Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 19:56:13 vasta tsitaadiga

sessa kirjutas:
huumor huumoriks... lipuga nalja ei tehta!!!
word
teemasse veidi, et sai ka see asi ära proovitud, windowed mode käsitsi peale pannes läks lõpuks tööle ja siis sai edasi fullscreenile üle mindud. Paras bugfield ja lag laggi otsa, beta on veel väga algfaasis kuidagi. Helieffektid jätsid ainult super mulje. Ja tankiga autode kortsu ajamine ning läbi majade sõitmine.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.10.2013 19:58:21 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
sessa kirjutas:
huumor huumoriks... lipuga nalja ei tehta!!!
word
teemasse veidi, et sai ka see asi ära proovitud, windowed mode käsitsi peale pannes läks lõpuks tööle ja siis sai edasi fullscreenile üle mindud. Paras bugfield ja lag laggi otsa, beta on veel väga algfaasis kuidagi. Helieffektid jätsid ainult super mulje. Ja tankiga autode kortsu ajamine ning läbi majade sõitmine.


Tankiga* icon_razz1.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 20:00:46 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Ja tankiga autode kortsu ajamine ning läbi majade sõitmine.


Spoiler Spoiler Spoiler


icon_rolleyes.gif

Üldiselt on viimaste pathcidega asi ikka tunduvalt paremaks läinud, enam pole metsikut läägi ja FPS on samuti tunduvalt kõrgem Ultra sätetel. thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 20:03:40 vasta tsitaadiga

sessa kirjutas:
huumor huumoriks... lipuga nalja ei tehta!!!

Päris kindel kui oleks Venemaa lipp ja seal näiteks midagi mitte sobilikku, siis raudselt oleks kohe huumor.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 20:04:42 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Päris kindel kui oleks Venemaa lipp ja seal näiteks midagi mitte sobilikku, siis raudselt oleks kohe huumor.


Ega ikka ei oleks küll, Sirp ja vasar kuulusid ikkagist ikkagi mingi muu riigi lipusümboolika hulka.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 20:12:07 vasta tsitaadiga

Etz, asi oli põhimõttes.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 20:57:33 vasta tsitaadiga

Kui ise vea teen, siis ei märka, aga teiste vead jäävad alati silma. icon_redface.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 21:43:24 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Nagu juba traditsiooniks saanud BF saaga puhul, tõmmatakse ka 4-nda osa puhul ving üles, et snaiprid ilged tropid , passivad kuskil ja toksivad seent:D
Tuletaks siis meelde, et see on mäng ja pole kellegi teise asi kuidas keegi mängib või kus passib.
Ise olen enamus ajast snaiper ja mulle just nii meeldibki.Pean ma nüüd siis kellegilt andeks paluma või miskit, et ei jookse ringi nagu lollakas ja passin kuskil kauguses.


muud ei olegi midagi kui vastastena olete lihtsalt tüütud, mitte ohtlikud vaid tüütud. Ja omadena absoluutselt kasutud. Kui mul on squadis enamus snaiprid siis võin pmst arvestada et ründama pean üksi sest tegelastest pole muud tolku kui kasutada neid mobiilsete spawnpunktidena. Kui tiimis on rohkem snaipreid kui muid klasse, eriti võrreldes vastastega siis tiim kaotab, võid end ribadeks rebida, aga tiim kaotab.Sest vastastel on rohkem ründavat elavjõudu. Ja omad "mängin kuidas tahan egoistid" munevad kuskil jumal teab kus kasutus kauguses.
Ja seda läbi kolme viimase BFi. Kogu antipaatia põhjus.

Avot kirjutas:
Hea mäng siis tulemas (minu meelest). Puudust tunnen vaid HC , siin betas. Nimelt meeldivad realismi arvesse vötvad mängud. BF4 on nüüd sammu selles suunas teinud ( liikumine jne.) Vähemalt DICE on mainunud, et tahavad vöimalikult realistlikut tunnet saavutada ja samas silmas pidades köigile toredat mängu kogemust pakkuda.
Kas kellelgi on silma jäänud kui palju HC tuleb erinema NORM mängust? Kas on umbes samasugune vahe nagu BF3 es ?

