Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 475, 476, 477 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 10:12:24 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Ma panin exe pulga peale. Kas see exe tuleb käima lasta enne? Pole ühtegi pc-d kodus käepärast.
pakid pulgale lahti selle exe
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 30.09.2013 12:34:58 vasta tsitaadiga

Nojah tundub et töötab suht kenasti f6400 peal, aga ikkagi aegajalt venitab pilte..
See alguse uimamine on ka tüütu. ca 30sek ei saa midagi teha, mõtlesin et panen selle pulditutvustusele et "ära enam näita"vms et siis kaob uims ära aga tutkit.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 12:39:47 vasta tsitaadiga

Aga parem kui ennem.
Vähemalt liiguvad õiges suunas, millalgi parandavd ehk selle ära

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 30.09.2013 12:50:08 vasta tsitaadiga

Kanalite menüü võiks ka teistpidi keerata, üleval/alguses ikka avatud kanalid ja all kinnised.. (Kõik kanalid listis)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 14:13:49 vasta tsitaadiga

Käivitamisel tõesti rakendus käivitub nagu iga teinegi smarthubis 10-20 sek. Kindlasti saab seda veidi tuunida veel. Koju jõudes telekas puldist sisse, jõuab jope seljast visata ning mingi külma või sooja joogi köögist haarata ja edasi läheb juba ladusamalt. Rewiew teen kindlasti mingi aeg ära, tunti muret kuidas "tagumisi" kanaleid kiirelt käivitada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 16:09:03 vasta tsitaadiga

Kanali pilt tuleb veel suht talutava kiirusega ette.
Aga et saaks kanalit vahetada või mingit muud toimingut teha,
seda peab paarkümmend sekundit ootama, enne kui keerlev junn ära kaob...

indrekp kirjutas:
Käivitamisel tõesti rakendus käivitub nagu iga teinegi smarthubis 10-20 sek. Kindlasti saab seda veidi tuunida veel. Koju jõudes telekas puldist sisse, jõuab jope seljast visata ning mingi külma või sooja joogi köögist haarata ja edasi läheb juba ladusamalt. Rewiew teen kindlasti mingi aeg ära, tunti muret kuidas "tagumisi" kanaleid kiirelt käivitada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.09.2013 17:50:58 vasta tsitaadiga

Pakkisin lahti pulga peale, aga mis edasi. Ühendan pulga telekaga, aga midagi ei toimu.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 17:57:12 vasta tsitaadiga

Teleka ikka käima panid? icon_biggrin.gif

Menüü -> Tugi -> Tarkvaravärskendus -> USB pulgalt

P.S. Kui Tarkvaravärskendus pole kohe aktiivne, siis oota natuke.

weasel kirjutas:
Pakkisin lahti pulga peale, aga mis edasi. Ühendan pulga telekaga, aga midagi ei toimu.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.09.2013 18:03:21 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Teleka ikka käima panid? icon_biggrin.gif

Menüü -> Tugi -> Tarkvaravärskendus -> USB pulgalt

P.S. Kui Tarkvaravärskendus pole kohe aktiivne, siis oota natuke.

weasel kirjutas:
Pakkisin lahti pulga peale, aga mis edasi. Ühendan pulga telekaga, aga midagi ei toimu.


Mul tahab ainult netist värskendada.
Ah sain.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 18:46:56 vasta tsitaadiga

Kellelgi tg784 viimast elioni softi on käepärast? Millegi pärast ei saa tugi ise ruuterile ligi...

e: Korras!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 17:49:57 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Thompson ise tekitab ju vajaliku vlani. indrekp, kuidas tg784 firmware updatet teha, kui mul vanem peal on?


kas keegi oskab midagi selle tehtava VLANi parameetritest lähemalt rääkida? Pole "ametlikku" ruuterit, on ITX karp millel pfSense ja mille taha jookseb cat5.. VLANe see ruuter toetab, sätiks ka asja digiTV jaoks ära.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 02.10.2013 19:01:32 vasta tsitaadiga

Nüüd uudis üleval, et muudavad teenuste hinnakirja... https://www.elion.ee/infoportaal/uudised/25158/elioni+nutitv+teenuse+tootetingimused+ning+hinnastamine+muutuvad+alates+9102013

Läks tükk aega, et muudaks. Lükkasid 2 korda niigi edasi. Ei tea, kas starmani 200 internet lõi neil jalad alt. icon_biggrin.gif
Igatahes loodan, et uues hinnakirjas on kiiremad ühendused või miskit head, et neid eelistada.
Odavamaks vaevalt, et miskit muutub. Kindlasti kallimaks, aga rohkemate võimalustega...

