|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
09.10.2013 16:29:07
|
|
|
| Pihv, Annab ikka! Startisback(seadetes kõik nurgad ja charms disable) peale, boot to desktop linnuke ette ja toimib. Kuskil kuu aega on 8.1 preview peal olnud ja kordagi pole metrot avanud!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
09.10.2013 16:59:03
|
|
|
| Avot kirjutas: |
Tundub, et peab siis Win 8 ostma, kurat  |
Ilmselge lollus, tulevik kuulub SteamBoxile (linux + pc raud), mitte mingisugustele suletud koodiga DirectX-i taolistele rõvedustele
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chardin
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2011
|
09.10.2013 17:02:38
|
|
|
Sai just vahetatud i3-3220 i5-3570 vastu ning on ikka väga suur hüpe.
i3 mängis umbes 25-35fps kui low graafika ja graafika seadete muutmine fps'i ei muutnud. ja pidevalt drop'is alla 10.
Nüüd auto graafika (High) on fps 50-60fps aga mõnikord ikka drop'ib 10-20 peale aga kõvasti harvem.
Kasutan win7 ja graafikaks MSI GTX660 OC TF.
Aga mäng ise meedlib, aeglasem liikumine tagab selle, et enam ei ole niipalju ebareaalset bunny-hopping'ut samas cover'i taha on ka raskem jõuda, sest võtab aega enne kui sprintima hakkab. Squad'id võiks rohkem VOIP'i kasutada ja koostööd teha nagu näiteks AA's, seal kogu aeg räägitakse. Sai korra dominationis seda super weapon'it (one shot kill) proovida pärast ühe sama tüübi kolme järjekordset maha võtmist olin kohe hacker. Aga muidu oli hea tunne. Sniper on lihtsam natuke olla kuna liikumine on aeglsem ja et saab zero'ida. See uus laser designator on väga hea ning veel paremaks kasutamiseks oleks vaja head squadi kes pidevalt rpg'sid kasutaksid. Loodan et mängus seda ära ei võeta, et rpg on lock on.
Levolution on kõik nii prescripted ja väiksemaid asju ei pane eriti tähelegi kuna mängu kiirus suur.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
09.10.2013 17:27:17
|
|
|
| See obliteration on küll shanghai mapis suht pointless, sest pommid spawnivad suhtkoht ühte kohta koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
09.10.2013 18:29:12
|
|
|
Loodad et ei võeta ära rpg locki? Mis loogika järgi küll RPG lockib? Täiesti lamp ju. Mis javelinil siis viga on?
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruutjuur
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2013
|
09.10.2013 18:48:01
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
| Loodad et ei võeta ära rpg locki? Mis loogika järgi küll RPG lockib? Täiesti lamp ju. Mis javelinil siis viga on? |
RPGl on reaalselt mingi 300 erinevat laskemoona tüüpi, kindlasti leidub ka ''smart'' moona, millel on juhtpea tehnoloogia.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.10.2013 18:50:41
|
|
|
ei. ei ole.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
09.10.2013 18:51:36
|
|
|
| Suht ptsis on epale pätsi mängida, pidevalt jõnksutab. varem oli enam vähem ok nüüd ikka väga perv.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
09.10.2013 19:21:57
|
|
|
| Parm, mis see SteamBox praegu siia BF4 puutub? Ma tahan praegu mängida, mitte "homme". Seega ikka Win 8, kuigi Win 7-ga harjunud jne.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
09.10.2013 19:40:12
|
|
|
Proovisin veits Obliterationit, kille saab päris kergelt + AA tank on ka
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
09.10.2013 20:45:46
|
|
|
| eZ kirjutas: |
Proovisin veits Obliterationit, kille saab päris kergelt + AA tank on ka  |
huvipärast mis sul fps on profiilikastiga ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
09.10.2013 21:17:37
|
|
|
| mxr kirjutas: |
| eZ kirjutas: |
Proovisin veits Obliterationit, kille saab päris kergelt + AA tank on ka  |
huvipärast mis sul fps on profiilikastiga ? |
Kõigub 0-60 vahel , enamasti kuskil 40-50 kandis aga vahepeal dropib FPSi paariks sekundiks suht alla.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
09.10.2013 21:43:59
|
|
|
Huvitav et see XM25 AIRBURST kasutades paremat hiirt vajutades on nagu pinokel valepidi. Ei zoomi asju lähemale vaid kaugemale.
