|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.09.2013 10:12:24
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Ma panin exe pulga peale. Kas see exe tuleb käima lasta enne? Pole ühtegi pc-d kodus käepärast. |
pakid pulgale lahti selle exe
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.09.2013 12:34:58
|
|
|
Nojah tundub et töötab suht kenasti f6400 peal, aga ikkagi aegajalt venitab pilte..
See alguse uimamine on ka tüütu. ca 30sek ei saa midagi teha, mõtlesin et panen selle pulditutvustusele et "ära enam näita"vms et siis kaob uims ära aga tutkit.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.09.2013 12:39:47
|
|
|
Aga parem kui ennem.
Vähemalt liiguvad õiges suunas, millalgi parandavd ehk selle ära
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.09.2013 12:50:08
|
|
|
| Kanalite menüü võiks ka teistpidi keerata, üleval/alguses ikka avatud kanalid ja all kinnised.. (Kõik kanalid listis)
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.09.2013 14:13:49
|
|
|
Käivitamisel tõesti rakendus käivitub nagu iga teinegi smarthubis 10-20 sek. Kindlasti saab seda veidi tuunida veel. Koju jõudes telekas puldist sisse, jõuab jope seljast visata ning mingi külma või sooja joogi köögist haarata ja edasi läheb juba ladusamalt. Rewiew teen kindlasti mingi aeg ära, tunti muret kuidas "tagumisi" kanaleid kiirelt käivitada
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
30.09.2013 16:09:03
|
|
|
Kanali pilt tuleb veel suht talutava kiirusega ette.
Aga et saaks kanalit vahetada või mingit muud toimingut teha,
seda peab paarkümmend sekundit ootama, enne kui keerlev junn ära kaob...
| indrekp kirjutas: |
Käivitamisel tõesti rakendus käivitub nagu iga teinegi smarthubis 10-20 sek. Kindlasti saab seda veidi tuunida veel. Koju jõudes telekas puldist sisse, jõuab jope seljast visata ning mingi külma või sooja joogi köögist haarata ja edasi läheb juba ladusamalt. Rewiew teen kindlasti mingi aeg ära, tunti muret kuidas "tagumisi" kanaleid kiirelt käivitada  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
30.09.2013 17:50:58
|
|
|
Pakkisin lahti pulga peale, aga mis edasi. Ühendan pulga telekaga, aga midagi ei toimu.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
30.09.2013 17:57:12
|
|
|
Teleka ikka käima panid?
Menüü -> Tugi -> Tarkvaravärskendus -> USB pulgalt
P.S. Kui Tarkvaravärskendus pole kohe aktiivne, siis oota natuke.
| weasel kirjutas: |
| Pakkisin lahti pulga peale, aga mis edasi. Ühendan pulga telekaga, aga midagi ei toimu. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
30.09.2013 18:03:21
|
|
|
| Six kirjutas: |
Teleka ikka käima panid?
Menüü -> Tugi -> Tarkvaravärskendus -> USB pulgalt
P.S. Kui Tarkvaravärskendus pole kohe aktiivne, siis oota natuke.
| weasel kirjutas: |
| Pakkisin lahti pulga peale, aga mis edasi. Ühendan pulga telekaga, aga midagi ei toimu. |
|
Mul tahab ainult netist värskendada.
Ah sain.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
01.10.2013 18:46:56
|
|
|
Kellelgi tg784 viimast elioni softi on käepärast? Millegi pärast ei saa tugi ise ruuterile ligi...
e: Korras!
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
02.10.2013 17:49:57
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Thompson ise tekitab ju vajaliku vlani. indrekp, kuidas tg784 firmware updatet teha, kui mul vanem peal on? |
kas keegi oskab midagi selle tehtava VLANi parameetritest lähemalt rääkida? Pole "ametlikku" ruuterit, on ITX karp millel pfSense ja mille taha jookseb cat5.. VLANe see ruuter toetab, sätiks ka asja digiTV jaoks ära.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.10.2013 19:09:44
|
|
|
| ES7000 saab juba täna paari panna, juhe sappa, uuenda tarkvara võrgust, leia smarthubis Elioni äpp ja vajadusel soovitatakse ruuteri tarkvara automaatselt uuendada. Pilt ees ja puha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
02.10.2013 19:21:58
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
| Igatahes loodan, et uues hinnakirjas on kiiremad ühendused... |
Uudises on kirjas, et muutuvad Elioni nutiTV teenuse tootetingimused ning hinnastamine, mitte eKodu omad.
