|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
07.10.2013 17:27:44
|
|
|
| siven kirjutas: |
| november116 kirjutas: |
Ise panin endale win 8 peale ja jookseb kohe palju paremini, win 7 olid ikka mingid spiked.
Kaardiks 660ti |
kas tõesti pean win8 peale kolima:S
loodan et parandadakse ära et win7 kasutajad ka pelada saaks.
teil win 8.1? |
Mul 8.1 RTM ja jookseb puhtalt (keskmiselt 50 fps profiilimasinal, mängus sätted auto peal), mingeid jõnkse ega kahtlasi graafikabuge ei ole. Ei kasuta beta drivereid.
viimati muutis mannatera 07.10.2013 17:37:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
07.10.2013 17:33:43
|
|
|
lopes39, counterknife peaks ka ikka orginaal bindidut nupust F olema. Esimese pussitamise saingi counteriga. Klõpsisd kiirelt F ja voila
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
07.10.2013 17:49:17
|
|
|
Mäng iseenesest jookseb aastast 2011 pärit videodriveritega päris hästi, ainult mapi loading on jube pikk, mingi 1-2 minti vist.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
07.10.2013 17:55:34
|
|
|
| anonymic kirjutas: |
Mäng iseenesest jookseb aastast 2011 pärit videodriveritega päris hästi, ainult mapi loading on jube pikk, mingi 1-2 minti vist.  |
jesus, mitte mingit arengut ikka ei ole :S
õnneks alternatiive omajagu
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
07.10.2013 18:03:14
|
|
|
kus te nii pikki laadimis aegu võtate,mul 30-50 sek mäng samsung 840 250GB ssd peal.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
07.10.2013 18:14:18
|
|
|
| Lehys kirjutas: |
kus te nii pikki laadimis aegu võtate,mul 30-50 sek mäng samsung 840 250GB ssd peal. |
wtf SSD peal nii kaua??
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
07.10.2013 18:19:35
|
|
|
| Alates batllelogist play nuppu vajutamise ja origini avanemisega ja otse lahinguväljale on pikk aeg? kui kiiresti sa siis saad?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
07.10.2013 18:22:34
|
|
|
Lehys, tüübil puudub bf4 beta-sse pass, mängib youtube vaadates (ja teiste postituste lugedes )
viimati muutis trip 07.10.2013 18:23:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karl14
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2010
|
07.10.2013 18:24:12
|
|
|
Mängu minek kestab 30 sekundist 2 minutini. 560 Ti ja HHD peal. Ei tea millest see tuleb, kas serverist või siis mõni kord hea hetke peale sattunud. Aga jah mängu sees fps drop on jube, low peal fps on 50-70, aga fps dropid iga 1-3 minuti tagant 1-11 fps-i peale ja see kestab oma 2-3 sekki. Erinevaid drivereid proovinud ja googlest abi otsinud, hetkel pole miskit aidanud. Vast tuleb mõni suurem update vms betas, mida just väga ei usu. Aga loodetavasti täis mäng jookseb paremini.
_________________ Systeemid!
viimati muutis karl14 07.10.2013 18:25:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
07.10.2013 18:25:19
|
|
|
| videomälu vähe pakuks
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
07.10.2013 18:35:37
|
|
|
proovisin, 2500k/gtx560 1920*1080 kõik käsitsi low pandud, 950mb, ehk sööb kogu vram ja tahab veel juurde (~40fps keskmine domination)
einoh, nitrub võiks siiski open beta proovida ja muljetada.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
07.10.2013 18:47:23
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Kas selle user.cfg faili peab ise tegema sinna (x86) Origin games / bf4 beta folderisse ? |
Jah
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
07.10.2013 19:08:23
|
|
|
| Kes pussitades counterit saavad on ikka n00bid, sest counterida saab vaid eest pussitades, redditis olid välja toodud ka täpsed pildid ja ranged.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.10.2013 19:38:46
|
|
|
Lasin beta maha. See mäng pole ikka minule. Isegi kui buge mitte arvestada. Kokku vist 5 tundi sai mängitud. lihtsalt erinevad disainiotsused viskasid lõpuks kopa ette. Nt brauseri kaudu käivitamine. Ebaühtlane liikumine. Lennumasinate domineerimine. RPG vs Armor võimetus jne. PvP tahan pelada, siis võtan Crysis Wars ette. Vähemalt seal on Nanosuit. Ja tegu on 5 aastat vana mänguga. Et asi selge oleks, siis tegu pole rant-ga. Mul polnud kunagi kavas mängu osta vaid lihtsalt proovida kas gameplay istub mulle. Ei istunud ja lets leave it at that. Peace
