Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 233, 234, 235  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.10.2013 19:46:03 vasta tsitaadiga

Kas EMT-Elioni ostuÖÖ kampaanianädalal kaubad vahetuvad ka või on igal ööl samad? On keegi kursis?
https://www.emt.ee/ul/oopood/?utm_source=PM&utm_medium=banner&utm_content=delli3&utm_campaign=ostuoo_sygis13

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2013 19:48:57 vasta tsitaadiga

Vist samad, mingi 2 extra pakkumist päevas pidi küll olema, aga silmaga yle lastes tundub kõik sama
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 11.10.2013 17:17:19 vasta tsitaadiga

Tallinnas Männikul oli mingi katkestus ca pooleks tunniks, DSL tuluke ei ilmutanud ka toitekatkestuse saanud seadmel mingitki vilkumisesoovi...
Nüüd tagasi õnneks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_l_l_
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004




sõnum 12.10.2013 02:03:36 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Aleksandr kirjutas:
No aga loe Indrek tähelepanelikult, ma ju kirjutasin:"tarbid uut teenust kallima hinnaga aga uuest ja ilusast menüüst võid ainult und näha" ei ole mina väitnud, et Amino ei tööta!
Oskad täpsustada mille poolest erineb uus vanast-salvestus ja kordus. Minu point on selles, salvestada ja järelvaadata saab ka Aminoga. Mis muutub Aminol uue nutitv-ga??? Minuarust ainult hind. Tuleb välja et see nö. uuendus puudutab ainult Motorola kliente.
Too välja vähemalt üks põhjendus, miks mina pean Amino Motorola vastu väljavahetama. Tingimuseks see, et minul ei ole soovi vaadata HD kanaleid.
Puhtalt ainult menüü pärast välja käima 74 euri on minu jaoks vastuvõetamatu.

Sa oled asjadest valesti aru saanud, ma kordan veel, sa ei pea tegema mitte midagi. Ma ei pea sulle põhjendama, et sa pead midagi tegema. KUI sa kasutad niikuinii kordusTV'd ja kui sul on hea HD teler ja kui sa tahad HD toega digiboksi ja teistsugust menüüd, siis sa võid vahetada oma digiboksi välja. See on nagu auto ostugagi, valid sellise mis meeldib ja vajadusel aegajalt vahetad välja, kulud on loomulikult erinevad.
Kui vaadata ainult ETV kanalit siis võib muidugi tunduda, et hind tõuseb, tegelikult tähendab sõna UUS, et tegemist ongi täiesti uue nutitv teenusega mis ei ole vanaga võrreldav, enne olid põhipaketis ainult kanalid, nüüd aga kordusTV, filmiriiul ning pip ja uus menüü kui boks on uus. jms.
Võime jätkata eKodu TV teemas.


Kui ma õigesti mäletan, siis PIP Samsungi telekates vist ei tööta, paranda mind kui on teisiti.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.10.2013 12:35:05 vasta tsitaadiga

_l_l_ kirjutas:
indrekp kirjutas:
Aleksandr kirjutas:
No aga loe Indrek tähelepanelikult, ma ju kirjutasin:"tarbid uut teenust kallima hinnaga aga uuest ja ilusast menüüst võid ainult und näha" ei ole mina väitnud, et Amino ei tööta!
Oskad täpsustada mille poolest erineb uus vanast-salvestus ja kordus. Minu point on selles, salvestada ja järelvaadata saab ka Aminoga. Mis muutub Aminol uue nutitv-ga??? Minuarust ainult hind. Tuleb välja et see nö. uuendus puudutab ainult Motorola kliente.
Too välja vähemalt üks põhjendus, miks mina pean Amino Motorola vastu väljavahetama. Tingimuseks see, et minul ei ole soovi vaadata HD kanaleid.
Puhtalt ainult menüü pärast välja käima 74 euri on minu jaoks vastuvõetamatu.

Sa oled asjadest valesti aru saanud, ma kordan veel, sa ei pea tegema mitte midagi. Ma ei pea sulle põhjendama, et sa pead midagi tegema. KUI sa kasutad niikuinii kordusTV'd ja kui sul on hea HD teler ja kui sa tahad HD toega digiboksi ja teistsugust menüüd, siis sa võid vahetada oma digiboksi välja. See on nagu auto ostugagi, valid sellise mis meeldib ja vajadusel aegajalt vahetad välja, kulud on loomulikult erinevad.
Kui vaadata ainult ETV kanalit siis võib muidugi tunduda, et hind tõuseb, tegelikult tähendab sõna UUS, et tegemist ongi täiesti uue nutitv teenusega mis ei ole vanaga võrreldav, enne olid põhipaketis ainult kanalid, nüüd aga kordusTV, filmiriiul ning pip ja uus menüü kui boks on uus. jms.
Võime jätkata eKodu TV teemas.


Kui ma õigesti mäletan, siis PIP Samsungi telekates vist ei tööta, paranda mind kui on teisiti.

