|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
12.10.2013 19:56:13
|
|
|
| sessa kirjutas: |
| huumor huumoriks... lipuga nalja ei tehta!!! |
word
teemasse veidi, et sai ka see asi ära proovitud, windowed mode käsitsi peale pannes läks lõpuks tööle ja siis sai edasi fullscreenile üle mindud. Paras bugfield ja lag laggi otsa, beta on veel väga algfaasis kuidagi. Helieffektid jätsid ainult super mulje. Ja tankiga autode kortsu ajamine ning läbi majade sõitmine.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
12.10.2013 19:58:21
|
|
|
| Caspar08 kirjutas: |
| sessa kirjutas: |
| huumor huumoriks... lipuga nalja ei tehta!!! |
word
teemasse veidi, et sai ka see asi ära proovitud, windowed mode käsitsi peale pannes läks lõpuks tööle ja siis sai edasi fullscreenile üle mindud. Paras bugfield ja lag laggi otsa, beta on veel väga algfaasis kuidagi. Helieffektid jätsid ainult super mulje. Ja tankiga autode kortsu ajamine ning läbi majade sõitmine. |
Tankiga*
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.10.2013 20:00:46
|
|
|
| Caspar08 kirjutas: |
| Ja tankiga autode kortsu ajamine ning läbi majade sõitmine. |
Spoiler 
Üldiselt on viimaste pathcidega asi ikka tunduvalt paremaks läinud, enam pole metsikut läägi ja FPS on samuti tunduvalt kõrgem Ultra sätetel.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
12.10.2013 20:03:40
|
|
|
| sessa kirjutas: |
| huumor huumoriks... lipuga nalja ei tehta!!! |
Päris kindel kui oleks Venemaa lipp ja seal näiteks midagi mitte sobilikku, siis raudselt oleks kohe huumor.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.10.2013 20:04:42
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| Päris kindel kui oleks Venemaa lipp ja seal näiteks midagi mitte sobilikku, siis raudselt oleks kohe huumor. |
Ega ikka ei oleks küll, Sirp ja vasar kuulusid ikkagist ikkagi mingi muu riigi lipusümboolika hulka.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
12.10.2013 20:12:07
|
|
|
| Etz, asi oli põhimõttes.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
12.10.2013 20:57:33
|
|
|
Kui ise vea teen, siis ei märka, aga teiste vead jäävad alati silma.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
12.10.2013 21:43:24
|
|
|
| jeanman kirjutas: |
Nagu juba traditsiooniks saanud BF saaga puhul, tõmmatakse ka 4-nda osa puhul ving üles, et snaiprid ilged tropid , passivad kuskil ja toksivad seent:D
Tuletaks siis meelde, et see on mäng ja pole kellegi teise asi kuidas keegi mängib või kus passib.
Ise olen enamus ajast snaiper ja mulle just nii meeldibki.Pean ma nüüd siis kellegilt andeks paluma või miskit, et ei jookse ringi nagu lollakas ja passin kuskil kauguses. |
muud ei olegi midagi kui vastastena olete lihtsalt tüütud, mitte ohtlikud vaid tüütud. Ja omadena absoluutselt kasutud. Kui mul on squadis enamus snaiprid siis võin pmst arvestada et ründama pean üksi sest tegelastest pole muud tolku kui kasutada neid mobiilsete spawnpunktidena. Kui tiimis on rohkem snaipreid kui muid klasse, eriti võrreldes vastastega siis tiim kaotab, võid end ribadeks rebida, aga tiim kaotab.Sest vastastel on rohkem ründavat elavjõudu. Ja omad "mängin kuidas tahan egoistid" munevad kuskil jumal teab kus kasutus kauguses.
Ja seda läbi kolme viimase BFi. Kogu antipaatia põhjus.
| Avot kirjutas: |
Hea mäng siis tulemas (minu meelest). Puudust tunnen vaid HC , siin betas. Nimelt meeldivad realismi arvesse vötvad mängud. BF4 on nüüd sammu selles suunas teinud ( liikumine jne.) Vähemalt DICE on mainunud, et tahavad vöimalikult realistlikut tunnet saavutada ja samas silmas pidades köigile toredat mängu kogemust pakkuda.