Ehk siis jutt ainult TV'st, interneti toode nüüd vaevalt muutub.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.10.2013 21:05:52
|
|
|
Nojah. Kui sedakorda peaks uuendatud TV osa rakenduma eks siis kuule, mis kasutajad arvavad.
Ise loobusin hiljuti teenusest, sest need ajutised digiboksi juhtmed hakkasid elu ja toimetamisi segama. Eks tulevikus näeb, mis sest telerivaatamisest saab.
Mingit alternatiivi maakohas vähemalt hetkel Elionile suurt ei ole. Viasat ja Zuum pole päris tõsised konkurendid.
Kuigi Viasati klient pole veel olnud .
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
02.10.2013 21:18:18
|
|
|
| Kas Thomson TG784 ruuteriga saab Elionist kolmanda vaatajakoha tellida?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
02.10.2013 21:26:43
|
|
|
Oleneb, mis ühenduse (kui kiire) taga oled.
Kui kiirust piisavalt ja ruuteril uuem soft peal, siis pole vaja midagi tellida.
Ainult ühenda...
| DanelM kirjutas: |
| Kas Thomson TG784 ruuteriga saab Elionist kolmanda vaatajakoha tellida? |
viimati muutis Six 02.10.2013 21:28:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
02.10.2013 21:27:18
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
Kindlasti kallimaks, aga rohkemate võimalustega...
|
Ehk saad terve portsu mõttetuid saastkanaleid veel juurde. Ja selle värdpuldi pead ka ikkagi enda raha eest soetama....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.10.2013 21:42:24
|
|
|
No kuulujutte on igasuguseid. Ootame selle ametliku tõehetke ära, eks siis näeb.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
03.10.2013 10:47:39
|
|
|
Kui arvamusteks juba läks siis ma pakun, et muudatus seisneb selles, et enam vanat nutitv-d klientidele ei pakuta ja kirjeldatud need teenused mis on uues nutitv-s teistmoodi.
Ehk mõne teenuse tasu on muutunud, mõni tasuta või tasustatud, kuid midagi eriti positiivset oodata on natuke naiivne..
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.10.2013 11:26:28
|
|
|
Mingit yllatust ju indrekp lubas, mida keegi isegi pole pakkunud.
Eks paista kas hea või halb yllatus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
03.10.2013 13:01:51
|
|
|
Asi on ju nii, et kui kliendi jaoks muutuks põhimõtteliselt sama teenus kuidagi paremaks või odavamaks, siis mingit etteteatamist polegi vaja.
Kui sama asi muutub üldiselt kallimaks, teenuseid vähendatakse või võetakse mingi asja eest eraldi uut moodi tasu jne., siis on vaja kindlalt ette teatada.
Niiet nii on vist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.10.2013 16:38:24
|
|
|
| Kas selline lahendus toimiks - TG784'st läheb kaabel teise TG784 wan porti ja siis näeb samsungi telekaga digitv ja wifi kaudu saab internetti?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
05.10.2013 16:49:39
|
|
|
Kui esimesel ruuteril on uus samsadele mõeldud firmware peal, siis pole vaja teise ruuteri wani toppida - piisab LANi pesasse panemisest ja DHCP välja lülitamisest ehk teine toimib AP-na.
| KillFrenzy kirjutas: |
| Kas selline lahendus toimiks - TG784'st läheb kaabel teise TG784 wan porti ja siis näeb samsungi telekaga digitv ja wifi kaudu saab internetti? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.10.2013 12:55:31
|
|
|
| Six kirjutas: |
Kui esimesel ruuteril on uus samsadele mõeldud firmware peal, siis pole vaja teise ruuteri wani toppida - piisab LANi pesasse panemisest ja DHCP välja lülitamisest ehk teine toimib AP-na.
