Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 13:35:51 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Teab äkki keegi millal need kaardid müügile tulevad, vaja uut kaarti ja ei teagi kas nüüd oodata või miskine ära osta?


homme
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 13:56:07 vasta tsitaadiga

Final Radeon R9 290 Series Specifications Leaked
http://www.techpowerup.com/192097/final-radeon-r9-290-series-specifications-leaked.html
Spoiler Spoiler Spoiler


Homme peaks siis lahjemate kaartide ülevaated ilmuma.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 13:58:30 vasta tsitaadiga

Ma ei mäleta, äkki olen küsinud.....
Mu mobol (ex58-ud5) pci-e 2.0, see piduriks ei jäeks selle kaardi korral ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 13:59:02 vasta tsitaadiga

Nope. PCIe 2.0 x16 ei jää kindlasti piduriks.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 14:02:18 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Nope. PCIe 2.0 x16 ei jää kindlasti piduriks.
tänud info eest thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 07.10.2013 14:18:33 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Nope. PCIe 2.0 x16 ei jää kindlasti piduriks.


Ülevaated veel tulevad aga kuna uutel kaartidel on CF liiklus läbi PCI-E siis 2 ja enam kaartidel tuli teatud perfi kadu?
Alles hiljuti oli keegi lingi visanud ühest artiklist kus seda seletati!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 14:25:15 vasta tsitaadiga

CF/SLI sild on sisuliselt PCIe x1. Kui x16 liinil 15 liini alles jääb, siis PCIe 2.0 korral ei tule mingit perf kadu. 7990, 690, Titan, 290x puhul võib CF/SLI minimaalselt piirama hakata kui CF/SLI töötab 2x 8x 2.0 peal. Ka siis on jõudluse kadu minimaalne.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 15:45:06 vasta tsitaadiga

http://www.overclock.net/t/1432030/videocardz-sapphire-s-radeon-r7-and-r9-full-lineup-unveiled

homsest saadaval
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 08:12:08 vasta tsitaadiga

280X ja BF4 combo oleks väga oodatud minu masinasse. Seda muidugi juhul, kui ta 7970-le alla ei jää. Eks näis, millal need siia jõuavad.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 08:17:55 vasta tsitaadiga

AnandTech'i 280X review http://anandtech.com/show/7400/the-radeon-r9-280x-review-feat-asus-xfx
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 08:28:56 vasta tsitaadiga

http://hexus.net/tech/reviews/graphics/60961-amd-radeon-r9-280x-r9-270x-r7-260x/

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-r9-280x-r9-270x-r7-260x,3635.html

ei usu eriti et banaanias 280x hakkab vähem maksma kui hd7970-d
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2013 08:40:03 vasta tsitaadiga

AMD Radeon R7 260X 2 GB
http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/R7_260X/

7.7
tsitaat:

thumbs_up.gif
AMD TrueAudio support
Fast 7 GHz GDDR5 memory chips
Never Settle game bundle included
Software voltage control
Native full-size HDMI and DisplayPort
Up to four active outputs
thumbs_down.gif
Expensive
Memory chips not even running their full spec clock
High temperatures
Noisy under load
Only below average performance per Watt


AMD Radeon R9 270X 2 GB
http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/R9_270X/

8.9
tsitaat:

thumbs_up.gif
Solid performance increase
Power efficient
Good price/performance
Never Settle game bundle included
Software voltage control possible
Native full-size HDMI and DisplayPort
Up to four active outputs

thumbs_down.gif
Worse price/performance than HD 7870 and HD 7850
Noisy cooler
High temperatures


MSI R9 280X GAMING 3 GB
http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/R9_280X_Gaming/

8.1
tsitaat:

thumbs_up.gif
Overclocked out of the box
Good pricing
Dual BIOS
Never Settle game bundle included
Software voltage control
Native full-size HDMI and DisplayPort
Up to four active outputs

thumbs_down.gif
VRM circuitry overheats
Could be quieter under load
High temperatures
High maximum power consumption

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 09:03:00 vasta tsitaadiga

lugesin eteknix-i ülevaateid ja voolutarve on neil loadis tõesti kirves, samas idle madalam kui nvidial
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 09:22:21 vasta tsitaadiga

Mis siis kokkuvõtteks öelda?
260x on suur pettumus nii voolu tarbimises kui hinnas. HD 7850 on odavam, kiirem ja jahedam.
270, 280 kaarte pole kuskil näha. Ehk siis HD 7850, 7950 järge.
7870XT järglast ei tulegi?...