Kas kellelgi on silma jäänud kui palju HC tuleb erinema NORM mängust? Kas on umbes samasugune vahe nagu BF3 es ?
Oleks ka huvitav teada, kas olette proovinud muuta: "Network smoothing factor". Kas Teie meelest on vahet 0 - 100% (oletus 50%) ??? |
mees jookseb lõputut sprinti.. ülejäänud liikumine on enamvähem ok. Relvadest jms realismist ei viitsi bitchida..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
12.10.2013 21:50:51
|
|
|
| Sõltub gamemodest. Rushis on snaipritest tohutult kasu, kasvõi spotimise eesmärgil.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
12.10.2013 21:55:00
|
|
|
| Caspar08 kirjutas: |
| Sõltub gamemodest. Rushis on snaipritest tohutult kasu, kasvõi spotimise eesmärgil. |
rushis on vaja rushida strateegiliselt. snaipritest pole m-igi kasu. täis retardid need rushi sniperid.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
12.10.2013 22:45:49
|
|
|
| noh ära sa ütle kui korralik snaiper siis rushis väga hea kattetuli ikka!!! kindlam peale joosta kui keegi selga valvab
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
12.10.2013 23:01:06
|
|
|
| BF4 -s on see kuradima hitpoint vms kõvasti paremaks saadud, sihid meest siis saad väga täpselt teda nottida. 3-s on see suht ehku .
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
12.10.2013 23:45:42
|
|
|
| sessa kirjutas: |
| noh ära sa ütle kui korralik snaiper siis rushis väga hea kattetuli ikka!!! kindlam peale joosta kui keegi selga valvab |
kaks assaulti M320 Smoke'ga ja/või suvaline support suitsumortiiriga teevad katmisel paremat tööd kui kakskümmend snaiprit.. ja need snaiprid ei suuda MCOMi ennast kuidagi mõjutada, suitsu laskvad pealetungijad suudavad
| -Kaivo- kirjutas: |
| BF4 -s on see kuradima hitpoint vms kõvasti paremaks saadud, sihid meest siis saad väga täpselt teda nottida. 3-s on see suht ehku . |
kuulide hajumine automaattulel on väiksem.. full-autoga läheb rohkem kuule pihta..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
12.10.2013 23:56:10
|
|
|
Kuule ahtO, lugesin siin Sinu kirjutusi ja vägisi tuli tunne, et tegemist mingi virisejaga? Pahad päevad või mis?
või oleks hoopis Call Of Duty Sinu mäng?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
13.10.2013 00:02:56
|
|
|
| Ta tahab lihtsalt liider olla.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
13.10.2013 00:29:40
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| Caspar08 kirjutas: |
| Sõltub gamemodest. Rushis on snaipritest tohutult kasu, kasvõi spotimise eesmärgil. |
rushis on vaja rushida strateegiliselt. snaipritest pole m-igi kasu. täis retardid need rushi sniperid. |
SKS+RDS, ei ütleks, et sellistest vendadest kasu pole, sest enamasti mängitakse ikka objective'it ja strateegiliselt on neist väga palju kasu, spawnpointi ja spottimise näol.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
13.10.2013 00:32:48
|
|
|
| Kromosoom kirjutas: |
| Nitrub kirjutas: |
| Caspar08 kirjutas: |
| Sõltub gamemodest. Rushis on snaipritest tohutult kasu, kasvõi spotimise eesmärgil. |
rushis on vaja rushida strateegiliselt. snaipritest pole m-igi kasu. täis retardid need rushi sniperid. |
SKS+RDS, ei ütleks, et sellistest vendadest kasu pole, sest enamasti mängitakse ikka objective'it ja strateegiliselt on neist väga palju kasu, spawnpointi ja spottimise näol. |
rushis on spottimine teisejärguline
teadagi anyway kus vastased kõik asuvad
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
13.10.2013 00:38:01
|
|
|
| Sa võid teada, aga on ennegi suudetud kuidagi omade silme all ära defusida. MAV või T-UGS MCOM'i lähedal tuleb kindlasti kasuks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
13.10.2013 01:35:15
|
|
|
| Millist FOV asetust kasutate ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
13.10.2013 01:36:19
|
|
|
Graafika kuidagi peale update-e on auto peale läind ja enam pole ultra vaid lihtsalt high peal.