| KillFrenzy kirjutas: |
| Kas selline lahendus toimiks - TG784'st läheb kaabel teise TG784 wan porti ja siis näeb samsungi telekaga digitv ja wifi kaudu saab internetti? |
|
Siis teise asemel peaks toimima ka TG585? Samsungi telekas oleks ühendatud selle TG585 järgi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
06.10.2013 13:30:31
|
|
|
Mis probleem sul üldse on?
LANi pesasid vähe?
Pane tavaline switch või kui ei raatsi osta, siis võid muidugi kasutada ruuterit AP-na...
Küllap sobib ka 585.
| KillFrenzy kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Kui esimesel ruuteril on uus samsadele mõeldud firmware peal, siis pole vaja teise ruuteri wani toppida - piisab LANi pesasse panemisest ja DHCP välja lülitamisest ehk teine toimib AP-na.
| KillFrenzy kirjutas: |
| Kas selline lahendus toimiks - TG784'st läheb kaabel teise TG784 wan porti ja siis näeb samsungi telekaga digitv ja wifi kaudu saab internetti? |
|
Siis teise asemel peaks toimima ka TG585? Samsungi telekas oleks ühendatud selle TG585 järgi. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.10.2013 13:42:20
|
|
|
| Probleem selles, et majas A oleva TG784 wifi ei levi majja B. Majas B tahaks Samsungi telekat näha ja wifiga internetis olla.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.10.2013 15:18:35
|
|
|
/OT/ Nimetus "Uus nutiTV" on veidi vaimuvaene IMHO. Pigem siis oleks võinud olla nutiTV 2(.0).
Huvitav, kas järgmise uuenduse nimeks saab Uusim nutiTV või Kõige Uuem nutiTV?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.10.2013 17:19:20
|
|
|
| Hoolimata nimest läks "The New iPad" hästi kaubaks. Eks see ikka igaühe mõtlemises kinni, tegelikult pole nimel üldse tähtsust, sest klient tellib eKodu toote millel on lisateenused, uus nutitv, internet ja telefon, nende all omakorda lisateenused, paketid jms. Võimalik, et paari aasta pärast polegi enam tegemist mingisuguse "TV'ga" vaid ongi ainult see millele uus nutitv järjest rohkem sarnanema hakkab ja mille suunas kogu maailm liigub. Sellest aga juba täpsemalt LUBATUD KUUPÄEVAL 09.10.2013
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.10.2013 17:23:34
|
|
|
Androidi rakendus tuleb millega saab kanaleid ükskama kus punktis vahtida?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
06.10.2013 19:34:08
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Hoolimata nimest läks "The New iPad" hästi kaubaks. |
Ausalt öeldes pole sellest hästi kaubaks minemisest peale päraku reklaami midagi kuulnud.
Ma tean vist ainult kahte inimest, kellel see on. Ühel on see "nuinahui" teist kuud "garaniiremondis", sest garantiid ei anta selle "vea" eest ja teine ei oska sellega midagi peale hakata, kuna kodu on nagunii arvuteid täis ja "jubin" seisab niisama riiulis. Ostis lihtsalt selleks, et olevat kuulnud, et "hea asi" ja raha on ka nagu ratsahobuse sitta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.10.2013 19:38:03
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Hoolimata nimest läks "The New iPad" hästi kaubaks. |
Ausalt öeldes pole sellest hästi kaubaks minemisest peale päraku reklaami midagi kuulnud.
Ma tean vist ainult kahte inimest, kellel see on. Ühel on see "nuinahui" teist kuud "garaniiremondis", sest garantiid ei anta selle "vea" eest ja teine ei oska sellega midagi peale hakata, kuna kodu on nagunii arvuteid täis ja "jubin" seisab niisama riiulis. Ostis lihtsalt selleks, et olevat kuulnud, et "hea asi" ja raha on ka nagu ratsahobuse sitta.
 |
So what? Tead ainult paari sõpra miljonitest?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
06.10.2013 19:41:23
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Hoolimata nimest läks "The New iPad" hästi kaubaks. |
Ausalt öeldes pole sellest hästi kaubaks minemisest peale päraku reklaami midagi kuulnud.