Oleks ka huvitav teada, kas olette proovinud muuta: "Network smoothing factor". Kas Teie meelest on vahet 0 - 100% (oletus 50%) ???


mees jookseb lõputut sprinti.. ülejäänud liikumine on enamvähem ok. Relvadest jms realismist ei viitsi bitchida..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 21:50:51 vasta tsitaadiga

Sõltub gamemodest. Rushis on snaipritest tohutult kasu, kasvõi spotimise eesmärgil.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 21:55:00 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Sõltub gamemodest. Rushis on snaipritest tohutult kasu, kasvõi spotimise eesmärgil.


rushis on vaja rushida strateegiliselt. snaipritest pole m-igi kasu. täis retardid need rushi sniperid.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 22:45:49 vasta tsitaadiga

noh ära sa ütle kui korralik snaiper siis rushis väga hea kattetuli ikka!!! kindlam peale joosta kui keegi selga valvab
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 12.10.2013 23:01:06 vasta tsitaadiga

BF4 -s on see kuradima hitpoint vms kõvasti paremaks saadud, sihid meest siis saad väga täpselt teda nottida. 3-s on see suht ehku .
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 23:45:42 vasta tsitaadiga

sessa kirjutas:
noh ära sa ütle kui korralik snaiper siis rushis väga hea kattetuli ikka!!! kindlam peale joosta kui keegi selga valvab


kaks assaulti M320 Smoke'ga ja/või suvaline support suitsumortiiriga teevad katmisel paremat tööd kui kakskümmend snaiprit.. ja need snaiprid ei suuda MCOMi ennast kuidagi mõjutada, suitsu laskvad pealetungijad suudavad

-Kaivo- kirjutas:
BF4 -s on see kuradima hitpoint vms kõvasti paremaks saadud, sihid meest siis saad väga täpselt teda nottida. 3-s on see suht ehku .

kuulide hajumine automaattulel on väiksem.. full-autoga läheb rohkem kuule pihta..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 12.10.2013 23:56:10 vasta tsitaadiga

Kuule ahtO, lugesin siin Sinu kirjutusi ja vägisi tuli tunne, et tegemist mingi virisejaga? Pahad päevad või mis?
või oleks hoopis Call Of Duty Sinu mäng?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 13.10.2013 00:02:56 vasta tsitaadiga

Ta tahab lihtsalt liider olla.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 00:29:40 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Sõltub gamemodest. Rushis on snaipritest tohutult kasu, kasvõi spotimise eesmärgil.


rushis on vaja rushida strateegiliselt. snaipritest pole m-igi kasu. täis retardid need rushi sniperid.


SKS+RDS, ei ütleks, et sellistest vendadest kasu pole, sest enamasti mängitakse ikka objective'it ja strateegiliselt on neist väga palju kasu, spawnpointi ja spottimise näol.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 00:32:48 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
Nitrub kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Sõltub gamemodest. Rushis on snaipritest tohutult kasu, kasvõi spotimise eesmärgil.


rushis on vaja rushida strateegiliselt. snaipritest pole m-igi kasu. täis retardid need rushi sniperid.


SKS+RDS, ei ütleks, et sellistest vendadest kasu pole, sest enamasti mängitakse ikka objective'it ja strateegiliselt on neist väga palju kasu, spawnpointi ja spottimise näol.


rushis on spottimine teisejärguline

teadagi anyway kus vastased kõik asuvad
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 00:38:01 vasta tsitaadiga

Sa võid teada, aga on ennegi suudetud kuidagi omade silme all ära defusida. MAV või T-UGS MCOM'i lähedal tuleb kindlasti kasuks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.10.2013 01:35:15 vasta tsitaadiga

Millist FOV asetust kasutate ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.10.2013 01:36:19 vasta tsitaadiga

Graafika kuidagi peale update-e on auto peale läind ja enam pole ultra vaid lihtsalt high peal.
Kuid ping ikka parem pole ja pilt muutus pisut veel hallimaks. Algul paistis nagu see xbos 360 vs pc pilt ja vaatasin mis graafika peal mul nüüd siis on.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 02:13:13 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Millist FOV asetust kasutate ?