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 09:28:34 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et ma võin südamerahus selle seeria oma HD7950`netega vahele jätta, kui just 290X`i osta ei taha... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 09:34:55 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mulle tundub, et ma võin südamerahus selle seeria oma HD7950`netega vahele jätta, kui just 290X`i osta ei taha... icon_rolleyes.gif


Suht sama mõte, kui peaks üks HD7950 väheks hakkama jääma, võtta teine juurde. Kasutatuna jagatakse neid pudelihinna eest.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 10:24:38 vasta tsitaadiga

Anandi reviee kohaselt on see 280x küll täitsa mõttetu kui arvestada mis hinnaga uu3d 7970 dc2 kaardid foorumis liiguvad 250euri
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.10.2013 10:25:03 vasta tsitaadiga

R9 280X tundub küll olematu areng. Oleks võinud vähemalt takti siis juurde kruttida. TrueAudio ja Mantle ainuüksi seda kaarti küll müüma ei hakka, kuigi ca 50 EUR odavam hinnasilt poes olevate HD7970 GHz Editionitega aitab... vist?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 10:32:55 vasta tsitaadiga

280x mõttetu, 290x mõttetult kallis
Case closed

Uue seeria ootuses icon_biggrin.gif
Plaan oli 1 seeria vahele jätta, nüüd siis jääb 1,5 seeriat vahele. Kuigi ajaliselt on aega sitax möödas.
Vb asi ka selles, et ei mängi enam nii palju ja hetkel pole ka mind huvitavaid mänge liikumas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 10:49:50 vasta tsitaadiga

260 - 7790
270 - 7870
280 - 7970
290 - mia

täpselt sama rebadge mis nvidia just tegi.
ainult, et high-end on ka veel kuskil teel alles.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.10.2013 11:09:28 vasta tsitaadiga

AMD-l on peale GCNi sokutamist kõikidesse next-gen konsooldiesse muidugi 0-motivatsiooni mingit uut ja rajumat arhitektuuri hakata leiutama - mõistlik on teha vaid olemasoleva edasiarendusi, mis arhitektuuriliselt küllaltki lähedased on juba niigi 2a vanale GCNile. nVidial siis samuti pole motti et omakorda kõvasti leiutama kukkuda. PC GPUde areng aeglustub... Hakkame paranoiliste pilkudega taas konsoolide poole vaatama, kui kogu kurja juurele? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 11:17:25 vasta tsitaadiga

Enam isegi ei aeglustu, suht seisma jäänud. Natuke efektiivsemalt tehtud ja kõik.

Lisaks näitab kaardi "arendamist" ka esitlus, kus kolmveerand ajast tutvustati helikaarti thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Samas uued kaardid ei suuda viled põhjas normaalsel jooksutada uusimaid mänge.
Ok, 290x ja titan ehk suudavad, aga see on ka kõik

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 11:27:32 vasta tsitaadiga

Kõik kaardid said tiba tuunitud ja klokki juurde, sellest oli juba algselt ju juttu.
R9 290 ja R9 290X on uued suured kivid.
Mida sa ikka sama nm-i peal tahad, sama raha eest 2x paremat perfi? Ega vist.
Kaardid on täpselt samma auku nagu nvidia vastused, nagu on olnud ja nagu jääbki olema.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2013 11:49:05 vasta tsitaadiga


Link

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 11:51:50 vasta tsitaadiga

Noh, idee järgi peaks see rebranding vanemate (sama heade) kaartide hinda alla tõmbama.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 12:08:32 vasta tsitaadiga

Täna hommikuse hinnakirja järgi maksab odavaim 7970 saksas juba ainult 238EUR.
Eesti poed ja meie ärifoorumi tegelased sellest muidugi veel ei hooli icon_biggrin.gif .


viimati muutis Kristoferr 08.10.2013 12:14:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 12:10:58 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:

Link

Nagu kuulaks enda mõtteid icon_biggrin.gif
Õiget juttu räägib thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 12:59:19 vasta tsitaadiga

280X sama võis sips aeglasem kui 770GTX ... lootsin rohkem (Mhz boost vms.)

viimati muutis Le Inc 08.10.2013 13:04:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 13:03:02 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
280X sama võis sips aeglasem kui 770GTX ... lootsin rohkem.

samas 280X on odavam kui GTX770
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 13:04:56 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
Le Inc kirjutas:
280X sama võis sips aeglasem kui 770GTX ... lootsin rohkem.

samas 280X on odavam kui GTX770

Seda küll jah. icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 13:16:35 vasta tsitaadiga

Tegu on tõesti vanade kiipidega, kuid ärme unusta et 280x(Tahiti) asendab sisuliselt HD7870'i (Pitcairn), seega jõudluse kasv ju üsna korralik. Ning hindade poolest ei tasuks väga võrrelda EOL kaartide laotühjendushindu nende uute asendajatega. Kui vanad on soodsamad, siis tasub krabada kuni veel jätkub.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Genert
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 13:28:20 vasta tsitaadiga

280x asendab hd7970, mitte hd7870.
_________________
Wannapreneur - Front-End Wizard

http://genert.github.io/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 13:31:40 vasta tsitaadiga