Ma tean vist ainult kahte inimest, kellel see on. Ühel on see "nuinahui" teist kuud "garaniiremondis", sest garantiid ei anta selle "vea" eest ja teine ei oska sellega midagi peale hakata, kuna kodu on nagunii arvuteid täis ja "jubin" seisab niisama riiulis. Ostis lihtsalt selleks, et olevat kuulnud, et "hea asi" ja raha on ka nagu ratsahobuse sitta.
 |
So what? Tead ainult paari sõpra miljonitest? |
Millest me räägime üldse?
Kas hakkad seda Elioni "Uut Nuti TV-d" miljonitele müüma va?
Ega me Hiinas ei ela. Tule reaalsusesse sealt lillast pilvest ükskord.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
06.10.2013 20:39:18
|
|
|
Kuidas kommenteerib indrekp seda uudist:
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.10.2013 20:40:12
|
|
|
Hinnad tõusevad nagunii koguaeg.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
07.10.2013 02:32:39
|
|
|
| ivar80 kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
No sama vaimuvaeselt jätkates oleks ikka mingi
"Veel uuem uus Nuti TV"
No ma ei tea. Sellised tüübid ongi sinna tööle jäetud veel.
Ma selle arendusgrupi peamehena laseks selle pundi lahti (peale pikemat kõnet) kõigepealt ja seejärel iseennast.
Terve Eesti võidaks. |
Tarkvaraarenduse tase on pehmelt öeldes piinlik. Sellise tasemega asju võiks teha IT tudengid praktikatööna. |
Tegelikult nad proovisid seda ka. Või isegi veel madalamalt.
See digiboxi Facebooki app, mis kunagi toimima ei hakanud (ja oli idee sünnist saati juba lootusetu) tuleb nt. meelde. Aga neid mõttetuid "hurraa innovaatika" algajate praktika töö tasemel asju oli veel.
Nüüdseks on palgalised jobud innovaatikast niipalju aru saanud, et interneti ikoon on ka Amino menüüst kadunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
07.10.2013 08:19:40
|
|
|
| PCman kirjutas: |
Kuidas kommenteerib indrekp seda uudist:
|
Täpselt samatmoodi nagu ka siin foorumis kõik kes nägid uudist, et muudetakse tootetingimusi ning hinnakirja hakkasid väitma suure suuga, et jälle tõstetakse hinda. Nagu ka teil pole mingit täpset infot, pole ka Delfil.
Ma ei väida, et hinnad ei tõuse, lihtsalt soovitan ikka ära oodata antud kuupäev ning siis kui kõik hinnad väljas, alles siis Elion'i kiruda
Muidu praegu Delfi artiklit lugedes ega keegi ei pane tähele seda asjaolu, et artikli sisu on puhas null ja kirjas vaid täpselt see mis ka Elioni enda kodulehel olevas uudises. Tänu sellele Delfi kommentaariumis kohe paanika ja Elioni kirumine lahti läinud. Samas Delfis vist niimodi alati
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
07.10.2013 10:02:37
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
Kuidas kommenteerib indrekp seda uudist:
|
Täpselt samatmoodi nagu ka siin foorumis kõik kes nägid uudist, et muudetakse tootetingimusi ning hinnakirja hakkasid väitma suure suuga, et jälle tõstetakse hinda. Nagu ka teil pole mingit täpset infot, pole ka Delfil.