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
07.10.2013 19:45:11
|
|
|
hoolimata sellest, et on iagasugu vigasi. Mäng tuleb hea. Mind isiklikult häirib vaid see "hernepysside" versioon = norm. Raske kuulipildujaga tulistan siin nii et betooni ja muud sitta lendab, vastane saab ka paar kuuli ja jookseb nagu "Rambo" peeretades edasi? . Loodan, et HC tuleb tunduvalt parem.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
07.10.2013 19:52:15
|
|
|
Geforce experience leidis, et minu profiilikastil oleks kõige optimaalsem Ultra peale seaded panna. No üldse ei tööta. Samas, "low" peal ka ei tööta. Paar päeva tagasi mängides "Auto" peal - enamus high, mõned ultra - oli see ka sujuvam
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
07.10.2013 19:59:20
|
|
|
| trip kirjutas: |
proovisin, 2500k/gtx560 1920*1080 kõik käsitsi low pandud, 950mb, ehk sööb kogu vram ja tahab veel juurde (~40fps keskmine domination)
einoh, nitrub võiks siiski open beta proovida ja muljetada. |
pole arvutit
ei tunne betast absull puudust kah.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
07.10.2013 20:09:24
|
|
|
Mul käib tõsiselt pinda see, et relvi ja c4 teemasi ei saa vahetada support või assault all. Mis kasu mul sellest amo kastist supporti all on, kui mu see XM25 AIRBURST ei tappa isegi ühekordse pihta saamisega vastast.
Seda amo kasti võiks saada perkina näiteks engineer alla panna, siis vähemalt oleks raketiheitja. Ma olen selle s****ga 784 lasku teind ja saanud 16 killi ja ühe headshoti.
Üleüldse võiks HC mode teha sellele või siis lasta need perki teemad vabaks või teha mingi custom variandi kus ise paned oma relvad ja asjad kokku.
BTW ma ei tea miks ja kuidas keegi mängu saab 30-60 sec peale vajutust play web lehel. Mul juba ainuüksi võtab see umbes 1-2 min aega kui ma vajutan play peale ja siis mäng ise popupib loading screen pleale ja sealt veel siis miski 10-20 sec mängu. Muidu roundi vaheline loading on miski 30sec kuskil maks ja saan mängu suht esimesena ja isegi kui tanki või mu sõidukisse sisenedes ja sõitma hakkan läheb oma 5 sec aega ennem kui mängy hääl järgi jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
07.10.2013 20:09:53
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| trip kirjutas: |
proovisin, 2500k/gtx560 1920*1080 kõik käsitsi low pandud, 950mb, ehk sööb kogu vram ja tahab veel juurde (~40fps keskmine domination)
einoh, nitrub võiks siiski open beta proovida ja muljetada. |
pole arvutit
ei tunne betast absull puudust kah. |
Aga kiruma oled küll mihkel
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
07.10.2013 20:28:16
|
|
|
| Lehys kirjutas: |
| Nitrub kirjutas: |
| trip kirjutas: |
proovisin, 2500k/gtx560 1920*1080 kõik käsitsi low pandud, 950mb, ehk sööb kogu vram ja tahab veel juurde (~40fps keskmine domination)
einoh, nitrub võiks siiski open beta proovida ja muljetada. |
pole arvutit
ei tunne betast absull puudust kah. |
Aga kiruma oled küll mihkel  |
nahui mul vaja ise mängida kui videotest näen ja loen milline asi on?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
07.10.2013 20:33:13
|
|
|
Siiamaani on üle päeva mängitav, ehk siis paaritutel kuupäevadel saab mängida ja paaris kuupäevadel ei ole mängitav
Aga mapist nii palju, et seniks kuni torn püsti on seal üleval ikka väga vinge lahingut pidada kas siis kopteritega rünnata (või liftist) või siis kaitsta. Nagu väike close quarters map sisse ehitatud.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
07.10.2013 20:33:22
|
|
|
| Me näeme ja kogeme seda ise mängides,milleks meile sinu youtubist kogutud info analüüsist meile tolku on?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
07.10.2013 20:41:07
|
|
|
| Lehys kirjutas: |
| Me näeme ja kogeme seda ise mängides,milleks meile sinu youtubist kogutud info analüüsist meile tolku on? |
rofl, genius alert. muud pole öelda.