90, sest selline peaks ka BF3s olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 07:09:23 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Kuule ahtO, lugesin siin Sinu kirjutusi ja vägisi tuli tunne, et tegemist mingi virisejaga? Pahad päevad või mis?
või oleks hoopis Call Of Duty Sinu mäng?


Et kui Sinuga nõus ei ole siis virisen või kui on oma arvamus mis erineb mainstreamist, siis virisen? icon_rolleyes.gif

Jah minu arvates liigub BF seeria "kommerts-dumbed down teed" mööda allakäiguspiraali ja mulle see ei meeldi. Põhjus lihtne, kui enne andis kogu mängu pakutavate võimaluste põhjalik tundmaõppimine tuntava efekti enda kasuks suvakate vastaste üle siis järjest liigub kõik sinnapoole et
a)pleki lisaraha ja saad n.ö shortcutid ilma vaeva nägemata, olgu see pay-to-play relv või mingid battle-packid
b)kogu mängumehhaanika tehakse selliseks et võimalikult suur mass saaks võimalikult lihtsalt hakkama ilma end mängu tundmaõppimisega vaevamata.

kaob igasugune motivatsioon end arendada, sest pole eriti kuhugi areneda..

lihtne näide.
Relvade recoil ja bullet deviation. Ühes skaala otsas on CSS ja teises suvaline uuem COD. BF4 praktiliselt on juba COD.

Minu jaoks on BF4 feelingu poolest midagi BF2142 ja CODi seeria segu. Pole liha, pole kala. Seda vähemalt Beta-kaardiga. Saab näha kas täismäng muudab seda arvamust. Äkki ei ole lihtsalt õnnestunud betakaardi valik nagu läks BF3-ga.

Lõpuks:
Millise taktikalise arvamusega sa nõus ei ole või kus ma valesti väitsin? Ma üritasin vähemalt argumenteerida, Sina tuled lihtsalt verbaalselt solvama.

Kui ei ole mängu ega selles toimuva üle rõõmus siis on rõõmsat alatooni väga raske tekitada. Sorry icon_redface.gif

Dave20 kirjutas:
Ta tahab lihtsalt liider olla.

Kui Sa pead silmas BLi siis unusta see. See on selleks et kui läheb vaidluseks siis on argument tõestuseks et ma ei võta väiteid kuskilt õhust vaid seal on ka mingi kogemus taga.
KDRi reseti tegin peale AK74 kui G3-ga SS100 saavutamist et näha edasist efekti lihtsama kamaga. Kogu muusika. Võtan selle lingi nüüd maha.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 13.10.2013 10:49:58 vasta tsitaadiga

Meeldib selline täiendus, et kui keegi sind noaga ründab on võimalus counterattack teha icon_smile.gif nagu COD seerias SP. Annab ka väikese võimaluse ellu jääda kui keegi su kõri kallale tuleb noaga.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 11:02:35 vasta tsitaadiga

only in bf4 beta icon_lol.gif.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.10.2013 12:12:43 vasta tsitaadiga

ahtO, solvata ei tahtnud ja vabandan kui Sind solvas minu postitus. Lihtsalt tavalised virisejad ajavad "närvi". Ja Sinu arvamused (mis on minu meelest kergelt öeldud imelikud) meenutavad tavalist virisemist.
On inimesi kes ei ole kunagi rahul ja leiavad alati mingi vea. Olgu siis mäng kui hea tahes.
Kysid millise Sinu väitega ei ole samal arvamusel. Siis vastan: nagu juba mainisin pyyab DICE tuua mängu vöimalikult palju reaalset illusiooni (nüüd on muudetud jooksmist/liikumist reaalsuse suunas, vörreldes BF3 + commander systeem). Sina väidad VASTUPIDIST!
ahtO, kui sa nüüd mängid tunni BF3 ja BF4 betat, siis saad kyl vahest aru! BF3 oli sammu ligemal COD kui seda on BF4. Sina väidad VASTUPIDIST!