Peetumus tõesti. Plaan oli niikuinii vahele jätta, aga lootsin vaikselt, et 270 saab vähemalt Tahiti LE asendusena soovitada. Tutkitki. Tegu ju va Pitcairn-ga icon_rolleyes.gif . Ja Nvidia 760 on hetkel ikka parima bang for buck suhtega nende jaoks kes tahavad ~250€ sweetspoti juures võimekat kaarti 1080p jaoks mis suudaks mängud maksimumilähedaste sätetega ära jooksutada. Tahiti LE on kah, aga kuna selle derivaat 7950 on nüüdsest EOL, siis hakkab ka selle saadavus märgatavalt kukkuma nüüd.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 13:32:25 vasta tsitaadiga

Genert, liigutati kaardid sammu võrra allapoole. ehk siis 280x on ette nähtud pigem midrange või mid-high kohale kus seni oli 7870 (ja võib-olla 7950).
täpselt sama lugu nagu nvidial kus gtx770, mis on gtx680ga sama asi, on nüüd midrange/mid-high.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 13:36:18 vasta tsitaadiga

Mõnel tüübil ei jõua ikka kohale. icon_biggrin.gif Tehti täpselt sama lüke, mida tegi Nvidia.
Kaks uut kaarti saavad olema 290 ja 290x.
Pole nagu raske aru saada.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 13:48:09 vasta tsitaadiga

Nvidial oli ka 780 vs titan ja 770 vs 680, samamoodi käis rebrandimine.

Aga jah, väga põnev ei tundu see uus seeria, jään mantlet ootama.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 13:58:48 vasta tsitaadiga

Genert kirjutas:
280x asendab hd7970, mitte hd7870.

290X asendab 7970 siiski
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 14:05:34 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Nvidial oli ka 780 vs titan ja 770 vs 680, samamoodi käis rebrandimine.

Aga jah, väga põnev ei tundu see uus seeria, jään mantlet ootama.

Seda jah aga 770 gtx puhul vähemalt anti mõned Mhz GPU buusti + korralik GDDR5 mälu. 280X on 1:1 rebrand, ainult ~70..80 € odavama hinnaga.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 14:07:06 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Täna hommikuse hinnakirja järgi maksab odavaim 7970 saksas juba ainult 238EUR.
Eesti poed ja meie ärifoorumi tegelased sellest muidugi veel ei hooli icon_biggrin.gif .

225€ https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/359174/
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 14:11:30 vasta tsitaadiga

XFX-st hoidke kaugemale. Lesson learned: http://www.overclock.net/t/1432123/my-experience-with-xfx-and-my-xfx-7870-tahiti-les/0_100
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 14:12:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Täna hommikuse hinnakirja järgi maksab odavaim 7970 saksas juba ainult 238EUR.
Eesti poed ja meie ärifoorumi tegelased sellest muidugi veel ei hooli icon_biggrin.gif .

225€ https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/359174/


sa vajuta osta nupule huvi pärast icon_lol.gif .
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 14:17:37 vasta tsitaadiga

trip, seems legit.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 14:25:11 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
XFX-st hoidke kaugemale. Lesson learned: http://www.overclock.net/t/1432123/my-experience-with-xfx-and-my-xfx-7870-tahiti-les/0_100


n=1 siiski.

Kui leiad sarnaseid kommentaare veel ning kokkuvõttes rohkem, kui konkurentide kohta kaebusi, siis hakkab asi ilmet võtma. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 14:47:08 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
Genert kirjutas:
280x asendab hd7970, mitte hd7870.

290X asendab 7970 siiski


doh.gif
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 14:54:36 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
caramis kirjutas:
Genert kirjutas:
280x asendab hd7970, mitte hd7870.

290X asendab 7970 siiski


doh.gif

mis nüüd? R9 290 siis, "iks" klass kõrgem veel icon_biggrin.gif tundub ju loogiline
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 15:05:26 vasta tsitaadiga

Eelnev arutlus oli siiski sellest, mis on 7970 ümbernimetatud kaart. See on 280x.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 15:06:29 vasta tsitaadiga

Kes aru ei saa asjast, siis raisake 19 minutit ja vaadake videot. Tehakse puust ja punaseks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 15:11:10 vasta tsitaadiga

lost in translation.
- 280x = 7970
- tooteperede reas liigutati seni high-end olnud asi astme-paari võrra allapoole

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 15:15:38 vasta tsitaadiga

Küll millalgi normaalsed driverid tehakse ja ikka mingi vahe 7970 kaardiga tuleb. Kuid saab see olla siiski minimaalne
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 15:19:30 vasta tsitaadiga

lauri23, 7970 on kahes variandis - tavaline ja GHz edition. 280x jääb umbestäpselt nende kahe vahele. takt on madalamgi kui tavalisel 7970, kuid on boost, mis käib kõrgemale. aga mitte GHz editioni kanti. mälu on sama kiire, kui GHz editionil. seda kõike siis default klokkide juures. kivid ja tegelikult ka kaartide endi lahendus on sama, nii et oc korral ymmv nagu ikka.

igasugused optimeerimised draiverites mõjutavad täpselt samamoodi ka 7970id.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.