Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 16:29:07 vasta tsitaadiga

Pihv, Annab ikka! Startisback(seadetes kõik nurgad ja charms disable) peale, boot to desktop linnuke ette ja toimib. Kuskil kuu aega on 8.1 preview peal olnud ja kordagi pole metrot avanud!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.10.2013 16:59:03 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Tundub, et peab siis Win 8 ostma, kurat icon_rolleyes.gif


Ilmselge lollus, tulevik kuulub SteamBoxile (linux + pc raud), mitte mingisugustele suletud koodiga DirectX-i taolistele rõvedustele icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 09.10.2013 17:02:38 vasta tsitaadiga

Sai just vahetatud i3-3220 i5-3570 vastu ning on ikka väga suur hüpe.
i3 mängis umbes 25-35fps kui low graafika ja graafika seadete muutmine fps'i ei muutnud. ja pidevalt drop'is alla 10.
Nüüd auto graafika (High) on fps 50-60fps aga mõnikord ikka drop'ib 10-20 peale aga kõvasti harvem.
Kasutan win7 ja graafikaks MSI GTX660 OC TF.

Aga mäng ise meedlib, aeglasem liikumine tagab selle, et enam ei ole niipalju ebareaalset bunny-hopping'ut samas cover'i taha on ka raskem jõuda, sest võtab aega enne kui sprintima hakkab. Squad'id võiks rohkem VOIP'i kasutada ja koostööd teha nagu näiteks AA's, seal kogu aeg räägitakse. Sai korra dominationis seda super weapon'it (one shot kill) proovida pärast ühe sama tüübi kolme järjekordset maha võtmist olin kohe hacker. Aga muidu oli hea tunne. Sniper on lihtsam natuke olla kuna liikumine on aeglsem ja et saab zero'ida. See uus laser designator on väga hea ning veel paremaks kasutamiseks oleks vaja head squadi kes pidevalt rpg'sid kasutaksid. Loodan et mängus seda ära ei võeta, et rpg on lock on.
Levolution on kõik nii prescripted ja väiksemaid asju ei pane eriti tähelegi kuna mängu kiirus suur.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 09.10.2013 17:27:17 vasta tsitaadiga

See obliteration on küll shanghai mapis suht pointless, sest pommid spawnivad suhtkoht ühte kohta koguaeg
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 09.10.2013 18:29:12 vasta tsitaadiga

Loodad et ei võeta ära rpg locki? Mis loogika järgi küll RPG lockib? Täiesti lamp ju. Mis javelinil siis viga on?
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruutjuur
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2013




sõnum 09.10.2013 18:48:01 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Loodad et ei võeta ära rpg locki? Mis loogika järgi küll RPG lockib? Täiesti lamp ju. Mis javelinil siis viga on?


RPGl on reaalselt mingi 300 erinevat laskemoona tüüpi, kindlasti leidub ka ''smart'' moona, millel on juhtpea tehnoloogia.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 18:50:41 vasta tsitaadiga

ei. ei ole.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.10.2013 18:51:36 vasta tsitaadiga

Suht ptsis on epale pätsi mängida, pidevalt jõnksutab. varem oli enam vähem ok nüüd ikka väga perv.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 09.10.2013 19:21:57 vasta tsitaadiga

Parm, mis see SteamBox praegu siia BF4 puutub? Ma tahan praegu mängida, mitte "homme". Seega ikka Win 8, kuigi Win 7-ga harjunud jne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 19:40:12 vasta tsitaadiga

Proovisin veits Obliterationit, kille saab päris kergelt + AA tank on ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 20:45:46 vasta tsitaadiga

eZ kirjutas:
Proovisin veits Obliterationit, kille saab päris kergelt + AA tank on ka thumbs_up.gif


huvipärast mis sul fps on profiilikastiga ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2013 21:17:37 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
eZ kirjutas:
Proovisin veits Obliterationit, kille saab päris kergelt + AA tank on ka thumbs_up.gif


huvipärast mis sul fps on profiilikastiga ?