Siis sinu väide, et HC on möeldud snaipritele ja camperitele on ju naeruväärne. Selline väide on rumalusest või siis sellest tulenev, et ei oska yldse mängida. või on harjunud COD tyylis ringi "tömblema". Just HC on see, mis teeb mängust pönevama, töepärasema jne. Ei pea tervet salve vastasesse tulistama, et ta haiget/tömblevat/peatut jooksu löpetada!
See on muidugi ainult minu arvamus. Solvuda pole sul mötet, kui sa midagi kirjutad siis ole valmis vastu vötma ka kriitikat ja teiste arvamusi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruutjuur
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2013



Online
sõnum 13.10.2013 12:24:10 vasta tsitaadiga

proovisin ka nüüd uue patchiga ära, aga ei ole minu jaoks midagi muutunud, samamoodi fps dropid ja pole vahet mis seadetega mängida. ju on ikka raal liiga lahja, kuumeneb üle vms. muidu kas 450mhz gpu clock speed on normaalne või pigem vähe? kaart on nvidia gt730m 4gb
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.10.2013 16:21:34 vasta tsitaadiga

Ruutjuur, see ei pruugi arvutist oleneda. Beta teeb igasugu "tempusi", olenemata arvuti vöimsusest.
Endal aitas Windows 7 vahetus Windows 8 le.
Kuigi nüüd on fps kogu aeg 60 - 80, (Win 7 ga oli fps 40 - 60), ikkagi esineb mingeid "nygimisi", eriti täna. ( fps pysib samana 60+ ).
"Nygimine/lag" jääb ka rohkem silma kui FOV on alla 90. Fov 90 ja + tundub asi sujuvam. ( vähemalt minu arvutis ja minu silmale).
Ps. Win 7 mängides jäi tunne, et aitas kui Light asetus LOW peale keerata ja kindlasti pidi ka mängu uuesti käivitama, peale settingute muutmist.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 13.10.2013 16:21:39 vasta tsitaadiga

Ei saa siiamaani aru mis salvetäiest kuulidest siin jahutakse. Normalis on ju võimalik 2 kuuliga maha lasta keegi, kaugemalt 3-5, rääkides assault riflest.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.10.2013 16:57:19 vasta tsitaadiga

No, just käisin mängimas ja lasin 10 m kauguselt vähemalt 3 kuuli vaenlasele selga ( köik 100% pihta). "vend" jooksis aga edasi jne....
Sellised tobedad "juhtumid" viivad vähemalt minul mängimise isu. "hernepyssidega" söda ei ole minu jaoks. Tavaliselt mängingi ainult HC, seda siis pikisilmi oodates.


viimati muutis Avot 13.10.2013 18:22:22, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 13.10.2013 17:15:31 vasta tsitaadiga

no selles ongi asi, et lasid selga. 25 dmg per bullet, head x2. Harjuta pähe lastmist rohkem ja see "hernepüss" muutub loomaks
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 17:26:55 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:

Siis sinu väide, et HC on möeldud snaipritele ja camperitele on ju naeruväärne. Selline väide on rumalusest või siis sellest tulenev, et ei oska yldse mängida. või on harjunud COD tyylis ringi "tömblema". Just HC on see, mis teeb mängust pönevama, töepärasema jne. Ei pea tervet salve vastasesse tulistama, et ta haiget/tömblevat/peatut jooksu löpetada!.


