Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 17:27:44 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
november116 kirjutas:
Ise panin endale win 8 peale ja jookseb kohe palju paremini, win 7 olid ikka mingid spiked.
Kaardiks 660ti


kas tõesti pean win8 peale kolima:S
loodan et parandadakse ära et win7 kasutajad ka pelada saaks.
teil win 8.1?

Mul 8.1 RTM ja jookseb puhtalt (keskmiselt 50 fps profiilimasinal, mängus sätted auto peal), mingeid jõnkse ega kahtlasi graafikabuge ei ole. Ei kasuta beta drivereid.


viimati muutis mannatera 07.10.2013 17:37:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 07.10.2013 17:33:43 vasta tsitaadiga

lopes39, counterknife peaks ka ikka orginaal bindidut nupust F olema. Esimese pussitamise saingi counteriga. Klõpsisd kiirelt F ja voila
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 17:49:17 vasta tsitaadiga

Mäng iseenesest jookseb aastast 2011 pärit videodriveritega päris hästi, ainult mapi loading on jube pikk, mingi 1-2 minti vist. icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 17:55:34 vasta tsitaadiga

anonymic kirjutas:
Mäng iseenesest jookseb aastast 2011 pärit videodriveritega päris hästi, ainult mapi loading on jube pikk, mingi 1-2 minti vist. icon_lol.gif


jesus, mitte mingit arengut ikka ei ole :S

õnneks alternatiive omajagu
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.10.2013 18:03:14 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif kus te nii pikki laadimis aegu võtate,mul 30-50 sek icon_biggrin.gif mäng samsung 840 250GB ssd peal.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 18:14:18 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
icon_rolleyes.gif kus te nii pikki laadimis aegu võtate,mul 30-50 sek icon_biggrin.gif mäng samsung 840 250GB ssd peal.


wtf SSD peal nii kaua??
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.10.2013 18:19:35 vasta tsitaadiga

Alates batllelogist play nuppu vajutamise ja origini avanemisega ja otse lahinguväljale on pikk aeg? kui kiiresti sa siis saad?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 18:22:34 vasta tsitaadiga

Lehys, tüübil puudub bf4 beta-sse pass, mängib youtube vaadates icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif (ja teiste postituste lugedes )

viimati muutis trip 07.10.2013 18:23:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.10.2013 18:23:26 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karl14
HV vaatleja
karl14

liitunud: 16.11.2010




sõnum 07.10.2013 18:24:12 vasta tsitaadiga

Mängu minek kestab 30 sekundist 2 minutini. 560 Ti ja HHD peal. Ei tea millest see tuleb, kas serverist või siis mõni kord hea hetke peale sattunud. Aga jah mängu sees fps drop on jube, low peal fps on 50-70, aga fps dropid iga 1-3 minuti tagant 1-11 fps-i peale ja see kestab oma 2-3 sekki. Erinevaid drivereid proovinud ja googlest abi otsinud, hetkel pole miskit aidanud. Vast tuleb mõni suurem update vms betas, mida just väga ei usu. Aga loodetavasti täis mäng jookseb paremini.
_________________
Systeemid!


viimati muutis karl14 07.10.2013 18:25:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.10.2013 18:25:19 vasta tsitaadiga

videomälu vähe pakuks
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 18:35:37 vasta tsitaadiga

proovisin, 2500k/gtx560 1920*1080 kõik käsitsi low pandud, 950mb, ehk sööb kogu vram ja tahab veel juurde (~40fps keskmine domination)

einoh, nitrub võiks siiski open beta proovida ja muljetada.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 18:47:23 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kas selle user.cfg faili peab ise tegema sinna (x86) Origin games / bf4 beta folderisse ?


Jah
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 19:08:23 vasta tsitaadiga

Kes pussitades counterit saavad on ikka n00bid, sest counterida saab vaid eest pussitades, redditis olid välja toodud ka täpsed pildid ja ranged.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 19:38:46 vasta tsitaadiga

Lasin beta maha. See mäng pole ikka minule. Isegi kui buge mitte arvestada. Kokku vist 5 tundi sai mängitud. lihtsalt erinevad disainiotsused viskasid lõpuks kopa ette. Nt brauseri kaudu käivitamine. Ebaühtlane liikumine. Lennumasinate domineerimine. RPG vs Armor võimetus jne. PvP tahan pelada, siis võtan Crysis Wars ette. Vähemalt seal on Nanosuit. Ja tegu on 5 aastat vana mänguga. Et asi selge oleks, siis tegu pole rant-ga. Mul polnud kunagi kavas mängu osta vaid lihtsalt proovida kas gameplay istub mulle. Ei istunud ja lets leave it at that. Peace thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 07.10.2013 19:45:11 vasta tsitaadiga

hoolimata sellest, et on iagasugu vigasi. Mäng tuleb hea. Mind isiklikult häirib vaid see "hernepysside" versioon = norm. Raske kuulipildujaga tulistan siin nii et betooni ja muud sitta lendab, vastane saab ka paar kuuli ja jookseb nagu "Rambo" peeretades edasi? icon_biggrin.gif . Loodan, et HC tuleb tunduvalt parem.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 19:52:15 vasta tsitaadiga

