rühma buss: http://rsg.ms/19PwvWI
http://rsg.ms/19PwGRW
http://rsg.ms/19PwSkj
V maja: http://rsg.ms/19PwZfz
& LSC sees http://rsg.ms/19Pxd6u
linki pildid nii, et ilma social clubi kontota ka ligi saaks
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 20:17:15 vasta tsitaadiga

või siis mitte, täiesti lambi pildid suvalistest kohtadest ja majadest mängus icon_confused.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 06:36:10 vasta tsitaadiga

ertr2, Social Clubi kasutajat siiski vaja, aga kvaliteet on sellel Snapmaticul suht hale seega ei jää sa ka millestki ilma.
nmk Anna andeks, et ma Teie meelt ei lahutanud oo isand, järgmine kord katsun rohkem plahvatusi või midagi Teile meelepärast kaadrisse jäädvustada. beer_yum.gif Päris lambised kaadrid need siiski ei ole, minu jaoks vähemalt. Lihtsalt see kvaliteet, mida R* pakub riivab silma.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 10:04:10 vasta tsitaadiga

Seal leidub igasugu pilte, sellest ma aru ei saa, jõi riided maha?
icon_smile.gif
http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/snapmatic/photo/Zg9KtnRZ6UWdaNsmjKDf4g
Või mis need, tantsivad või?
icon_lol.gif
http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/snapmatic/photo/Uo67BKJAOkuKWWYmzCwZbQ

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 11:14:09 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
ertr2, Social Clubi kasutajat siiski vaja, aga kvaliteet on sellel Snapmaticul suht hale seega ei jää sa ka millestki ilma.
nmk Anna andeks, et ma Teie meelt ei lahutanud oo isand, järgmine kord katsun rohkem plahvatusi või midagi Teile meelepärast kaadrisse jäädvustada. beer_yum.gif Päris lambised kaadrid need siiski ei ole, minu jaoks vähemalt. Lihtsalt see kvaliteet, mida R* pakub riivab silma.


1. viltune post ja mingid puud
2. bussi pilt nii pimedas tehtud, et midagi ei näe
3. hea rocktstari stiilis huumor, ok
4. suvaline tühi tänav, omg päikeseloojag, kui romantiline...
5. maja kus on v täht peal, so?
6. kaks tüüpi kuskil garaazis...?

ma saan aru, et sinul seostuvad nende piltidega suured emotsioonid ja mälestused mängimise hetkest jne aga ülejäänud rahva jaoks on küll lambikaadrid ju...? lisaks veel vilets kvaliteet. yeah, isand nmk is not entertained icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2013 12:04:35 vasta tsitaadiga

Sai ka eile story läbi tehtud, väga viis thumbs_up.gif. Nüüd ainult story välised missioonid teha, tehtud on neid vaid mõni üksik. Trevor on kõige haigem vend icon_biggrin.gif . Kui tema valida siis alailma on kuskil täis tõmmanud mägedevahel susparite väel, paras mats on icon_biggrin.gif

Küsimus ka, kas oma isiklikku autot, mis mind aegajalt missioonides "jälitab" on võimalik ka välja vahetada?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Intsikalle
HV vaatleja
Intsikalle

liitunud: 29.05.2010




sõnum 17.10.2013 16:24:35 vasta tsitaadiga

Tegelastega ei ole seda võimalik teha. Küll aga on võimalik selle masina tuunimine.
Online'is saab osta endale meeldiva masina ja ka vahetada neid, kuid see eeldab ressurssi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 17:51:22 vasta tsitaadiga

nmk kirjutas:
EstBeast kirjutas:
ertr2, Social Clubi kasutajat siiski vaja, aga kvaliteet on sellel Snapmaticul suht hale seega ei jää sa ka millestki ilma.
nmk Anna andeks, et ma Teie meelt ei lahutanud oo isand, järgmine kord katsun rohkem plahvatusi või midagi Teile meelepärast kaadrisse jäädvustada. beer_yum.gif Päris lambised kaadrid need siiski ei ole, minu jaoks vähemalt. Lihtsalt see kvaliteet, mida R* pakub riivab silma.