miks üldse youtube videosid siia postitada?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
07.10.2013 21:17:20
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| Lehys kirjutas: |
| Nitrub kirjutas: |
| trip kirjutas: |
proovisin, 2500k/gtx560 1920*1080 kõik käsitsi low pandud, 950mb, ehk sööb kogu vram ja tahab veel juurde (~40fps keskmine domination)
einoh, nitrub võiks siiski open beta proovida ja muljetada. |
pole arvutit
ei tunne betast absull puudust kah. |
Aga kiruma oled küll mihkel  |
nahui mul vaja ise mängida kui videotest näen ja loen milline asi on? |
Aga ikka selleks, et omapoolne mulje avaldada mängust ja mitte mingi video põhjal või lugemise põhjal.
Videosi vaadata võid palju tahes ja lugeda võid ka, aga ega see ei räägi millised lood sul endal oleks.
Arvutid on kõigil erinevad ja probleemid ka. Samas on ka veel arvuti ja tooli vaheline filter, mis alatihti on rohkem süüdi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XD
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006
|
07.10.2013 21:35:41
|
|
|
http://i.imgur.com/adUlTa8.png - hmm.. huvitav mis muutus, pole nagu harjunud et frostbite update alla 4gb on
_________________ "Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J. |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
07.10.2013 21:37:49
|
|
|
Keegi teab mis roheline tilulilu see squad memberite kohal näitab?
Ennast ka häirib see random lagspike mis aegajalt tuleb. Samuti puudub igasugune kordinatsioon kui lennata selles "tolmuses" beta mapis.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
07.10.2013 21:44:15
|
|
|
Sa mõtled Field Upgrade'sid?
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
07.10.2013 22:04:06
|
|
|
Proovitud - võiks öelda, et aitas tohutult.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
07.10.2013 22:11:39
|
|
|
| Sandor kirjutas: |
Keegi teab mis roheline tilulilu see squad memberite kohal näitab?
Ennast ka häirib see random lagspike mis aegajalt tuleb. Samuti puudub igasugune kordinatsioon kui lennata selles "tolmuses" beta mapis. |
Field upgrade!?
Põhimõtteliselt kui Battlefield 3's said valida ühe perk'i(extra ammo, extra sprint, squad sprint jne), siis Battlefield 4's on see nelja tasemeline süsteem, iga tasemega saad ühe perki juurde. Esimene tase on sul kohe olemas, teised saad kui täidad enda rühma ülesandeid, näiteks elustad, jagad ammot, parandad sõidukeid jms. Kui terve su rühm peaks surma saama, siis lähed jälle tagasi algusesse!
Igal klassil saab olema 3 ühesugust ja 2 spetsiifilist field upgrade!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
07.10.2013 22:30:21
|
|
|
Mul vähemalt lagi pole enam nii tihti:D
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.10.2013 22:48:37
|
|
|
| Peale patchi ja DXi installi ülevalt lingilt jookseb mäng Ultra sätetel miinus HBAO nagu siid. FPS on kogu aeg 60 peal piirajas.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
07.10.2013 22:50:17
|
|
|
Ma nüüd ka proovisin ükspäev pelada.
Esiteks ma ei saanud aru kas ma tegin kogemata bf3 lahti ja mäng kasutab mu intel HD 4000 kaarti ainult, Nvidia haigutab ja magab edasi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
07.10.2013 22:50:53
|
|
|
| kas ma kujutan ette või on commanderi võimalus tekkinud peale uuendust ??
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
07.10.2013 23:11:45
|
|
|
Kujutad ette. Commanderid olid ka enen uuendust ning on ka peale uuendust DICE'i töötajad
edit:panin patchi peale ning tõesti on palju parem. FPS 50 ja üles, sõltuvalt olukorrast. Seaded olid auto, mis tähendas kiirel pilguheidul kõik high vms
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
viimati muutis Amphor 07.10.2013 23:42:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
07.10.2013 23:20:09
|
|
|
| tiido kirjutas: |
| kas ma kujutan ette või on commanderi võimalus tekkinud peale uuendust ?? |
Mul ütleb, et commander locked in beta
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
07.10.2013 23:49:52
|
|
|
oppa, update väljas ja loading screene freeze parandatud
Edit: Ah h** parandatigi ära seda.........