Geforce experience leidis, et minu profiilikastil oleks kõige optimaalsem Ultra peale seaded panna. No üldse ei tööta. Samas, "low" peal ka ei tööta. Paar päeva tagasi mängides "Auto" peal - enamus high, mõned ultra - oli see ka sujuvam
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 19:59:20 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
proovisin, 2500k/gtx560 1920*1080 kõik käsitsi low pandud, 950mb, ehk sööb kogu vram ja tahab veel juurde (~40fps keskmine domination)

einoh, nitrub võiks siiski open beta proovida ja muljetada.


pole arvutit

ei tunne betast absull puudust kah.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.10.2013 20:09:24 vasta tsitaadiga

Mul käib tõsiselt pinda see, et relvi ja c4 teemasi ei saa vahetada support või assault all. Mis kasu mul sellest amo kastist supporti all on, kui mu see XM25 AIRBURST ei tappa isegi ühekordse pihta saamisega vastast.
Seda amo kasti võiks saada perkina näiteks engineer alla panna, siis vähemalt oleks raketiheitja. Ma olen selle s****ga 784 lasku teind ja saanud 16 killi ja ühe headshoti.

Üleüldse võiks HC mode teha sellele või siis lasta need perki teemad vabaks või teha mingi custom variandi kus ise paned oma relvad ja asjad kokku.


BTW ma ei tea miks ja kuidas keegi mängu saab 30-60 sec peale vajutust play web lehel. Mul juba ainuüksi võtab see umbes 1-2 min aega kui ma vajutan play peale ja siis mäng ise popupib loading screen pleale ja sealt veel siis miski 10-20 sec mängu. Muidu roundi vaheline loading on miski 30sec kuskil maks ja saan mängu suht esimesena ja isegi kui tanki või mu sõidukisse sisenedes ja sõitma hakkan läheb oma 5 sec aega ennem kui mängy hääl järgi jõuab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.10.2013 20:09:53 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
trip kirjutas:
proovisin, 2500k/gtx560 1920*1080 kõik käsitsi low pandud, 950mb, ehk sööb kogu vram ja tahab veel juurde (~40fps keskmine domination)

einoh, nitrub võiks siiski open beta proovida ja muljetada.


pole arvutit

ei tunne betast absull puudust kah.


Aga kiruma oled küll mihkel doh.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 20:28:16 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Nitrub kirjutas:
trip kirjutas:
proovisin, 2500k/gtx560 1920*1080 kõik käsitsi low pandud, 950mb, ehk sööb kogu vram ja tahab veel juurde (~40fps keskmine domination)

einoh, nitrub võiks siiski open beta proovida ja muljetada.


pole arvutit

ei tunne betast absull puudust kah.


Aga kiruma oled küll mihkel doh.gif


nahui mul vaja ise mängida kui videotest näen ja loen milline asi on?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 07.10.2013 20:33:13 vasta tsitaadiga

Siiamaani on üle päeva mängitav, ehk siis paaritutel kuupäevadel saab mängida ja paaris kuupäevadel ei ole mängitav icon_smile.gif

Aga mapist nii palju, et seniks kuni torn püsti on seal üleval ikka väga vinge lahingut pidada kas siis kopteritega rünnata (või liftist) või siis kaitsta. Nagu väike close quarters map sisse ehitatud.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.10.2013 20:33:22 vasta tsitaadiga

Me näeme ja kogeme seda ise mängides,milleks meile sinu youtubist kogutud info analüüsist meile tolku on?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 20:41:07 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Me näeme ja kogeme seda ise mängides,milleks meile sinu youtubist kogutud info analüüsist meile tolku on?


rofl, genius alert. muud pole öelda.

miks üldse youtube videosid siia postitada?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 20:46:08 vasta tsitaadiga

Sain veidi kaadreid juurde selles teemas oleva infi põhjal http://www.mordorhq.com/showthread.php?11396-Stuttering-fix-for-NVIDIA-here
just see cfg faili pasteeritud seadistus - ja mul on ati kaart nii et tehke proovi - äkki saate ka kopteris normaalselt lennata peale seda (enne seda oli suht "keeruline" mõnda maja mitte rammida )
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.10.2013 21:17:20 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
Lehys kirjutas:
Nitrub kirjutas:
trip kirjutas:
proovisin, 2500k/gtx560 1920*1080 kõik käsitsi low pandud, 950mb, ehk sööb kogu vram ja tahab veel juurde (~40fps keskmine domination)

einoh, nitrub võiks siiski open beta proovida ja muljetada.


pole arvutit

ei tunne betast absull puudust kah.