1. viltune post ja mingid puud
2. bussi pilt nii pimedas tehtud, et midagi ei näe
3. hea rocktstari stiilis huumor, ok
4. suvaline tühi tänav, omg päikeseloojag, kui romantiline...
5. maja kus on v täht peal, so?
6. kaks tüüpi kuskil garaazis...?

ma saan aru, et sinul seostuvad nende piltidega suured emotsioonid ja mälestused mängimise hetkest jne aga ülejäänud rahva jaoks on küll lambikaadrid ju...? lisaks veel vilets kvaliteet. yeah, isand nmk is not entertained icon_lol.gif

Okei ma saan aru, ei meeldi. mõttetu siin mingit teemat aretada sellepärast icon_biggrin.gif

Igatahes midagi teemakohast kah: http://pixelenemy.com/dice-defends-rockstar-on-troubled-gta-online-launch-says-theyre-not-stupid-people/?fb_source=pubv1
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2013 02:41:19 vasta tsitaadiga

Siin mõned videod GTA mängijatelt, mis Rockstarile silma on jäänud, kõik on omamoodi head. Mis omakorda tuletab meelde, et peale missioonide tegemist on selles mängus küllaga veel tegemist.
http://www.rockstargames.com/newswire/article/51588/gta-fan-vids-epic-chase-sequences-plus-timelapses-mythbusting-an.html

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 20:58:22 vasta tsitaadiga

Kas serverid on praegu maas või mis toimub? Juba tund aega on peksnud, et cloud server on offline icon_cry.gif Mõnus õhtu oleks olnud rallitamiseks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 19.10.2013 21:21:28 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
Kas serverid on praegu maas või mis toimub? Juba tund aega on peksnud, et cloud server on offline icon_cry.gif Mõnus õhtu oleks olnud rallitamiseks.


R* jah kuseb nurgas jälle oma serveritega. See kuidas nad ei suuda enda asju käima panna juba 3 nädalat ajab si_a keema küll
Osasi missione ei saanudki tehtud näiteks:
Death from above mission läks ka prse sellepärast, et keset tulevahetust tuleb mobiiltelefoniga ühest laibast pilti teha, aga R* server laadis snapmatic fotosi mingi 30 sekundit ja viskas lõpuks teate et ei saa ühendust ja vahepeal lasti mind sõelapõhjaks 2 korda ... icon_rolleyes.gif

Üldse laadimist ja teiste järel ootamist on mõttetult palju GTA onlines.

Näiteks kui missioni ära lõpetad ja tuleb mapvote, siis miks KÕIK peavad olema hääletanud, enne kui mängijat kuhugi laadima haktakse. Keegi äkki ei taha edasi mängida sama inimestega, siis miks ta peab teiste järel ootama kui tahab näiteks freemode tagasi minna? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 21:27:46 vasta tsitaadiga

Täiesti nõus Sinuga. Lisaks häirib mind see, et pidevalt pärast missioone viiakse mind ja mu Sõber erinevatesse ''serveritesse'' kuigi tegime koos closed friend sessioni. Iga kord nagu kilplane saada uuesti kutse. Vahepeal on jackpot ja saame tagasi koos ühte serverisse. No aru ma ei saa icon_evil.gif
Äkki teeme midagi valesti?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 20.10.2013 00:57:33 vasta tsitaadiga

Viskab mind ka sõpradega eri ruumidesse, suht tüütu on. Palju on veel parandada.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 20.10.2013 17:37:03 vasta tsitaadiga

SP on küll täielik feil selles osas, et questi sisese actioni ja questi sisese autoga-sõida-sinna-tänna suhe on ikka väga paigast ära. Freeroamis muidu kui vähe sõita saab, siis tee paar missiooni otsa veel. Kollast GPSi joont on ju maruvinge taga ajada 90% kogu mängust. Selleks ajaks kuniks selle Hillbillyga kõrbes kärutama saab hakata, kulub juba LSi kaart pähe. Edaspidi AINULT taksoga. Muidu on mäng hea!