Ma ei väida, et hinnad ei tõuse, lihtsalt soovitan ikka ära oodata antud kuupäev ning siis kui kõik hinnad väljas, alles siis Elion'i kiruda
Muidu praegu Delfi artiklit lugedes ega keegi ei pane tähele seda asjaolu, et artikli sisu on puhas null ja kirjas vaid täpselt see mis ka Elioni enda kodulehel olevas uudises. Tänu sellele Delfi kommentaariumis kohe paanika ja Elioni kirumine lahti läinud. Samas Delfis vist niimodi alati  |
Kõrvaltvaatajana tundub siiski, et hinda on vaja tõsta. Aga, et see tarbijatele ülekohtune ei tunduks, siis tullakse välja nö. "uue ja atraktiivse" tootega. Kõik viimased hinnatõusud on ju tegelikult käinud koos uute toodetega. Mind isiklikult huvitab, kas need "uued tooted" väärivad hinnatõusu!
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
07.10.2013 10:03:34
|
|
|
Ma saan aru sellest "UUS nutitv" asjast niimoodi et see UUS on sinna topitud lihtsalt üleminekuks, et tegelikult ei peaks nime muutma.
Varsti on asi unustatud ja kõik kasutavad lihtsalt nutitv-d mitte uut nutitv-d. Marketing 101.
Mis hindadesse puutub siis ilmselgelt on tegemist järjekordse delfipoolse agiteerimisega nagu hot.ee jamade korral.
Lihtsalt on vaja kirgi kütta, muidu keegi ei loe nende paska.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.10.2013 10:07:41
|
|
|
Nuh delfi on delfi, klikke peab koguma.
Samas tasuta asju pole olemas, tavaliselt kui midagi juurde antakse, tahetakse raha. V.a juhtudel, kui tegu on konkurentsist tuleneva olukorraga, mis ei lase hinda tõsta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
07.10.2013 10:22:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Samas tasuta asju pole olemas, tavaliselt kui midagi juurde antakse, tahetakse raha. V.a juhtudel, kui tegu on konkurentsist tuleneva olukorraga, mis ei lase hinda tõsta |
Arvestades seda, et siin tihtipeale kirjutatakse et väidetavalt konkurendid pakuvad sama raha eest (või isegi odavamalt) rohkem võimalusi ja teenuseid, siis tekib tõesti küsimus - kas Elion saab ikka endale lubada hinnatõusu?
Aga jah, kunagi ei tea, äkki tõesti arvatakse et uuendused on väärt nt kaks korda kõrgemat hinda Ülehomme näis.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
07.10.2013 11:08:24
|
|
|
| Eks elionil suur hulk kliente, kes aastateks nendega tasuta saadud seadmete tõttu seotud. Seetõttu saab ka elion endale üht-teist lubada. Klient kas kannatab välja või maksab trahvi.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.10.2013 12:15:42
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| Eks elionil suur hulk kliente, kes aastateks nendega tasuta saadud seadmete tõttu seotud. Seetõttu saab ka elion endale üht-teist lubada. Klient kas kannatab välja või maksab trahvi. |
kõrgaeg peaks ammu ilma läbi olema, kui arvestada 1 komplekt per korter.
Kusagil peaks mingid andmed olema, palju oli kliente 2011 ja nüüd. Vahe peaks suht väike olema ja need heal juhul istuvad lepingu otsas.
https://www.elion.ee/infoportaal/uudised/21964/Elion+j%C3%A4tkab+%C3%BClikiiret+internetti+v%C3%B5imaldava+v%C3%B5rgu+rajamist+ning+koost%C3%B6%C3%B6d+Samsungiga
| tsitaat: |
| Kui möödunud aasta kolmanda kvartali lõpus oli Elioni televisiooniteenuse ehk nutiTV kasutajaid 134 642, siis 2012. aasta kolmanda kvartali lõpuks oli neid 150 132 |
Uuemaid andmeid ma ei viitsi otsida, aga 25 tuhat tähtajaga seotud klienti peaks umbes olema.
Mu pakkumine on oletuslik
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.10.2013 12:28:18
|
|
|
Ei maksa pabistada, üks asi millega Elion kindlasti klienti ei "koti" on sunniviisiline hinnatõstmine ja veel vähem siduva lepinguga kliendil vägisi teenuste lisamine ja eemaldamine. Kogu lepingu perioodi saab klient sama hinnaga sama sisu tarbida, olgu siis selle teenuse nimeks mistahes või muutugu nimi milleks tahes.