Kõigub 0-60 vahel icon_lol.gif , enamasti kuskil 40-50 kandis aga vahepeal dropib FPSi paariks sekundiks suht alla.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.10.2013 21:43:59 vasta tsitaadiga

Huvitav et see XM25 AIRBURST kasutades paremat hiirt vajutades on nagu pinokel valepidi. Ei zoomi asju lähemale vaid kaugemale.
See RPG-7V2 target lock võiks töötada ilma et keegi teine kuskil laseriga suunab vaid võiks saada ilma. Oleks koptereid lihtsam maha võtta.
FIM-92 STINGER on jälle kohutavalt mõttetu kuna kaugel asuvaid koptereid sellega maha ei võtta kuna ei saa target locki ja samas kui kopter on ligidal, siis see target lock võtab liiga kaua aega. Ja see si** ei tööta tankide lockimiseks mis teeb asja jälle mõttetuks.

Ma eile viskasin endale amo kasti ette ja lasin selle XM25-ga tanki. Miski 16 korda sai tank pihta ja siis sain mina surma. Iga kord ütles et 12 damage tankile aga tanki maha eii saand, vaid tank sai lõpuks minu maha.
Kui näitab et tank saab viga selle lutsu relvaga siis, võiks nagu maha ka võtta ja iga uue lasuga peaks ju realistlikult vigastus suurem olema.

Tahaks selle XM25 asemele kasvõi m320 HE mis vähemalt võtab tanki maha.
Ma ei ole aru saand kuhu lasta et tank saaks rohkem viga. olen proovinud kõhu alla tankile ja ei midagi näitab ikka 24 damage tankiga lastes. olen lasknud ka sinna keskele mis jääb tank kahuri alla.
Kohati on ikka liiga ulme. Lasen vastast tanki nii 2-3 lasu võrra rohkem ja minu tank saab ennem otsa kui vastasel. sama ka selle 25mm kuuliga tankil mis laseb 12 lasku ja teeb reloadi ja uuesti. Mille tagajärel saan mina ennem surma.

Btw kus see pilt kadus mis võrdles arvutit ja xbox-i mis oli tehtud D lippu hoone katuselt. lappasin siin just kuni 30 septembrini välja ja ei leidnud
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.10.2013 22:03:28 vasta tsitaadiga

lopes39,
Otsi see pilt aga välja uuesti, tahaks ka näha.
Ma juba arvan, miks see võrdlus oli tehtud jälle...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 09.10.2013 22:08:46 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/image/3625565/saDxDh9.png
Palun icon_biggrin.gif

_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.10.2013 22:28:38 vasta tsitaadiga

RadeonHD- kirjutas:
http://www.upload.ee/image/3625565/saDxDh9.png
Palun icon_biggrin.gif


Ma ei usu, et xboxi variant nii hull välja näeb ja miks pilt nii sogane? fake icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.10.2013 23:13:50 vasta tsitaadiga

Mäng vajab mingit balance süsteemi. Kuna serverid on täis noobe, kes mängu ajal scoor-i ei vaata, siis ei pandagi tähele, et ohh ühes teamis on 5 matsi aga teises on 10.
See argument et sõbradega koos mängimine ühe tiimis absoluutselt ei ko**i. Saab ju teha mingi privaat squad-i, olgu seal siis.

Tõsiselt ajuvaba oli praegu. Tegin seda bommi panemis mängu ja mu tiimis oli 4 matsi aga vastas tiimis oli 12. Karjusin neile seal et balance teams aga kedagi ei ko**ind.

Eile kui kisa tekkitasin, siis üks vastas et, teil ju lihtsam, kuna teil rohkem vastasi keda tappa. Kui see mäng oleks tapmise peale scoori tegemine, siis ma saaks sellest aru. Aga kuna mäng on lippude hoidmise ja võtmise peale väljas, siis on kuidagi keeruline. võtad ühe lippu ja sulle lendab peale 3 matsi, kuna su tiim on nii väike, et ei saa koos olla ja lippe hoida/võtta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 09.10.2013 23:55:24 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
RadeonHD- kirjutas:
http://www.upload.ee/image/3625565/saDxDh9.png
Palun icon_biggrin.gif


Ma ei usu, et xboxi variant nii hull välja näeb ja miks pilt nii sogane? fake icon_biggrin.gif


xboxi pildi oleks võinud siis teha kui veel pilvelõhkuja püsti on, poleks seda ühtlast halli tekstuuri olnud. Aga eks ta näeb halvem välja kindlasti.
Ja oma lockivad RPG'd unustage ära, täiesti lamp minuarust. Samas betas javelini pole, niiet ei teagi... äkki tulevadki.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 00:19:18 vasta tsitaadiga

Ruutjuur kirjutas:
Redikate kirjutas:
Loodad et ei võeta ära rpg locki? Mis loogika järgi küll RPG lockib? Täiesti lamp ju. Mis javelinil siis viga on?