See RPG-7V2 target lock võiks töötada ilma et keegi teine kuskil laseriga suunab vaid võiks saada ilma. Oleks koptereid lihtsam maha võtta.
FIM-92 STINGER on jälle kohutavalt mõttetu kuna kaugel asuvaid koptereid sellega maha ei võtta kuna ei saa target locki ja samas kui kopter on ligidal, siis see target lock võtab liiga kaua aega. Ja see si** ei tööta tankide lockimiseks mis teeb asja jälle mõttetuks.
Ma eile viskasin endale amo kasti ette ja lasin selle XM25-ga tanki. Miski 16 korda sai tank pihta ja siis sain mina surma. Iga kord ütles et 12 damage tankile aga tanki maha eii saand, vaid tank sai lõpuks minu maha.
Kui näitab et tank saab viga selle lutsu relvaga siis, võiks nagu maha ka võtta ja iga uue lasuga peaks ju realistlikult vigastus suurem olema.
Tahaks selle XM25 asemele kasvõi m320 HE mis vähemalt võtab tanki maha.
Ma ei ole aru saand kuhu lasta et tank saaks rohkem viga. olen proovinud kõhu alla tankile ja ei midagi näitab ikka 24 damage tankiga lastes. olen lasknud ka sinna keskele mis jääb tank kahuri alla.
Kohati on ikka liiga ulme. Lasen vastast tanki nii 2-3 lasu võrra rohkem ja minu tank saab ennem otsa kui vastasel. sama ka selle 25mm kuuliga tankil mis laseb 12 lasku ja teeb reloadi ja uuesti. Mille tagajärel saan mina ennem surma.
Btw kus see pilt kadus mis võrdles arvutit ja xbox-i mis oli tehtud D lippu hoone katuselt. lappasin siin just kuni 30 septembrini välja ja ei leidnud
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
09.10.2013 22:03:28
|
|
|
lopes39,
Otsi see pilt aga välja uuesti, tahaks ka näha.
Ma juba arvan, miks see võrdlus oli tehtud jälle...
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RadeonHD-
HV kasutaja
liitunud: 05.02.2013
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
09.10.2013 22:28:38
|
|
|
Ma ei usu, et xboxi variant nii hull välja näeb ja miks pilt nii sogane? fake
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
09.10.2013 23:13:50
|
|
|
Mäng vajab mingit balance süsteemi. Kuna serverid on täis noobe, kes mängu ajal scoor-i ei vaata, siis ei pandagi tähele, et ohh ühes teamis on 5 matsi aga teises on 10.
See argument et sõbradega koos mängimine ühe tiimis absoluutselt ei ko**i. Saab ju teha mingi privaat squad-i, olgu seal siis.
Tõsiselt ajuvaba oli praegu. Tegin seda bommi panemis mängu ja mu tiimis oli 4 matsi aga vastas tiimis oli 12. Karjusin neile seal et balance teams aga kedagi ei ko**ind.
Eile kui kisa tekkitasin, siis üks vastas et, teil ju lihtsam, kuna teil rohkem vastasi keda tappa. Kui see mäng oleks tapmise peale scoori tegemine, siis ma saaks sellest aru. Aga kuna mäng on lippude hoidmise ja võtmise peale väljas, siis on kuidagi keeruline. võtad ühe lippu ja sulle lendab peale 3 matsi, kuna su tiim on nii väike, et ei saa koos olla ja lippe hoida/võtta.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
09.10.2013 23:55:24
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Ma ei usu, et xboxi variant nii hull välja näeb ja miks pilt nii sogane? fake  |
xboxi pildi oleks võinud siis teha kui veel pilvelõhkuja püsti on, poleks seda ühtlast halli tekstuuri olnud. Aga eks ta näeb halvem välja kindlasti.