Samsungi telekas antud funktsiooni ei toeta ja tundub, et ka ei hakka. Misiganes veebi kuvamise probleem see oli, brauser seal ei pidavat toetama.
Mis veel Samsungit puudutab ja küsimuseks oli, Evolution Kit ei oma sobivat tarkvara ja Samsung ei pidavat sellele ka võimalust looma, et Elioni äpp sellega töötaks. Ei välista, et Kitist mingi uus versioon tuleb ja see omale toe saab, et Samsungi eelmise aasta teleritel ka mingi uus SmartHUB koos äpiga toimiks.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 14.10.2013 14:23:46 vasta tsitaadiga

Eriline kino icon_lol.gif
Feissis ilusti pilt ja reklaam uue nutitv kohta postitatud, paar kommi all. Kirjutasin kah, mis ma sellest arvan ja nõksa aja pärast enam komme polnud icon_eek.gif
Elionipoolne tsensuur või?

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.10.2013 19:52:28 vasta tsitaadiga

Delfi Ärileht pajatab:
Euroopa Komisjon on esitanud nõudmise, et konkurentsiamet võtaks tagasi ettepaneku reguleeritud teenustasude kohta, mida turgu valitsev ettevõtja Elion Ettevõtted AS võib teistelt operaatoritelt sisse nõuda oma lairibataristu kasutamise eest.


Euroopa Komisjonile ei meeldi lairibatasud, mida Elion teistelt operaatoritelt nõudma hakkaks.
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/euroopa-komisjonile-ei-meeldi-lairibatasud-mida-elion-teistelt-operaatoritelt-noudma-hakkaks.d?id=66905687
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2013 21:47:24 vasta tsitaadiga

Hmm, see on huvitav, sest täna võivad pmt kõik küsida Elionilt nende arendustes vaba ressurssi ning Elion on kohustatud andma.
See tähendab pmt, et kui Elion ehitab oma kulu ja kirjadega kuskile ärimajja optika, siis vaba ressursi olemasolul on ta kohtustatud seda ka nt Elisale, Tele2 või teistele pakkuma.
Nii saavadki teised pmt 0 investeeringuga samas majas teenust pakkuda ...
... nii olen mina aru saanud tänasest seisust vähemalt...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2013 21:51:02 vasta tsitaadiga

Aeron, interneti vabaturgu oleks tarvis. Siis on üks interneti pakkuja, teine on selle tarnija.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.10.2013 22:36:33 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Aeron, interneti vabaturgu oleks tarvis. Siis on üks interneti pakkuja, teine on selle tarnija.

Jah, siis valid nagu elektripaketti ja igal juhul saad lüpsta, pealegi maksad selle "nö" optikalevi teenused ka kinni, nii nagu elektrilevi puhul.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2013 22:54:38 vasta tsitaadiga

indrekp, ehee. Kui elektriliinipidi tulevad samad elektronid, aga erineva hinnaga, siis miks bitid ei võiks tulla samasugused, aga erineva hinnaga? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2013 23:20:25 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
indrekp, ehee. Kui elektriliinipidi tulevad samad elektronid, aga erineva hinnaga, siis miks bitid ei võiks tulla samasugused, aga erineva hinnaga? icon_biggrin.gif


Sest internet toimib natuke teisel põhimõttel, kui vaid paljalt elektronide torusse ajamine? icon_rolleyes.gif
LiivaneLord, tõenäoliselt sa isegi mitte ei kujuta ette, mida kõike on paljalt juba selleks tarvis, et sa oma kodust siia HV `sse läbustada saaksid...

Seega ära koorma asjata elektrone, muidu nad väsivad veel ära ja ka internetis saab ruum lõpuks otsa icon_idea.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2013 23:41:16 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
indrekp, ehee. Kui elektriliinipidi tulevad samad elektronid, aga erineva hinnaga, siis miks bitid ei võiks tulla samasugused, aga erineva hinnaga? icon_biggrin.gif


Sest internet toimib natuke teisel põhimõttel, kui vaid paljalt elektronide torusse ajamine? icon_rolleyes.gif
LiivaneLord, tõenäoliselt sa isegi mitte ei kujuta ette, mida kõike on paljalt juba selleks tarvis, et sa oma kodust siia HV `sse läbustada saaksid...

Seega ära koorma asjata elektrone, muidu nad väsivad veel ära ja ka internetis saab ruum lõpuks otsa icon_idea.gif

Õnneks ma maksan selle eest ja võtan, palju torust tuleb. icon_razz1.gif icon_razz1.gif icon_razz1.gif

Isegi vähe tarbin. icon_rolleyes.gif

Aga et vähem tarbida, pean rohkem teadma. Kuna sa seda tead, siis võid vaikselt seletama hakata ... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.10.2013 23:53:01 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas see Euroopa Komisioni otsus ka täitmisele v6etakse v6i "vilistatakse" selle peale?
---
Ja teine asi, huvitav, milline ISP kaebama läks, et Elion tahab rendihindu t6sta?


Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2013 10:13:44 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Õnneks ma maksan selle eest ja võtan, palju torust tuleb. icon_razz1.gif icon_razz1.gif icon_razz1.gif

Isegi vähe tarbin. icon_rolleyes.gif

Aga et vähem tarbida, pean rohkem teadma. Kuna sa seda tead, siis võid vaikselt seletama hakata ... icon_razz1.gif


ot:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 15.10.2013 14:32:38 vasta tsitaadiga

Ma ei tea ühtegi ettevõtet, kes nõuaks nii palju tähelepanu, kui Elion.
Küll tekivad mürad sidekaablitesse, küll muudetakse väljastatavate arvete formaate, mis vajavad lausa eraldi raamatupidajat jne.

Виктор Черномырдин ütles kord "Хотели как лучше, а получилось как всегда" icon_lol.gif
Kuid ära hakkab tüütama, sooviksin nüüd natukene stabiilsust ka selle suure innovatiivsuse kõrvale.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heivokas
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2004




sõnum 18.10.2013 01:02:15 Online mängu kiirus FPS - Elion. vasta tsitaadiga

Küsimus: Sai hiljuti Elioni interneti teenus võetud, kuid online mäng (FPS tüüpi) on aeglane. Mängin üle WIFI. Pidurdab ja läägib. Ruuteriks on ThomsonTG789vn. Valin väikseima pingiga servereid.
Hiljuti sai arvuti tühjaks tehtud ja win uuesti peale installitud.
Kas ruuter võib takistada kiiruse läbilaskmist mingil moel, kui mängin mängu?
Kas seda saab kuidagi ruuteri seadetest maha võtta?
ping-test.net näitab: download 3,5 - up 0,6 - latency 92 ms

Eelnevalt on arvuti ilusti seda mängu jooksutanud.

Tänud ette
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raku16
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2009




sõnum 18.10.2013 08:42:30 vasta tsitaadiga

Kiirus pole küll teab mis asi aga palju mängus Ping on ?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.10.2013 09:40:52 vasta tsitaadiga

Küsimus, miks sul kiirus nii kehv on? Mis paketiga tegemist?
Ei tea kas see küll mängu mõjutab, sest FPS peaks olema ekraanile kuvatavate kaadrite kiirus mis sõltub arvutist ja selle videokaardist?

Kiirustest tee Internet Exploreriga ja speedtest.net lehel vali Elioni server.
(teiste brauseritega flash probleemid ja test ei tule õige)
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 18.10.2013 16:59:33 vasta tsitaadiga

oijah, kaks viimast tellimust pole e-poest ostetud kaubale arvet meilile tulnud. Eile võtsin esindusest välja e-poest tellitud asja, lubati kohe arve meilile panna, ei pandud.
Täna viisin asja tagasi, teise kohta. Seal siis uurib ja vaatab, no ei saa hakkama. Ei leia midagi arvutist. Läheb küsib teiste käest jne. Lõpuks vist tuli välja, et eilne vend ei teinud ju arvet mulle ära ja sellest ka selline segadus... Pool tundi läks aega...
Nüüd koju tulles oli arve olemas, ju siis helistati küsiti mis nalja ta teeb, ei suuda siis arvet valmis teha...
icon_smile.gif
Esindused on ka eri rõvedad, kolm "kassat" Vali siis mille juures seisma jääd, sest kuskil keset tuba ei saa seista, tuli mingi muti trügis ette. Kui vale kassa valid siis jäädki ootama. tehku siis mingi numbrite süsteem vähemalt...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.10.2013 18:44:26 vasta tsitaadiga

Krm mõnel ikka juhtub icon_biggrin.gif
Ma tellin pea iga kuu mingeid vidinaid Elioni e-poest aga no sellist seiklust küll pole näinud.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2013 18:48:23 vasta tsitaadiga

Endal juhtunud et 1 tellimus saadeti 2 osas elionist.
Ning parim selle juures oli, et saajaks oli mul märgitud kenasti teine inimene aga esimesele pakile oli peale suratud saajaks ikkagi mina. Eri kena kui kuller helistab, et ta maja ees ning ma ise 150km eemal.
Muidugi ei suvatsetud teada kh anda, et kahes osas saadavad. Suht kena pakk saada kust 1 asi puudu.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.10.2013 18:54:46 vasta tsitaadiga

Kas mitte erinevad kaubad ei tulegi osade kaupa, nii kuidas lattu jõuavad. Vahel mõni teine e-pood veel kirjutab, et pealaost tuleb kaup paari nädala pärast, kas ootad ära, et siis koos olemasoleva kaubaga teele panna.
Elion laseb kauba kohe teele kui mõni olemas ja mõni siis hiljem järgi tuleb.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2013 19:55:44 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Krm mõnel ikka juhtub icon_biggrin.gif
Ma tellin pea iga kuu mingeid vidinaid Elioni e-poest aga no sellist seiklust küll pole näinud.
kindlasti ostad sa sealt järelmaksuga? icon_biggrin.gif
Ma muud põhjust ei näe sealt osta, väga, väga harva on seal asju odavamalt kui mujul.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heivokas
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2004




sõnum 20.10.2013 00:46:50 vasta tsitaadiga

speedtestiga näitab ping 43, download 4,8 upload 0,8. Miski siiski pidurdab. Mänguks on Battelfield play4free.
Milles võib-olla pidurdamise põhjus? Kas viirusetõrje võib probleemiks olla?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 233, 234, 235  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.