RPGl on reaalselt mingi 300 erinevat laskemoona tüüpi, kindlasti leidub ka ''smart'' moona, millel on juhtpea tehnoloogia.


I don't wanna live in this planet anymore. See guided RPG on üks väheseid asju BF4's mis sügavat pettumust teevad. Sama lollus oli Bad company 2's carl gustavi ja RPG'ga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 10.10.2013 00:37:26 vasta tsitaadiga

Redikate, Javelin on betas täitsa olemas, pilvelõhkuja katusel. Sama moodi on seal ka 50.cal sniper.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 10.10.2013 06:02:22 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
RadeonHD- kirjutas:
http://www.upload.ee/image/3625565/saDxDh9.png
Palun icon_biggrin.gif


Ma ei usu, et xboxi variant nii hull välja näeb ja miks pilt nii sogane? fake icon_biggrin.gif


PS3 peal nägi sama sitt välja
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 07:08:21 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ruutjuur kirjutas:
Redikate kirjutas:
Loodad et ei võeta ära rpg locki? Mis loogika järgi küll RPG lockib? Täiesti lamp ju. Mis javelinil siis viga on?


RPGl on reaalselt mingi 300 erinevat laskemoona tüüpi, kindlasti leidub ka ''smart'' moona, millel on juhtpea tehnoloogia.


I don't wanna live in this planet anymore. See guided RPG on üks väheseid asju BF4's mis sügavat pettumust teevad. Sama lollus oli Bad company 2's carl gustavi ja RPG'ga.

Minuarust on see väga hea, et selline asi on lisatud. See ei pruugi küll olla reaalne aga vähemalt ei ole enam nii, et mingi tüüp kopteriga teeb 100/2 skoore pidevalt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 10.10.2013 07:37:09 vasta tsitaadiga

Kindlasti ei leidu RPG-7 sellist moona. Üldiselt võiks kõik developerid üle saada sellest raketiheitja teemast ja teha granaadiheitjad ikkagi granaadiheitjateks.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 08:32:24 vasta tsitaadiga

beta
saage juba aru, et relvade bilanss/statsid muutuvad täismängus ja rpg ei tule lukuga ka.
kuidas saab nt conquesti mängida kui javelin ainult pilvelõhkuja katusel, stinger enamustel lukus, kopterid/soomukid sel juhul surematu.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.10.2013 08:33:53 vasta tsitaadiga

Katuse pealt saab edukalt neid nottida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 09:22:39 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Pihv, Annab ikka! Startisback(seadetes kõik nurgad ja charms disable) peale, boot to desktop linnuke ette ja toimib. Kuskil kuu aega on 8.1 preview peal olnud ja kordagi pole metrot avanud!


Proovin ka selle 8.1 ära, loodetavasti paraneb stabiilsus/perfoomans. Hetkel ulmeline lagfest koguaeg icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 10:25:09 vasta tsitaadiga

Mind ennast väga ei heiduta see RPG lock, pigem on see just hea, inimesed teevad rohkem teamplay aga mis mind selle juures närvi ajab on see et kui sa oled reconi poolt lockitud siis 99% ajast ei kuule sa kui RPG sinu poole lendab...
Ja pealegi ründe kopteri 2 rocketit teevad mingi 80% ja RPG 1 shotib sind alati?!?!?!?! Vähe OP ei ole?

_________________
Origin: Qufi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 10:45:36 vasta tsitaadiga

Battlefield 4 - Roof Camping Simulator icon_lol.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 11:37:05 vasta tsitaadiga

Update tuli, enne sain 10-30 fps mängida low peal, nüüd 40-70 fps ultra peal.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 10.10.2013 12:10:25 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 12:12:15 vasta tsitaadiga

FPS tõus on mäekõrgune icon_eek.gif thumbs_up.gif testisin ise ka.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 12:13:32 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Update tuli, enne sain 10-30 fps mängida low peal, nüüd 40-70 fps ultra peal.