Ja oma lockivad RPG'd unustage ära, täiesti lamp minuarust. Samas betas javelini pole, niiet ei teagi... äkki tulevadki.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
10.10.2013 00:19:18
|
|
|
| Ruutjuur kirjutas: |
| Redikate kirjutas: |
| Loodad et ei võeta ära rpg locki? Mis loogika järgi küll RPG lockib? Täiesti lamp ju. Mis javelinil siis viga on? |
RPGl on reaalselt mingi 300 erinevat laskemoona tüüpi, kindlasti leidub ka ''smart'' moona, millel on juhtpea tehnoloogia. |
I don't wanna live in this planet anymore. See guided RPG on üks väheseid asju BF4's mis sügavat pettumust teevad. Sama lollus oli Bad company 2's carl gustavi ja RPG'ga.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
10.10.2013 00:37:26
|
|
|
| Redikate, Javelin on betas täitsa olemas, pilvelõhkuja katusel. Sama moodi on seal ka 50.cal sniper.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
10.10.2013 06:02:22
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Ma ei usu, et xboxi variant nii hull välja näeb ja miks pilt nii sogane? fake  |
PS3 peal nägi sama sitt välja
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
10.10.2013 07:08:21
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Ruutjuur kirjutas: |
| Redikate kirjutas: |
| Loodad et ei võeta ära rpg locki? Mis loogika järgi küll RPG lockib? Täiesti lamp ju. Mis javelinil siis viga on? |
RPGl on reaalselt mingi 300 erinevat laskemoona tüüpi, kindlasti leidub ka ''smart'' moona, millel on juhtpea tehnoloogia. |
I don't wanna live in this planet anymore. See guided RPG on üks väheseid asju BF4's mis sügavat pettumust teevad. Sama lollus oli Bad company 2's carl gustavi ja RPG'ga. |
Minuarust on see väga hea, et selline asi on lisatud. See ei pruugi küll olla reaalne aga vähemalt ei ole enam nii, et mingi tüüp kopteriga teeb 100/2 skoore pidevalt.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
10.10.2013 07:37:09
|
|
|
Kindlasti ei leidu RPG-7 sellist moona. Üldiselt võiks kõik developerid üle saada sellest raketiheitja teemast ja teha granaadiheitjad ikkagi granaadiheitjateks.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
10.10.2013 08:32:24
|
|
|
beta
saage juba aru, et relvade bilanss/statsid muutuvad täismängus ja rpg ei tule lukuga ka.
kuidas saab nt conquesti mängida kui javelin ainult pilvelõhkuja katusel, stinger enamustel lukus, kopterid/soomukid sel juhul surematu.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
10.10.2013 08:33:53
|
|
|
| Katuse pealt saab edukalt neid nottida.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oggy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2004
|
10.10.2013 09:22:39
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
| Pihv, Annab ikka! Startisback(seadetes kõik nurgad ja charms disable) peale, boot to desktop linnuke ette ja toimib. Kuskil kuu aega on 8.1 preview peal olnud ja kordagi pole metrot avanud! |
Proovin ka selle 8.1 ära, loodetavasti paraneb stabiilsus/perfoomans. Hetkel ulmeline lagfest koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qufi
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2011
|
10.10.2013 10:25:09
|
|
|
Mind ennast väga ei heiduta see RPG lock, pigem on see just hea, inimesed teevad rohkem teamplay aga mis mind selle juures närvi ajab on see et kui sa oled reconi poolt lockitud siis 99% ajast ei kuule sa kui RPG sinu poole lendab...
Ja pealegi ründe kopteri 2 rocketit teevad mingi 80% ja RPG 1 shotib sind alati?!?!?!?! Vähe OP ei ole?