Televiisor(ES7000) juba ammu ootab, et elioniga saaks paari minna. icon_biggrin.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 19:09:44 vasta tsitaadiga

ES7000 saab juba täna paari panna, juhe sappa, uuenda tarkvara võrgust, leia smarthubis Elioni äpp ja vajadusel soovitatakse ruuteri tarkvara automaatselt uuendada. Pilt ees ja puha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 19:21:58 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Igatahes loodan, et uues hinnakirjas on kiiremad ühendused...


Uudises on kirjas, et muutuvad Elioni nutiTV teenuse tootetingimused ning hinnastamine, mitte eKodu omad.
Ehk siis jutt ainult TV'st, interneti toode nüüd vaevalt muutub.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.10.2013 21:05:52 vasta tsitaadiga

Nojah. Kui sedakorda peaks uuendatud TV osa rakenduma eks siis kuule, mis kasutajad arvavad.
Ise loobusin hiljuti teenusest, sest need ajutised digiboksi juhtmed hakkasid elu ja toimetamisi segama. Eks tulevikus näeb, mis sest telerivaatamisest saab.
Mingit alternatiivi maakohas vähemalt hetkel Elionile suurt ei ole. Viasat ja Zuum pole päris tõsised konkurendid.
Kuigi Viasati klient pole veel olnud icon_cool.gif .

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 21:18:18 vasta tsitaadiga

Kas Thomson TG784 ruuteriga saab Elionist kolmanda vaatajakoha tellida?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 21:26:43 vasta tsitaadiga

Oleneb, mis ühenduse (kui kiire) taga oled.
Kui kiirust piisavalt ja ruuteril uuem soft peal, siis pole vaja midagi tellida.
Ainult ühenda...

DanelM kirjutas:
Kas Thomson TG784 ruuteriga saab Elionist kolmanda vaatajakoha tellida?


viimati muutis Six 02.10.2013 21:28:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 21:27:18 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Kindlasti kallimaks, aga rohkemate võimalustega...


Ehk saad terve portsu mõttetuid saastkanaleid veel juurde. Ja selle värdpuldi pead ka ikkagi enda raha eest soetama....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.10.2013 21:42:24 vasta tsitaadiga

No kuulujutte on igasuguseid. Ootame selle ametliku tõehetke ära, eks siis näeb.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 03.10.2013 10:47:39 vasta tsitaadiga

Kui arvamusteks juba läks siis ma pakun, et muudatus seisneb selles, et enam vanat nutitv-d klientidele ei pakuta ja kirjeldatud need teenused mis on uues nutitv-s teistmoodi.
Ehk mõne teenuse tasu on muutunud, mõni tasuta või tasustatud, kuid midagi eriti positiivset oodata on natuke naiivne..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2013 11:26:28 vasta tsitaadiga

Mingit yllatust ju indrekp lubas, mida keegi isegi pole pakkunud.
Eks paista kas hea või halb yllatus icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.10.2013 13:01:51 vasta tsitaadiga

Asi on ju nii, et kui kliendi jaoks muutuks põhimõtteliselt sama teenus kuidagi paremaks või odavamaks, siis mingit etteteatamist polegi vaja.

Kui sama asi muutub üldiselt kallimaks, teenuseid vähendatakse või võetakse mingi asja eest eraldi uut moodi tasu jne., siis on vaja kindlalt ette teatada.

Niiet nii on vist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 16:38:24 vasta tsitaadiga

Kas selline lahendus toimiks - TG784'st läheb kaabel teise TG784 wan porti ja siis näeb samsungi telekaga digitv ja wifi kaudu saab internetti?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2013 16:49:39 vasta tsitaadiga

Kui esimesel ruuteril on uus samsadele mõeldud firmware peal, siis pole vaja teise ruuteri wani toppida - piisab LANi pesasse panemisest ja DHCP välja lülitamisest ehk teine toimib AP-na.