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
08.10.2013 04:54:34
|
|
|
| jah aga pela ise, just Domination'is meenutab rohkem COD MW/BO-sid kui klassikalist Battlefieldi.. feelingu poolest
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.10.2013 08:55:59
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
| 8.0. Aga tegemsit ikkagi prooviversiooniga. Ei istu see win8 eriti. Ootan win9 igatahes. Ja kll nad ära fixivad ka 7 täismängu jaoks.. |
Möhh, mingi pseudo probleem teil, mingi Windows 8 ei pane asja teil paremini jooksma, pigem teil win7 install vana paska täis mida aastate vältel kogunud olete. Tehke korralik test enne kui siia oma näiteid toote.
Tehke format, win7, driverid, bf4 beta ja mingi fps test. Hiljem samamoodi Win8 puhul.
Endal Win7, mis mingi 2a peal juba olnud, ulmepalju igasugu progesi täis ja BF4 beta 680 (mingid vanad driverid isegi) peal jookseb täiesti õlitatult ULTRA peal, FSAA peal või mitte, vahet pole.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
08.10.2013 09:00:38
|
|
|
Win8 toetab sutsu uuemat DX versiooni, mis võib vabalt erinevusi põhjustada küll. Kui mälu ei peta, siis kas mitte uues versioonis polnud miski jõudluse silumise teema sees.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
08.10.2013 09:58:02
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| caarel123 kirjutas: |
| 8.0. Aga tegemsit ikkagi prooviversiooniga. Ei istu see win8 eriti. Ootan win9 igatahes. Ja kll nad ära fixivad ka 7 täismängu jaoks.. |
Möhh, mingi pseudo probleem teil, mingi Windows 8 ei pane asja teil paremini jooksma, pigem teil win7 install vana paska täis mida aastate vältel kogunud olete. Tehke korralik test enne kui siia oma näiteid toote.
Tehke format, win7, driverid, bf4 beta ja mingi fps test. Hiljem samamoodi Win8 puhul.
Endal Win7, mis mingi 2a peal juba olnud, ulmepalju igasugu progesi täis ja BF4 beta 680 (mingid vanad driverid isegi) peal jookseb täiesti õlitatult ULTRA peal, FSAA peal või mitte, vahet pole. |
Miks mitte ei või Win8 paremini joosta?
Võiksid ise ka testi teha, dual boot (mingi tühja) ketta peal vms, videoarvustus sellest oleks täitsa huvitav - see oleks väga lahe, saaks ümber lükata või kinnitada selle arvamuse
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
08.10.2013 10:26:04
|
|
|
| R A T kirjutas: |
Miks mitte ei või Win8 paremini joosta?
Võiksid ise ka testi teha, dual boot (mingi tühja) ketta peal vms, videoarvustus sellest oleks täitsa huvitav - see oleks väga lahe, saaks ümber lükata või kinnitada selle arvamuse  |
Ta jutu iva seisnes ikkagi selles, et Windows 7 peal saab mäng kah hästi joosta ja probleemideta, mis eelpool kirjeldatud.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
08.10.2013 11:15:24
|
|
|
kogu teema iva, aga, seisneb selles, et nagu ka bf3 ajal võib erinev konfiguratsioon (isegi kui jõudlus on sarnane) erinevalt mängu jooksutada ja paljudel on jamasid. aga tegemist on siiski BETA'ga!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
08.10.2013 12:18:58
|
|
|
Peale eilset Patchi on perf tunduvalt parem
(Vahetasin ennem seda muidugi Nvidia Beta driverid vanemate vastu, mis siin ühes viimases lingis soovitati ja mängu kaustast installisin DirectX uuesti.)
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
08.10.2013 12:41:19
|
|
|
kas keegi proovinud kahetuumalise prosega käima panna?
endal üks kast tööl kus x2 5200/hd7850, sellega bf3 jookseb, saab mängida, bf4beta kuidagi ei saa tööle.
mõtlen prose taga kogu jama.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oggy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2004
|
08.10.2013 12:42:48
|
|
|
| 64bit windows peal? bf4 toetab ainult 64bit win-i
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
08.10.2013 12:49:37
|
|
|
jah, ikka 7x64, load screenil hangub.
kõik mis üleval kirjas fixid proovitud/ soft uuendatud.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
08.10.2013 12:57:20
|
|
|
trip, Mul aitas eraldi win 7 sp1 tõmbamine windowsi lehel, auto updatega ei andnud seda.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|