_________________ Origin: Qufi |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
10.10.2013 10:45:36
|
|
|
Battlefield 4 - Roof Camping Simulator
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
10.10.2013 11:37:05
|
|
|
Update tuli, enne sain 10-30 fps mängida low peal, nüüd 40-70 fps ultra peal.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
10.10.2013 12:12:15
|
|
|
FPS tõus on mäekõrgune testisin ise ka.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
10.10.2013 12:13:32
|
|
|
| braien334 kirjutas: |
| Update tuli, enne sain 10-30 fps mängida low peal, nüüd 40-70 fps ultra peal. |
Mingi uus update või räägid sellest mis paar päeva tagasi tuli?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
10.10.2013 12:21:50
|
|
|
| Uus update
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
10.10.2013 12:21:54
|
|
|
| Qufi kirjutas: |
Mind ennast väga ei heiduta see RPG lock, pigem on see just hea, inimesed teevad rohkem teamplay aga mis mind selle juures närvi ajab on see et kui sa oled reconi poolt lockitud siis 99% ajast ei kuule sa kui RPG sinu poole lendab...
Ja pealegi ründe kopteri 2 rocketit teevad mingi 80% ja RPG 1 shotib sind alati?!?!?!?! Vähe OP ei ole? |
RPG-lt võiks lock on ära kaduda ning võiks olla hoopis teine raketiheitja, mis teeb tunduvalt vähem viga kui RPG aga suudab lasta märgistatud masinaid ja ka niisama
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
10.10.2013 13:55:33
|
|
|
Ei jõnksuta enam . Asi lippab, kui siid nüüd Kuidas konsoolist välja saab
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
10.10.2013 13:55:58
|
|
|
Uus update ei aidanud minu puhul! FPS mediumil mingi 60 aga lag on ikkagi sees ja kohati fps 30 jne jne jne.
Mida "rahvas" arvab, kas on mötet Win 8 osta? Saan aru, et myygi versioon parem jne. Aga mis on Teie arvamus/kogemus kas muudab Win 8 asja paremaks vörreldes Win 7 ga? (arvesse vöttes ka valmis mängu).
Arvuti: Intel Core i7 CPU 3.40 GHz., ENGTX580 DCII/2DIS/1536MD5, mälu 16,0 Gt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.10.2013 13:57:45
|
|
|
| oota...ära kiirusta.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
10.10.2013 14:19:04
|
|
|
tektuurid on ka nüüdkõvasti selgemad ja puhtaamd noa rapsimisele saab vastu võidelda ? klõpsisin nuppe siis punnitas tükk aega vastu.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
10.10.2013 14:23:22
|
|
|
1dumbpcuser, vana test, täna juba patchiga teised numbrid
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
10.10.2013 14:33:19
|
|
|
Random FPS dropist saadi ka lahti? @ tänane update
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
10.10.2013 14:36:45
|
|
|
"Borderless" valikuga seadetes ei oska B4 ka veel hakkama saada. iga kord mängu käivitades tuleb al. vasakust ülanurgast umbes 60% ulatuses monitorist mäng
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
10.10.2013 14:47:20
|
|
|
| Amphor kirjutas: |
| "Borderless" valikuga seadetes ei oska B4 ka veel hakkama saada. iga kord mängu käivitades tuleb al. vasakust ülanurgast umbes 60% ulatuses monitorist mäng |
milleks see borderless üldse hea on vs fullscreen?
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
10.10.2013 15:05:42
|
|
|
| braien334 kirjutas: |
| Update tuli, enne sain 10-30 fps mängida low peal, nüüd 40-70 fps ultra peal. |
Mina ja tuhanded teised ei saa endiselt üldse mängida
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
10.10.2013 15:10:53
|
|
|
Mega lebod tunduvad
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RadeonHD-
HV kasutaja
liitunud: 05.02.2013
|
10.10.2013 16:04:15
|
|
|
Tean, et see ei kuule BF4 alla hetkel, kuid pole mujale postitada kah :/
Nimelt "GeForce Experience" ei taha avaneda, ta näitab et see on alla pandud taskparil, kuid peale vajutades see ei lähe lahti. Mul oleks vaja videokaarti drivereid ja neid update vaja vaadata täpsemalt mis mul hetkel peal on jne, et BF4 paremini tööle saada.
Loodan abi saada!
_________________ Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
10.10.2013 16:11:22
|
|
|
ava device manager->display adapter, vaata omadustes "driver" tabi, seal versioon kirjas.
või tiri endale gpu-z.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|