A seda veel, et kas enam ei olegi seda kaarhalli möllu nagu romuralli ja krossikaga trial jne?
A ja kas keegi annaks lingi nendest propertitest, mis ostes mingisuguseid missioone annaks? Üks on vist mingi teater või? Ise ei olnud suuteline muud midagi välja kaevama...


viimati muutis sav1saar 21.10.2013 00:48:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 21.10.2013 13:54:26 vasta tsitaadiga

Kui tahate onlines miljonäriks kiirelt saada...
http://gtaforums.com/topic/633623-gta-5-online-unlimited-money-glitchafter-patch-video-tutorial/
Ei vastuta kui keegi banni saab icon_lol.gif

edit: Teema kinni, nüüd siin http://www.youtube.com/watch?v=21D-9Kjkygw
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 22.10.2013 14:44:28 vasta tsitaadiga

Kas Online töötab nüüd probleemideta ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 22.10.2013 18:19:18 vasta tsitaadiga

X360 peal töötab küll, ju siis ka PS3 peal. Vahest pilti tehes annab cloud serveri errorit, aga mängust kuhugi välja ei viska, lihtsalt fotot ei salvesta ära.

Häirib see, et voting screenil peavad kõik hääletama. Võiks olla nii, et enamus maksab. Lihstalt nõme on vahest ühe mängija pärast minut aega passida. Tõsi, kui tahad freemode minna, siis on kiirem quit panna, aga kui tahad midagi muud, siis peab ära passima lihtsalt .
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Intsikalle
HV vaatleja
Intsikalle

liitunud: 29.05.2010




sõnum 22.10.2013 21:41:47 vasta tsitaadiga

Mõnel üksikul hetkel otsustavad serverid, et nad ei soovi enam koostööd teha ja viskavad välja.
Viimane, mida ma nägin oli pühapäeva öösel kell 3.
Seega vahel juhtub, et cloud serverites toimuvad tõrked, aga save'id peaks nüüd olema stabiilsed.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2013 23:22:56 vasta tsitaadiga

Durin, tegelt on probleeme palju veel, aga üldiselt mängu sisse saad nüüd küll jah ja pelada.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 23.10.2013 21:30:36 vasta tsitaadiga

SPs on peale selle ühe story missiooni streetrace'i veel võimalik tänavatel võidu sõita, või? Vees ja mudas on jube jama!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 23.10.2013 23:18:29 vasta tsitaadiga

sav1saar kirjutas:
SPs on peale selle ühe story missiooni streetrace'i veel võimalik tänavatel võidu sõita, või? Vees ja mudas on jube jama!


Kokku on viis sõitu maa peal.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2013 01:20:20 vasta tsitaadiga

On keegi ka esimese osa poolest miljonist juba omandanud?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2013 14:25:32 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
On keegi ka esimese osa poolest miljonist juba omandanud?

Free GTA Online money won't be released till "progress loss issues are addressed", says Rockstar.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 26.10.2013 01:02:08 vasta tsitaadiga

http://socialclub.rockstargames.com/news/article/51636/grand-theft-auto-online-update
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2013 17:15:20 vasta tsitaadiga

http://www.computerandvideogames.com/435425/free-gta-online-beach-bum-pack-dlc-out-november/
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 26.10.2013 19:42:48 vasta tsitaadiga

Suht hull teema ikka. Isegi kui on red herring, näeb antud linkidest kui palju R* on ikkagi detailidega vaeva näinud. Morse koodid jms.

http://gtaforums.com/topic/637369-gta-5-mysteries/
http://gtaforums.com/topic/603946-decoding-the-mount-chiliad-mural/
http://www.ign.com/wikis/gta-5/Aliens_in_GTA_5
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2013 14:25:21 vasta tsitaadiga

Online'st mõned pildid:


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.