Aga kiruma oled küll mihkel doh.gif


nahui mul vaja ise mängida kui videotest näen ja loen milline asi on?



Aga ikka selleks, et omapoolne mulje avaldada mängust ja mitte mingi video põhjal või lugemise põhjal.
Videosi vaadata võid palju tahes ja lugeda võid ka, aga ega see ei räägi millised lood sul endal oleks.
Arvutid on kõigil erinevad ja probleemid ka. Samas on ka veel arvuti ja tooli vaheline filter, mis alatihti on rohkem süüdi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 21:35:41 vasta tsitaadiga

http://i.imgur.com/adUlTa8.png - hmm.. huvitav mis muutus, pole nagu harjunud et frostbite update alla 4gb on icon_biggrin.gif
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 21:37:49 vasta tsitaadiga

Keegi teab mis roheline tilulilu see squad memberite kohal näitab?


Ennast ka häirib see random lagspike mis aegajalt tuleb. Samuti puudub igasugune kordinatsioon kui lennata selles "tolmuses" beta mapis.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 21:44:15 vasta tsitaadiga

Sa mõtled Field Upgrade'sid?
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 22:04:06 vasta tsitaadiga

tiido kirjutas:
Sain veidi kaadreid juurde selles teemas oleva infi põhjal http://www.mordorhq.com/showthread.php?11396-Stuttering-fix-for-NVIDIA-here
just see cfg faili pasteeritud seadistus - ja mul on ati kaart nii et tehke proovi - äkki saate ka kopteris normaalselt lennata peale seda (enne seda oli suht "keeruline" mõnda maja mitte rammida )

Proovitud - võiks öelda, et aitas tohutult.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 22:11:39 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
Keegi teab mis roheline tilulilu see squad memberite kohal näitab?


Ennast ka häirib see random lagspike mis aegajalt tuleb. Samuti puudub igasugune kordinatsioon kui lennata selles "tolmuses" beta mapis.


Field upgrade!?
Põhimõtteliselt kui Battlefield 3's said valida ühe perk'i(extra ammo, extra sprint, squad sprint jne), siis Battlefield 4's on see nelja tasemeline süsteem, iga tasemega saad ühe perki juurde. Esimene tase on sul kohe olemas, teised saad kui täidad enda rühma ülesandeid, näiteks elustad, jagad ammot, parandad sõidukeid jms. Kui terve su rühm peaks surma saama, siis lähed jälle tagasi algusesse!
Igal klassil saab olema 3 ühesugust ja 2 spetsiifilist field upgrade!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 22:30:21 vasta tsitaadiga

XD kirjutas:
http://i.imgur.com/adUlTa8.png - hmm.. huvitav mis muutus, pole nagu harjunud et frostbite update alla 4gb on icon_biggrin.gif

Mul vähemalt lagi pole enam nii tihti:D
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 22:48:37 vasta tsitaadiga

Peale patchi ja DXi installi ülevalt lingilt jookseb mäng Ultra sätetel miinus HBAO nagu siid. FPS on kogu aeg 60 peal piirajas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 07.10.2013 22:50:17 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ka proovisin ükspäev pelada.

Esiteks ma ei saanud aru kas ma tegin kogemata bf3 lahti ja mäng kasutab mu intel HD 4000 kaarti ainult, Nvidia haigutab ja magab edasi.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 22:50:53 vasta tsitaadiga

kas ma kujutan ette või on commanderi võimalus tekkinud peale uuendust ??
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 23:11:45 vasta tsitaadiga

Kujutad ette. Commanderid olid ka enen uuendust ning on ka peale uuendust DICE'i töötajad

edit:panin patchi peale ning tõesti on palju parem. FPS 50 ja üles, sõltuvalt olukorrast. Seaded olid auto, mis tähendas kiirel pilguheidul kõik high vms

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri


viimati muutis Amphor 07.10.2013 23:42:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 23:20:09 vasta tsitaadiga

tiido kirjutas:
kas ma kujutan ette või on commanderi võimalus tekkinud peale uuendust ??