KillFrenzy kirjutas:
Kas selline lahendus toimiks - TG784'st läheb kaabel teise TG784 wan porti ja siis näeb samsungi telekaga digitv ja wifi kaudu saab internetti?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 12:55:31 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Kui esimesel ruuteril on uus samsadele mõeldud firmware peal, siis pole vaja teise ruuteri wani toppida - piisab LANi pesasse panemisest ja DHCP välja lülitamisest ehk teine toimib AP-na.

KillFrenzy kirjutas:
Kas selline lahendus toimiks - TG784'st läheb kaabel teise TG784 wan porti ja siis näeb samsungi telekaga digitv ja wifi kaudu saab internetti?


Siis teise asemel peaks toimima ka TG585? Samsungi telekas oleks ühendatud selle TG585 järgi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 13:30:31 vasta tsitaadiga

Mis probleem sul üldse on?
LANi pesasid vähe?
Pane tavaline switch või kui ei raatsi osta, siis võid muidugi kasutada ruuterit AP-na...
Küllap sobib ka 585.

KillFrenzy kirjutas:
Six kirjutas:
Kui esimesel ruuteril on uus samsadele mõeldud firmware peal, siis pole vaja teise ruuteri wani toppida - piisab LANi pesasse panemisest ja DHCP välja lülitamisest ehk teine toimib AP-na.

KillFrenzy kirjutas:
Kas selline lahendus toimiks - TG784'st läheb kaabel teise TG784 wan porti ja siis näeb samsungi telekaga digitv ja wifi kaudu saab internetti?


Siis teise asemel peaks toimima ka TG585? Samsungi telekas oleks ühendatud selle TG585 järgi.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 13:42:20 vasta tsitaadiga

Probleem selles, et majas A oleva TG784 wifi ei levi majja B. Majas B tahaks Samsungi telekat näha ja wifiga internetis olla.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2013 15:18:35 vasta tsitaadiga

/OT/ Nimetus "Uus nutiTV" on veidi vaimuvaene IMHO. Pigem siis oleks võinud olla nutiTV 2(.0).
Huvitav, kas järgmise uuenduse nimeks saab Uusim nutiTV või Kõige Uuem nutiTV? icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 17:19:20 vasta tsitaadiga

Hoolimata nimest läks "The New iPad" hästi kaubaks. Eks see ikka igaühe mõtlemises kinni, tegelikult pole nimel üldse tähtsust, sest klient tellib eKodu toote millel on lisateenused, uus nutitv, internet ja telefon, nende all omakorda lisateenused, paketid jms. Võimalik, et paari aasta pärast polegi enam tegemist mingisuguse "TV'ga" vaid ongi ainult see millele uus nutitv järjest rohkem sarnanema hakkab ja mille suunas kogu maailm liigub. Sellest aga juba täpsemalt LUBATUD KUUPÄEVAL 09.10.2013
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 17:23:34 vasta tsitaadiga

Androidi rakendus tuleb millega saab kanaleid ükskama kus punktis vahtida?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.10.2013 19:34:08 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Hoolimata nimest läks "The New iPad" hästi kaubaks.

Ausalt öeldes pole sellest hästi kaubaks minemisest peale päraku reklaami midagi kuulnud.
Ma tean vist ainult kahte inimest, kellel see on. Ühel on see "nuinahui" teist kuud "garaniiremondis", sest garantiid ei anta selle "vea" eest ja teine ei oska sellega midagi peale hakata, kuna kodu on nagunii arvuteid täis ja "jubin" seisab niisama riiulis. Ostis lihtsalt selleks, et olevat kuulnud, et "hea asi" ja raha on ka nagu ratsahobuse sitta.
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 19:38:03 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
Hoolimata nimest läks "The New iPad" hästi kaubaks.

Ausalt öeldes pole sellest hästi kaubaks minemisest peale päraku reklaami midagi kuulnud.
Ma tean vist ainult kahte inimest, kellel see on. Ühel on see "nuinahui" teist kuud "garaniiremondis", sest garantiid ei anta selle "vea" eest ja teine ei oska sellega midagi peale hakata, kuna kodu on nagunii arvuteid täis ja "jubin" seisab niisama riiulis. Ostis lihtsalt selleks, et olevat kuulnud, et "hea asi" ja raha on ka nagu ratsahobuse sitta.
icon_smile.gif


So what? Tead ainult paari sõpra miljonitest?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.10.2013 19:41:23 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
Hoolimata nimest läks "The New iPad" hästi kaubaks.