Kuid ping ikka parem pole ja pilt muutus pisut veel hallimaks. Algul paistis nagu see xbos 360 vs pc pilt ja vaatasin mis graafika peal mul nüüd siis on.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
13.10.2013 02:13:13
|
|
|
| Avot kirjutas: |
| Millist FOV asetust kasutate ? |
90, sest selline peaks ka BF3s olema
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
13.10.2013 07:09:23
|
|
|
| Avot kirjutas: |
Kuule ahtO, lugesin siin Sinu kirjutusi ja vägisi tuli tunne, et tegemist mingi virisejaga? Pahad päevad või mis?
või oleks hoopis Call Of Duty Sinu mäng? |
Et kui Sinuga nõus ei ole siis virisen või kui on oma arvamus mis erineb mainstreamist, siis virisen?
Jah minu arvates liigub BF seeria "kommerts-dumbed down teed" mööda allakäiguspiraali ja mulle see ei meeldi. Põhjus lihtne, kui enne andis kogu mängu pakutavate võimaluste põhjalik tundmaõppimine tuntava efekti enda kasuks suvakate vastaste üle siis järjest liigub kõik sinnapoole et
a)pleki lisaraha ja saad n.ö shortcutid ilma vaeva nägemata, olgu see pay-to-play relv või mingid battle-packid
b)kogu mängumehhaanika tehakse selliseks et võimalikult suur mass saaks võimalikult lihtsalt hakkama ilma end mängu tundmaõppimisega vaevamata.
kaob igasugune motivatsioon end arendada, sest pole eriti kuhugi areneda..
lihtne näide.
Relvade recoil ja bullet deviation. Ühes skaala otsas on CSS ja teises suvaline uuem COD. BF4 praktiliselt on juba COD.
Minu jaoks on BF4 feelingu poolest midagi BF2142 ja CODi seeria segu. Pole liha, pole kala. Seda vähemalt Beta-kaardiga. Saab näha kas täismäng muudab seda arvamust. Äkki ei ole lihtsalt õnnestunud betakaardi valik nagu läks BF3-ga.
Lõpuks:
Millise taktikalise arvamusega sa nõus ei ole või kus ma valesti väitsin? Ma üritasin vähemalt argumenteerida, Sina tuled lihtsalt verbaalselt solvama.
Kui ei ole mängu ega selles toimuva üle rõõmus siis on rõõmsat alatooni väga raske tekitada. Sorry
| Dave20 kirjutas: |
| Ta tahab lihtsalt liider olla. |
Kui Sa pead silmas BLi siis unusta see. See on selleks et kui läheb vaidluseks siis on argument tõestuseks et ma ei võta väiteid kuskilt õhust vaid seal on ka mingi kogemus taga.
KDRi reseti tegin peale AK74 kui G3-ga SS100 saavutamist et näha edasist efekti lihtsama kamaga. Kogu muusika. Võtan selle lingi nüüd maha.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
13.10.2013 10:49:58
|
|
|
Meeldib selline täiendus, et kui keegi sind noaga ründab on võimalus counterattack teha nagu COD seerias SP. Annab ka väikese võimaluse ellu jääda kui keegi su kõri kallale tuleb noaga.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
13.10.2013 11:02:35
|
|
|
only in bf4 beta .
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
13.10.2013 12:12:43
|
|
|
ahtO, solvata ei tahtnud ja vabandan kui Sind solvas minu postitus. Lihtsalt tavalised virisejad ajavad "närvi". Ja Sinu arvamused (mis on minu meelest kergelt öeldud imelikud) meenutavad tavalist virisemist.