Mul ütleb, et commander locked in beta
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 23:49:52 vasta tsitaadiga

oppa, update väljas ja loading screene freeze parandatud icon_razz.gif

Edit: Ah h** parandatigi ära seda......... icon_evil.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 04:54:34 vasta tsitaadiga

jah aga pela ise, just Domination'is meenutab rohkem COD MW/BO-sid kui klassikalist Battlefieldi.. feelingu poolest
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 08:55:59 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
8.0. Aga tegemsit ikkagi prooviversiooniga. Ei istu see win8 eriti. Ootan win9 igatahes. Ja kll nad ära fixivad ka 7 täismängu jaoks..


Möhh, mingi pseudo probleem teil, mingi Windows 8 ei pane asja teil paremini jooksma, pigem teil win7 install vana paska täis mida aastate vältel kogunud olete. Tehke korralik test enne kui siia oma näiteid toote.
Tehke format, win7, driverid, bf4 beta ja mingi fps test. Hiljem samamoodi Win8 puhul.

Endal Win7, mis mingi 2a peal juba olnud, ulmepalju igasugu progesi täis ja BF4 beta 680 (mingid vanad driverid isegi) peal jookseb täiesti õlitatult ULTRA peal, FSAA peal või mitte, vahet pole.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 09:00:38 vasta tsitaadiga

Win8 toetab sutsu uuemat DX versiooni, mis võib vabalt erinevusi põhjustada küll. Kui mälu ei peta, siis kas mitte uues versioonis polnud miski jõudluse silumise teema sees.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 09:17:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Win8 toetab sutsu uuemat DX versiooni, mis võib vabalt erinevusi põhjustada küll.

täitsa õigus sul, palju ja mis vahe on ei oska öelda.
Mingu jutt ka teema kohta http://www.nextpowerup.com/news/2062/battlefield-4-to-support-directx-11-1-on-windows-8.html
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 08.10.2013 09:58:02 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
caarel123 kirjutas:
8.0. Aga tegemsit ikkagi prooviversiooniga. Ei istu see win8 eriti. Ootan win9 igatahes. Ja kll nad ära fixivad ka 7 täismängu jaoks..


Möhh, mingi pseudo probleem teil, mingi Windows 8 ei pane asja teil paremini jooksma, pigem teil win7 install vana paska täis mida aastate vältel kogunud olete. Tehke korralik test enne kui siia oma näiteid toote.
Tehke format, win7, driverid, bf4 beta ja mingi fps test. Hiljem samamoodi Win8 puhul.

Endal Win7, mis mingi 2a peal juba olnud, ulmepalju igasugu progesi täis ja BF4 beta 680 (mingid vanad driverid isegi) peal jookseb täiesti õlitatult ULTRA peal, FSAA peal või mitte, vahet pole.


Miks mitte ei või Win8 paremini joosta? icon_smile.gif
Võiksid ise ka testi teha, dual boot (mingi tühja) ketta peal vms, videoarvustus sellest oleks täitsa huvitav - see oleks väga lahe, saaks ümber lükata või kinnitada selle arvamuse icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 10:26:04 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Miks mitte ei või Win8 paremini joosta? icon_smile.gif
Võiksid ise ka testi teha, dual boot (mingi tühja) ketta peal vms, videoarvustus sellest oleks täitsa huvitav - see oleks väga lahe, saaks ümber lükata või kinnitada selle arvamuse icon_razz.gif

Ta jutu iva seisnes ikkagi selles, et Windows 7 peal saab mäng kah hästi joosta ja probleemideta, mis eelpool kirjeldatud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 11:15:24 vasta tsitaadiga

kogu teema iva, aga, seisneb selles, et nagu ka bf3 ajal võib erinev konfiguratsioon (isegi kui jõudlus on sarnane) erinevalt mängu jooksutada ja paljudel on jamasid. aga tegemist on siiski BETA'ga!
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 12:18:58 vasta tsitaadiga

Peale eilset Patchi on perf tunduvalt parem thumbs_up.gif
(Vahetasin ennem seda muidugi Nvidia Beta driverid vanemate vastu, mis siin ühes viimases lingis soovitati ja mängu kaustast installisin DirectX uuesti.)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 12:41:19 vasta tsitaadiga

kas keegi proovinud kahetuumalise prosega käima panna?
endal üks kast tööl kus x2 5200/hd7850, sellega bf3 jookseb, saab mängida, bf4beta kuidagi ei saa tööle.
mõtlen prose taga kogu jama.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 12:42:48 vasta tsitaadiga

64bit windows peal? bf4 toetab ainult 64bit win-i
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 12:49:37 vasta tsitaadiga

jah, ikka 7x64, load screenil hangub.
kõik mis üleval kirjas fixid proovitud/ soft uuendatud.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 12:57:20 vasta tsitaadiga

trip, Mul aitas eraldi win 7 sp1 tõmbamine windowsi lehel, auto updatega ei andnud seda.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.