kui kulub salv vastasele siis Sul
A) kas on räige hitboxi/ ühenduse lag, osade ühendustega tõesti see on nii...eriti paistab et Elioni fiibri kasutajail.
B) või lihtsalt ei tea kuidas lasta. Põhjendus:Ühe salvega võid bf3 (sama bf4's) normalis tappa sõltuvalt relvast ja distantsist keskmiselt 3 vastast kui ei jäeta aega laadimiseks. "Elutaseme" vahe võrreldes HCga on keskmiselt kaks kuulitabamust torsosse.
Mängija kes normaliga ei kohane, ei saa enda neti pärast pihta või lihtsalt ei õpi kuidas on parem lasta.. läheb HCsse.. sest seal ta suudab tappa "ilma tervet salve vastasesse laskmata".. ja on võimalus tappa neid pagana codi-stiilis ringikeksijaid. Cod4'st mäletan et tegelikult ei olnud halligi rohkem jooksmist, enamik luuras-kämpis samal viisil.. pargiti end kuskile ja tinutati iga liikujat

Snaiprid kes tüdivad surmani sellest et lasta tuleb pähe või kaks korda kehha ja saavad enne teistkordset õnnestunud kehalasku ise reeglina tina... lähevad ära HCsse, kus piisab ühest kuulist, rohkem vastaseid on pooliku eluga, pole killcami ega ohtu saada spotitud

sellest tuli mu väide et HC on üldisekt kämperite ja snaiprite mode. See mode annab hunniku eeliseid esimesele ja teeb mängu kordi lihtsamaks teisele. Kui väljenduda viisakamalt, siis mode neile kes eelistavad võtta mängu rahulikumalt ja meeldib vastast 'stalke-ida'. see sobib Su mindset'iga siis anna minna. mina seda paraku ise ei mõista ja sageli kui sellised satuvad enda squadi siis ajavad nad marru, sest toetust neilt ei saa ja peab mängima ikka sama lone-wolfe stiili. Aga revive-st nõuavad küll väites et see on tiimitöö icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.10.2013 17:53:19 vasta tsitaadiga

Jep, mägnus peabki igale yhele midagi olema. Minule meeldib HC ja olenevalt tujust ka NORM (NORM küll siis, kui rohkem kui kaks öllet joodud). Normis vöib hoolimatult ringi joosta jne.,,Kui minu teha oleks, siis lisaksin veel Realim HC, kus yks kuul tapaks või vähemalt teeks korralikult "haiget" (näiteks lööks pikali või pildi korralikult segaseks). Lyhidalt, et oleks valida kolm eri versiooni : norm, hc, realism hc.
Aga hellitan lootust, et BF4 tuleb HC piisavalt hea/raske.

ahtO, vähemalt Dice on selgelt öelnud, et HC on möeldud rohkem edasijöudnud mängijatele. Nendele, kellele NORM enam pinget ei paku. Mitte aga vastupidi, nagu sina proovid väitta. (vöibolla sain Sinust valesti aru) HC on vaja osata ka taktiliselt möelda, lisaks laskmise oskusele!
Ei viitsi nüüd linki otsida aga kui huvitab, eks leiad ise.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.10.2013 18:09:20 vasta tsitaadiga

Normaalne mode ongi kõigile mõeldud, et kiirelt surma ei saaks ja õppiks mängu tundma ja kuidas selles mängus lasta.
Selles mängus lihtsalt on absurdne see, et lased tankiga kellelegi meetri kaugusele jalge ette ja kutt jookseb rahulikult edasi nagu poleks pihta saanudki. Samas jälle see 25mm tanki kahur millega otse tabamus ka igakord maha ei võtta ühe kuuliga.
Ja tundub et miskid aimbot süsteemid juba välja tulnud. Eile siis sain mingi venna käest kolm korda järjest ühe pauguga sniperiga pähe ja ma olin kuttu. Kuidagi imelik, sest minu sniper tahab mingi eriliti palju pihta laskmist ennem kui kellegi maha võtab. Lasin ilma scoupita , et ligidalt lasta ja ringi liikuda ja relva asju lahti saada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.10.2013 18:31:42 vasta tsitaadiga