On inimesi kes ei ole kunagi rahul ja leiavad alati mingi vea. Olgu siis mäng kui hea tahes.
Kysid millise Sinu väitega ei ole samal arvamusel. Siis vastan: nagu juba mainisin pyyab DICE tuua mängu vöimalikult palju reaalset illusiooni (nüüd on muudetud jooksmist/liikumist reaalsuse suunas, vörreldes BF3 + commander systeem). Sina väidad VASTUPIDIST!
ahtO, kui sa nüüd mängid tunni BF3 ja BF4 betat, siis saad kyl vahest aru! BF3 oli sammu ligemal COD kui seda on BF4. Sina väidad VASTUPIDIST!
Siis sinu väide, et HC on möeldud snaipritele ja camperitele on ju naeruväärne. Selline väide on rumalusest või siis sellest tulenev, et ei oska yldse mängida. või on harjunud COD tyylis ringi "tömblema". Just HC on see, mis teeb mängust pönevama, töepärasema jne. Ei pea tervet salve vastasesse tulistama, et ta haiget/tömblevat/peatut jooksu löpetada!
See on muidugi ainult minu arvamus. Solvuda pole sul mötet, kui sa midagi kirjutad siis ole valmis vastu vötma ka kriitikat ja teiste arvamusi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruutjuur
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2013
|
13.10.2013 12:24:10
|
|
|
| proovisin ka nüüd uue patchiga ära, aga ei ole minu jaoks midagi muutunud, samamoodi fps dropid ja pole vahet mis seadetega mängida. ju on ikka raal liiga lahja, kuumeneb üle vms. muidu kas 450mhz gpu clock speed on normaalne või pigem vähe? kaart on nvidia gt730m 4gb
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
13.10.2013 16:21:34
|
|
|
Ruutjuur, see ei pruugi arvutist oleneda. Beta teeb igasugu "tempusi", olenemata arvuti vöimsusest.
Endal aitas Windows 7 vahetus Windows 8 le.
Kuigi nüüd on fps kogu aeg 60 - 80, (Win 7 ga oli fps 40 - 60), ikkagi esineb mingeid "nygimisi", eriti täna. ( fps pysib samana 60+ ).
"Nygimine/lag" jääb ka rohkem silma kui FOV on alla 90. Fov 90 ja + tundub asi sujuvam. ( vähemalt minu arvutis ja minu silmale).
Ps. Win 7 mängides jäi tunne, et aitas kui Light asetus LOW peale keerata ja kindlasti pidi ka mängu uuesti käivitama, peale settingute muutmist.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
13.10.2013 16:21:39
|
|
|
| Ei saa siiamaani aru mis salvetäiest kuulidest siin jahutakse. Normalis on ju võimalik 2 kuuliga maha lasta keegi, kaugemalt 3-5, rääkides assault riflest.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
13.10.2013 16:57:19
|
|
|
No, just käisin mängimas ja lasin 10 m kauguselt vähemalt 3 kuuli vaenlasele selga ( köik 100% pihta). "vend" jooksis aga edasi jne....
Sellised tobedad "juhtumid" viivad vähemalt minul mängimise isu. "hernepyssidega" söda ei ole minu jaoks. Tavaliselt mängingi ainult HC, seda siis pikisilmi oodates.
viimati muutis Avot 13.10.2013 18:22:22, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
13.10.2013 17:15:31
|
|
|
| no selles ongi asi, et lasid selga. 25 dmg per bullet, head x2. Harjuta pähe lastmist rohkem ja see "hernepüss" muutub loomaks
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
13.10.2013 17:26:55
|
|
|
| Avot kirjutas: |
Siis sinu väide, et HC on möeldud snaipritele ja camperitele on ju naeruväärne. Selline väide on rumalusest või siis sellest tulenev, et ei oska yldse mängida. või on harjunud COD tyylis ringi "tömblema". Just HC on see, mis teeb mängust pönevama, töepärasema jne. Ei pea tervet salve vastasesse tulistama, et ta haiget/tömblevat/peatut jooksu löpetada!. |
kui kulub salv vastasele siis Sul
A) kas on räige hitboxi/ ühenduse lag, osade ühendustega tõesti see on nii...eriti paistab et Elioni fiibri kasutajail.