Küll aga maksab täna oma teenused üle vaadata sest kui vana "nutitv" muutmine suletakse siis uue saabudes on võimalik muudatusi teha vaid uue teenusega. Väga lihtne põhjendus, teenused muutuvad ja kõik tellimiskeskkonnad töötavad koos vaid uusima lahendusega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002

|
07.10.2013 12:31:41
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| uue saabudes on võimalik muudatusi teha vaid uue teenusega |
ei ole üldse sunniviisiline.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.10.2013 12:41:33
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| uue saabudes on võimalik muudatusi teha vaid uue teenusega |
ei ole üldse sunniviisiline. |
See on vabatahtlikult sunniviisiline
Vabatahtlik oleks siis, kui avaldatakse uued teenused ja üleminekuaeg oleks nädal/paar
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.10.2013 13:07:55
|
|
|
No ei ole ju sunniviisiline.
Ku uus teenus ikka kuhugile ei kõlba, kasuta oma vana edasi ja kõik jääb samaks. Miks peaks midagi sellest veel tundmatust uuest omale midagi valima?
Enne, kui tuli too praegune NutiTV, oli ju ka mingi TV pakett. Huvitav, palju hetkel selle paketi kasutajaid ka veel on. Aga neid kindlasti on.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
07.10.2013 13:53:07
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
No ei ole ju sunniviisiline.
Ku uus teenus ikka kuhugile ei kõlba, kasuta oma vana edasi ja kõik jääb samaks. Miks peaks midagi sellest veel tundmatust uuest omale midagi valima?
Enne, kui tuli too praegune NutiTV, oli ju ka mingi TV pakett. Huvitav, palju hetkel selle paketi kasutajaid ka veel on. Aga neid kindlasti on. |
Proovid ära ja kui uus ei kõlba, lähed vana peale tagasi?
Mõtled eKodu? Enne eKodu oli mul vist mingi Stardipakett, kus nett tuli Elionilt ning TV vaatamiseks anti digibox õhu kaudu levivate kanalite vaatamiseks. 16€ oli stardipakett.
Siis, kui tuli eKodu, viisin oma stardipaketi üle eKodusse, kus oli internet 12€ ja TV 4,55€. Kuna TV-d ei vajanud, siis eemaldasin selle ning maksin 12€ kuus megase neti eest.
Siis tuli siia valguskaabel sel aastal ning siis oli valida, kas 12€ mega eest või 16€ 5 mega eest ja võtsin viimase. Hiljuti võimaldati (õigemini märkasin, et oli ilmunud võimalus) 30 mega kasutamiseks ja võtsin selle.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.10.2013 14:24:08
|
|
|
Mulle hakkab tunduma, et enda sat-taldrik rõdule on kuradima hea mõte - subscribe, salvesta, keri ja mölla kuidas tahad, ei tule mingi elion või muu junn ütlema, mida ja kaua ma säilitada võin ning millistele kanalitele on siin riigis õigused ja millistele mitte.
Ilmselt oleks juba ka reaalsuseks tehtud aga linnamaa peal peab ikka üks kask ees olema
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.10.2013 14:24:52
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
No ei ole ju sunniviisiline.
Ku uus teenus ikka kuhugile ei kõlba, kasuta oma vana edasi ja kõik jääb samaks. Miks peaks midagi sellest veel tundmatust uuest omale midagi valima?
Enne, kui tuli too praegune NutiTV, oli ju ka mingi TV pakett. Huvitav, palju hetkel selle paketi kasutajaid ka veel on. Aga neid kindlasti on. |
Proovid ära ja kui uus ei kõlba, lähed vana peale tagasi?
|
Tõenäoliselt ei ole seal midagi proovida. Kanalipakettide ning hinna põhjal teed oma valiku. Kui uusi ja huvitavaid lisasid ei ole, siis milleks tõmmelda.
Nagu kunagi tehti valik praeguse nutiTV kanalipakettide kohta.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|