Ausalt öeldes pole sellest hästi kaubaks minemisest peale päraku reklaami midagi kuulnud.
Ma tean vist ainult kahte inimest, kellel see on. Ühel on see "nuinahui" teist kuud "garaniiremondis", sest garantiid ei anta selle "vea" eest ja teine ei oska sellega midagi peale hakata, kuna kodu on nagunii arvuteid täis ja "jubin" seisab niisama riiulis. Ostis lihtsalt selleks, et olevat kuulnud, et "hea asi" ja raha on ka nagu ratsahobuse sitta.
icon_smile.gif


So what? Tead ainult paari sõpra miljonitest?

Millest me räägime üldse?

Kas hakkad seda Elioni "Uut Nuti TV-d" miljonitele müüma va?
Ega me Hiinas ei ela. Tule reaalsusesse sealt lillast pilvest ükskord.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 20:39:18 vasta tsitaadiga

Kuidas kommenteerib indrekp seda uudist:
Ärileht.ee kirjutas:

Elion uuendab nutiTV-d ning tõstab tõenäoliselt hindu
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2013 20:40:12 vasta tsitaadiga

Hinnad tõusevad nagunii koguaeg.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.10.2013 02:32:39 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
seeru kirjutas:
No sama vaimuvaeselt jätkates oleks ikka mingi
"Veel uuem uus Nuti TV"
No ma ei tea. Sellised tüübid ongi sinna tööle jäetud veel.
Ma selle arendusgrupi peamehena laseks selle pundi lahti (peale pikemat kõnet) kõigepealt ja seejärel iseennast.
Terve Eesti võidaks.


thumbs_up.gif
Tarkvaraarenduse tase on pehmelt öeldes piinlik. Sellise tasemega asju võiks teha IT tudengid praktikatööna.

Tegelikult nad proovisid seda ka. Või isegi veel madalamalt.
See digiboxi Facebooki app, mis kunagi toimima ei hakanud (ja oli idee sünnist saati juba lootusetu) tuleb nt. meelde. Aga neid mõttetuid "hurraa innovaatika" algajate praktika töö tasemel asju oli veel.
Nüüdseks on palgalised jobud innovaatikast niipalju aru saanud, et interneti ikoon on ka Amino menüüst kadunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 08:19:40 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Kuidas kommenteerib indrekp seda uudist:
Ärileht.ee kirjutas:

Elion uuendab nutiTV-d ning tõstab tõenäoliselt hindu


Täpselt samatmoodi nagu ka siin foorumis kõik kes nägid uudist, et muudetakse tootetingimusi ning hinnakirja hakkasid väitma suure suuga, et jälle tõstetakse hinda. Nagu ka teil pole mingit täpset infot, pole ka Delfil.

Ma ei väida, et hinnad ei tõuse, lihtsalt soovitan ikka ära oodata antud kuupäev ning siis kui kõik hinnad väljas, alles siis Elion'i kiruda icon_biggrin.gif
Muidu praegu Delfi artiklit lugedes ega keegi ei pane tähele seda asjaolu, et artikli sisu on puhas null ja kirjas vaid täpselt see mis ka Elioni enda kodulehel olevas uudises. Tänu sellele Delfi kommentaariumis kohe paanika ja Elioni kirumine lahti läinud. Samas Delfis vist niimodi alati icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McSilmus
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 10:02:37 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
PCman kirjutas:
Kuidas kommenteerib indrekp seda uudist:
Ärileht.ee kirjutas:

Elion uuendab nutiTV-d ning tõstab tõenäoliselt hindu


Täpselt samatmoodi nagu ka siin foorumis kõik kes nägid uudist, et muudetakse tootetingimusi ning hinnakirja hakkasid väitma suure suuga, et jälle tõstetakse hinda. Nagu ka teil pole mingit täpset infot, pole ka Delfil.