B) või lihtsalt ei tea kuidas lasta. Põhjendus:Ühe salvega võid bf3 (sama bf4's) normalis tappa sõltuvalt relvast ja distantsist keskmiselt 3 vastast kui ei jäeta aega laadimiseks. "Elutaseme" vahe võrreldes HCga on keskmiselt kaks kuulitabamust torsosse.
Mängija kes normaliga ei kohane, ei saa enda neti pärast pihta või lihtsalt ei õpi kuidas on parem lasta.. läheb HCsse.. sest seal ta suudab tappa "ilma tervet salve vastasesse laskmata".. ja on võimalus tappa neid pagana codi-stiilis ringikeksijaid. Cod4'st mäletan et tegelikult ei olnud halligi rohkem jooksmist, enamik luuras-kämpis samal viisil.. pargiti end kuskile ja tinutati iga liikujat
Snaiprid kes tüdivad surmani sellest et lasta tuleb pähe või kaks korda kehha ja saavad enne teistkordset õnnestunud kehalasku ise reeglina tina... lähevad ära HCsse, kus piisab ühest kuulist, rohkem vastaseid on pooliku eluga, pole killcami ega ohtu saada spotitud
sellest tuli mu väide et HC on üldisekt kämperite ja snaiprite mode. See mode annab hunniku eeliseid esimesele ja teeb mängu kordi lihtsamaks teisele. Kui väljenduda viisakamalt, siis mode neile kes eelistavad võtta mängu rahulikumalt ja meeldib vastast 'stalke-ida'. see sobib Su mindset'iga siis anna minna. mina seda paraku ise ei mõista ja sageli kui sellised satuvad enda squadi siis ajavad nad marru, sest toetust neilt ei saa ja peab mängima ikka sama lone-wolfe stiili. Aga revive-st nõuavad küll väites et see on tiimitöö
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
13.10.2013 17:53:19
|
|
|
Jep, mägnus peabki igale yhele midagi olema. Minule meeldib HC ja olenevalt tujust ka NORM (NORM küll siis, kui rohkem kui kaks öllet joodud). Normis vöib hoolimatult ringi joosta jne.,,Kui minu teha oleks, siis lisaksin veel Realim HC, kus yks kuul tapaks või vähemalt teeks korralikult "haiget" (näiteks lööks pikali või pildi korralikult segaseks). Lyhidalt, et oleks valida kolm eri versiooni : norm, hc, realism hc.
Aga hellitan lootust, et BF4 tuleb HC piisavalt hea/raske.
ahtO, vähemalt Dice on selgelt öelnud, et HC on möeldud rohkem edasijöudnud mängijatele. Nendele, kellele NORM enam pinget ei paku. Mitte aga vastupidi, nagu sina proovid väitta. (vöibolla sain Sinust valesti aru) HC on vaja osata ka taktiliselt möelda, lisaks laskmise oskusele!
Ei viitsi nüüd linki otsida aga kui huvitab, eks leiad ise.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
13.10.2013 18:09:20
|
|
|
Normaalne mode ongi kõigile mõeldud, et kiirelt surma ei saaks ja õppiks mängu tundma ja kuidas selles mängus lasta.
Selles mängus lihtsalt on absurdne see, et lased tankiga kellelegi meetri kaugusele jalge ette ja kutt jookseb rahulikult edasi nagu poleks pihta saanudki. Samas jälle see 25mm tanki kahur millega otse tabamus ka igakord maha ei võtta ühe kuuliga.