lopes39, jagan Sinuga 100% arvamust! Relvades peab olema ikka relva purustus vöime. Aga mitte mingi "hernepyssi" illusioon + igasagu aimbotid ja muud "jobud" kes seda veel enda kasuks ära kasutavad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 18:57:13 vasta tsitaadiga

räägite armast aga mängite battlefieldi, wtf yo?
_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.10.2013 19:47:28 vasta tsitaadiga

parm, juba ammu on puudu "turult" mäng, mis mahuks Arma ja codi vahele. Näiteks nagu seda on Red Orchestra 2. Oleks teretulnud ka midagi sarnast näiteks Dicelt. Seda siis HC versioonina.
Keegi ei pea kartma, et tema "komm" (NORM versioon) ära vöetakse.
See vana ja kulunud "Arma näide" on oma aja ära elanud. Aga silmaringi oleks ju tore ikkagi laiendada?? Ja tänapäeva vöimalustega on piiramatud vöimalused seda teha.

Arma on tore mäng, aga näiteks minule liiga aegaviiv. Liiga realistlik.

Nagu juba enne "unistasin". Ilus oleks BF4 kus on kolm vöimalust: NORMAALNE (köigile), HC ( edasijöudnutele), Realism ( mängijatele, kellele meeldivad realistlikumad mängud)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 13.10.2013 19:52:21 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt pean. HC(edasijõudnutele) huumor
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.10.2013 20:11:44 vasta tsitaadiga

Nimetu112, see on DICE yltus/väide, kui seda huumorina näed siis palun.

Kuidas seda peaks lahti tölkkima: Hard Core ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 13.10.2013 20:18:27 vasta tsitaadiga

See on eelistuste asi mitte oskuste.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.10.2013 20:41:39 vasta tsitaadiga

Nimetu112, kas saan nüüd Sinu loogikast ikka öieti aru et :

Normaale versioon = oskajatele
HC verisoon = neile kellele vaja eeliseid teha ("öpilased")

Mina saan asjast nii aru:

Normaalne versioon= köigile, kuna see on lihtsam/kergem mängida.
HC versioon = edasijöudnutele, kuna see on raskem. Piiratud on eelised mis NORM versioonis. Minimap jne....(enam ei piisa ainult kiirest reageerimisest ja hiire liigutamise oskusest)

Kas olen millestki valesti aru saanud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 20:44:44 vasta tsitaadiga

Avot, aga mina näen hoopis asja vastupid... icon_rolleyes.gif

HC versioon = Sihtimine pole oluline, peaasi et mõni kuulgi spraymisel tabaks, ideaalne neile, kellele kuskil põõsas kämpida meeldib.
Normaalne versioon = Pead natuke ka vaatama, kuhu sa jooksed, pead sihtima sest ühest-kahes kuulist ei piisa ja spraydes sa rohkem vastase pihta neid ei saa. Selleks et midagi saavutada, pead põõsast välja ronima ja reaalselt midagi tegema.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 13.10.2013 20:59:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.10.2013 20:54:05 vasta tsitaadiga

Etz, julgen olla Sinuga eri arvamusel. Kuna statistika näitab vastupidist! Kaldun arvama, et Sinule meeldin NORMAALNE versioon. Ja selles pole midagi paha! Igayhele oma !

Väide, et HC köik pöösastes istuvad ei pea paika. See on ainult Sinu nägemus asjast! Sa ju tead, et HC on terve rida eeliseid yldse maha keeratud? Et mäng raskem ja keerulisem oleks!

PS. Ja olen kindel, et HC versiooni nimeks oleks sellisel juhul pandud medium/easy kopp.gif


viimati muutis Avot 13.10.2013 20:57:57, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 20:57:18 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Etz, julgen olla Sinuga eri arvamusel. Kuna statistika näitab vastupidist! Kaldun arvama, et Sinule meeldin NORMAALNE versioon. Ja selles pole midagi paha! Igale yhele oma !