Ma ei väida, et hinnad ei tõuse, lihtsalt soovitan ikka ära oodata antud kuupäev ning siis kui kõik hinnad väljas, alles siis Elion'i kiruda icon_biggrin.gif
Muidu praegu Delfi artiklit lugedes ega keegi ei pane tähele seda asjaolu, et artikli sisu on puhas null ja kirjas vaid täpselt see mis ka Elioni enda kodulehel olevas uudises. Tänu sellele Delfi kommentaariumis kohe paanika ja Elioni kirumine lahti läinud. Samas Delfis vist niimodi alati icon_biggrin.gif


Kõrvaltvaatajana tundub siiski, et hinda on vaja tõsta. Aga, et see tarbijatele ülekohtune ei tunduks, siis tullakse välja nö. "uue ja atraktiivse" tootega. Kõik viimased hinnatõusud on ju tegelikult käinud koos uute toodetega. Mind isiklikult huvitab, kas need "uued tooted" väärivad hinnatõusu!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 07.10.2013 10:03:34 vasta tsitaadiga

Ma saan aru sellest "UUS nutitv" asjast niimoodi et see UUS on sinna topitud lihtsalt üleminekuks, et tegelikult ei peaks nime muutma.
Varsti on asi unustatud ja kõik kasutavad lihtsalt nutitv-d mitte uut nutitv-d. Marketing 101.

Mis hindadesse puutub siis ilmselgelt on tegemist järjekordse delfipoolse agiteerimisega nagu hot.ee jamade korral.
Lihtsalt on vaja kirgi kütta, muidu keegi ei loe nende paska.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 10:07:41 vasta tsitaadiga

Nuh delfi on delfi, klikke peab koguma.

Samas tasuta asju pole olemas, tavaliselt kui midagi juurde antakse, tahetakse raha. V.a juhtudel, kui tegu on konkurentsist tuleneva olukorraga, mis ei lase hinda tõsta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 10:22:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Samas tasuta asju pole olemas, tavaliselt kui midagi juurde antakse, tahetakse raha. V.a juhtudel, kui tegu on konkurentsist tuleneva olukorraga, mis ei lase hinda tõsta


Arvestades seda, et siin tihtipeale kirjutatakse et väidetavalt konkurendid pakuvad sama raha eest (või isegi odavamalt) rohkem võimalusi ja teenuseid, siis tekib tõesti küsimus - kas Elion saab ikka endale lubada hinnatõusu?
Aga jah, kunagi ei tea, äkki tõesti arvatakse et uuendused on väärt nt kaks korda kõrgemat hinda icon_biggrin.gif Ülehomme näis.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 11:08:24 vasta tsitaadiga

Eks elionil suur hulk kliente, kes aastateks nendega tasuta saadud seadmete tõttu seotud. Seetõttu saab ka elion endale üht-teist lubada. Klient kas kannatab välja või maksab trahvi.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 12:15:42 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Eks elionil suur hulk kliente, kes aastateks nendega tasuta saadud seadmete tõttu seotud. Seetõttu saab ka elion endale üht-teist lubada. Klient kas kannatab välja või maksab trahvi.
kõrgaeg peaks ammu ilma läbi olema, kui arvestada 1 komplekt per korter.
Kusagil peaks mingid andmed olema, palju oli kliente 2011 ja nüüd. Vahe peaks suht väike olema ja need heal juhul istuvad lepingu otsas.
https://www.elion.ee/infoportaal/uudised/21964/Elion+j%C3%A4tkab+%C3%BClikiiret+internetti+v%C3%B5imaldava+v%C3%B5rgu+rajamist+ning+koost%C3%B6%C3%B6d+Samsungiga

tsitaat:
Kui möödunud aasta kolmanda kvartali lõpus oli Elioni televisiooniteenuse ehk nutiTV kasutajaid 134 642, siis 2012. aasta kolmanda kvartali lõpuks oli neid 150 132

Uuemaid andmeid ma ei viitsi otsida, aga 25 tuhat tähtajaga seotud klienti peaks umbes olema.
Mu pakkumine on oletuslik