Mingi uus update või räägid sellest mis paar päeva tagasi tuli?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 10.10.2013 12:21:50 vasta tsitaadiga

Uus update
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 12:21:54 vasta tsitaadiga

Qufi kirjutas:
Mind ennast väga ei heiduta see RPG lock, pigem on see just hea, inimesed teevad rohkem teamplay aga mis mind selle juures närvi ajab on see et kui sa oled reconi poolt lockitud siis 99% ajast ei kuule sa kui RPG sinu poole lendab...
Ja pealegi ründe kopteri 2 rocketit teevad mingi 80% ja RPG 1 shotib sind alati?!?!?!?! Vähe OP ei ole?

RPG-lt võiks lock on ära kaduda ning võiks olla hoopis teine raketiheitja, mis teeb tunduvalt vähem viga kui RPG aga suudab lasta märgistatud masinaid ja ka niisama
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 13:08:23 vasta tsitaadiga

at4 ju tuleb http://bf4central.com/battlefield-4-rocket-launchers/
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2013 13:09:55 vasta tsitaadiga

m40a5 on küll pettumus - 1m pealt õlga lastes ei tapagi vaid peab noaga oma killi kindlustama icon_biggrin.gif
_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.10.2013 13:55:33 vasta tsitaadiga

Ei jõnksuta enam . Asi lippab, kui siid nüüd thumbs_up.gif Kuidas konsoolist välja saab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.10.2013 13:55:58 vasta tsitaadiga

Uus update ei aidanud minu puhul! FPS mediumil mingi 60 aga lag on ikkagi sees ja kohati fps 30 jne jne jne.
Mida "rahvas" arvab, kas on mötet Win 8 osta? Saan aru, et myygi versioon parem jne. Aga mis on Teie arvamus/kogemus kas muudab Win 8 asja paremaks vörreldes Win 7 ga? (arvesse vöttes ka valmis mängu).

Arvuti: Intel Core i7 CPU 3.40 GHz., ENGTX580 DCII/2DIS/1536MD5, mälu 16,0 Gt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.10.2013 13:57:45 vasta tsitaadiga

oota...ära kiirusta.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 14:18:03 vasta tsitaadiga

Battlefield 4 Beta Performance: 16 Graphics Cards, Benchmarked
http://www.tomshardware.com/reviews/battlefield-4-graphics-card-performance,3634.html

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.10.2013 14:19:04 vasta tsitaadiga

tektuurid on ka nüüdkõvasti selgemad ja puhtaamd thumbs_up.gif noa rapsimisele saab vastu võidelda ? klõpsisin nuppe siis punnitas tükk aega vastu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 14:23:22 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, vana test, täna juba patchiga teised numbrid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 10.10.2013 14:33:19 vasta tsitaadiga

Random FPS dropist saadi ka lahti? @ tänane update
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 14:36:45 vasta tsitaadiga

"Borderless" valikuga seadetes ei oska B4 ka veel hakkama saada. iga kord mängu käivitades tuleb al. vasakust ülanurgast umbes 60% ulatuses monitorist mäng
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2013 14:47:20 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
"Borderless" valikuga seadetes ei oska B4 ka veel hakkama saada. iga kord mängu käivitades tuleb al. vasakust ülanurgast umbes 60% ulatuses monitorist mäng


milleks see borderless üldse hea on vs fullscreen?

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 15:05:42 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Update tuli, enne sain 10-30 fps mängida low peal, nüüd 40-70 fps ultra peal.

Mina ja tuhanded teised ei saa endiselt üldse mängida icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 15:06:56 vasta tsitaadiga

http://www.mordorhq.com/showthread.php?11518-Battlefield-4-Assignments-Leaked
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 10.10.2013 15:10:53 vasta tsitaadiga

Mega lebod tunduvad icon_smile.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 10.10.2013 16:04:15 vasta tsitaadiga

Tean, et see ei kuule BF4 alla hetkel, kuid pole mujale postitada kah :/


Nimelt "GeForce Experience" ei taha avaneda, ta näitab et see on alla pandud taskparil, kuid peale vajutades see ei lähe lahti. Mul oleks vaja videokaarti drivereid ja neid update vaja vaadata täpsemalt mis mul hetkel peal on jne, et BF4 paremini tööle saada.

Loodan abi saada!

_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 16:11:22 vasta tsitaadiga

ava device manager->display adapter, vaata omadustes "driver" tabi, seal versioon kirjas.
või tiri endale gpu-z.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.