Ja tundub et miskid aimbot süsteemid juba välja tulnud. Eile siis sain mingi venna käest kolm korda järjest ühe pauguga sniperiga pähe ja ma olin kuttu. Kuidagi imelik, sest minu sniper tahab mingi eriliti palju pihta laskmist ennem kui kellegi maha võtab. Lasin ilma scoupita , et ligidalt lasta ja ringi liikuda ja relva asju lahti saada.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
13.10.2013 18:31:42
|
|
|
| lopes39, jagan Sinuga 100% arvamust! Relvades peab olema ikka relva purustus vöime. Aga mitte mingi "hernepyssi" illusioon + igasagu aimbotid ja muud "jobud" kes seda veel enda kasuks ära kasutavad.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
13.10.2013 19:47:28
|
|
|
parm, juba ammu on puudu "turult" mäng, mis mahuks Arma ja codi vahele. Näiteks nagu seda on Red Orchestra 2. Oleks teretulnud ka midagi sarnast näiteks Dicelt. Seda siis HC versioonina.
Keegi ei pea kartma, et tema "komm" (NORM versioon) ära vöetakse.
See vana ja kulunud "Arma näide" on oma aja ära elanud. Aga silmaringi oleks ju tore ikkagi laiendada?? Ja tänapäeva vöimalustega on piiramatud vöimalused seda teha.
Arma on tore mäng, aga näiteks minule liiga aegaviiv. Liiga realistlik.
Nagu juba enne "unistasin". Ilus oleks BF4 kus on kolm vöimalust: NORMAALNE (köigile), HC ( edasijöudnutele), Realism ( mängijatele, kellele meeldivad realistlikumad mängud)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
13.10.2013 19:52:21
|
|
|
| Ma lihtsalt pean. HC(edasijõudnutele) huumor
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
13.10.2013 20:11:44
|
|
|
Nimetu112, see on DICE yltus/väide, kui seda huumorina näed siis palun.
Kuidas seda peaks lahti tölkkima: Hard Core ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
13.10.2013 20:18:27
|
|
|
| See on eelistuste asi mitte oskuste.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
13.10.2013 20:41:39
|
|
|
Nimetu112, kas saan nüüd Sinu loogikast ikka öieti aru et :
Normaale versioon = oskajatele
HC verisoon = neile kellele vaja eeliseid teha ("öpilased")
Mina saan asjast nii aru:
Normaalne versioon= köigile, kuna see on lihtsam/kergem mängida.
HC versioon = edasijöudnutele, kuna see on raskem. Piiratud on eelised mis NORM versioonis. Minimap jne....(enam ei piisa ainult kiirest reageerimisest ja hiire liigutamise oskusest)
Kas olen millestki valesti aru saanud?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
13.10.2013 20:44:44
|
|
|
Avot, aga mina näen hoopis asja vastupid...
HC versioon = Sihtimine pole oluline, peaasi et mõni kuulgi spraymisel tabaks, ideaalne neile, kellele kuskil põõsas kämpida meeldib.
Normaalne versioon = Pead natuke ka vaatama, kuhu sa jooksed, pead sihtima sest ühest-kahes kuulist ei piisa ja spraydes sa rohkem vastase pihta neid ei saa. Selleks et midagi saavutada, pead põõsast välja ronima ja reaalselt midagi tegema.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 13.10.2013 20:59:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
13.10.2013 20:54:05
|
|
|
Etz, julgen olla Sinuga eri arvamusel. Kuna statistika näitab vastupidist! Kaldun arvama, et Sinule meeldin NORMAALNE versioon. Ja selles pole midagi paha! Igayhele oma !
Väide, et HC köik pöösastes istuvad ei pea paika. See on ainult Sinu nägemus asjast! Sa ju tead, et HC on terve rida eeliseid yldse maha keeratud? Et mäng raskem ja keerulisem oleks!
PS. Ja olen kindel, et HC versiooni nimeks oleks sellisel juhul pandud medium/easy
viimati muutis Avot 13.10.2013 20:57:57, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
13.10.2013 20:57:18
|
|
|
| Avot kirjutas: |
Etz, julgen olla Sinuga eri arvamusel. Kuna statistika näitab vastupidist! Kaldun arvama, et Sinule meeldin NORMAALNE versioon. Ja selles pole midagi paha! Igale yhele oma !