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 12:28:18 vasta tsitaadiga

Ei maksa pabistada, üks asi millega Elion kindlasti klienti ei "koti" on sunniviisiline hinnatõstmine ja veel vähem siduva lepinguga kliendil vägisi teenuste lisamine ja eemaldamine. Kogu lepingu perioodi saab klient sama hinnaga sama sisu tarbida, olgu siis selle teenuse nimeks mistahes või muutugu nimi milleks tahes.
Küll aga maksab täna oma teenused üle vaadata sest kui vana "nutitv" muutmine suletakse siis uue saabudes on võimalik muudatusi teha vaid uue teenusega. Väga lihtne põhjendus, teenused muutuvad ja kõik tellimiskeskkonnad töötavad koos vaid uusima lahendusega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 12:31:41 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
uue saabudes on võimalik muudatusi teha vaid uue teenusega


ei ole üldse sunniviisiline.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 12:41:33 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
indrekp kirjutas:
uue saabudes on võimalik muudatusi teha vaid uue teenusega


ei ole üldse sunniviisiline.

See on vabatahtlikult sunniviisiline icon_biggrin.gif

Vabatahtlik oleks siis, kui avaldatakse uued teenused ja üleminekuaeg oleks nädal/paar

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.10.2013 13:07:55 vasta tsitaadiga

No ei ole ju sunniviisiline.

Ku uus teenus ikka kuhugile ei kõlba, kasuta oma vana edasi ja kõik jääb samaks. Miks peaks midagi sellest veel tundmatust uuest omale midagi valima?

Enne, kui tuli too praegune NutiTV, oli ju ka mingi TV pakett. Huvitav, palju hetkel selle paketi kasutajaid ka veel on. Aga neid kindlasti on.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 13:53:07 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
No ei ole ju sunniviisiline.

Ku uus teenus ikka kuhugile ei kõlba, kasuta oma vana edasi ja kõik jääb samaks. Miks peaks midagi sellest veel tundmatust uuest omale midagi valima?

Enne, kui tuli too praegune NutiTV, oli ju ka mingi TV pakett. Huvitav, palju hetkel selle paketi kasutajaid ka veel on. Aga neid kindlasti on.

Proovid ära ja kui uus ei kõlba, lähed vana peale tagasi? icon_lol.gif

Mõtled eKodu? Enne eKodu oli mul vist mingi Stardipakett, kus nett tuli Elionilt ning TV vaatamiseks anti digibox õhu kaudu levivate kanalite vaatamiseks. 16€ oli stardipakett.

Siis, kui tuli eKodu, viisin oma stardipaketi üle eKodusse, kus oli internet 12€ ja TV 4,55€. Kuna TV-d ei vajanud, siis eemaldasin selle ning maksin 12€ kuus megase neti eest.

Siis tuli siia valguskaabel sel aastal ning siis oli valida, kas 12€ mega eest või 16€ 5 mega eest ja võtsin viimase. Hiljuti võimaldati (õigemini märkasin, et oli ilmunud võimalus) 30 mega kasutamiseks ja võtsin selle.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2013 14:24:08 vasta tsitaadiga

Mulle hakkab tunduma, et enda sat-taldrik rõdule on kuradima hea mõte - subscribe, salvesta, keri ja mölla kuidas tahad, ei tule mingi elion või muu junn ütlema, mida ja kaua ma säilitada võin ning millistele kanalitele on siin riigis õigused ja millistele mitte.

Ilmselt oleks juba ka reaalsuseks tehtud aga linnamaa peal peab ikka üks kask ees olema icon_evil.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.10.2013 14:24:52 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
jägaja kirjutas:
No ei ole ju sunniviisiline.

Ku uus teenus ikka kuhugile ei kõlba, kasuta oma vana edasi ja kõik jääb samaks. Miks peaks midagi sellest veel tundmatust uuest omale midagi valima?

Enne, kui tuli too praegune NutiTV, oli ju ka mingi TV pakett. Huvitav, palju hetkel selle paketi kasutajaid ka veel on. Aga neid kindlasti on.

Proovid ära ja kui uus ei kõlba, lähed vana peale tagasi? icon_lol.gif


Tõenäoliselt ei ole seal midagi proovida. Kanalipakettide ning hinna põhjal teed oma valiku. Kui uusi ja huvitavaid lisasid ei ole, siis milleks tõmmelda.
Nagu kunagi tehti valik praeguse nutiTV kanalipakettide kohta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 475, 476, 477 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.