Väide, et HC köik pöösastes istuvad ei pea paika. See on ainult Sinu nägemus asjast!


Mul ei ole nägemusi...ma olen mõlemat modet mänginud...samuti ka kogu BF`i seeriat...

Ja mulle igatahes ei istu need Reconeid täis pöösad, mis HC modes jube popid on...
Ma eelistan sedd mängu mängida siiski tiimina, mitte üksi nagu loll mööda mappi ringi joostes, sest kogu ülejäänud kaader võsas passimisega tegeleb.

Ja tundub, et ma pole ainus...

tsitaat:
Snaiprid kes tüdivad surmani sellest et lasta tuleb pähe või kaks korda kehha ja saavad enne teistkordset õnnestunud kehalasku ise reeglina tina... lähevad ära HCsse, kus piisab ühest kuulist, rohkem vastaseid on pooliku eluga, pole killcami ega ohtu saada spotitud


Aga noh igaühele oma... icon_smile.gif

BTW...kust sa tead mis mulle üldse meeldib... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 13.10.2013 20:57:22 vasta tsitaadiga

Sinu loogikast arusaamine on täitsa nukker. Ei kujuta ette kuidas sa loed välja seda sellest-See on eelistuse(ehk maitse)asi, mitte oskuste.
Ja miks mina vaidlen vastu, et HC on edasijõudnutele ehk siis parematele. Peale selle ilmselge, et mingi gamemode ei otsusta kes oskab ja kes ei oska mängida.
90% argumentitest miks hc mängijatele normal ei meeldi (mida mina olen kuulnud/lugenud) on see, et ma pean nii palju kuule lastma ja keegi ei sure ja elud taastuvad jne. Hea mängija käest saad sa oma ekraanil niikuinii 1 bulletit olenemata mis mode sa mängid.
Mina näiteks ei pea tervet salve kellelegi sisse lastma, et ta sureks, sest tee mis tahad aga ma lasen ikka pihta.
Aga see ei olegi oluline. Oluline on see, et mode on puhtalt maitse asi, mitte oskuste.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 21:05:14 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
PS. Ja olen kindel, et HC versiooni nimeks oleks sellisel juhul pandud medium/easy kopp.gif


Tõeliselt HaardKoor oleks see, kui arvutiekraanil tina saades ka reaalselt ekraani ees istudes kuuli reide saaksid... hevi.gif
No offence, aga see on siiski mäng... icon_razz1.gif

Küsimus polegi oskustes vaid siiski kõigest ajaviites ja mängu mode on maitseasi, kuidas keegi oma aega viita tahab, põõsas passides või reaalselt mängu mängides.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.10.2013 21:07:01 vasta tsitaadiga

No nüüd tuli tunne, et "vöitlen tuuleveskiga" .Olgu siis nii, kuidas on.

viimati muutis Avot 13.10.2013 21:18:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 21:14:24 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Olgu siis nii, et TEIE olete nii head mängijad, et lasete OTSE PÄHE, keskel söda, jooksmist, hyppamist, suitsu jne....
Millegipärast ärkab väike kahtlus, kellega ja millega on tegemist icon_lol.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 13.10.2013 21:24:13 vasta tsitaadiga

proovisin ka elus esimestkorda battlefieldi, sõtsin tankiga ja liftiga
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.10.2013 21:24:39 vasta tsitaadiga

Mötlesin ja tulin järeldusele, et tegemist on vist minu vanusega. Mulle meeldib HC just sellepärast, et see on minu silmale veidi realistlikum kui NORM.
Kedagi solvata ei tahtnud ja ei muud kui kohtume lahinguväljal. Igayhele OMA ja sellega löpetan sellel teemal "saagimise".
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2013 21:34:38 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
proovisin ka elus esimestkorda battlefieldi, sõtsin tankiga ja liftiga

Pigem teleportisid liftiga icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.