Väide, et HC köik pöösastes istuvad ei pea paika. See on ainult Sinu nägemus asjast! |
Mul ei ole nägemusi...ma olen mõlemat modet mänginud...samuti ka kogu BF`i seeriat...
Ja mulle igatahes ei istu need Reconeid täis pöösad, mis HC modes jube popid on...
Ma eelistan sedd mängu mängida siiski tiimina, mitte üksi nagu loll mööda mappi ringi joostes, sest kogu ülejäänud kaader võsas passimisega tegeleb.
Ja tundub, et ma pole ainus...
| tsitaat: |
| Snaiprid kes tüdivad surmani sellest et lasta tuleb pähe või kaks korda kehha ja saavad enne teistkordset õnnestunud kehalasku ise reeglina tina... lähevad ära HCsse, kus piisab ühest kuulist, rohkem vastaseid on pooliku eluga, pole killcami ega ohtu saada spotitud |
Aga noh igaühele oma...
BTW...kust sa tead mis mulle üldse meeldib...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
13.10.2013 20:57:22
|
|
|
Sinu loogikast arusaamine on täitsa nukker. Ei kujuta ette kuidas sa loed välja seda sellest-See on eelistuse(ehk maitse)asi, mitte oskuste.
Ja miks mina vaidlen vastu, et HC on edasijõudnutele ehk siis parematele. Peale selle ilmselge, et mingi gamemode ei otsusta kes oskab ja kes ei oska mängida.
90% argumentitest miks hc mängijatele normal ei meeldi (mida mina olen kuulnud/lugenud) on see, et ma pean nii palju kuule lastma ja keegi ei sure ja elud taastuvad jne. Hea mängija käest saad sa oma ekraanil niikuinii 1 bulletit olenemata mis mode sa mängid.
Mina näiteks ei pea tervet salve kellelegi sisse lastma, et ta sureks, sest tee mis tahad aga ma lasen ikka pihta.
Aga see ei olegi oluline. Oluline on see, et mode on puhtalt maitse asi, mitte oskuste.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
13.10.2013 21:05:14
|
|
|
| Avot kirjutas: |
PS. Ja olen kindel, et HC versiooni nimeks oleks sellisel juhul pandud medium/easy  |
Tõeliselt HaardKoor oleks see, kui arvutiekraanil tina saades ka reaalselt ekraani ees istudes kuuli reide saaksid...
No offence, aga see on siiski mäng...
Küsimus polegi oskustes vaid siiski kõigest ajaviites ja mängu mode on maitseasi, kuidas keegi oma aega viita tahab, põõsas passides või reaalselt mängu mängides.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
13.10.2013 21:07:01
|
|
|
No nüüd tuli tunne, et "vöitlen tuuleveskiga" .Olgu siis nii, kuidas on.
viimati muutis Avot 13.10.2013 21:18:34, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
13.10.2013 21:14:24
|
|
|
| Avot kirjutas: |
Olgu siis nii, et TEIE olete nii head mängijad, et lasete OTSE PÄHE, keskel söda, jooksmist, hyppamist, suitsu jne....
Millegipärast ärkab väike kahtlus, kellega ja millega on tegemist  |
Spoiler 
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
13.10.2013 21:24:13
|
|
|
| proovisin ka elus esimestkorda battlefieldi, sõtsin tankiga ja liftiga
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
13.10.2013 21:24:39
|
|
|
Mötlesin ja tulin järeldusele, et tegemist on vist minu vanusega. Mulle meeldib HC just sellepärast, et see on minu silmale veidi realistlikum kui NORM.
Kedagi solvata ei tahtnud ja ei muud kui kohtume lahinguväljal. Igayhele OMA ja sellega löpetan sellel teemal "saagimise".
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
13.10.2013 21:34:38
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| proovisin ka elus esimestkorda battlefieldi, sõtsin tankiga ja liftiga |
Pigem teleportisid liftiga
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|